Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

04:30
2 HF
90+
USL
EL PASO LOCOMOTIVE
2
 
 
COLORADO SWITCHBACKS
7
 
 
1
0
1
1
 

04:30
2 HF
90+
USL
NEW MEXICO UNITED
3
 
 
AUSTIN BOLD
5
 
 
0
0
0
0
 

05:00
2 HF
65'
USL
ORANGE COUNTY SC
3
 
 
OAKLAND ROOTS
7
 
 
1
0
1
0
 

05:00
2 HF
62'
USL1
FC TUCSON
8
 
 
CHATTANOOGA RED WOLVES SC
6
 
 
0
2
0
2
 

05:30
H/T
H/T
USL
PHOENIX RISING
1
 
 
TACOMA DEFIANCE
4
 
 
1
0
1
0
 

05:30
H/T
H/T
USL
SAN DIEGO LOYAL
6
 
 
LOS ANGELES GALAXY 2
2
 
 
0
0
0
0
 

07:00
SCH
J3
AZUL CLARO NUMAZU
10
 
 
KAGOSHIMA UNITED
8
 
 

07:00
SCH
J3
FUJIEDA MYFC
9
 
 
FC IMABARI
15
 
 

07:00
SCH
J3
GAINARE TOTTORI
14
 
 
NAGANO PARCEIRO
12
 
 

07:00
SCH
J3
VANRAURE HACHINOHE
7
 
 
YSCC
11
 
 

07:00
SCH
KL2
JEONNAM DRAGONS
1
 
 
BUCHEON FC 1995
10
 
 

1.55

3.60

5.75

08:00
SCH
FRIW
JAPAN (W)
 
 
MEXICO (W)
 
 
 
 

08:00
SCH
J2
ALBIREX NIIGATA
1
 
 
FAGIANO OKAYAMA
16
 
 

1.72

3.40

5.25

08:00
SCH
J2
JEF UNITED CHIBA
9
 
 
TOKYO VERDY
10
 
 

2.35

3.10

3.20

08:00
SCH
J2
KYOTO SANGA
2
 
 
THESPAKUSATSU GUNMA
19
 
 

1.53

3.80

6.50

08:00
SCH
J2
MITO HOLLYHOCK
11
 
 
SC SAGAMIHARA
22
 
 

1.75

3.50

5.00

08:00
SCH
J2
MONTEDIO YAMAGATA
8
 
 
RENOFA YAMAGUCHI
14
 
 

1.75

3.50

4.75

08:00
SCH
J2
V-VAREN NAGASAKI
7
 
 
MATSUMOTO YAMAGA
17
 
 

1.75

3.50

4.75

08:00
SCH
J3
KAMATAMARE SANUKI
13
 
 
FUKUSHIMA UNITED
6
 
 

08:00
SCH
J3
KATALLER TOYAMA
1
 
 
ROASSO KUMAMOTO
5
 
 

08:05
SCH
QF
BRISBANE ROAR FC
 
 
ADELAIDE UNITED
 
 
 

2.10

3.60

3.30

09:00
SCH
J2
JUBILO IWATA
3
 
 
VENTFORET KOFU
5
 
 

2.10

3.25

3.50

09:00
SCH
J2
MACHIDA ZELVIA
6
 
 
BLAUBLITZ AKITA
13
 
 

2.05

3.20

3.80

09:00
SCH
WCQ
SOUTH KOREA
1
 
 
LEBANON
2
 
 
 

1.14

7.00

13.00

10:00
SCH
KL2
ANSAN GREENERS
7
 
 
BUSAN I PARK
6
 
 

3.25

3.10

2.10

10:00
SCH
KL3
GYEONGJU KHNP FC
2
 
 
CHEONGJU FC
11
 
 

11:00
SCH
R16
SHONAN BELLMARE
 
 
FC TOKYO
 
 
 

3.00

3.20

2.40

11:00
SCH
R16
YOKOHAMA F. MARINOS
 
 
CONSADOLE SAPPORO
 
 
 

1.61

4.20

4.50

11:00
SCH
KL3
BUSAN TRANSPORT.CORP
3
 
 
CHEONAN CITY
7
 
 

11:00
SCH
KL3
GIMHAE CITY
5
 
 
PYEONGTAEK CITIZEN
15
 
 

12:00
SCH
J2
EHIME FC
20
 
 
ZWEIGEN KANAZAWA
12
 
 

2.90

3.25

2.40

12:00
SCH
R16
URAWA RED DIAMONDS
 
 
VISSEL KOBE
 
 
 

3.00

3.20

2.37

12:30
SCH
KL2
GYEONGNAM FC
4
 
 
SANGJU SANGMU FC
5
 
 

2.45

2.90

2.75

13:00
SCH
ML
FLORA TALLINN
3
 
 
PARNU JK VAPRUS
10
 
 
 

13:00
SCH
KGC
OLS
10
 
 
PS KEMI
9
 
 

13:00
SCH
J2
FC RYUKYU
4
 
 
GIRAVANZ KITAKYUSHU
18
 
 

1.65

3.80

5.00

13:00
SCH
J2
OMIYA ARDIJA
21
 
 
TOCHIGI SC
15
 
 

2.55

3.20

2.90

13:00
SCH
KL3
DAEJEON KORAIL
10
 
 
GANGNEUNG CITY FC
14
 
 

13:40
SCH
1L
CHROBRY GLOGOW
10
 
 
ARKA GDYNIA
5
 
 

3.75

3.30

2.00

13:40
SCH
1L
GKS JASTRZEBIE
15
 
 
RESOVIA RZESZOW
16
 
 

2.60

3.30

2.62

13:40
SCH
1L
GKS TYCHY
3
 
 
LKS LODZ
4
 
 

2.40

3.40

2.87

13:40
SCH
1L
GORNIK LECZNA
6
 
 
SANDECJA NOWY SACZ
9
 
 

2.10

3.60

3.20

13:40
SCH
1L
MIEDZ LEGNICA
7
 
 
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
17
 
 

1.95

3.75

3.50

13:40
SCH
1L
PUSZCZA NIEPOLOMICE
14
 
 
GKS BELCHATOW
18
 
 

2.30

3.40

3.00

13:40
SCH
1L
RADOMIAK RADOM
1
 
 
KORONA KIELCE
12
 
 

1.45

4.20

7.00

13:40
SCH
1L
TERMALICA NIECIECZA
2
 
 
STOMIL OLSZTYN
13
 
 

1.30

5.00

10.00

13:40
SCH
1L
WIDZEW LODZ
11
 
 
ODRA OPOLE
8
 
 

1.80

3.60

4.20

14:00
SCH
SF
STOCKPORT
 
 
HARTLEPOOL
 
 
 

2.05

3.25

3.75

14:00
SCH
VIR
BFC DAUGAVPILS
5
 
 
VALMIERAS
3
 
 

14:00
SCH
SPR
IFK VARNAMO
1
 
 
TRELLEBORGS FF
6
 
 

2.10

3.20

3.60

15:00
SCH
YKK
PK-35 VANTAA
7
 
 
KPV
11
 
 

2.45

3.40

2.55

16:00
SCH
GS
ENGLAND
3
 
 
CROATIA
1
 
 

1.60

3.80

6.00

16:00
SCH
PR
FC ASTANA
1
 
 
TOBOL KOSTANAY
2
 
 

16:00
SCH
PR
TARAZ
6
 
 
KAIRAT ALMATY
3
 
 

16:00
SCH
VIR
RIGA FC
2
 
 
FC NOAH JURMALA
9
 
 

16:30
SCH
EL
SAMTREDIA
9
 
 
DINAMO TBILISI
2
 
 

16:30
SCH
EL
SHUKURA
8
 
 
FC SABURTALO
4
 
 

16:30
SCH
VIR
SPARTAKS
6
 
 
FK LIEPAJA
4
 
 

17:00
SCH
PR
FC ISLOCH MINSK RAION
9
 
 
DINAMO BREST
7
 
 

17:00
SCH
PR
EB-STREYMUR
7
 
 
NSI RUNAVIK
4
 
 

17:00
SCH
PR
HB TORSHAVN
2
 
 
VIKINGUR GOTA
3
 
 

17:00
SCH
PR
KI KLAKSVIK
1
 
 
TB TVOROYRI
10
 
 

17:00
SCH
KGA
PK KESKI-UUSIMAA
11
 
 
PEPO
3
 
 

18:00
SCH
L1
OLYMPIQUE MEDEA
7
 
 
NC MAGRA
15
 
 
 

18:00
SCH
PR
B68 TOFTIR
9
 
 
B36 TORSHAVN
5
 
 

18:00
SCH
YKK
ROPS
4
 
 
TPS
10
 
 

3.00

3.10

2.30

18:00
SCH
PL
ADUANA STARS
8
 
 
LIBERTY PRO FC
15
 
 
 

18:00
SCH
PL
ASHANTI GOLD SC
10
 
 
EBUSUA DWARFS
16
 
 
 

18:00
SCH
PL
BECHEM UNITED
12
 
 
BEREKUM CHELSEA
11
 
 
 

18:00
SCH
PL
KARELA
6
 
 
LEGON CITIES FC
9
 
 
 

18:00
SCH
PL
KING FAISAL BABES
17
 
 
GREAT OLYMPICS
4
 
 
 

18:00
SCH
PL
WAFA
7
 
 
DREAMS FC
5
 
 
 

18:00
SCH
PR
FC KAYSAR
13
 
 
FC TURAN
10
 
 

18:00
SCH
PL
ABIA WARRIORS
13
 
 
LOBI STARS
7
 
 

18:00
SCH
PL
ADAMAWA UNITED
20
 
 
RIVERS UNITED
4
 
 

18:00
SCH
PL
ENUGU RANGERS
9
 
 
SUNSHINE STARS
19
 
 

18:00
SCH
PL
HEARTLAND
11
 
 
JIGAWA STARS
14
 
 

18:00
SCH
PL
KANO PILLARS
2
 
 
AKWA UNITED
1
 
 

18:00
SCH
PL
KATSINA UNITED
15
 
 
ENYIMBA
6
 
 

18:00
SCH
PL
KWARA UNITED
5
 
 
MFM FC
10
 
 

18:00
SCH
PL
NASARAWA UNITED
3
 
 
PLATEAU UNITED
8
 
 

18:00
SCH
PL
WARRI WOLVES
17
 
 
DAKKADA FC
12
 
 

18:00
SCH
PL
WIKKI TOURISTS
16
 
 
IFEANYI UBA
18
 
 

18:30
SCH
YKK
GNISTAN
12
 
 
MIKKELIN PALLOILIJAT
9
 
 

2.00

3.50

3.30

18:30
SCH
YKK
JIPPO
5
 
 
FF JARO
2
 
 

4.20

3.50

1.83

18:30
SCH
YKK
MUSA
6
 
 
VPS
3
 
 

2.87

3.25

2.30

18:30
SCH
KGA
ATLANTIS FC
8
 
 
PEKA
6
 
 

18:30
SCH
KGA
KAPA
9
 
 
JAPS
1
 
 

18:30
SCH
KGA
NJS
4
 
 
FC REIPAS
2
 
 

18:30
SCH
KGB
GRIFK
2
 
 
ILVES-KISSAT
8
 
 

18:30
SCH
KGB
HONKA-AKATEMIA
5
 
 
FC JAZZ
7
 
 

18:30
SCH
KGB
ILVES-2
9
 
 
SALPA
4
 
 

18:30
SCH
KGC
GBK
12
 
 
VIFK
11
 
 

18:30
SCH
KGC
OTP
4
 
 
SJK AKATEMIA
1
 
 

18:30
SCH
AP
DEPORTIVO MALDONADO
11
 
 
CERRO LARGO
10
 
 
 

2.80

2.90

2.55

19:00
SCH
L1
JSM SKIKDA
20
 
 
WA TLEMCEN
17
 
 
 

19:00
SCH
PR
RUKH BREST
4
 
 
TORPEDO ZHODINO
8
 
 

19:00
SCH
GS
AUSTRIA
3
 
 
NORTH MACEDONIA
1
 
 

1.75

3.40

5.50

19:00
SCH
FINAL
PADOVA
 
 
ALESSANDRIA
 
 
 

19:00
SCH
VIR
RIGAS FUTBOLA SKOLA
1
 
 
FS METTA LU
7
 
 

19:00
SCH
ELS
BODO-GLIMT
2
 
 
MJONDALEN
7
 
 

1.36

5.00

7.50

19:00
SCH
ELS
LILLESTROM
15
 
 
HAUGESUND
11
 
 

2.37

3.40

3.00

19:00
SCH
ELS
SARPSBORG 08 FF
8
 
 
BRANN
16
 
 

2.20

3.50

2.90

19:00
SCH
ELS
STROMSGODSET
13
 
 
ROSENBORG
1
 
 

3.80

3.75

1.90

19:30
SCH
L1
JS KABYLIE
5
 
 
US BISKRA
12
 
 
 

19:45
SCH
L1
MC ALGER
8
 
 
JS SAOURA
2
 
 
 

21:00
SCH
ELS
VIKING
6
 
 
VALERENGA
5
 
 

3.00

3.40

2.30

21:15
SCH
BP
HASSANIA AGADIR
8
 
 
WYDAD A.C. CASABLANCA
1
 
 
 

4.20

3.00

1.83

21:30
SCH
SF
MILLONARIOS
 
 
JUNIOR
 
 
 

2.00

3.50

3.60

21:30
SCH
AP
NACIONAL DE FOOTBALL
2
 
 
FENIX
5
 
 
 

1.72

3.25

5.00

22:00
SCH
A
ATLETICO MINEIRO
9
 
 
SAO PAULO
15
 
 

2.10

3.25

3.60

22:00
SCH
A
FLAMENGO
8
 
 
AMERICA MINEIRO
19
 
 

1.33

4.75

8.50

22:00
SCH
A
GREMIO
18
 
 
ATLETICO PARANAENSE
2
 
 

1.75

3.40

5.00

22:00
SCH
B
AVAI
19
 
 
BRUSQUE
1
 
 

22:00
SCH
B
BOTAFOGO
4
 
 
REMO
7
 
 

22:00
SCH
GS
NETHERLANDS
2
 
 
UKRAINE
4
 
 

1.57

3.80

6.50

22:00
SCH
FINAL
RAYO VALLECANO
 
 
GIRONA
 
 
 

2.20

3.10

3.50

22:00
SCH
PD
ESTUDIANTES MERIDA
3
 
 
CD HERMANOS COLMENAREZ
4
 
 

23:30
SCH
BP
RAJA CASABLANCA
2
 
 
RENAISSANCE BERKANE
9
 
 
 

1.53

3.00

8.00

FINISHED GAMES
23:30
FTR
B
GUAYAQUIL SC
6
 
 
ATLETICO PORTENO
10
 
 
Full Time Result Only

 
23:00
FTR
B
GUALACEO SC
9
 
 
ATLETICO SANTO DOMINGO
4
 
 
Full Time Result Only

 
23:00
FTR
R32
FBC MELGAR
 
 
CARLOS A. MANNUCCI
 
 
 
Full Time Result Only

 
22:00
FTR
C
BOTAFOGO PB
1
 
 
VOLTA REDONDA
4
 
 
Full Time Result Only

 
22:00
FTR
C
PARANA
9
 
 
FIGUEIRENSE
5
 
 
Full Time Result Only

 
22:00
FTR
DA1
PENAROL-AM
3
 
 
CASTANHAL EC
1
 
 
Full Time Result Only

 
22:00
FTR
DA1
YPIRANGA-AP
4
 
 
ATLETICO ACREANO
6
 
 
Full Time Result Only

 
22:00
FTR
DA2
PARAGOMINAS FC
8
 
 
TOCANTINOPOLIS
4
 
 
Full Time Result Only

 
22:00
FTR
DA3
ABC
2
 
 
SOUSA
1
 
 
Full Time Result Only

 
22:00
FTR
DA4
JUAZEIRENSE
3
 
 
ASA
6
 
 
Full Time Result Only

 
22:00
FTR
DA5
GOIANESIA
3
 
 
UNIAO RONDONOPOLIS
6
 
 
Full Time Result Only

 
22:00
FTR
DA5
NOVA MUTUM
7
 
 
JARAGUA
8
 
 
Full Time Result Only

 
22:00
FTR
DA5
PORTO VELHO EC
4
 
 
BRASILIENSE
5
 
 
Full Time Result Only

 
22:00
FTR
DA6
CALDENSE
3
 
 
FERROVIARIA
7
 
 
Full Time Result Only

 
22:00
FTR
DA7
CIANORTE
3
 
 
INTER DE LIMEIRA
8
 
 
Full Time Result Only

 
22:00
FTR
DA8
CAXIAS
4
 
 
RIO BRANCO-PR
6
 
 
Full Time Result Only

 
22:00
FTR
SD
ATYRA FC
7
 
 
RESISTENCIA
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
DA3
CAMPINENSE
4
 
 
AMERICA-RN
3
 
 
Full Time Result Only

 
21:00
FTR
DA3
CENTRAL SC
7
 
 
CAUCAIA EC
5
 
 
Full Time Result Only

 
21:00
FTR
DA4
SERGIPE
2
 
 
RETRO FC BRASIL
1
 
 
Full Time Result Only

 
21:00
FTR
DA6
RIO BRANCO VN
4
 
 
BOA
1
 
 
Full Time Result Only

 
21:00
FTR
DA7
MADUREIRA
1
 
 
PORTUGUESA
4
 
 
Full Time Result Only

 
21:00
FTR
DA7
SANTO ANDRE
2
 
 
BOAVISTA SPORT CLUB
5
 
 
Full Time Result Only

 
21:00
FTR
DA8
MARCILIO DIAS
8
 
 
FC CASCAVEL
3
 
 
Full Time Result Only

 
21:00
FTR
L1
FC SAN PEDRO
3
 
 
ASEC MIMOSAS
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
BP2
KAWKAB A.C.MARRAKECH
14
 
 
STADE MAROCAIN
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:30
FTR
D1S
QVIDING FIF
6
 
 
FC TROLLHATTAN
2
 
 
Full Time Result Only

 
20:15
FTR
R32
DEPORTIVO LLACUBAMBA
 
 
U. SAN MARTIN
 
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
FRI
SUDAN
 
 
ZAMBIA
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
FRIW
COSTA RICA (W)
 
 
GUATEMALA (W)
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
CP1
INTER (U19)
1
 
 
BOLOGNA (U19)
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:30
FTR
FRIW
MALTA (W)
 
 
MONTENEGRO (W)
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
D1
ARSENAL DZERZHINSK
2
 
 
SLONIM-2017
11
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
BP2
RACING DE CASABLANCA
11
 
 
ITTIHAD KHEMISSET
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
BP2
WYDAD TEMARA
16
 
 
TAS DE CASABLANCA
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
D2SS
IFK ESKILSTUNA
13
 
 
SMEDBY AIS
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:30
FTR
L1
AFAD DJEKANOU
2
 
 
SO DE L ARMEE
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
D1
WILIETE SC
7
 
 
FERROVIA HUAMBO
16
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
FRIW
TUNISIA (W)
 
 
JORDAN (W)
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
CP1
SPAL (U19)
7
 
 
SASSUOLO (U19)
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:30
FTR
SL
AS MANIEMA UNION
3
 
 
DC MOTEMA PEMBE
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:30
FTR
SL
DAUPHIN NOIR
13
 
 
AC RANGERS
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
D1
SANTA RITA DE CASSIA
15
 
 
DESPORTIVO HUILA
9
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
D1
FC LIDA
8
 
 
FC BARANOVICHI
12
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
C
CRICIUMA
4
 
 
YPIRANGA-RS
2
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
C
TOMBENSE
7
 
 
ALTOS
5
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
FLN
ALMOPOS ARIDEAS
8
 
 
PANSERRAIKOS
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
FLN
PIERIKOS
4
 
 
AEP KARAGIANNION
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
FLS
AE SANTORINI
6
 
 
EPISKOPI
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
FLS
ASTERAS VLAHIOTI
9
 
 
EGALEO
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
FLS
KALAMATA
1
 
 
KALLITHEA
3
 
 
Full Time Result Only
 

1.90

3.60

3.40

 
17:00
FTR
FLS
NIKI VOLOU
8
 
 
ASPROPIRGOS
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
FLS
RHODOS AS
2
 
 
IALYSOS
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CG7
AGIOS IEROTHEOS
3
 
 
PANGYTHEATIKOS
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CG7
ARIS SKALAS APS
6
 
 
ERMIS MELIGOU
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CG7
ERMIONIDA
4
 
 
PANARKADIKOS
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CG7
FINIKAS N. EPIDAVROU
8
 
 
KIFISIA
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CG7
MOLAIKOS
10
 
 
KORONIDA KILADAS
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CG7
ROUF PAO
2
 
 
ATROMITOS CHILIOMODI
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
GS
ANAGENNISI KARDITSAS
1
 
 
ORFEAS XANTHIS
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
GS
PAS ACHERON KANALAKIOU
3
 
 
POSIDONAS MICHANIONAS
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGA
ASD IMPERIA
13
 
 
GOZZANO
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGA
CARONNESE
9
 
 
CASTELLANZESE
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGA
CASALE
11
 
 
SANREMESE
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGA
CITTA DI VARESE
15
 
 
BRA
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGA
FOLGORE CARATESE
8
 
 
LAVAGNESE
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGA
FOSSANO
19
 
 
ARCONATESE
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGA
P.D.H.A.E.
4
 
 
BORGOSESIA
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGA
SESTRI LEVANTE
7
 
 
ACSD SALUZZO
17
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGA
VADO
20
 
 
LEGNANO
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGB
AS VIS NOVA GIUSSANO
15
 
 
PONTISOLA
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGB
BRENO
7
 
 
VIRTUS BERGAMO 1909
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGB
CALVINA
4
 
 
NIBIONNOGGIONO
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGB
CARAVAGGIO
17
 
 
SCANZOROSCIATE
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGB
CREMA
5
 
 
SONA
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGB
REAL CALEPINA
11
 
 
CASATESEROGOREDO
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGB
SEREGNO
1
 
 
FRANCIACORTA FC
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGB
TRITIUM
16
 
 
FANFULLA
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGB
VILLA D ALME
14
 
 
BRUSAPORTO
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGC
ADRIESE
13
 
 
MESTRE
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGC
AMBROSIANA
14
 
 
ARZIGNANO VALCHIAMPO
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGC
ASD MANZANESE
3
 
 
LUPARENSE
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGC
CALDIERO TERME
5
 
 
MONTEBELLUNA
17
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGC
CAMPODARSEGO
16
 
 
UNION FELTRE
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGC
CARTIGLIANO
11
 
 
CLODIENSE
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGC
CHIONS
20
 
 
TRENTO
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGC
DELTA PORTO TOLLE
7
 
 
ESTE
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGC
VIRTUS BOLZANO
19
 
 
UNION SAN GIORGIO-SEDICO
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGD
GHIVIZZANO BORGOAMOZZANO
14
 
 
PROGRESSO CALCIO
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGD
GS BAGNOLESE
15
 
 
SSDRL MARIGNANESE CALCIO
17
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGD
LENTIGIONE
3
 
 
FIORENZUOLA
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGD
MEZZOLARA
10
 
 
AGLIANESE
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGD
PRATO
4
 
 
FORLI
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGD
PRO LIVORNO 1919 SORGENTI
7
 
 
SERAVEZZA
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGD
REAL FORTE QUERCETA
9
 
 
SAMMAURESE
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGD
RIMINI
5
 
 
CORREGGESE
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGD
SASSO MARCONI
16
 
 
CORTICELLA
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGE
CANNARA
8
 
 
SAN DONATO
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGE
FLAMINIA
14
 
 
FOLIGNO
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGE
GRASSINA
17
 
 
TRESTINA
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGE
MONTESPACCATO
12
 
 
GAVORRANO
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGE
OSTIA MARE
13
 
 
PIANESE
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGE
ROBUR SIENA
6
 
 
SINALUNGHESE
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGE
SANGIOVANNESE
11
 
 
AQUILA MONTEVARCHI
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGE
SCANDICCI
16
 
 
LORNANO BADESSE
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGE
TIFERNO LERCHI
9
 
 
TRASTEVERE
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGF
ATLETICO TERME FIUGGI
14
 
 
MONTEGIORGIO
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGF
CYNTHIALBALONGA
5
 
 
VASTOGIRARDI
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGF
GIULIANOVA
16
 
 
MATESE
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGF
OLYMPIA AGNONESE
17
 
 
APRILIA
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGF
PINETO
3
 
 
CASTELFIDARDO
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGF
PORTO SANT ELPIDIO
18
 
 
CASTELNUOVO VOMANO
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGF
RECANATESE
11
 
 
SAN NICOLO
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGF
RIETI
9
 
 
CAMPOBASSO
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGF
TOLENTINO
15
 
 
VASTESE
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGG
AFRAGOLESE
16
 
 
ARZACHENA
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGG
CASSINO
10
 
 
ASD GLADIATOR
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGG
LANUSEI
7
 
 
NOLA
17
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGG
LATINA
2
 
 
INSIEME FORMIA
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGG
MURAVERA
8
 
 
TORRES
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGG
SAVOIA
3
 
 
TEAM NUOVA FLORIDA
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGG
VIS ARTENA
4
 
 
NOCERINA
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGH
ASD SORRENTO
11
 
 
AVERSA NORMANNA
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGH
AUDACE CERIGNOLA
8
 
 
ACD NARDO
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGH
BITONTO
5