Information
All Games Live Finished Scheduled
SORT BY TIME
SORT BY LEAGUE
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
22:00
FIN
QF
FUTBOL CONSULTANTS
 
 
PUNTARENAS FC
 
 
 
1
0
2
1

21:05
FIN
SF
MTK BUDAPEST
 
 
BUDAPEST HONVED
 
 
 
0
0
0
0

2.75

3.20

2.62

20:30
FIN
PR
FC VITEBSK
10
2
 
DINAMO MINSK
11
4
 
1
1
1
1

4.20

3.25

1.90

20:00
FIN
PR
EB-STREYMUR
6
 
 
TB TVOROYRI
10
4
 
2
0
2
0

19:30
FIN
BL
BAYERN MUNICH
1
 
 
EINTRACHT FRANKFURT
12
1
 
2
0
5
2

1.12

9.00

17.00

19:00
FIN
FL
FC GOMEL
10
 
 
VOLNA PINSK
5
 
 
1
0
2
0

19:00
FIN
D1
TEPLICE
12
1
 
SLOVAN LIBEREC
4
2
 
1
0
2
0

4.60

3.40

1.80

19:00
FIN
FRC
DINAMO ZAGREB
 
 
HNK GORICA
 
 
 
1
1
2
3

19:00
FIN
FRC
KEILA JK
2
 
PARNU JK VAPRUS
 
 
 
1
1
3
3
 

17.00

10.00

1.05

19:00
FIN
FRC
RAKVERE JK TARVAS
 
 
K-JARVE JK JARVE
 
 
 
0
0
1
0
 

19:00
FIN
SF
MEZOKOVESD-ZSORY
 
1
MOL FEHERVAR FC
 
 
 
0
1
1
1

2.70

3.30

2.55

18:30
FIN
PR
FC ISLOCH MINSK RAION
7
2
 
FC ENERGETIK-BGU MINSK
2
2
 
1
1
1
2

2.90

3.50

2.30

18:00
FIN
FL
GRANIT MIKASHEVICHY
12
 
 
FC LIDA
7
 
 
0
0
1
2

18:00
FIN
PR
IF FUGLAFJORDUR
7
4
 
KI KLAKSVIK
4
 
 
1
2
1
4

18:00
FIN
FRC
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
 
 
NK VARAZDIN
 
 
 
1
0
2
1
 

1.72

3.75

3.75

17:30
FIN
FRC
MACCABI HAIFA
 
 
HAPOEL UMM AL-FAHM
 
 
 
1
0
1
1
 

1.20

5.25

11.00

17:15
FIN
PR
PYUNIK YEREVAN
1
 
 
FC ARARAT-ARMENIA
1
 
 
0
3
0
3

17:00
FIN
FL
FC ORSHA
8
 
 
KHIMIK SVETLOGORSK
13
 
 
1
0
4
0

17:00
FIN
1.D
07 VESTUR
8
 
 
HB TORSHAVN II
9
 
 
0
3
3
3

17:00
FIN
1.D
B71 SANDOY
5
 
 
AB ARGIR II
10
 
1
1
0
2
0

16:55
FIN
NBI
FERENCVAROSI TC
1
3
 
DEBRECENI VSC
9
1
 
2
1
2
1

1.33

5.00

8.50

16:35
FIN
FRC
KOLOS KOVALIVKA
 
 
OLIMPIK DONETSK
 
 
 
0
0
1
2

16:30
FIN
PR
FC SLUTSK
5
 
 
RUKH BREST
10
1
 
0
0
1
1

2.55

3.25

2.75

16:30
FIN
BL
BORUSSIA MONCHENGLADBACH
3
1
 
BAYER LEVERKUSEN
4
1
 
0
1
1
3

2.45

3.80

2.55

16:30
FIN
BL
SC FREIBURG
8
 
 
WERDER BREMEN
17
2
1
0
1
0
1

2.05

3.75

3.20

16:30
FIN
BL
SC PADERBORN 07
18
3
 
1899 HOFFENHEIM
7
 
 
1
1
1
1

3.20

3.80

2.05

16:30
FIN
BL
VFL WOLFSBURG
6
4
1
BORUSSIA DORTMUND
2
2
 
0
1
0
2

3.90

3.90

1.85

16:30
FIN
YL
NEBITCI
7
 
1
KOPETDAG ASGABAT
5
 
 
1
1
2
1

16:15
FIN
YL
FC ASGABAT
3
 
 
FC ENERGETIK
8
 
 
1
0
1
0

1.53

4.00

5.75

16:00
FIN
FL
FC OSHMYANY
9
 
1
SLONIM-2017
11
 
 
1
0
1
0

16:00
FIN
ML
KALJU NOMME
2
 
1
TALLINN JK LEGION
7
 
 
0
1
1
2

16:00
FIN
PR
B36 TORSHAVN
1
5
 
SKALA
9
2
 
4
1
6
2

16:00
FIN
YL
MERW
6
 
 
AHAL FK
2
 
 
2
0
3
0

7.00

4.75

1.36

15:30
FIN
PR
SHIRAK FC
6
 
 
LORI FC
2
 
 
0
1
1
2

15:00
FIN
1.D
NSI RUNAVIK II
4
 
 
VIKINGUR GOTA II
1
 
 
1
2
2
4

15:00
FIN
FRC
RIGA FC
 
 
SPARTAKS
 
 
 
1
0
1
1
 

14:00
FIN
FRC
DIOSGYORI VTK
 
 
KISVARDA FC
 
 
 
0
0
0
3

14:00
FIN
FRC
FC NORDSJAELLAND
 
 
HB KOGE
 
 
 
0
0
1
0

14:00
FIN
2BL
SV DARMSTADT 98
5
 
 
FC ST. PAULI
13
2
 
1
0
4
0

2.60

3.30

2.70

14:00
FIN
2BL
SV SANDHAUSEN
10
3
 
JAHN REGENSBURG
12
3
 
0
0
0
0

2.25

3.40

3.20

14:00
FIN
2BL
VFL OSNABRUCK
14
3
 
HANNOVER 96
11
2
 
1
1
2
4

2.90

3.50

2.30

14:00
FIN
KL3
GANGNEUNG CITY FC
2
 
 
GIMPO CITIZEN
11
 
 
1
0
1
0

14:00
FIN
1R
NAM DINH
 
 
HOANG ANH GIA LAI
 
 
 
1
0
2
0

13:00
FIN
ML
PAIDE LINNAMEESKOND
5
 
 
KURESSAARE
8
 
 
1
0
2
0

13:00
FIN
KL1
SANGJU SANGMU FC
4
2
 
GWANGJU FC
12
1
 
1
0
1
0

2.37

3.30

3.00

13:00
FIN
KL3
CHEONGJU FC
14
 
 
PYEONGTAEK CITIZEN
12
 
 
0
0
0
0

13:00
FIN
KL3
DAEJEON KORAIL
5
 
 
YANGJU CITIZEN FC
15
 
 
2
0
4
0

13:00
FIN
KL3
GIMHAE CITY
1
 
 
JEONJU FC
16
 
 
2
0
2
1

12:30
FIN
KL2
ANSAN GREENERS
9
2
 
BUCHEON FC 1995
1
1
 
0
1
0
2

3.10

3.20

2.25

12:00
FIN
FRC
BOHEMIANS 1905 B
 
 
VIKTORIA PLZEN B
 
 
 
0
4
1
5
 

2.90

4.00

2.05

12:00
FIN
FRC
CRVENA ZVEZDA
 
 
GRAFICAR BEOGRAD
 
 
 
0
0
4
0
 

1.12

8.00

12.00

12:00
FIN
FRC
DIOSGYORI VTK
 
 
KISVARDA FC
 
 
 
0
1
0
1

12:00
FIN
FRC
FK VOZDOVAC
 
 
KOLUBARA
 
 
 
0
0
2
0
 

1.61

3.75

4.50

12:00
FIN
FRC
MARIBOR
 
 
NK NAFTA
 
 
 
0
1
3
1
 

12:00
FIN
FRC
NK DOMZALE
 
 
NK DOB
 
 
 
0
0
1
0
 

12:00
FIN
FRC
SLOVAN BRATISLAVA
 
 
FK SENICA
 
 
 
0
0
0
0
 

12:00
FIN
FRC
VEJLE
 
 
SILKEBORG
 
 
 
1
1
1
2
 

2.05

3.75

3.00

11:30
FIN
FRC
FC VIKTORIE PREROV
 
 
FK NOVE SADY
 
 
 
0
3
2
5
 

3.20

3.60

1.90

11:30
FIN
FRC
NK BRAVO
 
 
NK BRINJE GROSUPLJE
 
 
 
3
0
6
0
 

11:00
FIN
FRC
BENESOV
 
 
PISEK
 
 
 
1
2
2
4
 

2.45

4.00

2.30

11:00
FIN
FRC
NK SLAVEN BELUPO
 
 
INTER ZAPRESIC
 
 
 
1
0
1
1
 

1.85

3.50

3.40

11:00
FIN
FRC
VINH LONG
 
 
HO CHI MINH CITY
 
 
 
2
0
5
0
 

10:30
FIN
KL1
GANGWON FC
4
1
 
SEONGNAM FC
3
1
 
1
0
1
1

2.10

3.25

3.60

10:30
FIN
KL1
SUWON BLUEWINGS
8
1
 
INCHEON UNITED
11
 
 
0
0
1
0

1.72

3.60

4.75

10:00
FIN
KL2
JEJU UNITED FC
5
1
1
DAEJEON CITIZEN
1
2
 
1
0
2
3

2.20

3.20

3.40

09:00
FIN
KL3
BUSAN TRANSPORT.CORP
6
 
 
GYEONGJU KHNP FC
3
 
1
1
1
2
2

09:00
FIN
KL3
CHANGWON CITY
9
 
 
CHEONAN CITY
7
 
 
1
2
3
3

09:00
FIN
KL3
GYEONGJU CITIZEN
10
 
 
MOKPO CITY
8
 
 
0
0
0
2

09:00
FIN
KL3
HWASEONG FC
4
 
 
CHUNCHEON FC
13
 
 
3
1
3
1

POSTPONED / CANCELLED / ABANDONED GAMES
23:00
CANC
CL
ARGENTINO DE MERLO
10
 
 
MIDLAND
6
 
 
 

23:00
CANC
CL
CANUELAS
18
 
 
CENTRAL CORDOBA ROSARIO
14
 
 
 

23:00
CANC
CL
DEPORTIVO ESPANOL
19
 
 
DEPORTIVO LAFERRERE
9
 
 
 

23:00
CANC
CL
EL PORVENIR
16
 
 
GENERAL LAMADRID
13
 
 
 

23:00
CANC
CL
EXCURSIONISTAS
2
 
 
SAN MARTIN BURZACO
12
 
 
 

23:00
CANC
CL
ITUZAINGO
8
 
 
DEPORTIVO MERLO
1
 
 
 

23:00
CANC
CL
LEANDRO N. ALEM
11
 
 
DOCK SUD
5
 
 
 

23:00
CANC
CL
SPORTIVO ITALIANO
15
 
 
BERAZATEGUI
17
 
 
 

23:00
CANC
CL
VICTORIANO ARENAS
7
 
 
CLUB LUJAN
4
 
 
 

23:00
POST
DA5
CRAC
5
 
 
OPERARIO VG
1
 
 
 

23:00
POST
DA5
GOIANESIA
6
 
 
VITORIA ES
3
 
 
 

23:00
POST
DA5
UNIAO RONDONOPOLIS
2
 
 
AGUIA NEGRA
7
 
 
 

23:00
POST
DA6
ATLETICO ALAGOINHAS
3
 
 
GAMA
2
 
 
 

23:00
POST
DA6
PATROCINENSE
6
 
 
PALMAS
5
 
 
 

23:00
POST
DA8
ATLETICO TUBARAO
1
 
 
SAO LUIZ
4
 
 
 

23:00
POST
JPL
FC MAAN
4
 
 
AL-AHLI AMMAN
12
 
 

23:00
POST
JPL
RAMTHA SC
8
 
 
AL-SAREEH
2
 
 

23:00
POST
AP
CA CERRO
12
 
 
MONTEVIDEO WANDERERS
4
 
 

23:00
POST
AP
DANUBIO
15
 
 
RENTISTAS
1
 
 

23:00
POST
AP
DEFENSOR SPORTING
5
 
 
CERRO LARGO
6
 
 

23:00
POST
AP
FENIX
13
 
 
PENAROL
8
 
 

23:00
POST
AP
LIVERPOOL MONTEVIDEO
3
 
 
BOSTON RIVER
9
 
 

23:00
POST
AP
NACIONAL DE FOOTBALL
14
 
 
DEPORTIVO MALDONADO
16
 
 

23:00
POST
AP
PLAZA COLONIA
11
 
 
MONTEVIDEO CITY TORQUE
7
 
 

23:00
POST
AP
PROGRESO
2
 
 
CA RIVER PLATE
10
 
 

23:00
POST
MLS
VANCOUVER WHITECAPS
8
 
 
FC DALLAS
4
 
 
 

22:30
POST
MLS
REAL SALT LAKE
9
 
 
LOS ANGELES GALAXY
10
 
 
 

22:00
POST
L1
AS AIN MLILA
7
 
 
ES SETIF
2
 
 

22:00
POST
L1
BORDJ BOU ARRERIDJ
13
 
 
US BISKRA
14
 
 

22:00
POST
L1
CS CONSTANTINE
5
 
 
PARADOU AC
10
 
 

22:00
POST
L1
JS SAOURA
6
 
 
CR BELOUIZDAD
1
 
 

22:00
POST
L1
MC ALGER
3
 
 
USM BEL ABBES
11
 
 

22:00
POST
L1
MC ORAN
8
 
 
JS KABYLIE
4
 
 

22:00
POST
L1
NC MAGRA
16
 
 
HUSSEIN DEY
15
 
 

22:00
POST
L1
USM ALGER
9
 
 
ASO CHLEF
12
 
 

22:00
POST
B
AVAI
20
 
 
BOTAFOGO SP
3
 
 
 

22:00
POST
B
CRB
7
 
 
BRASIL DE PELOTAS
4
 
 
 

22:00
POST
B
CRUZEIRO
8
 
 
CHAPECOENSE-SC
5
 
 
 

22:00
POST
B
CUIABA
2
 
 
CONFIANCA
6
 
 
 

22:00
POST
B
GUARANI CAMPINAS
10
 
 
PARANA
15
 
 
 

22:00
POST
B
JUVENTUDE
11
 
 
AMERICA MINEIRO
1
 
 
 

22:00
POST
B
OESTE
13
 
 
PONTE PRETA
16
 
 
 

22:00
POST
B
OPERARIO-PR
14
 
 
CSA
19
 
 
 

22:00
POST
B
SAMPAIO CORREA
17
 
 
FIGUEIRENSE
9
 
 
 

22:00
POST
B
VITORIA
18
 
 
NAUTICO RECIFE
12
 
 
 

22:00
CANC
L1
AMIENS
19
 
 
NICE
6
 
 

22:00
CANC
L1
BORDEAUX
12
 
 
LILLE
4
 
 

22:00
CANC
L1
LYON
7
 
 
STADE BRESTOIS 29
14
 
 

22:00
CANC
L1
METZ
15
 
 
ANGERS
10
 
 

22:00
CANC
L1
NANTES
13
 
 
STRASBOURG
11
 
 

22:00
CANC
L1
NIMES
18
 
 
PARIS SAINT GERMAIN
1
 
 

22:00
CANC
L1
REIMS
5
 
 
MARSEILLE
2
 
 

22:00
CANC
L1
RENNES
3
 
 
MONACO
9
 
 

22:00
CANC
L1
ST ETIENNE
17
 
 
DIJON
16
 
 

22:00
CANC
L1
TOULOUSE
20
 
 
MONTPELLIER
8
 
 

22:00
POST
MLS
MONTREAL IMPACT
2
 
 
SAN JOSE EARTHQUAKES
11
 
 
 

20:00
CANC
WST
DORNBIRNER SV
1
 
 
VFB HOHENEMS
5
 
 
 

20:00
CANC
WST
SAK 1914
6
 
 
FC PINZGAU
2
 
 
 

20:00
CANC
WST
WORGL
3
 
 
SC SCHWAZ
4
 
 
 

20:00
POST
CPL
HFX WANDERERS
5
 
 
FORGE FC
8
 
 

20:00
CANC
N2D
FREJUS-SAINT-RAPHAEL
7
 
 
MONTS D OR AZERGUES
3
 
 
 

20:00
CANC
N2D
GRASSE
2
 
 
JURA SUD
11
 
 
 

20:00
CANC
N2D
LOUHANS-CUISEAUX
6
 
 
MONACO B
13
 
 
 

20:00
CANC
N2D
LYON B
8
 
 
NIMES B
16
 
 
 

20:00
CANC
N2D
MARIGNANE GIGNAC FC
12
 
 
HYERES
9
 
 
 

20:00
CANC
N2D
MARSEILLE B
10
 
 
ANNECY
1
 
 
 

20:00
CANC
N2D
MARTIGUES
5
 
 
MOULINS YZEURE
4
 
 
 

20:00
CANC
N2D
SAINT-PRIEST
14
 
 
US MARSEILLE ENDOUME
15
 
 
 

19:30
CANC
FL
GOSK GABELA
4
 
 
OLIMPIK SARAJEVO
1
 
 
 

19:30
CANC
FL
HNK CAPLJINA
5
 
 
JEDINSTVO BIHAC
14
 
 
 

19:30
CANC
FL
HNK ORASJE
13
 
 
BRATSTVO GRACANICA
12
 
 
 

19:30
CANC
FL
IGMAN KONJIC
8
 
 
ZVIJEZDA GRADACAC
9
 
 
 

19:30
CANC
FL
NK SLAVEN ZIVINICE
15
 
 
FK BUDUCNOST BANOVICI
11
 
 
 

19:30
CANC
FL
RADNIK HADZICI
16
 
 
NK TOSK
2
 
 
 

19:30
CANC
FL
RUDAR KAKANJ
6
 
 
GORAZDE
3
 
 
 

19:30
CANC
FL
TRAVNIK
7
 
 
NK METALLEGHE-BSI
10
 
 
 

19:30
CANC
N2B
ANGERS B
10
 
 
VANNES
5
 
 
 

19:00
CANC
S/E
SOZOPOL
1
 
 
YAMBOL 1915
15
 
 

19:00
CANC
N2A
CROIX FOOTBALL IC
16
 
 
SAINTE-GENEVIEVE
5
 
 
 

19:00
CANC
N2A
DRANCY
15
 
 
HAGUENAU
9
 
 
 

19:00
CANC
N2A
LENS B
7
 
 
EPINAL
6
 
 
 

19:00
CANC
N2A
LILLE B
14
 
 
SEDAN
2
 
 
 

19:00
CANC
N2A
MULHOUSE
12
 
 
BELFORT
13
 
 
 

19:00
CANC
N2A
REIMS B
4
 
 
BASTIA
1
 
 
 

19:00
CANC
N2A
SAINT-QUENTIN
10
 
 
US LUSITANOS
8
 
 
 

19:00
CANC
N2A
SCHILTIGHEIM
11
 
 
BOBIGNY AC
3
 
 
 

19:00
CANC
N2B
CHARTRES
2
 
 
SAINT-BRIEUC
1
 
 
 

19:00
CANC
N2B
FC FLEURY 91
8
 
 
OISSEL
15
 
 
 

19:00
CANC
N2B
GRANVILLE US
4
 
 
MANTES 78 FC
16
 
 
 

19:00
CANC
N2B
GUINGAMP B
11
 
 
ENTENTE SSG
12
 
 
 

19:00
CANC
N2B
ROUEN
3
 
 
LORIENT B
7
 
 
 

19:00
CANC
N2B
ST MALO
9
 
 
GOBELINS
6
 
 
 

19:00
CANC
N2B
VITRE
14
 
 
POISSY
13
 
 
 

19:00
CANC
N2C
ANDREZIEUX
11
 
 
COLOMIERS
5
 
 
 

19:00
CANC
N2C
ANGOULEME
8
 
 
NANTES B
9
 
 
 

19:00
CANC
N2C
CHAMALIERES FC
13
 
 
ROMORANTIN
10
 
 
 

19:00
CANC
N2C
LES HERBIERS
4
 
 
ST ETIENNE B
15
 
 
 

19:00
CANC
N2C
MONTPELLIER B
14
 
 
BERGERAC PERIGORD
3
 
 
 

19:00
CANC
N2C
SETE
1
 
 
BOURGES FOOT
6
 
 
 

19:00
CANC
N2C
STADE BORDELAIS
16
 
 
BLOIS F.41
2
 
 
 

19:00
CANC
N2C
TRELISSAC FC
12
 
 
ST PRYVE ST HILAIRE
7
 
 
 

19:00
POST
SL1
OLYMPIAKOS PIRAEUS
1
 
 
AEK ATHENS
3
 
 
 

19:00
POST
SL1
PANATHINAIKOS
4
 
 
OFI
6
 
 
 

19:00
POST
SL1
PAOK
2
 
 
ARIS THESSALONIKIS
5
 
 
 

18:30
CANC
EST
SV STRIPFING-WEIDEN
16
 
 
RAPID VIENNA (AM)
15
 
 

18:30
CANC
EST
TEAM WIENER LINIEN
3
 
 
ASV DRASSBURG
9
 
 

18:00
CANC
SAL
SV AUSTRIA SALZBURG
1
 
 
BSK 1933
4
 
 
 

18:00
CANC
SAL
SV SEEKIRCHEN
8
 
 
SV WALS GRUNAU
5
 
 
 

18:00
CANC
SAL
TSV ST. JOHANN
6
 
 
SV GRODIG
2
 
 
 

18:00
CANC
SAL
USK ANIF
7
 
 
SV KUCHL
3
 
 
 

18:00
POST
PR
MLADOST DOBOJ KAKANJ
10
 
 
ZELJEZNICAR SARAJEVO
2
 
 
 

18:00
POST
PR
NK CELIK ZENICA
11
 
 
FK SARAJEVO
1
 
 
 

18:00
POST
PR
RADNIK BIJELJINA
6
 
 
FK ZVIJEZDA 09
12
 
 
 

18:00
POST
PR
SIROKI BRIJEG
7
 
 
FK TUZLA CITY
5
 
 
 

18:00
POST
PR
SLOBODA TUZLA
9
 
 
ZRINJSKI MOSTAR
3
 
 
 

18:00
POST
PR
VELEZ MOSTAR
8
 
 
FK BORAC BANJA LUKA
4
 
 
 

18:00
CANC
S/W
BANSKO
8
 
 
PERUN KRESNA
17
 
 

18:00
CANC
S/W
BOTEV IHTIMAN
11
 
 
NADEZHDA DOBROSLAVTSI
12
 
 

18:00
CANC
S/W
KYUSTENDIL
6
 
 
SEPTEMVRI SIMITLI
2
 
 

18:00
CANC
S/W
MAREK
14
 
 
PIRIN RAZLOG
13
 
 

18:00
CANC
S/W
MINYOR PERNIK
1
 
 
BELASITSA PETRICH
10
 
 

18:00
CANC
S/W
RILSKI SPORTIST
16
 
 
SPORTIST SVOGE
3
 
 

18:00
CANC
S/W
SLIVNISHKI GEROY
7
 
 
BALKAN BOTEVGRAD
15
 
 

18:00
CANC
S/W
VIHREN
4
 
 
CHAVDAR ETROPOLE
9
 
 

18:00
CANC
S/E
BORISLAV PARVOMAY
10
 
 
ZAGORETS NOVA ZAGORA
2
 
 

18:00
CANC
S/E
CHERNOMORETS BURGAS
4
 
 
SVILENGRAD 1921
8
 
 

18:00
CANC
S/E
MARITSA PLOVDIV
3
 
 
ATLETIK KUKLEN
11
 
 

18:00
CANC
S/E
MINYOR RADNEVO
6
 
 
NESEBAR
9
 
 

18:00
CANC
S/E
ROZOVA DOLINA
7
 
 
LEVSKI KARLOVO
13
 
 

18:00
POST
BP
DIFAA EL JADIDA
8
 
 
FUS RABAT
2
 
 
 

18:00
POST
BP
FAR RABAT
5
 
 
RENAISSANCE ZEMAMRA
10
 
 
 

18:00
POST
BP
ITTIHAD TANGER
15
 
 
HASSANIA AGADIR
14
 
 
 

18:00
POST
BP
MOULOUDIA OUJDA
3
 
 
OLYMPIQUE SAFI
13
 
 
 

18:00
POST
BP
OLYMPIQUE KHOURIBGA
12
 
 
RAJA CASABLANCA
6
 
 
 

18:00
POST
BP
RAJA BENI MELLAL
16
 
 
YOUSSOUFIA BERRECHID
9
 
 
 

18:00
POST
BP
RENAISSANCE BERKANE
4
 
 
MOGHREB TETOUAN
7
 
 
 

18:00
POST
BP
WYDAD A.C. CASABLANCA
1
 
 
RAPIDE OUED ZEM
11
 
 
 

18:00
POST
TS
LILLESTROM (W)
5
 
 
ROA (W)
2
 
 

18:00
CANC
3S1
BUCOVINA RADAUTI
4
 
 
UNIVERSITATEA DUNAREA
14
 
 

18:00
CANC
3S1
CSM BACAU
15
 
 
HUSANA HUSI
12
 
 

18:00
CANC
3S1
CSM FOCSANI 2007
5
 
 
AEROSTAR BACAU
1
 
 

18:00
CANC
3S1
OTELUL GALATI
7
 
 
OZANA TARGU NEAMT
8
 
 

18:00
CANC
3S1
SOMUZ FALTICENI
9
 
 
ACS FORESTA SUCEAVA
2
 
 

18:00
CANC
3S1
SPORTING LIESTI
10
 
 
CSM PASCANI
16
 
 

18:00
CANC
3S1
STIINTA MIROSLAVA
6
 
 
FC BOTOSANI II
13
 
 

18:00
CANC
3S1
TARGU SECUIESC
11
 
 
CEAHLAUL PIATRA NEAMT
3
 
 

18:00
CANC
3S2
AGRICOLA BORCEA
9
 
 
METALUL BUZAU
11
 
 

18:00
CANC
3S2
AXIOPOLIS CERNAVODA
13
 
 
MOSTISTEA ULMU
2
 
 

18:00
CANC
3S2
CS AFUMATI
3
 
 
RECOLTA GHEORGHE
16
 
 

18:00
CANC
3S2
CS MEDGIDIA
12
 
 
VIITORUL IANCA
7
 
 

18:00
CANC
3S2
DACIA UNIREA BRAILA
14
 
 
CS TUNARI
4
 
 

18:00
CANC
3S2
FAUREI
8
 
 
POSEIDON MAI LIMANU
10
 
 

18:00
CANC
3S2
GLORIA POPESTI LEORDENI
6
 
 
INAINTE MODELU
5
 
 

18:00
CANC
3S2
UNIREA 2004 SLOBOZIA
1
 
 
FCSB II
15
 
 

18:00
CANC
3S3
CETATE RASNOV
9
 
 
VEDITA COLONESTI
6
 
 

18:00
CANC
3S3
CS BALOTESTI
14
 
 
FLACARA MORENI
3
 
 

18:00
CANC
3S3
CS SPORTING ROSIORI
16
 
 
CS BLEJOI
8
 
 

18:00
CANC
3S3
CS UNIVERSITAT. CRAIOVA II
5
 
 
FC VOLUNTARI II
10
 
 

18:00
CANC
3S3
FC ASTRA GIURGIU II
13
 
 
FC BRASOV
11
 
 

18:00
CANC
3S3
FCM ALEXANDRIA
4
 
 
PROGRESUL SPARTAC
1
 
 

18:00
CANC
3S3
TRACTORUL CETATE
15
 
 
FC PUCIOASA
12
 
 

18:00
CANC
3S3
UNIREA BASCOV
7
 
 
CSM SLATINA
2
 
 

18:00
CANC
3S4
ACSO FILIASI
13
 
 
NATIONAL SEBIS
15
 
 

18:00
CANC
3S4
CETATE DEVA
12
 
 
FORTUNA BECICHERECU
10
 
 

18:00
CANC
3S4
CORVINUL HUNEDOARA
7
 
 
DUMBRAVITA
6
 
 

18:00
CANC
3S4
CRAIOVA 1948
1
 
 
VIITORUL DAESTI
11
 
 

18:00
CANC
3S4
CRISUL CHISINEU CRIS
3
 
 
ACS POLI TIMISOARA
14
 
 

18:00
CANC
3S4
FLACARA HOREZU
4
 
 
ACS GHIRODA
8
 
 

18:00
CANC
3S4
GILORTUL TARGU CARBUNESTI
16
 
 
SOIMII LIPOVA
2
 
 

18:00
CANC
3S4
GLORIA CERMEI
9
 
 
PROGRESUL PECICA
5
 
 

18:00
CANC
3S5
ACS INDUSTRIA GALDA
14
 
 
AVANTUL REGHIN
8
 
 

18:00
CANC
3S5
ASC RECEA
1
 
 
ARIESUL 1907 TURDA
9
 
 

18:00
CANC
3S5
CS LUCEAFARUL ORADEA
5
 
 
UNU FOTBAL GLORIA
7
 
 

18:00
CANC