app-icon
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FULL TIME RESULT ONLY
18:30
FTR
1DF
FK BUDUCNOST BANOVICI
9
 
 
BRATSTVO GRACANICA
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:30
FTR
1DF
GRADINA SREBRENIK
13
 
 
HNK TOMISLAV
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:30
FTR
1DF
JEDINSTVO BIHAC
14
 
 
NK TOSK
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:30
FTR
1DF
RADNIK HADZICI
11
 
 
GORAZDE
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:30
FTR
1DF
RUDAR KAKANJ
15
 
 
MLADOST DOBOJ KAKANJ
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:30
FTR
1DF
STUPCANICA
2
 
 
GORNJI RAHIC
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:30
FTR
1DF
ZVIJEZDA GRADACAC
10
 
 
NK CELIK ZENICA
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:15
FTR
L2Gr
FC SAN MARCOS
3
 
 
MOLINOS EL PIRATA
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
L2Gr
CARLOS STEIN FC
7
 
 
UNION HUARAL
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
L2Gr
JUAN AURICH
8
 
 
DEPORTIVO LLACUBAMBA
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:30
FTR
L2Gr
ADA JAEN
5
 
 
ADC JUAN PABLO II
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
FINISHED GAMES
23:30
FIN
SB
INDEPENDIENTE JUNIORS
2
 
 
CHACARITAS FC
6
 
 
1
0
1
0
 

23:00
FIN
SB
9 DE OCTUBRE
9
 
 
SAN ANTONIO
8
 
 
1
0
2
1
 

23:00
FIN
SDO
HEROES DE FALCON FC
1
 
 
URENA SC
6
 
 
0
0
0
0
 

22:30
FIN
SC
ATHLETIC CLUB
1
 
 
VOLTA REDONDA
4
 
 
2
1
3
2
 

22:30
FIN
SC
BOTAFOGO PB
2
 
 
FERROVIARIO
15
 
2
0
0
1
0
 

22:30
FIN
SDGr
MANAUS
5
 
 
RIO BRANCO
6
 
 
1
0
2
0
 

22:30
FIN
FS
CRB
 
 
FORTALEZA
 
 
 
0
0
6
5
 

22:30
FIN
SDO
ATLETICO EL VIGIA FC
7
 
 
YARACUYANOS FC
1
 
 
0
0
0
0
 

22:30
FIN
SDO
REAL FRONTERA
5
 
 
ACADEMIA REY
8
 
 
0
0
2
1
 

22:30
FIN
SDO
TRUJILLANOS FC
3
 
 
ARAGUA FC
2
 
 
0
0
1
1
 

22:30
FIN
SDCO
ACADEMIA ANZOATEGUI
4
 
 
BOLIVAR SPORT CLUB
6
 
 
0
0
2
1
 

22:30
FIN
SDCO
ATLETICO LA CRUZ
5
 
 
MARITIMO
1
 
 
1
0
2
0
 

22:15
FIN
FRIE
FRANCE
1
 
CANADA
 
1
 
0
0
0
0

22:00
FIN
PN
CHACO FOR EVER
27
 
 
ATLETICO MITRE
25
 
 
0
0
1
1
 

22:00
FIN
PN
FERRO CARRIL OESTE
16
 
 
TALLERES REMEDIOS
33
 
 
0
0
0
1
 

22:00
FIN
PN
PATRONATO
34
 
1
GUILLERMO BROWN
31
 
 
0
0
0
0
 

22:00
FIN
FAZA
SANSINENA
10
 
 
GERMINAL
3
 
 
0
0
0
1
 

22:00
FIN
FAZB
HURACAN LAS HERAS
6
 
 
SAN MARTIN MENDOZA
5
 
 
0
0
1
0
 

22:00
FIN
FAZB
SPORTIVO ATENAS
3
 
 
ARGENTINO MONTE MAIZ
4
 
 
1
0
1
0
 

22:00
FIN
FAZC
DEFENSORES VR
1
 
 
DEF. DE PRONUNCIAMENTO
8
 
 
1
0
3
0
 

22:00
FIN
FAZC
SPORTIVO LAS PAREJAS
4
 
 
9 DE JULIO RAFAELA
5
 
 
0
1
1
1
 

22:00
FIN
FAZD
CENTRAL NORTE
2
 
 
SOL DE AMERICA FORMO
4
 
 
0
2
2
2
 

22:00
FIN
SA
CRICIUMA
17
5
1
CUIABA
19
6
 
0
3
2
5
 

2.05

3.25

3.80

22:00
FIN
SB
AVAI
1
 
 
CHAPECOENSE-SC
12
 
 
0
0
0
0
 

22:00
FIN
SDGr
CAMETA
7
 
 
FLUMINENSE PI
6
 
 
1
0
1
0
 

22:00
FIN
SDGr
MOTO CLUB MA
3
 
 
RIVER AC
5
 
 
1
1
1
1
 

22:00
FIN
SDGr
TOCANTINOPOLIS
2
 
 
AGUIA DE MARABA
8
 
 
2
0
3
0
 

22:00
FIN
SDGr
AO ITABAIANA
1
 
 
ASA
4
 
 
1
0
3
0
 

22:00
FIN
SDGr
RETRO FC BRASIL
2
 
 
JACUIPENSE
3
 
 
1
1
3
1
 

22:00
FIN
SDGr
BARRA FC
5
 
 
CIANORTE
2
 
 
0
0
0
1
 

22:00
FIN
SDGr
BRASIL DE PELOTAS
3
 
 
FC CASCAVEL
7
 
 
0
0
1
0
 

22:00
FIN
LP
SPORTING GIJON
3
 
ESPANYOL
 
5
1
0
0
0
1
 

22:00
FIN
ULT
OAKLAND COUNTY
86
 
 
AFC ANN ARBOR
19
 
 
0
0
0
1
 

22:00
FIN
SDCO
DEPORTIVO NUEVA ESPARTA
8
 
 
PETARE FC
2
 
 
0
1
0
3
 

22:00
FIN
2RGr
DOMINICA
5
 
 
JAMAICA
2
 
 
0
2
2
3
 

41.00

15.00

1.04

22:00
FIN
2RGr
ST VINCENT & GRENADINES
5
1
 
EL SALVADOR
2
1
 
1
1
1
3
 

9.00

7.00

1.25

21:45
FIN
FRIE
ITALY
 
 
BOSNIA & HERZEGOVINA
 
1
 
1
0
1
0

21:45
FIN
FRIE
MONTENEGRO
1
 
GEORGIA
 
 
 
0
2
1
3

21:45
FIN
FRIE
SLOVAKIA
1
 
WALES
 
2
 
1
0
4
0

21:30
FIN
FAZA
CIPOLLETTI
5
 
1
DEPORTIVO RINCON
9
 
 
1
0
1
0
 

21:30
FIN
FAZD
BOCA UNIDOS
9
 
 
UNION SUNCHALES
8
 
 
0
1
0
1
 

21:30
FIN
FAZD
SAN MARTIN FORMOSA
2
 
 
JUVENTUD ANTONIANA
5
 
1
1
0
2
0
 

21:30
FIN
SDGr
ACD POTIGUAR
8
 
 
TREZE
1
 
 
0
1
0
3
 

21:30
FIN
SDGr
BRASILIENSE
1
 
 
IPORA
4
 
 
0
0
1
0
 

21:30
FIN
LFW
BARCELONA (W)
1
1
 
BETIS (W)
11
1
 
2
1
5
1
 

21:30
FIN
LFW
GRANADA CF (W)
14
1
 
LEVANTE (W)
4
1
 
0
1
0
3
 

21:30
FIN
LFW
LEVANTE LAS PLANAS (W)
13
 
 
VALENCIA (W)
12
4
 
1
0
3
0
 

21:30
FIN
LFW
SEVILLA (W)
7
1
 
ATLETICO MADRID (W)
3
1
1
0
0
1
1
 

21:30
FIN
LFW
VILLARREAL (W)
15
2
 
SPORTING HUELVA (W)
16
2
 
1
0
2
0
 

21:15
FIN
PDRP
CORDOBA
 
1
PONFERRADINA
 
 
1
1
0
2
1
 

21:10
FIN
PN
DEPORTIVO MADRYN
12
 
 
COLON SANTA FE
1
 
 
0
0
0
0
 

21:00
FIN
PN
ALVARADO
20
 
 
ARSENAL SARANDI
28
 
 
0
1
2
1
 

21:00
FIN
PN
ATLETICO GUEMES
32
 
 
SAN MARTIN TUCUMAN
4
 
 
0
0
0
0
 

21:00
FIN
PN
DEFENSORES UNIDOS
30
 
 
ALMIRANTE BROWN
36
 
 
0
0
0
1
 

21:00
FIN
PN
DEPORTIVO MAIPU
15
 
 
ESTUDIANTES B.A.
8
 
 
1
0
1
0
 

21:00
FIN
PN
RACING DE CORDOBA
24
 
 
SAN MARTIN S.J.
2
 
 
0
0
0
0
 

21:00
FIN
PBMA
ACASSUSO
10
 
1
DEPORTIVO ARMENIO
3
 
 
0
1
1
3
 

21:00
FIN
PBMA
DEPORTIVO MERLO
12
 
 
MIDLAND
6
 
 
0
0
0
0
 

21:00
FIN
PBMA
FLANDRIA
8
 
 
VILLA SAN CARLOS
20
 
 
2
0
3
0
 

21:00
FIN
PBMA
SAN MARTIN BURZACO
13
 
1
CLUB COMUNICACIONES
11
 
 
1
0
2
1
 

21:00
FIN
FAZA
OLIMPO BAHIA BLANCA
1
 
 
CIRCULO DEPORTIVO
6
 
 
1
1
3
1
 

21:00
FIN
FAZA
SOL DE MAYO
7
 
 
VILLA MITRE
2
 
 
0
1
0
2
 

21:00
FIN
FAZC
DOUGLAS HAIG
6
 
 
GIMNASIA URUGUAY
9
 
 
0
0
0
1
 

21:00
FIN
PCA
ATLETICO ATLAS
8
 
 
SPORTIVO BARRACAS
20
 
 
1
0
1
0
 

21:00
FIN
PCA
JUVENTUD UNIDA SAN MIGUEL
25
 
 
CENTRAL CORDOBA ROSARIO
3
 
 
0
1
0
1
 

21:00
FIN
PCA
REAL PILAR
9
 
 
J.J. URQUIZA
4
 
 
3
0
3
1
 

21:00
FIN
PCA
VICTORIANO ARENAS
16
 
 
ITUZAINGO
11
 
 
0
0
1
0
 

21:00
FIN
SDGr
MARACANA EC
7
 
 
SOUSA
6
 
 
0
1
0
1
 

21:00
FIN
PL
HEARTS OF OAK
14
 
 
GREAT OLYMPICS
16
 
 
0
0
0
0
 

21:00
FIN
EN
SOLLENTUNA FK
9
5
 
VASALUNDS IF
6
4
 
0
1
0
1
 

21:00
FIN
PDIG
PROGRESO
2
 
 
CA RIVER PLATE
5
 
 
1
0
1
0
 

20:45
FIN
PDRP
GIMNASTIC
 
 
AD CEUTA FC
 
 
 
2
0
2
1
 

20:30
FIN
PL
VALOUR FC
7
 
 
ATLETICO OTTAWA
1
 
 
0
0
0
2
 

20:00
FIN
1D
VALERENGA
2
1
 
MOSS
5
5
 
1
0
5
1

19:30
FIN
YKKO
KUPS AKATEMIA
8
 
 
JJK
6
 
 
0
0
1
1
 

19:30
FIN
LFW
REAL MADRID (W)
2
 
 
ATHLETIC BILBAO (W)
6
4
 
0
0
1
0
 

19:10
FIN
PBMA
COLEGIALES
2
 
 
ARGENTINO DE MERLO
15
 
 
1
0
1
0
 

19:10
FIN
PBMA
DEPORTIVO LAFERRERE
14
 
 
LOS ANDES
1
 
 
0
1
0
1
 

19:10
FIN
PBMA
EXCURSIONISTAS
7
 
 
ARGENTINO DE QUILMES
4
 
 
2
1
2
3
 

19:00
FIN
PNQ
KUSTOSIJA
 
 
ORIJENT RIJEKA
 
 
 
1
1
1
2
 

19:00
FIN
KLW
ILVES (W)
4
 
 
HPS (W)
3
 
 
0
0
0
2
 

19:00
FIN
CUP
KEFLAVIK
 
 
VALUR REYKJAVIK
 
1
 
1
1
2
2
3
3
3-5
 

19:00
FIN
A
DJIBOUTI
6
3
 
ETHIOPIA
5
1
 
1
1
1
1
 

19:00
FIN
B
CONGO DR
3
1
 
TOGO
4
1
 
1
0
1
0
 

19:00
FIN
B
MAURITANIA
6
4
 
SENEGAL
1
1
 
0
1
0
1
 

19:00
FIN
H
NAMIBIA
2
2
 
TUNISIA
1
 
 
0
0
0
0
 

18:30
FIN
TOUR
FRANCE (U20)
3
 
 
SAUDI ARABIA (U23)
4
 
 
1
0
4
0
 

18:30
FIN
SCPP
CARRARESE
 
 
L. R. VICENZA
 
 
 
1
0
1
0
 

18:30
FIN
3DA5
GJELLERASEN
10
 
 
MOLDE 2
9
 
 
0
0
4
4
 

18:30
FIN
PDIG
CERRO LARGO
3
 
1
DANUBIO
4
 
1
0
1
2
2
 

18:00
FIN
PL
ADUANA STARS
3
 
1
NSOATREMAN
8
 
2
1
2
2
2
 

18:00
FIN
PL
BOFOAKWA TANO
17
 
 
BEREKUM CHELSEA
4
 
 
0
0
0
1
 

18:00
FIN
PL
GOLD STARS
10
 
 
MEDEAMA SC
6
 
 
1
0
2
0
 

18:00
FIN
PL
HEART OF LIONS
11
 
 
LEGON CITIES FC
12
 
 
1
0
2
0
 

18:00
FIN
PL
KARELA
13
 
 
SAMARTEX
1
 
 
2
0
4
2
 

18:00
FIN
PL
NATIONS FC
5
 
 
BECHEM UNITED
7
 
 
1
1
1
1
 

18:00
FIN
NPFL
BAYELSA UNITED (NGA)
16
 
 
SPORTING LAGOS
17
 
 
0
0
2
2
 

18:00
FIN
NPFL
HEARTLAND
19
 
1
DOMA UNITED
18
 
 
1
0
3
1
 

18:00
FIN
NPFL
RIVERS UNITED
8
 
 
SHOOTING STARS
4
 
 
0
0
1
0
 

18:00
FIN
NPFL
SUNSHINE STARS
14
 
 
AKWA UNITED
13
 
 
0
0
2
0
 

18:00
FIN
1D
AALESUND
15
2
 
KONGSVINGER
1
2
 
3
1
4
4

18:00
FIN
1D
BRYNE
4
1
 
ASANE
13
 
 
0
0
1
0

18:00
FIN
1D
MJONDALEN
12
2
 
RANHEIM
11
 
 
2
1
3
3

18:00
FIN
1D
SOGNDAL
7
4
 
EGERSUNDS
3
1
 
0
0
2
2

18:00
FIN
1D
START
14
1
1
LYN
6
 
 
1
2
1
4

18:00
FIN
ES
FC TROLLHATTAN
6
4
 
ANGELHOLMS FF
3
2
 
1
0
1
1
 

17:00
FIN
FAZA
KIMBERLEY
4
 
 
SANTAMARINA
8
 
 
1
0
1
1
 

17:00
FIN
FAZC
SPORTIVO BELGRANO
2
 
 
EL LINQUENO
3
 
 
1
0
1
0
 

17:00
FIN
1D
FC OSTROVETS
7
 
 
BUMPROM GOMEL
9
 
 
0
0
0
0
 

17:00
FIN
FU
ESTONIA (U21)
 
 
LATVIA (U21)
 
 
 
2
2
3
3
2-4
 

17:00
FIN
NPFL
ABIA WARRIORS
13
 
 
BENDEL INSURANCE FC
7
 
 
0
0
0
0
 

17:00
FIN
NPFL
LOBI STARS
5
 
 
REMO STARS
2
 
 
2
1
3
2
 

17:00
FIN
2DA1
ORN-HORTEN
12
 
1
LYSEKLOSTER
6
 
 
0
1
0
2
 

17:00
FIN
1DW
ODD BALLKLUBB (W)
8
 
 
HONEFOSS (W)
3
 
 
0
0
0
1
 

17:00
FIN
DI
MARTIN LEDESMA
10
 
 
SPORTIVO CARAPEGUA
2
 
 
0
0
0
0
 

17:00
FIN
DI
PASTOREO FC
12
 
 
ATLETICO TEMBETARY
3
 
 
0
1
1
1
 

17:00
FIN
SLDB
KRYLYA SOVETOV 2
8
 
 
RUBIN 2
5
 
 
0
0
0
0
 

17:00
FIN
EN
AFC ESKILSTUNA
10
 
 
KARLBERGS BK
11
1
 
1
1
1
1
 

17:00
FIN
EN
IFK STOCKSUND
12
4
 
OREBRO SYRIANSKA
7
3
 
4
0
4
1
 

17:00
FIN
2DN
TEAM TG FF
3
 
 
UMEA FC AKADEMI
10
 
 
0
0
8
0
 

17:00
FIN
2DSG
IF LOEDDE
9
 
 
IFK BERGA
10
 
 
0
1
3
1
 

17:00
FIN
2DNS
IFK OSTERAKER
4
 
 
ENKOPINGS SK
2
 
 
0
2
0
4
 

17:00
FIN
2DNS
KUNGSANGENS
11
 
 
FC ARLANDA
1
 
 
1
2
2
3
 

17:00
FIN
2DVG
HITTARPS IK
14
 
 
BK ASTRIO
2
 
 
0
1
0
3
 

17:00
FIN
2DVG
HUSQVARNA FF
3
 
 
SAVEDALENS IF
11
 
 
0
0
0
0
 

17:00
FIN
EW
SUNNANA (W)
9
 
 
ESKILSTUNA UTD (W)
5
1
 
1
1
3
1
 

16:30
FIN
3DA6
ELVERUM
4
 
 
HARSTAD
6
 
 
0
0
4
1
 

16:00
FIN
1D
FC ENERGETIK-BGU MINSK
18
 
 
NIVA
3
 
 
0
1
0
4
 

16:00
FIN
2DPG
NYKOBING FC
6
 
 
MIDDELFART
4
 
 
1
1
2
1
 

16:00
FIN
KLW
KUPS (W)
2
 
 
PK KESKI-UUSIMAA
10
 
 
1
1
5
1
 

16:00
FIN
KLW
PK-35 VANTAA (W)
8
 
 
JYPK (W)
9
 
 
0
0
1
0
 

16:00
FIN
RNQ
WEICHE FLENSBURG
 
 
TUS BERSENBRUECK
 
 
 
1
1
2
1
 

16:00
FIN
1D
FK PANEVEZYS B
7
 
 
FK EKRANAS
12
 
 
0
0
3
1
 

16:00
FIN
2DA1
HODD
2
 
 
ARENDAL
7
 
 
2
0
2
1
 

16:00
FIN
3DA4
TRYGG-LADE
1
 
 
RANA FK
3
 
 
0
0
4
1
 

16:00
FIN
3DA6
MJOLNER
10
 
 
KONGSVINGER 2
6
 
 
0
0
4
4
 

16:00
FIN
EN
ASSYRISKA UNITED IK
2
2
 
UMEA FC
1
2
 
0
1
0
1
 

16:00
FIN
EN
TABY FK
15
 
 
KARLSTAD BK
8
2
 
0
1
1
2
 

16:00
FIN
2DSS
MJOELBY AI-FF
14
 
 
NYKOPINGS BIS
3
 
 
2
1
4
1
 

16:00
FIN
2DNS
FALU BS FK
7
 
 
HUDIKSVALLS FF
6
 
 
0
1
1
3
 

16:00
FIN
DW
KRISTIANSTADS DFF (W)
4
 
 
HACKEN (W)
2
2
 
0
1
2
2
 

16:00
FIN
SD
RENTISTAS
6
 
 
COOPER
10
 
1
1
0
1
1
 

16:00
FIN
H
SAO TOME E PRINCIPE
6
2
 
LIBERIA
3
1
 
0
0
0
1
 

15:30
FIN
3DA5
TRAEFF
1
 
 
SKEDSMO
14
 
 
0
0
4
0
 

15:30
FIN
PFL
KAYA-ILOILO
1
 
 
MENDIOLA FC
11
 
 
4
0
9
1
 

15:30
FIN
SLDB
SOKOL KAZAN
1
 
 
LADA TOGLIATTI
14
 
 
2
0
4
2
 

15:00
FIN
1D
LOKOMOTIV GOMEL
16
 
 
FC ORSHA
15
 
 
1
1
1
1
 

15:00
FIN
TOUR
COTE D IVOIRE (U20)
1
 
 
MEXICO (U23)
2
 
1
1
0
4
1
 

15:00
FIN
2DA1
VIKING 2
3
 
 
NOTODDEN
11
 
 
1
2
2
3
 

15:00
FIN
2DA2
EIDSVOLD TURN
7
 
 
ALTA
11
 
 
0
0
2
2
 

15:00
FIN
2DA2
JUNKEREN
12
 
 
ULL-KISA
10
 
 
1
0
3
0
 

15:00
FIN
SLDA
AVANGARD KURSK
4
 
 
IRTYSH OMSK
5
 
 
1
1
1
1
 

15:00
FIN
SLDA
DINAMO BRYANSK
10
 
 
TEKSTILSHTIK IVANOVO
2
 
 
0
0
1
2
 

15:00
FIN
SLDA
KALUGA
3
 
 
TORPEDO MIASS
9
 
 
0
2
1
3
 

15:00
FIN
SLDA
SPARTAK KOSTROMA
1
 
 
KHIMIK DZERZHINSK
8
 
 
0
1
0
1
 

15:00
FIN
SLDA
VOLGA ULYANOVSK
6
 
 
MASHUK-KMV
7
 
 
1
0
1
0
 

15:00
FIN
2DNG
IFK SKOEVDE FK
1
 
 
IK GAUTHIOD
10
 
 
1
1
5
1
 

15:00
FIN
2DN
GOTTNE
9
 
 
SKELLEFTEA FF
4
 
 
0
0
0
2
 

15:00
FIN
2DN
TAFTEA
8
 
 
BODENS BK
1
 
 
0
0
0
2
 

15:00
FIN
2DVG
LAHOLMS FK
7
 
 
LANDVETTER IS
3
 
 
1
0
1
1
 

15:00
FIN
DW
PITEA IF (W)
11
2
 
VITTSJO GIK (W)
9
1
 
1
0
1
0
 

14:30
FIN
CL
GUANGXI BAOYUN
4
 
 
NANJING CITY FC
7
 
 
2
0
2
2
 

14:30
FIN
CL
GUANGZHOU FC
5
 
 
SHENYANG URBAN
12
 
 
1
1
1
3
 

14:30
FIN
CL
SHANGHAI JIADING
11
 
 
CHONGQING TONGLIANG LONG
2
 
 
0
1
0
3
 

14:00
FIN
1D
FC BARANOVICHI
10
 
 
TORPEDO ZHODINO RESERVES
13
 
 
0
0
2
1
 

14:00
FIN
3DPG
AVARTA
5
 
 
FREM
1
 
 
1
2
2
4
 

14:00
FIN
3DPG
HOLBAEK
6
 
 
ISHOJ IF
2
 
 
1
2
1
2
 

14:00
FIN
3DPG
NAESBY
4
 
 
VSK AARHUS
3
 
 
2
0
3
1

14:00
FIN
3DRG
HOLSTEBRO
1
 
 
OURE
5
 
 
1
0
1
0
 

14:00
FIN
KCGr
FC NORDSJAELLAND (W)
1
 
 
KOLDINGQ (W)
6
 
 
1
0
2
0
 

14:00
FIN
1D
BANGA GARGZDAI B
15
 
 
FK MINIJA
5
 
 
0
0
0
2
 

14:00
FIN
2DA1
BRATTVAG
7
 
 
VARD HAUGESUND
10
 
 
0
0
2
0
 

14:00
FIN
3DA3
FRIGG
2
 
 
SKEID 2
13
 
 
0
0
6
0
 

14:00
FIN
1DW
KIL-HEMNE (W)
5
 
 
TROMSOE (W)
6
 
 
0
0
0
4
 

14:00
FIN
SLDB
NIZHNY NOVGOROD II
11
 
 
URAL 2
5
 
 
1
0
1
1
 

14:00
FIN
EN
STOCKHOLM INTERNAZIONALE
3
2
 
HAMMARBY TALANG FF
4
5
 
1
0
2
0
 

14:00
FIN
2DSG
FK KARLSKRONA
2
 
 
HOGABORGS BK
14
 
 
0
1
3
1
 

14:00
FIN
2DSS
IF SYLVIA
5
 
 
HUDDINGE IF
12
 
 
0
2
0
2
 

14:00
FIN
2DNS
DALKURD FF
14
 
 
VIGGBYHOLMS IK FF
8
 
 
0
0
1
1
 

14:00
FIN
2DVG
VASTRA FROLUNDA IF
5
 
 
JONSEREDS IF
10
 
 
1
2
1
2
 

13:00
FIN
JL2
FAGIANO OKAYAMA
6
 
 
KAGOSHIMA UNITED
17
2
 
0
0
1
1
 

13:00
FIN
JL3
TEGEVAJARO MIYAZAKI
18
 
 
GIRAVANZ KITAKYUSHU
13
 
 
1
0
1
1
 

13:00
FIN
LFW
GRANADILLA TENERIFE (W)
9
 
 
EIBAR (W)
10
2
 
1
1
1
1