Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
23:00
FIN
1.D
FYLKIR
1
 
 
GRINDAVIK
10
 
 
1
2
5
2

22:15
FIN
1.D
AFTURELDING
5
 
 
HK KOPAVOGUR
2
 
 
0
0
0
1

22:15
FIN
1.D
KORDRENGIR
9
 
 
FJOLNIR
3
 
 
0
0
0
0

22:15
FIN
1.D
KV REYKJAVIK
11
 
1
GROTTA
4
 
 
0
0
2
1
 

22:15
FIN
2.D
REYNIR S.
11
 
 
NJARDVIK
1
 
 
0
0
1
0
 

22:15
FIN
CUP
SAMPDORIA
 
 
REGGINA
 
 
 
0
0
1
0

1.40

4.00

7.00

22:15
FIN
LP
BENFICA
2
3
 
AROUCA
11
1
1
3
0
4
0

1.12

7.00

17.00

22:00
FIN
PD
CLUB ALWAYS READY
2
 
 
REAL SANTA CRUZ
13
 
 
1
0
4
0
 

1.10

9.50

26.00

22:00
FIN
PL
EL GOUNA FC
15
 
 
ZAMALEK SC
1
 
1
0
2
1
4
 

22:00
FIN
PL
CRYSTAL PALACE
16
1
 
ARSENAL
2
2
 
0
1
0
2

4.50

3.60

1.80

22:00
FIN
L1
LYON
7
1
1
AJACCIO
16
5
1
2
1
2
1

1.33

5.25

9.00

22:00
FIN
CUP
LECCE
 
 
CITTADELLA
 
 
 
0
0
1
1
2
3

1.55

3.80

5.00

22:00
FIN
PR
FINN HARPS
10
2
 
DROGHEDA UNITED
8
1
 
2
0
3
0

2.25

3.50

2.80

22:00
FIN
SD
CA CERRO
2
 
1
CENTRAL ESPANOL
9
 
 
2
0
2
0
 

21:45
FIN
TFA
ATLETICO SARMIENTO
2
 
 
JUVENTUD ANTONIANA
11
 
 
1
0
2
1

21:45
FIN
1A
CLUB BRUGGE
5
2
 
ZULTE-WAREGEM
13
3
 
0
0
1
1
 

1.28

5.50

7.50

21:45
FIN
ECH
BIRMINGHAM
10
1
 
HUDDERSFIELD
17
2
 
2
0
2
1

2.40

3.20

3.10

21:45
FIN
FRC
ATHLETIC BILBAO
 
 
REAL SOCIEDAD
 
 
 
1
0
1
0
 

21:45
FIN
PR
DUNDALK
2
1
 
DERRY CITY
3
4
 
0
1
1
1

2.37

3.25

2.87

21:45
FIN
D1
CORK CITY
1
 
 
ATHLONE TOWN
9
 
 
3
0
6
1

21:45
FIN
D1
GALWAY UNITED
2
 
 
WEXFORD FC
6
 
 
1
2
2
2

21:45
FIN
D1
TREATY UNITED
5
 
 
WATERFORD FC
3
 
 
0
2
1
2

21:45
FIN
SCH
QUEENS PARK
4
2
 
AYR UTD
3
 
 
2
0
2
3

2.60

3.25

2.55

21:45
FIN
LL
CELTIC B
4
 
 
EAST KILBRIDE
1
 
 
0
2
1
2

21:35
FIN
BL
EINTRACHT FRANKFURT
16
2
 
BAYERN MUNICH
1
 
 
0
5
1
6

6.00

5.00

1.44

21:30
FIN
PBMC
SAN MIGUEL
11
 
 
DEPORTIVO MERLO
6
 
 
0
0
1
2
 

21:30
FIN
2L
SV LAFNITZ
8
4
 
FLORIDSDORFER AC
6
1
 
0
1
0
4
 

21:30
FIN
EK
LEGIA WARSZAWA
4
2
 
PIAST GLIWICE
14
3
 
0
0
2
0

2.10

3.20

3.40

21:30
FIN
1L
ODRA OPOLE
15
 
 
WISLA KRAKOW
1
 
 
0
0
0
1
 

4.00

3.50

1.80

21:30
FIN
SL
AS TRENCIN
8
3
 
ZEMPLIN MICHALOVCE
9
3
 
1
1
3
1
 

21:15
FIN
OHA
EIMSBUTTELER TV
4
 
1
TUS DASSENDORF
14
 
2
1
0
3
0
 

21:15
FIN
CL
FC THUN
8
 
 
FC AARAU
5
 
 
0
0
2
2
 

21:15
FIN
CL
NEUCHATEL XAMAX FC
10
 
 
YVERDON-SPORT FC
3
 
 
1
1
2
3
 

21:00
FIN
EST
KREMSER SC
13
 
 
SR DONAUFELD
10
 
1
2
4
4
6
 

21:00
FIN
EST
NEUSIEDL-SEE
7
 
 
SCHEIBLINGKIRCHEN-WARTH
6
 
 
3
0
3
3
 

21:00
FIN
1.HNL
NK VARAZDIN
8
 
 
DINAMO ZAGREB
1
 
 
0
1
1
1
 

8.00

4.33

1.36

21:00
FIN
SL
LYNGBY
10
2
 
FC MIDTJYLLAND
7
1
 
1
3
3
3

3.80

3.60

1.95

21:00
FIN
PL2/1
EVERTON (U21)
3
 
 
BLACKBURN (U21)
13
 
 
1
0
2
0

21:00
FIN
PL2/2
DERBY (U21)
11
 
 
LEEDS (U21)
2
 
 
0
3
2
5

21:00
FIN
ONN
NEURUPPIN
3
 
 
FC MECKLENBURG SCHWERIN
18
 
 
1
0
3
0
 

21:00
FIN
NBI
VASAS
9
2
 
PAKS
3
4
 
2
1
2
2

2.55

3.60

2.60

21:00
FIN
ERE
HEERENVEEN
10
1
 
SPARTA ROTTERDAM
11
1
 
0
0
0
0

1.80

3.60

4.33

21:00
FIN
ED
DEN BOSCH
9
2
 
FC EINDHOVEN
4
2
 
0
3
1
3
 

3.10

3.50

2.25

21:00
FIN
ED
DORDRECHT
17
3
 
RODA
6
1
 
0
2
0
2
 

5.75

5.00

1.45

21:00
FIN
ED
HERACLES
1
 
 
ADO DEN HAAG
19
1
 
4
0
4
0
 

1.72

4.20

4.20

21:00
FIN
ED
NAC BREDA
11
2
1
HELMOND SPORT
18
2
 
0
0
1
0
 

1.65

4.33

4.75

21:00
FIN
ED
TOP OSS
10
2
 
JONG UTRECHT
20
1
 
2
0
3
0
 

2.10

3.75

3.30

21:00
FIN
ED
VVV VENLO
3
3
 
ALMERE CITY FC
8
2
 
2
0
3
0
 

3.25

3.50

2.15

21:00
FIN
ED
WILLEM II
13
2
 
JONG PSV
12
4
 
0
0
1
1
 

1.50

4.75

5.75

21:00
FIN
2D
ALUMINIJ
4
 
 
ND ILIRIJA
9
 
 
0
0
0
0
 

21:00
FIN
2D
NK NAFTA
3
 
 
NK KRKA
2
 
 
0
0
0
0
 

21:00
FIN
2D
TRIGLAV KRANJ
16
 
 
PRIMORJE
10
 
 
0
1
1
2
 

21:00
FIN
SL
ISTANBULSPOR AS
18
2
 
TRABZONSPOR
2
2
 
0
1
0
2

4.75

3.80

1.57

20:45
FIN
ONN
HERTHA ZEHLENDORF
2
 
 
UNION FURSTENWALDE
16
 
 
2
0
4
0
 

20:30
FIN
EST
SC WIENER NEUSTADT
16
 
1
SV STRIPFING-WEIDEN
1
 
 
1
1
2
3
 

20:30
FIN
EST
WIENER SPORTKLUB
5
 
 
SG TRAISKIRCHEN
12
 
1
1
0
2
1
 

20:30
FIN
TYR
SC KUNDL
11
 
 
TELFS
8
 
 
0
0
2
2
 

20:30
FIN
TYR
WORGL
9
 
 
WSG SWAROVSKI TIROL II
10
 
 
0
1
1
2
 

20:30
FIN
SAL
SV KUCHL
5
 
1
TSV ST. JOHANN
6
 
1
1
1
1
1
 

20:30
FIN
PL
FC VITEBSK
14
 
 
FC ENERGETIK-BGU MINSK
3
 
 
0
2
0
3

20:30
FIN
FRC
ALMERIA
 
 
CARTAGENA
 
 
 
1
0
1
0
 

20:30
FIN
WST
PREUSSEN MUNSTER
3
 
 
FC BOCHOLT
17
 
 
1
0
5
0
 

20:30
FIN
NTH
VFB LUBECK
2
 
 
KICKERS EMDEN
19
 
 
1
0
3
0
 

20:30
FIN
OBW
FC 08 VILLINGEN
10
 
 
FREIBURGER FC
18
 
 
1
0
1
0
 

20:30
FIN
OHA
HARKSHEIDE
12
 
 
FC TUERKIYE WILHELMSBURG
6
 
 
0
0
1
0
 

20:30
FIN
OHA
SC VICTORIA HAMBURG
7
 
1
HAMBURGER SV III
13
 
 
0
1
3
2
 

20:30
FIN
OHA
TSV CONCORDIA
5
 
 
TSV BUCHHOLZ
19
 
 
4
0
4
0
 

20:30
FIN
ONR
SSVG VELBERT
9
 
 
MSV DUESSELDORF
10
 
 
1
0
1
1
 

20:30
FIN
ORGrS
FK PIRMASENS
2
 
 
FV DUDENHOFEN
7
 
 
0
0
2
0
 

20:30
FIN
ORGrN
AHRWEILER BC
9
 
 
SG MUELHEIM-KAERLICH
4
 
 
0
2
2
2
 

20:30
FIN
JPL
AL-FAISALY AMMAN
2
 
 
SAHAB SC
5
 
 
1
0
1
0
 

20:30
FIN
PSL
CAPE TOWN CITY
16
 
 
MAMELODI SUNDOWNS
4
 
 
0
0
0
2
 

20:30
FIN
D1S
VANERSBORGS IF
11
4
 
LJUNGSKILE SK
2
1
 
0
1
1
1

20:30
FIN
D2SS
VARMBOLS FC
14
 
 
IK SLEIPNER
9
 
 
0
1
0
2
 

20:30
FIN
D2VG
VARBERGS GIF
8
 
 
HITTARPS IK
5
 
 
2
0
3
2
 

20:30
FIN
CL
FC SCHAFFHAUSEN
4
 
 
FC WIL 1900
1
 
 
0
1
0
1
 

20:00
FIN
EST
ASV DRASSBURG
15
 
 
ASV SIEGENDORF
4
 
 
0
0
0
1
 

20:00
FIN
EST
MARCHFELD DONAUAUEN
3
 
1
TEAM WIENER LINIEN
2
 
 
1
1
1
1
 

20:00
FIN
MID
LEOBEN
4
 
 
WSC HERTHA
1
 
 
0
0
0
0
 

20:00
FIN
MID
RIED (AM)
2
 
 
SC WEIZ
15
 
 
0
0
4
0
 

20:00
FIN
MID
SAK KLAGENFURT
16
 
 
UNION VB VOCKLAMARKT
13
 
 
1
1
2
2
 

20:00
FIN
MID
SC KALSDORF
11
 
1
GLEICHENBERG
10
 
 
1
1
2
4
 

20:00
FIN
MID
SV ALLERHEILIGEN
12
 
 
FC JUNIORS OO
5
 
 
0
4
0
7
 

20:00
FIN
MID
TREIBACH
7
 
 
WOLFSBERGER AC (AM)
6
 
 
1
0
1
1
 

20:00
FIN
TYR
SC SCHWAZ
3
 
 
IMST
6
 
 
0
0
0
2
 

20:00
FIN
SAL
SV GRODIG
11
 
 
USK ANIF
4
 
 
0
1
0
3
 

20:00
FIN
SAL
UFC HALLEIN
11
 
 
SAK 1914
7
 
 
0
3
0
6
 

20:00
FIN
D1
FC HELSINGOR
7
 
 
FC FREDERICIA
11
 
 
2
1
3
2

1.90

3.80

3.75

20:00
FIN
DS1
GOERSLEV IF
2
 
 
GVI
6
 
 
1
0
2
0
 

20:00
FIN
KW
AGF (W)
7
 
 
KOLDINGQ (W)
6
 
 
1
0
1
1
 

20:00
FIN
PL2/2
ASTON VILLA (U21)
2
 
 
MIDDLESBROUGH (U21)
4
 
 
3
0
3
3

20:00
FIN
FRC
MIRANDES
 
 
OSASUNA
 
 
 
1
0
1
2
 

20:00
FIN
FRC
OMONIA
 
 
AEK ATHENS
 
 
 
0
1
0
2

20:00
FIN
3.LG
MSV DUISBURG
8
3
 
ROT-WEISS ESSEN
20
4
 
1
0
2
2
 

2.80

3.30

2.30

20:00
FIN
BAV
SV HEIMSTETTEN
15
 
 
FC SCHWEINFURT 05
8
 
1
1
0
3
2
 

20:00
FIN
WST
FORTUNA DUSSELDORF II
12
 
1
ALEMANNIA AACHEN
14
 
 
1
1
1
1
 

20:00
FIN
WST
FORTUNA KOLN
15
 
 
SV RODINGHAUSEN
4
 
 
0
2
0
2
 

20:00
FIN
N/E
SV LICHTENBERG 47
11
 
 
GERMANIA HALBERSTADT
17
 
 
2
0
2
1
 

20:00
FIN
N/E
VSG ALTGLIENICKE
2
 
 
ENERGIE COTTBUS
9
 
 
1
0
2
0
 

20:00
FIN
NTH
DELMENHORST
5
 
 
HOLSTEIN KIEL II
16
 
 
1
0
2
1
 

20:00
FIN
OBS
TSV 1860 ROSENHEIM
17
 
 
TSV LANDSBERG
2
 
 
0
2
1
3
 

20:00
FIN
OBN
SC FEUCHT
3
 
1
WURZBURGER FV
11
 
 
0
1
2
1
 

20:00
FIN
ON
SV RAMLINGEN-EHLERSHAUSEN
2
 
 
HANNOVERSCHER SC
17
 
 
1
0
1
0
 

20:00
FIN
OBW
FC NOETTINGEN
8
 
 
SG SONN. GROSSASPACH
1
 
 
0
2
2
4
 

20:00
FIN
OBW
FSV 08 BISSINGEN
13
 
 
SSV REUTLINGEN
5
 
 
0
0
1
0
 

20:00
FIN
OBW
SV OBERACHERN
5
 
 
OFFENBURGER FV
16
 
 
1
0
3
0
 

20:00
FIN
OHA
FC SUDERELBE
18
 
1
USC PALOMA
2
 
 
1
1
1
2
 

20:00
FIN
ONS
FC EILENBURG
4
 
 
WACKER NORDHAUSEN
9
 
 
1
0
1
0
 

20:00
FIN
SL
FK VOZDOVAC
9
 
 
RADNICKI 1923
10
 
 
0
0
1
0
 

20:00
FIN
D1N
TEAM TG FF
16
1
1
PITEA IF
8
1
 
1
2
1
5

20:00
FIN
D1S
BK OLYMPIC
8
3
 
GAIS
1
1
 
0
2
0
3

20:00
FIN
D2NG
HERRESTADS AIF
8
 
 
GREBBESTADS IF
12
 
 
0
0
3
0
 

20:00
FIN
D2NG
YXHULTS IK
3
 
 
KARLSLUNDS IF
5
 
 
0
1
1
1
 

20:00
FIN
D2SG
HASSLEHOLMS IF
2
 
 
FBK BALKAN
12
 
 
4
1
6
2
 

20:00
FIN
D2SG
ROSENGARD
4
 
 
IFK HASSLEHOLM
3
 
 
1
2
1
3
 

20:00
FIN
D2VG
TOELOE IF
8
 
 
TORSLANDA IK
11
 
 
2
0
4
0
 

19:45
FIN
SD
ATENAS
10
 
 
MIRAMAR MISIONES
5
 
 
0
0
0
1
 

19:30
FIN
VOR
VFB HOHENEMS
4
 
1
DORNBIRNER SV
12
 
 
1
1
3
1
 

19:30
FIN
D1
HVIDOVRE
1
 
 
HILLEROD FODBOLD
10
 
 
2
0
3
1

1.28

5.25

11.00

19:30
FIN
DS2
LEDOJE-SMORUM
6
 
 
ALLEROD
2
 
 
0
1
0
1
 

19:30
FIN
PL
MISR EL MAKASA
18
 
 
NATIONAL BANK
7
 
 
0
2
1
2
 

19:30
FIN
2BL
SV SANDHAUSEN
10
4
 
FORTUNA DUSSELDORF
8
1
 
0
0
1
0

3.20

3.50

2.20

19:30
FIN
2BL
SPVGG GREUTHER FURTH
15
4
 
KARLSRUHER SC
14
3
 
0
0
1
1

1.95

3.75

3.50

19:30
FIN
OBS
FC DEISENHOFEN
2
 
 
SV ERLBACH
12
 
 
1
0
1
0
 

19:30
FIN
OBS
SCHALDING-HEINING
6
 
1
FC INGOLSTADT 04 II
9
 
 
0
0
1
1
 

19:15
FIN
TYR
SVG REICHENAU
4
 
 
FC KITZBUHEL
5
 
 
0
1
1
2
 

19:10
FIN
2L
AUSTRIA VIENNA (AM)
14
4
 
KAPFENBERGER SV
15
3
1
0
1
2
2
 

19:10
FIN
2L
FIRST VIENNA FC 1894
3
1
 
SKN ST. POLTEN
5
4
 
1
0
1
1
 

19:10
FIN
2L
SKU AMSTETTEN
2
1
 
ADMIRA WACKER
7
1
 
0
0
1
1
 

19:10
FIN
2L
SV HORN
1
2
 
FC BW LINZ
12
1
 
0
1
2
1
 

19:00
FIN
FNL
OPAVA
10
 
 
DUKLA PRAHA
16
 
 
2
0
3
0
 

2.37

3.10

2.75

19:00
FIN
FNL
VYSOCINA JIHLAVA
4
 
 
SIGMA OLOMOUC B
5
 
 
1
1
1
1
 

1.95

3.20

3.75

19:00
FIN
SL
RANDERS FC
3
 
 
AC HORSENS
5
 
 
1
0
1
0

2.05

3.60

3.40

19:00
FIN
DS2
VB 1968
8
 
 
HERLEV
7
 
 
1
0
2
0
 

19:00
FIN
ML
TAMMEKA TARTU
7
 
 
FLORA TALLINN
1
 
1
0
1
0
1

19:00
FIN
KGrA
PPJ
8
 
 
FC REIPAS
3
 
 
0
0
0
3

19:00
FIN
KGrB
KAAPO
13
 
 
SALPA
3
 
 
2
3
2
3

19:00
FIN
FRC
ARIS LIMASSOL
 
 
ACHYRONAS ONISILOS
 
 
 
3
0
4
0

19:00
FIN
FRC
DOXA KATOKOPIAS
 
 
AEL LIMASSOL
 
 
 
0
1
0
2
 

19:00
FIN
N/E
FSV 63 LUCKENWALDE
14
 
 
ROT-WEISS ERFURT
5
 
 
1
0
1
1
 

19:00
FIN
CUP
UDINESE
 
 
FERALPISALO
 
 
 
1
0
2
1

1.25

5.50

12.00

19:00
FIN
1D
DAINAVA ALYTUS
1
 
 
FK GARLIAVA
14
 
 
1
0
2
0
 

19:00
FIN
1D
FK NEPTUNAS KLAIPEDA
2
 
 
BANGA GARGZDAI B
16
 
 
1
1
4
1
 

19:00
FIN
1D
FK PANEVEZYS B
15
 
 
VILNIUS BFA
8
 
 
2
1
3
2
 

19:00
FIN
1D
FK ZALGIRIS VILNIUS B
10
 
 
FK MINIJA
13
 
 
0
2
1
3
 

19:00
FIN
EK
STAL MIELEC
2
 
 
CRACOVIA KRAKOW
5
2
1
1
0
2
0

3.80

3.40

1.85

19:00
FIN
1L
ARKA GDYNIA
5
 
 
SANDECJA NOWY SACZ
13
 
 
1
0
1
1
 

1.85

3.00

4.20

19:00
FIN
LI
UNIVERSITATEA CLUJ
15
2
 
PETROLUL PLOIESTI
8
4
1
0
1
0
1

2.10

3.10

3.50

18:45
FIN
CUP
CAGLIARI
 
 
PERUGIA
 
 
 
1
1
3
2

1.83

3.30

4.00

18:30
FIN
PL
KAPAZ
9
 
 
ZIRA
5
 
1
1
1
1
2
 

18:30
FIN
PL
VELEZ MOSTAR
5
 
 
ZELJEZNICAR SARAJEVO
3
 
 
1
0
3
1
 

18:30
FIN
FPL
SPARTAK VARNA
16
1
 
HEBAR PAZARDZHIK
11
4
 
0
0
0
1

2.10

3.25

3.75

18:30
FIN
KL
PK-35 (W)
5
 
 
ALAND UNITED (W)
4
 
 
1
2
1
3

18:30
FIN
1L
OFK VRSAC
4
 
 
FK ZLATIBOR
9
 
 
2
0
3
1
 

18:30
FIN
1L
TABOR SEZANA
7
 
1
NK CM CELJE
5
 
 
0
0
1
0
 

18:00
FIN
FNL
KARVINA
3
 
1
VLASIM
15
 
 
1
2
3
2
 

1.80

3.40

4.00

18:00
FIN
FRC
ADANASPOR AS
 
 
HATAYSPOR
 
 
 
1
2
2
2
 

18:00
FIN
JPL
AL-SAREEH
11
 
 
AL-HUSSEIN SC
3
 
 
0
1
0
2
 

18:00
FIN
A
FA SIAULIAI
7
 
 
HEGELMANN LITAUEN
2
 
 
0
0
0
0
 

18:00
FIN
1D
NEVEZIS KEDAINIAI
3
 
1
NFA KAUNAS
4
 
1
0
0
1
0
 

18:00
FIN
2Gr2/1
ZENIT 2
1
 
 
DYNAMO SAINT PETERSBURG
2
 
1
1
1
1
1
 

18:00
FIN
2Gr2/2
TORPEDO MOSCOW 2
2
 
1
KHIMIK DZERZHINSK
10
 
 
0
0
0
0
 

18:00
FIN
2Gr3/2
SALYUT BELGOROD
4
 
 
FC KOSMOS DOLGOPRUDNY
9
 
 
2
0
2
1
 

17:00
FIN
PL2/1
FULHAM (U21)
2
 
 
WEST HAM (U21)
12
 
 
1
0
3
1

17:00
FIN
LII
UNIREA 2004 SLOBOZIA
2
 
 
FCM BAIA MARE
16
 
 
2
0
3
0
 

16:45
FIN
1D
PYUNIK YEREVAN-2
3
 
 
BKMA II
2
 
 
0
0
0
2
 

16:30
FIN
L1
AREMA FC
6
3
 
PSS SLEMAN
9
2
 
0
0
0
0
 

16:00
FIN
PL2/2
NORWICH (U21)
5
 
 
SUNDERLAND (U21)
11
 
 
1
2
3
2

16:00
FIN
PL
SELANGOR II
8
 
 
UITM FC
7
 
 
0
0
0
0
 

16:00
FIN
2Gr3/1
RODINA 2
11
 
 
PERESVET DOMODEDOVO
10
 
1
0
1
0
3
 

15:15
FIN
VL1
SAI GON
13
 
 
HOANG ANH GIA LAI
3
 
 
0
0
0
1

15:15
FIN
VL1
VIETTEL
6
 
 
BECAMEX BINH DUONG
9
 
 
0
0
0
1

15:00
FIN
SL
SHENZHEN FC
12
 
1
ZHEJIANG GREENTOWN
7
1
 
0
0
0
2

6.00

4.00

1.55

15:00
FIN
2Gr2/1
FC YENISEY KRASNOYARSK II
6
 
 
VELIKIY NOVGOROD
10
 
 
1
1
1
1
 

14:45
FIN
SL
HOUGANG UNITED FC
5
 
 
ALBIREX NIIGATA (S)
2
 
 
0
1
3
3