Information
All Games Live Finished Scheduled
SORT BY TIME
SORT BY LEAGUE
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

16:00
2 HF
59'
FL
ALASHKERT-2
6
 
 
LOKOMOTIV YEREVAN
3
 
 
0
2
0
2
 

16:00
2 HF
58'
FL
DILIJAN FC
17
 
 
SEVAN
7
 
 
0
1
0
1
 

16:00
2 HF
59'
FL
MASIS
16
 
 
PYUNIK YEREVAN-2
13
 
 
6
0
6
0
 

16:00
2 HF
53'
FL
FC LIDA
7
 
 
KHIMIK SVETLOGORSK
14
 
 
0
0
0
0

16:00
2 HF
60'
EL
FC NOMME UNITED
2
 
 
FC ELVA
5
 
 
0
0
0
0

16:00
2 HF
59'
EL
PARNU JK VAPRUS
6
 
 
VANDRA JK VAPRUS
3
 
1
1
1
2
1

16:00
2 HF
63'
FRC
HAUGESUND
 
 
BRANN
 
 
 
2
0
3
0
 

16:00
2 HF
58'
EK
LKS LODZ
16
1
 
GORNIK ZABRZE
12
1
 
0
1
0
1

2.75

3.25

2.55

16:00
2 HF
59'
SL
RADNIK SURDULICA
10
 
 
PROLETER NOVI SAD
11
 
 
0
1
0
1

3.10

2.80

2.60

16:30
1 HF
44'
PL
AS INTER STAR
10
 
 
VITAL O
5
 
 
2
0

16:30
1 HF
44'
PL
FLAMBEAU DU CENTRE
6
 
 
AIGLE NOIR
4
 
 
0
0

16:30
1 HF
44'
BL
FC SCHALKE 04
9
3
 
WERDER BREMEN
17
1
 
0
1

2.60

3.25

2.80

16:30
1 HF
45+
BL
FSV MAINZ 05
15
4
 
1899 HOFFENHEIM
7
3
 
0
1

2.37

3.75

2.62

16:30
1 HF
45+
BL
HERTHA BERLIN
10
2
 
FC AUGSBURG
12
1
 
1
0

1.75

4.00

4.33

16:30
1 HF
45+
BL
VFL WOLFSBURG
6
2
 
EINTRACHT FRANKFURT
14
1
 
0
1

1.95

3.80

3.60

17:00
1 HF
18'
PR
BELSHINA BOBRUISK
16
 
 
SLAVIA MOZYR
12
 
 
1
0

2.90

3.20

2.40

17:00
1 HF
17'
D1
FC FASTAV ZLIN
14
 
 
BANIK OSTRAVA
5
 
 
0
1

3.20

3.10

2.37

17:00
1 HF
16'
D1
SLOVAN LIBEREC
4
 
 
SLOVACKO
6
 
 
0
0

1.80

3.40

4.50

17:00
1 HF
16'
D1
FREMAD AMAGER
6
 
 
KOLDING IF
4
 
 
0
0

2.10

3.50

3.30

17:00
1 HF
16'
1.D
07 VESTUR
7
 
 
B68 TOFTIR
2
 
 
0
0

17:00
1 HF
17'
2.D
TB TVOROYRI II
5
 
 
FC SUDUROY
2
 
 
0
1

17:00
1 HF
15'
FRC
BEROE
 
 
ARDA KARDZHALI
 
 
 
0
0
 

1.70

3.80

3.80

17:00
1 HF
14'
FRC
CSKA-SOFIA
 
 
BOTEV VRATSA
 
 
 
0
0
 

1.36

4.50

6.50

17:00
1 HF
15'
FRC
HNK GORICA
 
 
NK VARAZDIN
 
 
 
1
0
 

17:00
1 HF
16'
FRC
OLIMPIJA LJUBLJANA
 
 
ND GORICA
 
 
 
0
0
 

17:00
1 HF
17'
A
BANGA GARGZDAI
5
 
 
FK PANEVEZYS
6
 
 
0
0

2.87

3.60

2.15

17:00
1 HF
16'
PR
DNIPRO-1
1
 
 
OLIMPIK DONETSK
5
 
 
0
0

2.15

3.40

3.00

17:00
1 HF
16'
PR
FC OLEKSANDRIYA
5
 
 
ZORYA LUHANSK
2
 
 
0
0

3.50

3.30

2.00

17:55
SCH
NBI
KISVARDA FC
7
 
 
UJPEST
10
 
 

2.37

3.40

2.60

18:00
SCH
FL
SLONIM-2017
10
 
 
GRANIT MIKASHEVICHY
12
 
 

18:00
SCH
D2
HRADEC KRALOVE
4
 
 
FK FOTBAL TRINEC
8
 
 

1.53

4.00

5.50

18:00
SCH
D2
PROSTEJOV
12
 
 
VITKOVICE
15
 
 

1.53

4.00

5.25

18:00
SCH
D2
SLAVOJ VYSEHRAD
11
 
 
LISEN
9
 
 

1.53

3.80

5.50

18:00
SCH
1.D
FC HOYVIK
9
 
 
AB ARGIR II
10
 
 

18:00
SCH
1.D
HB TORSHAVN II
8
 
 
VIKINGUR GOTA II
1
 
 

18:00
SCH
FRC
CHERNO MORE VARNA
 
 
ETAR VELIKO TARNOVO
 
 
 
 

1.65

3.60

4.33

18:15
SCH
PR
FC ARARAT-ARMENIA
1
 
 
SHIRAK FC
6
 
 

18:30
SCH
2.CFL
FK DREZGA
7
 
 
BOKELJ
3
 
 

18:30
SCH
EK
PIAST GLIWICE
3
 
 
WISLA KRAKOW
13
 
 

1.85

3.60

4.00

18:30
SCH
SL
FK PARTIZAN
2
 
 
MLADOST LUCANI
8
 
 

1.12

9.00

15.00

18:30
SCH
1L
GRAFICAR BEOGRAD
1
 
 
BACKA
3
 
 

18:30
SCH
1L
NOVI PAZAR
7
 
 
DINAMO VRANJE
10
 
 

18:30
SCH
1L
ZARKOVO
8
 
 
FK ZLATIBOR
4
 
 

19:00
SCH
PR
DINAMO MINSK
11
 
 
SHAKHTER SOLIGORSK
4
 
 

3.40

3.10

2.20

19:00
SCH
D1
VIKTORIA PLZEN
2
 
 
MLADA BOLESLAV
7
 
 

1.25

5.25

11.00

19:00
SCH
ML
TALLINN JK LEGION
8
 
 
TAMMEKA TARTU
6
 
 

19:00
SCH
1.D
NSI RUNAVIK II
6
 
 
KI KLAKSVIK II
5
 
 

19:00
SCH
FRC
FC KOPER
 
 
TABOR SEZANA
 
 
 
 

19:00
SCH
FRC
MARIBOR
 
 
NK BRAVO
 
 
 
 

1.36

4.50

7.00

19:00
SCH
FRC
NK CM CELJE
 
 
TRIGLAV KRANJ
 
 
 
 

1.28

5.25

7.00

19:00
SCH
FRC
RUDAR VELENJE
 
 
JADRAN DEKANI
 
 
 
 

1.25

5.75

7.50

19:30
SCH
BL
BAYERN MUNICH
1
 
 
FORTUNA DUSSELDORF
16
 
 

1.08

13.00

19.00

20:00
SCH
2.D
SKALA II
7
 
 
KI KLAKSVIK III
4
 
 
 

20:00
SCH
NBI
DIOSGYORI VTK
5
 
 
MEZOKOVESD-ZSORY
3
 
 

2.80

3.25

2.30

20:00
SCH
PL
MACCABI TEL AVIV
1
 
 
HAPOEL HAIFA
6
 
 

1.30

4.75

9.00

20:30
SCH
SL
NAPREDAK
12
 
 
RADNICKI NIS
6
 
 

3.00

3.60

2.20

20:45
SCH
PL
BEITAR JERUSALEM
3
 
 
HAPOEL BEER SHEVA
4
 
 

2.20

3.30

3.10

21:00
SCH
D1
SLAVIA PRAHA
1
 
 
FK JABLONEC
3
 
 

1.22

5.50

12.00

21:00
SCH
PL
MACCABI HAIFA
2
 
 
HAPOEL TEL AVIV
5
 
 

1.50

4.00

5.50

21:00
SCH
1.CFL
BUDUCNOST PODGORICA
1
 
 
FK GRBALJ
10
 
 

21:00
SCH
1.CFL
FK PETROVAC
8
 
 
OFK TITOGRAD PODGORICA
7
 
 

21:00
SCH
1.CFL
KOM
9
 
 
SUTJESKA
2
 
 

21:00
SCH
1.CFL
ZETA
5
 
 
RUDAR PLJEVLJA
4
 
 

21:00
SCH
EK
LECH POZNAN
5
 
 
LEGIA WARSZAWA
1
 
 

2.87

3.40

2.30

21:15
SCH
SF
NK SLAVEN BELUPO
 
 
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
 
 
 

2.87

3.25

2.45

21:30
SCH
1.CFL
FK PODGORICA
6
 
 
ISKRA DANILOVGRAD
3
 
 

22:05
SCH
NBI
PAKS
11
 
 
MOL FEHERVAR FC
2
 
 

3.80

3.40

1.83

23:00
SCH
SF
FUTBOL CONSULTANTS
 
 
JUVENTUD ESCAZUCENA
 
 
 

FINISHED GAMES
17:00
FTR
2.D
VIKINGUR GOTA III
9
 
 
B68 TOFTIR II
7
 
 
Full Time Result Only

 
16:30
FTR
PL
KAYANZA UNITED
13
 
 
LES LIERRES
16
 
 
Full Time Result Only

 
16:30
FTR
PL
NGOZI CITY
15
 
 
RUKINZO
11
 
 
Full Time Result Only

 
16:00
FTR
2.D
NSI RUNAVIK III
10
 
 
ROYN
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:35
FTR
FRC
SK VORWARTS STEYR
 
 
FC JUNIORS OO
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
11:00
FTR
KL3
PYEONGTAEK CITIZEN
12
 
 
CHANGWON CITY
10
 
 
Full Time Result Only

 
15:05
FIN
FRC
ODD BALLKLUBB
 
 
SARPSBORG 08 FF
 
 
 
1
0
1
2
 

15:00
FIN
FL
VOLNA PINSK
5
 
 
LOKOMOTIV GOMEL
1
 
 
0
0
2
3

15:00
FIN
D1
SIGMA OLOMOUC
10
4
 
FK PRIBRAM
15
 
 
1
1
1
2

1.44

3.80

7.00

15:00
FIN
D1
HB KOGE
7
 
 
HVIDOVRE
10
 
 
1
1
1
1

2.00

3.40

3.60

15:00
FIN
1.D
B36 TORSHAVN II
1
 
 
B71 SANDOY
4
 
1
1
1
3
1

15:00
FIN
2.D
UNDRID FF
10
 
 
EB-STREYMUR II
1
 
 
1
2
2
3
 

15:00
FIN
FRC
DALVIK/REYNIR
 
1
GROTTA
 
 
 
0
1
1
2
 

9.50

5.25

1.22

15:00
FIN
FRC
FH HAFNARFJORDUR
 
 
FRAM REYKJAVIK
 
 
 
1
0
2
0
 

15:00
FIN
FRC
LEIKNIR REYKJAVIK
 
 
IR
 
 
 
2
0
4
0
 

1.28

4.75

8.00

15:00
FIN
3.LG
EINTRACHT BRAUNSCHWEIG
5
 
 
FC VIKTORIA KOLN
12
1
 
2
1
4
2

2.00

3.50

3.60

15:00
FIN
3.LG
FC INGOLSTADT 04
6
4
1
BAYERN MUNICH II
4
3
 
1
1
1
2

2.55

3.40

2.45

15:00
FIN
3.LG
FC MAGDEBURG
15
 
 
FC KAISERSLAUTERN
12
1
 
0
1
0
1

2.55

3.00

2.70

15:00
FIN
3.LG
FSV ZWICKAU
17
2
 
HANSA ROSTOCK
9
1
1
0
2
2
2

3.50

3.20

2.00

15:00
FIN
3.LG
SG SONN. GROSSASPACH
19
5
 
SPVGG UNTERHACHING
3
3
 
0
1
0
2

3.50

3.60

1.83

15:00
FIN
3.LG
SV MEPPEN
7
2
 
FC WURZBURGER KICKERS
6
2
 
0
0
1
3

2.10

3.00

3.30

15:00
FIN
3.LG
WALDHOF MANNHEIM
3
1
 
KFC UERDINGEN 05
11
3
 
0
1
1
2

2.10

3.40

3.20

15:00
FIN
BLW
BAYER LEVERKUSEN (W)
9
 
 
MSV DUISBURG (W)
10
 
 
0
2
0
2

15:00
FIN
A
FK ZALGIRIS VILNIUS
1
 
 
FK RITERIAI
4
 
 
0
1
0
1

1.25

5.50

11.00

15:00
FIN
R16
HO CHI MINH CITY
 
 
SHB DA NANG
 
 
 
0
0
0
0
3-2

14:45
FIN
PR
LORI FC
2
 
 
FC NOAH
5
 
 
1
1
2
2

14:30
FIN
FRC
TIANJIN TEDA
 
 
HENAN JIANYE
 
 
 
0
3
2
3
 

14:00
FIN
FL
FC SPUTNIK RECHITSA
3
 
 
FC KRUMKACHY MINSK
4
 
 
0
0
2
1

14:00
FIN
RL
FC ENERGETIK-BGU RESERVES
9
 
 
FC VITEBSK RESERVES
10
 
 
3
2
5
2

1.25

5.75

7.50

14:00
FIN
FRC
ROSENBORG
 
 
BODO-GLIMT
 
 
 
1
0
1
0
 

14:00
FIN
2BL
FC NURNBERG
15
1
 
VFL BOCHUM
12
2
 
0
0
0
0

1.90

3.60

4.00

14:00
FIN
2BL
HOLSTEIN KIEL
8
1
 
ARMINIA BIELEFELD
1
2
 
0
1
1
2

3.10

3.30

2.25

14:00
FIN
2BL
KARLSRUHER SC
16
3
 
FC ST. PAULI
13
2
 
0
0
1
1

2.62

3.25

2.62

14:00
FIN
2BL
SV SANDHAUSEN
9
3
 
HANNOVER 96
10
2
 
0
0
3
1

2.75

3.20

2.55

14:00
FIN
BLW
BAYERN MUNICH (W)
2
 
 
1899 HOFFENHEIM (W)
3
 
 
0
0
3
0

14:00
FIN
BLW
SC FREIBURG (W)
7
 
 
TURBINE POTSDAM (W)
6
 
 
0
2
3
2

14:00
FIN
PR
KOLOS KOVALIVKA
6
3
 
DESNA CHERNIHIV
4
4
 
0
0
0
2

4.20

3.40

1.83

14:00
FIN
R16
THAN QUANG NINH
 
 
NAM DINH
 
 
 
2
2
2
2
5-4

13:30
FIN
RL
BATE BORISOV RESERVES
13
 
 
FC ISLOCH MINSK RESERVES
2
 
 
0
2
1
2

1.95

4.00

3.00

13:00
FIN
RL
RUKH BREST RESERVES
6
 
 
DINAMO BREST RESERVES
15
 
1
2
0
4
0

1.28

5.75

8.00

13:00
FIN
ML
FLORA TALLINN
1
 
 
TALLINNA KALEV
6
1
1
1
0
3
0

13:00
FIN
ML
KURESSAARE
9
 
 
TRANS NARVA
10
 
 
1
2
3
2

13:00
FIN
FRC
STROMSGODSET
 
 
MJONDALEN
 
 
 
1
0
2
1

13:00
FIN
KL1
BUSAN I PARK
11
4
 
SUWON BLUEWINGS
8
1
 
0
0
0
0

2.70

3.25

2.60

13:00
FIN
KL1
GWANGJU FC
12
 
 
ULSAN HYUNDAI FC
2
1
 
1
1
1
1

5.00

3.50

1.75

13:00
FIN
KL3
CHEONAN CITY
7
 
 
GIMPO CITIZEN
11
 
 
1
0
2
2

13:00
FIN
KL3
CHEONGJU FC
14
 
 
BUSAN TRANSPORT.CORP
6
 
 
0
0
0
3

13:00
FIN
KL3
GIMHAE CITY
1
 
 
YANGJU CITIZEN FC
15
 
 
2
0
3
0

13:00
FIN
R16
SONG LAM NGHE AN
 
 
BA RIA VUNG TAU
 
 
 
1
1
1
1
4-5

12:30
FIN
KL2
GYEONGNAM FC
5
2
1
DAEJEON CITIZEN
1
4
 
0
0
2
2

2.37

3.30

2.75

12:00
FIN
FRC
FK POHRONIE D. ZDANA
 
 
MFK RUZOMBEROK
 
 
 
3
0
3
1
 

3.80

4.00

1.72

11:30
FIN
FRC
FC VIKTORIE PREROV
 
 
HFK OLOMOUC
 
 
 
2
0
3
2
 

5.00

4.50

1.50

11:30
FIN
R16
AN GIANG
 
 
VIETTEL
 
 
 
0
0
0
2

11:15
FIN
D2
VIKTORIA ZIZKOV
6
 
 
MFK CHRUDIM
10
 
 
0
1
0
1

1.36

4.33

7.50

11:15
FIN
FRC
CHLUMEC NAD CIDLINOU
 
 
FK TRUTNOV
 
 
 
4
2
7
2
 

1.07

11.00

17.00

11:00
FIN
FRC
FRYDEK-MISTEK
 
 
MFK HAVIROV
 
 
 
2
3
2
4
 

11:00
FIN
FRC
PISEK
 
 
BOHEMIANS 1905 B
 
 
 
2
0
2
1
 

1.53

5.00

4.20

11:00
FIN
FRC
SLAVIA PRAHA B
 
 
BENESOV
 
 
 
1
1
1
2
 

1.44

5.25

4.50

10:30
FIN
KL1
GANGWON FC
3
3
 
JEONBUK MOTORS
1
 
1
1
0
1
0

5.75

3.80

1.57

10:00
FIN
KL2
JEONNAM DRAGONS
4
1
 
FC ANYANG
6
1
 
0
1
1
1

2.45

3.10

3.00

09:00
FIN
KL3
GYEONGJU CITIZEN
8
 
 
CHUNCHEON FC
13
 
 
0
0
1
0

09:00
FIN
KL3
HWASEONG FC
3
 
 
DAEJEON KORAIL
4
 
 
0
1
2
1

09:00
FIN
KL3
MOKPO CITY
6
 
 
GYEONGJU KHNP FC
2
 
 
0
1
1
2

08:00
FIN
KL3
JEONJU FC
16
 
 
GANGNEUNG CITY FC
1
 
 
0
1
1
3

POSTPONED / CANCELLED / ABANDONED GAMES
23:00
POST
DA5
GOIANIA
4
 
 
UNIAO RONDONOPOLIS
2
 
 
 

23:00
POST
DA5
OPERARIO VG
1
 
 
GOIANESIA
6
 
 
 

23:00
POST
DA5
VITORIA ES
3
 
 
CRAC
5
 
 
 

23:00
POST
DA6
BAHIA DE FEIRA
7
 
 
PATROCINENSE
6
 
 
 

23:00
POST
DA6
CALDENSE
1
 
 
ATLETICO ALAGOINHAS
3
 
 
 

23:00
POST
DA6
PALMAS
5
 
 
TUPYNAMBAS
4
 
 
 

23:00
POST
DA7
AD CABOFRIENSE
4
 
 
MIRASSOL
8
 
 
 

23:00
POST
DA7
BANGU
1
 
 
FC CASCAVEL
2
 
 
 

23:00
POST
DA7
FERROVIARIA
3
 
 
PORTUGUESA-RJ
6
 
 
 

23:00
POST
DA7
TOLEDO CW
7
 
 
NACIONAL-PR
5
 
 
 

23:00
POST
DA8
CAXIAS
2
 
 
ATLETICO TUBARAO
1
 
 
 

23:00
POST
DA8
MARCILIO DIAS
8
 
 
JOINVILLE
3
 
 
 

23:00
POST
DA8
NOVORIZONTINO
5
 
 
PELOTAS
6
 
 
 

23:00
POST
DA8
SAO LUIZ
4
 
 
SAO CAETANO
7
 
 
 

22:30
POST
NWSL
UTAH ROYALS (W)
8
 
 
CHICAGO RED STARS (W)
1
 
 
 

22:00
POST
L1
ASO CHLEF
12
 
 
MC ORAN
8
 
 

22:00
POST
L1
CS CONSTANTINE
5
 
 
AS AIN MLILA
7
 
 

22:00
POST
L1
ES SETIF
2
 
 
MC ALGER
3
 
 

22:00
POST
L1
JS KABYLIE
4
 
 
BORDJ BOU ARRERIDJ
13
 
 

22:00
POST
L1
PARADOU AC
10
 
 
HUSSEIN DEY
15
 
 

22:00
POST
L1
US BISKRA
14
 
 
NC MAGRA
16
 
 

22:00
POST
L1
USM BEL ABBES
11
 
 
JS SAOURA
6
 
 

22:00
POST
B
AMERICA MINEIRO
1
 
 
OESTE
13
 
 
 

22:00
POST
B
AVAI
20
 
 
CUIABA
2
 
 
 

22:00
POST
B
BOTAFOGO SP
3
 
 
FIGUEIRENSE
9
 
 
 

22:00
POST
B
BRASIL DE PELOTAS
4
 
 
SAMPAIO CORREA
17
 
 
 

22:00
POST
B
CHAPECOENSE-SC
5
 
 
GUARANI CAMPINAS
10
 
 
 

22:00
POST
B
CONFIANCA
6
 
 
CRUZEIRO
8
 
 
 

22:00
POST
B
CRB
7
 
 
VITORIA
18
 
 
 

22:00
POST
B
NAUTICO RECIFE
12
 
 
JUVENTUDE
11
 
 
 

22:00
POST
B
PARANA
15
 
 
OPERARIO-PR
14
 
 
 

22:00
POST
B
PONTE PRETA
16
 
 
CSA
19
 
 
 

22:00
POST
CPL
FORGE FC
8
 
 
FC EDMONTON
3
 
 

21:30
POST
D1
LONGFORD TOWN FC
3
 
 
GALWAY UNITED
7
 
 
 

21:00
POST
D1
COBH RAMBLERS
6
 
 
CABINTEELY
1
 
 
 

21:00
POST
SPL
AL-ADALAH
16
 
 
AL-ITTIHAD JEDDAH
13
 
 
 

21:00
POST
SPL
AL-AHLI JEDDAH
4
 
 
AL-RAED
7
 
 
 

21:00
POST
SPL
AL-FAISALY FC
5
 
 
ABHA
9
 
 
 

21:00
POST
SPL
AL-HAZEM
12
 
 
AL-WEHDA CLUB
3
 
 
 

21:00
POST
SPL
AL-HILAL SAUDI FC
1
 
 
AL-SHABAB RIYADH
8
 
 
 

21:00
POST
SPL
AL-NASSR RIYADH
2
 
 
AL-ETTIFAQ
10
 
 
 

21:00
POST
SPL
AL-TAAWON
6
 
 
AL-FAYHA
11
 
 
 

21:00
POST
SPL
DHAMK
15
 
 
AL-FATEH
14
 
 
 

20:00
CANC
WST
FC PINZGAU
2
 
 
DORNBIRNER SV
1
 
 
 

20:00
CANC
WST
SC SCHWAZ
4
 
 
VFB HOHENEMS
5
 
 
 

20:00
CANC
WST
WORGL
3
 
 
SAK 1914
6
 
 
 

20:00
POST
2G1
VALERENGA 2
7
 
 
MOSS
8
 
 

19:30
CANC
FL
BRATSTVO GRACANICA
12
 
 
RADNIK HADZICI
16
 
 
 

19:30
CANC
FL
FK BUDUCNOST BANOVICI
11
 
 
TRAVNIK
7
 
 
 

19:30
CANC
FL
GOSK GABELA
4
 
 
RUDAR KAKANJ
6
 
 
 

19:30
CANC
FL
JEDINSTVO BIHAC
14
 
 
GORAZDE
3
 
 
 

19:30
CANC
FL
NK METALLEGHE-BSI
10
 
 
IGMAN KONJIC
8
 
 
 

19:30
CANC
FL
NK TOSK
2
 
 
NK SLAVEN ZIVINICE
15
 
 
 

19:30
CANC
FL
OLIMPIK SARAJEVO
1
 
 
HNK ORASJE
13
 
 
 

19:30
CANC
FL
ZVIJEZDA GRADACAC
9
 
 
HNK CAPLJINA
5
 
 
 

19:00
POST
D1
TROMSO
14
 
 
HAM-KAM
3
 
 

18:30
CANC
EST
LEOBENDORF
12
 
 
EBREICHSDORF
10
 
 

18:30
CANC
EST
SC WIENER VIKTORIA
5
 
 
ADMIRA WACKER (AM)
7
 
 

18:30
POST
SPR
JONKOPINGS SODRA
9
 
 
GIF SUNDSVALL
1
 
 

18:00
CANC
S/W
BALKAN BOTEVGRAD
15
 
 
MINYOR PERNIK
1
 
 

18:00
CANC
S/W
BELASITSA PETRICH
10
 
 
KYUSTENDIL
6
 
 

18:00
CANC
S/W
CHAVDAR ETROPOLE
9
 
 
BANSKO
8
 
 

18:00
CANC
S/W
NADEZHDA DOBROSLAVTSI
12
 
 
SLIVNISHKI GEROY
7
 
 

18:00
CANC
S/W
PERUN KRESNA
17
 
 
MAREK
14
 
 

18:00
CANC
S/W
PIRIN RAZLOG
13
 
 
RILSKI SPORTIST
16
 
 

18:00
CANC
S/W
SEPTEMVRI SIMITLI
2
 
 
OBORISHTE
5
 
 

18:00
CANC
S/W
SPORTIST SVOGE
3
 
 
BOTEV IHTIMAN
11
 
 

18:00
CANC
S/E
ATLETIK KUKLEN
11
 
 
BORISLAV PARVOMAY
10
 
 

18:00
CANC
S/E
DIMITROVGRAD
18
 
 
MARITSA PLOVDIV
3
 
 

18:00
CANC
S/E
GIGANT SAEDINENIE
5
 
 
SOKOL MARKOVO
16
 
 

18:00
CANC
S/E
KARNOBAT
17
 
 
CHERNOMORETS BURGAS
4
 
 

18:00
CANC
S/E
NESEBAR
9
 
 
RODOPA SMOLYAN
14
 
 

18:00
CANC
S/E
SVILENGRAD 1921
8
 
 
MINYOR RADNEVO
6
 
 

18:00
CANC
S/E
YAMBOL 1915
15
 
 
ROZOVA DOLINA
7
 
 

18:00
CANC
S/E
ZAGORETS NOVA ZAGORA
2
 
 
SOZOPOL
1
 
 

18:00
POST
BP
FUS RABAT
2
 
 
WYDAD A.C. CASABLANCA
1
 
 
 

18:00
POST
BP
HASSANIA AGADIR
14
 
 
MOULOUDIA OUJDA
3
 
 
 

18:00
POST
BP
MOGHREB TETOUAN
7
 
 
OLYMPIQUE KHOURIBGA
12
 
 
 

18:00
POST
BP
OLYMPIQUE SAFI
13
 
 
RENAISSANCE BERKANE
4
 
 
 

18:00
POST
BP
RAJA CASABLANCA
6
 
 
FAR RABAT
5
 
 
 

18:00
POST
BP
RAPIDE OUED ZEM
11
 
 
ITTIHAD TANGER
15
 
 
 

18:00
POST
BP
RENAISSANCE ZEMAMRA
10
 
 
RAJA BENI MELLAL
16
 
 
 

18:00
POST
BP
YOUSSOUFIA BERRECHID
9
 
 
DIFAA EL JADIDA
8
 
 
 

18:00
CANC
3S1
ACS FORESTA SUCEAVA
2
 
 
BUCOVINA RADAUTI
4
 
 

18:00
CANC
3S1
AEROSTAR BACAU
1
 
 
CSM BACAU
15
 
 

18:00
CANC
3S1
CEAHLAUL PIATRA NEAMT
3
 
 
OTELUL GALATI
7
 
 

18:00
CANC
3S1
CSM PASCANI
16
 
 
TARGU SECUIESC
11
 
 

18:00
CANC
3S1
FC BOTOSANI II
13
 
 
CSM FOCSANI 2007
5
 
 

18:00
CANC
3S1
HUSANA HUSI
12
 
 
SOMUZ FALTICENI
9
 
 

18:00
CANC
3S1
OZANA TARGU NEAMT
8
 
 
STIINTA MIROSLAVA
6
 
 

18:00
CANC
3S1
UNIVERSITATEA DUNAREA
14
 
 
SPORTING LIESTI
10
 
 

18:00
CANC
3S2
CS TUNARI
4
 
 
GLORIA POPESTI LEORDENI
6
 
 

18:00
CANC
3S2
FCSB II
15
 
 
CS AFUMATI
3
 
 

18:00
CANC
3S2
INAINTE MODELU
5
 
 
FAUREI
8
 
 

18:00
CANC
3S2
METALUL BUZAU
11
 
 
CS MEDGIDIA
12
 
 

18:00
CANC
3S2
MOSTISTEA ULMU
2
 
 
UNIREA 2004 SLOBOZIA
1