Information
All Games Live Finished Scheduled
SORT BY TIME
SORT BY LEAGUE
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
23:00
FIN
QF
AD BARRIO MEXICO
 
 
JUVENTUD ESCAZUCENA
 
 
 
0
0
0
1

20:00
FIN
QF
AD CARMELITA
 
 
SPORTING SAN JOSE
 
 
 
0
0
0
0

20:00
FIN
FRC
HNK RIJEKA
 
 
ISTRA 1961
 
 
 
2
1
5
1

1.30

5.00

8.00

19:00
FIN
EL
FC NOMME UNITED
2
 
 
MAARDU LINNAMEESKOND
9
 
 
0
0
5
0

19:00
FIN
FRC
FC ELVA
 
 
VORU HELIOS
 
 
 
0
0
1
1
 

19:00
FIN
FRC
MACCABI TEL AVIV
 
 
BEITAR TEL AVIV BAT YAM
 
 
 
0
0
3
0
 

1.20

6.00

9.50

19:00
FIN
BL
FC KOLN
10
 
 
FORTUNA DUSSELDORF
16
1
 
0
1
2
2

1.72

4.00

4.20

18:00
FIN
1.D
B36 TORSHAVN II
3
 
 
KI KLAKSVIK II
5
 
 
0
0
2
1

17:05
FIN
FRC
OBOLON-BROVAR KYIV
 
 
DESNA CHERNIHIV
 
 
 
0
2
1
4
 

17:00
FIN
FINAL
BATE BORISOV
 
 
DINAMO BREST
 
 
 
0
0
0
0
1
0

1.61

3.60

4.75

17:00
FIN
PR
AB ARGIR
8
4
 
HB TORSHAVN
2
 
1
0
5
0
5

16:30
FIN
BL
FSV MAINZ 05
15
3
 
RB LEIPZIG
3
3
 
0
3
0
5

7.00

5.25

1.36

16:15
FIN
PR
ALASHKERT
3
 
 
FC NOAH
5
 
 
0
0
0
1

15:00
FIN
ML
TULEVIK VILJANDI
7
 
 
FCI LEVADIA
1
 
 
1
0
1
3

15:00
FIN
FRC
ANI YEREVAN
 
 
FC VAN
 
 
 
0
2
1
8
 

14:30
FIN
FL
LOKOMOTIV GOMEL
3
 
1
FC SPUTNIK RECHITSA
4
 
 
1
0
1
1

14:30
FIN
1.D
FC HOYVIK
9
 
 
B68 TOFTIR
2
 
 
0
2
0
3

14:30
FIN
BL
FC SCHALKE 04
8
 
 
FC AUGSBURG
12
2
 
0
1
0
3

1.95

3.60

3.80

14:30
FIN
2BL
HAMBURGER SV
2
1
 
ARMINIA BIELEFELD
1
1
 
0
0
0
0

2.00

3.40

3.75

14:30
FIN
2BL
HOLSTEIN KIEL
7
2
 
VFB STUTTGART
3
2
1
1
0
3
2

3.80

3.60

1.85

14:30
FIN
2BL
KARLSRUHER SC
16
3
 
VFL BOCHUM
12
2
 
0
0
0
0

2.50

3.30

2.75

14:00
FIN
FL
NAFTAN
13
 
 
FC SMORGON
1
 
 
0
1
0
1

13:00
FIN
FL
FC KRUMKACHY MINSK
2
 
 
ARSENAL DZERZHINSK
9
 
 
2
0
2
0

13:00
FIN
ML
TAMMEKA TARTU
6
 
 
TALLINNA KALEV
5
 
 
0
0
0
2

13:00
FIN
ML
TRANS NARVA
9
 
 
FLORA TALLINN
2
 
 
1
1
2
3

13:00
FIN
KL1
ULSAN HYUNDAI FC
2
2
 
BUSAN I PARK
11
2
 
0
0
1
1

1.60

4.00

5.50

13:00
FIN
1R
BA RIA VUNG TAU
 
 
SAI GON
 
 
 
0
0
2
1

13:00
FIN
1R
SONG LAM NGHE AN
 
 
BINH DINH
 
 
 
0
0
1
0

12:30
FIN
KL2
CHUNGNAM ASAN
9
1
 
SUWON FC
3
1
 
0
2
0
5

3.50

3.40

1.95

12:30
FIN
KL2
SEOUL E-LAND FC
6
 
 
JEONNAM DRAGONS
5
1
 
0
0
0
0

2.30

3.20

2.90

12:00
FIN
FRC
NK CM CELJE
 
 
RADOMLJE
 
 
 
1
1
2
1

1.33

4.75

6.50

12:00
FIN
1R
BONG DA HUE
 
 
SHB DA NANG
 
 
 
0
0
0
1

11:30
FIN
1R
AN GIANG
 
 
LONG AN
 
 
 
1
1
2
2
6-5

11:00
FIN
PL
HASUS TSU
6
 
 
TAICHENG LIONS
8
 
 
1
0
1
0

11:00
FIN
PL
MING CHUAN UNIV.
7
 
 
TAICHUNG FUTURO FC
1
 
 
0
1
0
1

11:00
FIN
FRC
SHAKHTAR DONETSK
 
 
RUKH LVIV
 
 
 
1
1
4
1

10:30
FIN
KL1
JEONBUK MOTORS
1
2
1
DAEGU FC
9
2
1
0
0
2
0

1.72

3.60

4.75

10:00
FIN
FRC
BKMA
 
 
FC ARARAT-ARMENIA-2
 
 
 
1
0
2
0
 

10:00
FIN
KL2
FC ANYANG
10
3
 
GYEONGNAM FC
4
3
1
1
1
2
3

2.30

3.25

2.90

05:00
FIN
CL
SANTOS DE GUAPILES
9
 
1
DEPORTIVO SAPRISSA
1
 
 
1
2
2
4

4.75

3.60

1.65

04:00
FIN
CL
LD ALAJUELENSE
2
 
 
SAN CARLOS
7
 
 
2
0
3
0

1.40

4.33

6.50

01:00
FIN
CL
PEREZ ZELEDON
10
 
 
CS CARTAGINES
6
 
 
0
0
0
1

3.10

3.30

2.15

00:00
FIN
CL
JICARAL SERCOBA
4
 
 
MUNICIPAL GRECIA
8
 
 
0
0
1
1

1.45

4.00

6.50

POSTPONED / CANCELLED / ABANDONED GAMES
23:00
POST
AP
BLOOMING
4
 
 
SAN JOSE
8
 
 

23:00
POST
AP
CLUB ALWAYS READY
2
 
 
ROYAL PARI FC
6
 
 

23:00
POST
AP
JORGE WILSTERMANN
5
 
 
BOLIVAR
3
 
 

23:00
POST
AP
ORIENTE PETROLERO
12
 
 
ATLETICO PALMAFLOR
7
 
 

23:00
POST
AP
REAL POTOSI
10
 
 
NACIONAL POTOSI
9
 
 

23:00
POST
AP
REAL SANTA CRUZ
13
 
 
GUABIRA
11
 
 

23:00
POST
AP
THE STRONGEST
1
 
 
AURORA
14
 
 

23:00
POST
DA6
TUPYNAMBAS
4
 
 
BAHIA DE FEIRA
7
 
 
 

23:00
POST
DA7
FC CASCAVEL
2
 
 
AD CABOFRIENSE
4
 
 
 

23:00
POST
DA7
MIRASSOL
8
 
 
BANGU
1
 
 
 

23:00
POST
DA7
NACIONAL-PR
5
 
 
FERROVIARIA
3
 
 
 

23:00
POST
DA7
PORTUGUESA-RJ
6
 
 
TOLEDO CW
7
 
 
 

23:00
POST
DA8
JOINVILLE
3
 
 
NOVORIZONTINO
5
 
 
 

23:00
POST
DA8
PELOTAS
6
 
 
MARCILIO DIAS
8
 
 
 

23:00
POST
DA8
SAO CAETANO
7
 
 
CAXIAS
2
 
 
 

23:00
POST
D1
EMELEC
11
 
 
DEPORTIVO CUENCA
12
 
 

23:00
POST
D1
GUAYAQUIL CITY FC
5
 
 
TECNICO UNIVERSITARIO
1
 
 

23:00
POST
D1
LDU PORTOVIEJO
14
 
 
CD OLMEDO
13
 
 

23:00
POST
D1
LDU QUITO
2
 
 
DELFIN SC
15
 
 

23:00
POST
D1
MACARA
4
 
 
EL NACIONAL
9
 
 

23:00
POST
D1
MUSHUC RUNA SC
8
 
 
BARCELONA SC
7
 
 

23:00
POST
D1
ORENSE SC
10
 
 
INDEPEND. DEL VALLE
6
 
 

23:00
POST
D1
UNIVERSIDAD CATOLICA QUITO
3
 
 
AUCAS
16
 
 

23:00
POST
B
9 DE OCTUBRE
1
 
 
AMERICA DE QUITO
6
 
 

23:00
POST
B
ATLETICO PORTENO
8
 
 
FUERZA AMARILLA
5
 
 

23:00
POST
B
CDS SANTA RITA
7
 
 
GUALACEO SC
4
 
 

23:00
POST
B
INDEPENDIENTE JUNIORS
10
 
 
ATLETICO SANTO DOMINGO
3
 
 

23:00
POST
B
MANTA FC
2
 
 
CHACARITAS FC
9
 
 

23:00
POST
AP
CERRO PORTENO
6
 
 
CLUB NACIONAL
3
 
 
 

23:00
POST
AP
CLUB RIVER PLATE
7
 
 
OLIMPIA
2
 
 
 

23:00
POST
AP
GENERAL DIAZ
12
 
 
LIBERTAD
1
 
 
 

23:00
POST
AP
GUAIRENA FC
5
 
 
CLUB SP. SAN LORENZO
9
 
 
 

23:00
POST
AP
SOL DE AMERICA
8
 
 
CLUB GUARANI
4
 
 
 

23:00
POST
AP
SPORTIVO LUQUENO
11
 
 
12 DE OCTUBRE
10
 
 
 

23:00
POST
AP
ACADEMIA CANTOLAO
8
 
 
ALIANZA UNIVERSIDAD
1
 
 
 

23:00
POST
AP
ALIANZA LIMA
13
 
 
U. SAN MARTIN
11
 
 
 

23:00
POST
AP
CARLOS STEIN FC
18
 
 
DEPORTIVO LLACUBAMBA
19
 
 
 

23:00
POST
AP
CESAR VALLEJO
15
 
 
AYACUCHO FC
2
 
 
 

23:00
POST
AP
CUSCO FC
16
 
 
DEPORTIVO MUNICIPAL
12
 
 
 

23:00
POST
AP
FBC MELGAR
5
 
 
ATLETICO GRAU
20
 
 
 

23:00
POST
AP
SPORT BOYS
10
 
 
CIENCIANO
6
 
 
 

23:00
POST
AP
SPORT HUANCAYO
9
 
 
DEPORTIVO BINACIONAL
3
 
 
 

23:00
POST
AP
SPORTING CRISTAL
17
 
 
UNIVERSITARIO
4
 
 
 

23:00
POST
AP
UTC
7
 
 
CARLOS A. MANNUCCI
14
 
 
 

23:00
CANC
PD
CARACAS FC
2
 
 
ATLETICO VENEZUELA
5
 
 

23:00
CANC
PD
DEPORTIVO LARA
3
 
 
AC MINEROS
14
 
 

23:00
CANC
PD
LALA FC
19
 
 
YARACUYANOS FC
13
 
 

23:00
CANC
PD
METROPOLITANOS FC
12
 
 
TRUJILLANOS FC
8
 
 

23:00
CANC
PD
PORTUGUESA FC
16
 
 
CARABOBO FC
15
 
 

23:00
CANC
PD
PUERTO CABELLO
11
 
 
ZULIA FC
9
 
 

23:00
CANC
PD
ZAMORA FC
1
 
 
MONAGAS SC
4
 
 

22:30
POST
USL
PHILADELPHIA UNION 2
8
 
 
SAINT LOUIS FC
1
 
 
 

22:00
POST
A
ATLETICO PARANAENSE
15
 
 
PALMEIRAS
12
 
 
 

22:00
POST
A
BOTAFOGO
17
 
 
ATLETICO MINEIRO
14
 
 
 

22:00
POST
A
CEARA
18
 
 
VASCO DA GAMA
11
 
 
 

22:00
POST
A
CORINTHIANS
19
 
 
CORITIBA
2
 
 
 

22:00
POST
A
FLAMENGO
6
 
 
GREMIO
4
 
 
 

22:00
POST
A
GOIAS
3
 
 
FORTALEZA
20
 
 
 

22:00
POST
A
INTERNACIONAL
5
 
 
ATLETICO GOIANIENSE
13
 
 
 

22:00
POST
A
RED BULL BRAGANTINO
7
 
 
FLUMINENSE
1
 
 
 

22:00
POST
A
SAO PAULO
9
 
 
BAHIA
16
 
 
 

22:00
POST
A
SPORT RECIFE
10
 
 
SANTOS
8
 
 
 

22:00
POST
CGA
JACUIPENSE
7
 
 
BOTAFOGO PB
4
 
 
 

22:00
POST
CGA
MANAUS
8
 
 
PAYSANDU
9
 
 
 

22:00
POST
CGA
REMO
5
 
 
VILA NOVA
3
 
 
 

22:00
POST
CGA
SANTA CRUZ
1
 
 
IMPERATRIZ
6
 
 
 

22:00
POST
CGA
TREZE
2
 
 
FERROVIARIO
10
 
 
 

22:00
POST
CGB
BRUSQUE
10
 
 
ITUANO
7
 
 
 

22:00
POST
CGB
LONDRINA
8
 
 
BOA
4
 
 
 

22:00
POST
CGB
SAO BENTO
9
 
 
YPIRANGA-RS
3
 
 
 

22:00
POST
CGB
SAO JOSE
5
 
 
VOLTA REDONDA
2
 
 
 

22:00
POST
CGB
TOMBENSE
1
 
 
CRICIUMA
6
 
 
 

22:00
POST
PD
ANTOFAGASTA
5
 
 
UNION LA CALERA
2
 
 

22:00
POST
PD
AUDAX ITALIANO
8
 
 
EVERTON DE VINA
10
 
 

22:00
POST
PD
COBRESAL
11
 
 
SANTIAGO WANDERERS
18
 
 

22:00
POST
PD
COLO COLO
13
 
 
IQUIQUE
12
 
 

22:00
POST
PD
COQUIMBO UNIDO
17
 
 
UNION ESPANOLA
7
 
 

22:00
POST
PD
CURICO UNIDO
3
 
 
PALESTINO
6
 
 

22:00
POST
PD
HUACHIPATO
9
 
 
O HIGGINS
16
 
 

22:00
POST
PD
UNIVERSIDAD DE CONCEPCION
14
 
 
UNIVERSIDAD DE CHILE
4
 
 

22:00
POST
B
BARNECHEA
15
 
 
DEPORTES SANTA CRUZ
14
 
 

22:00
POST
B
COBRELOA
3
 
 
DEPORTES TEMUCO
7
 
 

22:00
POST
B
DEPORTES COPIAPO
11
 
 
RANGERS DE TALCA
4
 
 

22:00
POST
B
MAGALLANES
2
 
 
DEPORTES MELIPILLA
6
 
 

22:00
POST
B
SAN LUIS
8
 
 
D. PUERTO MONTT
10
 
 

22:00
POST
B
SAN MARCOS DE ARICA
13
 
 
DEPORTES VALDIVIA
12
 
 

22:00
POST
B
SANTIAGO MORNING
9
 
 
UNION SAN FELIPE
5
 
 

22:00
CANC
CL
IZTAPA
4
 
 
SANARATE FC
8
 
 

22:00
POST
NWSL
SKY BLUE (W)
7
 
 
HOUSTON DASH (W)
2
 
 
 

21:45
POST
A
JUVENTUS
1
 
 
ROMA
5
 
 

21:00
POST
PD
ALAVES
14
 
 
BARCELONA
1
 
 

21:00
POST
PD
ATLETICO MADRID
6
 
 
REAL SOCIEDAD
4
 
 

21:00
POST
PD
ESPANYOL
20
 
 
CELTA VIGO
17
 
 

21:00
POST
PD
GRANADA CF
9
 
 
ATHLETIC BILBAO
10
 
 

21:00
POST
PD
LEGANES
19
 
 
REAL MADRID
2
 
 

21:00
POST
PD
LEVANTE
13
 
 
GETAFE
5
 
 

21:00
POST
PD
OSASUNA
11
 
 
MALLORCA
18
 
 

21:00
POST
PD
SEVILLA
3
 
 
VALENCIA
7
 
 

21:00
POST
PD
VALLADOLID
15
 
 
BETIS
12
 
 

21:00
POST
PD
VILLARREAL
8
 
 
EIBAR
16
 
 

21:00
POST
SD
ALCORCON
9
 
 
GIRONA
5
 
 

21:00
POST
SD
ALMERIA
3
 
 
MALAGA
14
 
 

21:00
POST
SD
CADIZ
1
 
 
ALBACETE
18
 
 

21:00
POST
SD
DEPORTIVO LA CORUNA
19
 
 
FUENLABRADA
13
 
 

21:00
POST
SD
ELCHE
6
 
 
OVIEDO
17
 
 

21:00
POST
SD
LAS PALMAS
15
 
 
EXTREMADURA
21
 
 

21:00
POST
SD
LUGO
20
 
 
MIRANDES
7
 
 

21:00
POST
SD
NUMANCIA
16
 
 
TENERIFE
12
 
 

21:00
POST
SD
RACING SANTANDER
22
 
 
RAYO VALLECANO
11
 
 

21:00
POST
SD
SPORTING GIJON
8
 
 
HUESCA
4
 
 

21:00
POST
SD
ZARAGOZA
2
 
 
PONFERRADINA
10
 
 

20:30
CANC
CL
ANTIGUA GFC
5
 
 
COMUNICACIONES
1
 
 

19:15
POST
FINAL
BENFICA
 
 
FC PORTO
 
 
 

19:00
POST
FINAL
WINNER SF2
 
 
WINNER SF1
 
 
 
 

19:00
POST
D1
ASANE
1
 
 
ULL-KISA
15
 
 

19:00
POST
D1
GRORUD
16
 
 
RANHEIM
8
 
 

19:00
POST
D1
KFUM OSLO
5
 
 
KONGSVINGER
6
 
 

19:00
POST
D1
OYGARDEN
2
 
 
JERV
4
 
 

19:00
POST
D1
STJORDALS BLINK
12
 
 
TROMSO
14
 
 

19:00
POST
D1
STROMMEN
13
 
 
SANDNES ULF
10
 
 

18:30
CANC
EST
ADMIRA WACKER (AM)
7
 
 
NEUSIEDL-SEE
14
 
 

18:30
POST
YKK
AC KAJAANI
1
 
 
MYPA
9
 
 

18:30
POST
YKK
FF JARO
4
 
 
GNISTAN
5
 
 

18:30
POST
YKK
KTP
7
 
 
AC OULU
2
 
 

18:30
POST
YKK
MP
8
 
 
EIF
3
 
 

18:30
POST
YKK
MUSA
6
 
 
KPV
12
 
 

18:30
POST
KGA
FC REIPAS
3
 
 
PEPO
10
 
 

18:30
POST
KGA
FC VIIKINGIT
4
 
 
KULTSU
7
 
 

18:30
POST
KGA
PK-35
6
 
 
HONKA-AKATEMIA
5
 
 

18:30
POST
KGB
GRIFK
3
 
 
FC JAZZ
2
 
 

18:30
POST
KGB
HJS AKATEMIA
4
 
 
P-IIROT
9
 
 

18:30
POST
KGB
PIF
10
 
 
ILVES-2
5
 
 

18:30
POST
KGB
SALPA
11
 
 
KLUBI-04
8
 
 

18:30
POST
KGC
GBK
9
 
 
FC KIISTO
7
 
 

18:30
POST
KGC
JS HERCULES
12
 
 
SC KUFU-98
4
 
 

18:30
POST
KGC
ROPS AKATEMIA
3
 
 
OLS
1
 
 

18:30
POST
ASV
HACKEN
16
 
 
IFK GOTEBORG
8
 
 
 

18:30
POST
ASV
HELSINGBORG
6
 
 
IF ELFSBORG
7
 
 
 

18:00
POST
FINAL
WINNER SF1
 
 
WINNER SF2
 
 
 
 

18:00
CANC
N/W
BDIN VIDIN
13
 
 
AKADEMIK SVISHTOV
8
 
 

18:00
CANC
N/W
JUVENTUS MALCHIKA
14
 
 
LOKOMOTIV 1927 DRYANOVO
7
 
 

18:00
CANC
N/W
PARTIZAN CHERVEN BRYAG
4
 
 
PAVLIKENI
5
 
 

18:00
CANC
N/W
PARVA ATOMNA
11
 
 
SEVLIEVO
2
 
 

18:00
CANC
N/W
TRYAVNA
12
 
 
KOM BERKOVITSA
10
 
 

18:00
CANC
N/W
VIHAR SLAVYANOVO
3
 
 
LOKOMOTIV MEZDRA
9
 
 

18:00
CANC
N/W
YANTRA 2019 GABROVO
1
 
 
DRENOVETS
6
 
 

18:00
CANC
S/E
HASKOVO 1957
12
 
 
GIGANT SAEDINENIE
5
 
 

18:00
CANC
S/E
RODOPA SMOLYAN
14
 
 
DIMITROVGRAD
18
 
 

18:00
CANC
S/E
SOKOL MARKOVO
16
 
 
KARNOBAT
17
 
 

18:00
POST
VIR
SPARTAKS
1
 
 
VALMIERAS
3
 
 

18:00
POST
PL
ENUGU RANGERS
4
 
 
ENYIMBA
5
 
 

18:00
POST
PL
HEARTLAND
13
 
 
AKWA UNITED
6
 
 

18:00
POST
PL
IFEANYI UBA
12
 
 
KATSINA UNITED
10
 
 

18:00
POST
PL
JIGAWA STARS
18
 
 
DAKKADA FC
8
 
 

18:00
POST
PL
KANO PILLARS
7
 
 
SUNSHINE STARS
9
 
 

18:00
POST
PL
KWARA UNITED
19
 
 
ADAMAWA UNITED
20
 
 

18:00
POST
PL
NASARAWA UNITED
17
 
 
LOBI STARS
3
 
 

18:00
POST
PL
PLATEAU UNITED
1
 
 
MFM FC
14
 
 

18:00
POST
PL
WARRI WOLVES
11
 
 
ABIA WARRIORS
16
 
 

18:00
POST
PL
WIKKI TOURISTS
15
 
 
RIVERS UNITED
2
 
 

18:00
CANC
WST
DOLGOPRUDNY
2
 
 
VELES MOSCOW
1
 
 

18:00
CANC
WST
KAZANKA MOSCOW
10
 
 
LUKI-ENERGIYA
13
 
 

18:00
CANC
WST
LENINGRADETS
5
 
 
KOLOMNA
11
 
 

18:00
CANC
WST
MUROM
7
 
 
ZVEZDA ST PETERSBURG
14
 
 

18:00
CANC
WST
OLIMP KHIMKI
6
 
 
RODINA
8
 
 

18:00
CANC
WST
TORPEDO VLADIMIR
4
 
 
PSKOV-747
9
 
 

18:00
CANC
WST
ZNAMYA TRUDA
12
 
 
ZENIT 2
3
 
 

18:00
CANC
CTR
ARARAT MOSCOW
8
 
 
SALYUT BELGOROD
4
 
 

18:00
CANC
CTR
FC KHIMIK-ARSENAL
5
 
 
SATURN RAMENSKOYE
10
 
 

18:00
CANC
CTR
KVANT OBNINSK
14
 
 
FC RYAZAN
6
 
 

18:00
CANC
CTR
ROTOR VOLGOGRAD 2
13
 
 
METALLURG LIPETSK
3
 
 

18:00
CANC
CTR
SOKOL SARATOV
2
 
 
KALUGA
9
 
 

18:00
CANC
CTR
STROGINO MOSCOW
12
 
 
KHIMKI 2
11
 
 

18:00
CANC
CTR
ZORKY KRASNOGORSK
7
 
 
DINAMO BRYANSK
1
 
 

18:00
POST
D1N
IF BROMMAPOJKARNA
9
 
 
TEAM TG FF
15
 
 
 

18:00
POST
D1N
IFK HANINGE
3
 
 
IFK BERGA
16
 
 
 

18:00
POST
D1N
IFK LULEA
4
 
 
GEFLE IF
8
 
 
 

18:00
POST
D1N
KARLSLUNDS IF
6
 
 
IF SYLVIA
1
 
 
 

18:00
POST
D1N
NYKOPINGS BIS
10
 
 
TABY FK
14
 
 
 

18:00
POST
D1N
OREBRO SYRIANSKA
11
 
 
KARLSTAD BK
7
 
 
 

18:00
POST
D1N
SANDVIKENS IF
12
 
 
IK FREJ
5
 
 
 

18:00
POST
D1N
SOLLENTUNA FK
13
 
 
VASALUNDS IF
2
 
 
 

18:00
POST
D1S
ASSYRISKA TURABDIN
8
 
 
OSKARSHAMNS AIK
11
 
 
 

18:00
POST
D1S
ESKILSMINNE IF
1
 
 
TORNS IF
14
 
 
 

18:00
POST
D1S
FK KARLSKRONA
4
 
 
FC TROLLHATTAN
3
 
 
 

18:00
POST
D1S
IFK VARNAMO
5
 
 
FC LINKOPING CITY
16
 
 
 

18:00
POST
D1S
LANDSKRONA BOIS
6
 
 
UTSIKTENS BK
2
 
 
 

18:00
POST
D1S
LUNDS BK
9
 
 
QVIDING FIF
12
 
 
 

18:00
POST
D1S
TVAAKERS IF
15
 
 
MOTALA AIF FK
10
 
 
 

17:00
POST
KGC
PS KEMI
2
 
 
JBK
10
 
 

17:00
POST
NL
ALAND UNITED (W)
1
 
 
HONKA (W)
3
 
 
 

17:00
POST
ONR
FC KLEVE
11
 
 
SCHWARZ-WEISS ESSEN
10
 
 
 

17:00
POST
ONR
RATINGEN SV
14
 
 
FC MONHEIM
2
 
 
 

17:00
POST
ONR
SF NIEDERWENIGERN
18
 
 
TSV MEERBUSCH
6
 
 
 

17:00
POST
ONR
SPORTFREUNDE BAUMBERG
7
 
 
SV STRAELEN
1
 
 
 

17:00
POST
ONR
SSVG VELBERT
5
 
 
TURU DUSSELDORF
9
 
 
 

17:00
POST
ONR
SPVG SCHONNEBECK
3
 
 
CRONENBERGER SC
17
 
 
 

17:00
POST
ONR
TVD VELBERT
13
 
 
SC VELBERT
15
 
 
 

17:00
POST
ONR
UNION NETTETAL
16
 
 
FC BOCHOLT
4
 
 
 

17:00
POST
ONR
VFB HILDEN
8
 
 
FC KRAY
12
 
 
 

17:00
POST
OWE
ASC DORTMUND
13
 
 
SC WIEDENBRUCK 2000
1
 
 
 

17:00
POST
OWE
FC GUTERSLOH
9
 
 
KAAN-MARIENBORN
7
 
 
 

17:00
POST
OWE
HAMMER SPVG
18
 
 
HOLZWICKEDER SC
6
 
 
 

17:00
POST
OWE
ROT-WEISS AHLEN
3
 
 
PREUSSEN MUNSTER II
12
 
 
 

17:00
POST
OWE
RSV MEINERZHAGEN
2
 
 
TUS ENNEPETAL
8
 
 
 

17:00
POST
OWE
SC PADERBORN 07 II
4
 
 
SV SCHERMBECK
10
 
 
 

17:00
POST
OWE
SPORTFREUNDE SIEGEN
14
 
 
SC WESTFALIA HERNE
16