Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

04:00
2 HF
73'
USL
COLORADO SWITCHBACKS
1
 
 
SAN ANTONIO FC
3
 
 
0
0
0
1
 

05:00
1 HF
28'
MLSNP
VANCOUVER WHITECAPS 2
6
 
 
SAN JOSE EARTHQUAKES II
11
 
 
0
1
 

05:05
1 HF
32'
AP2
MINEROS DE ZACATECAS
13
 
 
CELAYA
8
 
 
0
0
 

05:30
1 HF
1'
USL
LAS VEGAS LIGHTS FC
14
 
 
PHOENIX RISING
15
 
 
0
0
 

10:00
SCH
J1
YOKOHAMA F. MARINOS
1
 
 
KASHIWA REYSOL
4
 
 

1.70

4.20

4.50

10:00
SCH
J2
VEGALTA SENDAI
3
 
 
MONTEDIO YAMAGATA
7
 
 

2.20

3.40

3.40

10:00
SCH
KL3
DANGJIN CITIZEN
16
 
 
ULSAN CITIZEN
13
 
 

11:00
SCH
CL
QINGDAO YOUTH ISLAND FC
15
 
 
ZIBO CUJU
11
 
 
 

11:00
SCH
J3
YSCC
18
 
 
FUJIEDA MYFC
6
 
 

11:00
SCH
KL3
POCHEON CITIZEN FC
10
 
 
PAJU CITIZEN FC
2
 
 

11:30
SCH
SL
SHIJIAZHUANG EVER BRIGHT
14
 
 
BEIJING GUOAN
5
 
 

9.00

4.00

1.45

12:00
SCH
J2
MITO HOLLYHOCK
13
 
 
FAGIANO OKAYAMA
4
 
 

2.50

3.10

3.10

12:00
SCH
J3
KATALLER TOYAMA
4
 
 
NAGANO PARCEIRO
8
 
 

12:00
SCH
KL1
JEONBUK MOTORS
2
 
 
DAEGU FC
6
 
 

1.85

3.40

3.80

12:00
SCH
KL2
CHUNGNAM ASAN
5
 
 
ANSAN GREENERS
10
 
 

1.90

3.25

3.80

12:30
SCH
J1
AVISPA FUKUOKA
12
 
 
SANFRECCE HIROSHIMA
5
 
 

3.75

3.30

2.05

12:30
SCH
J3
GAINARE TOTTORI
16
 
 
SC SAGAMIHARA
14
 
 

12:30
SCH
SL
GARENA YOUNG LIONS
8
 
 
BALESTIER KHALSA FC
6
 
 

2.75

3.60

2.10

13:00
SCH
J1
KAWASAKI FRONTALE
3
 
 
JUBILO IWATA
14
 
 

1.44

4.50

7.00

13:00
SCH
J2
ROASSO KUMAMOTO
9
 
 
OITA TRINITA
12
 
 

2.62

3.20

2.75

13:00
SCH
J2
V-VAREN NAGASAKI
5
 
 
BLAUBLITZ AKITA
15
 
 

1.65

3.60

6.00

13:00
SCH
J3
EHIME FC
10
 
 
KAGOSHIMA UNITED
1
 
 

13:00
SCH
KL1
SUWON FC
8
 
 
SUWON BLUEWINGS
10
 
 

2.50

3.25

2.60

13:00
SCH
KL3
CHEONGJU FC
14
 
 
SIHEUNG CITIZEN
1
 
 

14:00
SCH
FRC
VFL BOCHUM
 
 
WUPPERTALER SV
 
 
 
 

14:00
SCH
2Gr1
STROMMEN
7
 
 
STAAL JORPELAND
11
 
 

14:00
SCH
KL1
FC SEOUL
7
 
 
INCHEON UNITED
4
 
 

1.95

3.30

3.60

14:00
SCH
KL2
FC ANYANG
4
 
 
SEOUL E-LAND FC
7
 
 

2.10

3.25

3.25

14:30
SCH
SL
TIANJIN TEDA
12
 
 
MEIZHOU HAKKA
9
 
 

3.40

3.20

2.20

14:30
SCH
SL
WUHAN ZALL
8
 
 
SHANGHAI SIPG FC
10
 
 

14:30
SCH
SL
ZHEJIANG GREENTOWN
13
 
 
SHANDONG LUNENG
4
 
 

15:00
SCH
PL
FC ISLOCH MINSK RAION
6
 
 
FC GOMEL
10
 
 

15:00
SCH
FRC
AARHUS
 
 
AALBORG
 
 
 
 

15:00
SCH
FRC
BRONDBY
 
 
HVIDOVRE
 
 
 
 

15:00
SCH
FRC
FC MIDTJYLLAND
 
 
ODENSE
 
 
 
 

15:00
SCH
FRC
FSV MAINZ 05
 
 
KIEDRICH
 
 
 
 

15:15
SCH
MSL
NEGERI SEMBILAN
3
 
 
PAHANG
10
 
 

15:30
SCH
FRC
RUDERSDAL
 
 
LYNGBY
 
 
 
 

15:30
SCH
TDQ
GVVV
 
 
KOZAKKEN BOYS
 
 
 

16:00
SCH
FRC
PSV
 
 
BLAU-WEISS LOHNE
 
 
 
 

16:00
SCH
2.D
MAGNI
11
 
 
REYNIR S.
12
 
 
 

16:00
SCH
PL
AKZHAYIK
13
 
 
ORDABASY
8
 
 

16:00
SCH
MSL
MELAKA UNITED
9
 
 
SARAWAK UNITED
12
 
 

16:00
SCH
PL
BIASHARA UNITED
15
 
 
KMC
8
 
 

16:00
SCH
PL
COASTAL UNION
6
 
 
KAGERA SUGAR
10
 
 

16:00
SCH
PL
MBEYA CITY
9
 
 
YOUNG AFRICANS
1
 
 

16:00
SCH
PL
MBEYA KWANZA
16
 
 
RUVU SHOOTING
13
 
 

16:00
SCH
PL
POLISI TANZANIA
7
 
 
GEITA GOLD FC
4
 
 

16:00
SCH
PD
FENIX
5
 
 
DEPORTIVO MALDONADO
7
 
 
 

2.20

3.10

3.00

16:30
SCH
FRC
CLUB BRUGGE
 
 
THES SPORT
 
 
 
 

17:00
SCH
PL
FC SLUTSK
9
 
 
FC VITEBSK
13
 
 

17:00
SCH
B
CRICIUMA
10
 
 
VILA NOVA
20
 
 

17:00
SCH
FRC
BUCKIE THISTLE
 
 
ABERDEEN
 
 
 
 

17:00
SCH
FRC
FC BASEL 1893
 
 
SPVGG GREUTHER FURTH
 
 
 
 

17:00
SCH
FRC
SPARTAK MOSCOW
 
 
ALANIA VLADIKAVKAZ
 
 
 
 

17:00
SCH
FRC
WERDER BREMEN
 
 
VFB OLDENBURG
 
 
 
 

17:00
SCH
1.D
VESTRI
9
 
 
GRINDAVIK
5
 
 

17:00
SCH
2.D
THROTTUR REYKJAVIK
3
 
 
FJARDABYGGD-LEIKNIR
8
 
 
 

17:00
SCH
AL
FK PANEVEZYS
2
 
 
FA SIAULIAI
7
 
 

17:00
SCH
ELS
HAUGESUND
14
 
 
VIKING
3
 
 

3.20

3.75

2.05

17:00
SCH
2Gr1
ORN-HORTEN
5
 
 
ARENDAL
2
 
 

17:00
SCH
2Gr2
FRIGG
14
 
 
EIDSVOLD TURN
7
 
 

17:00
SCH
2Gr2
GJOVIK-LYN
8
 
 
BAERUM
11
 
 

17:30
SCH
FRC
NEUSIEDL-SEE
 
 
RAPID VIENNA
 
 
 
 

18:00
SCH
FRC
FENERBAHCE
 
 
TIRANA
 
 
 
 

18:00
SCH
FRC
LEVSKI SOFIA
 
 
AKADEMIJA PANDEV
 
 
 
 

18:00
SCH
FRC
LUDOGORETS
 
 
FERENCVAROSI TC
 
 
 
 

18:00
SCH
FRIW
NORWAY (W)
 
 
NEW ZEALAND (W)
 
 
 
 

18:00
SCH
PL
AKSU
11
 
 
SHAKHTER KARAGANDY
9
 
 

18:00
SCH
NPFL
AKWA UNITED
8
 
 
PLATEAU UNITED
2
 
 

18:30
SCH
SD
PROGRESO
9
 
 
CENTRAL ESPANOL
11
 
 
 

19:00
SCH
PL
SHAKHTER SOLIGORSK
4
 
 
TORPEDO ZHODINO
12
 
 

19:00
SCH
PL
HB TORSHAVN
3
 
 
KI KLAKSVIK
1
 
 

19:00
SCH
PL
NSI RUNAVIK
7
 
 
VIKINGUR GOTA
2
 
 

19:00
SCH
EL
DINAMO BATUMI
1
 
 
SIONI BOLNISI
8
 
 

19:00
SCH
EL
FC SABURTALO
5
 
 
SAMGURALI TSKHALTUBO
4
 
 

19:00
SCH
2.D
KF FJALLABYGGDAR
7
 
 
VIKINGUR OLAFSVIK
10
 
 
 

19:00
SCH
AL
FK RITERIAI
4
 
 
HEGELMANN LITAUEN
3
 
 

19:00
SCH
ELS
ROSENBORG
8
 
 
KRISTIANSUND BK
16
 
 

1.40

4.75

8.00

19:00
SCH
PL
DODOMA JIJI FC
11
 
 
AZAM
3
 
 

19:30
SCH
CUP
DEPORTES LA SERENA
 
 
UNIVERSIDAD DE CONCEPCION
 
 
 

2.10

3.30

3.25

20:00
SCH
PBMC
CLUB COMUNICACIONES
15
 
 
DEFENSORES UNIDOS
3
 
 
 

20:00
SCH
FRC
PFC SOCHI
 
 
ZENIT SAINT PETERSBURG
 
 
 
 

20:00
SCH
FRC
SV TERWOLDE
 
 
GO AHEAD EAGLES
 
 
 
 

20:00
SCH
EL
DINAMO TBILISI
2
 
 
TORPEDO KUTAISI
7
 
 

20:00
SCH
BP
OLYMPIQUE SAFI
10
 
 
ITTIHAD TANGER
12
 
 
 

2.55

2.50

3.10

20:00
SCH
BP
YOUSSOUFIA BERRECHID
15
 
 
CHABAB RIADI SALMI
9
 
 
 

20:00
SCH
USL
HARTFORD ATHLETIC
24
 
 
LOUISVILLE CITY FC
4
 
 
 

20:00
SCH
MLSNP
FC CINCINNATI 2
18
 
 
ORLANDO CITY B
16
 
 
 

20:10
SCH
PBN
DEPORTIVO MORON
26
 
 
GIMNASIA JUJUY
23
 
 

2.40

2.80

3.50

21:00
SCH
PL
FC NEMAN GRODNO
7
 
 
BATE BORISOV
2
 
 

21:00
SCH
C
ATLETICO CEARENSE
20
 
 
YPIRANGA-RS
7
 
 
 

21:00
SCH
GrB
AUSTRIA (U19)
4
 
 
SERBIA (U19)
3
 
 
 

2.50

3.50

2.40

21:00
SCH
GrB
ISRAEL (U19)
2
 
 
ENGLAND (U19)
1
 
 
 

6.50

4.33

1.40

21:00
SCH
PD
DANUBIO
8
 
 
NACIONAL DE FOOTBALL
14
 
 
 

4.20

3.50

1.75

21:15
SCH
SD
LA LUZ
3
 
 
SUD AMERICA
8
 
 
 

21:30
SCH
LP
DEFENSA Y JUSTICIA
26
 
 
VELEZ SARSFIELD
19
 
 
 

2.37

3.25

3.10

21:30
SCH
LP
TALLERES CORDOBA
18
 
 
CENTRAL CORDOBA
21
 
 
 

2.25

3.10

3.40

21:30
SCH
PBMC
ATLETICO FENIX
17
 
 
DOCK SUD
14
 
 
 

21:30
SCH
PBMC
CANUELAS
13
 
 
TALLERES REMEDIOS
7
 
 
 

21:30
SCH
PBMC
ITUZAINGO
1
 
 
UAI URQUIZA
2
 
 
 

21:30
SCH
PBMC
SAN MIGUEL
8
 
 
DEPORTIVO ARMENIO
6
 
 
 

22:00
SCH
B
BAHIA
3
 
 
NOVORIZONTINO
16
 
 

22:00
SCH
CUP
BARNECHEA
 
 
COBRESAL
 
 
 

3.00

3.30

2.20

22:00
SCH
CUP
EVERTON DE VINA
 
 
MAGALLANES
 
 
 

1.85

3.40

3.80

22:00
SCH
CUP
INDEPENDIENTE CAUQUENES
 
 
NUBLENSE
 
 
 

7.00

4.20

1.40

22:00
SCH
CUP
PROVINCIAL OVALLE
 
 
UNION ESPANOLA
 
 
 

6.50

4.33

1.40

22:00
SCH
MLS
SEATTLE SOUNDERS
13
 
 
SPORTING KANSAS CITY
23
 
 

1.72

4.00

4.50

22:10
SCH
PBN
ALVARADO
24
 
 
BELGRANO CORDOBA
1
 
 

3.60

2.80

2.37

22:10
SCH
FRIW
FRANCE (W)
 
 
CAMEROON (W)
 
 
 
 

22:30
SCH
A
ATLETICO PARANAENSE
3
 
 
RED BULL BRAGANTINO
9
 
 

2.60

3.10

3.00

22:30
SCH
BP
HASSANIA AGADIR
13
 
 
RAJA CASABLANCA
2
 
 
 

3.10

2.80

2.30

22:30
SCH
BP
WYDAD A.C. CASABLANCA
1
 
 
DIFAA EL JADIDA
11
 
 
 

1.36

4.33

6.50

23:00
SCH
C
ABC
3
 
 
CONFIANCA
18
 
 
 

23:30
SCH
AP
SPORTING CRISTAL
3
 
 
ALIANZA ATLETICO
5
 
 

1.44

4.75

6.50

23:30
SCH
PD
DEFENSOR SPORTING
9
 
 
CERRO LARGO
6
 
 
 

1.90

3.20

3.75

FULL TIME RESULT ONLY
02:00
FTR
USL2
CHARLOTTE EAGLES
22
 
 
WEST VIRGINIA UNITED
19
 
 
Full Time Result Only
 

 
02:30
FTR
USL2
ASHEVILLE CITY SC
5
 
 
TRI-CITIES OTTERS
68
 
 
Full Time Result Only
 

 
04:00
FTR
FRIW
MEXICO (W)
 
 
PERU (W)
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
05:00
FTR
USL2
BALLARD
37
 
 
OVF ALLIANCE
77
 
 
Full Time Result Only
 

 
05:00
FTR
USL2
CAPITAL FC TIMBERS
41
 
 
OLY TOWN
94
 
 
Full Time Result Only
 

 
05:00
FTR
USL2
MARIN FC LEGENDS
101
 
 
DAVIS LEGACY SC
76
 
 
Full Time Result Only
 

 
07:00
FTR
NNSW
CHARLESTOWN AZZURRI
1
 
 
COOKS HILL UNITED FC
9
 
 
Full Time Result Only

 
07:00
FTR
NNSW
EDGEWORTH EAGLES
5
 
 
BROADMEADOW MAGIC
2
 
 
Full Time Result Only

 
07:00
FTR
JFL
HONDA LOCK
3
 
 
FC TIAMO HIRAKATA
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
07:00
FTR
JFL
REINMEER AOMORI
5
 
 
KOCHI UNITED
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
07:30
FTR
TAS
GLENORCHY KNIGHTS
4
 
 
CLARENCE ZEBRAS
6
 
 
Full Time Result Only

 
08:00
FTR
VIC
AVONDALE FC
5
 
 
EASTERN LIONS SC
14
 
 
Full Time Result Only

 
08:00
FTR
CAP
BELCONNEN UNITED
7
 
 
CANBERRA OLYMPIC
5
 
 
Full Time Result Only

 
08:00
FTR
CAP
OCONNOR KNIGHTS
4
 
 
MONARO PANTHERS
3
 
 
Full Time Result Only

 
08:00
FTR
CAP
TIGERS FC
6
 
 
WODEN WESTON FC
8
 
 
Full Time Result Only

 
08:00
FTR
VIC2
BRUNSWICK CITY
10
 
 
PASCOE VALE
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
08:00
FTR
VIC2
LANGWARRIN SC
8
 
 
BULLEEN LIONS
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
08:00
FTR
VIC2
MANNINGHAM UNITED BLUES
9
 
 
WERRIBEE CITY
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
08:30
FTR
SA
CUMBERLAND UNITED
12
 
 
WHITE CITY
5
 
 
Full Time Result Only

 
08:30
FTR
SA
SOUTH ADELAIDE
7
 
 
ADELAIDE COMETS
3
 
 
Full Time Result Only

 
08:30
FTR
SA
STURT LIONS
8
 
 
ADELAIDE OLYMPIC
11
 
 
Full Time Result Only

 
08:30
FTR
SA2
ADELAIDE BLUE EAGLES
4
 
 
PARA HILLS KNIGHTS
3
 
 
Full Time Result Only

 
08:30
FTR
SA2
ADELAIDE HILLS
12
 
 
ADELAIDE VICTORY
11
 
 
Full Time Result Only

 
08:30
FTR
SA2
ADELAIDE UNIVERSITY SC
10
 
 
EASTERN UNITED FC
8
 
 
Full Time Result Only

 
08:30
FTR
SA2
FULHAM UNITED
9
 
 
PLAYFORD CITY PATRIOTS
6
 
 
Full Time Result Only

 
08:30
FTR
SA2
MODBURY JETS
1
 
 
ADELAIDE RAIDERS
5
 
 
Full Time Result Only

 
08:30
FTR
SA2
PORT ADELAIDE PIRATE
7
 
 
WEST ADELAIDE
2
 
 
Full Time Result Only

 
09:00
FTR
QSL
PENINSULA POWER
3
 
 
SUNSHINE COAST WANDERERS
6
 
 
Full Time Result Only

 
09:00
FTR
TAS
OLYMPIA
7
 
 
RIVERSIDE OLYMPIC
8
 
 
Full Time Result Only

 
09:00
FTR
VIC2
GOULBURN VALLEY SUNS
12
 
 
NORTH GEELONG
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
09:00
FTR
JFL
TOKYO MUSASHINO
4
 
 
HONDA FC
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
09:30
FTR
TAS
LAUNCESTON CITY
5
 
 
DEVONPORT CITY
1
 
 
Full Time Result Only

 
09:30
FTR
NZPL
HELLENIC ATHLETIC
2
 
 
DARWIN HEARTS FC
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
09:45
FTR
VIC
DANDENONG CITY
13
 
 
DANDENONG THUNDER
10
 
 
Full Time Result Only

 
10:00
FTR
WST
ARMADALE
6
 
 
PERTH SC
9
 
 
Full Time Result Only

 
10:00
FTR
WST
BAYSWATER CITY
3
 
 
COCKBURN CITY
10
 
 
Full Time Result Only

 
10:00
FTR
WST
FLOREAT ATHENA
2
 
 
PERTH GLORY YOUTH
8
 
 
Full Time Result Only

 
10:00
FTR
WST
GWELUP CROATIA SC
11
 
 
SORRENTO FC
5
 
 
Full Time Result Only

 
10:00
FTR
WST
INGLEWOOD UNITED
7
 
 
ECU JOONDALUP
1
 
 
Full Time Result Only

 
10:30
FTR
VIC
PORT MELBOURNE
3
 
 
OAKLEIGH CANNONS
2
 
 
Full Time Result Only

 
10:30
FTR
NSW
APIA LEICHHARDT TIG.
2
 
 
SYDNEY FC YOUTH
5
 
 
Full Time Result Only

 
10:30
FTR
QSL
BRISBANE CITY
9
 
 
OLYMPIC FC
2
 
 
Full Time Result Only

 
10:30
FTR
SA
ADELAIDE CITY FC
1
 
 
NE METROSTARS
4
 
 
Full Time Result Only

 
11:00
FTR
VIC
ALTONA MAGIC
9
 
 
HEIDELBERG UNITED
6
 
 
Full Time Result Only

 
11:00
FTR
NSW
WOLLONGONG WOLVES
9
 
 
MANLY UNITED FC
1
 
 
Full Time Result Only

 
11:00
FTR
NSW2
ST GEORGE CITY
2
 
 
ST GEORGE FC
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
11:00
FTR
QPL
SOUTHSIDE EAGLES
9
 
 
CABOOLTURE
8
 
 
Full Time Result Only

 
11:00
FTR
QPL
SUNSHINE COAST
7
 
 
MAGPIES CRUSADERS
6
 
 
Full Time Result Only

 
11:15
FTR
QPL2
WOLVES FC
5
 
 
SP APOLLO
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
11:30
FTR
QSL
LOGAN LIGHTNING
10
 
 
BRISBANE ROAR YOUTH
11
 
 
Full Time Result Only

 
11:30
FTR
QSL
MORETON BAY UNITED
7
 
 
GOLD COAST UNITED
5
 
 
Full Time Result Only

 
12:00
FTR
NSW
MARCONI STALLIONS
3
 
 
MT DRUITT TOWN RANGERS
10
 
 
Full Time Result Only

 
12:00
FTR
WST
STIRLING LIONS
4
 
 
BALCATTA
12
 
 
Full Time Result Only

 
12:00
FTR
NSW2
BLACKTOWN SPARTANS
9
 
 
HILLS UNITED
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
12:00
FTR
NSW2
BONNYRIGG WH. EAGLES
10
 
 
SPIRIT FC
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
12:00
FTR
NSW2
MOUNTIES WANDERERS
6
 
 
SD RAIDERS
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
12:00
FTR
NSW2
NORTHERN TIGERS
5
 
 
WESTERN SYDNEY YOUTH
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
12:15
FTR
QPL2
VIRGINIA UNITED
12
 
 
ALBANY CREEK
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
12:30
FTR
QPL2
GRANGE THISTLE
10
 
 
MAGIC UNITED TFA
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
FRIW
TURKEY (W)
 
 
AZERBAIJAN (W)
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
3Gr1
SANDVIKEN
8
 
 
NORDSTRAND
1
 
 
Full Time Result Only

 
13:15
FTR
SA
CROYDON KINGS
6
 
 
ADELAIDE UNITED II
9
 
 
Full Time Result Only

 
13:30
FTR
NZPL
CASUARINA FC
1
 
 
MINDIL ACES
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:30
FTR
3Gr1
IL FROEYA
10
 
 
GREI
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
3Gr2
RAUFOSS 2
11
 
 
SPJELKAVIK
5
 
 
Full Time Result Only

 
15:00
FTR
EL
FCI LEVADIA II
2
 
 
K-JARVE JK JARVE
8
 
 
Full Time Result Only