app-icon
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

18:30
2 HF
77'
PDIG
DEPORTIVO MALDONADO
8
 
 
FENIX
4
 
 
1
1
1
2
 

19:00
H/T
H/T
PBMC
CLUB COMUNICACIONES
10
 
 
EXCURSIONISTAS
14
 
 
0
0
0
0
 

19:00
H/T
H/T
PL
EL GEISH
11
 
1
SMOUHA SC
6
 
 
1
1
1
1
 

19:00
H/T
H/T
PL
ENPPI
7
 
 
EL GOUNA FC
12
 
 
0
0
0
0
 

19:00
2 HF
50'
GrF
TURKEY
1
3
 
PORTUGAL
2
2
 
0
2
0
2

6.00

4.10

1.57

19:00
2 HF
48'
1D
GRINDAVIK
8
 
 
DALVIK/REYNIR
9
 
 
0
1
0
1
 

19:00
2 HF
50'
1D
THOR AKUREYRI
11
 
 
LEIKNIR REYKJAVIK
12
 
 
0
0
0
0
 

19:00
2 HF
46'
AL
FK PANEVEZYS
10
 
 
DAINAVA ALYTUS
6
 
 
2
0
2
0
 

19:30
1 HF
37'
CUP
DEPORTES COPIAPO
 
 
COBRESAL
 
 
 
2
0
 

20:00
1 HF
7'
PL
BATE BORISOV
10
 
 
DINAMO BREST
4
 
 
0
0
 

20:00
1 HF
6'
BD
HK KOPAVOGUR
9
 
 
STJARNAN
5
 
 
0
1
 

19:00
SCH
1DW
FORTUNA AALESUND (W)
1
 
 
TROMSOE (W)
6
 
 
 

19:15
SCH
3DA6
FYLLINGSDALEN
13
 
 
HARSTAD
6
 
 
 

19:30
SCH
3DA5
HOEDD 2
13
 
 
SKEDSMO
12
 
 
 

21:00
SCH
PN
ALMAGRO
35
 
 
NUEVA CHICAGO
7
 
 
 

21:00
SCH
PN
BROWN DE ADROGUE
38
 
 
DEPORTIVO MORON
26
 
 
 

21:00
SCH
PN
DEFENSORES DE BELGRANO
5
 
 
GIMNASIA MENDOZA
13
 
 
 

21:00
SCH
PN
DEPORTIVO MADRYN
12
 
 
ESTUDIANTES R.C.
10
 
 
 

21:00
SCH
PN
SAN MIGUEL
9
 
 
TALLERES REMEDIOS
33
 
 
 

21:00
SCH
PN
TRISTAN SUAREZ
29
 
 
ALL BOYS
14
 
 
 

21:00
SCH
PBMC
ARGENTINO DE MERLO
2
 
 
SAN MARTIN BURZACO
19
 
 
 

21:00
SCH
PBMC
CS DEPORTIVO LINIERS
7
 
 
ACASSUSO
1
 
 
 

21:00
SCH
PBMC
FLANDRIA
15
 
 
DOCK SUD
13
 
 
 

21:00
SCH
PBMC
SPORTIVO ITALIANO
20
 
 
UAI URQUIZA
6
 
 
 

21:00
SCH
PBMC
VILLA SAN CARLOS
22
 
 
COLEGIALES
9
 
 
 

21:00
SCH
FAZB
FERRO CARRIL OESTE GENERAL PICO
10
 
 
CIUDAD DE BOLIVAR
2
 
 
 

21:00
SCH
PDIG
RACING MONTEVIDEO
2
 
 
DEFENSOR SPORTING
1
 
 
 

21:00
SCH
SD
URUGUAY MONTEVIDEO
3
 
 
RENTISTAS
7
 
 
 

21:15
SCH
PN
TEMPERLEY
17
 
 
QUILMES
11
 
 
 

21:30
SCH
PDRP
GIMNASTIC
 
 
MALAGA
 
 
 
 

21:30
SCH
SD
SUD AMERICA
13
 
 
TACUAREMBO
10
 
 
 

22:00
SCH
SA
CRICIUMA
14
 
 
BOTAFOGO
2
 
 
 

3.10

3.25

2.38

22:00
SCH
GrE
BELGIUM
4
 
 
ROMANIA
1
 
 

1.44

4.60

7.00

22:15
SCH
BD
VIKINGUR REYKJAVIK
1
 
 
KR REYKJAVIK
8
 
 
 

23:00
SCH
SB
CRB
18
 
 
GUARANI CAMPINAS
20
 
 
 

23:00
SCH
SB
OPERARIO-PR
3
 
 
BOTAFOGO SP
13
 
 
 

23:00
SCH
SC
TOMBENSE
9
 
 
FLORESTA
16
 
 
 

23:00
SCH
CUP
D. PUERTO MONTT
 
 
DEPORTES TEMUCO
 
 
 
 

23:30
SCH
SA
GREMIO
19
 
 
INTERNACIONAL
9
 
 
 

2.90

3.00

2.70

FULL TIME RESULT ONLY
13:30
FTR
LU
SONDERJYSKE (U17)
12
 
 
ODENSE (U17)
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
LU
AARHUS (U17)
6
 
 
SILKEBORG (U17)
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
LU
FC MIDTJYLLAND (U17)
2
 
 
LYNGBY (U17)
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
LU
RANDERS FREJA (U17)
11
 
 
FC NORDSJAELLAND (U17)
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
PL
AL-HEDOOD
9
 
 
AL-MINAA
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
PL
KARBALA FC
15
 
 
AL-KARKH
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
CF
KSV OUDENAARDE
 
 
FC DENDER
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
CF
KVV ZEPPEREN-BRUSTEM
 
 
ST TRUIDEN
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
1D
FA SIAULIAI B
14
 
 
FK EKRANAS
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:30
FTR
PL
BAGHDAD FC
19
 
 
AL-KAHRABA
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:30
FTR
PL
NAFT AL-JANOOB
18
 
 
AL-QASIM SC
17
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:30
FTR
PL
NAFT AL-WASAT
20
 
 
AL-ZAWRAA
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
1D
DINAMO MINSK RESERVES
10
 
 
SLONIM-2017
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
SDGr
IPORA
5
 
 
ANAPOLIS FC
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
SDGr
NOVA IGUACU
2
 
 
ITABUNA
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
SDGr
SANTO ANDRE
5
 
 
INTER DE LIMEIRA
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
SDGr
NOVO HAMBURGO
3
 
 
CIANORTE
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:15
FTR
L2Gr
SANTOS DE NASCA
5
 
 
DEPORTIVO COOPSOL
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
PCA
MERCEDES
20
 
 
VICTORIANO ARENAS
19
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
SDGr
MANAUARA
1
 
 
MANAUS
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
SDGr
POUSO ALEGRE
6
 
 
MARINGA
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
SDGr
SAO JOSE SP
7
 
 
AGUA SANTA
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:30
FTR
SDGr
UNIAO RONDONOPOLIS
6
 
 
BRASILIENSE
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
SDGr
AGUIA DE MARABA
8
 
 
MOTO CLUB MA
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
SDGr
IPATINGA
7
 
 
SERRA FC
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
ULT
BLACK ROCK FC
118
 
 
A.C. CONNECTICUT
86
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
ULT
BLACKWATCH RUSH
78
 
 
BOSTON BOLTS
61
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:30
FTR
L2Gr
ADA JAEN
5
 
 
MOLINOS EL PIRATA
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
FINISHED GAMES
18:00
FIN
PL
FC MINSK
15
 
 
ARSENAL DZERZHINSK
6
 
 
0
2
1
2
 

18:00
FIN
1D
SHAKHTER SOLIG. RESERVES
14
 
 
BELSHINA BOBRUISK
8
 
 
1
3
3
5
 

18:00
FIN
1D
FK RITERIAI
1
 
 
NFA KAUNAS
3
 
 
1
0
2
1
 

18:00
FIN
1D
TAURAS TAURAGE
7
 
 
VILNIUS BFA
8
 
 
2
0
4
0
 

18:00
FIN
1D
SOGNDAL
3
1
 
KONGSVINGER
1
2
 
1
0
2
0
 

18:00
FIN
3DA6
HAMARKAMERATENE 2
5
 
 
HONEFOSS
1
 
 
0
0
3
5
 

18:00
FIN
SLDB
NIZHNY NOVGOROD II
9
 
 
ORENBURG 2
10
 
 
1
0
2
0
 

18:00
FIN
SLDB
RUBIN 2
4
 
 
DINAMO KIROV
1
 
1
1
0
2
0
 

18:00
FIN
SUPE
DINAMO SAMARQAND
9
 
 
FK ANDIJAN
6
 
 
1
0
1
1
 

18:00
FIN
SUPE
LOKOMOTIV TASHKENT
12
 
 
SOGDIANA JIZZAKH
3
 
 
0
0
1
2
 

17:00
FIN
1D
FC OSTROVETS
7
 
 
TORPEDO ZHODINO RESERVES
15
 
 
1
0
3
0
 

17:00
FIN
CF
FC LAUSANNE-SPORT
 
 
FC STADE LS OUCHY
 
 
 
0
2
3
2
 

17:00
FIN
CF
SCR ALTACH
 
 
FC NENZING
 
 
 
1
0
3
0
 

17:00
FIN
BD
VESTRI
10
4
 
VALUR REYKJAVIK
2
2
 
1
1
1
5

17:00
FIN
AL
FK TRANSINVEST
9
 
 
DZIUGAS
3
 
 
2
0
3
0
 

17:00
FIN
3DA2
MANDALSKAMERATENE
13
 
 
FRAM LARVIK
5
 
 
0
0
2
3
 

17:00
FIN
DI
12 DE JUNIO
11
 
 
RECOLETA
1
 
 
2
0
2
1
 

17:00
FIN
DI
PASTOREO FC
14
 
 
SPORTIVO CARAPEGUA
2
 
 
0
1
1
3
 

16:30
FIN
2DA2
TROMSDALEN UIL
3
 
 
ULL-KISA
9
 
1
0
1
1
1
 

16:05
FIN
CF
BRECHIN
 
 
DUNDEE UTD
 
 
 
0
1
0
2
 

16:00
FIN
PL
NAFTAN
12
 
 
SLAVIA MOZYR
5
 
 
0
0
0
1
 

16:00
FIN
1D
FC ENERGETIK-BGU MINSK
18
 
 
MAXLINE ROGACHEV
4
 
 
1
3
2
5
 

16:00
FIN
1D
LOKOMOTIV GOMEL
11
 
 
BELARUS (U17)
17
 
 
1
1
3
2
 

16:00
FIN
GrF
GEORGIA
4
4
 
CZECH REPUBLIC
3
5
 
1
0
1
1

4.50

3.75

1.75

16:00
FIN
PL
FC KYZYL-ZHAR SK
10
 
 
FC ASTANA
8
 
 
0
0
0
1
 

16:00
FIN
PL
ZHETYSU
9
 
1
FC KAYSAR
6
 
 
1
1
1
2
 

16:00
FIN
LS
PENANG
11
 
 
KEDAH
10
 
 
0
0
0
1
 

16:00
FIN
2DA1
EIK-TOENSBERG
1
 
 
ARENDAL
6
 
 
0
1
1
1
 

16:00
FIN
3DA1
ASKOY
6
 
 
FLORO
14
 
 
0
0
3
2
 

16:00
FIN
3DA1
FOERDE
4
 
 
ARDAL
12
 
 
0
0
2
1
 

16:00
FIN
3DA1
SANDVIKEN
1
 
 
LODDEFJORD
11
 
 
0
0
2
0
 

16:00
FIN
3DA2
ODD BALLKLUBB 2
7
 
 
VINDBJART
4
 
 
0
0
2
3
 

16:00
FIN
3DA2
VIGOER
14
 
 
MADLA
10
 
 
0
0
1
6
 

16:00
FIN
3DA3
FRIGG
3
 
 
KFUM 2
7
 
 
0
0
6
0
 

16:00
FIN
3DA3
NORDSTRAND
1
 
 
AASKOLLEN
11
 
 
0
0
4
1
 

16:00
FIN
3DA4
VERDAL
13
 
 
ORKLA
9
 
 
0
0
2
2
 

16:00
FIN
3DA5
FUNNEFOSS-VORMSUND
11
 
 
LORENSKOG
6
 
 
0
0
0
3
 

16:00
FIN
3DA5
READY
4
 
 
SPJELKAVIK
8
 
 
0
0
3
2
 

16:00
FIN
1DW
VIKING (W)
4
 
 
AVALDSNES (W)
8
 
 
0
0
1
2
 

16:00
FIN
SLDB
AMKAR
2
 
 
AKRON TOGLIATTI 2
13
 
 
1
0
3
1
 

16:00
FIN
PDIG
CA CERRO
4
 
 
DANUBIO
2
 
 
0
0
0
0
 

16:00
FIN
SD
LA LUZ
11
 
 
COOPER
9
 
 
1
0
1
2
 

16:00
FIN
PSL
ARENEL MOVERS
18
 
 
TEL ONE FC
14
 
 
1
0
1
2
 

16:00
FIN
PSL
BIKITA MINERALS
6
 
 
CHICKEN INN FC
7
 
 
0
1
2
1
 

16:00
FIN
PSL
FC PLATINUM
4
 
 
SIMBA BHORA FC
11
 
 
0
0
1
0
 

16:00
FIN
PSL
HERENTALS FC
8
 
 
NGEZI PLATINUM FC
3
 
 
0
1
1
2
 

16:00
FIN
PSL
ZPC KARIBA
14
 
 
BULAWAYO CHIEFS
12
 
 
0
0
0
0
 

15:30
FIN
PFL
UNITED CITY FC
4
 
 
MENDIOLA FC
11
 
 
1
0
3
0
 

15:15
FIN
LS
KUCHING FA
8
 
 
TERENGGANU
2
 
 
0
0
1
1
 

15:15
FIN
PL
DPMM FC
4
 
1
GEYLANG INTERNATIONAL
2
 
 
1
3
3
3
 

15:00
FIN
2DA1
BRANN 2
8
 
 
NOTODDEN
9
 
 
0
2
1
2
 

15:00
FIN
2DA2
EIDSVOLD TURN
5
 
 
STROMMEN
6
 
 
1
1
2
1
 

15:00
FIN
2DA2
GRORUD
7
 
 
FOLLO
10
 
 
2
0
5
2
 

15:00
FIN
2DA2
STRINDHEIM
8
 
 
KJELSAS
2
 
 
0
2
1
2
 

15:00
FIN
3DA1
BJARG
2
 
 
FANA
5
 
 
0
0
3
0
 

15:00
FIN
3DA1
HAUGESUND 2
9
 
 
STORD IL
10
 
 
0
0
7
5
 

15:00
FIN
3DA2
SANDEFJORD 2
11
 
 
PORS GRENLAND
1
 
 
0
0
0
2
 

15:00
FIN
3DA3
ASKER
2
 
 
FLINT
12
 
 
0
0
2
1
 

15:00
FIN
3DA3
GAMLE OSLO
4
 
 
SARPSBORG 08 FF 2
6
 
 
0
0
2
0
 

15:00
FIN
3DA5
GJELLERASEN
10
 
 
BJOERKELANGEN
2
 
 
0
0
0
3
 

15:00
FIN
SLDB
NOSTA
7
 
 
VOLNA NIZHNY NOVGOROD
11
 
 
0
0
1
1
 

14:30
FIN
CUP
CHONGQING TONGLIANG LONG
 
 
SHANDONG LUNENG
 
 
 
0
1
3
6
 

14:30
FIN
CUP
HEBEI KUNGFU
 
 
QINGDAO YOUTH ISLAND FC
 
 
 
2
2
2
2
3-4
 

14:30
FIN
CUP
QINGDAO RED LIONS
 
 
SICHUAN JIUNIU
 
 
 
0
0
0
2
 

14:30
FIN
CUP
SUZHOU DONGWU
 
1
BEIJING GUOAN
 
 
 
0
2
0
4
 

14:30
FIN
2DA2
STJORDALS BLINK
4
 
 
SKEID
1
 
 
0
0
0
0
 

14:00
FIN
CF
KREUZLINGEN
 
 
FC ST. GALLEN
 
 
 
0
3
0
9
 

14:00
FIN
VIRS
GROBINA
7
 
 
RIGA FC
2
 
 
0
4
0
6
 

14:00
FIN
3DA4
TRYGG-LADE
1
 
 
LILLESTROM 2
12
 
 
0
0
5
0
 

14:00
FIN
3DA6
SPRINT JELOY
10
 
 
ULFSTIND
8
 
 
0
0
1
1
 

14:00
FIN
TW
LYN (W)
7
1
 
ASANE (W)
9
 
 
1
0
1
0

14:00
FIN
TW
ROA (W)
5
2
 
KOLBOTN (W)
8
1
 
1
0
2
1
 

14:00
FIN
TW
SANDVIKEN (W)
3
 
 
ARNA-BJORNAR (W)
10
2
 
3
0
5
1
 

14:00
FIN
TW
STABAEK (W)
6
 
 
LILLESTROM (W)
4
1
 
0
1
0
1
 

14:00
FIN
K1
FC SEOUL
7
3
 
SUWON FC
5
1
 
1
0
3
0

1.95

3.50

3.10

13:45
FIN
TW
ROSENBORG (W)
2
2
 
VALERENGA (W)
1
 
 
0
1
1
2
 

13:30
FIN
NORT
PORT DARWIN
7
 
 
CASUARINA FC
5
 
 
1
0
1
1
 

13:30
FIN
CUP
JIANGXI LIANSHENG
 
 
ZHEJIANG GREENTOWN
 
 
 
0
1
0
3
 

13:30
FIN
3DA4
RANA FK
3
 
 
SURNADAL
11
 
 
0
0
0
2
 

13:30
FIN
K2
FC ANYANG
1
 
1
SEOUL E-LAND FC
3
 
 
1
1
2
1
 

13:30
FIN
K2
SUWON BLUEWINGS
5
 
 
SEONGNAM FC
10
 
 
1
0
3
0
 

13:00
FIN
QPL2
GRANGE THISTLE
3
 
 
NORTH STAR
4
 
 
0
0
4
3
 

13:00
FIN
JL
KASHIWA REYSOL
13
1
 
SANFRECCE HIROSHIMA
5
 
 
0
1
0
1

3.70

3.50

1.95

13:00
FIN
JL
SAGAN TOSU
17
 
 
KYOTO SANGA
19
1
 
0
0
3
0

2.63

3.30

2.60

13:00
FIN
JL
SHONAN BELLMARE
18
 
 
FC TOKYO
6
1
 
0
0
0
1

2.35

3.30

2.90

13:00
FIN
JL
URAWA RED DIAMONDS
11
2
 
KASHIMA ANTLERS
2
1
 
0
2
2
2

2.30

3.25

3.20

13:00
FIN
JL2
FAGIANO OKAYAMA
4
1
 
THESPAKUSATSU GUNMA
20
1
 
0
0
1
0
 

13:00
FIN
JL2
KAGOSHIMA UNITED
16
2
 
OITA TRINITA
12
2
2
1
0
3
0
 

13:00
FIN
JL2
RENOFA YAMAGUCHI
6
 
 
IWAKI FC
8
 
 
0
0
0
3
 

13:00
FIN
JL2
TOCHIGI SC
19
3
 
JEF UNITED CHIBA
7
1
 
1
1
2
1
 

13:00
FIN
JL2
V-VAREN NAGASAKI
2
 
 
FUJIEDA MYFC
13
1
 
2
0
2
0
 

13:00
FIN
JL3
GAINARE TOTTORI
17
 
 
FC GIFU
10
 
 
0
0
2
4
 

13:00
FIN
JL3
OMIYA ARDIJA
1
 
 
FC RYUKYU
5
 
 
1
0
3
2
 

13:00
FIN
JL3
TEGEVAJARO MIYAZAKI
18
 
 
KAMATAMARE SANUKI
19
 
 
2
0
3
3
 

13:00
FIN
SLDB
DINAMO BARNAUL
12
 
 
LADA TOGLIATTI
14
 
 
1
0
3
0
 

13:00
FIN
PL
GARENA YOUNG LIONS
5
 
 
TANJONG PAGAR UTD FC
9
 
 
1
2
3
2
 

13:00
FIN
K1
DAEJEON CITIZEN
11
2
 
GWANGJU FC
6
3
 
0
1
2
1

3.60

3.40

1.85

13:00
FIN
K1
GANGWON FC
3
1
 
SANGJU SANGMU FC
1
1
 
2
3
2
3

2.25

3.30

2.75

13:00
FIN
K2
CHUNGNAM ASAN
4
 
 
GYEONGNAM FC
12
 
 
3
0
4
0
 

13:00
FIN
KL
MOKPO CITY
6
 
 
YANGPYEONG FC
8
 
 
2
0
3
1
 

13:00
FIN
KL
ULSAN CITIZEN
10
 
 
POCHEON CITIZEN FC
14
 
 
0
1
2
2
 

13:00
FIN
KL
YEOJU SEJONG
13
 
 
DAEGU FC RESERVES
15
 
1
0
1
2
1
 

12:45
FIN
PFL
MAHARLIKA
9
 
 
STALLION LAGUNA FC
2
 
 
0
0
0
3
 

12:30
FIN
JL
GAMBA OSAKA
3
3
 
VISSEL KOBE
4
2
 
0
0
2
1

3.70

3.25

2.10

12:30
FIN
JL
JUBILO IWATA
16
 
 
CEREZO OSAKA
7
 
 
0
0
1
1

3.40

3.40

2.15

12:30
FIN
LS
JOHOR DARUL TAKZIM
1
 
 
PAHANG
7
 
 
1
0
3
0
 

12:15
FIN
NSW
ST GEORGE CITY
8
 
 
SPIRIT FC
11
 
 
0
3
3
4
 

12:00
FIN
VICT
DANDENONG THUNDER
11
 
 
DANDENONG CITY
8
 
 
0
0
1
0
 

12:00
FIN
NSW
HILLS UNITED
13
 
 
WOLLONGONG WOLVES
7
 
 
0
1
0
2
 

12:00
FIN
NSW
MARCONI STALLIONS
2
 
 
SUTHERLAND SHARKS
14
 
 
1
2
3
3
 

12:00
FIN
WEST
STIRLING LIONS
4
 
 
PERTH SC
9
 
 
2
1
3
1
 

12:00
FIN
NSWP
INTER LIONS FC
10
 
 
HAKOAH SYDNEY CITY
3
 
 
1
0
1
4
 

12:00
FIN
NSWP
MACARTHUR RAMS
13
 
 
SD RAIDERS
9
 
 
0
1
1
3
 

12:00
FIN
NSWP
RYDALMERE
12
 
 
UNSW FC
6
 
 
0
4
0
6
 

12:00
FIN
QPL
EASTERN SUBURBS FC
2
 
 
MORETON CITY EXCELSIOR II
11
 
 
3
0
7
1
 

12:00
FIN
CF
AARHUS
 
 
BRABRAND
 
 
 
0
0
0
0
 

12:00
FIN
CF
FC ZURICH
 
 
FC WIL 1900
 
 
 
3
1
5
4
 

12:00
FIN
JL
ALBIREX NIIGATA
15
1
 
KAWASAKI FRONTALE
14
1
 
0
1
2
2

2.30

3.50

2.88

12:00
FIN
JL
TOKYO VERDY
10
3
 
NAGOYA GRAMPUS
9
 
 
0
0
1
0

2.80

2.90

2.70

12:00
FIN
JL2
VENTFORET KOFU
11
2
 
EHIME FC
9
 
 
1
0
1
2
 

12:00
FIN
JL2
YOKOHAMA FC
1
 
 
ROASSO KUMAMOTO
18
 
 
3
0
5
0