Information
All Games Live Finished Scheduled
SORT BY TIME
SORT BY LEAGUE
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

21:45
2 HF
88'
1A
KORTRIJK
12
1
 
WAASLAND-BEVEREN
14
4
 
0
1
1
2

22:00
2 HF
73'
A
FLAMENGO
14
1
 
ATLETICO MINEIRO
10
1
 
0
1
0
1

1.50

4.20

6.50

22:00
2 HF
69'
A
SANTOS
5
 
 
RED BULL BRAGANTINO
4
1
 
0
0
1
0

2.10

3.30

3.30

22:00
2 HF
73'
SF
FROSINONE
 
 
PORDENONE
 
2
 
0
0
0
0

1.95

3.30

4.20

23:00
1 HF
31'
AP
SOL DE AMERICA
8
 
 
CLUB RIVER PLATE
7
 
 
0
0

2.40

3.25

2.70

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

21:00
FTR
GS
HAP.IR.KIRYAT SHMONA
1
 
 
MACCABI HAIFA
3
 
 
Full Time Result Only

4.75

3.80

1.57

 
21:30
FIN
ELS
ROSENBORG
5
 
 
SARPSBORG 08 FF
12
1
 
1
1
5
1

1.85

3.40

4.33

21:30
FIN
SL
CUKARICKI
5
 
 
RAD
19
 
 
3
0
3
0

1.25

5.25

9.50

21:30
FIN
SL
FK PARTIZAN
7
 
 
JAVOR
11
 
 
3
0
4
0

1.08

9.00

17.00

21:30
FIN
SL
FK VOZDOVAC
13
 
 
VOJVODINA
8
 
 
0
3
1
3

3.80

3.10

1.95

21:30
FIN
SL
PROLETER NOVI SAD
6
 
 
BACKA
17
 
 
0
0
1
1

1.66

3.40

4.50

21:00
FIN
1PFL
SLAVIA SOFIA
8
3
 
CHERNO MORE VARNA
7
4
 
1
0
1
1

2.05

3.10

3.25

21:00
FIN
D1
AL AHLY CAIRO
1
 
 
ENPPI
7
 
 
0
0
2
0

1.16

5.25

21.00

21:00
FIN
FRC
NIMES
 
 
MARSEILLE
 
 
 
0
1
0
1
 

3.40

3.30

2.00

21:00
FIN
SPL
AL-ITTIHAD JEDDAH
13
3
 
AL-AHLI JEDDAH
3
2
 
1
1
1
2

21:00
FIN
L1
CLUB AFRICAIN
5
 
 
ETOILE S. METLAOUI
13
 
 
0
1
2
1

21:00
FIN
AP
NACIONAL DE FOOTBALL
13
 
 
PENAROL
8
 
1
1
0
1
1

2.62

3.00

2.62

20:30
FIN
JPL
FC MAAN
2
 
 
AL-WEHDAT SC
1
 
 
0
2
0
4

13.00

5.25

1.20

20:30
FIN
RPO
CHINDIA TARGOVISTE
5
 
CS MIOVENI
 
1
 
1
0
2
0

1.95

3.40

3.40

20:05
FIN
FRC
FC SCHALKE 04
 
 
VFL OSNABRUCK
 
 
 
1
0
5
1
 

20:00
FIN
NII
FC AJKA
6
 
 
BEKESCSABA 1912
3
 
 
0
1
0
1

20:00
FIN
NII
GYIRMOT FC
6
 
 
SZOMBATHELYI HALADAS
9
 
 
0
0
2
1

20:00
FIN
NII
KAPOSVAR
16
 
 
KAZINCBARCIKAI
17
 
1
0
0
1
1

20:00
FIN
NII
SZEGED-CSANAD
15
 
 
SZENTLORINC SE
11
 
 
0
1
1
1

20:00
FIN
NII
SZOLNOKI MAV FC
4
 
 
BUDAORSI SC
12
 
 
0
0
1
0

20:00
FIN
NII
VASAS
8
 
 
CSAKVAR
18
 
 
1
1
2
1

20:00
FIN
GS
HAPOEL HAIFA
3
 
 
BNEI SAKHNIN
1
 
 
0
1
0
2

1.95

3.30

3.20

20:00
FIN
LMG
U.N.A.M. - PUMAS
4
2
 
FC JUAREZ
6
 
2
0
0
1
1

1.83

3.80

3.80

20:00
FIN
RFPL
SPARTAK MOSCOW
5
6
 
PFC SOCHI
4
3
 
2
1
2
2

1.60

3.80

5.50

20:00
FIN
SL
FK SPARTAK SUBOTICA
2
 
 
METALAC GM
15
 
 
0
1
4
1

1.18

6.00

12.00

20:00
FIN
SL
MLADOST LUCANI
3
 
 
INDJIJA
19
 
 
2
0
2
0

1.55

3.50

5.25

20:00
FIN
SL
NAPREDAK
14
 
 
RADNIK SURDULICA
10
 
 
0
0
2
1

2.10

3.20

3.20

20:00
FIN
SL
RADNICKI NIS
6
 
 
NOVI PAZAR
12
 
 
2
0
2
1

1.18

5.25

13.00

20:00
FIN
SL
TSC BACKA TOPOLA
4
 
 
FK ZLATIBOR
20
 
 
2
0
5
1

1.18

5.75

12.00

19:30
FIN
SPL
AL-WEHDA CLUB
4
1
 
AL-RAED
6
2
1
0
0
0
0

19:30
FIN
SL
MACVA
13
 
 
CRVENA ZVEZDA
1
 
 
0
1
0
3

12.00

7.00

1.12

19:15
FIN
1A
KV MECHELEN
6
3
 
ANDERLECHT
5
3
 
0
0
2
2

3.40

3.40

2.10

19:15
FIN
D2
AL-MARKHIYA
4
 
 
AL-SHAMAL
6
 
 
1
0
2
2
 

19:15
FIN
D2
AL-MESAIMEER
3
 
1
AL-KHARAITIYAT
1
 
 
0
0
0
1
 

19:15
FIN
SPL
DHAMK
15
1
 
AL-FAISALY FC
5
1
 
1
0
2
1

19:00
FIN
ML
TAMMEKA TARTU
6
2
 
FCI LEVADIA
4
 
 
0
1
1
1

19:00
FIN
E2
AS SALE
10
 
 
SIDI KACEM
15
 
 
0
0
0
1
 

19:00
FIN
E2
CHABAB ATLAS KHENIFRA
6
 
 
MAGHREB FES
3
 
 
0
0
2
1
 

19:00
FIN
E2
ITTIHAD KHEMISSET
9
 
 
KAWKAB A.C.MARRAKECH
12
 
 
0
0
0
1
 

19:00
FIN
E2
JEUNESSE BEN GUERIR
14
 
 
CHABAB MOHAMMEDIA
1
 
 
0
0
0
0
 

19:00
FIN
E2
KAC KENITRA
11
 
 
CHABAB RIF HOCEIMA
16
 
 
0
0
1
1
 

19:00
FIN
E2
RACING DE CASABLANCA
2
 
 
WYDAD TEMARA
13
 
 
0
0
0
0
 

19:00
FIN
E2
WYDAD FES
7
 
 
CHABAB RIADI SALMI
4
 
 
0
0
0
1
 

19:00
FIN
ELS
AALESUND
16
2
 
VIKING
13
4
 
1
2
2
2

4.20

3.60

1.80

19:00
FIN
ELS
KRISTIANSUND BK
5
 
 
START
15
1
 
1
0
3
2

1.50

4.33

6.00

19:00
FIN
ELS
MJONDALEN
13
2
 
HAUGESUND
11
 
 
1
0
1
0

2.75

3.20

2.60

19:00
FIN
ELS
STABAEK
7
 
 
ODD BALLKLUBB
3
2
 
0
0
0
1

2.90

3.20

2.40

19:00
FIN
ELS
STROMSGODSET
10
2
 
SANDEFJORD
8
2
1
1
2
3
4

1.61

3.80

5.25

19:00
FIN
PR
DERRY CITY
7
4
 
SHAMROCK ROVERS
1
 
 
1
0
1
2

5.50

3.60

1.57

19:00
FIN
RFPL
ARSENAL TULA
4
3
 
AKHMAT GROZNY
5
2
 
0
0
0
0

2.40

3.20

3.00

19:00
FIN
3G1
FC KUBAN-HOLDING
5
 
 
YESSENTUKI
13
 
 
1
0
2
0
 

19:00
FIN
3G1
KRASNODAR 3
6
 
 
BIOLOG-NOVOKUBANSK
11
1
1
0
0
1
0
 

19:00
FIN
3G1
TAGANROG
2
1
1
DYNAMO STAVROPOL
16
1
2
4
0
4
0
 

19:00
FIN
SPL
AL-ETTIFAQ
6
1
 
AL-FAYHA
11
2
 
0
2
3
2

19:00
FIN
SL
DUNAJSKA STREDA
1
 
 
SKF SERED
12
1
 
3
0
6
0

1.33

4.50

8.50

19:00
FIN
L1
CS SFAXIEN
2
 
 
CA BIZERTIN
14
 
 
0
0
0
0

19:00
FIN
L1
ETOILE DU SAHEL
4
 
2
US TATAOUINE
11
 
 
2
0
2
0

18:45
FIN
1PFL
BOTEV PLOVDIV
2
4
 
LOKOMOTIV PLOVDIV
14
3
 
1
0
2
0

3.20

3.10

2.10

18:45
FIN
NII
SIOFOK
19
 
 
DEBRECENI VSC
2
 
 
0
1
1
1

18:30
FIN
FLBH
NK TOSK
12
 
 
POSUSJE
6
 
 
0
0
0
1

18:30
FIN
VEI
FC LAHTI
6
2
 
ILVES
7
3
 
2
0
3
2

3.10

3.20

2.30

18:30
FIN
VEI
INTER TURKU
1
3
 
HAKA
10
3
 
1
0
2
0

1.44

4.33

7.00

18:30
FIN
VEI
KUPS
3
1
 
HJK HELSINKI
1
1
 
0
1
0
3

2.80

3.40

2.45

18:30
FIN
YKK
KPV
9
 
 
FF JARO
2
 
 
0
2
0
4

1.80

3.50

3.80

18:30
FIN
KGA
FC VIIKINGIT
11
 
 
FC KIFFEN
5
 
 
0
1
2
2

4.50

4.00

1.60

18:30
FIN
KGA
MIKKELIN KISSAT
4
 
 
FC REIPAS
8
 
 
1
0
4
1

2.25

4.00

2.55

18:30
FIN
NII
DEBRECENI EAC
20
 
 
DOROGI FC
4
 
 
1
1
1
2

18:30
FIN
NII
SOROKSAR
12
 
 
NYIREGYHAZA
1
 
 
0
0
0
1

18:30
FIN
1.MFL
FK BELASICA
12
 
 
FK SILEKS
1
 
 
0
0
0
6

18:30
FIN
1.MFL
FK MAKEDONIJA G. P.
2
 
 
FK RABOTNICKI
9
 
 
1
0
2
1

18:30
FIN
1.MFL
FK RENOVA
5
 
 
FK STRUGA
4
 
 
0
0
0
0

18:30
FIN
1.MFL
PELISTER
4
 
 
AKADEMIJA PANDEV
11
 
 
1
0
1
0

18:30
FIN
1.MFL
SHKUPI 1927
6
 
 
SHKENDIJA
5
 
 
2
0
2
2

18:30
FIN
PR
KILMARNOCK
8
2
 
CELTIC
4
1
 
1
1
1
1

11.00

6.00

1.25

18:30
FIN
ASV
DJURGARDEN
4
1
 
HAMMARBY
6
5
 
0
2
1
2

2.00

3.60

3.50

18:30
FIN
ASV
MJALLBY AIF
7
1
 
AIK
12
2
 
2
1
3
1

2.87

3.10

2.55

18:30
FIN
ASV
OSTERSUNDS FK
15
 
 
IF ELFSBORG
2
1
1
0
0
0
1

4.50

3.75

1.75

18:00
FIN
SC
FC NOAH
 
 
FC ARARAT-ARMENIA
 
 
1
0
0
1
1
2
1
 

18:00
FIN
N/E
INTER DOBRICH
4
 
 
SPORTIST GEN.TOSHEVO
3
 
 
0
2
2
2
 

18:00
FIN
N/E
KUBRAT
7
 
 
TOPOLI 2010
6
 
 
0
0
0
0
 

18:00
FIN
N/E
SHUMEN 2007
2
 
 
SPARTAK VARNA
15
 
 
1
2
3
2
 

18:00
FIN
N/E
USTREM DONCHEVO
2
 
 
SEPTEMVRI TERVEL
16
 
 
0
0
3
0
 

18:00
FIN
N/W
DRENOVETS
17
 
 
AKADEMIA BOTEV VRATSA
1
 
 
0
0
0
3
 

18:00
FIN
N/W
LOKOMOTIV 1927 DRYANOVO
2
 
 
PARVA ATOMNA
18
 
 
1
1
2
1
 

18:00
FIN
N/W
LOKOMOTIV MEZDRA
13
 
 
PAVLIKENI
2
 
 
0
0
0
1
 

18:00
FIN
N/W
PESHTERA GALATA
14
 
 
PARTIZAN CHERVEN BRYAG
1
 
 
0
0
0
1
 

18:00
FIN
N/W
SEVLIEVO
3
 
 
TRYAVNA
12
 
 
2
0
3
0
 

18:00
FIN
N/W
SPARTAK PLEVEN
4
 
 
BDIN VIDIN
10
 
 
3
0
10
0
 

18:00
FIN
N/W
VIHAR SLAVYANOVO
2
 
 
AKADEMIK SVISHTOV
10
 
 
0
0
4
1
 

18:00
FIN
N/W
YANTRA POLSKI TRAMBESH
8
 
 
LEVSKI 2020 LOM
9
 
 
0
0
0
0
 

18:00
FIN
S/E
RODOPA SMOLYAN
14
 
 
CHERNOMORETS BURGAS
7
 
 
0
0
0
1
 

18:00
FIN
D1
MISR EL MAKASA
14
 
 
ASWAN SC
13
 
 
0
0
2
1

1.95

2.90

4.00

18:00
FIN
JPL
AL-AHLI AMMAN
12
 
 
SHABAB AL ORDON
9
 
 
1
2
1
3

3.30

3.40

2.00

18:00
FIN
3G1
SKA ROSTOV
5
 
 
SPARTAK NALCHIK
14
 
 
1
0
1
0
 

18:00
FIN
3G2
MUROM
3
 
 
ZNAMYA TRUDA
13
 
1
1
0
2
1
 

18:00
FIN
3G3
FC RYAZAN
2
 
 
AVANGARD KURSK
15
1
1
1
0
2
0
 

18:00
FIN
2L
SLOVAN BRATISLAVA B
14
 
 
MFK SKALICA
3
 
 
0
0
1
2

17:45
FIN
EC
HERACLES
 
 
PEC ZWOLLE
 
 
 
0
1
0
1

2.10

3.60

2.75

17:30
FIN
2G1
VALERENGA 2
8
 
 
TROMSDALEN UIL
10
 
 
0
1
2
1

2.50

3.80

2.25

17:30
FIN
R128
SKRA CZESTOCHOWA
 
 
STAL STALOWA WOLA
 
 
 
0
2
1
3
 

2.30

3.40

2.80

17:30
FIN
PPO
ASC RECEA
 
 
MINAUR BAIA MARE
 
 
 
2
1
2
1
2
1
4-3

17:30
FIN
PPO
CSM SLATINA
 
 
PROGRESUL SPARTAC
 
 
 
0
0
1
0

17:30
FIN
PPO
UNIREA 2004 SLOBOZIA
 
 
MOSTISTEA ULMU
 
 
 
1
0
2
0

17:15
FIN
AP
BOSTON RIVER
11
 
 
MONTEVIDEO WANDERERS
2
1
1
0
1
0
2

2.60

3.20

2.50

17:00
FIN
VOR
ROTHIS
7
 
 
RW RANKWEIL
5
 
 
0
0
1
3

17:00
FIN
1A
ZULTE-WAREGEM
16
3
 
GENK
1
1
 
1
0
1
2

3.80

4.00

1.80

17:00
FIN
B
OESTE
11
 
 
CHAPECOENSE-SC
12
 
 
0
0
0
0

3.00

3.00

2.30

17:00
FIN
1DW
FORTUNA HJORRING II (W)
1
 
 
ROMALT IF (W)
5
 
 
1
0
4
1
 

17:00
FIN
VEI
ROPS
12
 
 
IFK MARIEHAMN
7
2
 
1
1
2
3

2.75

3.20

2.55

17:00
FIN
YKK
VPS
5
 
 
AC KAJAANI
9
 
 
0
1
1
1

2.30

3.50

2.90

17:00
FIN
2G2
ASKER
6
 
 
NOTODDEN
7
 
 
0
0
0
1

1.61

4.20

4.20

17:00
FIN
TS
LILLESTROM (W)
1
 
 
ARNA-BJORNAR (W)
9
 
 
1
0
2
1

17:00
FIN
RFPL
FC UFA
16
2
 
KRASNODAR
1
2
 
0
0
0
3

4.00

3.30

1.95

17:00
FIN
3G1
DRUZHBA MAYKOP
15
 
 
ANZHI
3
 
 
1
2
1
4
 

17:00
FIN
3G1
TUAPSE
17
 
1
PFC KUBAN
1
 
 
1
3
1
6
 

17:00
FIN
3G2
KAZANKA MOSCOW
3
 
 
KOLOMNA
14
 
 
1
0
2
1
 

17:00
FIN
3G2
TVER FC
6
 
 
ZENIT IRKUTSK
5
 
 
0
1
1
1
 

17:00
FIN
3G3
KRASNY
14
 
 
KALUGA
5
 
 
0
1
0
1
 

17:00
FIN
3G3
KVANT OBNINSK
3
 
1
METALURG VIDNOE
12
 
 
2
1
2
1
 

17:00
FIN
3G3
METALLURG LIPETSK
1
 
 
FAKEL-M VORONEZH
16
 
 
0
0
2
0
 

17:00
FIN
3G3
SALYUT BELGOROD
2
 
 
SATURN RAMENSKOYE
14
 
 
2
0
2
1
 

17:00
FIN
3G4
KAMAZ NABEREZHNYE CHELNY
1
 
 
KRYLYA SOVETOV 2
14
1
1
3
0
6
0
 

17:00
FIN
3G4
VOLGA ULYANOVSK
3
 
 
URAL 2
12
 
 
2
0
2
0
 

17:00
FIN
3G4
VOLNA NIZHNY NOVGOROD
5
 
 
CHELYABINSK
10
 
 
0
0
1
0
 

17:00
FIN
PR
RANGERS
2
 
 
ST MIRREN
6
2
 
1
0
3
0

1.18

6.50

15.00

17:00
FIN
D1S
FC LINKOPING CITY
4
 
 
LANDSKRONA BOIS
3
 
 
1
0
2
0

2.10

3.10

3.25

17:00
FIN
D2NG
VANERSBORGS IF
3
 
 
KARLSTAD FOTBOLLUTVECKLING
14
 
 
0
0
1
0
 

1.83

4.00

3.10

17:00
FIN
SF
BSC YOUNG BOYS
1
 
FC SION
 
1
1
0
0
3
1

1.33

4.75

7.50

16:30
FIN
FRC
FC PREUSSEN ESPELKAMP
 
 
ARMINIA BIELEFELD
 
 
 
0
2
0
5
 

16:30
FIN
EL
CHIKHURA SACHKHERE
9
 
 
DINAMO BATUMI
2
 
 
0
3
0
4

16:30
FIN
3G1
LEGION-DYNAMO
2
 
 
CHERNOMORETS NOVOROSSIYSK
16
 
 
0
0
1
0
 

16:30
FIN
NFS
REAL KINGS FC
6
 
 
CAPE UMOYA UNITED FC
12
 
 
2
0
2
0

16:30
FIN
NFS
RICHARDS BAY FC
10
 
 
TS SPORTING
13
 
 
0
1
2
2

16:30
FIN
D1N
IFK LULEA
8
 
 
SANDVIKENS IF
6
 
 
1
0
1
0

3.60

4.00

1.85

16:30
FIN
D1N
TEAM TG FF
13
 
 
VASALUNDS IF
1
 
 
0
1
1
4

6.50

4.00

1.40

16:00
FIN
ML
KALJU NOMME
2
 
 
TRANS NARVA
7
 
 
0
0
3
0

16:00
FIN
D1W
HONEFOSS (W)
5
 
 
GREI (W)
6
 
 
0
1
1
1
 

16:00
FIN
3G1
MASHUK-KMV
3
 
1
FK MAKHACHKALA
15
 
 
3
0
4
1

16:00
FIN
3G2
DOLGOPRUDNY
2
 
 
CHITA
16
 
 
2
0
3
0
 

16:00
FIN
3G3
FC KHIMIK-ARSENAL
3
 
 
SOKOL SARATOV
4
 
 
0
0
0
0
 

16:00
FIN
3G3
STROGINO MOSCOW
2
 
 
ZNAMYA NOGINSK
1
 
 
0
0
1
1
 

16:00
FIN
SL
FOREST RANGERS
2
 
 
ZANACO
6
 
 
0
0
0
0
 

15:30
FIN
EC
DE GRAAFSCHAP
 
 
VOLENDAM
 
 
 
1
0
1
2

1.70

4.00

3.60

15:30
FIN
EC
FEYENOORD
 
 
SPARTA ROTTERDAM
 
 
 
3
0
3
0

1.40

4.20

6.50

15:30
FIN
ASV
FALKENBERGS FF
14
3
 
MALMO FF
1
2
1
0
1
0
1

9.00

4.50

1.36

15:30
FIN
ASV
HACKEN
5
2
 
KALMAR FF
13
 
 
0
1
0
2

1.53

4.00

6.00

15:30
FIN
ASV
OREBRO
7
1
 
IFK GOTEBORG
11
1
 
0
0
1
1

3.60

3.50

2.00

15:30
FIN
SPR
ORGRYTE
9
2
 
TRELLEBORGS FF
11
2
 
2
0
2
1

2.25

3.40

3.10

15:00
FIN
CSL
GUANGZHOU R&F FC
8
2
 
JIANGSU SUNING
1
2
 
0
2
0
2

5.50

4.50

1.57

15:00
FIN
ED
HB KOGE (W)
1
 
 
AALBORG (W)
8
 
 
3
1
7
2

15:00
FIN
FRC
KFC UERDINGEN 05
 
 
PSV
 
 
 
0
1
0
3
 

15:00
FIN
D2NS
KARLBERGS BK
1
 
 
ENKOPINGS SK
7
 
 
2
1
3
1
 

1.40

4.00

6.50

15:00
FIN
VL
CSKA PAMIR
4
 
 
FC ISTARAVSHAN
9
 
 
1
1
1
1
 

1.36

4.20

7.50

15:00
FIN
VL
KHATLON
3
 
 
REGAR-TADAZ
8
 
 
1
1
4
2
 

2.00

3.25

3.25

14:30
FIN
1A
ST TRUIDEN
1
2
 
GENT
16
2
 
1
1
2
1

5.50

4.00

1.60

14:00
FIN
FRC
WERDER BREMEN
 
 
EINTRACHT BRAUNSCHWEIG
 
 
 
2
0
2
0
 

1.70

3.80

4.00

14:00
FIN
IL
VILNIUS BFA
14
 
 
FK RITERIAI B
8
 
 
0
2
0
3

14:00
FIN
2G1
BRATTVAG
6
 
 
MOSS
10
 
 
0
1
1
1

1.50

4.20

5.25

14:00
FIN
3G2
LENINGRADETS
1
 
 
RODINA
15
 
 
4
2
5
2
 

14:00
FIN
3G2
ZENIT 2
3
 
 
SMOLENSK
2
 
 
0
0
1
1
 

14:00
FIN
3G4
LADA TOGLIATTI
13
1
2
ZVEZDA PERM
2
 
 
0
1
0
5
 

14:00
FIN
3G4
ORENBURG 2
13
 
 
FK NOVOSIBIRSK
2
 
1
0
0
0
1
 

14:00
FIN
D2VG
ROSENGARD
11
 
 
ESLOVS
12
 
 
0
0
1
1
 

13:30
FIN
1DW
AARHUS 1900 (W)
16
 
 
IF LYSENG (W)
3
 
 
0
0
2
3
 

13:00
FIN
CSL
GUANGZHOU FC
1
1
 
SHANDONG LUNENG
3
 
 
0
0
0
1

1.70

4.33

4.20

13:00
FIN
ML
PAIDE LINNAMEESKOND
2
 
 
TALLINNA KALEV
10
 
 
3
0
4
0

13:00
FIN
KGC
SC KUFU-98
6
 
 
FCV
5
 
 
0
1
2
2

2.15

4.20

2.62

13:00
FIN
J1
CEREZO OSAKA
3
2
 
FC TOKYO
6
2
 
0
0
0
0

2.15

3.40

3.25

13:00
FIN
J2
MACHIDA ZELVIA
13
2
 
JEF UNITED CHIBA
12
 
 
0
2
0
2

2.40

3.00

3.10

13:00
FIN
J2
THESPAKUSATSU GUNMA
22
1
 
GIRAVANZ KITAKYUSHU
3
 
 
1
1
1
2

4.00

3.50

1.85

13:00
FIN
KL1
INCHEON UNITED
12
2
 
SEONGNAM FC
6
1
 
0
0
0
2

3.40

3.30

2.10

13:00
FIN
KL1
SANGJU SANGMU FC
3
1
 
BUSAN I PARK
9
3
 
0
0
2
0

2.30

3.50

2.87

13:00
FIN
KL2
BUCHEON FC 1995
5
3
 
SUWON FC
1
4
 
1
0
2
0

3.60

3.30

2.05

12:00
FIN
NSW2
ST GEORGE FC
6
 
 
BLACKTOWN SPARTANS
3
 
 
0
0
1
1
 

12:00
FIN
J1
SANFRECCE HIROSHIMA
8
2
 
SHONAN BELLMARE
18
1
 
1
0
1
0

1.45

4.50

6.50

12:00
FIN
J3
BLAUBLITZ AKITA
1
 
 
ROASSO KUMAMOTO
2
 
 
2
0
2
1

12:00
FIN
J3
GAMBA OSAKA U23
16
 
 
AZUL CLARO NUMAZU
8
 
 
1
0
2
1

12:00
FIN
J3
NAGANO PARCEIRO
5
 
 
KAGOSHIMA UNITED
7
 
 
0
0
0
1

12:00
FIN
L1
NTV BELEZA (W)
4
 
 
NIIGATA (W)
5
 
 
0
1
2
2

12:00
FIN
KL2
JEONNAM DRAGONS
6
2
 
SEOUL E-LAND FC
4
1
 
0
0
1
2

2.75

3.25

2.55

11:30
FIN
NSW
ROCKDALE CITY SUNS
2
 
 
MARCONI STALLIONS
5
 
 
1
0
1
0
 

11:30
FIN
BPL
TOOWONG
4
 
 
THE GAP
9
 
 
2
0
2
0
 

11:30
FIN
VOR
ROTENBERG
8
 
 
SW BREGENZ
2
 
 
0
0
0
2

11:30
FIN
2L
FC PETRZALKA 1898
15
 
 
FK ZELEZIARNE PODBREZOVA
1
 
 
0
2
0
4

11:30
FIN
2L
STK 1914 SAMORIN
8
 
 
FK POPRAD
13
 
 
1
1
3
1

11:00
FIN
QSL
OLYMPIC FC
4
 
 
BRISBANE STRIKERS
9
 
 
0
1
0
1

1.72

4.00

3.40

11:00
FIN
BPL
CENTENARY STORMERS
5
 
 
GRANGE THISTLE
3
 
 
0
1
1
2
 

11:00
FIN
PL
HANG YUEN FC
4
 
 
TAIPOWER
1
 
 
0
0
0
0

11:00
FIN
PL
HASUS TSU
6
 
 
TAICHENG LIONS
8
 
 
0
0
2
0

11:00
FIN
PL
MING CHUAN UNIV.
7
 
 
TAICHUNG FUTURO FC
3
 
 
0
0
0
1

11:00
FIN
PL
TATUNG
5
 
 
TAINAN CITY
2
 
 
2
1
2
3

11:00
FIN
L1
URAWA (W)
3
 
 
CEREZO OSAKA (W)
1
 
 
0
1
0
1

10:00
FIN
BCL1
NORTH PINE
10
 
 
UNIVERSITY OF QUEENSLAND
11
 
 
0
0
0
0
 

10:00
FIN
QSL20
BRISBANE CITY (U20)
3
 
 
GOLD COAST KNIGHTS (U20)
7
 
 
0
0
3
1
 

10:00
FIN
J3
FC IMABARI
6
 
 
FUJIEDA MYFC
10
 
 
1
0
1
1

09:30
FIN
QSL
GOLD COAST UNITED
8
 
1
BRISBANE ROAR YOUTH
3
 
 
1
0
2
3

2.75

3.80

1.95

09:00
FIN
BPL
TARINGA ROVERS
2
 
 
CABOOLTURE
11
 
 
3
0
6
1
 

09:00
FIN
J3
FUKUSHIMA UNITED
14
 
 
KAMATAMARE SANUKI
18
 
 
3
0
4
1

09:00
FIN
L1
SENDAI (W)
10
 
 
INAC KOBE LEONESSA (W)
1
 
 
0
1
2
2

08:30
FIN
QSL20
OLYMPIC FC (U20)
2
 
 
BRISBANE STRIKERS (U20)
6
 
 
0
0
3
0
 

08:00
FIN
NSW
SYDNEY UNITED 58 FC
5
 
 
NORTH SHORE MARINERS
11
 
 
0
0
1
0
 

08:00
FIN
QSL2
IPSWICH KNIGHTS
3
 
 
ROCHEDALE ROVERS
8
 
 
2
0
3
0
 

07:35
FIN
ACT
TUGGERANONG UNITED
6
 
 
BELCONNEN UNITED
3
 
 
0
0
0
0
 

07:30
FIN
NNSW
WESTON WORKERS BEARS
4
 
 
CHARLESTOWN AZZURRI
8
 
 
1
0
1
2
 

07:30
FIN
QSL20
GOLD COAST UNITED (U20)
1
 
 
BRISBANE ROAR FC (U20)
5
 
 
0
0
3
1
 

07:00
FIN
J3
VANRAURE HACHINOHE
10
 
 
GAINARE TOTTORI
3
 
 
1
0
1
0

06:45
FIN
NNSW
LAKE MACQUARIE CITY
8
 
 
EDGEWORTH EAGLES
1
 
 
0
3
0
3
 

05:30
FIN
USL
PHOENIX RISING
1
 
 
NEW MEXICO UNITED
1
 
 
2
1
5
2
 

05:30
FIN
USL
RENO 1868 FC
1
 
 
TACOMA DEFIANCE
3
 
 
2
1
2
1
 

05:30
FIN
USL1
FC TUCSON
8
 
 
UNION OMAHA
2
 
 
0
0
1
2
 

05:00
FIN
LMG
GUADALAJARA-CHIVAS
16
1
1
PUEBLA
2
1
 
0
0
0
1

2.20

3.30

3.30

05:00
FIN
USL
PORTLAND TIMBERS 2
4
 
 
SACRAMENTO REPUBLIC
2
1
1
0
1
0
1
 

04:45
FIN
QSL20
QUEENSLAND LIONS (U20)
8
 
 
EASTERN SUBURBS FC (U20)
10
 
 
1
2
4
3
 

04:30
FIN
USL
EL PASO LOCOMOTIVE
2
 
 
COLORADO SWITCHBACKS
4
 
 
2
0
4
2
 

04:00
FIN
USL
AUSTIN BOLD
3
 
 
RGV TOROS FC
5
1
1
2
1
4
1
 

04:00
FIN
USL1
NORTH TEXAS SC
5
1
1
CHATTANOOGA RED WOLVES SC
3
 
 
0
1
2
2
 

03:06
FIN
LMG
MONTERREY
6
2
 
SANTOS LAGUNA
8
 
 
1
1
2
2

1.72

3.75

4.50