app-icon
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

05:00
2 HF
90+
NISA
LOS ANGELES FORCE
4
4
 
ARIZONA MONSOON
9
2
 
1
0
3
1
 

05:30
2 HF
61'
MLS
LOS ANGELES GALAXY
9
2
 
SPORTING KANSAS CITY
28
 
 
1
0
2
0
 

1.57

4.33

4.75

05:30
2 HF
62'
MLS
SAN JOSE EARTHQUAKES
29
 
 
FC CINCINNATI
4
 
 
0
0
1
1
 

2.60

3.60

2.55

05:30
2 HF
49'
MLS
SEATTLE SOUNDERS
20
 
 
MINNESOTA UNITED FC
7
1
 
1
0
1
0
 

1.53

4.33

5.75

05:30
2 HF
63'
ULO
CENTRAL VALLEY FUEGO
12
 
 
RICHMOND KICKERS
8
 
 
0
1
1
1
 

06:00
1 HF
45+
UC
SACRAMENTO REPUBLIC
6
 
 
OAKLAND ROOTS
15
 
 
0
1
 

07:00
SCH
JL3
MATSUMOTO YAMAGA
9
 
 
AZUL CLARO NUMAZU
2
 
 
 

07:00
SCH
JL3
VANRAURE HACHINOHE
17
 
 
TEGEVAJARO MIYAZAKI
18
 
 
 

08:00
SCH
JL
VISSEL KOBE
4
 
 
KAWASAKI FRONTALE
14
 
 

1.85

3.60

4.10

08:00
SCH
JL3
GIRAVANZ KITAKYUSHU
13
 
 
NARA CLUB
14
 
 
 

08:00
SCH
JL3
KAMATAMARE SANUKI
19
 
 
ZWEIGEN KANAZAWA
7
 
 
 

08:05
SCH
JL3
KATALLER TOYAMA
12
 
 
OMIYA ARDIJA
1
 
 
 

09:00
SCH
KL
PAJU CITIZEN FC
9
 
 
SIHEUNG CITIZEN
2
 
 
 

09:30
SCH
JL
AVISPA FUKUOKA
10
 
 
SAGAN TOSU
17
 
 

2.00

3.30

3.80

10:00
SCH
CL
YANBIAN LONGDING
10
 
 
GUANGZHOU FC
6
 
 
 

10:00
SCH
JL2
IWAKI FC
8
 
 
VENTFORET KOFU
13
 
 
 

10:00
SCH
KL
BUSAN TRANSPORT.CORP
16
 
 
ULSAN CITIZEN
12
 
 
 

11:00
SCH
JL2
MITO HOLLYHOCK
18
 
 
BLAUBLITZ AKITA
9
 
 
 

11:00
SCH
KL
CHANGWON CITY
5
 
 
DAEGU FC RESERVES
15
 
 
 

11:00
SCH
KL
POCHEON CITIZEN FC
14
 
 
MOKPO CITY
10
 
 
 

12:00
SCH
MEIS
FCI LEVADIA
1
 
 
TAMMEKA TARTU
6
 
 
 

12:00
SCH
JL
FC TOKYO
7
 
 
JUBILO IWATA
16
 
 

1.95

3.40

3.80

12:00
SCH
JL
GAMBA OSAKA
3
 
 
KASHIWA REYSOL
12
 
 

2.35

3.25

3.00

12:00
SCH
JL
KASHIMA ANTLERS
2
 
 
ALBIREX NIIGATA
15
 
 

1.80

3.50

4.50

12:00
SCH
JL
NAGOYA GRAMPUS
8
 
 
SHONAN BELLMARE
18
 
 

2.15

3.20

3.60

12:00
SCH
JL2
EHIME FC
10
 
 
SHIMIZU S-PULSE
1
 
 
 

12:00
SCH
JL2
OITA TRINITA
11
 
 
TOCHIGI SC
19
 
 
 

12:00
SCH
JL2
ROASSO KUMAMOTO
16
 
 
FAGIANO OKAYAMA
6
 
 
 

12:00
SCH
JL2
VEGALTA SENDAI
4
 
 
V-VAREN NAGASAKI
3
 
 
 

12:00
SCH
JL3
FC IMABARI
11
 
 
SC SAGAMIHARA
5
 
 
 

12:00
SCH
JL3
GRULLA MORIOKA
20
 
 
NAGANO PARCEIRO
8
 
 
 

12:00
SCH
K1
JEONBUK MOTORS
11
 
 
INCHEON UNITED
8
 
 
 

2.20

3.40

3.20

12:00
SCH
K1
ULSAN HYUNDAI FC
2
 
 
FC SEOUL
9
 
 
 

1.80

3.70

4.20

12:30
SCH
JL2
THESPAKUSATSU GUNMA
20
 
 
RENOFA YAMAGUCHI
5
 
 
 

13:00
SCH
JL2
JEF UNITED CHIBA
7
 
 
TOKUSHIMA VORTIS
15
 
 
 

13:00
SCH
JL3
FC RYUKYU
4
 
 
FUKUSHIMA UNITED
6
 
 
 

13:00
SCH
PL
TAMPINES ROVERS FC
2
 
 
TANJONG PAGAR UTD FC
8
 
 
 

13:00
SCH
K1
DAEGU FC
12
 
 
JEJU UNITED FC
7
 
 
 

2.20

3.20

3.30

13:00
SCH
K2
CHEONGJU FC
9
 
 
CHEONAN CITY
11
 
 
 

13:00
SCH
K2
CHUNGNAM ASAN
8
 
 
BUSAN I PARK
7
 
 
 

13:00
SCH
K2
GIMPO CITIZEN
6
 
 
ANSAN GREENERS
13
 
 
 

13:00
SCH
LFW
VALENCIA (W)
12
 
 
BARCELONA (W)
1
 
 
 

13:00
SCH
VL
HOANG ANH GIA LAI
13
 
 
BINH DINH
2
 
 
 

14:00
SCH
SL
SHIJIAZHUANG EVER BRIGHT
9
 
 
QINGDAO JONOON
15
 
 

14:00
SCH
MEIS
KURESSAARE
9
 
 
FC NOMME UNITED
10
 
 
 

14:00
SCH
CUP
SJK AKATEMIA
 
 
P-IIROT
 
 
 
 

14:00
SCH
EN
PITEA IF
16
 
 
TABY FK
15
 
 
 

14:00
SCH
DW
AIK (W)
12
 
 
VAXJO DFF (W)
7
 
 
 

14:00
SCH
DW
IF BROMMAPOJKARNA (W)
8
 
 
ROSENGARD (W)
1
 
 
 

14:00
SCH
EW
SUNDSVALLS DFF (W)
13
 
 
IFK KALMAR (W)
14
 
 
 

14:15
SCH
1DW
BODOE-GLIMT
2
 
 
KIL-HEMNE (W)
5
 
 
 

14:30
SCH
CL
JIANGXI LIANSHENG
16
 
 
SUZHOU DONGWU
8
 
 
 

14:30
SCH
3DA4
LILLESTROM 2
12
 
 
VERDAL
13
 
 
 

14:35
SCH
SL
SHANGHAI SHENHUA
2
 
 
CHENGDU QIANBAO
4
 
 

1.90

3.50

4.00

15:00
SCH
SL
QINGDAO YOUTH ISLAND FC
14
 
 
WUHAN THREE TOWNS
8
 
 

3.90

3.70

1.85

15:00
SCH
3DA5
MOLDE 2
9
 
 
READY
7
 
 
 

15:00
SCH
1DW
OVREVOLL HOSLE (W)
10
 
 
AVALDSNES (W)
9
 
 
 

15:15
SCH
VL
HAI PHONG
8
 
 
BECAMEX BINH DUONG
6
 
 
 

15:15
SCH
VL
HANOI FC
3
 
 
CONG AN NHAN DAN
9
 
 
 

15:30
SCH
TOUR
ITALY (U21)
 
 
FRANCE (U20)
 
 
 
 

15:30
SCH
2DA1
FLEKKEROY
13
 
 
BRANN 2
8
 
 
 

15:45
SCH
SD
JUVENTUD
4
 
 
MONTEVIDEO CITY TORQUE
1
 
 
 

16:00
SCH
PL
ARSENAL DZERZHINSK
10
 
 
FC SMORGON
11
 
 
 

16:00
SCH
GrD
POLAND
4
 
 
NETHERLANDS
3
 
 

6.00

4.20

1.53

16:00
SCH
CUP
EPS
 
 
FC LAHTI
 
 
 
 

16:00
SCH
CUP
PEPO
 
 
JBK
 
 
 
 

16:00
SCH
PL
ZHETYSU
7
 
 
ZHENIS
12
 
 
 

16:00
SCH
VIRS
GROBINA
9
 
 
FK JELGAVA
10
 
 
 

16:00
SCH
NPFL
BAYELSA UNITED (NGA)
16
 
 
SHOOTING STARS
4
 
 
 

16:00
SCH
1D
EGERSUNDS
3
 
 
VALERENGA
2
 
 

16:00
SCH
1D
KONGSVINGER
1
 
 
ASANE
13
 
 
 

16:00
SCH
1D
LEVANGER
10
 
 
AALESUND
15
 
 

16:00
SCH
1D
LYN
7
 
 
SOGNDAL
8
 
 
 

16:00
SCH
1D
MOSS
5
 
 
BRYNE
4
 
 
 

16:00
SCH
1D
RANHEIM
11
 
 
RAUFOSS
9
 
 
 

16:00
SCH
1D
SANDNES ULF
16
 
 
MJONDALEN
12
 
 
 

16:00
SCH
1D
START
14
 
 
STABAEK
6
 
 
 

16:00
SCH
2DA2
STROMMEN
4
 
 
JUNKEREN
12
 
 
 

16:00
SCH
1DW
HONEFOSS (W)
3
 
 
FORTUNA AALESUND (W)
1
 
 
 

16:00
SCH
SUPE
HELSINGBORG
9
 
 
OREBRO
12
 
 
 

1.85

3.30

4.33

16:00
SCH
SUPE
OSTERS IF
3
 
 
OSTERSUNDS FK
13
 
 
 

1.53

4.50

5.25

16:00
SCH
DW
DJURGARDENS IF (W)
5
 
 
KRISTIANSTADS DFF (W)
4
 
 
 

16:00
SCH
DW
HAMMARBY IF DFF (W)
3
 
 
TRELLEBORGS FF
14
 
 
 

16:00
SCH
DW
IFK NORRKOEPING (W)
6
 
 
PITEA IF (W)
11
 
 
 

16:00
SCH
DW
LINKOPINGS (W)
10
 
 
KIF OREBRO DFF (W)
13
 
 
 

16:00
SCH
EW
MALLBACKEN (W)
7
 
 
ESKILSTUNA UTD (W)
5
 
 
 

16:00
SCH
PLQ
KITAYOSCE FC
 
 
BIASHARA UNITED
 
 
 
 

16:30
SCH
3DA4
ORKLA
10
 
 
RANA FK
3
 
 
 

17:00
SCH
FAZB
ATLETICO CAMIONEROS
4
 
 
HURACAN LAS HERAS
7
 
 
 

17:00
SCH
SB
BOTAFOGO SP
17
 
 
VILA NOVA
10
 
 
 

17:00
SCH
PL
EB-STREYMUR
8
 
 
KI KLAKSVIK
3
 
 
 

17:00
SCH
CUP
FC LAHTI AKATEMIA
 
 
KPV
 
 
 
 

17:00
SCH
CUP
KTP
 
 
INTER TURKU
 
 
 
 

17:00
SCH
2DA1
LYSEKLOSTER
6
 
 
BRATTVAG
9
 
 
 

17:00
SCH
3DA6
FREDRIKSTAD 2
9
 
 
INNSTRANDENS
12
 
 
 

17:00
SCH
EN
ASSYRISKA UNITED IK
2
 
 
OREBRO SYRIANSKA
7
 
 
 

17:00
SCH
EN
KARLSTAD BK
8
 
 
ASSYRISKA FF
5
 
 
 

17:00
SCH
ES
ARIANA FC
7
 
 
LJUNGSKILE SK
11
 
 
 

17:00
SCH
ES
BK OLYMPIC
12
 
 
FALKENBERGS FF
1
 
 
 

17:00
SCH
ES
JONKOPINGS SODRA
15
 
 
ONSALA
16
 
 
 

18:00
SCH
PL
SHAKHTER SOLIGORSK
16
 
 
NAFTAN
12
 
 
 

18:00
SCH
PL
IF FUGLAFJORDUR
10
 
 
NSI RUNAVIK
4
 
 
 

18:00
SCH
CUP
PPJ
 
 
EIF
 
 
 
 

18:00
SCH
CUP
TUPS
 
 
HJK HELSINKI
 
 
 
 

18:00
SCH
PL
ASANTE KOTOKO
9
 
 
BOFOAKWA TANO
17
 
 
 

18:00
SCH
PL
BECHEM UNITED
7
 
 
HEARTS OF OAK
15
 
 
 

18:00
SCH
PL
BEREKUM CHELSEA
4
 
 
HEART OF LIONS
12
 
 
 

18:00
SCH
PL
DREAMS FC
11
 
 
ADUANA STARS
3
 
 
 

18:00
SCH
PL
GREAT OLYMPICS
16
 
 
REAL TAMALE UNITED
18
 
 
 

18:00
SCH
PL
LEGON CITIES FC
13
 
 
GOLD STARS
10
 
 
 

18:00
SCH
PL
MEDEAMA SC
6
 
 
KARELA
14
 
 
 

18:00
SCH
PL
NSOATREMAN
8
 
 
NATIONS FC
5
 
 
 

18:00
SCH
PL
SAMARTEX
1
 
 
ACCRA LIONS
2
 
 
 

18:00
SCH
PL
FC ASTANA
9
 
 
ORDABASY
3
 
 
 

18:00
SCH
PL
SPARTAK SEMEY
5
 
 
AKTOBE
1
 
 
 

18:00
SCH
VIRS
FK AUDA
5
 
 
FS METTA LU
7
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
ABIA WARRIORS
13
 
 
AKWA UNITED
14
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
ENUGU RANGERS
1
 
 
BENDEL INSURANCE FC
9
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
SPORTING LAGOS
17
 
 
ENYIMBA
3
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
SUNSHINE STARS
15
 
 
REMO STARS
2
 
 
 

18:00
SCH
LFW
ATHLETIC BILBAO (W)
6
 
 
SEVILLA (W)
7
 
 
 

18:00
SCH
SUPE
SANDVIKENS IF
5
 
 
IK ODDEVOLD
11
 
 
 

2.05

3.50

3.50

18:25
SCH
AL
FK ZALGIRIS VILNIUS
1
 
 
FK PANEVEZYS
9
 
 
 

18:30
SCH
CUP
GRIFK
 
 
MUSA
 
 
 
 

18:30
SCH
2DA2
ALTA
11
 
 
STJORDALS BLINK
3
 
 
 

18:30
SCH
PDIG
FENIX
7
 
 
MONTEVIDEO WANDERERS
3
 
 
 

19:00
SCH
PL
AL MOKAWLOON
17
 
 
EL GEISH
10
 
 
 

19:00
SCH
GrC
SLOVENIA
4
 
 
DENMARK
1
 
 

5.50

3.50

1.70

19:00
SCH
CUP
IFK MARIEHAMN
 
 
KUPS
 
 
 
 

19:00
SCH
SLDA
ROTOR VOLGOGRAD
2
 
 
FK NOVOSIBIRSK
1
 
 
 

19:15
SCH
TOUR
UKRAINE (U23)
 
 
COTE D IVOIRE (U20)
 
 
 
 

19:30
SCH
LP
OVIEDO
 
 
ESPANYOL
 
 
 
 

20:00
SCH
PL
SLAVIA MOZYR
5
 
 
FC MINSK
15
 
 
 

20:00
SCH
VIRS
RIGAS FUTBOLA SKOLA
1
 
 
RIGA FC
2
 
 
 

21:00
SCH
PBMA
ARGENTINO DE MERLO
15
 
 
UAI URQUIZA
21
 
 
 

21:00
SCH
FAZA
CIRCULO DEPORTIVO
6
 
 
CIPOLLETTI
5
 
 
 

21:00
SCH
FAZA
GERMINAL
3
 
 
SOL DE MAYO
7
 
 
 

21:00
SCH
FAZC
DEF. DE PRONUNCIAMENTO
8
 
 
SPORTIVO LAS PAREJAS
4
 
 
 

21:00
SCH
PDRP
BARCELONA B
 
 
CORDOBA
 
 
 
 

21:00
SCH
PDIG
DANUBIO
5
 
 
RAMPLA JUNIORS
7
 
 
 

21:00
SCH
SD
TACUAREMBO
9
 
 
LA LUZ
12
 
 
 

21:30
SCH
FAZC
INDEPENDIENTE DE CHIVILCOY
7
 
 
DOUGLAS HAIG
6
 
 
 

21:45
SCH
FAZB
ARGENTINO MONTE MAIZ
5
 
 
ESTUDIANTES S.L.
9
 
 
 

22:00
SCH
FAZB
JUVENTUD UNIDA UNIV.
8
 
 
CIUDAD DE BOLIVAR
2
 
 
 

22:00
SCH
SA
ATLETICO PARANAENSE
4
 
 
FLAMENGO
1
 
 
 

2.50

3.20

2.90

22:00
SCH
SA
CORINTHIANS
15
 
 
SAO PAULO
6
 
 
 

2.80

3.10

2.70

22:00
SCH
SA
VITORIA
20
 
 
INTERNACIONAL
10
 
 
 

3.30

3.00

2.38

22:00
SCH
SB
BRUSQUE
19
 
 
CEARA
8
 
 
 

22:00
SCH
GrC
SERBIA
3
 
 
ENGLAND
2
 
 

6.50

4.50

1.48

22:30
SCH
FAZC
GIMNASIA URUGUAY
9
 
 
SPORTIVO BELGRANO
2
 
 
 

22:30
SCH
FAZD
SOL DE AMERICA FORMO
4
 
 
BOCA UNIDOS
9
 
 
 

22:30
SCH
SC
FIGUEIRENSE
8
 
 
CONFIANCA
13
 
 
 

22:30
SCH
SC
REMO
14
 
 
YPIRANGA-RS
6
 
 
 

22:30
SCH
SC
SAO JOSE-RS
19
 
 
LONDRINA
7
 
 
 

22:30
SCH
FRIE
ECUADOR
 
 
HONDURAS
 
 
 
 

23:00
SCH
NW
OL REIGN (W)
13
 
 
PORTLAND THORNS (W)
5
 
 
 

23:30
SCH
PBAF
ORSOMARSO
 
 
LLANEROS
 
 
 
 

FULL TIME RESULT ONLY
01:00
FTR
ULT
INTER GAINESVILLE KF
80
 
 
FLORIDA ELITE SA
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
01:00
FTR
ULT
WEST VIRGINIA UNITED
62
 
 
NORTH CAROLINA FC (U23)
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
02:00
FTR
ULT
BREVARD
118
 
 
BROOKE HOUSE FC
110
 
 
Full Time Result Only
 

 
02:00
FTR
ULT
PHILADELPHIA LONE STAR
82
 
 
OCEAN CITY NOREASTERS
22
 
 
Full Time Result Only
 

 
03:00
FTR
ULT
HATTIESBURG FC
106
 
 
BLUE GOOSE SC
101
 
 
Full Time Result Only
 

 
05:00
FTR
ULT
COACHELLA FC
104
 
 
SOUTHERN CALIFORNIA SEAHORSES
130
 
 
Full Time Result Only
 

 
05:00
FTR
ULT
FC TUCSON
72
 
 
REDLANDS
61
 
 
Full Time Result Only
 

 
06:00
FTR
ULT
ACADEMICA SC
95
 
 
MONTEREY BAY F.C. 2
59
 
 
Full Time Result Only
 

 
06:15
FTR
CAPI
YOOGALI SOCCER CLUB
8
 
 
OCONNOR KNIGHTS
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
07:00
FTR
TPL
SOUTH HOBART
3
 
 
LAUNCESTON UTD
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
07:30
FTR
NNSW
CHARLESTOWN AZZURRI
3
 
 
COOKS HILL UNITED FC
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
07:30
FTR
NNSW
WESTON WORKERS BEARS
7
 
 
LAMBTON JAFFAS
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
07:45
FTR
QUEE
BRISBANE ROAR YOUTH
10
 
 
QUEENSLAND LIONS
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
08:00
FTR
NSW
C. COAST MARINERS FC YOUTH
16
 
 
SYDNEY FC YOUTH
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
08:00
FTR
NSW
ROCKDALE CITY SUNS
1
 
 
MANLY UNITED FC
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
08:00
FTR
CAPI
CANBERRA FC
5
 
 
TUGGERANONG UNITED
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
08:00
FTR
QUEE
BRISBANE CITY
8
 
 
MORETON BAY UNITED
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
08:00
FTR
QUEE
SUNSHINE COAST WANDERERS
7
 
 
REDLANDS UNITED
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
08:30
FTR
NSW
APIA LEICHHARDT TIG.
2
 
 
MARCONI STALLIONS
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
09:00
FTR
VICT
HEIDELBERG UNITED
4
 
 
SOUTH MELBOURNE
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
09:45
FTR
QPL
LOGAN LIGHTNING
5
 
 
ST GEORGE WILLAWONG
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
10:00
FTR
QPL
MITCHELTON
12
 
 
SWQ THUNDER
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
10:00
FTR
PFL
DON BOSCO GARELLI
13
 
 
PHILIPPINE AIR FORCE
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
10:15
FTR
QPL2
NORTH STAR
4
 
 
NORTH LAKES UNITED FC
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
10:30
FTR
PL
AC TAIPEI
3
 
 
TATUNG
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
10:30
FTR
PL
TAICHUNG FUTURO FC
2
 
 
HANG YUEN FC
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
10:30
FTR
PL
TAIPEI VIKINGS
8
 
 
TAIPOWER
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
11:15
FTR
QPL
BROADBEACH UNITED
6
 
 
CABOOLTURE
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
12:30
FTR
PFL
GLOBAL CEBU
2
 
 
MANILA DIGGER
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
12:45
FTR
PFL
UNITED CITY FC
5
 
 
DAVAO AGUILAS
4