Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

17:30
H/T
H/T
IPL
ESTEGHLAL FC
2
 
 
SEPAHAN FC
14
 
 
0
0
0
0
 

17:30
2 HF
47'
IPL
PAYKAN
11
 
 
MALAVAN
6
 
 
1
0
1
0
 

18:00
1 HF
31'
PL
BKMA
8
 
 
FC NOAH
10
 
 
1
0
 

18:00
1 HF
32'
PL
ZIRA
4
 
 
SABAH FK
1
 
 
0
2
 

18:00
1 HF
30'
PL
TORPEDO ZHODINO
9
 
 
FC ENERGETIK-BGU MINSK
3
 
 
1
0
 

18:00
1 HF
30'
FNL
FK PRIBRAM
13
 
 
KARVINA
1
 
 
0
1
 

3.10

3.20

2.15

18:00
1 HF
31'
VEI
HAKA
5
 
 
AC OULU
4
 
 
1
1

1.53

4.00

5.25

18:00
1 HF
29'
A
HEGELMANN LITAUEN
2
 
 
DZIUGAS
9
 
 
0
0
 

18:30
1 HF
2'
FPL
CHERNO MORE VARNA
5
 
 
PIRIN BLAGOEVGRAD
14
 
 
0
0

1.36

4.50

9.50

18:30
1 HF
1'
YKK
GNISTAN
4
 
 
FF JARO
3
 
 
0
0

3.60

3.40

1.90

18:30
1 HF
2'
IPL
ALUMINIUM ARAK
1
 
 
HAVADAR SC
5
 
 
0
0
 

18:30
SCH
PL
FK LEOTAR
11
 
 
VELEZ MOSTAR
7
 
 
 

18:30
SCH
YKK
JAPS
5
 
 
PEPO
11
 
 

1.70

4.00

3.80

18:30
SCH
YKK
KTP
2
 
 
SJK AKATEMIA
8
 
 

1.53

4.00

5.00

18:30
SCH
YKK
TPS
1
 
 
MIKKELIN PALLOILIJAT
10
 
 

1.45

4.20

6.50

18:30
SCH
LII
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
13
 
 
CONCORDIA
19
 
 
 

19:00
SCH
ML
FCI LEVADIA
2
 
 
PARNU JK VAPRUS
10
 
 

19:00
SCH
FRC
ARIS LIMASSOL
 
 
PO XYLOTYMPOU 2006
 
 
 
 

19:00
SCH
BAV
FC PIPINSRIED
14
 
 
1896 RAIN AM LECH
12
 
 
 

19:00
SCH
IPL
NAFT MASJED SOLEYMAN
9
 
 
MES KERMAN
7
 
 
 

19:00
SCH
IPL
NASSAJI MAZANDARAN
10
 
 
MES RAFSANJAN
8
 
 
 

19:00
SCH
EK
MIEDZ LEGNICA
16
 
 
ZAGLEBIE LUBIN
10
 
 

2.90

3.20

2.37

19:00
SCH
SL
RADNICKI NIS
14
 
 
NOVI PAZAR
8
 
 
 

19:00
SCH
DS
KRISTIANSTADS DFF (W)
2
 
 
VITTSJO GIK (W)
6
 
 

19:10
SCH
2L
ADMIRA WACKER
6
 
 
AUSTRIA VIENNA (AM)
13
 
 

19:10
SCH
2L
FC DORNBIRN 1913
16
 
 
SV HORN
1
 
 
 

19:10
SCH
2L
FC LIEFERING
7
 
 
FIRST VIENNA FC 1894
3
 
 

19:10
SCH
2L
FLORIDSDORFER AC
8
 
 
SK VORWARTS STEYR
9
 
 
 

19:10
SCH
2L
SKN ST. POLTEN
2
 
 
STURM GRAZ (AM)
10
 
 
 

19:15
SCH
BAV
ANSBACH
18
 
 
SPVGG HANKOFEN-HAILING
9
 
 
 

19:30
SCH
D1
FC FREDERICIA
10
 
 
VEJLE
1
 
 
 

3.75

3.80

1.90

19:30
SCH
D1
FREMAD AMAGER
8
 
 
NAESTVED
4
 
 
 

2.55

3.50

2.62

19:30
SCH
D1
HOBRO
7
 
 
SONDERJYSKE
2
 
 
 

5.00

3.80

1.65

19:30
SCH
D3
IF LYSENG
11
 
 
VSK AARHUS
8
 
 
 

19:30
SCH
D3
MIDDELFART
1
 
 
NAESBY
7
 
 
 

19:30
SCH
2BL
FC KAISERSLAUTERN
2
 
 
SC PADERBORN 07
3
 
 
 

2.87

3.50

2.40

19:30
SCH
2BL
FC NURNBERG
11
 
 
FC HEIDENHEIM
4
 
 
 

2.10

3.80

3.10

19:30
SCH
RFPL
FAKEL VORONEZH
14
 
 
URAL
16
 
 
 

20:00
SCH
PL
FC NEMAN GRODNO
10
 
 
FC SLUTSK
11
 
 

20:00
SCH
SL
AC HORSENS
4
 
 
FC MIDTJYLLAND
8
 
 

5.00

3.60

1.75

20:00
SCH
D2
B93 COPENHAGEN
5
 
 
ROSKILDE
2
 
 
 

20:00
SCH
PL
B36 TORSHAVN
5
 
 
SKALA
10
 
 

20:00
SCH
3.LG
HALLESCHER FC
19
 
 
VFB OLDENBURG
15
 
 
 

2.45

3.10

2.60

20:00
SCH
BAV
FV ILLERTISSEN
19
 
 
FC AUGSBURG II
20
 
 
 

20:00
SCH
BAV
TSV BUCHBACH
15
 
 
SV HEIMSTETTEN
11
 
 
 

20:00
SCH
BAV
VIKTORIA ASCHAFFENBURG
10
 
 
SPVGG GREUTHER FURTH II
13
 
 
 

20:00
SCH
S/W
KICKERS OFFENBACH
12
 
 
1899 HOFFENHEIM II
4
 
 
 

20:00
SCH
WST
SC WIEDENBRUCK 2000
10
 
 
ROT-WEISS AHLEN
3
 
 
 

20:00
SCH
N/E
HERTHA BERLIN II
15
 
 
SV BABELSBERG 03
2
 
 
 

20:00
SCH
N/E
VIKTORIA BERLIN
8
 
 
LOKOMOTIVE LEIPZIG
3
 
 
 

20:00
SCH
NTH
HANNOVER 96 II
10
 
 
WEICHE FLENSBURG
2
 
 
 

20:00
SCH
ELS
SANDEFJORD
8
 
 
ROSENBORG
4
 
 

4.80

4.33

1.61

20:00
SCH
ELS
SARPSBORG 08 FF
11
 
 
BODO-GLIMT
3
 
 

20:00
SCH
LP2
TONDELA
6
 
 
BENFICA B
8
 
 
 

1.90

3.50

3.60

20:30
SCH
SC
APOLLON LIMASSOL
 
 
OMONIA
 
 
 

20:30
SCH
NAT
BASTIA-BORGO
7
 
 
LE PUY
9
 
 
 

20:30
SCH
NAT
CHATEAUROUX
3
 
 
PARIS 13 ATLETICO
13
 
 
 

20:30
SCH
NAT
CHOLET
4
 
 
AVRANCHES
1
 
 
 

20:30
SCH
NAT
CONCARNEAU
5
 
 
ORLEANS
12
 
 
 

20:30
SCH
NAT
DUNKERQUE
6
 
 
LE MANS
8
 
 
 

20:30
SCH
NAT
STADE BRIOCHIN
16
 
 
RED STAR FC 93
14
 
 
 

20:30
SCH
NAT
VERSAILLES
17
 
 
MARTIGUES
10
 
 
 

20:30
SCH
NAT
VILLEFRANCHE
18
 
 
SEDAN
15
 
 
 

20:30
SCH
WST
FC KOLN II
15
 
 
ROT-WEISS OBERHAUSEN
5
 
 
 

20:30
SCH
PSL
MARITZBURG UTD
14
 
 
MOROKA SWALLOWS
9
 
 
 

20:30
SCH
CL
NEUCHATEL XAMAX FC
10
 
 
FC LAUSANNE-SPORT
3
 
 
 

20:30
SCH
CL
YVERDON-SPORT FC
1
 
 
FC WIL 1900
2
 
 
 

21:00
SCH
1B
FC DENDER
5
 
 
LOMMEL UNITED
8
 
 
 

2.37

3.40

2.60

21:00
SCH
1B
VIRTON
12
 
 
RWD MOLENBEEK
9
 
 
 

21:00
SCH
FPL
HEBAR PAZARDZHIK
10
 
 
SLAVIA SOFIA
9
 
 

4.50

3.60

1.80

21:00
SCH
1.HNL
SIBENIK
4
 
 
ISTRA 1961
9
 
 
 

2.25

3.20

2.90

21:00
SCH
CUP
ENPPI
 
 
NATIONAL BANK
 
 
 

21:00
SCH
PL2/1
MANCHESTER UTD (U21)
10
 
 
CRYSTAL PALACE (U21)
6
 
 

21:00
SCH
PL2/1
TOTTENHAM (U21)
8
 
 
EVERTON (U21)
5
 
 

21:00
SCH
PL2/1
WEST HAM (U21)
11
 
 
ARSENAL (U21)
3
 
 

21:00
SCH
PL2/2
MIDDLESBROUGH (U21)
6
 
 
DERBY (U21)
11
 
 

21:00
SCH
PL2/2
SOUTHAMPTON (U21)
2
 
 
WEST BROM (U21)
4
 
 

21:00
SCH
NBI
DEBRECENI VSC
7
 
 
VASAS
8
 
 

2.45

3.40

2.90

21:00
SCH
2.D
KF FJALLABYGGDAR
10
 
 
VOLSUNGUR
4
 
 
 

21:00
SCH
ERE
EXCELSIOR
4
 
 
VITESSE
17
 
 

3.75

3.75

1.90

21:00
SCH
ED
ALMERE CITY FC
18
 
 
TOP OSS
2
 
 
 

1.55

4.75

5.00

21:00
SCH
ED
DE GRAAFSCHAP
13
 
 
VVV VENLO
3
 
 
 

1.61

4.50

4.75

21:00
SCH
ED
FC EINDHOVEN
4
 
 
WILLEM II
12
 
 
 

2.87

3.40

2.50

21:00
SCH
ED
HELMOND SPORT
14
 
 
JONG AZ
5
 
 
 

2.20

3.60

2.90

21:00
SCH
ED
RODA
6
 
 
JONG AJAX
11
 
 
 

1.65

4.50

4.50

21:00
SCH
ED
TELSTAR
10
 
 
PEC ZWOLLE
7
 
 
 

4.00

3.80

1.80

21:00
SCH
SL
TRABZONSPOR
3
 
 
HATAYSPOR
13
 
 
 

1.50

4.50

6.00

21:00
SCH
1LG
ALTAY
2
 
 
SAMSUNSPOR
17
 
 
 

2.90

3.50

2.05

21:15
SCH
1L
NK CM CELJE
8
 
 
NK BRAVO
9
 
 
 

21:15
SCH
CL
AC BELLINZONA
5
 
 
FC AARAU
7
 
 
 

21:30
SCH
2L
FC BW LINZ
11
 
 
GRAZER AK
5
 
 
 

21:30
SCH
BL
SC FREIBURG
2
 
 
BORUSSIA DORTMUND
7
 
 

3.00

3.75

2.20

21:30
SCH
EK
WIDZEW LODZ
12
 
 
LEGIA WARSZAWA
6
 
 

3.50

3.50

2.05

21:30
SCH
1L
GKS KATOWICE
9
 
 
SANDECJA NOWY SACZ
12
 
 
 

2.10

3.20

3.30

21:30
SCH
LI
ARGES PITESTI
8
 
 
U CRAIOVA 1948
10
 
 

2.60

3.00

2.62

21:30
SCH
SL
MFK SKALICA
8
 
 
FK ZELEZIARNE PODBREZOVA
5
 
 
 

21:30
SCH
CL
BOSTON RIVER
4
 
 
CA RIVER PLATE
2
 
 
 

2.55

3.00

2.75

21:45
SCH
1A
OOSTENDE
5
 
 
GENT
6
 
 
 

4.75

3.75

1.70

21:45
SCH
B
PARMA
13
 
 
BARI
2
 
 
 

1.80

3.25

4.00

21:45
SCH
PR
LARNE
9
 
 
GLENTORAN FC
8
 
 
 

21:45
SCH
PR
BOHEMIANS
6
 
 
DUNDALK
2
 
 

2.55

3.25

2.50

21:45
SCH
PR
DERRY CITY
3
 
 
SHAMROCK ROVERS
1
 
 

2.40

3.25

2.75

21:45
SCH
PR
DROGHEDA UNITED
8
 
 
SHELBOURNE
7
 
 

3.40

3.20

2.25

21:45
SCH
PR
UCD
10
 
 
FINN HARPS
9
 
 

3.10

3.20

2.20

21:45
SCH
D1
BRAY WANDERERS
7
 
 
LONGFORD TOWN FC
4
 
 

21:45
SCH
D1
CORK CITY
1
 
 
TREATY UNITED
5
 
 

21:45
SCH
D1
WATERFORD FC
3
 
 
GALWAY UNITED
2
 
 

21:45
SCH
D1
WEXFORD FC
6
 
 
COBH RAMBLERS
8
 
 

21:45
SCH
SCH
DUNDEE
5
 
 
ARBROATH
8
 
 

1.85

3.20

4.33

21:45
SCH
PL
AIRBUS UK BROUGHTON
2
 
 
ABERYSTWYTH TOWN
1
 
 

22:00
SCH
PB
MAGALLANES
1
 
 
SANTIAGO WANDERERS
14
 
 

22:00
SCH
SL
FC COPENHAGEN
5
 
 
RANDERS FC
6
 
 

1.44

4.75

7.50

22:00
SCH
ECH
WATFORD
4
 
 
BURNLEY
3
 
 
 

2.30

3.30

3.20

22:00
SCH
L1
NANTES
12
 
 
LILLE
2
 
 

3.20

3.40

2.25

22:00
SCH
PD
OSASUNA
12
 
 
SEVILLA
18
 
 

3.30

3.10

2.35

22:00
SCH
SD
LEVANTE
11
 
 
HUESCA
18
 
 

1.60

3.75

6.00

22:15
SCH
1.D
GROTTA
5
 
 
AFTURELDING
6
 
 

22:15
SCH
1.D
KV REYKJAVIK
11
 
 
FJOLNIR
4
 
 

22:15
SCH
LP
FAMALICAO
16
 
 
SC BRAGA
8
 
 
 

3.80

3.50

1.95

22:30
SCH
2.D
THROTTUR REYKJAVIK
2
 
 
MAGNI
12
 
 
 

FULL TIME RESULT ONLY
>FULL TIME RESULT ONLY
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

16:00
FTR
PSL
YADAH FC
14
 
 
WHAWHA
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
SL
METALLURG BEKABAD
8
 
 
NASAF QARSHI
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
SL
NEFTCHI FARGONA
13
 
 
PAKHTAKOR
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
JPL
SAHAB SC
6
 
 
AL-WEHDAT SC
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
2L
FK POHRONIE D. ZDANA
12
 
 
STK 1914 SAMORIN
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
2L
MSK POVAZSKA BYSTRICA
14
 
 
MSK ZILINA B
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:30
FTR
SAL
USK ANIF
5
 
 
SV AUSTRIA SALZBURG
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:30
FTR
FLRS
DRINA ZVORNIK
9
 
 
SUTJESKA FOCA
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
SAL
SAK 1914
7
 
 
SC GOLLING
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
DS1
TARNBY FF
8
 
 
KFUM BK ROSKILDE
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
EL
PARNU JALGPALLIKLUBI
10
 
 
FLORA TALLINN II
2
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
1D
BANGA GARGZDAI B
15
 
 
FK BABRUNGAS
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
1D
DAINAVA ALYTUS
2
 
 
FK EKRANAS
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
1D
FK ATMOSFERA
13
 
 
FA SIAULIAI B
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
1D
FK NEPTUNAS KLAIPEDA
1
 
 
FK PANEVEZYS B
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
2D
KRSKO
12
 
 
NK NAFTA
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:30
FTR
TYR
IMST
7
 
 
SPG SILZ-MOETZ
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:30
FTR
DS2
ALLEROD
4
 
 
BK SKJOLD
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:30
FTR
DS2
AVARTA
1
 
 
NAESTVED II
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:30
FTR
DS2
FREDERIKSSUND
2
 
 
VB 1968
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:30
FTR
DS2
LEDOJE-SMORUM
7
 
 
KFUM BK
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:30
FTR
DS3
OKS
5
 
 
MARIENLYST
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:30
FTR
OBS
TSV DACHAU
14
 
 
HALLBERGMOOS
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:30
FTR
OBN
ASV NEUMARKT
7
 
 
DJK AMMERTHAL
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:30
FTR
OBN
WURZBURGER FV
9
 
 
TSV GROSZBARDORF
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:30
FTR
1D
FK RITERIAI B
10
 
 
FK ZALGIRIS VILNIUS B
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:30
FTR
D2VG
TORSLANDA IK
11
 
 
LANDVETTER IS
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
EST
ASK-BSC BRUCK-LEITHA
12
 
 
MARCHFELD DONAUAUEN
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
EST
ASV SIEGENDORF
9
 
 
SC WIENER VIKTORIA
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
EST
SCHEIBLINGKIRCHEN-WARTH
3
 
 
ASV DRASSBURG
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
MID
DEUTSCHLANDSBERGER
5
 
 
SC KALSDORF
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
MID
FC GLEISDORF 09
8
 
 
SV ALLERHEILIGEN
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
MID
GLEICHENBERG
10
 
 
LEOBEN
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
MID
SC WEIZ
14
 
 
SAK KLAGENFURT
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
MID
UNION VB VOCKLAMARKT
11
 
 
USV ST. ANNA AM AIGEN
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
TYR
FC KUFSTEIN
1
 
 
SVG REICHENAU
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
TYR
SV HALL
12
 
 
WORGL
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
TYR
WSG SWAROVSKI TIROL II
8
 
 
SV FUEGEN
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
SAL
FC PINZGAU
2
 
 
SV GRODIG
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
SAL
SV SEEKIRCHEN
3
 
 
BSK 1933
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
SAL
TSV ST. JOHANN
6
 
 
UFC HALLEIN
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
DS1
HOLBAEK
5
 
 
BRONSHOJ
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
OBS
TSV 1860 ROSENHEIM
17
 
 
TSV SCHWABEN AUGSBURG
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
OBS
VFR GARCHING
15
 
 
FC ISMANING
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
OBN
DJK DON BOSCO BAMBERG
14
 
 
SPVGG BAYERN HOF
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
OBN
DJK GEBENBACH
6
 
 
SC ELTERSDORF
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
OHA
TUS DASSENDORF
16
 
 
TSV CONCORDIA
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
OHE
FC HANAU 93
2
 
 
FC EDDERSHEIM
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
ORGrS
FSV JAEGERSBURG
11
 
 
SV AUERSMACHER
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
OBR
GEESTEMUENDE
5
 
 
TUSPO SURHEIDE
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
2L
SPARTAK MYJAVA
5
 
 
FK DUBNICA
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
D2NG
AHLAFORS IF
1
 
 
IK GAUTHIOD
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
D2NG
GREBBESTADS IF
10
 
 
SAEFFLE SK
9
 
 
Full Time Result Only