Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
23:30
FIN
L1
CARLOS A. MANNUCCI
9
 
 
DEPORTIVO MUNICIPAL
4
 
 
0
2
1
2

2.30

3.30

2.75

23:00
FIN
L1
AS AIN MLILA
13
 
 
ES SETIF
2
 
1
1
1
2
1

23:00
FIN
L1
MC ORAN
5
 
 
CS CONSTANTINE
8
 
1
0
0
0
0

23:00
FIN
PD
ATLETICO VENEZUELA
4
 
 
METROPOLITANOS FC
5
 
 
1
0
4
1

22:30
FIN
L1
MC ALGER
6
 
 
JSM SKIKDA
20
 
 
1
0
3
0

22:30
FIN
L1
USM ALGER
4
 
 
US BISKRA
12
 
 
0
1
2
1

22:30
FIN
L1
USM BEL ABBES
18
 
 
HUSSEIN DEY
16
 
 
0
0
1
0

22:15
FIN
1R
PORTIMONENSE
 
 
ACADEMICA
 
 
 
2
1
2
1

22:00
FIN
B
LONDRINA
18
 
 
REMO
13
 
 
0
0
1
0

22:00
FIN
C
CRICIUMA
3
 
 
FIGUEIRENSE
6
 
 
1
0
1
0

22:00
FIN
1R
MAYNOOTH UNIVERSITY TOWN
 
 
MALAHIDE UNITED
 
 
 
3
0
4
0

22:00
FIN
1R
SHAMROCK ROVERS
 
 
GALWAY UNITED
 
 
 
2
0
2
0

22:00
FIN
1R
ST. KEVINS BOYS
 
 
KILNAMANAGH
 
 
 
1
1
1
4

21:45
FIN
1A
STANDARD LIEGE
11
1
 
GENK
8
2
 
0
0
1
1

3.40

3.50

2.00

21:45
FIN
1R
ATHLONE TOWN
 
 
WATERFORD FC
 
 
1
0
1
3
3
4
4
2-4

21:45
FIN
1R
ST. PATRICKS ATHLETIC
 
 
BRAY WANDERERS
 
 
 
2
0
6
0

21:45
FIN
1R
UCD
 
 
SHELBOURNE
 
 
 
0
0
2
0

21:45
FIN
1R
WEXFORD FC
 
 
CABINTEELY
 
 
 
3
0
3
0

21:33
FIN
L1
CS MIOVENI
16
 
 
RAPID BUCURESTI
1
1
 
0
1
0
2

3.10

3.00

2.40

21:30
FIN
BL
STURM GRAZ
11
1
 
RED BULL SALZBURG
1
2
 
1
0
1
3

5.00

4.20

1.61

21:30
FIN
2BL
FC SCHALKE 04
14
2
 
HAMBURGER SV
3
2
 
1
0
1
3

2.45

3.60

2.62

21:30
FIN
BP
DIFAA EL JADIDA
9
 
 
YOUSSOUFIA BERRECHID
15
 
 
1
0
2
3

3.10

2.87

2.37

21:30
FIN
BP
RAJA CASABLANCA
2
 
1
RENAISSANCE ZEMAMRA
16
 
2
0
0
1
0

1.33

4.00

9.50

21:30
FIN
BP
RAPIDE OUED ZEM
14
 
 
MOGHREB TETOUAN
12
 
 
0
0
2
1

2.37

3.00

2.90

21:30
FIN
BP
RENAISSANCE BERKANE
4
 
 
FUS RABAT
13
 
 
1
1
3
2

2.30

2.80

3.25

21:30
FIN
EK
LECH POZNAN
13
1
 
RADOMIAK RADOM
14
1
 
0
0
0
0

1.65

3.60

5.50

21:30
FIN
CHL
FC STADE LS OUCHY
3
 
 
FC WINTERTHUR
2
 
1
1
0
1
1

21:30
FIN
NTH
BUCKLEY TOWN
4
 
 
BANGOR CITY
12
 
 
0
0
1
0

21:30
FIN
NTH
GRESFORD ATHLETIC FC
15
 
 
COLWYN BAY
1
 
 
0
1
0
3

21:30
FIN
STH
BRITON FERRY
3
 
 
SWANSEA UNIVERSITY FC
15
 
 
2
0
3
0

21:30
FIN
STH
LLANELLI TOWN AFC
14
 
 
AMMANFORD AFC
2
 
 
0
2
0
3

21:30
FIN
STH
TAFFS WELL
12
 
 
GOYTRE UNITED
7
 
 
0
0
0
1

21:15
FIN
FRC
STEVENAGE
 
 
CRYSTAL PALACE
 
 
1
0
0
1
0
 

21:15
FIN
L1
CIENCIANO
1
 
 
ACADEMIA CANTOLAO
15
 
 
0
0
0
0

1.45

4.00

6.00

21:10
FIN
FRC
DONCASTER
 
 
NEWCASTLE
 
 
 
1
2
2
3
 

21:00
FIN
1PFL
BEROE
5
3
1
LOKOMOTIV SOFIA
12
5
 
0
0
1
0

1.40

4.33

7.00

21:00
FIN
1.HNL
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
10
 
 
DINAMO ZAGREB
4
 
 
0
2
0
4

15.00

7.50

1.12

21:00
FIN
FRC
PLYMOUTH
 
 
MIDDLESBROUGH
 
 
 
0
1
1
2
 

21:00
FIN
1.D
IBV VESTMANNAEYJAR
2
 
 
GRINDAVIK
5
 
 
0
1
4
1

21:00
FIN
1.D
THOR AKUREYRI
6
 
 
GROTTA
8
 
 
3
0
4
2

21:00
FIN
SL
FK VOZDOVAC
8
 
 
PROLETER NOVI SAD
16
 
 
1
0
2
1

21:00
FIN
SL
AS TRENCIN
1
2
 
FC VION ZLATE MORAVCE
12
2
 
4
0
4
0

21:00
FIN
STH
UNDY ATHLETIC
10
 
 
CAMBRIAN & CLYDACH
5
 
 
0
2
2
3

20:30
FIN
PR
RUKH BREST
4
 
 
FC MINSK
8
 
 
0
0
1
0

20:30
FIN
FRC
CAMBRIDGE UNITED
 
 
BRENTFORD
 
 
 
1
3
1
3
 

20:30
FIN
BAV
FC MEMMINGEN
16
 
1
SC ELTERSDORF
17
 
 
0
0
1
1

20:30
FIN
JPL
AL-BAQA A
12
 
 
SAHAB SC
11
 
 
0
2
0
2

20:00
FIN
L1
CR BELOUIZDAD
1
 
 
NC MAGRA
14
 
 
0
0
1
0

20:00
FIN
L1
JS SAOURA
3
 
 
ASO CHLEF
15
 
 
0
0
2
2

20:00
FIN
L1
OLYMPIQUE MEDEA
9
 
 
PARADOU AC
10
 
 
1
1
1
2

20:00
FIN
L1
RC RELIZANE
11
 
 
JS KABYLIE
7
 
 
1
0
1
0

20:00
FIN
CTR
DEUTSCHLANDSBERGER
17
 
 
WOLFSBERGER AC (AM)
1
 
 
1
0
2
1

20:00
FIN
CTR
GLEICHENBERG
6
 
 
SC KALSDORF
8
 
 
1
1
2
1

20:00
FIN
CTR
SC WEIZ
3
 
 
FC GLEISDORF 09
11
 
 
1
0
2
2

20:00
FIN
CTR
SV ALLERHEILIGEN
14
 
 
USV ST. ANNA AM AIGEN
7
 
 
3
0
3
1

20:00
FIN
CTR
TREIBACH
15
 
 
RIED (AM)
13
 
 
0
1
1
1

20:00
FIN
CTR
UNION VB VOCKLAMARKT
12
 
 
FC WELS
4
 
 
1
0
1
0

20:00
FIN
CTR
WSC HERTHA
2
 
 
UNION GURTEN
16
 
 
0
1
2
3

20:00
FIN
TYR
SC SCHWAZ
4
 
 
SV HALL
7
 
 
0
0
2
1

20:00
FIN
SAL
SV KUCHL
5
 
 
BSK 1933
8
 
 
1
0
1
0

20:00
FIN
SAL
SV SEEKIRCHEN
1
 
 
USK ANIF
9
 
 
2
1
4
1

20:00
FIN
SAL
TSV ST. JOHANN
4
 
 
FC PINZGAU
7
 
 
2
0
2
1

20:00
FIN
D1
AC HORSENS
11
 
 
HB KOGE
1
 
 
0
0
0
2

2.00

3.40

3.60

20:00
FIN
D1
FC HELSINGOR
4
 
 
FREMAD AMAGER
10
 
 
1
0
1
0

1.61

4.00

4.75

20:00
FIN
FRC
GO AHEAD EAGLES
 
 
VITESSE
 
 
 
1
1
1
1
 

20:00
FIN
FRC
NUMANCIA
 
 
ATLETICO MADRID
 
 
 
1
1
1
1
4-5
 

20:00
FIN
BAV
BAYERN MUNICH II
2
 
 
SV HEIMSTETTEN
8
 
 
1
0
1
0

20:00
FIN
BAV
SPVGG UNTERHACHING
14
 
 
WACKER BURGHAUSEN
9
 
 
0
0
1
2

20:00
FIN
N/E
CHEMNITZER FC
4
 
 
TENNIS BORUSSIA BERLIN
17
 
 
1
0
3
1

20:00
FIN
N/E
GERMANIA HALBERSTADT
1
 
 
HERTHA BERLIN II
20
 
 
2
0
4
0

20:00
FIN
N/E
TASMANIA BERLIN
5
 
 
SV BABELSBERG 03
18
 
 
2
0
2
0

20:00
FIN
OBN
DJK AMMERTHAL
5
 
1
WURZBURGER FV
9
 
 
2
0
2
1

20:00
FIN
OBN
SC FEUCHT
8
 
 
DJK DON BOSCO BAMBERG
17
 
 
1
0
2
0

20:00
FIN
A
BANGA GARGZDAI
9
 
 
HEGELMANN LITAUEN
5
 
 
0
4
1
4

20:00
FIN
RFPL
FC ROSTOV
15
2
 
DINAMO MOSCOW
4
3
 
0
2
0
2

3.40

3.00

2.30

19:45
FIN
L1
BORDJ BOU ARRERIDJ
19
 
 
WA TLEMCEN
17
 
 
0
0
0
1

19:30
FIN
2L
AUSTRIA VIENNA (AM)
8
2
 
WACKER INNSBRUCK
6
3
 
0
1
1
1

19:30
FIN
2L
FC JUNIORS OO
15
2
 
SV LAFNITZ
1
3
 
1
3
2
4

19:30
FIN
2L
KAPFENBERGER SV
16
4
1
FC LIEFERING
2
2
1
0
0
0
2

19:30
FIN
2L
SKU AMSTETTEN
9
1
 
FLORIDSDORFER AC
7
2
 
0
1
1
1

19:30
FIN
2L
SV HORN
5
2
 
SK VORWARTS STEYR
14
4
 
1
0
2
1

19:30
FIN
D1
FC FREDERICIA
2
 
 
HOBRO
12
 
 
2
0
2
0

1.80

3.60

4.33

19:30
FIN
FRC
TRIESTINA
 
 
LAZIO
 
 
 
0
4
2
5
 

19:30
FIN
BAV
SCHALDING-HEINING
7
 
 
FC NURNBERG II
11
 
1
1
1
1
1

19:30
FIN
BAV
VIKTORIA ASCHAFFENBURG
10
 
 
TSV BUCHBACH
15
 
 
0
0
1
0

19:30
FIN
OBS
SV PULLACH
16
 
 
FC ISMANING
4
 
 
0
1
1
2

19:30
FIN
PR
FK LVIV
8
2
 
FC MARIUPOL
7
2
 
1
1
1
1

19:15
FIN
FRC
FSV MAINZ 05
 
 
LIVERPOOL
 
 
 
0
0
0
1
 

19:05
FIN
FRC
RB LEIPZIG
 
 
MONTPELLIER
 
 
 
1
0
1
2
 

19:00
FIN
VOR
LAUTERACH
6
 
 
ROTHIS
2
 
 
1
2
2
2

19:00
FIN
FNL
TABORSKO
15
 
 
FC ZBROJOVKA BRNO
6
 
 
0
0
0
1

4.33

3.40

1.75

19:00
FIN
FNL
VYSOCINA JIHLAVA
4
 
 
VARNSDORF
12
 
 
1
0
2
1

1.85

3.40

3.75

19:00
FIN
KGB
TPV
10
 
1
ILVES-KISSAT
6
 
 
1
1
3
3

19:00
FIN
FRC
SPARTA ROTTERDAM
 
 
NAC BREDA
 
 
 
1
2
1
2
 

19:00
FIN
BAV
SPVGG GREUTHER FURTH II
18
 
 
SPVGG BAYREUTH
1
 
 
0
3
0
5

19:00
FIN
EK
TERMALICA NIECIECZA
10
2
 
STAL MIELEC
8
2
 
1
0
1
1

2.30

3.30

3.00

19:00
FIN
2G2/1
KRASAVA
10
 
 
LENINGRADETS
5
 
 
0
1
1
1

18:45
FIN
1PFL
TSARSKO SELO
9
4
 
CHERNO MORE VARNA
8
2
 
0
0
0
0

3.75

2.87

2.25

18:30
FIN
VEI
HIFK
6
1
 
KTP
11
3
 
1
1
2
2

1.40

4.20

8.50

18:30
FIN
KL
HONKA (W)
4
 
 
HPS (W)
8
 
 
2
0
2
0

18:30
FIN
L1
ARGES PITESTI
14
1
 
UTA ARAD
6
2
 
0
1
0
1

2.45

2.90

3.00

18:30
FIN
2G3/2
FC RYAZAN
6
 
 
SALYUT BELGOROD
1
 
 
0
2
0
4

18:30
FIN
SL
RADNICKI 1923
3
 
 
FK SPARTAK SUBOTICA
10
 
 
2
1
3
2

18:00
FIN
FRC
APOEL
 
 
BNEI SAKHNIN
 
 
 
0
0
0
1
 

18:00
FIN
FRC
UNION BERLIN
 
 
DYNAMO KYIV
 
 
 
1
0
1
1

18:00
FIN
JPL
AL-SALT
2
 
 
FC MAAN
8
 
 
3
0
5
0

18:00
FIN
A
FK RITERIAI
6
 
 
DZIUGAS
7
 
 
1
0
3
2

18:00
FIN
2G3/1
METALURG VIDNOE
11
 
 
RODINA
1
 
1
0
3
0
4

18:00
FIN
1L
TABOR SEZANA
3
 
 
NK CM CELJE
4
 
 
0
0
0
1

17:30
FIN
FRC
RODA
 
 
WAALWIJK
 
 
 
0
3
2
4
 

17:15
FIN
FRC
VFB STUTTGART
 
 
ARMINIA BIELEFELD
 
 
 
2
1
2
2
5
2
 

17:00
FIN
PR
FC SPUTNIK RECHITSA
16
 
 
FC GOMEL
5
 
 
0
0
0
3

17:00
FIN
FNL
DOLGOPRUDNY
16
3
 
KAMAZ NABEREZHNYE CHELNY
5
3
1
1
1
1
1

17:00
FIN
2G3/2
FAKEL-M VORONEZH
11
 
 
SAKHALIN
4
 
 
0
1
0
2

16:35
FIN
FRC
GRONINGEN
 
 
HEERENVEEN
 
 
 
1
0
2
1
 

16:00
FIN
GS
ETHIOPIA (U23)
2
 
 
BURUNDI (U23)
1
 
 
1
0
1
1
 

16:00
FIN
2G4
IRTYSH OMSK
8
 
1
AMKAR
3
 
1
0
1
1
2

15:30
FIN
FRC
NORWICH
 
 
HUDDERSFIELD
 
 
 
1
0
2
0
 

15:00
FIN
CL1
SICHUAN JIUNIU
1
 
 
NANJING CITY FC
5
 
 
1
0
2
0

15:00
FIN
FRC
SC FREIBURG
 
 
BAYER LEVERKUSEN
 
 
 
0
0
0
0
 

14:45
FIN
SL
ALBIREX NIIGATA (S)
1
 
 
LION CITY SAILORS
2
 
 
1
0
1
1

2.70

3.50

2.25

14:35
FIN
CL1
XINJIANG TIANSHAN
5
 
 
CHENGDU QIANBAO
1
 
 
0
2
0
7

14:30
FIN
2G4
DINAMO BARNAUL
6
 
 
ZENIT-IZHEVSK
13
 
 
1
0
3
1

14:00
FIN
NZPL
CASUARINA FC
3
 
 
UNIVERSITY AZZURRI
2
 
 
1
0
1
0
 

13:30
FIN
BPL
BRISBANE KNIGHTS
10
 
 
ACACIA RIDGE
7
 
 
0
3
0
5

13:30
FIN
KL1
SUWON BLUEWINGS
3
 
 
INCHEON UNITED
7
1
 
0
0
2
2

1.83

3.25

4.75

12:30
FIN
TAS
LAUNCESTON CITY
5
 
 
RIVERSIDE OLYMPIC
8
 
 
1
1
3
2

12:30
FIN
QSL
BRISBANE ROAR YOUTH
2
 
 
GOLD COAST KNIGHTS
3
 
 
0
0
0
3

12:30
FIN
QSL
MORETON BAY UNITED
6
 
 
PENINSULA POWER
1
 
 
0
5
1
6

12:30
FIN
QSL2
SOUTHSIDE EAGLES
5
 
 
WOLVES FC
11
 
 
0
0
3
0
 

12:30
FIN
CL1
SHAANXI CHANGAN ATHLETIC
3
 
 
WUHAN THREE TOWNS
4
 
 
1
1
1
1

12:00
FIN
FRC
ATLETICO SANLUQUENO
 
 
CELTA VIGO
 
 
 
0
2
0
3
 

05:00
FIN
AP
CLUB QUERETARO
10
2
 
CLUB AMERICA
9
2
 
0
0
0
0

3.50

3.50

2.05

04:30
FIN
MLS
AUSTIN FC
13
2
 
SEATTLE SOUNDERS
1
2
 
0
0
0
1

2.05

3.60

3.40

03:30
FIN
B
AVAI
7
 
 
OPERARIO-PR
8
 
 
0
0
1
0

03:30
FIN
PB
SAN LUIS
16
 
 
UNIVERSIDAD DE CONCEPCION
7
 
 
0
0
1
0

03:30
FIN
R16
INTERNACIONAL
1
 
OLIMPIA
 
1
 
0
0
0
0
4-5

1.50

4.00

7.50

03:30
FIN
R16
PENAROL
2
1
NACIONAL DE FOOTBALL
 
3
2
0
0
0
1

2.37

3.10

3.10

03:30
FIN
R16
ROSARIO CENTRAL
2
 
DEPORTIVO TACHIRA FC
 
2
 
1
0
1
0

1.40

4.75

7.00

03:00
FIN
CPL
FORGE FC
4
 
 
CAVALRY FC
3
 
 
0
2
1
2

03:00
FIN
B
AMERICA DE QUITO
7
 
 
EL NACIONAL
2
 
 
1
1
1
1

02:30
FIN
MLS
ORLANDO CITY
3
2
 
PHILADELPHIA UNION
4
1
 
1
0
2
1

02:15
FIN
PD
ESTUDIANTES MERIDA
3
 
 
TRUJILLANOS FC
7
 
 
3
1
4
2
 

01:15
FIN
PD
BOLIVAR
4
 
 
ORIENTE PETROLERO
6
 
 
1
0
1
1

1.22

5.75

9.50

01:15
FIN
R16
INDEPENDIENTE
3
2
SANTOS
 
2
 
0
1
1
1

2.10

3.25

3.60

01:15
FIN
SD
ROCHA FC
7
 
 
RAMPLA JUNIORS
11
 
 
0
0
2
0
 

01:00
FIN
B
CORITIBA
2
 
1
CRB
3
 
 
1
0
1
1

00:15
FIN
PD
SAN JOSE
16
 
1
INDEPENDIENTE PETROLERO
3
 
 
0
0
1
3

6.50

4.33

1.40

00:00
FIN
PD
DEPORTIVO LA GUAIRA
1
 
 
ARAGUA FC
6
 
 
4
0
5
0
 

POSTPONED / CANCELLED / ABANDONED GAMES
19:00
POST
2G1
CHERNOMORETS NOVOROSSIYSK
10
 
 
LEGION-DYNAMO
11
 
 

18:30
POST
KGB
SALPA
9
 
 
KAAPO
8
 
 

18:00
CANC
FRC
ATALANTA
 
 
MODENA
 
 
 
 

18:00
POST
A
FK PANEVEZYS
3
 
 
FK ZALGIRIS KAUNAS
4
 
 

16:00
CANC
FRC
GRONINGEN
 
 
VOLENDAM
 
 
 
 

13:30
POST
VIC
BENTLEIGH GREENS
4
 
 
ALTONA MAGIC
12
 
 

13:30
POST
VIC2
MORELAND ZEBRAS
7
 
 
WERRIBEE CITY
12
 
 
 

13:00
POST
SA2
MODBURY JETS
2
 
 
PARA HILLS KNIGHTS
4
 
 
 

13:00
POST
SA2
WESTERN STRIKERS
6
 
 
WEST ADELAIDE
10
 
 
 

12:45
POST
VIC
PORT MELBOURNE
6
 
 
HEIDELBERG UNITED
5
 
 

12:30
POST
VIC
MELBOURNE KNIGHTS
7
 
 
GREEN GULLY
10
 
 

11:15
POST
VIC21
BENTLEIGH GREENS (U21)
3
 
 
ALTONA MAGIC (U21)
12
 
 
 

SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
BRK: Break Between Periods
H/T: Half Time
PEN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score