Information
All Games Live Finished Scheduled
SORT BY TIME
SORT BY LEAGUE
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

10:00
SCH
KL2
JEJU UNITED FC
6
 
 
SUWON FC
2
 
 

10:00
SCH
KL3
CHUNCHEON FC
12
 
 
DAEJEON KORAIL
1
 
 
 

10:00
SCH
KL3
JEONJU FC
16
 
 
PYEONGTAEK CITIZEN
11
 
 
 

10:30
SCH
KL1
ULSAN HYUNDAI FC
2
 
 
SEONGNAM FC
5
 
 

11:00
SCH
KL3
GYEONGJU CITIZEN
13
 
 
GIMHAE CITY
2
 
 
 

11:00
SCH
KL3
HWASEONG FC
6
 
 
GANGNEUNG CITY FC
3
 
 
 

11:00
SCH
KL3
YANGJU CITIZEN FC
14
 
 
CHEONAN CITY
7
 
 
 

11:30
SCH
L1
PERSELA LAMONGAN
18
 
 
PSS SLEMAN
16
 
 

11:30
SCH
L1
PUSAMANIA BORNEO
3
 
 
PERSIKABO 1973
10
 
 

11:30
SCH
L2W
CILEGON UNITED
9
 
 
PSMS MEDAN
6
 
 
 

11:30
SCH
L2W
PERSERANG SERANG
3
 
 
PERSEKAT TEGAL
11
 
 
 

11:30
SCH
L2W
PSIM YOGYAKARTA
7
 
 
PERSERU BADAK LAMPUNG
4
 
 
 

11:30
SCH
L2W
PSPS PEKANBARU
2
 
 
PSKC KOTA CIMAHI
10
 
 
 

11:30
SCH
L2W
SEMEN PADANG
12
 
 
BABEL UNITED
1
 
 
 

11:30
SCH
L2W
SRIWIJAYA FC
5
 
 
TIGA NAGA
8
 
 
 

12:30
SCH
KL2
SEOUL E-LAND FC
8
 
 
DAEJEON CITIZEN
1
 
 

13:00
SCH
RL
BATE BORISOV RESERVES
13
 
 
SHAKHTER SOLIG. RESERVES
6
 
 
 

13:00
SCH
RL
FC ENERGETIK-BGU RESERVES
10
 
 
BELSHINA BOBRUISK RESERVES
12
 
 
 

13:00
SCH
RL
RUKH BREST RESERVES
8
 
 
FC VITEBSK RESERVES
9
 
 
 

13:00
SCH
EL
PARNU JK VAPRUS
6
 
 
K-JARVE JK JARVE
10
 
 
 

13:00
SCH
2.D
NSI RUNAVIK III
10
 
 
FC SUDUROY
3
 
 
 

13:00
SCH
2.D
ROYN
6
 
 
KI KLAKSVIK III
4
 
 
 

13:00
SCH
2.D
SKALA II
7
 
 
EB-STREYMUR II
2
 
 
 

13:00
SCH
2.D
TB TVOROYRI II
9
 
 
VIKINGUR GOTA III
8
 
 
 

13:00
SCH
2.D
UNDRID FF
5
 
 
B68 TOFTIR II
1
 
 
 

13:00
SCH
A
FK ZALGIRIS KAUNAS
2
 
 
FK PANEVEZYS
6
 
 

13:00
SCH
KL1
JEONBUK MOTORS
1
 
 
INCHEON UNITED
10
 
 

13:00
SCH
KL1
SANGJU SANGMU FC
3
 
 
POHANG STEELERS
6
 
 

13:00
SCH
KL1
SUWON BLUEWINGS
8
 
 
GANGWON FC
7
 
 

13:00
SCH
KL3
BUSAN TRANSPORT.CORP
8
 
 
GIMPO CITIZEN
15
 
 
 

13:00
SCH
KL3
MOKPO CITY
5
 
 
CHEONGJU FC
10
 
 
 

13:40
SCH
1L
RADOMIAK RADOM
4
 
 
CHROBRY GLOGOW
13
 
 

14:00
SCH
D1
KOLDING IF
4
 
 
VEJLE
1
 
 

14:00
SCH
2BL
FC HEIDENHEIM
4
 
 
JAHN REGENSBURG
10
 
 

14:00
SCH
2BL
FC NURNBERG
15
 
 
SPVGG GREUTHER FURTH
5
 
 

14:00
SCH
2BL
HOLSTEIN KIEL
8
 
 
SV WEHEN
16
 
 

14:00
SCH
2BL
VFL OSNABRUCK
13
 
 
VFL BOCHUM
12
 
 

14:00
SCH
BLW
SGS ESSEN (W)
4
 
 
VFL WOLFSBURG (W)
1
 
 

14:00
SCH
IL
FK ATMOSFERA
4
 
 
VILNAUS VITYS
13
 
 
 

14:00
SCH
IL
VILNIUS BFA
7
 
 
FA SIAULIAI
3
 
 
 

14:30
SCH
L1
PSIS SEMARANG
5
 
 
PERSIB BANDUNG
1
 
 

15:00
SCH
D1
FC FREDERICIA
3
 
 
FREMAD AMAGER
6
 
 

15:00
SCH
EDCR
FC THY-THISTED (W)
6
 
 
BRONDBY (W)
1
 
 

15:00
SCH
EDCR
FORTUNA HJORRING (W)
4
 
 
VSK AARHUS (W)
3
 
 
 

15:00
SCH
EDCR
KOLDINGQ (W)
5
 
 
FC NORDSJAELLAND (W)
2
 
 

15:00
SCH
EDRR
AALBORG (W)
2
 
 
B93 COPENHAGEN (W)
1
 
 
 

15:00
SCH
EDRR
HB KOGE (W)
4
 
 
BSF (W)
6
 
 
 

15:00
SCH
EDRR
ODENSE (W)
5
 
 
VILDBJERG (W)
3
 
 
 

15:00
SCH
3.LG
EINTRACHT BRAUNSCHWEIG
9
 
 
SG SONN. GROSSASPACH
19
 
 

15:00
SCH
3.LG
FC KAISERSLAUTERN
14
 
 
CHEMNITZER FC
13
 
 

15:00
SCH
3.LG
FC MAGDEBURG
15
 
 
FC VIKTORIA KOLN
12
 
 

15:00
SCH
3.LG
MSV DUISBURG
1
 
 
FC WURZBURGER KICKERS
10
 
 

15:00
SCH
3.LG
PREUSSEN MUNSTER
18
 
 
FC INGOLSTADT 04
5
 
 

15:00
SCH
3.LG
TSV 1860 MUNICH
6
 
 
HANSA ROSTOCK
8
 
 

15:00
SCH
VL1
HO CHI MINH CITY
1
 
 
SAI GON
2
 
 
 

16:00
SCH
PR
FC NEMAN GRODNO
8
 
 
SMOLEVICHI
15
 
 

16:00
SCH
FL
FC KRUMKACHY MINSK
2
 
 
VOLNA PINSK
5
 
 

16:00
SCH
ML
FCI LEVADIA
2
 
 
TAMMEKA TARTU
4
 
 

16:00
SCH
UW
BREIDABLIK (W)
10
 
 
FH HAFNARFJORDUR (W)
6
 
 
 

16:00
SCH
2L
ZNICZ PRUSZKOW
10
 
 
OLIMPIA ELBLAG
5
 
 

16:00
SCH
YL
AHAL FK
2
 
 
FC ASGABAT
3
 
 

16:00
SCH
YL
MERW
6
 
 
KOPETDAG ASGABAT
5
 
 

16:00
SCH
YL
SAGADAM
4
 
 
FC ENERGETIK
8
 
 

16:10
SCH
1L
ODRA OPOLE
16
 
 
WARTA POZNAN
2
 
 

16:30
SCH
BL
FC KOLN
10
 
 
UNION BERLIN
12
 
 

16:30
SCH
BL
FORTUNA DUSSELDORF
16
 
 
BORUSSIA DORTMUND
2
 
 

16:30
SCH
BL
HERTHA BERLIN
11
 
 
EINTRACHT FRANKFURT
13
 
 

16:30
SCH
BL
SC PADERBORN 07
18
 
 
WERDER BREMEN
17
 
 

16:30
SCH
BL
VFL WOLFSBURG
6
 
 
SC FREIBURG
7
 
 

16:30
SCH
L1
PERSIRAJA BANDA ACEH
7
 
 
AREMA FC
12
 
 

17:00
SCH
FL
GRANIT MIKASHEVICHY
12
 
 
FC SMORGON
1
 
 

17:00
SCH
D1
NAESTVED
11
 
 
VENDSYSSEL FF
5
 
 

17:00
SCH
PR
HB TORSHAVN
2
 
 
SKALA
9
 
 

17:00
SCH
PR
KI KLAKSVIK
4
 
 
VIKINGUR GOTA
5
 
 

17:00
SCH
PR
TB TVOROYRI
10
 
 
IF FUGLAFJORDUR
7
 
 

17:00
SCH
A
BANGA GARGZDAI
4
 
 
FK ZALGIRIS VILNIUS
1
 
 
 

17:00
SCH
PR
FC MARIUPOL
2
 
 
VORSKLA POLTAVA
4
 
 
 

17:00
SCH
PR
FC OLEKSANDRIYA
5
 
 
DESNA CHERNIHIV
4
 
 
 

17:00
SCH
PR
KARPATY LVIV
6
 
 
DNIPRO-1
1
 
 
 

17:00
SCH
PR
KOLOS KOVALIVKA
6
 
 
SHAKHTAR DONETSK
1
 
 
 

17:00
SCH
PR
OLIMPIK DONETSK
5
 
 
FK LVIV
3
 
 
 

17:00
SCH
PR
ZORYA LUHANSK
2
 
 
DYNAMO KYIV
3
 
 
 

17:55
SCH
NBI
FERENCVAROSI TC
1
 
 
KISVARDA FC
7
 
 

18:00
SCH
BL
ADMIRA WACKER
3
 
 
WSG WATTENS
4
 
 
 

18:00
SCH
BL
SCR ALTACH
2
 
 
SKN ST. POLTEN
6
 
 
 

18:00
SCH
BL
SV MATTERSBURG
5
 
 
AUSTRIA VIENNA
1
 
 
 

18:00
SCH
PR
TORPEDO ZHODINO
2
 
 
DINAMO BREST
10
 
 

18:00
SCH
FL
ARSENAL DZERZHINSK
9
 
 
FC SPUTNIK RECHITSA
4
 
 

18:00
SCH
D2
PARDUBICE
1
 
 
VARNSDORF
13
 
 

18:00
SCH
D2
USTI NAD LABEM
7
 
 
DUKLA PRAHA
5
 
 

18:00
SCH
UW
FYLKIR (W)
1
 
 
SELFOSS (W)
4
 
 
 

18:00
SCH
1L
STOMIL OLSZTYN
12
 
 
CHOJNICZANKA CHOJNICE
17
 
 

18:00
SCH
2L
GORNIK POLKOWICE
8
 
 
LECH II POZNAN
13
 
 

18:00
SCH
2L
GRYF WEJHEROWO
18
 
 
BLEKITNI STARGARD
7
 
 

18:00
SCH
2L
POGON SIEDLCE
14
 
 
BYTOVIA BYTOW
6
 
 

18:00
SCH
2L
STAL STALOWA WOLA
16
 
 
SKRA CZESTOCHOWA
15
 
 

18:00
SCH
SL
AS TRENCIN
1
 
 
FK POHRONIE D. ZDANA
6
 
 
 

18:00
SCH
SL
DUNAJSKA STREDA
3
 
 
ZEMPLIN MICHALOVCE
5
 
 

18:00
SCH
SL
FC VION ZLATE MORAVCE
2
 
 
FC NITRA
5
 
 
 

18:00
SCH
SL
FK SENICA
3
 
 
SKF SERED
4
 
 
 

18:00
SCH
SL
MSK ZILINA
2
 
 
SPARTAK TRNAVA
4
 
 

18:00
SCH
SL
SLOVAN BRATISLAVA
1
 
 
MFK RUZOMBEROK
6
 
 
 

18:40
SCH
1L
GKS BELCHATOW
15
 
 
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
9
 
 

18:45
SCH
1PFL
CHERNO MORE VARNA
6
 
 
VITOSHA BISTRITSA
14
 
 

19:00
SCH
FL
FC GOMEL
11
 
 
FC LIDA
7
 
 

19:00
SCH
ML
KURESSAARE
10
 
 
TALLINN JK LEGION
8
 
 

19:00
SCH
EL
PARNU JALGPALLIKLUBI
7
 
 
VANDRA JK VAPRUS
3
 
 
 

19:00
SCH
2L
GKS KATOWICE
4
 
 
STAL RZESZOW
9
 
 

19:00
SCH
SL
FK PARTIZAN
2
 
 
CUKARICKI
5
 
 

19:00
SCH
SL
INDJIJA
14
 
 
VOJVODINA
3
 
 

19:00
SCH
SL
MACVA
16
 
 
FK SPARTAK SUBOTICA
7
 
 

19:00
SCH
SL
NAPREDAK
12
 
 
MLADOST LUCANI
8
 
 

19:00
SCH
SL
PROLETER NOVI SAD
11
 
 
JAVOR
13
 
 

19:00
SCH
SL
RAD
15
 
 
FK VOZDOVAC
9
 
 

19:00
SCH
SL
RADNIK SURDULICA
10
 
 
RADNICKI NIS
6
 
 

19:00
SCH
SL
TSC BACKA TOPOLA
4
 
 
CRVENA ZVEZDA
1
 
 

19:00
SCH
1L
BUDUCNOST DOBANOVCI
16
 
 
SINDJELIC BEOGRAD
14
 
 

19:00
SCH
1L
FK TRAYAL
13
 
 
ZARKOVO
8
 
 

19:00
SCH
1L
GRAFICAR BEOGRAD
1
 
 
METALAC GM
2
 
 

19:00
SCH
1L
KABEL
5
 
 
SMEDEREVO 1924
15
 
 

19:00
SCH
1L
KOLUBARA
6
 
 
FK ZLATIBOR
4
 
 

19:00
SCH
1L
NOVI PAZAR
7
 
 
RADNICKI 1923
9
 
 

19:00
SCH
1L
RADNICKI PIROT
11
 
 
DINAMO VRANJE
10
 
 

19:00
SCH
1L
ZEMUN
12
 
 
BACKA
3
 
 

19:00
SCH
1L
OLIMPIJA LJUBLJANA
1
 
 
NK CM CELJE
2
 
 

19:15
SCH
SL
ISTANBUL BASAKSEHIR
2
 
 
ALANYASPOR
6
 
 

19:30
SCH
BL
BAYERN MUNICH
1
 
 
BORUSSIA MONCHENGLADBACH
5
 
 

20:00
SCH
PR
DINAMO MINSK
11
 
 
SLAVIA MOZYR
12
 
 

20:00
SCH
NBI
DEBRECENI VSC
8
 
 
PUSKAS ACADEMY
4
 
 

20:00
SCH
UW
THOR-KA (W)
8
 
 
STJARNAN (W)
7
 
 
 

20:00
SCH
PL
HAPOEL HADERA
2
 
 
HAPOEL KFAR-SABA
5
 
 
 

20:00
SCH
PL
HAPOEL RAANANA
8
 
 
HAP.IR.KIRYAT SHMONA
6
 
 
 

20:00
SCH
L1
AFC HERMANNSTADT
3
 
 
DINAMO BUCURESTI
4
 
 
 

20:00
SCH
L1
CHINDIA TARGOVISTE
7
 
 
VIITORUL CONSTANTA
1
 
 
 

20:00
SCH
L1
CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
3
 
 
FC ASTRA GIURGIU
4
 
 
 

20:00
SCH
L1
FC BOTOSANI
5
 
 
CFR 1907 CLUJ
1
 
 
 

20:00
SCH
L1
FCSB
2
 
 
GAZ METAN MEDIAS
6
 
 
 

20:00
SCH
L1
POLI IASI
5
 
 
ACADEMICA CLINCENI
6
 
 
 

20:00
SCH
L1
SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
2
 
 
FC VOLUNTARI
8
 
 
 

20:10
SCH
2L
AUSTRIA KLAGENFURT
2
 
 
SV LAFNITZ
6
 
 

20:10
SCH
2L
AUSTRIA VIENNA (AM)
8
 
 
FC LIEFERING
5
 
 

20:10
SCH
2L
FC JUNIORS OO
9
 
 
GRAZER AK
15
 
 

20:10
SCH
2L
FLORIDSDORFER AC
14
 
 
AUSTRIA LUSTENAU
7
 
 

20:10
SCH
2L
SV HORN
13
 
 
SKU AMSTETTEN
11
 
 

20:10
SCH
2L
WACKER INNSBRUCK
3
 
 
FC BW LINZ
10
 
 

20:10
SCH
2L
WIDZEW LODZ
1
 
 
LEGIONOVIA LEGIONOWO
17
 
 
 

20:45
SCH
PL
FC ASHDOD
4
 
 
SEKTZIA NES TZIONA
7
 
 
 

21:00
SCH
2L
FC DORNBIRN 1913
12
 
 
SK VORWARTS STEYR
4
 
 

21:00
SCH
2L
RIED
1
 
 
KAPFENBERGER SV
16
 
 

21:00
SCH
1PFL
SLAVIA SOFIA
5
 
 
BEROE
7
 
 

21:00
SCH
1.HNL
NK SLAVEN BELUPO
7
 
 
NK OSIJEK
5
 
 

21:00
SCH
PL
MACCABI HAIFA
2
 
 
BEITAR JERUSALEM
3
 
 
 

21:00
SCH
1L
NS MURA
5
 
 
TABOR SEZANA
6
 
 

21:30
SCH
SL1
PANATHINAIKOS
4
 
 
PAOK
2
 
 

21:45
SCH
SF
JUVENTUS
 
 
AC MILAN
 
 
 

21:45
SCH
SF
NAPOLI
 
 
INTER
 
 
 

21:45
SCH
SL
BESIKTAS
5
 
 
ANTALYASPOR
11
 
 

21:45
SCH
SL
YENI MALATYASPOR
15
 
 
KASIMPASA
13
 
 

22:05
SCH
NBI
ZALAEGERSZEGI TE
11
 
 
PAKS
10
 
 

23:00
SCH
URV
VALUR REYKJAVIK
11
 
 
KR REYKJAVIK
10
 
 

23:00
SCH
PL
SC BRAGA
3
 
 
BOAVISTA
11
 
 

POSTPONED / CANCELLED / ABANDONED GAMES
POSTPONED / CANCELLED / ABANDONED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

23:00
POST
DA5
CRAC
5
 
 
GOIANIA
4
 
 
 

23:00
POST
DA5
GOIANESIA
6
 
 
AGUIA NEGRA
7
 
 
 

23:00
POST
DA5
UNIAO RONDONOPOLIS
2
 
 
VITORIA ES
3
 
 
 

23:00
POST
DA6
ATLETICO ALAGOINHAS
3
 
 
PALMAS
5
 
 
 

23:00
POST
DA6
PATROCINENSE
6
 
 
GAMA
2
 
 
 

23:00
POST
DA6
TUPYNAMBAS
4
 
 
CALDENSE
1
 
 
 

23:00
POST
DA7
FERROVIARIA
3
 
 
FC CASCAVEL
2
 
 
 

23:00
POST
DA7
MIRASSOL
8
 
 
TOLEDO CW
7
 
 
 

23:00
POST
DA7
NACIONAL-PR
5
 
 
AD CABOFRIENSE
4
 
 
 

23:00
POST
DA7
PORTUGUESA-RJ
6
 
 
BANGU
1
 
 
 

23:00
POST
DA8
JOINVILLE
3
 
 
SAO LUIZ
4
 
 
 

23:00
POST
DA8
NOVORIZONTINO
5
 
 
ATLETICO TUBARAO
1
 
 
 

23:00
POST
DA8
PELOTAS
6
 
 
CAXIAS
2
 
 
 

23:00
POST
DA8
SAO CAETANO
7
 
 
MARCILIO DIAS
8
 
 
 

23:00
POST
DS
PITEA IF (W)
8
 
 
KOPPARBERGS-GOTEBORG (W)
5
 
 

22:00
POST
B
CRUZEIRO
8
 
 
AMERICA MINEIRO
1
 
 
 

22:00
POST
B
CSA
19
 
 
CRB
7
 
 
 

22:00
POST
B
CUIABA
2
 
 
CHAPECOENSE-SC
5
 
 
 

22:00
POST
B
FIGUEIRENSE
9
 
 
CONFIANCA
6
 
 
 

22:00
POST
B
GUARANI CAMPINAS
10
 
 
NAUTICO RECIFE
12
 
 
 

22:00
POST
B
JUVENTUDE
11
 
 
BOTAFOGO SP
3
 
 
 

22:00
POST
B
OESTE
13
 
 
AVAI
20
 
 
 

22:00
POST
B
OPERARIO-PR
14
 
 
BRASIL DE PELOTAS
4
 
 
 

22:00
POST
B
SAMPAIO CORREA
17
 
 
PONTE PRETA
16
 
 
 

22:00
POST
B
VITORIA
18
 
 
PARANA
15
 
 
 

22:00
POST
CPL
VALOUR FC
7
 
 
PACIFIC FC
6
 
 

22:00
POST
GS
AUSTRALIA
6
 
 
URUGUAY
3
 
 
 

21:00
POST
D2NS
IFK OSTERAKER
8
 
 
STOCKHOLM INTERNAZIONALE
7
 
 
 

20:30
POST
D2NS
KARLBERGS BK
10
 
 
FAGERSTA SODRA
3
 
 
 

20:30
POST
D2NS
SKILJEBO
13
 
 
IFK STOCKSUND
9
 
 
 

20:00
POST
CPL
HFX WANDERERS
5
 
 
FC EDMONTON
3
 
 

20:00
POST
2G1
VALERENGA 2
7
 
 
ALTA
9
 
 

20:00
POST
D2NL
BODENS BK
1
 
 
UMEA FC AKADEMI
13
 
 
 

20:00
POST
D2OG
DALSTORPS IF
4
 
 
IK TORD
9
 
 
 

20:00
POST
D2OG
IFK KARLSHAMN
8
 
 
BROMOLLA
3
 
 
 

20:00
POST
D2VG
ESLOVS
10
 
 
BK OLYMPIC
9
 
 
 

20:00
POST
D2VG
VINBERGS IF
7
 
 
VARBERGS GIF
6
 
 
 

19:15
POST
U17
RANDERS FREJA (U17)
3
 
 
AARHUS (U17)
10
 
 
 

19:15
POST
U17
SILKEBORG (U17)
12
 
 
ESBJERG (U17)
5
 
 
 

19:00
POST
U17
VEJLE (U17)
11
 
 
FC NORDSJAELLAND (U17)
6
 
 
 

18:15
POST
U17
FC COPENHAGEN (U17)
1
 
 
BRONDBY (U17)
9
 
 
 

18:00
POST
U17
FC MIDTJYLLAND (U17)
4
 
 
LYNGBY (U17)
2
 
 
 

18:00
POST
D1N
IF BROMMAPOJKARNA
9
 
 
KARLSLUNDS IF
6
 
 

18:00
POST
D1N
IFK HANINGE
3
 
 
GEFLE IF
8
 
 

18:00
POST
D1N
NYKOPINGS BIS
10
 
 
KARLSTAD BK
7
 
 

18:00
POST
D1N
SOLLENTUNA FK
13
 
 
OREBRO SYRIANSKA
11
 
 

18:00
POST
D1N
TABY FK
14
 
 
VASALUNDS IF
2
 
 

18:00
POST
D1S
ESKILSMINNE IF
1
 
 
SKOVDE AIK
13
 
 

18:00
POST
D1S
FC LINKOPING CITY
16
 
 
FK KARLSKRONA
4
 
 

18:00
POST
D1S
LINDOME GIF
7
 
 
IFK VARNAMO
5
 
 

18:00
POST
D1S
OSKARSHAMNS AIK
11
 
 
QVIDING FIF
12
 
 

18:00
POST
D1S
TORNS IF
14
 
 
MOTALA AIF FK
10
 
 

18:00
POST
D1S
TVAAKERS IF
15
 
 
LUNDS BK
9
 
 

17:30
POST
SA2
VIPERS FC
12
 
 
WESTERN STRIKERS
11
 
 
 

17:00
CANC
TIR
SV HALL
8
 
 
FC KITZBUHEL
1
 
 
 

17:00
CANC
TIR
SVG REICHENAU
5
 
 
TELFS
6
 
 
 

17:00
CANC
TIR
WACKER INNSBRUCK(AM)
7
 
 
IMST
3
 
 
 

17:00
CANC
TIR
ZIRL
4
 
 
FC KUFSTEIN
2
 
 
 

17:00
CANC
VOR
AUSTRIA LUSTENAU (AM)
1
 
 
RW RANKWEIL
6
 
 
 

17:00
CANC
VOR
ROTHIS
5
 
 
LAUTERACH
8
 
 
 

17:00
CANC
VOR
SCR ALTACH (AM)
7
 
 
FC LANGENEGG
2
 
 
 

17:00
CANC
VOR
SW BREGENZ
4
 
 
FC WOLFURT
3
 
 
 

17:00
POST
A
FK PANEVEZYS
6
 
 
SUDUVA MARIJAMPOLE
3
 
 

17:00
POST
2G1
BRATTVAG
10
 
 
HODD
5
 
 

17:00
POST
2G1
FLORO
2
 
 
SENJA
11
 
 

17:00
POST
2G1
FLOYA
3
 
 
EIDSVOLD TURN
1
 
 

17:00
POST
2G1
KJELSAS
6
 
 
MOSS
8
 
 

17:00
POST
2G2
EGERSUNDS
5
 
 
ARENDAL
1
 
 

17:00
POST
2G2
FLEKKEROY
6
 
 
NOTODDEN
10
 
 

17:00
POST
3G1
FUNNEFOSS-VORMSUND
3
 
 
NYBERGSUND IL TRYSIL
10
 
 
 

17:00
POST
3G1
GJOVIK-LYN
5
 
 
ELVERUM
2
 
 
 

17:00
POST
3G1
ROMMEN
12
 
 
GJELLERASEN
4
 
 
 

17:00
POST
3G2
FOLLO
14
 
 
HONEFOSS
10
 
 
 

17:00
POST
3G2
HALSEN
9
 
 
OPPSAL
13
 
 
 

17:00
POST
3G2
ORN-HORTEN
7
 
 
FLINT
6
 
 
 

17:00
POST
3G2
PORS GRENLAND
1
 
 
EIK TONSBERG
5
 
 
 

17:00
POST
3G3
BRODD
3
 
 
AKRA
2
 
 
 

17:00
POST
3G3
IL EXPRESS
6
 
 
VIKING 2
13
 
 
 

17:00
POST
3G3
MADLA
14
 
 
MANDALSKAMERATENE
8
 
 
 

17:00
POST
3G3
STAAL JORPELAND
10
 
 
START 2
11
 
 
 

17:00
POST
3G3
VIDAR
12
 
 
DONN
4
 
 
 

17:00
POST
3G3
VINDBJART
7
 
 
SOLA
9
 
 
 

17:00
POST
3G4
BJARG
2
 
 
OS
10
 
 
 

17:00
POST
3G4
FANA
4
 
 
FJORA
5
 
 
 

17:00
POST
3G4
FRIGG
6
 
 
SANDVIKEN
12
 
 
 

17:00
POST
3G4
LYN
8
 
 
FYLLINGSDALEN
14
 
 
 

17:00
POST
3G4
LYSEKLOSTER
9
 
 
BRANN 2
3
 
 
 

17:00
POST
3G5
MELHUS IL
11
 
 
STRINDHEIM
1
 
 
 

17:00
POST
3G5
NTNUI
13
 
 
SPJELKAVIK
3
 
 
 

17:00
POST
3G5
ORKLA
7
 
 
MOLDE 2
12
 
 
 

17:00
POST
3G5
TRAEFF
5
 
 
TILLER
4
 
 
 

17:00
POST
3G5
TYNSET
6
 
 
AALESUND 2
8
 
 
 

17:00
POST
3G5
VOLDA
14
 
 
BYASEN
9
 
 
 

17:00
POST
3G6
BODO-GLIMT 2
7
 
 
NORDSTRAND
6
 
 
 

17:00
POST
3G6
SKJERVOY
10
 
 
ULLERN
13
 
 
 

17:00
POST
3G6
TROMSO 2
12
 
 
MJOLNER
5
 
 
 

17:00
POST
D2NL
FRISKA VILJOR FC
2
 
 
NOTVIKENS IK
14
 
 
 

17:00
POST
D2NL
GOTTNE
3
 
 
STODE IF
11
 
 
 

17:00
POST
D2NL
IFK OSTERSUND
4
 
 
BODENS BK
1
 
 
 

17:00
POST
D2NL
NOTVIKENS IK
14
 
 
IFK UMEA
5
 
 
 

17:00
POST
D2NL
UMEA FC AKADEMI
13
 
 
TAFTEA
12
 
 
 

17:00
POST
D2NL
YTTERHOGDALS IK
7
 
 
SKELLEFTEA FF
10