Information
All Games Live Finished Scheduled
SORT BY TIME
SORT BY LEAGUE
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

13:00
H/T
H/T
SA
NE METROSTARS
3
 
 
ADELAIDE COMETS
2
 
 
3
0
3
0

13:00
2 HF
56'
RL
FC MINSK RESERVES
4
 
 
BELSHINA BOBRUISK RESERVES
15
 
 
1
0
1
0

1.28

5.50

7.50

13:30
1 HF
37'
RL
BATE BORISOV RESERVES
11
 
 
FC ENERGETIK-BGU RESERVES
10
 
 
0
1

2.25

4.00

2.45

13:45
1 HF
19'
SA
CROYDON KINGS
7
 
 
ADELAIDE BLUE EAGLES
12
 
 
1
2

13:45
1 HF
18'
SA
MODBURY JETS
1
 
 
ADELAIDE RAIDERS
9
 
 
2
0

14:00
SCH
NZPL
HELLENIC ATHLETIC
1
 
 
UNIVERSITY AZZURRI
4
 
 

14:30
SCH
WA
BAYSWATER CITY
2
 
 
PERTH SC
11
 
 
 

15:00
SCH
FRC
STROGINO MOSCOW
 
 
VOLGA TVER
 
 
 
 

16:00
SCH
RL
FC NEMAN GRODNO RESERVES
3
 
 
FC ISLOCH MINSK RESERVES
2
 
 

1.36

4.20

8.00

16:00
SCH
RL
GORODEYA RESERVES
16
 
 
FC VITEBSK RESERVES
12
 
 

4.75

4.00

1.53

17:00
SCH
FL
DILIJAN FC
16
 
 
FC ARARAT-ARMENIA-2
5
 
 
 

17:00
SCH
FL
PYUNIK YEREVAN-2
17
 
 
ARARAT YEREVAN-2
9
 
 
 

17:00
SCH
FL
WEST ARMENIA
3
 
 
ALASHKERT-2
6
 
 
 

17:00
SCH
PR
SLAVIA MOZYR
12
 
 
FC SLUTSK
11
 
 

2.15

3.10

3.10

17:00
SCH
PPO
VOINT TURNU MAGURELE
3
 
 
ARGES PITESTI
5
 
 
 

2.30

2.60

3.50

17:00
SCH
PL
AL-JAISH DAMASCUS
4
 
 
TALIYA
7
 
 
 

17:00
SCH
PL
AL-JAZEERA HASAKAH
14
 
 
AL-SHORTA DAMASCUS
9
 
 
 

17:00
SCH
PL
AL-KARAMAH
8
 
 
AL-ITTIHAD ALEPPO
5
 
 
 

17:00
SCH
PL
AL-SAHEL TARTUS
12
 
 
AL-WATHBA
2
 
 
 

17:00
SCH
PL
AL-WAHDA DAMASCUS
6
 
 
JABLEH SC
13
 
 
 

17:00
SCH
PL
NAWAIR SC
11
 
 
AL-FOTUWA
10
 
 
 

17:00
SCH
PL
TISHREEN
1
 
 
HUTTEEN SC
3
 
 
 

17:30
SCH
IL
NEVEZIS KEDAINIAI
7
 
 
FK MINIJA
11
 
 

18:00
SCH
SL
KF VUSHTRRIA
11
 
 
KF FLAMURTARI
7
 
 

18:00
SCH
VIR
TUKUMS 2000-TSS
10
 
 
FS METTA LU
9
 
 

4.75

3.60

1.61

18:00
SCH
A
FK ZALGIRIS VILNIUS
2
 
 
BANGA GARGZDAI
4
 
 

1.12

7.50

12.00

18:00
SCH
IL
DZIUGAS
1
 
 
FK RITERIAI B
9
 
 

18:00
SCH
ND
DINAMO-AUTO TIRASPOL
3
 
 
FC FLORESTI
4
 
 

18:30
SCH
KGB
TPV
6
 
 
KAAPO
10
 
 

2.50

3.60

2.37

18:30
SCH
FRC
FC VSETIN
 
 
VALASSKE MEZIRICI
 
 
 
 

2.25

4.33

2.25

18:30
SCH
FRC
KRASNODAR 2
 
 
FC CHAYKA
 
 
 
 

18:40
SCH
1L
CHOJNICZANKA CHOJNICE
17
 
 
SANDECJA NOWY SACZ
13
 
 

2.60

3.40

2.37

18:45
SCH
1PFL
BOTEV VRATSA
3
 
 
ARDA KARDZHALI
1
 
 

2.62

3.00

2.70

19:00
SCH
PR
SMOLEVICHI
15
 
 
DINAMO BREST
6
 
 

3.20

3.60

1.95

19:00
SCH
D2
MFK CHRUDIM
9
 
 
PARDUBICE
1
 
 

6.50

4.50

1.40

19:00
SCH
KGB
ATLANTIS FC
3
 
 
KLUBI-04
5
 
 

2.50

3.90

2.25

19:00
SCH
KGC
FC KIISTO
12
 
 
GBK
6
 
 

5.50

4.75

1.40

19:00
SCH
KL
PK-35 VANTAA (W)
7
 
 
HJK HELSINKI (W)
3
 
 

19:00
SCH
IL
DAINAVA ALYTUS
2
 
 
FK JONAVA
4
 
 

19:00
SCH
IL
FA SIAULIAI
6
 
 
HEGELMANN LITAUEN
3
 
 

19:00
SCH
D1
ASANE
1
 
 
SOGNDAL
11
 
 

3.60

3.60

1.95

19:00
SCH
D1
GRORUD
16
 
 
LILLESTROM
7
 
 

6.50

4.00

1.50

19:00
SCH
D1
KFUM OSLO
5
 
 
JERV
4
 
 

1.83

3.75

4.00

19:00
SCH
D1
SANDNES ULF
10
 
 
OYGARDEN
2
 
 

2.10

3.40

3.40

19:00
SCH
D1
STJORDALS BLINK
12
 
 
RANHEIM
8
 
 

4.50

4.00

1.66

19:00
SCH
D1
TROMSO
14
 
 
RAUFOSS
9
 
 

1.40

4.20

8.50

19:00
SCH
D1
ULL-KISA
15
 
 
STROMMEN
13
 
 

1.95

3.60

3.60

19:00
SCH
EK
LKS LODZ
8
 
 
WISLA KRAKOW
5
 
 

4.00

3.60

1.85

19:00
SCH
1L
NK BRAVO
6
 
 
NK CM CELJE
2
 
 

2.80

3.25

2.35

19:00
SCH
PR
FK LVIV
5
 
 
VORSKLA POLTAVA
3
 
 

1.14

6.50

13.00

19:15
SCH
CHL
FC STADE LS OUCHY
6
 
 
FC WINTERTHUR
5
 
 

1.90

3.70

3.30

19:15
SCH
CHL
FC VADUZ
3
 
 
GRASSHOPPER-CLUB
2
 
 

2.90

3.60

2.10

19:30
SCH
2L
FC BW LINZ
10
 
 
SV HORN
11
 
 

2.05

3.75

2.90

19:30
SCH
2L
FC LIEFERING
3
 
 
AUSTRIA LUSTENAU
12
 
 

1.30

5.25

7.50

19:30
SCH
2L
KAPFENBERGER SV
16
 
 
WACKER INNSBRUCK
4
 
 

4.75

4.00

1.61

19:30
SCH
D1
NAESTVED
11
 
 
KOLDING IF
5
 
 

2.30

3.40

3.00

19:30
SCH
SF
PORTSMOUTH
 
 
OXFORD UNITED
 
 
 

2.20

3.20

3.50

19:45
SCH
B
PISA
9
 
 
CITTADELLA
3
 
 

3.25

3.00

2.37

20:00
SCH
SL
ESBJERG
4
 
 
AC HORSENS
1
 
 

2.70

3.80

2.25

20:00
SCH
2DP
THISTED FC
4
 
 
AVARTA
12
 
 

1.55

4.20

4.75

20:00
SCH
1.D
07 VESTUR
7
 
 
VIKINGUR GOTA II
1
 
 

20:00
SCH
EL
DINAMO TBILISI
2
 
 
LOKOMOTIVI TBILISI
1
 
 

20:00
SCH
VIR
VALMIERAS
8
 
 
SPARTAKS
7
 
 

2.25

3.60

2.60

20:00
SCH
L1
GAZ METAN MEDIAS
6
 
 
CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
2
 
 

7.50

4.50

1.33

20:00
SCH
SPR
JONKOPINGS SODRA
13
 
 
AKROPOLIS IF
6
 
 

1.85

3.50

4.20

20:00
SCH
SPR
TRELLEBORGS FF
11
 
 
GIF SUNDSVALL
1
 
 

2.75

3.10

2.62

20:30
SCH
ND
SHERIFF TIRASPOL
8
 
 
SPERANTA NISPORENI
9
 
 

20:30
SCH
SD
GIRONA
6
 
 
ZARAGOZA
2
 
 

2.40

3.10

3.10

20:30
SCH
D2VG
ULLAREDS IK
4
 
 
ASSYRISKA BK
2
 
 
 

2.40

3.60

2.37

20:45
SCH
TS
ROSENBORG (W)
3
 
 
LILLESTROM (W)
5
 
 

21:00
SCH
1PFL
BOTEV PLOVDIV
2
 
 
DUNAV RUSE
4
 
 

1.18

5.50

13.00

21:00
SCH
1.D
IBV VESTMANNAEYJAR
4
 
 
VIKINGUR OLAFSVIK
7
 
 

21:00
SCH
SL
PRISHTINA
2
 
 
DRENICA
8
 
 
 

21:00
SCH
1L
NK DOMZALE
8
 
 
TABOR SEZANA
7
 
 

2.00

3.30

3.40

21:00
SCH
SL
DENIZLISPOR
12
 
 
GAZIANTEP FK
10
 
 

2.45

3.25

2.87

21:10
SCH
1L
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
9
 
 
CHROBRY GLOGOW
12
 
 

2.05

3.50

3.20

21:15
SCH
1.D
B71 SANDOY
8
 
 
HB TORSHAVN II
3
 
 

21:15
SCH
1.D
FC HOYVIK
9
 
 
KI KLAKSVIK II
5
 
 

21:15
SCH
PL
SANTA CLARA
10
 
 
MARITIMO
12
 
 

2.30

3.10

3.25

21:25
SCH
2L
SK VORWARTS STEYR
5
 
 
RIED
2
 
 

4.50

4.50

1.55

21:30
SCH
SF
FLEETWOOD TOWN
 
 
WYCOMBE
 
 
 

2.05

3.20

4.00

21:30
SCH
D1
HAM-KAM
3
 
 
KONGSVINGER
6
 
 

2.37

3.50

2.87

21:30
SCH
EK
KORONA KIELCE
7
 
 
ARKA GDYNIA
6
 
 

2.15

3.25

3.40

21:30
SCH
CHL
FC AARAU
8
 
 
FC LAUSANNE-SPORT
1
 
 

4.00

4.00

1.66

22:00
SCH
1.D
B36 TORSHAVN II
6
 
 
AB ARGIR II
10
 
 

22:00
SCH
1.D
NSI RUNAVIK II
2
 
 
B68 TOFTIR
4
 
 

22:00
SCH
B
COSENZA
18
 
 
ASCOLI
17
 
 

2.00

3.10

4.00

22:00
SCH
B
CREMONESE
16
 
 
PESCARA
14
 
 

2.15

3.25

3.40

22:00
SCH
B
CROTONE
2
 
 
BENEVENTO
1
 
 

1.75

3.50

4.75

22:00
SCH
B
FROSINONE
6
 
 
SPEZIA
4
 
 

2.45

2.90

3.25

22:00
SCH
B
PERUGIA
12
 
 
PORDENONE
5
 
 

2.20

3.00

3.60

22:00
SCH
B
SALERNITANA
8
 
 
JUVE STABIA
15
 
 

2.05

3.20

3.80

22:00
SCH
B
TRAPANI
19
 
 
LIVORNO
20
 
 

1.83

3.40

4.50

22:00
SCH
B
VENEZIA
13
 
 
EMPOLI
10
 
 

2.90

3.10

2.50

22:00
SCH
B
VIRTUS ENTELLA
11
 
 
CHIEVO
7
 
 

3.25

3.00

2.37

22:15
SCH
ECH
CHARLTON
18
 
 
MILLWALL
11
 
 

3.40

3.10

2.30

22:15
SCH
1.D
FRAM REYKJAVIK
3
 
 
AFTURELDING
11
 
 

22:15
SCH
1.D
KEFLAVIK
2
 
 
LEIKNIR REYKJAVIK
5
 
 

22:15
SCH
1.D
MAGNI
9
 
 
LEIKNIR F.
10
 
 

23:00
SCH
URV
VALUR REYKJAVIK
2
 
 
IA AKRANES
7
 
 

1.40

4.50

6.00

23:00
SCH
PD
ATLETICO MADRID
3
 
 
MALLORCA
18
 
 

1.28

5.25

11.00

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

13:30
FTR
VIC2
MORELAND ZEBRAS
1
 
 
LANGWARRIN SC
11
 
 
Full Time Result Only

 
02:00
FIN
CAR
VASCO DA GAMA
4
 
 
MADUREIRA
3
 
 
0
0
1
0
 

02:00
FIN
CAR
VOLTA REDONDA
2
 
 
RESENDE
5
 
 
0
0
2
1
 

POSTPONED / CANCELLED / ABANDONED GAMES
POSTPONED / CANCELLED / ABANDONED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

22:00
POST
PR
SHAMROCK ROVERS
1
 
 
FINN HARPS
8
 
 

21:45
POST
PR
CORK CITY
9
 
 
BOHEMIANS
3
 
 

21:45
POST
PR
DERRY CITY
7
 
 
SLIGO ROVERS
10
 
 

21:45
POST
PR
DUNDALK
2
 
 
ST. PATRICKS ATHLETIC
4
 
 

21:45
POST
PR
SHELBOURNE
5
 
 
WATERFORD FC
6
 
 

21:45
POST
D1
CABINTEELY
1
 
 
BRAY WANDERERS
5
 
 

21:45
POST
D1
GALWAY UNITED
7
 
 
ATHLONE TOWN
10
 
 

21:45
POST
D1
WEXFORD FC
8
 
 
UCD
4
 
 

19:30
POST
JPL
RAMTHA SC
8
 
 
AL-FAISALY AMMAN
7
 
 

18:00
POST
A
FK PANEVEZYS
6
 
 
FK ZALGIRIS KAUNAS
3
 
 

7.50

4.00

1.36

17:00
POST
JPL
AL-WEHDAT SC
1
 
 
AL-AHLI AMMAN
12
 
 

16:30
POST
L1
BARITO PUTERA
17
 
 
AREMA FC
12
 
 

16:15
CANC
PL
AL-MINAA
7
 
 
AL-ZAWRAA
5
 
 

15:15
POST
SL
DPMM FC
6
 
 
BALESTIER KHALSA FC
4
 
 

14:30
POST
L1
MADURA UNITED
8
 
 
PERSELA LAMONGAN
18
 
 

14:00
CANC
PL
AL-HEDOOD
8
 
 
AL SHORTA
11
 
 

13:30
POST
VIC
DANDENONG CITY
12
 
 
ALTONA MAGIC
14
 
 

13:30
POST
VIC
OAKLEIGH CANNONS
2
 
 
MELBOURNE KNIGHTS
11
 
 

13:30
POST
BCL1
AC CARINA
3
 
 
MOUNT GRAVATT
2
 
 
 

13:30
POST
BCL1
IPSWICH CITY
8
 
 
WESTERN SPIRIT
11
 
 
 

13:15
POST
VIC
BENTLEIGH GREENS
10
 
 
HEIDELBERG UNITED
5
 
 

12:45
POST
VIC
PORT MELBOURNE
6
 
 
HUME CITY
1
 
 

12:30
POST
VIC
SOUTH MELBOURNE
8
 
 
GREEN GULLY
9
 
 

12:00
CANC
PR
IRTYSH PAVLODAR
10
 
 
CASPIY
11
 
 

11:30
POST
VIC20
DANDENONG CITY (U20)
9
 
 
ALTONA MAGIC (U20)
6
 
 
 

11:30
POST
L1
PSM MAKASSAR
6
 
 
PERSIJA JAKARTA
9
 
 

11:15
POST
VIC20
BENTLEIGH GREENS (U20)
12
 
 
HEIDELBERG UNITED (U20)
5
 
 
 

11:15
POST
VIC20
OAKLEIGH CANNONS (U20)
1
 
 
MELBOURNE KNIGHTS (U20)
3
 
 
 

03:00
POST
USL
NEW YORK RED BULLS 2
14
 
 
SPORTING KANSAS CITY 2
12
 
 
 

03:00
POST
USL
SAN DIEGO LOYAL
1
 
 
PORTLAND TIMBERS 2
18
 
 
 

02:30
POST
USL1
FORT LAUDERDALE CF
3
 
 
RICHMOND KICKERS
9
 
 
 

02:00
POST
USL1
GREENVILLE TRIUMPH SC
5
 
 
FORWARD MADISON FC
4
 
 
 

02:00
POST
USL1
ORLANDO CITY B
8
 
 
UNION OMAHA
10
 
 
 

SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
H/T: Half Time
PEN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score