Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

04:00
E/T
92'
SF
CD ARABE UNIDO
 
 
INDEPENDIENTE FC
 
 
 
1
1
2
1
2
1

04:00
2 HF
90+
MLS
REAL SALT LAKE
7
1
 
ATLANTA UNITED FC
4
1
 
1
0
1
1
TV
05:30
1 HF
23'
MLS
LOS ANGELES FC
1
 
 
MONTREAL IMPACT
3
 
 
1
0
TV
08:00
SCH
ACT
GUNGAHLIN UNITED
7
 
 
RIVERINA RHINOS
9
 
 

08:00
SCH
ACT
TUGGERANONG UNITED
8
 
 
BELCONNEN UNITED
5
 
 

08:00
SCH
VIC
GREEN GULLY
4
 
 
ALTONA MAGIC
7
 
 
08:00
SCH
J1
CONSADOLE SAPPORO
7
 
 
GAMBA OSAKA
14
 
 
TV
08:00
SCH
J1
SHIMIZU S-PULSE
18
 
 
VEGALTA SENDAI
16
 
 
08:00
SCH
J2
KYOTO SANGA
5
 
 
RENOFA YAMAGUCHI
20
 
 
08:00
SCH
J2
V-VAREN NAGASAKI
8
 
 
TOKUSHIMA VORTIS
14
 
 
08:15
SCH
VIC
AVONDALE FC
1
 
 
DANDENONG CITY
13
 
 
08:30
SCH
SA
ADELAIDE BLUE EAGLES
1
 
 
CAMPBELLTOWN CITY
2
 
 

08:30
SCH
SA
ADELAIDE UNITED II
7
 
 
ADELAIDE RAIDERS
4
 
 

08:30
SCH
SA
CROYDON KINGS
9
 
 
ADELAIDE CITY FC
11
 
 

08:30
SCH
SA
NE METROSTARS
5
 
 
PARA HILLS KNIGHTS
8
 
 

08:30
SCH
SA
WEST ADELAIDE
10
 
 
ADELAIDE COMETS
3
 
 

09:00
SCH
J1
CEREZO OSAKA
11
 
 
FC TOKYO
1
 
 
09:00
SCH
J2
TOKYO VERDY
10
 
 
JEF UNITED CHIBA
15
 
 
10:00
SCH
WA
ARMADALE
10
 
 
SORRENTO
5
 
 

10:00
SCH
WA
BALCATTA
8
 
 
ECU JOONDALUP
11
 
 

10:00
SCH
WA
BAYSWATER CITY
6
 
 
PERTH GLORY YOUTH
2
 
 

10:00
SCH
WA
FLOREAT ATHENA
3
 
 
STIRLING LIONS
12
 
 

10:00
SCH
WA
INGLEWOOD UNITED
4
 
 
ROCKINGHAM CITY
9
 
 

10:00
SCH
WA
PERTH SC
1
 
 
COCKBURN CITY
7
 
 

10:00
SCH
J2
VENTFORET KOFU
4
 
 
YOKOHAMA FC
12
 
 
10:30
SCH
VIC
HUME CITY
6
 
 
DANDENONG THUNDER
12
 
 
10:30
SCH
CSL
BEIJIN RENHE FC
16
 
 
TIANJIN TEDA
7
 
 
TV
10:30
SCH
CL1
HEILONGJIANG LAVA SPRING
14
 
 
LIAONING WHOWIN FC
11
 
 
11:00
SCH
KITCHEE SC
 
 
SOUTHERN
 
 
 
 

11:00
SCH
J2
EHIME FC
17
 
 
MITO HOLLYHOCK
2
 
 
11:00
SCH
PFL
KAYA
3
 
 
GREEN ARCHERS UNITED
2
 
 
 

11:00
SCH
L2
ACS POLI TIMISOARA
18
 
 
CS MIOVENI
7
 
 
11:00
SCH
L2
DACIA UNIREA BRAILA
20
 
 
FARUL CONSTANTA
14
 
 

11:00
SCH
L2
METALOGLOBUS
10
 
 
ACS ENERGETICIANUL
16
 
 
11:00
SCH
L2
PANDURII TG JIU
15
 
 
FC POLITEHNICA TIMISOARA
11
 
 
11:00
SCH
L2
RIPENSIA TIMISOARA
12
 
 
DACO-GETICA BUCURESTI
13
 
 
11:00
SCH
L2
SPORTUL SNAGOV
5
 
 
AEROSTAR BACAU
17
 
 

11:00
SCH
3S5
CETATE RASNOV
5
 
 
UNIREA TASNAD
13
 
 

11:00
SCH
EST
ZENIT IRKUTSK
3
 
 
IRTYSH OMSK
2
 
 

11:00
SCH
KL1
POHANG STEELERS
7
 
 
FC SEOUL
3
 
 
11:00
SCH
KL2
SUWON FC
3
 
 
DAEJEON CITIZEN
9
 
 
11:30
SCH
NSW
SUTHERLAND SHARKS
11
 
 
SYDNEY OLYMPIC
7
 
 

12:00
SCH
NSW
MARCONI STALLIONS
8
 
 
APIA LEICHHARDT TIG.
2
 
 

12:00
SCH
NSW
MT DRUITT TOWN RANGERS
10
 
 
BLACKTOWN CITY
6
 
 

12:00
SCH
NSW
SYDNEY FC YOUTH
9
 
 
HAKOAH SYDNEY CITY
12
 
 

12:00
SCH
L2
CS BALOTESTI
19
 
 
UNIVERSITATEA CLUJ
3
 
 
12:00
SCH
EST
CHITA
5
 
 
DINAMO BARNAUL
4
 
 

13:00
SCH
D1
BANDARI
2
 
 
SOFAPAKA
3
 
 

13:00
SCH
D1
SONY SUGAR
4
 
 
NZOIA SUGAR
12
 
 

13:00
SCH
FNL
SIBIR
18
 
 
KRASNODAR 2
11
 
 
13:00
SCH
KL1
GANGWON FC
6
 
 
JEJU UNITED FC
11
 
 
13:00
SCH
KL1
SEONGNAM FC
9
 
 
ULSAN HYUNDAI FC
1
 
 
13:00
SCH
KL2
FC ANYANG
5
 
 
SEOUL E-LAND FC
10
 
 
13:00
SCH
VL1
SANNA KHANH HOA
14
 
 
QNK QUANG NAM
13
 
 
 

13:00
SCH
VL1
SHB DA NANG
12
 
 
HOANG ANH GIA LAI
7
 
 
 

13:30
SCH
J2
FC RYUKYU
9
 
 
ALBIREX NIIGATA
13
 
 
13:45
SCH
PL
NAKHON RATCHASIMA FC
5
 
 
PORT FC
1
 
 

14:00
SCH
ODENSE (W)
4
 
 
NAESBY (W)
1
 
 
 

14:00
SCH
PFL
CERES-NEGROS FC
1
 
 
STALLION LAGUNA FC
6
 
 
 

14:00
SCH
L2
CHINDIA TARGOVISTE
2
 
 
CS LUCEAFARUL ORADEA
8
 
 
14:00
SCH
3S2
CS AFUMATI
2
 
 
GLORIA POPESTI LEORDENI
5
 
 

14:00
SCH
PL
TRAT FC
8
 
 
CHIANGRAI UNITED
2
 
 

14:30
SCH
CL1
BEIJING BSU
7
 
 
ZHEJIANG GREENTOWN
6
 
 
14:30
SCH
CL1
GUANGDONG SOUTHERN TIGERS
2
 
 
SHIJIAZHUANG EVER BRIGHT
4
 
 
14:30
SCH
CL1
GUIZHOU HENGFENG
3
 
 
SHAANXI CHANGAN ATHLETIC
13
 
 
14:30
SCH
CL1
SHANGHAI SHENXIN FC
15
 
 
XINJIANG TIANSHAN
16
 
 
14:35
SCH
CSL
HEBEI CHINA FORTUNE
15
 
 
JIANGSU SUNING
5
 
 
TV
14:35
SCH
CSL
WUHAN ZALL
13
 
 
TIANJIN TIANHAI
14
 
 
14:35
SCH
CL1
NANTONG ZHIYUN
12
 
 
SICHUAN LONGFOR
10
 
 
14:45
SCH
D1
FC FREDERICIA
6
 
 
HVIDOVRE
10
 
 
14:45
SCH
D1
FC HELSINGOR
11
 
 
LYNGBY
4
 
 
14:45
SCH
D1
HB KOGE
8
 
 
ROSKILDE
9
 
 
14:45
SCH
D1
NAESTVED
5
 
 
THISTED FC
12
 
 
14:45
SCH
D1
SILKEBORG
1
 
 
NYKOBING FC
7
 
 
14:45
SCH
D1
VIBORG
2
 
 
FREMAD AMAGER
3
 
 
15:00
SCH
NL
ONS (W)
8
 
 
IK MYRAN (W)
10
 
 

15:00
SCH
FRI
ENGLAND (W)
 
 
DENMARK (W)
 
 
 
 
15:00
SCH
D1
CHEMELIL SUGAR
15
 
 
MATHARE UNITED
6
 
 

15:00
SCH
ND
DINAMO-AUTO TIRASPOL
6
 
 
ZIMBRU CHISINAU
7
 
 

15:00
SCH
FNL
BALTIKA
15
 
 
TYUMEN
20
 
 
15:00
SCH
FNL
FAKEL VORONEZH
17
 
 
TOM TOMSK
3
 
 
15:00
SCH
FNL
FC ARMAVIR
16
 
 
SKA-KHABAROVSK
6
 
 
15:00
SCH
FNL
KHIMKI
9
 
 
FC LUCH VLADIVOSTOK
13
 
 
15:00
SCH
FNL
NIZHNY NOVGOROD
4
 
 
MORDOVIA SARANSK
12
 
 
15:00
SCH
FNL
ROTOR VOLGOGRAD
10
 
 
CHERTANOVO MOSCOW
5
 
 
15:00
SCH
FNL
SHINNIK YAROSLAVL
7
 
 
AVANGARD KURSK
8
 
 
15:00
SCH
FNL
SPARTAK MOSCOW 2
14
 
 
PFC SOCHI
2
 
 
15:00
SCH
FNL
TAMBOV
1
 
 
ZENIT 2
19
 
 
15:00
SCH
PL
CHIANGMAI FC
15
 
 
PRACHUAP
6
 
 

15:00
SCH
PL
SUKHOTHAI FC
11
 
 
CHAINAT HORNBILL
12
 
 

15:00
SCH
VL1
HO CHI MINH CITY
1
 
 
SONG LAM NGHE AN
5
 
 
 

15:30
SCH
RPO
CUNEO
 
 
LUCCHESE
 
 
 
15:30
SCH
SL
TAMPINES ROVERS FC
4
 
 
GEYLANG INTERNATIONAL
7
 
 
 
15:30
SCH
SL
WARRIORS FC
9
 
 
HOUGANG UNITED FC
2
 
 
 
15:45
SCH
SL
DINAMO SAMARQAND
7
 
 
QIZILQUM ZARAFSHON
10
 
 

15:45
SCH
SL
FK TERMEZ SURKHON
3
 
 
KOKAND 1912
14
 
 

16:00
SCH
PR
GANDZASAR
7
 
 
LORI FC
5
 
 

16:00
SCH
D2
FK BANIK SOKOLOV
10
 
 
USTI NAD LABEM
5
 
 
16:00
SCH
D2
FK FOTBAL TRINEC
9
 
 
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
1
 
 
16:00
SCH
D2
HRADEC KRALOVE
4
 
 
TABORSKO
15
 
 
16:00
SCH
D2
MFK CHRUDIM
13
 
 
VIKTORIA ZIZKOV
16
 
 
16:00
SCH
D2
VARNSDORF
6
 
 
ZNOJMO
14
 
 
16:00
SCH
D2
VITKOVICE
8
 
 
PARDUBICE
7
 
 
16:00
SCH
D2
VLASIM
12
 
 
PROSTEJOV
11
 
 
16:00
SCH
D2
VYSOCINA JIHLAVA
2
 
 
FC ZBROJOVKA BRNO
3
 
 
16:00
SCH
VILDBJERG (W)
5
 
 
FARUM (W)
3
 
 
 

16:00
SCH
TRANS NARVA
 
 
KALJU NOMME
 
 
 

16:00
SCH
NL
HONKA (W)
2
 
 
JYPK (W)
7
 
 

16:00
SCH
NL
TIPS (W)
3
 
 
KUPS (W)
5
 
 

16:00
SCH
VIR
SPARTAKS
6
 
 
FS METTA/LU
9
 
 
TV

16:00
SCH
WST
LUKI-ENERGIYA
9
 
 
MUROM
8
 
 

16:00
SCH
RPO
TSHAKHUMA MADZIVHANDILA
3
 
 
ROYAL EAGLES
2
 
 
TV
 
16:00
SCH
PL
SUPHANBURI
13
 
 
PTT RAYONG
14
 
 

16:15
SCH
PR
FC MINSK
15
 
 
GORODEYA
10
 
 
16:15
SCH
D1
POSTA RANGERS FC
14
 
 
GOR MAHIA
1
 
 

16:30
SCH
L1
PSS SLEMAN
8
 
 
SEMEN PADANG
16
 
 
 

16:30
SCH
D1
TROMSDALEN UIL
16
 
 
KFUM OSLO
5
 
 
16:30
SCH
D1
ULL/KISA
4
 
 
HAM-KAM
9
 
 
16:30
SCH
GS
PORTUGAL (U20)
2
 
 
SOUTH KOREA (U20)
1
 
 
TV
 
16:45
SCH
1L
NK DOMZALE
3
 
 
MARIBOR
1
 
 
TV
16:50
SCH
SL
NAVBAHOR NAMANGAN
6
 
 
FK ANDIJAN
13
 
 

17:00
SCH
B
CORITIBA
12
 
 
CUIABA
4
 
 
17:00
SCH
NEWPORT COUNTY
 
 
TRANMERE
 
 
 
TV
17:00
SCH
VEI
HIFK
10
 
 
FC INTER
1
 
 
17:00
SCH
VEI
ROPS
9
 
 
SJK
5
 
 
17:00
SCH
YKK
AC KAJAANI
9
 
 
KTP
7
 
 
17:00
SCH
YKK
AC OULU
2
 
 
TPS
3
 
 
17:00
SCH
YKK
FF JARO
4
 
 
HAKA
1
 
 
17:00
SCH
YKK
MUSA
5
 
 
MYPA
10
 
 
17:00
SCH
FRI
FRANCE (W)
 
 
THAILAND (W)
 
 
 
 

17:00
SCH
3R
TERA VILNIUS
 
 
BANGA GARGZDAI
 
 
 

17:00
SCH
MSL
PAHANG
2
 
 
FELDA UNITED FC
12
 
 
 

17:00
SCH
MSL
PERAK
7
 
 
MELAKA UNITED
6
 
 
 

17:00
SCH
MSL
PKNS FC
9
 
 
PETALING JAYA CITY
8
 
 
 

17:00
SCH
PR
PENANG
8
 
 
SABAH
3
 
 
 

17:00
SCH
PR
SARAWAK
10
 
 
JOHOR D. TAKZIM II
2
 
 
 

17:00
SCH
PR
TERENGGANU II
4
 
 
KELANTAN
11
 
 
 

17:00
SCH
ND
CODRU LOZOVA
8
 
 
SPERANTA
4
 
 

17:00
SCH
R32
CS MOLDOVA-03 UNGHENI
 
 
SINGEREI
 
 
 

17:00
SCH
R32
FC EDINET
 
 
FC FLORESTI
 
 
 

17:00
SCH
R32
FC MAIAK CHIRSOVA
 
 
OLIMP COMRAT
 
 
 

17:00
SCH
R32
FC SLOBOZIA MARE
 
 
SIRETI
 
 
 

17:00
SCH
R32
FC SPERANTA DROCHIA
 
 
ISKRA-STAL RIBNITA
 
 
 

17:00
SCH
R32
FC TIGHINA
 
 
REAL SUCCES
 
 
 

17:00
SCH
R32
SPORTING TRESTIENI
 
 
FC SUCLEIA
 
 
 

17:00
SCH
HEART OF MIDLOTHIAN
 
 
CELTIC
 
 
 
TV
17:00
SCH
SD
RAYO MAJADAHONDA
19
 
 
CORDOBA
20
 
 
TV
17:00
SCH
ASV
HACKEN
3
 
 
IFK GOTEBORG
4
 
 
TV
17:00
SCH
ASV
MALMO FF
1
 
 
AFC ESKILSTUNA
15
 
 
TV
17:00
SCH
SPR
HALMSTAD
15
 
 
DEGERFORS IF
6
 
 
17:00
SCH
SPR
IK FREJ
12
 
 
VARBERGS BOIS FC
1
 
 
17:00
SCH
SPR
SYRIANSKA FC
16
 
 
IF BROMMAPOJKARNA
14
 
 
17:00
SCH
PR
DESNA CHERNIHIV
2
 
 
ARSENAL KYIV
5
 
 
TV
 
17:00
SCH
PR
KARPATY LVIV
4
 
 
OLIMPIK DONETSK
3
 
 
TV
 
17:00
SCH
PR
VORSKLA POLTAVA
1
 
 
CHORNOMORETS ODESA
6
 
 
TV
 
17:00
SCH
SL
METALLURG BEKABAD
8
 
 
FC BUNYODKOR
5
 
 

18:00
SCH
BL
RAPID VIENNA
1
 
 
SCR ALTACH
3
 
 
TV
18:00
SCH
BL
TSV HARTBERG
5
 
 
ADMIRA WACKER
4
 
 
TV
18:00
SCH
BL
WACKER INNSBRUCK
6
 
 
SV MATTERSBURG
2
 
 
TV
18:00
SCH
PR
FK TUZLA CITY
10
 
 
ZELJEZNICAR SARAJEVO
4
 
 

18:00
SCH
PR
FK ZVIJEZDA 09
9
 
 
ZRINJSKI
2
 
 

18:00
SCH
PR
GOSK GABELA
12
 
 
FK SARAJEVO
1
 
 

18:00
SCH
PR
MLADOST DOBOJ KAKANJ
7
 
 
FK KRUPA
11
 
 

18:00
SCH
PR
NK CELIK ZENICA
5
 
 
SIROKI BRIJEG
3
 
 

18:00
SCH
PR
RADNIK BIJELJINA
6
 
 
SLOBODA TUZLA
8
 
 

18:00
SCH
D1
BOHEMIANS 1905
3
 
 
OPAVA
2
 
 
TV
 
18:00
SCH
D1
FK PRIBRAM
4
 
 
DUKLA PRAHA
6
 
 
TV
 
18:00
SCH
D1
SLOVACKO
1
 
 
KARVINA
5
 
 
TV
 
18:00
SCH
SL
FC COPENHAGEN
1
 
 
FC NORDSJAELLAND
6
 
 
TV
 
18:00
SCH
SL
FC MIDTJYLLAND
2
 
 
ESBJERG
3
 
 
TV
 
18:00
SCH
SL
ODENSE
4
 
 
BRONDBY
5
 
 
TV
 
18:00
SCH
NL
ALAND UNITED (W)
4
 
 
ILVES (W)
9
 
 

18:00
SCH
3S1
BUCOVINA RADAUTI
2
 
 
ACS FORESTA SUCEAVA
5
 
 

18:00
SCH
3S1
CEAHLAUL PIATRA NEAMT
9
 
 
TARGU SECUIESC
10
 
 

18:00
SCH
3S1
CSM PASCANI
12
 
 
SPORTING LIESTI
8
 
 

18:00
SCH
3S1
CSM RAMNICU SARAT
14
 
 
SOMUZ FALTICENI
11
 
 

18:00
SCH
3S1
FC BOTOSANI II
13
 
 
CSM FOCSANI 2007
4
 
 

18:00
SCH
3S1
SANATATEA DARABANI
15
 
 
METALUL BUZAU
7
 
 

18:00
SCH
3S1
STIINTA MIROSLAVA
6
 
 
OTELUL GALATI
3
 
 

18:00
SCH
3S2
AGRICOLA BORCEA
11
 
 
PROGRESUL SPARTAC
3
 
 

18:00
SCH
3S2
CS MEDGIDIA
10
 
 
FCSB II
13
 
 

18:00
SCH
3S2
CSM OLTENITA
14
 
 
UNIREA 2004 SLOBOZIA
4
 
 

18:00
SCH
3S2
FAUREI
9
 
 
SPORTUL CHISCANI
12
 
 

18:00
SCH
3S3
FC ASTRA GIURGIU II
11
 
 
ACSO FILIASI
5
 
 

18:00
SCH
3S3
FC BRASOV
6
 
 
ATLETIC BRADU
13
 
 

18:00
SCH
3S3
FC PUCIOASA
8
 
 
UNIREA BASCOV
9
 
 

18:00
SCH
3S3
FC VOLUNTARI II
12
 
 
VIITORUL DOMNESTI
16
 
 

18:00
SCH
3S3
FLACARA HOREZU
3
 
 
CS UNIVERSITAT. CRAIOVA II
7
 
 

18:00
SCH
3S4
ACS INDUSTRIA GALDA
11
 
 
CSM SCOLAR RESITA
1
 
 

18:00
SCH
3S4
CETATE DEVA
13
 
 
CORVINUL HUNEDOARA
10
 
 

18:00
SCH
3S4
CRISUL CHISINEU CRIS
7
 
 
UNIREA ALBA IULIA
12
 
 

18:00
SCH
3S4
GLORIA CERMEI
5
 
 
METALURGISTUL CUGIR
4
 
 

18:00
SCH
3S4
OCNA MURES
16
 
 
NATIONAL SEBIS
6
 
 

18:00
SCH
3S4
SOIMII LIPOVA
3
 
 
ACS GHIRODA
9
 
 

18:00
SCH
3S5
AVANTUL REGHIN
7
 
 
AFC HARMAN
12
 
 

18:00
SCH
3S5
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
1
 
 
UNIREA DEJ
11
 
 

18:15
SCH
PR
SLAVIA MOZYR
9
 
 
TORPEDO MINSK
16
 
 
18:30
SCH
BUDUCNOST PODGORICA
2
 
 
SUTJESKA
1
 
 
TV
 

18:30
SCH
FK GRBALJ
7
 
 
MORNAR
10
 
 
 

18:30
SCH
ISKRA DANILOVGRAD
5
 
 
RUDAR PLJEVLJA
8
 
 
 

18:30
SCH
OFK TITOGRAD PODGORICA
4
 
 
FK PETROVAC
6
 
 
 

18:30
SCH
ZETA
3
 
 
LOVCEN
9
 
 
 

18:55
SCH
1L
ALUMINIJ
6
 
 
OLIMPIJA LJUBLJANA
2
 
 
18:55
SCH
1L
KRSKO
10
 
 
ND GORICA
9
 
 
18:55
SCH
1L
NS MURA
4
 
 
NK CM CELJE
5
 
 
18:55
SCH
1L
RUDAR VELENJE
7
 
 
TRIGLAV KRANJ
8
 
 
19:00
SCH
URV
HK KOPAVOGUR
10
 
 
GRINDAVIK
6
 
 
19:00
SCH
1.D
MAGNI
12
 
 
FRAM REYKJAVIK
7
 
 

19:00
SCH
A
FROSINONE
19
 
 
CHIEVO
20
 
 
TV
19:00
SCH
RPO
BISCEGLIE
 
 
PAGANESE
 
 
 
19:00
SCH
CSC
PORDENONE
3
 
 
JUVE STABIA
2
 
 
 

19:00
SCH
3R
FK NAVIGATORIAI VILNIUS
 
 
DZIUGAS
 
 
 

19:00
SCH
3R
SSPC RADVILISKIS
 
 
STUMBRAS
 
 
 

19:00
SCH
ELS
VALERENGA
3
 
 
LILLESTROM
13
 
 
TV
19:00
SCH
SD
OSASUNA
1
 
 
LAS PALMAS
12
 
 
TV
19:00
SCH
SD
SPORTING GIJON
10
 
 
ALBACETE
3
 
 
TV
19:00
SCH
1R
REAL MADRID CASTILLA
 
 
CARTAGENA
 
 
 
19:00
SCH
ASV
HELSINGBORG
14
 
 
FALKENBERGS FF
16
 
 
TV
19:00
SCH
SPR
JONKOPINGS SODRA
5
 
 
IK BRAGE
3
 
 
19:00
SCH
SL
KONYASPOR
8
 
 
AKHISAR BELEDIYE
18
 
 
TV
19:00
SCH
GS
FRANCE (U20)
1
 
 
SAUDI ARABIA (U20)
2
 
 
TV
 
19:00
SCH
GS
PANAMA (U20)
4
 
 
MALI (U20)
3
 
 
TV
 
19:15
SCH
AP
SPORTING CRISTAL
2
 
 
FBC MELGAR
13
 
 
TV
19:15
SCH
SPORTING CP
 
 
FC PORTO
 
 
 
TV

19:30
SCH
URV
KA AKUREYRI
7
 
 
IBV VESTMANNAEYJAR
12
 
 
19:30
SCH
3R
WAALWIJK
 
 
GO AHEAD EAGLES
 
 
 
TV
20:00
SCH
PL
BNEI YEHUDA TEL AVIV
5
 
 
HAPOEL HADERA
6
 
 
TV
 
20:00
SCH
PL
HAPOEL BEER SHEVA
2
 
 
MACCABI TEL AVIV
1
 
 
TV
 
20:00
SCH
PL
MACCABI NETANYA
4
 
 
MACCABI HAIFA
3
 
 
TV
 
20:00
SCH
FC ASTRA GIURGIU
 
 
VIITORUL CONSTANTA
 
 
 
TV
20:00
SCH
1R
BADAJOZ
 
 
UD LOGRONES
 
 
 
20:00
SCH
SL
BSC YOUNG BOYS
1
 
 
FC LUZERN
3
 
 
TV
20:00
SCH
SL
FC BASEL 1893
2
 
 
NEUCHATEL XAMAX FC
9
 
 
TV
20:00
SCH
SL
FC LUGANO
4
 
 
GRASSHOPPER-CLUB
10
 
 
TV
20:00
SCH
SL
FC SION
7
 
 
FC THUN
6
 
 
TV
20:00
SCH
SL
FC ZURICH
8
 
 
FC ST. GALLEN
5
 
 
TV
20:30
SCH
B
GUALACEO SC
8
 
 
LDU PORTOVIEJO
6
 
 
 

20:30
SCH
BUDAPEST HONVED
 
 
MOL VIDI FC
 
 
 
TV
20:45
SCH
PR
DINAMO BREST
3
 
 
FC NEMAN GRODNO
7
 
 
21:00
SCH
NK SLAVEN BELUPO
7
 
 
HNK RIJEKA
2
 
 
TV
21:00
SCH
RB LEIPZIG
 
 
BAYERN MUNICH
 
 
 
TV
21:00
SCH
URV
VIKINGUR REYKJAVIK
11
 
 
KR REYKJAVIK
4
 
 
21:00
SCH
EPL
DIBBA AL-FUJAIRAH
14
 
 
BANIYAS SC
6
 
 
21:00
SCH
EPL
EMIRATES CLUB
12
 
 
SHARJAH FC
1
 
 
21:00
SCH
EPL
SHABAB AL-AHLI DUBAI
2
 
 
FUJAIRAH SC
13
 
 
21:00
SCH
AP
DEFENSOR SPORTING
12
 
 
FENIX
2
 
 
21:00
SCH
AP
JUVENTUD
14
 
 
CA RIVER PLATE
13
 
 
21:00
SCH
AP
RAMPLA JUNIORS
10
 
 
NACIONAL DE FOOTBALL
4
 
 
TV
21:30
SCH
A
BOLOGNA
12
 
 
NAPOLI
2
 
 
TV
21:30
SCH
D1
LONGFORD TOWN FC
5
 
 
ATHLONE TOWN
9
 
 
21:30
SCH
GS
ARGENTINA (U20)
3
 
 
SOUTH AFRICA (U20)
4
 
 
TV
 
21:45
SCH
PD
ANTOFAGASTA
15
 
 
UNION LA CALERA
5
 
 
TV
21:45
SCH
3R
SPARTA ROTTERDAM
 
 
DE GRAAFSCHAP
 
 
 
TV
22:00
SCH
A
BOTAFOGO
7
 
 
PALMEIRAS
1
 
 
TV
22:00
SCH
SF
BENEVENTO
 
 
CITTADELLA
 
 
 
22:00
SCH
BARCELONA
 
 
VALENCIA