app-icon
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

Russia - Premier League - R30
Standings

16:30
SCH
PL
BALTIKA
15
 
 
LOKOMOTIV MOSCOW
4
 
 

16:30
SCH
PL
CSKA MOSCOW
6
 
 
URAL
11
 
 

16:30
SCH
PL
FAKEL VORONEZH
13
 
 
AKHMAT GROZNY
10
 
 

16:30
SCH
PL
KRASNODAR
3
 
 
DINAMO MOSCOW
1
 
 

16:30
SCH
PL
KRYLYA SOVETOV
9
 
 
NIZHNY NOVGOROD
14
 
 

16:30
SCH
PL
ORENBURG
12
 
 
SPARTAK MOSCOW
5
 
 

16:30
SCH
PL
RUBIN
8
 
 
PFC SOCHI
16
 
 

16:30
SCH
PL
ZENIT SAINT PETERSBURG
2
 
 
FC ROSTOV
7
 
 

Russia - First League - R34
Standings

09:00
SCH
FL
ENISEY
7
 
 
TYUMEN
6
 
 
 

13:00
SCH
FL
AKRON TOGLIATTI
3
 
 
SKA-KHABAROVSK
13
 
 
 

13:00
SCH
FL
ALANIA VLADIKAVKAZ
9
 
 
FK MAKHACHKALA
2
 
 
 

13:00
SCH
FL
KAMAZ NABEREZHNYE CHELNY
12
 
 
SOKOL SARATOV
15
 
 
 

13:00
SCH
FL
KHIMKI
1
 
 
CHERNOMORETS NOVOROSSIYSK
14
 
 
 

13:00
SCH
FL
LENINGRADETS
16
 
 
TORPEDO MOSCOW
10
 
 
 

13:00
SCH
FL
RODINA
5
 
 
NEFTEKHIMIK
11
 
 
 

13:00
SCH
FL
SHINNIK YAROSLAVL
8
 
 
ARSENAL TULA
4
 
 
 

13:00
SCH
FL
VOLGAR ASTRAKHAN
17
 
 
PFC KUBAN
18
 
 
 

Russia - Second League Division B Group 2 - R8
Standings

15:00
SCH
SLDB
DYNAMO SAINT PETERSBURG
11
 
 
SATURN RAMENSKOYE
10
 
 
 

Russia - Second League Division B Group 4 - R7
Standings

13:00
SCH
SLDB
AMKAR
2
 
 
KRYLYA SOVETOV 2
6
 
 
 

13:00
SCH
SLDB
DINAMO BARNAUL
9
 
 
DINAMO KIROV
1
 
 
 

13:00
SCH
SLDB
NIZHNY NOVGOROD II
8
 
 
RUBIN 2
3
 
 
 

14:00
SCH
SLDB
LADA TOGLIATTI
11
 
 
URALETS NIZHNY TAGIL
10
 
 
 

16:00
SCH
SLDB
VOLNA NIZHNY NOVGOROD
12
 
 
ORENBURG 2
8
 
 
 

Russia - Second League Division A Silver Group Second Stage - R16
Standings

09:00
SCH
SLDA
IRTYSH OMSK
5
 
 
KHIMIK DZERZHINSK
7
 
 
 

14:00
SCH
SLDA
VOLGA ULYANOVSK
8
 
 
TORPEDO MIASS
10
 
 
 

14:30
SCH
SLDA
SPARTAK KOSTROMA
1
 
 
TEKSTILSHTIK IVANOVO
4
 
 
 

16:00
SCH
SLDA
AVANGARD KURSK
6
 
 
MASHUK-KMV
2
 
 
 

16:00
SCH
SLDA
DINAMO BRYANSK
9
 
 
KALUGA
3
 
 
 

Russia - Second League Division B Group 1 - R10
Standings

12:00
SCH
SLDB
KAMENSK-SHAKHTINSKY
8
 
 
POBEDA KHASAVYURT
14
 
 
 

17:00
SCH
SLDB
DYNAMO MAKHACHKALA 2
17
 
 
FC KUBAN-HOLDING
7
 
 
 

17:00
SCH
SLDB
FC ROSTOV II
6
 
 
ASTRAKHAN
1
 
 
 

17:00
SCH
SLDB
RUBIN YALTA
2
 
 
SKCF SEVASTOPOL
3
 
 
 

18:00
SCH
SLDB
DRUZHBA MAYKOP
10
 
 
LEGION-DYNAMO
4
 
 
 

SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
BRK: Break Between Periods
H/T: Half Time
PEN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score