Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

23:30
2 HF
77'
CL
UTC
8
 
1
CIENCIANO
10
 
 
0
1
1
1

1.95

3.50

3.80

00:00
2 HF
49'
CL
ENVIGADO
15
 
 
PATRIOTAS
17
 
 
2
0
2
0

2.37

3.00

3.40

00:00
2 HF
48'
PDFFBGr1
CARACAS FC
1
 
 
ESTUDIANTES MERIDA
2
 
 
0
2
0
2
 

01:00
1 HF
5'
B
CRICIUMA
9
 
 
NAUTICO RECIFE
20
 
 
0
0

01:00
1 HF
7'
PD
HUACHIPATO
11
 
 
COQUIMBO UNIDO
16
 
 
0
0

1.90

3.40

4.00

01:00
1 HF
7'
AP2
MINEROS DE ZACATECAS
10
 
 
CANCUN FC
16
 
 
1
0
 

02:15
SCH
CL
CERRITO
16
 
 
ALBION FC
10
 
 
 

02:15
SCH
PDFFBGr1
CD HERMANOS COLMENAREZ
4
 
 
DEPORTIVO LA GUAIRA
3
 
 
 

03:00
SCH
D1
DELFIN SC
12
 
 
LDU QUITO
6
 
 
 

3.25

3.25

2.30

03:30
SCH
B
CSA
17
 
 
SAMPAIO CORREA
6
 
 

03:45
SCH
CL
JAGUARES
16
 
 
LA EQUIDAD
11
 
 

3.25

3.10

2.37

04:00
SCH
AP
REAL ESPANA
5
 
 
CD REAL SOCIEDAD
10
 
 
 

07:00
SCH
J3
YSCC
18
 
 
KAGOSHIMA UNITED
2
 
 

07:00
SCH
2Gr3/1
SAKHALIN
10
 
 
STROGINO MOSCOW
6
 
 
 

07:30
SCH
KL2
FC ANYANG
3
 
 
BUCHEON FC 1995
4
 
 

2.10

3.25

3.20

08:00
SCH
J1
CONSADOLE SAPPORO
11
 
 
AVISPA FUKUOKA
16
 
 

2.10

3.30

3.50

08:00
SCH
J1
JUBILO IWATA
18
 
 
KASHIMA ANTLERS
5
 
 

4.33

3.60

1.80

08:00
SCH
J1
KAWASAKI FRONTALE
2
 
 
SHIMIZU S-PULSE
14
 
 

1.57

4.00

6.00

08:00
SCH
J1
KYOTO SANGA
13
 
 
NAGOYA GRAMPUS
10
 
 

3.30

3.00

2.30

08:00
SCH
J1
VISSEL KOBE
12
 
 
SANFRECCE HIROSHIMA
3
 
 

3.40

3.20

2.20

08:00
SCH
J1
YOKOHAMA F. MARINOS
1
 
 
GAMBA OSAKA
17
 
 

1.40

5.25

6.50

08:00
SCH
J2
ALBIREX NIIGATA
1
 
 
VEGALTA SENDAI
6
 
 

1.72

3.60

4.75

08:00
SCH
J2
BLAUBLITZ AKITA
13
 
 
JEF UNITED CHIBA
9
 
 

3.40

3.00

2.30

08:00
SCH
J2
ROASSO KUMAMOTO
4
 
 
THESPAKUSATSU GUNMA
20
 
 

1.70

3.60

5.25

08:00
SCH
J2
V-VAREN NAGASAKI
10
 
 
TOKUSHIMA VORTIS
8
 
 

3.40

3.00

2.37

08:00
SCH
J3
SC SAGAMIHARA
16
 
 
FC IMABARI
6
 
 

08:00
SCH
K1FGrA
POHANG STEELERS
3
 
 
JEJU UNITED FC
6
 
 
 

2.15

3.40

3.10

09:00
SCH
AM
BRISBANE ROAR FC
3
 
 
MACARTHUR FC
5
 
 

2.25

3.60

3.00

09:00
SCH
AM
C. COAST MARINERS FC
4
 
 
NEWCASTLE JETS FC
7
 
 

2.10

4.00

3.10

09:00
SCH
J1
FC TOKYO
6
 
 
SHONAN BELLMARE
15
 
 

2.40

3.20

3.00

09:00
SCH
J1
URAWA RED DIAMONDS
9
 
 
SAGAN TOSU
8
 
 

1.75

3.60

4.75

09:00
SCH
2Gr3/2
SKA-KHABAROVSK II
11
 
 
FC KOSMOS DOLGOPRUDNY
7
 
 
 

10:00
SCH
J1
KASHIWA REYSOL
7
 
 
CEREZO OSAKA
4
 
 

3.50

3.30

2.15

10:00
SCH
KL2
JEONNAM DRAGONS
10
 
 
SEOUL E-LAND FC
7
 
 

2.55

3.10

2.55

10:30
SCH
K1FGrA
ULSAN HYUNDAI FC
1
 
 
JEONBUK MOTORS
2
 
 
 

2.10

3.40

3.40

11:00
SCH
J2
GRULLA MORIOKA
21
 
 
TOKYO VERDY
11
 
 

4.00

3.40

1.95

11:00
SCH
LII
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
10
 
 
FC BRASOV
14
 
 
 

11:00
SCH
LII
CONCORDIA
12
 
 
PROGRESUL SPARTAC
11
 
 
 

11:00
SCH
LII
CSM SLATINA
9
 
 
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
3
 
 
 

11:00
SCH
LII
METALOGLOBUS
20
 
 
DUMBRAVITA
13
 
 
 

11:00
SCH
LII
RIPENSIA TIMISOARA
18
 
 
POLI IASI
2
 
 
 

11:00
SCH
LII
STEAUA BUCURESTI
7
 
 
FC POLITEHNICA TIMISOARA
19
 
 
 

11:00
SCH
LII
UNIREA 2004 SLOBOZIA
6
 
 
UNIREA CONSTANTA
17
 
 
 

11:15
SCH
FNL
MFK CHRUDIM
9
 
 
DUKLA PRAHA
8
 
 
 

2.50

3.25

2.62

11:15
SCH
FNL
VYSKOV
4
 
 
VARNSDORF
3
 
 
 

2.50

3.25

2.62

11:45
SCH
AM
SYDNEY FC
9
 
 
MELBOURNE VICTORY
6
 
 

2.45

3.75

2.70

12:00
SCH
2Gr3/2
DINAMO VLADIVOSTOK
4
 
 
KHIMKI 2
6
 
 
 

12:30
SCH
SL
GARENA YOUNG LIONS
8
 
 
BALESTIER KHALSA FC
7
 
 

6.00

5.25

1.33

12:30
SCH
SL
HOUGANG UNITED FC
6
 
 
TAMPINES ROVERS FC
3
 
 

2.37

4.50

2.20

12:30
SCH
KL2
GIMPO CITIZEN
8
 
 
DAEJEON CITIZEN
2
 
 

3.80

3.60

1.80

13:00
SCH
PL2/1
TOTTENHAM (U21)
13
 
 
ARSENAL (U21)
3
 
 

13:00
SCH
J3
EHIME FC
8
 
 
NAGANO PARCEIRO
7
 
 

13:00
SCH
PL
AKTOBE
1
 
 
CASPIY
7
 
 

13:00
SCH
VIR
SPARTAKS
9
 
 
RIGA FC
2
 
 

13:00
SCH
A
DZIUGAS
9
 
 
FA SIAULIAI
7
 
 
 

13:00
SCH
LP2
LEIXOES
10
 
 
FC PORTO B
5
 
 
 

2.40

3.10

2.70

13:00
SCH
L3ZA
VITORIA GUIMARAES B
10
 
 
SC BRAGA B
5
 
 
 

13:00
SCH
LII
UNIREA DEJ
5
 
 
OTELUL GALATI
1
 
 
 

13:00
SCH
2Gr1
BIOLOG-NOVOKUBANSK
4
 
 
SKA ROSTOV
6
 
 
 

13:00
SCH
2Gr3/2
KOLOMNA
8
 
 
ZENIT PENZA
12
 
 
 

13:00
SCH
2Gr3/2
ZNAMYA NOGINSK
9
 
 
SALYUT BELGOROD
1
 
 
 

13:00
SCH
K1FGrA
GANGWON FC
5
 
 
INCHEON UNITED
4
 
 
 

2.00

3.30

3.75

13:00
SCH
PR
VORSKLA POLTAVA
12
 
 
CHORNOMORETS ODESA
15
 
 

13:30
SCH
CGrC
MONTEROSI
10
 
 
TURRIS
5
 
 
 

13:30
SCH
1LG
BB BODRUMSPOR
5
 
 
SAKARYASPOR
3
 
 
 

1.83

3.50

3.80

13:30
SCH
1LG
KECIORENGUCU
1
 
 
BOLUSPOR
7
 
 
 

2.15

3.30

3.10

14:00
SCH
PL
FC SLUTSK
11
 
 
BATE BORISOV
4
 
 

14:00
SCH
D1
SONDERJYSKE
3
 
 
HOBRO
10
 
 
 

1.45

4.50

7.00

14:00
SCH
D2
HIK
10
 
 
KOLDING IF
3
 
 
 

14:00
SCH
D3
DALUM
12
 
 
ISHOJ IF
3
 
 
 

14:00
SCH
D3
VANLOSE
7
 
 
VSK AARHUS
6
 
 
 

14:00
SCH
PL2/2
SOUTHAMPTON (U21)
4
 
 
ASTON VILLA (U21)
7
 
 

14:00
SCH
KAPGr
JIPPO
1
 
 
FC REIPAS
3
 
 
 

14:00
SCH
2BL
EINTRACHT BRAUNSCHWEIG
16
 
 
FC ST. PAULI
11
 
 
 

3.10

3.75

2.15

14:00
SCH
2BL
HANSA ROSTOCK
10
 
 
SC PADERBORN 07
3
 
 
 

3.25

3.75

2.10

14:00
SCH
2BL
SV DARMSTADT 98
2
 
 
FORTUNA DUSSELDORF
4
 
 
 

1.95

3.80

3.50

14:00
SCH
N/E
BFC DYNAMO
12
 
 
TENNIS BORUSSIA BERLIN
18
 
 
 

14:00
SCH
N/E
ROT-WEISS ERFURT
7
 
 
HERTHA BERLIN II
9
 
 
 

14:00
SCH
2Gr1
STAAL JORPELAND
13
 
 
ORN-HORTEN
8
 
 

14:00
SCH
2Gr2
HODD
2
 
 
GJOVIK-LYN
3
 
 

14:00
SCH
RFPL
FAKEL VORONEZH
13
 
 
ZENIT SAINT PETERSBURG
1
 
 
 

14:00
SCH
2Gr2/1
FC YADRO
10
 
 
ZENIT 2
6
 
 
 

14:00
SCH
2Gr2/2
DINAMO VOLOGDA
4
 
 
CHERTANOVO MOSCOW
6
 
 
 

14:00
SCH
2Gr2/2
SPARTAK KOSTROMA
10
 
 
TEKSTILSHTIK IVANOVO
2
 
 
 

14:00
SCH
2Gr2/2
TORPEDO MOSCOW 2
9
 
 
DINAMO MOSCOW 2
5
 
 
 

14:00
SCH
2Gr3/1
ARSENAL TULA 2
8
 
 
PERESVET DOMODEDOVO
11
 
 
 

14:00
SCH
2Gr3/1
RODINA 2
5
 
 
FC RYAZAN
4
 
 
 

14:00
SCH
2Gr4
ORENBURG 2
8
 
 
FK NOVOSIBIRSK
6
 
 
 

14:00
SCH
D1S
BK OLYMPIC
6
 
 
LUNDS BK
9
 
 

14:00
SCH
D1S
QVIDING FIF
15
 
 
GAIS
1
 
 

14:00
SCH
PL
MBEYA CITY
12
 
 
IHEFU FC
16
 
 
 

14:00
SCH
TL1
SUKHOTHAI FC
11
 
 
RATCHABURI
3
 
 
 

14:00
SCH
VL1
NAM DINH
9
 
 
BINH DINH
4
 
 
 

14:30
SCH
SL
HENAN JIANYE
6
 
 
HEBEI CHINA FORTUNE
18
 
 
 

14:30
SCH
NL
DAGENHAM & REDBRIDGE
12
 
 
SOUTHEND
13
 
 
 

2.37

3.50

2.60

14:30
SCH
ML
TALLINN JK LEGION
9
 
 
FCI LEVADIA
2
 
 

14:30
SCH
EL
FC SABURTALO
6
 
 
GAGRA
9
 
 

14:30
SCH
TD
QUICK BOYS
1
 
 
JONG VOLENDAM
15
 
 
 

14:30
SCH
PR
ST JOHNSTONE
9
 
 
CELTIC
1
 
 
 

13.00

7.00

1.20

14:30
SCH
TL1
PRACHUAP
9
 
 
POLICE TERO
14
 
 
 

14:30
SCH
SL
ISTANBULSPOR AS
13
 
 
ANKARAGUCU
16
 
 
 

2.50

3.40

2.62

14:45
SCH
D3
FA 2000
2
 
 
IF LYSENG
10
 
 
 

14:45
SCH
LP2
OLIVEIRENSE
16
 
 
BENFICA B
9
 
 
 

2.50

3.25

2.50

15:00
SCH
SL
SHIJIAZHUANG EVER BRIGHT
12
 
 
GUANGZHOU R&F FC
17
 
 

15:00
SCH
SL
TIANJIN TEDA
11
 
 
WUHAN THREE TOWNS
1
 
 

5.50

3.50

1.55

15:00
SCH
D1
HILLEROD FODBOLD
11
 
 
VENDSYSSEL FF
5
 
 
 

4.20

3.75

1.83

15:00
SCH
D2
BRABRAND
11
 
 
THISTED FC
7
 
 
 

15:00
SCH
D2
FREM
9
 
 
B93 COPENHAGEN
1
 
 
 

15:00
SCH
D2
SKIVE
6
 
 
ROSKILDE
8
 
 
 

15:00
SCH
D3
AB TARNBY
9
 
 
OURE
11
 
 
 

15:00
SCH
D3
MIDDELFART
1
 
 
HOLSTEBRO
8
 
 
 

15:00
SCH
D3
YOUNG BOYS FD
5
 
 
NAESBY
4
 
 
 

15:00
SCH
PL2/1
MANCHESTER CITY (U21)
1
 
 
BLACKBURN (U21)
11
 
 

15:00
SCH
PL2/1
MANCHESTER UTD (U21)
12
 
 
BRIGHTON (U21)
8
 
 

15:00
SCH
VRGr
HIFK
6
 
 
IFK MARIEHAMN
3
 
 
 

7.00

4.75

1.36

15:00
SCH
KAPGr
KAPA
2
 
 
FC KIFFEN
4
 
 
 

15:00
SCH
KBPGr
SALPA
1
 
 
ILVES-KISSAT
3
 
 
 

15:00
SCH
3.LG
FSV ZWICKAU
15
 
 
SV WEHEN
3
 
 
 

4.00

3.60

1.80

15:00
SCH
3.LG
SV ELVERSBERG
2
 
 
MSV DUISBURG
10
 
 
 

1.55

4.00

4.75

15:00
SCH
3.LG
SV MEPPEN
13
 
 
SPVGG BAYREUTH
20
 
 
 

1.90

3.75

3.60

15:00
SCH
3.LG
TSV 1860 MUNICH
1
 
 
FC INGOLSTADT 04
7
 
 
 

2.15

3.40

3.10

15:00
SCH
3.LG
VFB OLDENBURG
9
 
 
ERZGEBIRGE AUE
19
 
 
 

2.50

3.30

2.60

15:00
SCH
3.LG
WALDHOF MANNHEIM
8
 
 
FC SAARBRUCKEN
5
 
 
 

2.55

3.30

2.60

15:00
SCH
BAV
SV HEIMSTETTEN
20
 
 
FC NURNBERG II
4
 
 
 

15:00
SCH
BAV
SPVGG GREUTHER FURTH II
16
 
 
TSV AUBSTADT
5
 
 
 

15:00
SCH
BAV
SPVGG UNTERHACHING
2
 
 
DJK VILZING
10
 
 
 

15:00
SCH
BAV
WACKER BURGHAUSEN
3
 
 
SPVGG HANKOFEN-HAILING
9
 
 
 

15:00
SCH
S/W
BAROCKSTADT FULDA LEHNERZ
4
 
 
1899 HOFFENHEIM II
11
 
 
 

15:00
SCH
S/W
FSV FRANKFURT
8
 
 
EINTRACHT TRIER
13
 
 
 

15:00
SCH
S/W
KSV HESSEN KASSEL
18
 
 
VFB STUTTGART II
6
 
 
 

15:00
SCH
S/W
SGV FREIBERG
14
 
 
BAHLINGER SC
10
 
 
 

15:00
SCH
WST
FC BOCHOLT
16
 
 
SV STRAELEN
17
 
 
 

15:00
SCH
WST
FORTUNA DUSSELDORF II
12
 
 
ROT-WEISS OBERHAUSEN
8
 
 
 

15:00
SCH
WST
PREUSSEN MUNSTER
1
 
 
KAAN-MARIENBORN
3
 
 
 

15:00
SCH
WST
SC WIEDENBRUCK 2000
14
 
 
FC KOLN II
5
 
 
 

15:00
SCH
WST
WUPPERTALER SV
11
 
 
FC SCHALKE 04 II
4
 
 
 

15:00
SCH
N/E
ENERGIE COTTBUS
8
 
 
LOKOMOTIVE LEIPZIG
4
 
 
 

15:00
SCH
NTH
WERDER BREMEN II
10
 
 
HAMBURGER SV II
7
 
 
 

15:00
SCH
B
ASCOLI
12
 
 
MODENA
17
 
 
 

2.10

3.20

3.40

15:00
SCH
B
BRESCIA
3
 
 
CITTADELLA
15
 
 
 

2.00

3.20

3.75

15:00
SCH
B
PISA
18
 
 
PARMA
7
 
 
 

2.62

3.10

2.70

15:00
SCH
B
TERNANA
5
 
 
PALERMO
16
 
 
 

2.20

3.25

3.20

15:00
SCH
B
VENEZIA
13
 
 
BARI
2
 
 
 

2.20

3.30

3.10

15:00
SCH
PL
AKSU
9
 
 
TOBOL KOSTANAY
3
 
 

15:00
SCH
VIR
TUKUMS 2000-TSS
6
 
 
SK SUPER NOVA
10
 
 

15:00
SCH
SL
SFINTUL GHEORGHE
6
 
 
DACIA BUIUCANI
4
 
 
 

15:00
SCH
PL
FK TIKVES
4
 
 
FK MAKEDONIJA G. P.
8
 
 
 

15:00
SCH
2Gr1
EGERSUNDS
4
 
 
MOSS
1
 
 

15:00
SCH
2Gr1
SOTRA
7
 
 
NOTODDEN
12
 
 

15:00
SCH
2Gr1
VARD HAUGESUND
9
 
 
ARENDAL
2
 
 

15:00
SCH
2L
ZAGLEBIE LUBIN II
7
 
 
OLIMPIA ELBLAG
6
 
 
 

15:00
SCH
LI
UNIVERSITATEA CLUJ
14
 
 
AFC HERMANNSTADT
3
 
 

2.30

2.90

3.40

15:00
SCH
2Gr1
FC ALANIA VLADIKAVKAZ II
12
 
 
CHERNOMORETS NOVOROSSIYSK
3
 
 
 

15:00
SCH
2Gr1
SPARTAK NALCHIK
8
 
 
YESSENTUKI
14
 
 
 

15:00
SCH
2Gr3/1
FC SAKHALINETS
3
 
 
KVANT OBNINSK
12
 
 
 

15:00
SCH
2Gr3/2
SATURN RAMENSKOYE
5
 
 
SOKOL SARATOV
3
 
 
 

15:00
SCH
PD
ALMERIA
18
 
 
RAYO VALLECANO
10
 
 

3.00

3.10

2.55

15:00
SCH
TL1
NONG BUA PITCHAYA
16
 
 
BG PATHUM UNITED
6
 
 
 

15:15
SCH
VL1
SAI GON
12
 
 
THANH HOA
8
 
 
 

15:30
SCH
2L
FC LIEFERING
14
 
 
FLORIDSDORFER AC
4
 
 

15:30
SCH
CGrC
FIDELIS ANDRIA
19
 
 
CATANZARO
1
 
 
 

15:30
SCH
CGrC
GIUGLIANO
9
 
 
VIRTUS FRANCAVILLA
6
 
 
 

15:30
SCH
CGrC
JUVE STABIA
8
 
 
PICERNO
16
 
 
 

15:30
SCH
CGrC
MONOPOLI
4
 
 
VITERBESE CASTRENSE
20
 
 
 

15:30
SCH
TD
EXCELSIOR MAASSLUIS
10
 
 
HHC
2
 
 
 

15:30
SCH
TD
OFC OOSTZAAN
18
 
 
SPAKENBURG
13
 
 
 

15:30
SCH
TD
SCHEVENINGEN
14
 
 
NOORDWIJK
8
 
 
 

16:00
SCH
SL
FK KUKESI
8
 
 
BYLIS
4
 
 
 

16:00
SCH
SL
KASTRIOTI
7
 
 
TEUTA DURRES
10
 
 
 

16:00
SCH
PL
SABAIL
7
 
 
SUMQAYIT
9
 
 
 

16:00
SCH
PL
TORPEDO ZHODINO
6
 
 
FC GOMEL
8
 
 

16:00
SCH
PL
FK LEOTAR
12
 
 
SLOGA DOBOJ
8
 
 
 

16:00
SCH
PL
SLOBODA TUZLA
9
 
 
SIROKI BRIJEG
2
 
 
 

16:00
SCH
2PFL
BELASITSA PETRICH
7
 
 
LITEX
4
 
 
 

16:00
SCH
2PFL
ETAR VELIKO TARNOVO
2
 
 
DOBRUDZHA
15
 
 
 

16:00
SCH
2PFL
MONTANA
13
 
 
SOZOPOL
14