Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FULL TIME RESULT ONLY
22:00
FTR
USL2
FC FLORIDA (U23)
112
 
 
CALEDONIA SC
111
 
 
Full Time Result Only
 

 
FINISHED GAMES
23:30
FIN
AP
SPORTING CRISTAL
3
 
 
ALIANZA ATLETICO
6
 
 
1
0
1
0

1.45

5.00

5.75

23:30
FIN
PD
DEFENSOR SPORTING
9
 
 
CERRO LARGO
6
 
 
0
0
1
0
 

1.90

3.20

3.75

23:00
FIN
C
ABC
2
 
 
CONFIANCA
18
 
 
0
0
0
0
 

23:00
FIN
DGrA6
FERROVIARIA
4
 
 
NOVA VENECIA
1
 
 
0
0
0
0
 

23:00
FIN
FS
CUBA (U20)
 
 
PANAMA (U20)
 
 
 
0
0
0
1

22:30
FIN
A
ATLETICO PARANAENSE
3
4
 
RED BULL BRAGANTINO
12
1
 
3
0
4
2

3.10

3.10

2.37

22:30
FIN
FRIW
SPAIN (W)
 
 
AUSTRALIA (W)
 
 
 
1
0
7
0
 

22:30
FIN
BP
HASSANIA AGADIR
13
 
 
RAJA CASABLANCA
2
 
 
0
1
2
3
 

2.80

2.75

2.55

22:30
FIN
BP
WYDAD A.C. CASABLANCA
1
 
 
DIFAA EL JADIDA
11
 
 
1
1
2
1
 

1.30

4.20

8.50

22:10
FIN
PBN
ALVARADO
24
 
 
BELGRANO CORDOBA
1
 
 
0
0
0
1

3.80

2.80

2.30

22:10
FIN
FRIW
FRANCE (W)
 
1
CAMEROON (W)
 
 
 
2
0
4
0
 

22:00
FIN
B
BAHIA
3
 
 
NOVORIZONTINO
11
 
 
0
0
0
1

22:00
FIN
DGrA1
AMAZONAS FC
1
 
 
PORTO VELHO EC
6
 
 
1
0
1
2
 

22:00
FIN
DGrA2
TOCANTINOPOLIS
3
 
 
SE JUVENTUDE
5
 
 
0
1
0
1
 

22:00
FIN
DGrA4
SERGIPE
6
 
 
CLUBE SOCIEDADE ESPORTIVA
7
 
 
2
1
2
1
 

22:00
FIN
DGrA5
GREMIO ANAPOLIS
7
 
 
COSTA RICA EC
3
 
 
0
0
1
2
 

22:00
FIN
DGrA6
CALDENSE
8
 
 
POUSO ALEGRE
2
 
 
0
1
0
1
 

22:00
FIN
DGrA6
URT
7
 
 
BAHIA DE FEIRA
3
 
 
1
1
2
5
 

22:00
FIN
DGrA8
FC CASCAVEL
4
 
 
AIMORE
3
 
 
0
1
0
1
 

22:00
FIN
CUP
BARNECHEA
 
2
COBRESAL
 
 
1
1
0
1
1

2.80

3.40

2.30

22:00
FIN
CUP
EVERTON DE VINA
 
 
MAGALLANES
 
 
 
0
0
1
2

1.85

3.40

3.80

22:00
FIN
CUP
INDEPENDIENTE CAUQUENES
 
 
NUBLENSE
 
 
 
0
0
0
1
2-4

8.00

4.33

1.33

22:00
FIN
CUP
PROVINCIAL OVALLE
 
 
UNION ESPANOLA
 
 
 
0
0
0
1

6.50

4.33

1.40

22:00
FIN
MLS
SEATTLE SOUNDERS
12
1
 
SPORTING KANSAS CITY
25
 
 
1
0
3
0

1.90

3.75

4.00

21:30
FIN
LP
DEFENSA Y JUSTICIA
22
3
 
VELEZ SARSFIELD
20
3
 
0
0
1
1
 

2.55

3.20

2.90

21:30
FIN
LP
TALLERES CORDOBA
23
2
1
CENTRAL CORDOBA
11
1
 
0
0
0
2
 

1.83

3.40

4.75

21:30
FIN
PBMC
ATLETICO FENIX
12
 
 
DOCK SUD
17
 
1
1
0
3
2
 

21:30
FIN
PBMC
CANUELAS
13
 
 
TALLERES REMEDIOS
5
 
 
0
1
1
1
 

21:30
FIN
PBMC
ITUZAINGO
1
 
 
UAI URQUIZA
3
 
 
0
0
0
0
 

21:30
FIN
PBMC
SAN MIGUEL
8
 
 
DEPORTIVO ARMENIO
6
 
 
0
0
0
0
 

21:30
FIN
PCC
CS DEPORTIVO LINIERS
12
 
 
DEPORTIVO ESPANOL
2
 
 
0
0
1
2
 

21:30
FIN
PCC
PUERTO NUEVO
11
 
 
GENERAL LAMADRID
10
 
 
0
1
1
1
 

21:30
FIN
PCC
VICTORIANO ARENAS
15
 
 
EL PORVENIR
16
 
 
1
0
1
1
 

21:30
FIN
DGrA2
CASTANHAL EC
2
 
 
4 DE JULHO
7
 
 
0
0
0
0
 

21:15
FIN
SD
LA LUZ
3
 
 
SUD AMERICA
8
 
 
0
0
0
0
 

21:00
FIN
PL
FC NEMAN GRODNO
7
 
 
BATE BORISOV
3
 
 
0
0
0
0

21:00
FIN
DGrA3
CRATO
8
 
 
SOUSA
2
 
 
0
0
0
1
 

21:00
FIN
DGrA6
REAL NOROESTE
5
 
 
INTER DE LIMEIRA
6
 
 
0
0
2
2
 

21:00
FIN
DGrA7
PORTUGUESA-RJ
3
 
 
PARANA
2
 
 
0
0
1
0
 

21:00
FIN
DGrA7
SANTO ANDRE
5
 
 
CIANORTE
6
 
 
1
1
1
1
 

21:00
FIN
DGrA8
CAXIAS
2
 
 
SAO LUIZ
6
 
 
1
0
2
1
 

21:00
FIN
GrB
AUSTRIA (U19)
3
 
 
SERBIA (U19)
4
 
 
1
1
3
2
 

2.30

3.50

2.62

21:00
FIN
GrB
ISRAEL (U19)
2
 
 
ENGLAND (U19)
1
 
 
0
1
0
1
 

4.50

3.75

1.66

21:00
FIN
FRIW
PORTUGAL (W)
 
 
GREECE (W)
 
 
 
0
0
1
0
 

21:00
FIN
FS
COSTA RICA (U20)
 
 
TRINIDAD AND TOBAGO (U20)
 
 
 
1
0
4
1

21:00
FIN
PD
DANUBIO
8
 
 
NACIONAL DE FOOTBALL
14
 
 
0
0
0
1
 

4.33

3.30

1.75

20:30
FIN
JPL
AL-FAISALY AMMAN
1
 
 
AL-WEHDAT SC
4
 
 
1
0
1
0
 

20:30
FIN
JPL
FC MAAN
12
 
 
MGAEAR AL SARHAN
6
 
 
1
0
1
3
 

20:10
FIN
PBN
DEPORTIVO MORON
25
 
 
GIMNASIA JUJUY
21
 
 
1
0
1
1

1.95

2.90

4.75

20:00
FIN
PBMC
CLUB COMUNICACIONES
14
 
 
DEFENSORES UNIDOS
4
 
 
0
1
1
1
 

20:00
FIN
FRC
PFC SOCHI
 
 
ZENIT SAINT PETERSBURG
 
 
 
0
0
1
1
2-4
 

20:00
FIN
FRC
SV TERWOLDE
 
 
GO AHEAD EAGLES
 
 
 
1
5
1
15
 

20:00
FIN
EL
DINAMO TBILISI
2
 
 
TORPEDO KUTAISI
7
 
 
1
0
5
1

20:00
FIN
BP
OLYMPIQUE SAFI
9
 
 
ITTIHAD TANGER
12
 
1
1
1
3
1
 

2.60

2.55

3.00

20:00
FIN
BP
YOUSSOUFIA BERRECHID
15
 
 
CHABAB RIADI SALMI
8
 
 
1
0
1
1
 

1.33

4.00

9.00

20:00
FIN
USL
HARTFORD ATHLETIC
24
 
 
LOUISVILLE CITY FC
4
 
 
0
0
0
2
 

20:00
FIN
MLSNP
FC CINCINNATI 2
18
 
 
ORLANDO CITY B
16
 
 
1
2
1
3
 

19:30
FIN
CUP
DEPORTES LA SERENA
 
 
UNIVERSIDAD DE CONCEPCION
 
 
1
0
1
1
2

2.37

3.25

2.80

19:15
FIN
3Gr5
BODO-GLIMT 2
11
 
 
TILLER
7
 
 
0
0
2
4

19:00
FIN
PL
SHAKHTER SOLIGORSK
4
 
1
TORPEDO ZHODINO
12
 
1
0
1
0
1

19:00
FIN
PL
HB TORSHAVN
3
2
 
KI KLAKSVIK
1
4
 
0
1
1
2

19:00
FIN
PL
NSI RUNAVIK
7
2
 
VIKINGUR GOTA
2
1
 
0
2
1
3

19:00
FIN
FRC
RACING FC UNION LUXEMBOURG
 
 
CHARLEROI
 
 
 
0
1
1
3
 

19:00
FIN
FRC
SPARTA PETEGEM
 
 
ZULTE-WAREGEM
 
 
 
0
3
0
7
 

19:00
FIN
FRC
TORHOUT
 
 
OOSTENDE
 
 
 
1
2
1
3
 

19:00
FIN
EL
DINAMO BATUMI
1
 
 
SIONI BOLNISI
8
 
 
0
0
3
0

19:00
FIN
EL
FC SABURTALO
5
 
 
SAMGURALI TSKHALTUBO
4
 
 
1
1
3
1

19:00
FIN
2.D
KF FJALLABYGGDAR
7
 
1
VIKINGUR OLAFSVIK
10
 
 
1
1
3
2
 

19:00
FIN
AL
FK RITERIAI
4
 
 
HEGELMANN LITAUEN
3
 
 
0
2
0
3

19:00
FIN
ELS
ROSENBORG
6
2
 
KRISTIANSUND BK
16
4
 
2
1
3
1

1.50

4.50

5.75

19:00
FIN
PL
DODOMA JIJI FC
11
 
 
AZAM
3
 
1
0
0
0
2

18:30
FIN
FRC
TUS HEILIGENKREUZ AM WAASEN
 
 
TSV HARTBERG
 
 
 
0
1
0
5
 

18:30
FIN
SD
PROGRESO
10
 
 
CENTRAL ESPANOL
11
 
 
0
1
1
1
 

18:10
FIN
FRC
ANDERLECHT
 
 
ST TRUIDEN
 
 
 
0
1
0
1
 

18:10
FIN
FRC
FENERBAHCE
 
 
TIRANA
 
 
 
1
0
4
0
 

18:00
FIN
FRC
BEROE
 
 
SPARTAK PLEVEN
 
 
 
0
1
2
1
 

18:00
FIN
FRC
LASK LINZ
 
 
CRACOVIA KRAKOW
 
 
 
0
0
0
2
 

18:00
FIN
FRC
LEVSKI SOFIA
 
 
AKADEMIJA PANDEV
 
 
 
2
0
3
1

18:00
FIN
FRC
LUDOGORETS
 
 
FERENCVAROSI TC
 
 
 
0
0
0
3
 

18:00
FIN
FRC
PIRIN BLAGOEVGRAD
 
 
SPARTAK VARNA
 
 
 
0
0
0
0
 

18:00
FIN
FRC
STURM GRAZ
 
 
ASK VOITSBERG
 
 
 
3
0
11
0
 

18:00
FIN
FRIW
NORWAY (W)
 
 
NEW ZEALAND (W)
 
 
 
1
0
2
0
 

18:00
FIN
JPL
AL-SAREEH
8
 
 
AL-SALT
10
 
 
2
0
2
2
 

18:00
FIN
PL
AKSU
12
 
 
SHAKHTER KARAGANDY
9
 
 
1
0
1
1

18:00
FIN
NPFL
AKWA UNITED
8
 
 
PLATEAU UNITED
2
 
 
1
0
2
1

18:00
FIN
NPFL
NIGER TORNADOES
14
 
 
KWARA UNITED
6
 
 
2
0
4
0

17:45
FIN
FRC
CSKA 1948
 
 
LOKOMOTIV SOFIA
 
 
 
2
0
3
0
 

17:45
FIN
2.D
THROTTUR REYKJAVIK
2
 
 
FJARDABYGGD-LEIKNIR
8
 
 
1
1
3
1
 

17:30
FIN
FRC
NEUSIEDL-SEE
 
 
RAPID VIENNA
 
 
 
0
0
1
3
 

17:10
FIN
FRC
SPARTAK MOSCOW
 
 
ALANIA VLADIKAVKAZ
 
 
 
2
2
2
2
 

17:05
FIN
FRC
BUCKIE THISTLE
 
 
ABERDEEN
 
 
 
0
0
1
2
 

17:00
FIN
PL
FC SLUTSK
10
 
 
FC VITEBSK
13
 
 
0
1
0
2

17:00
FIN
B
CRICIUMA
7
 
 
VILA NOVA
20
 
 
1
0
1
0

17:00
FIN
FRC
ANTWERP
 
 
HOOGSTRATEN
 
 
 
4
0
9
0
 

17:00
FIN
FRC
BOTEV PLOVDIV
 
 
METALIST KHARKIV
 
 
 
0
0
2
1

17:00
FIN
FRC
EENDRACHT TERMIEN
 
 
GENK
 
 
 
0
1
0
4
 

17:00
FIN
FRC
FC BASEL 1893
 
 
SPVGG GREUTHER FURTH
 
 
 
0
0
3
2

17:00
FIN
FRC
FC SION
 
 
SERVETTE FC
 
 
 
1
1
1
2
 

17:00
FIN
FRC
MONTANA
 
 
VITOSHA BISTRITSA
 
 
 
1
3
1
5
 

17:00
FIN
FRC
SCR ALTACH
 
 
FC LUZERN
 
 
 
0
1
0
1
 

17:00
FIN
FRC
SKN ST. POLTEN
 
 
AUSTRIA VIENNA
 
 
 
2
2
4
2
 

17:00
FIN
FRC
WERDER BREMEN
 
 
VFB OLDENBURG
 
 
 
1
0
1
3
 

17:00
FIN
FRIW
FAROE ISLANDS (W)
 
 
ANDORRA (W)
 
 
 
2
1
3
1

17:00
FIN
FRIW
TURKEY (W)
 
 
AZERBAIJAN (W)
 
 
 
0
0
2
0
 

17:00
FIN
EL2
FC RUSTAVI
8
 
 
WIT GEORGIA
7
 
 
0
0
0
0

17:00
FIN
1.D
VESTRI
6
 
 
GRINDAVIK
5
 
 
0
1
2
1

17:00
FIN
AL
FK PANEVEZYS
2
 
 
FA SIAULIAI
7
 
 
1
1
1
2

17:00
FIN
ELS
HAUGESUND
13
2
 
VIKING
3
3
1
1
2
4
2

3.20

3.60

2.10

17:00
FIN
2Gr1
ORN-HORTEN
5
 
1
ARENDAL
2
 
2
4
0
8
1

17:00
FIN
2Gr2
FRIGG
13
 
 
EIDSVOLD TURN
7
 
 
0
0
3
0

17:00
FIN
2Gr2
GJOVIK-LYN
8
 
1
BAERUM
11
 
 
1
0
1
1

17:00
FIN
3Gr1
KJELSAAS 2
14
 
 
FYLLINGSDALEN
6
 
 
0
1
0
2

17:00
FIN
3Gr2
TOTEN
14
 
 
BRUMUNDDAL
7
 
 
1
3
1
4

17:00
FIN
3Gr5
ORKLA
9
 
 
MELHUS IL
14
 
 
1
0
1
1

17:00
FIN
3Gr6
MJOLNER
5
 
 
SKJERVOY
11
 
 
2
0
5
1

17:00
FIN
SD
2 DE MAYO
16
 
 
PASTOREO FC
3
 
 
1
1
2
2
 

17:00
FIN
SD
MARTIN LEDESMA
5
 
 
GUARANI DE TRINIDAD
7
 
 
0
0
1
0
 

16:30
FIN
FRC
CLUB BRUGGE
 
 
THES SPORT
 
 
 
2
0
3
0
 

16:30
FIN
FRC
FC THUN
 
 
FC ST. GALLEN
 
 
 
1
0
3
3
 

16:30
FIN
FRC
KORTRIJK
 
 
KV MECHELEN
 
 
 
3
0
3
1
 

16:05
FIN
FRC
PSV
 
 
BLAU-WEISS LOHNE
 
 
 
2
0
6
0
 

16:00
FIN
2.D
MAGNI
11
 
2
REYNIR S.
12
 
 
0
0
0
1

16:00
FIN
PL
AKZHAYIK
13
 
 
ORDABASY
6
 
 
0
0
0
1

16:00
FIN
MSL
MELAKA UNITED
10
 
 
SARAWAK UNITED
7
 
 
2
1
2
3

16:00
FIN
PL
KELANTAN UNITED
5
 
 
PERAK
10
 
 
0
0
0
1
 

16:00
FIN
PL
UITM FC
7
 
 
TERENGGANU II
4
 
 
2
0
3
0
 

16:00
FIN
3Gr2
AALESUND 2
2
 
 
ELVERUM
3
 
 
2
0
4
0

16:00
FIN
3Gr3
BRANN 2
1
 
 
AKRA
12
 
 
1
0
2
0

16:00
FIN
3Gr3
BREMNES
5
 
 
VIDAR
6
 
 
1
0
3
0

16:00
FIN
3Gr3
FANA
4
 
 
LYSEKLOSTER
2
 
 
1
1
1
2

16:00
FIN
3Gr4
MANDALSKAMERATENE
10
 
 
FOLLO
1
 
 
0
1
0
1
 

16:00
FIN
PL
BIASHARA UNITED
15
 
 
KMC
10
 
 
1
0
1
0

16:00
FIN
PL
MBEYA KWANZA
16
 
 
RUVU SHOOTING
13
 
 
0
0
1
2

16:00
FIN
PD
FENIX
6
 
 
DEPORTIVO MALDONADO
7
 
 
0
0
0
0
 

2.20

3.10

3.00

16:00
FIN
PSL
BULAWAYO CITY FC
17
 
 
NGEZI PLATINUM FC
6
 
 
0
0
0
3
 

16:00
FIN
PSL
CRANBORNE BULLETS FC
16
 
 
CHICKEN INN FC
1
 
 
1
2
1
4
 

16:00
FIN
PSL
YADAH FC
15
 
 
DYNAMOS
3
 
 
0
0
1
0
 

15:30
FIN
FRC
RUDERSDAL
 
 
LYNGBY
 
 
 
0
2
3
2
 

15:30
FIN
TDQ
GVVV
 
 
KOZAKKEN BOYS
 
 
 
0
3
1
4

15:30
FIN
PL
MBEYA CITY
9
 
1
YOUNG AFRICANS
1
 
 
0
1
1
1

15:15
FIN
MSL
NEGERI SEMBILAN
2
 
 
PAHANG
11
 
 
1
0
3
0

15:15
FIN
PL
KUCHING FA
3
 
 
PDRM
6
 
 
1
0
2
1
 

15:00
FIN
PL
FC ISLOCH MINSK RAION
5
 
 
FC GOMEL
9
 
 
1
1
1
1

15:00
FIN
EL
FCI LEVADIA II
2
 
 
K-JARVE JK JARVE
8
 
 
1
1
1
2

15:00
FIN
FRC
AARHUS
 
 
AALBORG
 
 
 
1
1
2
2
 

15:00
FIN
FRC
BON BOYS
 
 
TWENTE
 
 
 
0
5
0
11
 

15:00
FIN
FRC
BRONDBY
 
 
HVIDOVRE
 
 
 
0
0
1
1
 

15:00
FIN
FRC
FC MIDTJYLLAND
 
 
ODENSE
 
 
 
0
2
3
2
 

15:00
FIN
FRC
FSV MAINZ 05
 
 
KIEDRICH
 
 
 
7
0
21
0
 

15:00
FIN
3Gr1
READY
13
 
 
OPPSAL
7
 
 
1
3
1
3

15:00
FIN
3Gr2
FLORO
4
 
 
LILLEHAMMER FK
11
 
 
0
0
2
0

15:00
FIN
3Gr3
BRODD
3
 
 
DJERV 1919
8
 
 
1
0
1
0

15:00
FIN
3Gr4
PORS GRENLAND
2
 
 
IL EXPRESS
14
 
 
0
1
1
2
 

15:00
FIN
3Gr4
URAEDD FK
13
 
 
SPRINT JELOY
8
 
 
1
1
3
2
 

15:00
FIN
3Gr5
RANA FK
8
 
 
STRINDHEIM
3
 
 
1
1
2
3

15:00
FIN
3Gr5
STEINKJER
6
 
 
KOLSTAD
4
 
 
1
1
2
1

15:00
FIN
3Gr6
FUNNEFOSS-VORMSUND
8
 
 
BOSSEKOP
12
 
 
1
1
2
2

14:45
FIN
3Gr2
RAUFOSS 2
10
 
 
SPJELKAVIK
6
 
 
0
0
0
0

14:30
FIN
SL
TIANJIN TEDA
11
3
 
MEIZHOU HAKKA
12
3
 
1
0
1
0

3.60

3.10

2.20

14:30
FIN
SL
WUHAN ZALL
9
 
 
SHANGHAI SIPG FC
8
1
 
0
1
1
2

14:30
FIN
SL
ZHEJIANG GREENTOWN
10
3
 
SHANDONG LUNENG
4
2
 
0
0
2
0

14:05
FIN
FRC
WUPPERTALER SV
 
 
VFL BOCHUM
 
 
 
0
1
0
2
 

14:00
FIN
FRC
HOLSTEIN KIEL
 
 
FC ST. PAULI
 
 
 
1
0
2
0

14:00
FIN
2Gr1
STROMMEN
6
 
 
STAAL JORPELAND
11
 
 
2
1
4
2

14:00
FIN
KL1
FC SEOUL
7
2
 
INCHEON UNITED
4
2
 
1
0
1
1

2.20

3.25

3.00

14:00
FIN
KL2
FC ANYANG
4
 
 
SEOUL E-LAND FC
7
 
 
0
0
1
0

2.37

3.25

2.75

14:00
FIN
PL
COASTAL UNION
7
 
 
KAGERA SUGAR
6
 
 
0
1
0
1

14:00
FIN
PL
POLISI TANZANIA
8
 
 
GEITA GOLD FC
4
 
 
0
1
0
1

13:30
FIN
NZPL
CASUARINA FC
3
 
 
MINDIL ACES
2
 
 
1
2
2
3
 

13:30
FIN
3Gr1
IL FROEYA
10
 
 
GREI
12
 
 
3
0
5
0
 

13:15
FIN
SA
CROYDON KINGS
8
 
 
ADELAIDE UNITED II
6
 
 
2
1
2
3

13:00
FIN
J1
KAWASAKI FRONTALE
3
2
 
JUBILO IWATA
14
2
 
1
0
1
1

1.33

5.00

9.00

13:00
FIN
J2
ROASSO KUMAMOTO
11
1
 
OITA TRINITA
9
1
 
1
1
1
2

2.50

3.30

2.80

13:00
FIN
J2
V-VAREN NAGASAKI
6
 
 
BLAUBLITZ AKITA
17
 
 
0
0
0
0

1.90

3.25

4.75

13:00
FIN
J3
EHIME FC
7
 
 
KAGOSHIMA UNITED
1
 
 
1
0
1
0

13:00
FIN
3Gr1
SANDVIKEN
9
 
 
NORDSTRAND
2
 
 
0
1
0
1

13:00
FIN
KL1
SUWON FC
8
 
 
SUWON BLUEWINGS
11
1
 
3
0
3
0

2.62

3.25

2.45

13:00
FIN
KL3
CHEONGJU FC
14
 
 
SIHEUNG CITIZEN
3
 
 
0
0
0
0

12:30
FIN
QPL2
GRANGE THISTLE
8
 
 
MAGIC UNITED TFA
6
 
 
1
0
2
0
 

12:30
FIN
FRC
WISLA KRAKOW
 
 
STAL MIELEC
 
 
 
0
0
2
0

12:30
FIN
J1
AVISPA FUKUOKA
13
1
 
SANFRECCE HIROSHIMA
4
2
 
1
1
1
3

4.00

3.10

2.05

12:30
FIN
J3
GAINARE TOTTORI
17
 
 
SC SAGAMIHARA
14
 
 
2
1
2
2

12:30
FIN
SL
GARENA YOUNG LIONS
8
 
1