Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

05:05
2 HF
90+
AP2
DORADOS
7
 
 
ATLETICO MORELIA
6
 
 
2
0
3
1

10:30
SCH
2R
CHINA (U20)
 
 
WUXI WUGOU FC
 
 
 

10:30
SCH
2R
GUANGXI BAOYUN
 
 
DANDONG TENGYUE
 
 
 

10:30
SCH
2R
QINGDAO YOUTH ISLAND FC
 
 
XIAMEN EGRET ISLAND
 
 
 

12:00
SCH
FRC
OSASUNA
 
 
UD LOGRONES
 
 
 
 

12:00
SCH
3R
CEREZO OSAKA
 
 
ALBIREX NIIGATA
 
 
 

1.70

3.40

5.50

13:00
SCH
KL1
ULSAN HYUNDAI FC
1
 
 
DAEGU FC
2
 
 

1.90

3.50

3.75

13:30
SCH
KL1
POHANG STEELERS
6
 
 
SEONGNAM FC
12
 
 

1.85

3.50

4.20

13:30
SCH
KL1
SUWON FC
7
 
 
JEONBUK MOTORS
3
 
 

3.75

3.40

2.00

14:00
SCH
FRC
BELENENSES SAD
 
 
ROMA
 
 
 
 

15:00
SCH
2G1
BRATTVAG
11
 
 
KVIK HALDEN
4
 
 

15:15
SCH
MSL
SABAH
7
 
 
KUALA LUMPUR
6
 
 

16:00
SCH
MSL
PETALING JAYA CITY
8
 
 
TERENGGANU
2
 
 

16:00
SCH
2G1
TROMSDALEN UIL
7
 
 
MOSS
10
 
 

16:00
SCH
2G4
NOSTA
13
 
 
IRTYSH OMSK
10
 
 

17:00
SCH
2G2
LEVANGER
5
 
 
ODD BALLKLUBB 2
6
 
 

17:00
SCH
2G2
NARDO
12
 
 
FRAM LARVIK
9
 
 

17:00
SCH
2G2
SOTRA
11
 
 
ARENDAL
2
 
 

17:00
SCH
2G4
ORENBURG 2
11
 
 
DINAMO BARNAUL
9
 
 

18:00
SCH
2PFL
SEPTEMVRI SOFIA
13
 
 
SPARTAK VARNA
3
 
 

18:00
SCH
2PFL
SPORTIST SVOGE
11
 
 
DOBRUDZHA
17
 
 

18:00
SCH
2PFL
STRUMSKA SLAVA
14
 
 
CSKA 1948 II
6
 
 

18:00
SCH
2PFL
YANTRA 2019 GABROVO
20
 
 
MAREK
10
 
 

18:00
SCH
SF
ESTEGHLAL FC
 
 
GOL GOHAR
 
 
 

18:00
SCH
VIR
FK LIEPAJA
4
 
 
VALMIERAS
2
 
 

18:00
SCH
2G3/2
FC RYAZAN
8
 
 
SAKHALIN
7
 
 

18:30
SCH
2PFL
ETAR VELIKO TARNOVO
9
 
 
HEBAR PAZARDZHIK
7
 
 

18:30
SCH
KGA
MIKKELIN KISSAT
10
 
 
PEKA
8
 
 

18:30
SCH
KGB
FC JAZZ
3
 
 
EPS
6
 
 

18:30
SCH
FRC
CAGLIARI
 
 
OLBIA
 
 
 
 

19:00
SCH
2PFL
SOZOPOL
4
 
 
LUDOGORETS II
8
 
 

19:00
SCH
1R
B 1908
 
 
NYKOBING FC
 
 
 

10.00

6.50

1.18

19:00
SCH
1R
OESTERBRO
 
 
LYNGBY
 
 
 

19:00
SCH
FRC
FENERBAHCE
 
 
DYNAMO KYIV
 
 
 
 

19:00
SCH
FRC
WISLA KRAKOW
 
 
NAPOLI
 
 
 
 

19:00
SCH
2G1
BAERUM
9
 
 
ASKER
3
 
 

19:00
SCH
2G1
KONGSVINGER
1
 
 
HODD
2
 
 

19:30
SCH
SF
FOOLAD FC
 
 
MALAVAN
 
 
 

20:00
SCH
2PFL
BOTEV PLOVDIV II
12
 
 
LEVSKI 2020 LOM
18
 
 

20:00
SCH
2PFL
MONTANA
16
 
 
LITEX
15
 
 

20:00
SCH
D1
PYRAMIDS FC
4
 
 
ISMAILY SC
12
 
 

20:00
SCH
3QR
SPARTAK MOSCOW
 
 
BENFICA
 
 
 

3.00

3.40

2.30

20:00
SCH
FRC
HERACLES
 
 
HSC 21
 
 
 
 

20:00
SCH
FRC
MALLORCA
 
 
HUESCA
 
 
 
 

20:00
SCH
FRC
RED BULL SALZBURG
 
 
BARCELONA
 
 
 
 

20:00
SCH
2G1
EIDSVOLD TURN
6
 
 
ALTA
5
 
 

20:00
SCH
2G2
OYGARDEN
7
 
 
VARD HAUGESUND
3
 
 

20:00
SCH
L1
ALIANZA ATLETICO
10
 
 
DEPORTIVO BINACIONAL
15
 
 
 

1.95

3.25

3.60

20:00
SCH
SPR
VASALUNDS IF
14
 
 
HELSINGBORG
5
 
 

4.75

4.00

1.65

20:30
SCH
L2
STEAUA BUCURESTI
12
 
 
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
14
 
 
 

21:00
SCH
3QR
DINAMO ZAGREB
 
 
LEGIA WARSZAWA
 
 
 

1.61

3.75

5.50

21:00
SCH
3QR
FERENCVAROSI TC
 
 
SLAVIA PRAHA
 
 
 

3.50

3.10

2.15

21:00
SCH
FRC
CADIZ
 
 
ATLETICO MADRID
 
 
 
 

21:00
SCH
FRC
SOUTHEND
 
 
BRENTFORD
 
 
 
 

21:00
SCH
FRC
VALLADOLID
 
 
RAYO VALLECANO
 
 
 
 

21:15
SCH
FRC
AJAX
 
 
LEEDS
 
 
 
 

21:30
SCH
FRC
VALENCIA
 
 
AC MILAN
 
 
 
 

21:45
SCH
FRC
CHELSEA
 
 
TOTTENHAM
 
 
 
 

21:45
SCH
FRC
LEICESTER
 
 
VILLARREAL
 
 
 
 

21:45
SCH
NLW
SHELBOURNE (W)
2
 
 
BOHEMIANS (W)
7
 
 

21:45
SCH
NLW
TREATY UNITED (W)
6
 
 
CORK CITY (W)
9
 
 

22:00
SCH
R32
TIGRE
 
 
INDEPENDIENTE
 
 
 

22:00
SCH
PD
CLUB ALWAYS READY
8
 
 
BLOOMING
13
 
 

1.33

5.00

7.00

22:00
SCH
D1
WADI DEGLA
17
 
 
AL AHLY CAIRO
2
 
 

22:00
SCH
FRC
ZARAGOZA
 
 
GETAFE
 
 
 
 

22:15
SCH
URV
FH HAFNARFJORDUR
6
 
 
HK KOPAVOGUR
11
 
 

22:15
SCH
URV
STJARNAN
10
 
 
IA AKRANES
12
 
 

22:15
SCH
URV
VALUR REYKJAVIK
1
 
 
KR REYKJAVIK
4
 
 

22:30
SCH
R16
CRB
 
 
FORTALEZA
 
 
 

4.20

3.20

1.85

22:30
SCH
L1
FBC MELGAR
2
 
 
CUSCO FC
16
 
 
 

1.95

3.30

3.60

FULL TIME RESULT ONLY
11:45
FTR
PL
KELANTAN UNITED
6
 
 
SELANGOR II
4
 
 
Full Time Result Only

 
12:00
FTR
BCL1
NEW FARM UNITED
8
 
 
AC CARINA
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
12:30
FTR
BCL1
IPSWICH CITY
11
 
 
NORTH PINE
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
FRC
BELENENSES SAD
 
 
ROMA
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
GS
BIG BULLETS
2
 
 
EXPRESS FC
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
PL
KARIOBANGI SHARKS
4
 
 
MATHARE UNITED
17
 
 
Full Time Result Only

 
15:00
FTR
PL
BANDARI
9
 
 
TUSKER
1
 
 
Full Time Result Only

 
15:00
FTR
PL
WESTERN STIMA
15
 
 
KCB
2
 
 
Full Time Result Only

 
15:15
FTR
PL
GOR MAHIA
8
 
 
HOMEBOYZ
5
 
 
Full Time Result Only

 
15:15
FTR
PL
SOFAPAKA
13
 
 
NZOIA SUGAR
14
 
 
Full Time Result Only

 
15:30
FTR
D1
COLOMBE
7
 
 
LES ASTRES
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
D1
YAFOOT
11
 
 
UNION DOUALA
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
GS
ATLABARA
4
 
 
YOUNG AFRICANS
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
PL
FAM-MSN
11
 
 
NEGERI SEMBILAN
1
 
 
Full Time Result Only

 
16:00
FTR
PL
PERAK II
10
 
 
JOHOR DARUL TAKZIM II
5
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
D1
BAMBOUTOS
3
 
 
PWD BAMENDA
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
D1
FOVU CLUB
1
 
 
EDING SPORT FC
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
D1
PANTHERE
4
 
 
CANON YAOUNDE
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
D1
STADE RENARD
4
 
 
AVION NKAM
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:30
FTR
D1
APEJES
3
 
 
YOUNG SPORTS ACADEMY
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:30
FTR
D1
DRAGON DE YAOUNDE
8
 
 
AS FORTUNA
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
D1
NAFTAN
8
 
 
BELSHINA BOBRUISK
2
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
1R
NB BORNHOLM
 
 
ALLEROD
 
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
JPL
AL-SALT
2
 
 
SHABAB AL ORDON
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
IL
FK SILAS
4
 
 
FK PANEVEZYS B
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
1R
AB TARNBY
 
 
TARNBY FF
 
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
1R
DOLLEFJELDE MUSSE
 
 
FREDERIKSSUND
 
 
 
Full Time Result Only

7.50

5.50

1.25

 
19:00
FTR
1R
FC NYHAVN
 
 
SKJOLD
 
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
1R
FREMAD VALBY
 
 
BRONSHOJ
 
 
 
Full Time Result Only

4.50

4.33

1.50

 
19:00
FTR
1R
KVIK-AALESTRUP
 
 
KJELLERUP
 
 
 
Full Time Result Only

8.00

6.00

1.22

 
19:00
FTR
1R
SVEBOLLE
 
 
GREVE
 
 
 
Full Time Result Only

8.00

6.00

1.22

 
19:00
FTR
1R
VARDE IF
 
 
B 1909
 
 
 
Full Time Result Only

1.62

4.00

4.20

 
19:00
FTR
1R
VIBY
 
 
VSK AARHUS
 
 
 
Full Time Result Only

6.50

5.00

1.33

 
19:00
FTR
IL
BANGA GARGZDAI B
6
 
 
FA SIAULIAI
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
IL
FK NEPTUNAS KLAIPEDA
10
 
 
FK JONAVA
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
1R
BRYNE (W)
 
 
STAAL JOERPELAND (W)
 
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
1R
EIK-TOENSBERG (W)
 
 
FL FART (W)
 
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
1R
FRIGG (W)
 
 
GREI (W)
 
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
1R
FYLLINGSDALEN (W)
 
 
STORD (W)
 
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
1R
HALLINGDAL (W)
 
 
HONEFOSS (W)
 
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
1R
HOEDD (W)
 
 
FORTUNA AALESUND (W)
 
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
1R
HOEYBRAATEN STOVNER (W)
 
 
ROA (W)
 
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
1R
KAUPANGER (W)
 
 
ASANE (W)
 
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
1R
RAUFOSS (W)
 
 
KONGSVINGER (W)
 
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
1R
STATHELLE (W)
 
 
SNOEGG FOTBALL (W)
 
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
1R
VIKING (W)
 
 
HAUGAR (W)
 
 
 
Full Time Result Only

 
19:30
FTR
VOR
FC EGG
10
 
 
ADMIRA DORNBIRN
5
 
 
Full Time Result Only

 
19:30
FTR
OBN
ASV CHAM
8
 
 
DJK VILZING
2
 
 
Full Time Result Only

 
19:30
FTR
OBN
DJK AMMERTHAL
6
 
 
DJK GEBENBACH
13
 
 
Full Time Result Only

 
19:30
FTR
OBN
FC SAND
14
 
 
SPVGG BAYERN HOF
11
 
 
Full Time Result Only

 
19:30
FTR
OBN
SV VATAN SPOR
17
 
 
ANSBACH
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:30
FTR
OBN
TSV KARLBURG
7
 
 
WURZBURGER FV
12
 
 
Full Time Result Only

 
19:30
FTR
OBS
FC DEISENHOFEN
6
 
 
TSV 1860 MUNICH II
5
 
 
Full Time Result Only

 
19:30
FTR
OBS
FC INGOLSTADT 04 II
15
 
 
TSV LANDSBERG
13
 
 
Full Time Result Only

 
19:30
FTR
OBS
SV DONAUSTAUF
8
 
 
GUNDELFINGEN
4
 
 
Full Time Result Only

 
19:30
FTR
OBS
TSV SCHWABEN AUGSBURG
10
 
 
SV KIRCHANSCHOERING
12
 
 
Full Time Result Only

 
19:30
FTR
OBS
TSV SCHWABMUENCHEN
19
 
 
SV PULLACH
14
 
 
Full Time Result Only

 
19:30
FTR
OBS
TURKSPOR AUGSBURG
2
 
 
TSV KOTTERN
9
 
 
Full Time Result Only

 
19:30
FTR
D2VG
HOEGANAES BK
9
 
 
ESKILSMINNE IF
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:30
FTR
D2VG
VINBERGS IF
7
 
 
VARBERGS GIF
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:45
FTR
D2SS
NYKOPINGS BIS
4
 
 
TROSA-VAGNHARAD SK
1
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
FRC
ALMERIA
 
 
BETIS
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
GS
MACCABI NETANYA
3
 
 
HAPOEL JERUSALEM FC
2
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
1R
GIMLETROLL (W)
 
 
AMAZON GRIMSTAD (W)
 
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
1R
MJOELNER (W)
 
 
MEDKILA (W)
 
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
1R
MOLDE (W)
 
 
HERD (W)
 
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
1R
NANSET (W)
 
 
SANDEFJORD (W)
 
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
1R
PORSANGER (W)
 
 
BOSSEKOP (W)
 
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
1R
SARPSBORG 08 (W)
 
 
ULLENSAKER-KISA (W)
 
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
1R
TROMSDALEN (W)
 
 
FLOYA (W)
 
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
D2NL
BODENS BK
3
 
 
NOTVIKENS IK
9
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
D2NL
GOTTNE
7
 
 
TEAM TG FF
1
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
D2NL
IFK OSTERSUND
14
 
 
FRISKA VILJOR FC
11
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
D2NL
TAFTEA
10
 
 
STORFORS AIK
5
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
D2NS
GAMLA UPSALA SK
10
 
 
ENSKEDE IK
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
D2NS
KVARNSVEDENS IK
6
 
 
STOCKHOLM INTERNAZIONALE
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
D2SS
ARAMEISKA-SYRIANSKA IF
12
 
 
SYRIANSKA FC
3
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
D2SS
KARLSLUNDS IF
8
 
 
MOTALA AIF FK
6
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
D2SS
RYNNINGE IK
14
 
 
ESKILSTUNA CITY FK
10
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
D2NG
IFK KUMLA
9
 
 
BK FORWARD
1
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
D2NG
LIDKOPINGS FK
13
 
 
YXHULTS IK
7
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
D2NG
VANERSBORGS FK
6
 
 
IK GAUTHIOD
10
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
D2SG
ASARUMS IF
2
 
 
NOSABY IF
14
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
D2SG
BK OLYMPIC
3
 
 
FBK BALKAN
10
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
D2SG
FK KARLSKRONA
6
 
 
IFK KARLSHAMN
12
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
D2SG
IFK BERGA
1
 
 
RAPPE GOIF
4
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
D2SG
IFK HASSLEHOLM
9
 
 
KSF PRESPA BIRLIK
15
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
D2SG
ROSENGARD
7
 
 
KRISTIANSTAD FC
13
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
D2SG
SOELVESBORGS GOIF
5
 
 
ESLOVS
8
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
D2VG
ANGELHOLMS FF
1
 
 
BK ASTRIO
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
D2VG
ASSYRISKA BK
10
 
 
IK TORD
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
D2VG
SAVEDALENS IF
4
 
 
VASTRA FROLUNDA IF
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:15
FTR
D2VG
ONSALA
2
 
 
ULLAREDS IK
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:30
FTR
OBS
HALLBERGMOOS
18
 
 
TSV DACHAU
16
 
 
Full Time Result Only

 
20:30
FTR
OBS
TSV 1880 WASSERBURG
3
 
 
SPVGG HANKOFEN-HAILING
1
 
 
Full Time Result Only

 
20:30
FTR
GS
BEITAR JERUSALEM
4
 
 
MACCABI PETAH TIKVA
5
 
 
Full Time Result Only

 
20:30
FTR
JPL
AL-JALIL
10
 
 
AL-JAZEERA AMMAN
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:30
FTR
D2NL
BERGNASETS AIK
13
 
 
UMEA FC AKADEMI
12
 
 
Full Time Result Only

 
20:30
FTR
D2NL
YTTERHOGDALS IK
4
 
 
FROESOE IF
15
 
 
Full Time Result Only

 
20:30
FTR
D2NS
FC JAERFAELLA
2
 
 
IFK STOCKSUND
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:30
FTR
D2SS
IFK ESKILSTUNA
11
 
 
VARMBOLS FC
13
 
 
Full Time Result Only

 
20:30
FTR
D2NG
IFK SKOEVDE FK
5
 
 
AHLAFORS IF
3
 
 
Full Time Result Only

 
20:30
FTR
D2NG
STENUNGSUNDS IF
8
 
 
IFK TIDAHOLM
15
 
 
Full Time Result Only

 
20:45
FTR
D2NS
FC ARLANDA
15
 
 
ENKOPINGS SK
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
FRC
SOUTHAMPTON
 
 
LEVANTE
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
D2NL
SANDVIKS IK
6
 
 
STODE IF
2
 
 
Full Time Result Only

 
21:00
FTR
D2NS
KUNGSANGENS
9
 
 
SKILJEBO
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
D2SS
ASSYRISKA UNITED IK
2
 
 
SMEDBY AIS
7
 
 
Full Time Result Only

 
21:00
FTR
D2SS
TYRESO FF
15
 
 
HUDDINGE IF
5
 
 
Full Time Result Only

 
21:15
FTR
D2NS
IFK LIDINGO
1
 
 
KARLBERGS BK
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:45
FTR
LL
CELTIC B
12
 
 
BERWICK RANGERS
9
 
 
Full Time Result Only

 
22:00
FTR
SD
ACADEMIA REY
1
 
 
RAYO ZULIANO
3
 
 
Full Time Result Only

 
22:00
FTR
SD
ATLETICO EL VIGIA FC
6
 
 
YARACUY FC
7
 
 
Full Time Result Only

 
22:30
FTR
SD
DEPORTIVO JBL
8
 
 
UNION LOCAL ANDINA
10
 
 
Full Time Result Only

 
22:30
FTR
SD
TFC MARACAIBO
2
 
 
URENA SC
4
 
 
Full Time Result Only

 
23:00
FTR
C
ITUANO
4
 
 
CRICIUMA
3
 
 
Full Time Result Only

 
23:00
FTR
3R
REAL SAN ANDRES
 
 
PATRIOTAS
 
 
 
Full Time Result Only

3.10

3.00

2.25

 
23:00
FTR
B
ATLETICO PORTENO
8
 
 
INDEPENDIENTE JUNIORS
5
 
 
Full Time Result Only

 
23:00
FTR
B
LDU PORTOVIEJO
9
 
 
GUALACEO SC
3
 
 
Full Time Result Only

 
23:00
FTR
SD
LLANEROS FC
9
 
 
REAL FRONTERA
5
 
 
Full Time Result Only

 
23:30
FTR
SD
ROCHA FC
7
 
 
ALBION FC
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
FINISHED GAMES
19:00
FIN
1R
INNSTRANDENS (W)
 
 
OVREVOLL HOSLE (W)
 
 
 
0
0
0
3

05:00
FIN
R32
DIRIANGEN FC
 
 
CD MARATHON
 
 
 
0
0
0
1

04:00
FIN
CPL
CAVALRY FC
4
 
 
FC EDMONTON
5
 
 
0
1
2
1

04:00
FIN
CL
SANTA FE
20
 
 
ATLETICO NACIONAL
6
 
 
0
0
0
1

2.62

3.00

3.00

03:30
FIN
PD
INDEPENDIENTE PETROLERO
7
 
 
REAL POTOSI
15
 
 
1
1
2
1

1.40

4.33

8.00

03:30
FIN
PD
EVERTON DE VINA
9
 
 
COBRESAL
14
3
 
1
0
3
0

1.70

3.50

5.00

03:30
FIN
L1
SPORTING CRISTAL
8
 
 
UNIVERSITARIO
9
 
 
2
0
2
2
 

1.95

3.10

4.00

03:05
FIN
AP2
ALEBRIJES DE OAXACA
12
 
 
CIMARRONES
10
 
 
0
1
0
1

03:00
FIN
B
AMERICA DE QUITO
7
 
 
GUAYAQUIL SC
4
 
 
0
0
2
0

03:00
FIN
R32
SANTA LUCIA
 
 
METROPOLITAN FA
 
 
 
2
0
3
0

01:15
FIN
R16
FLUMINENSE
4
 
CERRO PORTENO
 
5
 
1
0
1
0

1.75

3.40

5.25

01:00
FIN
B
BRUSQUE
8
 
 
CORITIBA
2
 
 
0
0
0
0

01:00
FIN
R16
GREMIO
2
 
VITORIA
 
 
1
1
0
1
0

1.44

3.80

9.00

01:00
FIN
PB
UNIVERSIDAD DE CONCEPCION
9
 
 
SAN MARCOS DE ARICA
8
 
 
0
0
3
1

01:00
FIN
AP2
CELAYA
1
 
 
TAMPICO MADERO
4
 
 
0
0
0
0

23:00
POST
TFA
ATLETICO SARMIENTO
8
 
 
DEFENSORES VR
5
 
 
 

23:00
POST
TFA
BOCA UNIDOS
7
 
 
CENTRAL NORTE
6
 
 
 

23:00
POST
TFA
CIPOLLETTI
3
 
 
OLIMPO BAHIA BLANCA
1
 
 
 

23:00
POST
TFA
CIRCULO DEPORTIVO
15
 
 
DEPORTIVO MADRYN
2
 
 
 

23:00
POST
TFA
DESAMPARADOS
6
 
 
ATLETICO CAMIONEROS
14
 
 
 

23:00
POST
TFA
DOUGLAS HAIG
14
 
 
RACING DE CORDOBA
1
 
 
 

23:00
POST
TFA
ESTUDIANTES S.L.
16
 
 
CIUDAD DE BOLIVAR
11
 
 
 

23:00
POST
TFA
FERRO CARRIL OESTE GENERAL PICO
12
 
 
SOL DE MAYO
7
 
 
 

23:00
POST
TFA
GIMNASIA Y TIRO
2
 
 
UNION SUNCHALES
13
 
 
 

23:00
POST
TFA
INDEPENDIENTE DE CHIVILCOY
5
 
 
SPORTIVO PENAROL
9
 
 
 

23:00
POST
TFA
JUVENTUD UNIDA
10
 
 
CRUCERO DEL NORTE
15
 
 
 

23:00
POST
TFA
SANSINENA
10
 
 
JUVENTUD UNIDA UNIV.
4
 
 
 

23:00
POST
TFA
SPORTIVO BELGRANO
11
 
 
DEF. DE PRONUNCIAMENTO
9
 
 
 

23:00
POST
TFA
SPORTIVO LAS PAREJAS
4
 
 
CHACO FOR EVER
3
 
 
 

23:00
POST
TFA
VILLA MITRE
8
 
 
HURACAN LAS HERAS
13
 
 
 

20:00
CANC
FRC
GETAFE
 
 
BESIKTAS
 
 
 
 

20:00
POST
2G1
FLOYA
13
 
 
SENJA
12
 
 
 

20:00
POST
1R
GRAND BODO (W)
 
 
BOSSMO-YTTEREN (W)
 
 
 

16:00
POST
MSL
PAHANG
9
 
 
KEDAH
3
 
 

12:30
POST
BPL
ALBANY CREEK
1
 
 
ST GEORGE WILLAWONG
4
 
 

11:15
POST
PL
KUCHING FA
9
 
 
PDRM
8
 
 

01:15
ABD
PD
NACIONAL POTOSI
5
 
 
REAL SANTA CRUZ
12
 
 
2
1
2
1

1.28

5.00

7.50

SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
BRK: Break Between Periods
H/T: Half Time
PEN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score