Information
All Games Live Finished Scheduled
SORT BY TIME
SORT BY LEAGUE
STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

23:30
FTR
TFA
UNION SUNCHALES
9
 
 
CHACO FOR EVER
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:30
FTR
TFA
DEPORTIVO MAIPU
1
 
 
HURACAN LAS HERAS
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:30
FTR
TFA
JUVENTUD UNIDA
14
 
 
SPORTIVO LAS PAREJAS
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
PBMCL
ATLETICO FENIX
18
 
 
SAN TELMO
13
 
 
Full Time Result Only

 
22:00
FTR
PBMCL
DEFENSORES UNIDOS
6
 
 
J.J. URQUIZA
11
 
 
Full Time Result Only

 
22:00
FTR
PBMCL
SACACHISPAS
17
 
 
TRISTAN SUAREZ
2
 
 
Full Time Result Only

 
22:00
FTR
TFA
ATLETICO CAMIONEROS
9
 
 
SOL DE MAYO
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
TFA
GIMNASIA URUGUAY
15
 
 
DOUGLAS HAIG
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
NBII
CSAKVAR
7
 
 
GYIRMOT FC
6
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
NBII
FC AJKA
15
 
 
MTK BUDAPEST
1
 
 
Full Time Result Only

 
16:00
FTR
2.HNL
BSK BIJELO BRDO
15
 
 
NK OSIJEK II
10
 
 
Full Time Result Only

 
16:00
FTR
2.HNL
CROATIA ZMIJAVCI
6
 
 
DUGOPOLJE
11
 
 
Full Time Result Only

 
16:00
FTR
E2
AS SALE
13
 
 
TAS DE CASABLANCA
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
E2
CHABAB RIADI SALMI
4
 
 
KAWKAB A.C.MARRAKECH
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
E2
CHABAB RIF HOCEIMA
15
 
 
WYDAD TEMARA
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
E2
ITTIHAD KHEMISSET
5
 
 
OLYMPIQUE DCHEIRA
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
E2
JEUNESSE BEN GUERIR
11
 
 
CHABAB ATLAS KHENIFRA
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
E2
KAC KENITRA
12
 
 
SIDI KACEM
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
E2
RACING DE CASABLANCA
1
 
 
MAGHREB FES
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
E2
WYDAD FES
9
 
 
CHABAB MOHAMMEDIA
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
D3
IRAKLIS GEROLAKKOU
11
 
 
CHALKANORAS IDALIOU
6
 
 
Full Time Result Only

 
15:00
FTR
CG1
AETOS ORFANOU
5
 
 
ORFEAS XANTHIS
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG1
APOLLON PARALIMNIOU
4
 
 
PANDRAMAIKOS
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG1
ARIS AVATOU
7
 
 
IRAKLIS ZYGOU
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG1
EA ALEXANDROUPOLIS
9
 
 
KILKISIAKOS
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG1
NESTOS CHRISOUPOLIS
2
 
 
DOXA THEOLOGOU
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG1
PANSERRAIKOS
1
 
 
DOXA KATO KAMILAS
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG2
ALMOPOS ARIDEAS
1
 
 
PAS FLORINA
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG2
EDESSAIKOS
6
 
 
THIELLA SARAKINON
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG2
M. ALEXANDROS TRIKALON
8
 
 
ASTRAPI MESOPOTAMIAS
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG2
MAKEDONIKOS
3
 
 
THERMAIKOS THERMIS
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG2
POSIDONAS MICHANIONAS
7
 
 
AS GIANNITSA
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG3
AO POTAMIAS
14
 
 
AE KARITSAS
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG3
AO SELLANON
5
 
 
ATROMITOS PALAMA
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG3
AS METEORA
10
 
 
IRAKLIS LARISAS
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG3
DIAGORAS STEFANOVIKIOU
12
 
 
APO ATALANTI
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG3
DIAS CHIOU
9
 
 
DIGENIS NEOHORIOU
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG3
GS ALMYROS
7
 
 
THISEAS AGRIAS
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG3
PIERIKOS
1
 
 
ECONOMOS TSARITSANIS
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG4
AE MESOLOGGIOU
10
 
 
PAS ACHERON KANALAKIOU
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG4
AO ANATOLIS
9
 
 
THINALIAKOS
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG4
MAKEDONIKOS FOUFA
7
 
 
APOLLON EFPALIOU
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG4
NAFPAKTIAKOS ASTERAS
12
 
 
ANAGENNISI ARTAS
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG4
SOULI PARAMITHIAS
4
 
 
PAS PREVESA
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG5
AGIOS IEROTHEOS
3
 
 
AGIOI ANARGYROI
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG5
ERMIS KORYDALLOU
14
 
 
ILISIAKOS
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG5
FOSTIRAS
4
 
 
AE MOSCHATOU
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG5
KALLITHEA
1
 
 
KERATSINI
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG5
KIFISIA
5
 
 
ETHNIKOS PIRAEUS
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG5
PANTHIRAIKOS
6
 
 
THIELLA KAMARIOU
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG6
AEK TRIPOLIS
13
 
 
AITTITOS SPATON
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG6
AO IPATOU
5
 
 
PAS KITHERON
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG6
KORINTHOS 2006
11
 
 
NEA ARTAKI
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG6
PALLINIAKOS
10
 
 
MARKO
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG6
RODOS
1
 
 
EOLIKOS
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG6
THIELLA RAFINAS
7
 
 
ACHARNAIKOS
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG7
AO DIAVOLITSIOU
10
 
 
OLYMPIAKOS ZAHAROS
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG7
AO TSIVILI
5
 
 
ASTERAS VLAHIOTI
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG7
PANARGIAKOS
14
 
 
NAFPLIO 2017
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG7
PAO VARDAS
6
 
 
DIAGORAS VRAHNEIKON
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG7
PS I SPARTI
2
 
 
PANILIAKOS
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG7
THIELLA PATRON
9
 
 
AE ERMIONIDAS
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG8
EPISKOPI
1
 
 
IRODOTOS
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG8
GIOUCHTAS
2
 
 
PANAKROTIRIAKOS
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG8
POROS
4
 
 
AGIOS NIKOLAOS
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CG8
RETHYMNIAKOS
5
 
 
PO ATSALENIOU
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
NBII
BEKESCSABA 1912
10
 
 
VAC
19
 
 
Full Time Result Only

 
15:00
FTR
NBII
BUDAORSI SC
12
 
 
SZOMBATHELYI HALADAS
18
 
 
Full Time Result Only

 
15:00
FTR
NBII
DUNA ASZFALT TISZAKECSKE
17
 
 
NYIREGYHAZA
9
 
 
Full Time Result Only

 
15:00
FTR
NBII
KAZINCBARCIKAI
14
 
 
VASAS
4
 
 
Full Time Result Only

 
15:00
FTR
NBII
SOROKSAR
8
 
 
BUDAFOKI MTE
2
 
 
Full Time Result Only

 
15:00
FTR
NBII
SZOLNOKI MAV FC
16
 
 
SIOFOK
3
 
 
Full Time Result Only

 
14:45
FTR
CG4
AE LEFKIMIS
8
 
 
AEP KARAGIANNION
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
CG5
AS ANO MERAS
9
 
 
AKRATITOS
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
CG7
PANGYTHEATIKOS
11
 
 
ZAKYNTHOS
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:30
FTR
NBII
GYORI ETO FC
5
 
 
SZEGED-CSANAD
13
 
 
Full Time Result Only

 
22:00
POST
AP
CLUB GUARANI
2
 
 
CLUB RIVER PLATE
6
 
 
 

22:00
POST
SD
ANGOSTURA FC
7
 
 
CHICO DE GUAYANA
4
 
 
 

22:00
POST
SD
FUNDACION AIFI
1
 
 
DYNAMO DE PUERTO LA CRUZ
2
 
 
 

22:00
POST
SD
PETROLERO DE ANZOATEGUI
3
 
 
LIBERTADOR FC
6
 
 
 

21:45
POST
A
INTER
3
 
 
SAMPDORIA
17
 
 

1.30

5.25

10.00

21:30
POST
SD
ATLETICO EL VIGIA FC
6
 
 
URENA SC
1
 
 
 

21:30
POST
SD
LLANEROS FC
3
 
 
ACADEMIA REY
4
 
 
 

21:30
POST
SD
LLANEROS FC
3
 
 
ESTUDIANTES CARACAS
5
 
 
 

21:30
POST
SD
PETARE FC
5
 
 
ATLETICO FURRIAL
4
 
 
 

21:00
POST
SD
FUNDACION AIFI
1
 
 
MINERVEN EXPRESO AZUL
5
 
 
 

18:30
POST
CGA
GIANA ERMINIO
17
 
 
COMO
12
 
 

3.20

2.87

2.25

18:30
POST
CGA
LECCO
15
 
 
PRO PATRIA
13
 
 

2.40

3.00

2.90

17:00
CANC
NBII
DOROGI FC
11
 
 
BALMAZUJVAROS
20
 
 

16:00
POST
WSL
ARSENAL (W)
3
 
 
READING (W)
4
 
 

16:00
POST
A
ATALANTA
4
 
 
SASSUOLO
12
 
 

OFF

OFF

OFF

16:00
POST
A
VERONA
8
 
 
CAGLIARI
11
 
 

1.95

3.40

4.00

16:00
POST
CGB
ARZIGNANO VALCHIAMPO
18
 
 
PADOVA
6
 
 

3.60

3.00

2.05

16:00
POST
CGB
FERALPISALO
5
 
 
CARPI
3
 
 

3.25

2.87

2.30

16:00
POST
CGB
PIACENZA
7
 
 
SAMBENEDETTESE
10
 
 

1.95

3.20

4.20

15:00
FIN
CG2
AO SIRINA
14
 
 
AGROTIKOS ASTERAS
9
 
 
0
0
0
3

15:00
FIN
CG2
NEOS PO N. KALLIKRATIA
8
 
 
ARIS PALEOHORIOU
15
 
 
0
0
3
0

15:00
FIN
CG4
TILIKRATIS
5
 
 
ASTERAS ITEAS
14
 
 
0
0
3
0

14:30
POST
N/E
VIKTORIA BERLIN
8
 
 
BISCHOFSWERDAER
17
 
 

14:30
CANC
N/E
ZFC MEUSELWITZ
11
 
 
ROT-WEISS ERFURT
18
 
 

14:00
POST
NTH
HAMBURGER SV II
13
 
 
WEICHE FLENSBURG
3
 
 

2.75

4.20

1.95

14:00
POST
D1
KARIOBANGI SHARKS
12
 
 
CHEMELIL SUGAR
16
 
 

13:35
POST
CSL
GUANGZHOU FC
8
 
 
CHONGQING LIFAN
6
 
 
 

13:35
POST
CSL
SHANGHAI SIPG FC
2
 
 
TIANJIN TIANHAI
3
 
 
 

13:00
POST
VL1
HONG LINH HA TINH
5
 
 
VIETTEL
7
 
 
 

13:00
POST
VL1
SAI GON
8
 
 
SONG LAM NGHE AN
10
 
 
 

12:00
FIN
2LR
ELAZIGSPOR
16
 
 
BB BODRUMSPOR
12
 
 
0
0
0
3

12:00
POST
VL1
THANH HOA
13
 
 
HAI PHONG
1
 
 
 

10:00
FIN
PO
ROTOR VOLGOGRAD
 
 
RODINA
 
 
 
2
0
6
0

09:30
POST
CSL
BEIJING GUOAN
5
 
 
HEBEI CHINA FORTUNE
10
 
 
 

09:30
POST
CSL
HENAN JIANYE
11
 
 
SHANGHAI SHENHUA
15
 
 
 

09:30
POST
D1
HOI KING
9
 
 
NORTH DISTRICT
12
 
 
 

09:30
POST
D1
SHATIN
10
 
 
KING FUNG
2
 
 
 

09:30
POST
D1
WING YEE
7
 
 
EASTERN DISTRICT
5
 
 
 

09:30
POST
D1
WONG TAI SIN
13
 
 
CENTRAL AND WESTERN
6
 
 
 

09:00
FIN
AL
C. COAST MARINERS FC
11
3
 
SYDNEY FC
1
2
 
0
1
0
3

5.25

4.20

1.57

09:00
FIN
J1
VISSEL KOBE
9
 
 
YOKOHAMA FC
7
 
 
0
1
1
1

1.55

4.33

5.50

09:00
FIN
J2
EHIME FC
13
 
 
MATSUMOTO YAMAGA
5
 
 
0
0
1
2

3.00

3.00

2.30

08:30
FIN
QSL
PENINSULA POWER
2
 
 
SUNSHINE COAST
13
 
 
0
1
3
1

1.04

17.00

21.00

08:30
FIN
WL
BRISBANE ROAR FC (W)
5
 
 
CANBERRA UNITED (W)
6
 
 
2
0
5
0

08:00
FIN
VIC
SOUTH MELBOURNE
7
 
 
EASTERN LIONS SC
14
 
1
3
1
5
2

1.40

4.00

7.50

07:30
POST
D1
RESOURCES CAPITAL
1
 
 
HONG KONG FC
3
 
 
 

07:30
POST
D1
SHAM SHUI PO
14
 
 
ICANFIELD
11
 
 
 

07:30
POST
D1
SOUTH CHINA FC
4
 
 
CITIZEN
8
 
 
 

07:00
FIN
WL
NEWCASTLE JETS FC (W)
8
 
 
MELBOURNE VICTORY (W)
3
 
 
0
4
0
7

07:00
FIN
GS
KITCHEE SC
1
 
 
HONG KONG PEGASUS
3
 
 
0
0
4
0

07:00
FIN
J1
SANFRECCE HIROSHIMA
1
 
 
KASHIMA ANTLERS
18
 
 
2
0
3
0

2.05

3.30

3.60

07:00
FIN
J1
YOKOHAMA F. MARINOS
14
 
 
GAMBA OSAKA
5
 
 
0
2
1
2

1.60

4.20

5.00

07:00
FIN
J2
FAGIANO OKAYAMA
8
 
 
ZWEIGEN KANAZAWA
17
 
 
0
0
1
0

2.45

3.10

3.00

07:00
FIN
J2
JEF UNITED CHIBA
3
 
 
FC RYUKYU
20
 
 
1
0
1
0

1.70

3.80

4.75

07:00
FIN
J2
JUBILO IWATA
2
 
 
MONTEDIO YAMAGATA
21
 
 
2
0
2
0

2.05

3.20

3.75

07:00
FIN
J2
MACHIDA ZELVIA
5
 
 
VENTFORET KOFU
4
 
 
0
0
0
0

2.80

3.10

2.60

07:00
FIN
J2
MITO HOLLYHOCK
18
 
 
OMIYA ARDIJA
1
 
 
0
1
1
2

3.00

3.00

2.37

07:00
FIN
J2
RENOFA YAMAGUCHI
3
 
 
KYOTO SANGA
21
 
 
1
0
1
0

3.25

3.30

2.20

07:00
FIN
J2
THESPAKUSATSU GUNMA
22
 
 
ALBIREX NIIGATA
1
 
 
0
0
0
3

2.90

3.10

2.50

07:00
FIN
J2
TOKUSHIMA VORTIS
2
 
 
TOKYO VERDY
22
 
 
2
0
3
0

1.61

3.75

6.00

07:00
FIN
J2
V-VAREN NAGASAKI
2
 
 
TOCHIGI SC
22
 
 
1
0
1
0

2.10

3.20

3.60

06:30
FIN
J2
GIRAVANZ KITAKYUSHU
22
 
 
AVISPA FUKUOKA
1
 
 
0
1
0
1

3.00

3.20

2.40

06:00
FIN
QSL
BRISBANE ROAR YOUTH
9
 
 
QUEENSLAND LIONS
1
 
 
0
1
0
3

13.00

8.00

1.12

06:00
FIN
J1
SHIMIZU S-PULSE
18
 
 
FC TOKYO
2
 
 
0
0
1
3

3.30

3.80

2.00

05:00
FIN
CL
MONTERREY
18
4
 
CLUB AMERICA
1
1
 
0
1
0
1

1.83

3.60

4.20

05:00
FIN
CL2
CIMARRONES
4
 
 
ATLANTE
7
 
 
0
0
0
0

05:00
FIN
PR
CANTERBURY UNITED
10
 
 
TEAM WELLINGTON
2
 
 
0
0
1
2

04:00
FIN
CL
DEPORTIVO SAPRISSA
1
 
 
UNIV. DE COSTA RICA
11
 
1
2
1
3
1

1.36

4.33

9.00

04:00
FIN
TOUR
PHOENIX RISING
2
 
 
REAL SALT LAKE
6
 
 
2
1
3
2

2.50

3.75

2.25

03:30
FIN
CL
SAN CARLOS
4
 
 
MUNICIPAL GRECIA
10
 
 
0
0
1
0

1.80

3.50

3.60

03:15
FIN
CL
AD ISIDRO METAPAN
9
 
 
FAS
5
 
 
0
1
0
1

03:00
FIN
D1
UNIVERSIDAD CATOLICA QUITO
2
 
 
ORENSE SC
12
 
 
1
0
4
0

03:00
FIN
CL
ALIANZA
4
 
 
AGUILA
6
 
 
0
0
1
0

03:00
FIN
CL
SONSONATE
11
 
 
MUNICIPAL LIMENO
7
 
 
0
1
0
3

03:00
FIN
CL
DEPORTIVO MIXCO
11
 
 
ANTIGUA GFC
3
 
 
1
1
1
1

03:00
FIN
CL
CD REAL SOCIEDAD
7
 
 
VIDA
5
 
1
0
0
1
1

03:00
FIN
CL
REAL ESPANA
3
 
 
LOBOS UPNFM
9
 
 
2
0
5
0

03:00
FIN
CL
CRUZ AZUL
3
3
 
U.A.N.L. - TIGRES
12
 
 
1
0
2
1

2.00

3.30

3.80

03:00
FIN
CL2
CAFETALEROS DE CHIAPAS
12
 
 
CELAYA
9
 
1
0
1
0
1

03:00
FIN
CL2
VENADOS FC
4
 
 
DORADOS
11
 
 
2
0
4
3

03:00
FIN
PR
TASMAN UNITED
5
 
 
AUCKLAND CITY
1
 
 
1
1
2
1

03:00
FIN
AP
UNIVERSITARIO
3
 
 
CESAR VALLEJO
10
 
 
0
2
0
2
 

1.75

3.25

4.75

02:55
FIN
SL
ATLETICO TUCUMAN
14
4
 
LANUS
4
4
 
1
0
2
2

3.75

3.60

1.95

02:45
FIN
SL
NEWELLS OLD BOYS
5
2
 
COLON SANTA FE
22
2
1
2
0
4
0

1.61

3.75

5.50

02:35
FIN
PN
ATLANTA
1
 
 
FERRO CARRIL OESTE
8
 
1
2
0
2
1

2.40

3.10

3.10

02:30
FIN
TFA
FERRO CARRIL OESTE
5
 
 
DEPORTIVO MADRYN
4
 
 
1
1
2
1
 

02:30
FIN
CL
CHALATENANGO
10
 
 
CS INDEPENDIENTE
1
 
 
0
0
0
0

02:00
FIN
PN
DEPORTIVO MORON
6
 
 
ALVARADO
9
 
 
1
0
1
0

2.20

2.80

3.50

02:00
FIN
CL
LD ALAJUELENSE
2
 
2
JICARAL SERCOBA
4
 
1
0
0
1
0

1.50

3.75

6.00

02:00
FIN
CL
XELAJU
9
 
 
IZTAPA
3
 
 
0
0
0
0

02:00
FIN
TOUR
HOUSTON DYNAMO
3
 
 
COLUMBUS CREW
1
 
 
0
4
1
4

2.37

3.75

2.37

02:00
FIN
TOUR
TAMPA BAY ROWDIES
2
 
 
INTER MIAMI
4
 
 
0
1
0
1
 

2.70

3.60

2.20

01:30
FIN
PD
EVERTON DE VINA
7
1
 
UNION LA CALERA
2
2
 
0
0
0
1

2.00

3.25

3.90

01:00
FIN
B
SAN LUIS
2
 
 
BARNECHEA
15
 
 
2
0
4
1

01:00
FIN
CL
LEON
2
1
 
NECAXA
10
3
 
1
0
2
1

1.66

3.75

5.00

01:00
FIN
AP
NACIONAL DE FOOTBALL
12
 
 
CERRO LARGO
2
 
1
0
1
2
2

1.61

3.60

6.00

00:45
FIN
D1
LDU QUITO
8
 
 
INDEPEND. DEL VALLE
1
 
 
0
0
2
3

1.50

3.75

6.50

00:40
FIN
SL
INDEPENDIENTE
15
4
 
GIMNASIA LA PLATA
20
2
 
0
0
0
1

1.90

3.50

4.00

00:35
FIN
PN
ALL BOYS
16
 
 
TIGRE
5
 
 
1
1
2
1

3.50

3.00

2.10

00:30
FIN
FRC
MINNESOTA UNITED FC
 
 
VANCOUVER WHITECAPS
 
 
 
1
0
1
2
 

00:20
FIN
PN
AGROPECUARIO
9
 
 
ESTUDIANTES B.A.
2
 
 
0
0
0
1

2.00

3.10

3.80

00:20
FIN
AP
INDEPENDIENTE MEDELLIN
13
 
 
ATLETICO NACIONAL
1
 
 
0
2
1
3

5.75

3.40

1.60

00:00
FIN
PN
INSTITUTO CORDOBA
8
 
 
DEPORTIVO RIESTRA
4
 
 
0
0
0
0

1.95

3.00

4.20

00:00
FIN
PAR
LONDRINA
5
 
 
RIO BRANCO
6
 
 
0
0
1
1

1.85

3.25

4.20

00:00
FIN
PAU
PONTE PRETA
3
 
 
FERROVIARIA
4
 
1
0
1
1
1

2.30

3.20

2.90

00:00
FIN
CL
GUADALUPE FC
5
 
 
CS CARTAGINES
7
 
 
0
0
0
0

2.20

3.20

3.10

00:00
FIN
FRC
PHILADELPHIA UNION
 
 
DC UNITED
 
 
 
1
1
1
3
 

SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
H/T: Half Time
PEN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score