Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
23:30
FIN
B
CHACARITAS FC
5
 
 
AMERICA DE QUITO
8
 
 
1
0
1
0

23:15
FIN
AP
CERRITO
12
 
 
PLAZA COLONIA
1
 
 
1
1
1
2
 

2.90

2.75

2.55

23:00
FIN
C
BOTAFOGO SP
5
 
 
MIRASSOL
4
 
 
0
2
1
3

23:00
FIN
C
MANAUS
3
 
 
FLORESTA
6
 
 
1
1
2
1

23:00
FIN
DA1
SAO RAIMUNDO
3
 
 
FAST CLUBE
6
 
 
1
0
1
1

23:00
FIN
R32
MOLINOS EL PIRATA
 
 
CIENCIANO
 
 
 
0
0
0
0
4-2

23:00
FIN
WCQ
ST KITTS AND NEVIS
2
 
EL SALVADOR
 
1
 
0
3
0
4

6.50

3.80

1.50

22:30
FIN
B
CRB
5
 
 
CONFIANCA
12
 
 
2
2
3
2

22:00
FIN
DA2
PALMAS
8
 
 
SE JUVENTUDE
3
 
 
0
0
1
2

22:00
FIN
DA4
ATLETICO-BA
6
 
 
AO ITABAIANA
5
 
 
0
0
0
0

22:00
FIN
DA4
MURICI FC
3
 
 
BAHIA DE FEIRA
7
 
 
1
0
2
0

22:00
FIN
DA6
UBERLANDIA
1
 
 
RIO BRANCO ES
7
 
 
1
0
3
2

22:00
FIN
DA7
SAO BENTO
6
 
 
BANGU
7
 
 
0
0
1
1

22:00
FIN
GS
BELGIUM
1
 
 
RUSSIA
2
 
 
2
0
3
0

2.00

3.40

4.00

22:00
FIN
FRI
MOROCCO
 
 
BURKINA FASO
 
 
 
0
0
1
0
 

1.50

3.60

6.00

22:00
FIN
SD
GENERAL CABALLERO
1
 
 
DEPORTIVO SANTANI
14
 
 
0
0
5
2
 

22:00
FIN
MLS
SPORTING KANSAS CITY
2
1
 
AUSTIN FC
10
2
 
0
1
1
1

1.61

4.00

5.25

21:45
FIN
PR
SLIGO ROVERS
2
2
 
DROGHEDA UNITED
4
2
 
0
1
1
2

2.15

3.20

3.60

21:30
FIN
DA2
MOTO CLUB MA
6
 
 
GUARANY DE SOBRAL
1
 
 
0
1
0
2

21:30
FIN
DA5
GAMA
3
 
 
APARECIDENSE
2
 
 
0
0
0
0

21:30
FIN
GS
DENMARK
4
 
 
FINLAND
3
2
 
0
0
0
1

1.33

4.75

12.00

21:30
FIN
PR
LONGFORD TOWN FC
10
4
 
ST. PATRICKS ATHLETIC
3
3
 
0
1
1
3

7.50

4.20

1.44

21:00
FIN
C
NOVORIZONTINO
1
 
 
OESTE
8
 
 
0
0
0
0

21:00
FIN
C
SAO JOSE
7
 
 
ITUANO
10
 
 
0
0
0
0

21:00
FIN
DA3
ATLETICO CEARENSE
7
 
 
TREZE
8
 
 
1
1
2
2

21:00
FIN
DA8
JOINVILLE
2
 
 
AIMORE
4
 
 
0
0
1
0

21:00
FIN
FRIW
SLOVENIA (W)
 
 
CROATIA (W)
 
 
 
2
1
4
1
 

21:00
FIN
FRIW
URUGUAY (W)
 
 
PUERTO RICO (W)
 
 
 
4
0
5
1
 

21:00
FIN
BP2
RAJA BENI MELLAL
10
 
 
WYDAD FES
4
 
 
0
0
0
1
 

21:00
FIN
1D
AALESUND
8
1
 
FREDRIKSTAD
1
3
 
2
1
2
2

2.40

3.50

2.80

21:00
FIN
1L2
FC BIEL BIENNE
1
 
 
SOLOTHURN
4
 
 
2
1
2
2
 

21:00
FIN
AP
CA RIVER PLATE
4
 
 
PROGRESO
15
 
 
3
0
4
0
 

1.80

3.20

4.75

20:45
FIN
PR
SHAKHTER SOLIGORSK
1
 
 
FC VITEBSK
8
 
 
1
0
2
0

20:30
FIN
PL
AC BELLINZONA
1
 
 
FC BREITENRAIN BERN
3
 
 
1
0
2
1
 

20:15
FIN
R32
COMERCIANTES UNIDOS
 
 
UTC
 
 
 
0
1
0
1

20:05
FIN
FRI
GHANA
 
 
COTE D IVOIRE
 
 
 
0
0
0
0
 

2.37

3.10

2.87

20:00
FIN
FLN
VERIA
2
 
 
KAVALA
1
 
 
0
0
2
0
 

1.95

3.20

3.40

20:00
FIN
URV
STJARNAN
9
3
 
VALUR REYKJAVIK
1
4
 
0
1
2
1

20:00
FIN
URV
VIKINGUR REYKJAVIK
2
3
 
FH HAFNARFJORDUR
6
2
 
1
0
2
0

20:00
FIN
1L1
CS CHENOIS
3
 
 
BULLE
4
 
 
0
1
2
2
 

19:00
FIN
D1
FC ORSHA
10
 
 
BELSHINA BOBRUISK
3
 
 
0
1
0
1

19:00
FIN
FRC
SC KALSDORF
 
 
MARIBOR
 
 
 
0
1
0
2
 

19:00
FIN
FRIW
LUXEMBOURG (W)
 
 
BELGIUM (W)
 
 
 
0
1
0
1
 

19:00
FIN
A
FK RITERIAI
6
 
 
DZIUGAS
7
 
 
0
0
1
1

19:00
FIN
BP2
AS SALE
8
 
 
OLYMPIQUE DCHEIRA
3
 
 
0
0
2
2
 

19:00
FIN
BP2
US TOUARGA
5
 
 
CHABAB RIADI SALMI
1
 
 
0
0
1
3
 

19:00
FIN
1D
ASANE
2
3
 
START
7
2
 
1
0
2
0

2.00

3.50

3.75

19:00
FIN
1D
GRORUD
5
 
 
KFUM OSLO
10
 
 
2
1
2
2

2.20

3.80

2.90

19:00
FIN
1D
HAM-KAM
3
1
 
STROMMEN
16
2
 
2
0
2
0

1.53

4.00

5.75

19:00
FIN
1D
JERV
4
1
1
BRYNE
6
2
 
0
0
2
1

2.40

3.60

2.80

19:00
FIN
1D
RANHEIM
13
 
 
SOGNDAL
9
2
 
0
3
0
4

2.15

3.60

3.30

19:00
FIN
1D
SANDNES ULF
12
1
1
RAUFOSS
11
2
 
1
0
1
1

1.90

3.50

4.00

19:00
FIN
1D
ULL-KISA
14
1
 
STJORDALS BLINK
15
4
 
1
0
4
1

1.85

3.50

4.20

19:00
FIN
1L3
FC LINTH 04
3
 
 
FC ST. GALLEN II
9
 
 
1
2
3
2
 

18:45
FIN
PR
BATE BORISOV
2
 
 
FC NEMAN GRODNO
14
 
 
1
0
3
0

18:30
FIN
D1
PETRO ATLETICO
1
 
 
PRIMEIRO DE AGOSTO
3
 
 
2
0
3
0

18:30
FIN
D1
PROGRESSO ASSOCIACAO
11
 
 
ACAD. PETROL. LOBITO
8
 
 
0
0
0
0

18:30
FIN
1L3
THALWIL
6
 
 
FC TUGGEN
2
 
 
1
1
2
2
 

18:00
FIN
FRC
FC UFA
 
 
VELES MOSCOW
 
 
 
0
1
0
2
 

18:00
FIN
PR
SHAKHTER KARAGANDY
13
 
 
FC KYZYL-ZHAR SK
5
 
 
0
0
0
1

18:00
FIN
D1N
OREBRO SYRIANSKA
6
 
 
UMEA FC
3
 
 
0
0
1
2

18:00
FIN
PL
YVERDON-SPORT FC
1
 
 
FC STADE NYONNAIS
8
 
 
2
0
3
3
 

18:00
FIN
1L1
FC LA CHAUX-DE-FONDS
9
 
 
MARTIGNY SPORTS
14
 
 
1
1
4
1
 

18:00
FIN
1L1
MEYRIN
11
 
 
BSC YOUNG BOYS II
1
 
 
0
2
1
5
 

18:00
FIN
1L1
US TERRE SAINTE
10
 
 
FC ECHALLENS
2
 
 
1
0
1
2
 

18:00
FIN
1L2
SC BUOCHS
11
 
 
SC GOLDAU
14
 
 
1
0
3
1
 

17:30
FIN
D1
BAIXA DE KASSANGE
15
 
 
SAGRADA ESPERANCA
2
 
 
0
0
1
3

17:30
FIN
D1
GD INTERCLUBE
4
 
 
CUANDO CUBANGO FC
14
 
 
1
1
1
1

17:30
FIN
D1
SPORTING DE CABINDA
13
 
 
RECREATIVO DA CAALA
6
 
 
0
0
0
1

17:30
FIN
DGG
MONTEROSI
1
 
 
CARBONIA
9
 
 
1
0
3
3
 

17:30
FIN
D1
AHROBIZNES VOLOCHYSK
5
 
 
MFK MYKOLAIV
4
 
 
1
1
1
1
 

17:30
FIN
D1
ALIANS LYPOVA DOLYNA
6
 
 
KREMEN KREMENCHUG
15
 
 
1
1
1
1
 

17:30
FIN
D1
AVANHARD KRAMATORSK
12
 
 
PRIKARPATYE
14
 
 
2
0
3
1
 

17:30
FIN
D1
FC KRYSTAL KHERSON
16
 
 
NYVA TERNOPIL
13
 
 
1
1
1
1
 

17:30
FIN
D1
HIRNYK-SPORT
9
 
 
VERES
1
 
 
0
1
1
2
 

17:30
FIN
D1
METALIST 1925 KHARKIV
3
 
 
VPK-AHRO SHEVCHENKIVKA
10
 
 
1
1
1
2
 

17:30
FIN
D1
POLISSYA ZHYTOMYR
11
 
 
OBOLON-BROVAR KYIV
8
 
 
0
2
1
2
 

17:30
FIN
D1
VOLYN LUTSK
7
 
 
CHORNOMORETS ODESA
2
 
 
1
1
1
2
 

17:00
FIN
D1
SHAKHTER-2 PIETRYKAW
6
 
 
FC DNEPR MOGILEV
4
 
 
1
3
1
3

17:00
FIN
RGS2
HORSENS FS
8
 
 
NORRESUNDBY
7
 
 
0
0
5
2
 

17:00
FIN
FLN
OLYMPIAKOS VOLOU 1937
5
 
 
THESPROTOS
9
 
 
2
1
4
2
 

17:00
FIN
CG9
THIELLA PATRON
12
 
 
ZAKYNTHOS
1
 
 
1
1
2
3
 

17:00
FIN
URV
BREIDABLIK
5
2
 
FYLKIR
8
2
 
0
0
2
0

17:00
FIN
DGA
CHIERI
14
 
 
DERTHONA
15
 
 
0
0
0
1
 

17:00
FIN
DGC
CJARLINS MUZANE
10
 
 
BELLUNO
9
 
 
1
0
2
2
 

17:00
FIN
PR
AKZHAYIK
7
 
 
ORDABASY
6
 
 
0
0
0
1

17:00
FIN
A
NEVEZIS KEDAINIAI
10
 
 
FK PANEVEZYS
4
 
 
0
1
0
1

17:00
FIN
IL
FA SIAULIAI
2
 
 
FK ZALGIRIS VILNIUS B
3
 
 
3
0
5
0
 

17:00
FIN
IL
FK MINIJA
12
 
 
FK JONAVA
1
 
 
0
1
1
2
 

17:00
FIN
SD
SPORTIVO AMELIANO
3
 
 
GENERAL DIAZ
18
 
 
0
0
4
1
 

17:00
FIN
D1N
GEFLE IF
7
 
 
TABY FK
16
 
 
1
1
4
1

17:00
FIN
D1N
HUDIKSVALLS FF
13
 
 
DALKURD FF
5
 
 
0
1
1
1

17:00
FIN
D1N
KARLSTAD BK
4
 
 
SOLLENTUNA FK
9
 
 
0
0
2
0

17:00
FIN
D1S
ASSYRISKA TURABDIN
14
 
 
LINDOME GIF
13
 
 
0
0
2
0

17:00
FIN
D1S
ATVIDABERGS FF
12
 
 
VANERSBORGS IF
7
 
 
0
0
0
1

17:00
FIN
D1S
OSKARSHAMNS AIK
1
 
 
LUNDS BK
11
 
 
1
0
4
1

17:00
FIN
D1S
TORNS IF
10
 
 
SKOVDE AIK
8
 
 
1
0
3
2

17:00
FIN
D2NS
GAMLA UPSALA SK
8
 
 
FC ARLANDA
13
 
 
1
0
1
1
 

17:00
FIN
D2SG
ASARUMS IF
12
 
 
HASSLEHOLMS IF
13
 
 
2
2
2
2
 

17:00
FIN
PL
FC BAVOIS
4
 
 
ETOILE-CAROUGE FC
6
 
 
3
0
3
0
 

17:00
FIN
PL
FC BLACK STARS
2
 
 
FC SION II
6
 
 
4
0
6
1
 

17:00
FIN
PL
RAPPERSWIL
3
 
 
FC BASEL 1893 II
5
 
 
1
1
1
2
 

17:00
FIN
PL
SC CHAM
2
 
 
SC BRUHL
7
 
 
2
0
6
0
 

17:00
FIN
1L1
TEAM VAUD (U21)
5
 
 
LANCY FC
6
 
 
0
0
1
0
 

17:00
FIN
1L2
FC SCHOTZ
10
 
 
FC LUZERN II
7
 
 
0
1
2
1
 

17:00
FIN
1L2
SV MUTTENZ
12
 
 
FC BASSECOURT
8
 
 
1
0
2
0
 

17:00
FIN
1L3
FC GOSSAU
4
 
 
WETTSWIL-BONSTETTEN
1
 
 
0
0
0
2
 

17:00
FIN
1L3
FC KOSOVA
10
 
 
FC DIETIKON
14
 
 
1
0
2
0
 

17:00
FIN
1L3
FC WINTERTHUR II
7
 
 
FC BALZERS
11
 
 
2
1
2
1
 

17:00
FIN
1L3
HONGG
12
 
 
FC RED STAR ZH
13
 
 
0
2
0
2
 

17:00
FIN
1L3
USV ESCHEN MAUREN
8
 
 
PARADISO
5
 
 
0
0
0
0
 

16:45
FIN
PR
FC SPUTNIK RECHITSA
16
 
 
DINAMO MINSK
4
 
 
0
1
0
5

16:00
FIN
U17
VEJLE (U17)
11
 
 
SILKEBORG (U17)
10
 
 
1
1
2
1
 

16:00
FIN
GS
WALES
2
1
 
SWITZERLAND
3
2
 
0
0
1
1

4.60

3.20

1.90

16:00
FIN
KGA
SC KUFU-98
4
 
 
FC KIFFEN
12
 
1
3
0
7
0

16:00
FIN
FRC
MALMO FF
 
 
KALMAR FF
 
 
 
0
0
0
1
 

16:00
FIN
FRIW
ARMENIA (W)
 
 
KAZAKHSTAN (W)
 
 
 
1
0
2
1
 

16:00
FIN
EL2
GAGRA
2
 
 
FC SHEVARDENI 1906
7
 
 
1
0
2
0

16:00
FIN
EL2
MERANI TBILISI
4
 
 
ZUGDIDI
8
 
 
2
0
3
0

16:00
FIN
1.D
VESTRI
6
 
 
AFTURELDING
9
 
 
1
0
2
1
 

16:00
FIN
DGG
LATTE DOLCE
10
 
 
GIUGLIANO
18
 
 
2
2
5
4
 

16:00
FIN
CP1
FIORENTINA (U19)
12
 
 
SAMPDORIA (U19)
1
 
 
1
0
1
1
 

16:00
FIN
PR
AKTOBE
10
 
 
FC ATYRAU
8
 
 
1
0
1
0

16:00
FIN
ELS
KRISTIANSUND BK
3
2
 
ODD BALLKLUBB
9
 
 
0
0
2
0

1.95

3.50

4.00

16:00
FIN
ELS
SANDEFJORD
16
1
 
MOLDE
2
 
 
1
1
1
3

4.50

4.00

1.70

16:00
FIN
SPR
AKROPOLIS IF
13
2
 
VASALUNDS IF
12
4
 
1
0
3
2

2.30

3.20

3.00

16:00
FIN
SPR
LANDSKRONA BOIS
1
3
 
IK BRAGE
15
4
 
1
0
2
1

2.37

3.00

3.30

16:00
FIN
SPR
ORGRYTE
16
2
 
JONKOPINGS SODRA
6
1
 
0
0
0
0

3.20

3.40

2.25

16:00
FIN
SL
LUMWANA RADIANTS
17
 
 
RED ARROWS
3
 
 
0
0
1
2
 

16:00
FIN
SL
YOUNG GREEN EAGLES
12
 
 
NKANA
15
 
 
2
0
3
2
 

15:45
FIN
U17
AALBORG (U17)
12
 
 
SONDERJYSKE (U17)
6
 
 
1
0
1
1
 

15:30
FIN
KGC
ROPS AKATEMIA
2
 
 
NARPES KRAFT
10
 
 
1
0
3
0

15:00
FIN
D1
LOKOMOTIV GOMEL
5
 
 
NAFTAN
9
 
 
0
0
1
1

15:00
FIN
PGS1
ISHOJ IF
4
 
 
LEDOJE-SMORUM
5
 
 
0
0
3
2
 

15:00
FIN
PGS1
KOGE NORD FC
8
 
 
HERLEV
2
 
 
0
0
0
3
 

15:00
FIN
PGS2
ODDER IGF
6
 
 
SILKEBORG KFUM
2
 
 
0
0
1
3
 

15:00
FIN
PGS2
VEJLBY-RISSKOV
7
 
 
MARIENLYST
3
 
 
0
0
1
3
 

15:00
FIN
RGS1
BK UNION
6
 
 
B 1908
2
 
 
0
0
0
1
 

15:00
FIN
U19
AARHUS (U19)
11
 
 
AC HORSENS (U19)
13
 
 
0
0
1
1
 

15:00
FIN
S/W
1899 HOFFENHEIM II
16
 
 
VFR AALEN
13
 
 
1
2
2
4

15:00
FIN
S/W
BAYERN ALZENAU
21
 
 
SV ELVERSBERG
2
 
 
0
2
0
3

15:00
FIN
S/W
FC GIESSEN
11
 
 
KSV HESSEN KASSEL
12
 
 
3
0
3
1

15:00
FIN
S/W
FK PIRMASENS
14
 
 
TSV SCHOTT MAINZ
20
 
1
2
0
3
0

15:00
FIN
S/W
SC FREIBURG II
1
 
 
TUS ROT-WEISS KOBLENZ
10
 
 
0
0
2
0

15:00
FIN
S/W
SG SONN. GROSSASPACH
19
 
1
BAHLINGER SC
9
 
 
0
1
1
3

15:00
FIN
S/W
SSV ULM 1846
4
 
 
FC 08 HOMBURG
7
 
 
0
2
0
2

15:00
FIN
S/W
VFB STUTTGART II
8
 
 
EINTRACHT STADTALLENDORF
22
 
 
4
1
7
1

15:00
FIN
PR
ZHETYSU
12
 
 
CASPIY
4
 
 
0
1
0
1

15:00
FIN
A
FK ZALGIRIS KAUNAS
1
 
 
DAINAVA ALYTUS
8
 
 
1
0
1
0

15:00
FIN
IL
VILNIUS BFA
10
 
 
BANGA GARGZDAI B
6
 
 
0
0
1
0
 

15:00
FIN
3G2
ZENIT IRKUTSK
14
 
 
DOLGOPRUDNY
1
 
 
0
0
0
3

15:00
FIN
D2NL
STODE IF
2
 
 
UMEA FC AKADEMI
13
 
 
3
0
3
2
 

15:00
FIN
D2NL
TAFTEA
11
 
 
BODENS BK
4
 
 
0
0
0
2
 

15:00
FIN
D2NS
ENSKEDE IK
6
 
 
IFK OSTERAKER
12
 
 
0
1
0
1
 

15:00
FIN
D2NS
KARLBERGS BK
5
 
 
KUNGSANGENS
10
 
 
0
1
1
1
 

15:00
FIN
D2SS
RYNNINGE IK
15
 
 
SYRIANSKA FC
1
 
 
1
1
1
3
 

15:00
FIN
D2SS
TYRESO FF
14
 
 
MJOELBY AI-FF
11
 
 
1
1
1
1
 

15:00
FIN
D2NG
GREBBESTADS IF
14
 
 
IK ODDEVOLD
5
 
 
1
2
1
2
 

15:00
FIN
D2NG
IFK KUMLA
10
 
 
AHLAFORS IF
1
 
 
0
1
0
2
 

15:00
FIN
D2VG
TORSLANDA IK
9
 
 
ANGELHOLMS FF
1
 
 
0
2
0
4
 

14:45
FIN
PR
FC SMORGON
15
 
 
FC SLUTSK
12
 
 
0
1
1
1

14:15
FIN
U19
SONDERJYSKE (U19)
14
 
 
ESBJERG (U19)
3
 
 
0
0
0
3
 

14:00
FIN
PGS1
ALLEROD
7
 
 
KARLSLUNDE IF
1
 
 
0
0
1
2
 

14:00
FIN
PGS2
OKS
8
 
 
IF LYSENG
1
 
 
0
0
1
4
 

14:00
FIN
PGS2
VEJGAARD
4
 
 
HEDENSTED
5
 
 
0
0
7
1
 

14:00
FIN
RGS2
B 1913
6
 
 
AARHUS FREMAD 2
1
 
 
0
0
1
2
 

14:00
FIN
RGS2
TARUP-PAARUP
5
 
 
FC DJURSLAND
14
 
 
0
0
1
0
 

14:00
FIN
RGS2
VARDE IF
2
 
 
TJOERRING IF
11
 
 
0
0
2
0
 

14:00
FIN
U19
AALBORG (U19)
8
 
 
VEJLE (U19)
10
 
 
0
0
1
1
 

14:00
FIN
U19
RANDERS FREJA (U19)
7
 
 
LYNGBY (U19)
6
 
 
0
0
3
0
 

14:00
FIN
U17
BRONDBY (U17)
3
 
 
ODENSE (U17)
5
 
 
0
0
4
1
 

14:00
FIN
U17
ESBJERG (U17)
8
 
 
LYNGBY (U17)
9
 
 
0
0
0
1
 

14:00
FIN
U17
FC MIDTJYLLAND (U17)
2
 
 
AC HORSENS (U17)
14
 
 
0
0
7
0
 

14:00
FIN
SF
TORQUAY
 
 
NOTTS COUNTY
 
1
 
1
1
2
2
4
2

2.30

3.20

3.10

14:00
FIN
KGA
MIKKELIN KISSAT
6
 
 
MYPA
9
 
 
1
0
5
1

14:00
FIN
KGC
JS HERCULES
1
 
 
JBK
6
 
 
0
0
3
0

14:00
FIN
PPO
FC SCHWEINFURT 05
 
 
TSV HAVELSE
 
 
 
0
0
0
1

14:00
FIN
SPR
AFC ESKILSTUNA
10
5
 
FALKENBERGS FF
14
1
 
0
0
1
1

2.30

3.10

3.25

14:00
FIN
SPR
VASTERAS FK
7
4
1
OSTERS IF
11
2
 
0
0
0
0

2.25

3.40

3.10

14:00
FIN
D1N
ASSYRISKA FF
12
 
 
IFK HANINGE
10
 
 
0
0
0
1

14:00
FIN
D1S
FC LINKOPING CITY
16
 
 
TVAAKERS IF
3
 
 
1
3
2
4

14:00
FIN
D1S
IFK MALMO FK
9
 
 
OSTERLEN FF
15
 
 
1
1
1
1

14:00
FIN
D2NL
FROESOE IF
15
 
 
NOTVIKENS IK
6
 
 
0
1
0
1
 

14:00
FIN
D2VG
ASSYRISKA BK
5
 
1
DALSTORPS IF
4
 
 
1
0
1
0
 

13:30
FIN
NZPL
MINDIL ACES
6
 
 
CASUARINA FC
3
 
 
1
1
3
3
 

13:30
FIN
U19
ODENSE (U19)
5
 
 
FC MIDTJYLLAND (U19)
1
 
 
0
0
0
6
 

13:00
FIN
SA
CROYDON KINGS
11
 
 
ADELAIDE RAIDERS
7
 
 
1
1
1
3

13:00
FIN
PGS1
GVI
3
 
 
FREDERIKSSUND
6
 
 
1
0
2
2
 

13:00
FIN
RGS1
AVEDORE
13
 
 
VORDINGBORG
9
 
 
0
0
2
2
 

13:00
FIN
RGS1
FREMAD VALBY
8
 
 
GREVE
4
 
 
2
1
2
3
 

13:00
FIN
RGS1
KFUM BK
3
 
 
IF SKJOLD BIRKEROD
11
 
 
1
1
2
1
 

13:00
FIN
RGS1
TARNBY FF
1
 
 
OTTERUP
10
 
 
0
0
5
1
 

13:00
FIN
RGS2
VIBY
9
 
 
KJELLERUP
3
 
 
0
0
0
0
 

13:00
FIN
U19
FC COPENHAGEN (U19)
4
 
 
BRONDBY (U19)
9
 
 
0
0
4
0
 

13:00
FIN
U19
SILKEBORG (U19)
12
 
 
FC NORDSJAELLAND (U19)
2
 
 
0
0
0
4
 

13:00
FIN
D1WR1
DAMSO (W)
7
 
 
OSTERBRO (W)
3
 
 
0
0
0
3
 

13:00
FIN
D1WR1
NAESBY (W)
2
 
 
FREDENSBORG BI (W)
6
 
 
0
0
2
2
 

13:00
FIN
D1WR2
JAI AARHUS (W)
3
 
 
ROMALT IF (W)
8
 
 
0
0
4
0
 

13:00
FIN
D1WR2
VARDE (W)
2
 
 
AALBORG FREJA (W)
5
 
 
0
0
1
0
 

13:00
FIN
EL
MAARDU LINNAMEESKOND
1
 
 
TAMMEKA TARTU II
9
 
 
1
2
2
2
 

13:00
FIN
CP1
CAGLIARI (U19)
11
 
 
EMPOLI (U19)
6
 
 
3
0
5
1
 

13:00
FIN
2L
BYTOVIA BYTOW
19
 
 
POGON SIEDLCE
13
 
1
3
1
4
3

13:00
FIN
2L
CHOJNICZANKA CHOJNICE
3
 
 
GORNIK POLKOWICE
1
 
 
0
1
1
1

13:00
FIN
2L
GARBARNIA KRAKOW
7
 
2
SKRA CZESTOCHOWA
6
 
 
2
3
4
4

13:00
FIN
2L
KKS 1925 KALISZ
5
 
 
OLIMPIA ELBLAG
16
 
 
0
0
1
1

13:00
FIN
2L
MOTOR LUBLIN
10
 
 
OLIMPIA GRUDZIADZ
17
 
 
1
0
5
2

13:00
FIN
2L
SLASK WROCLAW II
9
 
 
BLEKITNI STARGARD
18
 
1
2
1
5
1

13:00
FIN
2L
SOKOL OSTRODA
12
 
 
GKS KATOWICE
2
 
 
1
1
3
2

13:00
FIN
2L
STAL RZESZOW
8
 
 
LECH II POZNAN
15
 
 
0
1
0
2

13:00
FIN
2L
WIGRY SUWALKI
4
 
 
ZNICZ PRUSZKOW
14
 
 
0
0
0
0

13:00
FIN
3G4
DINAMO BARNAUL
7
 
 
ORENBURG 2
15
 
 
1
0
2
0
 

13:00
FIN
3G4
FK NOVOSIBIRSK
5
 
 
NOSTA
8
 
 
0
0
1
0
 

13:00
FIN
KL3
CHANGWON CITY
7
 
 
PAJU CITIZEN FC
12
 
 
1
0
1
1

13:00
FIN
KL3
MOKPO CITY
2
 
 
YANGJU CITIZEN FC
13
 
 
2
0
2
0

13:00
FIN
KL3
ULSAN CITIZEN
9
 
 
GIMPO CITIZEN
1
 
 
0
0
0
1

13:00
FIN
PL
SC YF JUVENTUS
4
 
 
FC KONIZ
7
 
 
1
1
2
2
 

12:45
FIN
U17
AARHUS (U17)
13
 
 
RANDERS FREJA (U17)
7
 
 
0
0
1
1
 

12:30
FIN
QSL
MAGPIES CRUSADERS
13
 
 
GOLD COAST UNITED
10
 
 
0
1
0
1

12:30
FIN
QSL
REDLANDS UNITED
12
 
 
OLYMPIC FC
2
 
 
1
1
1
3

12:30
FIN
SA2
ADELAIDE HILLS
8
 
 
PARA HILLS KNIGHTS
6
 
 
0
1
0
1
 

12:30
FIN
KL2
CHUNGNAM ASAN
9
2
 
DAEJEON CITIZEN
3
2
 
2
0
3
1

3.80

3.10

1.95

12:15
FIN
QSL
CAPALABA FC
11
 
 
EASTERN SUBURBS FC
9
 
 
1
0
1
1

12:05
FIN
QF
C. COAST MARINERS FC
2
 
MACARTHUR FC
 
6
1
0
0
0
0
0
2

2.05

3.50

3.60

12:00
FIN
NSW
MT DRUITT TOWN RANGERS
8
 
 
SUTHERLAND SHARKS
11
 
 
0
0
0
1

12:00
FIN
NSW2
BLACKTOWN SPARTANS
11
 
 
NORTHERN TIGERS
4
 
 
0
0
0
2
 

12:00
FIN
NSW2
HILLS UNITED
9
 
 
BONNYRIGG WH. EAGLES
8
 
 
1
0
1
0
 

12:00
FIN
NSW2
SPIRIT FC
5
 
 
HAKOAH SYDNEY CITY
3
 
 
0
1
2
2
 

12:00
FIN
NSW2
WESTERN SYDNEY YOUTH
2
 
 
MOUNTIES WANDERERS
12
 
 
2
1
3
2
 

12:00
FIN
BPL
TOOWONG
5
 
 
ACACIA RIDGE
8
 
 
1
0
1
1

12:00
FIN
RGS1
BSF
5
 
 
ROSKILDE BOLDKLUB
14
 
 
0
0
2
0
 

12:00
FIN
D1WR1
BSF (W)
4
 
 
SOLROED FC (W)
5
 
 
0
0
1
1
 

12:00
FIN
CP1
ASCOLI (U19)
16
 
 
ATALANTA (U19)
5
 
 
0
2
0
5
 

11:30
FIN
SA
ADELAIDE OLYMPIC
9
 
 
ADELAIDE UNITED II
3
 
 
0
0
1
1

11:30
FIN
QSL2
SOUTHSIDE EAGLES
7
 
 
HOLLAND PARK HAWKS
11
 
 
3
1
3
1
 

11:00
FIN
NSW2
ST GEORGE CITY
1
 
 
ST GEORGE FC
7
 
 
2
0
3
0
 

11:00
FIN
BPL
ALBANY CREEK
1
 
 
WESTERN SPIRIT
11
 
 
4
0
13
0

11:00
FIN
QSL2
SWQ THUNDER
3
 
 
SOUTHS UNITED
8
 
 
2
0
3
0
 

10:30
FIN
NSW
SYDNEY OLYMPIC
5
 
 
SYDNEY FC YOUTH
12
 
 
0
0
1
0

10:30
FIN
SA2
FULHAM UNITED
12
 
 
PLAYFORD CITY PATRIOTS
3
 
 
0
1
0
1
 

10:15
FIN
QSL23
REDLANDS UNITED (U23)
12
 
 
OLYMPIC FC (U23)
3
 
 
1
1
2
3
 

10:00
FIN
WST
BALCATTA
9
 
 
FLOREAT ATHENA
1
 
 
0
3
1
5

10:00
FIN
WST
ECU JOONDALUP
3
 
 
GWELUP CROATIA SC
8
 
 
0
0
1
1

10:00
FIN
WST
INGLEWOOD UNITED
5
 
 
ARMADALE
10
 
 
2
1
2
1

10:00
FIN
WST
PERTH GLORY YOUTH
6
 
 
PERTH SC
2
 
 
0
1
1
1

10:00
FIN
WST
ROCKINGHAM CITY
12
 
 
BAYSWATER CITY
7
 
 
0
0
0
1

10:00
FIN
WST
SORRENTO FC
4
 
 
COCKBURN CITY
11
 
 
1
1
2
1

10:00
FIN
KL2
FC ANYANG
2
1
 
SEOUL E-LAND FC
7
1
 
0
0
0
0

2.62

3.10

2.55

09:00
FIN
J3
FC GIFU
1
 
 
TEGEVAJARO MIYAZAKI
4
 
 
2
1
3
1

09:00
FIN
JFL
FC KARIYA
17
 
 
FC TIAMO HIRAKATA
5
 
 
0
2
1
4
 

09:00
FIN
3G2
CHITA
14
 
 
TVER FC
3
 
 
0
0
0
3

08:30
FIN
SA