Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

11:30
2 HF
90+
J2
FC RYUKYU
20
 
 
KYOTO SANGA
10
 
1
0
1
2
1

2.55

3.60

2.50

12:00
2 HF
65'
PL
SABAH FK
6
 
 
SUMQAYIT
2
 
 
0
1
1
1

12:00
2 HF
68'
PR
FC NEMAN GRODNO
2
 
1
SLAVIA MOZYR
12
1
 
0
2
0
2

1.36

4.50

7.50

12:00
2 HF
63'
CL1R2
SHAANXI CHANGAN ATHLETIC
4
 
 
JIANGXI LIANSHENG
5
 
 
0
0
1
0

1.57

3.75

5.00

12:00
2 HF
67'
EL
CHIKHURA SACHKHERE
9
 
 
SAMTREDIA
8
 
 
0
0
0
0

12:00
2 HF
63'
3G1
SKA ROSTOV
4
 
 
LEGION-DYNAMO
3
 
 
1
0
2
0

12:00
2 HF
65'
3G2
KOLOMNA
15
 
 
TVER FC
2
 
 
1
0
1
0
 

12:00
2 HF
71'
3G2
LENINGRADETS
3
 
 
ZENIT 2
6
 
 
0
0
0
1
 

12:00
2 HF
69'
3G2
ZNAMYA TRUDA
12
 
 
DOLGOPRUDNY
1
 
 
0
0
0
0
 

12:00
2 HF
71'
3G4
LADA DIMITROVGRAD
11
 
 
CHELYABINSK
9
 
 
0
1
0
1
 

12:00
2 HF
68'
3G4
ZENIT-IZHEVSK
12
 
 
VOLNA NIZHNY NOVGOROD
5
 
 
1
2
1
2
 

12:00
2 HF
68'
VL1
HOANG ANH GIA LAI
7
 
 
SAI GON
4
 
 
0
1
1
2

12:00
2 HF
65'
VL1
NAM DINH
4
 
 
HAI PHONG
5
 
 
1
1
1
2

12:00
2 HF
66'
VL1
QNK QUANG NAM
6
 
 
SHB DA NANG
1
 
 
1
1
2
1

12:00
2 HF
65'
VL1
THANH HOA
3
 
 
SONG LAM NGHE AN
2
 
 
1
0
1
0

12:30
H/T
H/T
1PFL
CSKA 1948
6
 
 
SLAVIA SOFIA
13
 
 
2
0
2
0

1.83

3.40

3.75

12:30
H/T
H/T
SBG2A
PORTUGALETE
6
 
 
AMOREBIETA
3
 
 
0
0
0
0

12:30
H/T
H/T
SBG2B
OSASUNA B
5
 
 
TUDELANO
1
 
 
0
1
0
1

12:30
H/T
H/T
SL
YENI MALATYASPOR
17
 
 
GENCLERBIRLIGI
20
 
 
1
1
1
1

2.05

3.30

3.60

12:30
H/T
H/T
1LG
ANKARASPOR
16
 
 
BALIKESIRSPOR
11
 
 
1
1
1
1

2.87

3.25

2.25

12:30
H/T
H/T
1LG
BANDIRMASPOR
13
 
 
ADANA DEMIRSPOR
6
 
 
0
1
0
1

3.60

3.30

1.95

13:00
1 HF
25'
FL
FC LIDA
10
 
 
FC KRUMKACHY MINSK
3
 
 
1
0

13:00
1 HF
25'
ML
KURESSAARE
9
 
 
FLORA TALLINN
1
 
 
0
0

13:00
1 HF
24'
ML
TRANS NARVA
8
 
 
FCI LEVADIA
4
 
 
0
0

13:00
1 HF
26'
VIR
TUKUMS 2000-TSS
10
 
 
FS METTA LU
9
 
 
0
0

2.70

3.60

2.25

13:00
1 HF
24'
2L
SLASK WROCLAW II
9
 
 
SOKOL OSTRODA
11
 
 
0
0

1.83

3.75

3.50

13:00
1 HF
25'
RFPL
URAL
13
1
 
TAMBOV
12
 
 
0
0

2.05

3.10

3.80

13:00
1 HF
23'
3G1
FK MAKHACHKALA
12
 
 
ANZHI
7
 
 
0
0

13:00
1 HF
23'
3G1
TUAPSE
17
 
 
BIOLOG-NOVOKUBANSK
15
 
 
2
1

13:00
1 HF
26'
3G4
KAMAZ NABEREZHNYE CHELNY
6
 
 
VOLGA ULYANOVSK
4
 
 
0
0
 

13:00
1 HF
25'
1L
NK BRAVO
6
 
 
ALUMINIJ
9
 
 
1
0

2.05

3.40

3.25

13:00
1 HF
25'
SBG1A
CELTA VIGO B
5
 
 
RACING DE FERROL
7
 
 
0
0

13:00
1 HF
26'
SBG1B
CD COVADONGA
8
 
 
OVIEDO B
7
 
 
0
0

13:00
1 HF
24'
SBG1B
MARINO DE LUANCO
9
 
 
CD LEALTAD
4
 
 
1
0

13:00
1 HF
27'
SBG2A
ATHLETIC BILBAO B
5
 
 
RACING SANTANDER
7
 
 
0
0

13:00
1 HF
25'
SBG2B
EJEA
10
 
 
HARO DEPORTIVO
9
 
 
0
1

13:00
1 HF
28'
SBG3A
AE PRAT
10
 
 
UE CORNELLA
7
 
 
0
0

13:00
1 HF
27'
SBG3B
UD IBIZA
1
 
 
LA NUCIA
5
 
 
0
0

13:00
1 HF
24'
SBG3B
VALENCIA MESTALLA
3
 
 
PENA DEPORTIVA
2
 
 
0
0

13:00
1 HF
26'
SBG4A
MARBELLA FC
8
 
 
CD MARINO
9
 
 
1
1

13:00
1 HF
13'
SBG4A
REAL LINENSE
2
 
 
UD TAMARACEITE
6
 
 
0
0

13:00
1 HF
26'
SBG4B
CF LORCA DEPORTIVA
8
 
 
CD EL EJIDO 2012
1
 
 
1
1
 

13:00
1 HF
23'
SBG4B
UCAM MURCIA
2
 
 
LINARES DEPORTIVO
5
 
 
0
0
 

13:00
1 HF
24'
SBG5A
INTERNACIONAL DE MADRID
10
 
 
ATLETICO MADRID B
5
 
 
1
0

13:00
1 HF
26'
SBG5A
POBLENSE
9
 
 
SAN SEBASTIAN DE LOS REYES
8
 
 
1
1

13:00
1 HF
24'
SBG5A
RAYO MAJADAHONDA
3
 
 
ATLETICO BALEARES
1
 
 
2
0

13:00
1 HF
25'
SBG5A
REAL MADRID CASTILLA
2
 
 
GETAFE B
7
 
 
0
1

13:00
1 HF
25'
SBG5B
CF TALAVERA DE LA REINA
3
 
 
MELILLA
2
 
 
0
0

13:00
1 HF
24'
SBG5B
VILLARROBLEDO
10
 
 
SOCUELLAMOS
5
 
 
0
0

13:00
1 HF
25'
PL
POLISI TANZANIA
4
 
 
BIASHARA UNITED
5
 
 
0
0
 

13:00
1 HF
25'
TL1
SUKHOTHAI FC
5
 
 
BG PATHUM UNITED
1
 
 
0
2

13:00
1 HF
25'
TL1
TRAT FC
15
 
 
BURIRAM UNITED
10
 
 
0
1

13:00
1 HF
24'
VL1
HONG LINH HA TINH
8
 
 
VIETTEL
2
 
 
0
0

13:15
1 HF
10'
ERE
FORTUNA SITTARD
17
 
 
GRONINGEN
8
 
 
0
1

2.80

3.60

2.37

13:15
1 HF
8'
LP
VARZIM
18
 
 
ESTORIL
4
 
 
0
0

3.10

3.10

2.25

13:30
SCH
FL
GRANIT MIKASHEVICHY
12
 
 
NAFTAN
13
 
 

13:30
SCH
A
CAGLIARI
13
 
 
CROTONE
20
 
 

2.20

3.40

3.20

13:30
SCH
CGA
OLBIA
19
 
 
PRO VERCELLI
1
 
 

3.10

3.00

2.15

13:35
SCH
CL1R1
BEIJING BSU
3
 
 
BEIJIN RENHE FC
4
 
 

3.50

3.40

2.05

14:00
SCH
PR
FC VAN
3
 
 
FC ARARAT-ARMENIA
8
 
 

14:00
SCH
PL
ZIRA
3
 
 
QARABAG
5
 
 

14:00
SCH
PR
FC ENERGETIK-BGU MINSK
9
 
 
SHAKHTER SOLIGORSK
3
 
 

7.50

4.00

1.40

14:00
SCH
FL
SLONIM-2017
8
 
 
LOKOMOTIV GOMEL
5
 
 

14:00
SCH
D1
FREMAD AMAGER
5
 
 
SILKEBORG
6
 
 

3.20

3.80

2.05

14:00
SCH
2D2
AB GLADSAXE
4
 
 
FA 2000
7
 
 

1.66

3.50

4.75

14:00
SCH
2D2
AVARTA
13
 
 
SLAGELSE
8
 
 

3.25

3.30

1.95

14:00
SCH
2D2
NAESTVED
3
 
 
AB TARNBY
14
 
 

1.16

6.00

15.00

14:00
SCH
PL2/2
LEEDS (U23)
6
 
 
NORWICH (U23)
1
 
 
 

14:00
SCH
KGA
MIKKELIN KISSAT
4
 
 
KULTSU
12
 
 

14:00
SCH
KGC
OLS
10
 
 
JS HERCULES
2
 
 

3.50

3.75

1.75

14:00
SCH
KGC
SC KUFU-98
5
 
 
FCV
7
 
 

2.90

3.80

2.00

14:00
SCH
3.LG
FC SAARBRUCKEN
2
 
 
SC VERL
7
 
 

2.00

3.60

3.25

14:00
SCH
VIR
FK VENTSPILS
4
 
 
FK LIEPAJA
5
 
 

2.62

3.30

2.45

14:00
SCH
ND
SFINTUL GHEORGHE
4
 
 
PETROCUB
2
 
 

14:00
SCH
ND
ZIMBRU CHISINAU
9
 
 
DINAMO-AUTO TIRASPOL
6
 
 

14:00
SCH
3G2
DINAMO MOSCOW 2
4
 
 
ZVEZDA ST PETERSBURG
11
 
 
 

14:00
SCH
3G4
ZVEZDA PERM
7
 
 
NOSTA
10
 
 
 

14:00
SCH
PR
ABERDEEN
4
 
 
CELTIC
2
 
 

5.00

3.60

1.70

14:00
SCH
SBG4A
LAS PALMAS ATLETICO
10
 
 
ATLETICO SANLUQUENO
4
 
 

14:00
SCH
TL1
CHONBURI FC
7
 
 
CHIANGRAI UNITED
4
 
 

14:00
SCH
TL1
POLICE TERO
8
 
 
MUANGTHONG UNITED
11
 
 

14:00
SCH
PR
INGULETS PETROVE
11
 
 
FC MARIUPOL
6
 
 

3.10

3.20

2.30

14:30
SCH
1A
ANTWERP
6
 
 
BEERSCHOT
4
 
 

1.95

4.00

3.40

14:30
SCH
2PFL
DOBRUDZHA
11
 
 
PIRIN BLAGOEVGRAD
3
 
 

14:30
SCH
2PFL
LOKOMOTIV SOFIA
2
 
 
STRUMSKA SLAVA
9
 
 

14:30
SCH
2PFL
SPORTIST SVOGE
12
 
 
YANTRA 2019 GABROVO
15
 
 

14:30
SCH
D2
ALKI OROKLINIS
10
 
 
ENY DIGENIS IPSONAS
18
 
 

14:30
SCH
2BL
FC HEIDENHEIM
13
 
 
VFL OSNABRUCK
10
 
 

2.00

3.60

3.60

14:30
SCH
2BL
SV SANDHAUSEN
9
 
 
SC PADERBORN 07
15
 
 

2.45

3.25

2.87

14:30
SCH
2BL
VFL BOCHUM
12
 
 
ERZGEBIRGE AUE
5
 
 

1.70

3.80

5.00

14:30
SCH
N/E
CHEMNITZER FC
14
 
 
FSV 63 LUCKENWALDE
12
 
 

14:30
SCH
N/E
OPTIK RATHENOW
19
 
 
CARL ZEISS JENA
4
 
 

14:30
SCH
N/E
SV LICHTENBERG 47
13
 
 
LOKOMOTIVE LEIPZIG
6
 
 

14:30
SCH
N/E
ZFC MEUSELWITZ
17
 
 
UNION FURSTENWALDE
7
 
 

14:30
SCH
NII
DEBRECENI EAC
19
 
 
CSAKVAR
20
 
 

14:30
SCH
NII
DOROGI FC
13
 
 
SIOFOK
17
 
 

14:30
SCH
NII
SOROKSAR
7
 
 
SZOLNOKI MAV FC
8
 
 

14:30
SCH
1.CFL
FK PETROVAC
10
 
 
SUTJESKA
4
 
 

14:30
SCH
3G1
INTER CHERKESSK
14
 
 
CHERNOMORETS NOVOROSSIYSK
6
 
 

14:30
SCH
3G1
MASHUK-KMV
5
 
 
YESSENTUKI
16
 
 

15:00
SCH
FL
FC ORSHA
11
 
 
ARSENAL DZERZHINSK
4
 
 

15:00
SCH
SL
AC HORSENS
12
 
 
FC NORDSJAELLAND
7
 
 

3.60

3.75

1.95

15:00
SCH
D1
HVIDOVRE
11
 
 
VIBORG
1
 
 

4.00

3.75

1.83

15:00
SCH
ML
KALJU NOMME
3
 
 
PAIDE LINNAMEESKOND
2
 
 

15:00
SCH
3.LG
BAYERN MUNICH II
15
 
 
WALDHOF MANNHEIM
14
 
 

2.20

3.50

2.80

15:00
SCH
NTHN
FC ST. PAULI II
6
 
 
EINTRACHT NORDERSTEDT
2
 
 

15:00
SCH
NTHS
TSV HAVELSE
2
 
 
HANNOVERSCHER SC
10
 
 

1.25

4.75

10.00

15:00
SCH
NTHS
VFB OLDENBURG
6
 
 
SCHWARZ-WEISS REHDEN
3
 
 

15:00
SCH
WST
FC WEGBERG-BEECK
18
 
 
VFB HOMBERG
21
 
 

15:00
SCH
S/W
FK PIRMASENS
9
 
 
SC FREIBURG II
4
 
 

15:00
SCH
S/W
TUS ROT-WEISS KOBLENZ
22
 
 
FSV FRANKFURT
7
 
 

15:00
SCH
1.CFL
RUDAR PLJEVLJA
8
 
 
JEZERO
7
 
 

15:00
SCH
2G1
FREDRIKSTAD
1
 
 
BRATTVAG
7
 
 
 

1.25

5.50

8.50

15:00
SCH
L2
PETROLUL PLOIESTI
7
 
 
U CRAIOVA 1948
2
 
 

1.95

3.60

3.30

15:00
SCH
3G1
DRUZHBA MAYKOP
13
 
 
KRASNODAR 3
11
 
 

15:00
SCH
3G2
MUROM
9
 
 
LUKI-ENERGIYA
13
 
 
 

15:00
SCH
3G4
TYUMEN
1
 
 
ORENBURG 2
14
 
 
 

15:00
SCH
SL
BACKA
17
 
 
INDJIJA
16
 
 

1.85

3.25

4.20

15:00
SCH
SL
FK ZLATIBOR
19
 
 
VOJVODINA
4
 
 

6.50

4.50

1.40

15:00
SCH
SL
NOVI PAZAR
14
 
 
RAD
15
 
 

1.90

3.40

3.60

15:00
SCH
1L
TABOR SEZANA
4
 
 
OLIMPIJA LJUBLJANA
3
 
 

4.33

3.40

1.75

15:00
SCH
PD
VALLADOLID
19
 
 
ALAVES
18
 
 

2.30

2.90

3.60

15:00
SCH
PL
KMC
7
 
 
YOUNG AFRICANS
2
 
 
 

15:00
SCH
PL
MWADUI
11
 
 
JKT TANZANIA
17
 
 
 

15:00
SCH
SL
ALANYASPOR
1
 
 
FATIH KARAGUMRUK AS
4
 
 

1.57

4.00

5.75

15:00
SCH
1LG
ADANASPOR AS
9
 
 
TUZLASPOR
1
 
 

3.00

3.30

2.10

15:00
SCH
1LG
ISTANBULSPOR AS
3
 
 
ESKISEHIRSPOR
17
 
 

1.33

4.75

8.00

15:30
SCH
BL
LASK LINZ
6
 
 
SKN ST. POLTEN
4
 
 

1.45

4.50

6.00

15:30
SCH
BL
WSG SWAROVSKI TIROL
7
 
 
TSV HARTBERG
12
 
 

2.00

3.80

3.25

15:30
SCH
PR
MLADOST DOBOJ KAKANJ
9
 
 
FK BORAC BANJA LUKA
3
 
 

6.00

4.00

1.44

15:30
SCH
NBI
ZALAEGERSZEGI TE
9
 
 
BUDAFOKI MTE
4
 
 

1.60

4.20

5.25

15:30
SCH
ERE
SPARTA ROTTERDAM
18
 
 
HERACLES
14
 
 

2.00

3.60

3.60

15:30
SCH
ERE
VITESSE
4
 
 
PSV
2
 
 

3.00

3.75

2.15

15:30
SCH
1.MFL
FK BELASICA
12
 
 
BOREC VELES
4
 
 

15:30
SCH
1.MFL
FK MAKEDONIJA G. P.
3
 
 
AKADEMIJA PANDEV
11
 
 

15:30
SCH
1.MFL
PELISTER
8
 
 
FK STRUGA
6
 
 

15:30
SCH
1.MFL
SHKENDIJA
2
 
 
FK RABOTNICKI
7
 
 

15:30
SCH
1.MFL
VARDAR SKOPJE
9
 
 
FK RENOVA
10
 
 

15:30
SCH
RFPL
FC ROSTOV
5
 
 
KHIMKI
14
 
 

1.70

3.75

4.75

15:30
SCH
PSL
STELLENBOSCH FC
13
 
 
MOROKA SWALLOWS
11
 
 

2.80

2.90

2.75

15:30
SCH
PSL
TSHAKHUMA MADZIVHANDILA
10
 
 
TS GALAXY FC
12
 
 

1.83

2.75

6.00

15:30
SCH
ASV
KALMAR FF
16
 
 
FALKENBERGS FF
15
 
 

2.30

3.30

3.10

15:30
SCH
ASV
OSTERSUNDS FK
8
 
 
HAMMARBY
6
 
 

5.00

4.00

1.61

15:30
SCH
SPR
AFC ESKILSTUNA
11
 
 
DALKURD FF
12
 
 

2.75

3.30

2.55

15:30
SCH
SPR
AKROPOLIS IF
5
 
 
NORRBY IF
14
 
 

2.70

3.30

2.55

16:00
SCH
PR
RUKH BREST
8
 
 
FC ISLOCH MINSK RAION
7
 
 

2.05

3.50

3.20

16:00
SCH
2PFL
SOZOPOL
13
 
 
SEPTEMVRI SOFIA
5
 
 

16:00
SCH
1.HNL
SIBENIK
7
 
 
DINAMO ZAGREB
1
 
 

10.00

5.25

1.28

16:00
SCH
D1
ANORTHOSIS
4
 
 
APOEL
9
 
 

2.25

3.20

3.00

16:00
SCH
EPL
SOUTHAMPTON
13
 
 
EVERTON
1
 
 

3.00

3.60

2.25

16:00
SCH
YKK
VPS
5
 
 
GNISTAN
10
 
 

2.25

3.50

2.80

16:00
SCH
L1
BORDEAUX
12
 
 
NIMES
16
 
 

1.83

3.40

4.75

16:00
SCH
L1
METZ
14
 
 
ST ETIENNE
11
 
 

1.95

3.30

4.20

16:00
SCH
L1
MONTPELLIER
8
 
 
REIMS
19
 
 

1.90

3.50

4.20

16:00
SCH
L1
STADE BRESTOIS 29
13
 
 
STRASBOURG
18
 
 

2.25

3.60

2.90

16:00
SCH
NTHS
FC OBERNEULAND
8
 
 
VFV HILDESHEIM
9
 
 

16:00
SCH
SL1
ASTERAS TRIPOLIS
6
 
 
OFI
7
 
 

1.90

3.60

3.80

16:00
SCH
A
BENEVENTO
11
 
 
NAPOLI
6
 
 

7.00

5.50

1.36

16:00
SCH
A
PARMA
17
 
 
SPEZIA
14
 
 

2.00

3.60

3.60

16:00
SCH
CGA
GROSSETO
3
 
 
ALBINOLEFFE
16
 
 

2.37

2.70

3.20

16:00
SCH
CGA
PISTOIESE
13
 
 
PRO SESTO
12
 
 

2.30

3.00

2.87

16:00
SCH
CGA
RENATE
5
 
 
LIVORNO
18
 
 

16:00
SCH
CGB
FANO ALMA J.
18
 
 
MANTOVA
12
 
 

2.10

3.20

3.40

16:00
SCH
CGB
FERALPISALO
8
 
 
RAVENNA
15
 
 

1.90

3.20

3.80

16:00
SCH
CGB
SAMBENEDETTESE
5
 
 
MODENA
7
 
 

2.45

3.00

2.90

16:00
SCH
CGB
TRIESTINA
3
 
 
VIRTUS VERONA
14
 
 

1.95

3.10

3.80

16:00
SCH
CGC
CAVESE
19
 
 
MONOPOLI
11
 
 

3.25

3.10

2.10

16:00
SCH
VIR
RIGA FC
1
 
 
BFC DAUGAVPILS
8
 
 

1.18

6.00

12.00

16:00
SCH
VIR
VALMIERAS
3
 
 
SPARTAKS
6
 
 

2.05

3.40

3.20

16:00
SCH
D1
LILLESTROM
3
 
 
SANDNES ULF
8
 
 

1.33

5.00

8.50

16:00
SCH
EK
RAKOW CZESTOCHOWA
1
 
 
STAL MIELEC
14
 
 

1.33

5.25

8.50

16:00
SCH
1L
GORNIK LECZNA
4
 
 
MIEDZ LEGNICA
7
 
 

2.60

3.10

2.55

16:00
SCH
PR
WATERFORD FC
5
 
 
DUNDALK
3
 
 
 

4.33

3.75

1.72

16:00
SCH
3G1
TAGANROG
10
 
 
FC KUBAN-HOLDING
1
 
 

16:00
SCH
3G2
KAZANKA MOSCOW
8
 
 
SMOLENSK
14
 
 
 

16:30
SCH
BL
VFL WOLFSBURG
13
 
 
ARMINIA BIELEFELD
14
 
 

1.61

4.00

5.50

16:30
SCH
QSL
AL-AHLI DOHA
1
 
 
AL-SADD SC
2
 
 
 

10.00

5.50

1.22

17:00
SCH
1A
OOSTENDE
11
 
 
ZULTE-WAREGEM
15
 
 

1.57

4.00

5.50

17:00
SCH
1B
UNION SAINT-GILLOISE
2
 
 
CLUB BRUGGE (U23)
8
 
 

17:00
SCH
SL
RANDERS FC
9
 
 
SONDERJYSKE
5
 
 

2.05

3.50

3.40

17:00
SCH
PR
EB-STREYMUR
7
 
 
TB TVOROYRI
8
 
 

17:00
SCH
PR
KI KLAKSVIK
3
 
 
IF FUGLAFJORDUR
6
 
 

17:00
SCH
PR
SKALA
10
 
 
B36 TORSHAVN
4
 
 

17:00
SCH
ND
AS JEUNESSE ESCH
7
 
 
WILTZ
4
 
 

17:00
SCH
ND
ETZELLA ETTELBRUCK
16
 
 
RM HAMM BENFICA
15
 
 

17:00
SCH
ND
RODANGE 91
9
 
 
UNA STRASSEN
10
 
 

17:00
SCH
ND
SWIFT HESPERANGE
6
 
 
FOLA ESCH
2
 
 

17:00
SCH
ND
US HOSTERT
14
 
 
F91 DUDELANGE
1
 
 

17:00
SCH
ND
US MONDORF-LES-BAINS
11
 
 
UNION TITUS PETANGE
13
 
 

17:00
SCH
ND
SPERANTA NISPORENI
7
 
 
DACIA BUIUCANI
5
 
 

17:00
SCH
1.CFL
OFK TITOGRAD PODGORICA
9
 
 
FK PODGORICA
1
 
 

17:00
SCH
PL
FARENSE
18
 
 
RIO AVE
16
 
 

3.20

3.30

2.20

17:00
SCH
PL
MOREIRENSE
9
 
 
MARITIMO
8
 
 

2.70

3.20

2.62

17:00
SCH
LP
OLIVEIRENSE
10
 
 
SPORTING COVILHA
17
 
 

1.95

3.40

3.75

17:00
SCH
PR
RANGERS
1
 
 
LIVINGSTON
9
 
 

1.18

7.00

13.00

17:00
SCH
SL
MACVA
20
 
 
NAPREDAK
18
 
 

2.90

3.25

2.25

17:00
SCH
SL
PROLETER NOVI SAD
3
 
 
FK VOZDOVAC
7
 
 

1.95

3.30

3.60

17:00
SCH
SL
DUNAJSKA STREDA
1
 
 
SLOVAN BRATISLAVA
2
 
 

1.95

3.40

3.50

17:00
SCH
PD
CADIZ
8
 
 
VILLARREAL
4
 
 

3.75

3.30

2.05

17:00
SCH
SD
SPORTING GIJON
3
 
 
PONFERRADINA
6
 
 

2.00

2.87

4.75

17:00
SCH
SL
BSC YOUNG BOYS
4
 
 
FC LUZERN
9
 
 

1.33

5.25

8.00

17:00
SCH
PR
KOLOS KOVALIVKA
5
 
 
MYNAI
12
 
 

1.55

3.60

5.75

17:30
SCH
SBG5A
NAVALCARNERO
4
 
 
LAS ROZAS
6
 
 

17:45
SCH
1PFL
ARDA KARDZHALI
7
 
 
CSKA-SOFIA
4
 
 

4.50

3.60

1.72

17:45
SCH
ERE
WAALWIJK
13
 
 
FEYENOORD
5
 
 

8.50

5.00

1.36

18:00
SCH
BL
WOLFSBERGER AC
10
 
 
RAPID VIENNA
2
 
 

3.30

3.80

2.00

18:00
SCH
PR
FK SARAJEVO
1
 
 
FK KRUPA
11
 
 

1.18

5.50

13.00

18:00
SCH
D1
OMONIA
3
 
 
E.N. PARALIMNIOU
14
 
 

1.28

5.00

8.50

18:00
SCH
L1
NICE
5
 
 
LILLE
2
 
 

3.60

3.40

2.10

18:00
SCH
NBI
MEZOKOVESD-ZSORY
11
 
 
MOL FEHERVAR FC
2
 
 

5.50

4.00

1.50

18:00
SCH
NII
BEKESCSABA 1912
3
 
 
SZENTLORINC SE
18
 
 

18:00
SCH
NII
FC AJKA
12
 
 
VASAS
11
 
 

18:00
SCH
NII
KAPOSVAR
14
 
 
SZEGED-CSANAD
16
 
 

18:00
SCH
NII
KAZINCBARCIKAI
9
 
 
SZOMBATHELYI HALADAS
10
 
 

18:00
SCH
NII
PECSI MFC
5
 
 
GYIRMOT FC
4
 
 

18:00
SCH
VIR
RIGAS FUTBOLA SKOLA
2
 
 
FK JELGAVA
7
 
 

1.16

7.00

12.00

18:00
SCH
1.CFL
ISKRA DANILOVGRAD
5
 
 
ZETA
6
 
 

18:00
SCH
RFPL
AKHMAT GROZNY
10
 
 
FC UFA
16
 
 

1.75

3.60

4.50

18:00
SCH
SBG1A
COMPOSTELA
10
 
 
DEPORTIVO LA CORUNA
3
 
 

18:00
SCH
SBG1A
PONTEVEDRA
2
 
 
UNIONISTAS DE SALAMANCA
1
 
 

18:00
SCH
SBG1A
SALAMANCA CF UDS
8
 
 
CORUXO
9
 
 

18:00
SCH
SBG1B
UP LANGREO
3
 
 
VALLADOLID B
5
 
 

18:00
SCH
SBG2A
SD LEIOA
10
 
 
REAL UNION
9
 
 

18:00
SCH
SBG2B
CD CALAHORRA
2
 
 
EBRO
4
 
 

18:00
SCH
SBG2B
CD IZARRA
8
 
 
TARAZONA
6
 
 

18:00
SCH
SBG2B
SD LOGRONES
7
 
 
U. MUTILVERA
3
 
 

18:00
SCH
SBG3A
GIMNASTIC
11
 
 
BADALONA
2