app-icon
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

14:00
2 HF
68'
CF
IF BROMMAPOJKARNA
 
 
HAMMARBY
 
 
 
2
0
3
0
 

14:00
2 HF
66'
AL
FK ZALGIRIS KAUNAS
4
 
 
HEGELMANN LITAUEN
2
 
 
2
1
4
1
 

14:00
2 HF
68'
2DA1
ORN-HORTEN
12
 
 
VARD HAUGESUND
11
 
 
0
1
0
2
 

14:00
2 HF
66'
EN
FRISKA VILJOR FC
15
1
 
TABY FK
16
 
 
0
0
2
0
 

14:00
2 HF
70'
EN
UMEA FC
1
 
 
AFC ESKILSTUNA
12
2
 
0
1
1
1
 

14:30
H/T
H/T
CUP
NANJING CITY FC
 
 
SHIJIAZHUANG EVER BRIGHT
 
 
 
0
0
0
0
 

15:00
1 HF
24'
CF
AIK
 
 
VIKING
 
 
 
1
0
 

14:00
SCH
1DW
KIL-HEMNE (W)
5
 
 
OVREVOLL HOSLE (W)
10
 
 
 

15:00
SCH
3DA1
DJERV 1919
7
 
 
AASANE 2
8
 
 
 

15:30
SCH
SLDB
SOKOL KAZAN
3
 
 
URALETS NIZHNY TAGIL
6
 
 
 

16:00
SCH
PL
FC DNEPR MOGILEV
14
 
 
FC VITEBSK
7
 
 
 

16:00
SCH
PL
FUTURE FC
7
 
 
ISMAILY SC
13
 
 
 

16:00
SCH
PL
FC ATYRAU
5
 
 
TOBOL KOSTANAY
7
 
 
 

16:00
SCH
PL
ZHENIS
12
 
 
ORDABASY
2
 
 
 

16:00
SCH
AL
FA SIAULIAI
8
 
 
BANGA GARGZDAI
5
 
 
 

16:00
SCH
LS
KELANTAN UNITED
12
 
 
PDRM
5
 
 
 

16:00
SCH
2DA1
VIKING 2
3
 
 
KVIK HALDEN
14
 
 
 

16:00
SCH
3DA3
OPPSAL
8
 
 
SKEID 2
13
 
 
 

16:00
SCH
3DA4
ROSENBORG 2
8
 
 
NARDO
2
 
 
 

16:00
SCH
3DA6
ELVERUM
4
 
 
KONGSVINGER 2
7
 
 
 

16:00
SCH
3DA6
MJOLNER
12
 
 
FREDRIKSTAD 2
11
 
 
 

16:00
SCH
SUPE
IK BRAGE
6
 
 
GIF SUNDSVALL
16
 
 
 

1.55

4.10

4.75

16:00
SCH
SUPE
IK ODDEVOLD
12
 
 
DEGERFORS IF
2
 
 
 

3.00

3.20

2.35

16:00
SCH
SUPE
OSTERSUNDS FK
11
 
 
UTSIKTENS BK
5
 
 
 

2.20

3.20

3.10

16:00
SCH
DW
AIK (W)
12
 
 
HAMMARBY IF DFF (W)
3
 
 
 

16:00
SCH
DW
PITEA IF (W)
9
 
 
DJURGARDENS IF (W)
5
 
 
 

16:00
SCH
DW
VITTSJO GIK (W)
11
 
 
VAXJO DFF (W)
8
 
 
 

16:00
SCH
PDIG
LIVERPOOL MONTEVIDEO
8
 
 
BOSTON RIVER
6
 
 
 

16:30
SCH
2DA1
BRATTVAG
10
 
 
FLEKKEROY
13
 
 
 

16:30
SCH
3DA6
FLOYA
2
 
 
BODO-GLIMT 2
14
 
 
 

17:00
SCH
FAZA
KIMBERLEY
4
 
 
GERMINAL
1
 
 
 

17:00
SCH
PL
IF FUGLAFJORDUR
10
 
 
B36 TORSHAVN
5
 
 
 

17:00
SCH
PL
NSI RUNAVIK
4
 
 
EB-STREYMUR
8
 
 
 

17:00
SCH
PL
VIKINGUR GOTA
1
 
 
B68 TOFTIR
9
 
 
 

17:00
SCH
2D
FJARDABYGGD-LEIKNIR
4
 
 
KFG GARDABAER
11
 
 
 

17:00
SCH
2D
THROTTUR VOGAR
6
 
 
KORMAKUR-HVOET
8
 
 
 

17:00
SCH
2D
VIKINGUR OLAFSVIK
2
 
 
HOTTUR HUGINN
7
 
 
 

17:00
SCH
2D
VOLSUNGUR
3
 
 
AEGIR
5
 
 
 

17:00
SCH
2DA1
HODD
2
 
 
SOTRA
7
 
 
 

17:00
SCH
2DA1
JERV
4
 
 
LYSEKLOSTER
5
 
 
 

17:00
SCH
3DA4
BYASEN
7
 
 
STROMSGODSET 2
6
 
 
 

17:00
SCH
1DW
FYLLINGSDALEN (W)
6
 
 
HONEFOSS (W)
3
 
 
 

17:00
SCH
ES
LJUNGSKILE SK
11
 
 
BK OLYMPIC
12
 
 
 

17:00
SCH
ES
OSKARSHAMNS AIK
14
 
 
ROSENGARD
10
 
 
 

17:00
SCH
DW
KRISTIANSTADS DFF (W)
4
 
 
LINKOPINGS (W)
7
 
 
 

18:00
SCH
PL
TORPEDO ZHODINO
1
 
 
FC ISLOCH MINSK RAION
10
 
 
 

18:00
SCH
PL
AKTOBE
1
 
 
SHAKHTER KARAGANDY
13
 
 
 

18:00
SCH
PL
FC TURAN
11
 
 
SPARTAK SEMEY
4
 
 
 

18:00
SCH
AL
FK ZALGIRIS VILNIUS
1
 
 
SUDUVA MARIJAMPOLE
7
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
AKWA UNITED
16
 
 
RIVERS UNITED
8
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
BENDEL INSURANCE FC
9
 
 
BAYELSA UNITED (NGA)
15
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
DOMA UNITED
18
 
 
ABIA WARRIORS
11
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
ENYIMBA
3
 
 
PLATEAU UNITED
5
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
GOMBE UNITED
20
 
 
ENUGU RANGERS
1
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
KANO PILLARS
12
 
 
LOBI STARS
6
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
KWARA UNITED
13
 
 
HEARTLAND
19
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
NIGER TORNADOES
14
 
 
SUNSHINE STARS
10
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
REMO STARS
2
 
 
KATSINA UNITED
7
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
SHOOTING STARS
4
 
 
SPORTING LAGOS
17
 
 
 

18:00
SCH
1D
AALESUND
16
 
 
RANHEIM
11
 
 
 

18:00
SCH
1D
ASANE
13
 
 
MOSS
5
 
 
 

18:00
SCH
1D
BRYNE
6
 
 
LYN
8
 
 
 

18:00
SCH
1D
MJONDALEN
12
 
 
EGERSUNDS
4
 
 
 

18:00
SCH
1D
RAUFOSS
10
 
 
START
14
 
 
 

18:00
SCH
1D
STABAEK
7
 
 
LEVANGER
9
 
 
 

18:00
SCH
1D
VALERENGA
2
 
 
SANDNES ULF
15
 
 
 

18:00
SCH
SUPE
SKOVDE AIK
9
 
 
SANDVIKENS IF
3
 
 
 

3.50

3.50

1.95

18:00
SCH
SUPE
VARBERGS BOIS FC
14
 
 
GEFLE IF
10
 
 
 

1.83

3.50

3.90

18:00
SCH
EN
ASSYRISKA FF
5
 
 
SOLLENTUNA FK
11
 
 
 

18:00
SCH
CUP
IFK ESKILSTUNA
 
 
IFK STOCKSUND
 
 
 
 

8.00

6.00

1.27

18:30
SCH
PDIG
RAMPLA JUNIORS
7
 
 
MIRAMAR MISIONES
1
 
 
 

19:00
SCH
CUP
BARNECHEA
 
 
PALESTINO
 
 
 
 

19:00
SCH
CUP
DEPORTES SANTA CRUZ
 
 
AUDAX ITALIANO
 
 
 
 

19:00
SCH
PL
AL MASRY
3
 
 
CERAMICA CLEOPATRA
10
 
 
 

19:00
SCH
PL
PYRAMIDS FC
1
 
 
AL MOKAWLOON
17
 
 
 

19:00
SCH
PL
HB TORSHAVN
2
 
 
KI KLAKSVIK
3
 
 
 

19:00
SCH
2D
REYNIR S.
10
 
 
KF FJALLABYGGDAR
12
 
 
 

19:10
SCH
PBMC
LOS ANDES
16
 
 
VILLA DALMINE
18
 
 
 

19:30
SCH
CUP
ANTOFAGASTA
 
 
IQUIQUE
 
 
 
 

19:30
SCH
LP
ESPANYOL
 
 
OVIEDO
 
 
 
 

20:00
SCH
PL
DINAMO MINSK
3
 
 
FC NEMAN GRODNO
2
 
 
 

20:00
SCH
BD
KA AKUREYRI
12
 
 
FRAM REYKJAVIK
7
 
 
 

21:00
SCH
PN
ALVARADO
21
 
 
SAN MARTIN S.J.
2
 
 
 

21:00
SCH
PN
DEPORTIVO MAIPU
16
 
 
CHACARITA JUNIORS
19
 
 
 

21:00
SCH
PN
RACING DE CORDOBA
24
 
 
GUILLERMO BROWN
32
 
 
 

21:00
SCH
PN
SAN TELMO
3
 
 
ATLETICO MITRE
25
 
 
 

21:00
SCH
PBMC
DEPORTIVO ARMENIO
13
 
 
SACACHISPAS
17
 
 
 

21:00
SCH
FAZA
DEPORTIVO RINCON
7
 
 
CIRCULO DEPORTIVO
5
 
 
 

21:00
SCH
PDIG
CERRO LARGO
3
 
 
NACIONAL DE FOOTBALL
5
 
 
 

21:00
SCH
SD
ATENAS
14
 
 
JUVENTUD
4
 
 
 

21:10
SCH
PN
DEFENSORES UNIDOS
30
 
 
COLON SANTA FE
1
 
 
 

21:10
SCH
FAZA
OLIMPO BAHIA BLANCA
2
 
 
VILLA MITRE
3
 
 
 

21:30
SCH
FAZA
CIPOLLETTI
6
 
 
SANTAMARINA
9
 
 
 

21:30
SCH
FAZB
ESTUDIANTES S.L.
9
 
 
SAN MARTIN MENDOZA
5
 
 
 

21:30
SCH
FAZB
HURACAN LAS HERAS
7
 
 
JUVENTUD UNIDA UNIV.
8
 
 
 

21:30
SCH
FAZC
9 DE JULIO RAFAELA
6
 
 
DEF. DE PRONUNCIAMENTO
8
 
 
 

21:30
SCH
FAZD
BOCA UNIDOS
9
 
 
CRUCERO DEL NORTE
6
 
 
 

22:00
SCH
PN
ATLETICO GUEMES
33
 
 
ARSENAL SARANDI
29
 
 
 

22:00
SCH
PN
CHACO FOR EVER
28
 
 
GIMNASIA Y TIRO
18
 
 
 

22:00
SCH
PN
GIMNASIA JUJUY
23
 
 
SAN MARTIN TUCUMAN
4
 
 
 

22:00
SCH
PN
PATRONATO
34
 
 
AGROPECUARIO
22
 
 
 

22:00
SCH
PBMC
MIDLAND
11
 
 
CANUELAS
12
 
 
 

22:00
SCH
FAZD
CENTRAL NORTE
2
 
 
JUVENTUD ANTONIANA
5
 
 
 

22:00
SCH
FAZD
SARMIENTO DE LA BANDA
1
 
 
ATLETICO SARMIENTO
7
 
 
 

22:00
SCH
FAZD
UNION SUNCHALES
8
 
 
SOL DE AMERICA FORMO
4
 
 
 

22:00
SCH
SA
ATLETICO PARANAENSE
4
 
 
CORINTHIANS
18
 
 
 

1.73

3.50

5.00

22:00
SCH
SA
BAHIA
5
 
 
CRUZEIRO
7
 
 
 

1.95

3.30

4.20

22:00
SCH
SA
FLUMINENSE
20
 
 
FLAMENGO
1
 
 
 

4.33

3.75

1.85

22:00
SCH
SB
CHAPECOENSE-SC
13
 
 
PAYSANDU
17
 
 
 

22:00
SCH
CUP
CURICO UNIDO
 
 
MAGALLANES
 
 
 
 

22:00
SCH
CUP
DEPORTES MELIPILLA
 
 
EVERTON DE VINA
 
 
 
 

22:00
SCH
CUP
REAL SAN JOAQUIN
 
 
UNION ESPANOLA
 
 
 
 

22:00
SCH
CUP
SANTIAGO WANDERERS
 
 
UNIVERSIDAD CATOLICA
 
 
 
 

22:00
SCH
CUP
TRASANDINO
 
 
COQUIMBO UNIDO
 
 
 
 

22:00
SCH
GrA
SCOTLAND
3
 
 
HUNGARY
4
 
 

2.55

3.80

2.50

22:00
SCH
GrA
SWITZERLAND
2
 
 
GERMANY
1
 
 

5.25

3.70

1.70

22:00
SCH
PDRP
CORDOBA
 
 
BARCELONA B
 
 
 
 

22:15
SCH
BD
BREIDABLIK
3
 
 
IA AKRANES
4
 
 
 

22:15
SCH
BD
FH HAFNARFJORDUR
6
 
 
FYLKIR
11
 
 
 

22:30
SCH
FAZC
SPORTIVO BELGRANO
2
 
 
INDEPENDIENTE DE CHIVILCOY
5
 
 
 

22:30
SCH
SC
SAO JOSE-RS
20
 
 
YPIRANGA-RS
9
 
 
 

23:00
SCH
PL
FORGE FC
5
 
 
VALOUR FC
7
 
 
 

23:00
SCH
NW
PORTLAND THORNS (W)
5
 
 
KANSAS CITY NWSL (W)
2
 
 
 

23:10
SCH
PN
FERRO CARRIL OESTE
17
 
 
ESTUDIANTES B.A.
9
 
 
 

23:30
SCH
PDIG
MONTEVIDEO WANDERERS
6
 
 
CA RIVER PLATE
7
 
 
 

FULL TIME RESULT ONLY
13:30
FTR
PL
HANG YUEN FC
6
 
 
MING CHUAN UNIV.
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
PFL
TULOY
13
 
 
DAVAO AGUILAS
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
2DNS
IK FRANKE
3
 
 
IFK OSTERAKER
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
2DNS
VIGGBYHOLMS IK FF
9
 
 
SANDVIKENS AIK FK
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
EW
SUNNANA (W)
9
 
 
BOLLSTANAES SK
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
1D
FC LIDA
3
 
 
FC ORSHA
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
DPP
MARIENLYST
 
 
BRONSHOJ
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
PL
BIDCO UNITED
10
 
 
GOR MAHIA
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
PL
FC TALANTA
14
 
 
BANDARI
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
PL
KCB
12
 
 
NAIROBI CITY STARS
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
PL
KENYA POLICE
3
 
 
KARIOBANGI SHARKS
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
PL
MURANGA SEAL
13
 
 
SHABANA
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
PL
SOFAPAKA
16
 
 
NZOIA SUGAR
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
PL
TUSKER
2
 
 
HOMEBOYZ
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
PL
ULINZI STARS
11
 
 
AFC LEOPARDS
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
PL
WAZITO FC
17
 
 
POSTA RANGERS FC
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
2DNS
HUDIKSVALLS FF
7
 
 
DALKURD FF
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
1D
FC BARANOVICHI
13
 
 
NIVA
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
2DSS
ARAMEISKA-SYRIANSKA IF
5
 
 
NACKA ILIRIA
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
2DSS
HUDDINGE IF
12
 
 
NYKOPINGS BIS
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
2DNS
FALU BS FK
8
 
 
KUNGSANGENS
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
2DVG
HITTARPS IK
14
 
 
LAHOLMS FK
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
PSL
CAPS UNITED
9
 
 
CHEGUTU PIRATES
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
PSL
GREENFUEL FC
13
 
 
YADAH FC
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
PSL
HIGHLANDERS
5
 
 
HWANGE (ZIM)
17
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
PSL
MANICA DIAMONDS
2
 
 
DYNAMOS
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
PL
NEWROZ
7
 
 
AL-NAJAF
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DI
ATLETICO COLEGIALES
16
 
 
CLUB SP. SAN LORENZO
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DI
ENCARNACION FC
4
 
 
RESISTENCIA
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
2DNG
AHLAFORS IF
8
 
 
BK FORWARD
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
2DNG
STENUNGSUNDS IF
9
 
 
IK KONGAHAELLA
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:30
FTR
2DN
TEAM TG FF
3
 
 
TAFTEA
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
1D
BATE BORISOV RESERVES
6
 
 
BUMPROM GOMEL
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
PCA
BERAZATEGUI
1
 
 
DEPORTIVO PARAGUAYO
23
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
PCA
GENERAL LAMADRID
2
 
 
DEPORTIVO ESPANOL
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
1D
FC MOLODECHNO
1
 
 
VOLNA PINSK
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:30
FTR
PL
AL SHORTA
1
 
 
TALABA
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:30
FTR
PL
AL-QUWA AL-JAWIYA
3
 
 
AL-NAFT
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:30
FTR
PL
DUHOK
6
 
 
ERBIL
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:30
FTR
PL
NAFT MAYSAN
12
 
 
ZAKHO
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
2DSG
NOSABY IF
14
 
 
HOGABORGS BK
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
PCA
CENTRAL CORDOBA ROSARIO
3
 
 
LEANDRO N. ALEM
17
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
PCA
CLUB LUJAN
13
 
 
ARGENTINO DE ROSARIO
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
PCA
EL PORVENIR
14
 
 
DEFENSORES DE CAMBACERES
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
PCA
ITUZAINGO
11
 
 
ATLETICO ATLAS
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
PCA
LUGANO
24
 
 
CLAYPOLE
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
PCA
PUERTO NUEVO
21
 
 
CENTRAL BALLESTER
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
PCA
SPORTIVO BARRACAS
22
 
 
REAL PILAR
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
PCA
YUPANQUI
10
 
 
J.J. URQUIZA
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
SDGr
REAL BRASILIA
8
 
 
MIXTO
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
SDGr
AVENIDA
5
 
 
BRASIL DE PELOTAS
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
CSL
SC SCARBOROUGH
6
 
 
UNITY
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:15
FTR
L2Gr
DEPORTIVO MUNICIPAL
4
 
 
COMERCIANTES FC
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
SDGr
TOCANTINOPOLIS
2
 
 
RIVER AC
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
SDGr
COSTA RICA EC
5
 
 
PATROCINENSE
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
SDGr
FC CASCAVEL
8
 
 
CONCORDIA ATLETICO
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
SDGr
HERCILIO LUZ
3
 
 
BARRA FC
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
ULT
SWAN CITY
103
 
 
MIAMI AC
42
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
SDGr
PORTO VELHO EC
2
 
 
PRINCESA DO SOLIMOES
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
SDGr
CRAC
3
 
 
CAPITAL TO
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
CSL
HAMILTON CITY
3
 
 
SERBIAN WHITE EAGLES
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
L2Gr
DEPORTIVO BINACIONAL
6
 
 
ACADEMIA CANTOLAO
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
ULT
CAPO II
55
 
 
VENTURA COUNT.FUSION
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
ULT
SAN FRANCISCO GLENS
33
 
 
ALMADEN FC
15
 
 
Full Time Result Only