app-icon
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

02:00
2 HF
87'
UC
MIAMI FC
24
 
 
LOUDOUN UNITED
15
 
 
2
0
2
2
 

02:30
2 HF
90+
MLS
DC UNITED
24
5
2
HOUSTON DYNAMO
15
 
 
1
0
1
4
 

02:30
1 HF
45+
MLS
NEW YORK RED BULLS
7
 
 
TORONTO FC
13
 
 
0
0
 

03:00
2 HF
81'
SB
ITUANO
19
 
 
BRUSQUE
18
 
 
0
0
1
1
 

03:00
2 HF
82'
CUP
SAN MARCOS DE ARICA
 
 
COBRELOA
 
 
 
0
1
0
1
 

03:00
2 HF
76'
UC
LOUISVILLE CITY FC
1
 
 
RHODE ISLAND
23
 
 
0
2
0
3
 

03:30
2 HF
51'
SA
VASCO DA GAMA
17
1
 
SAO PAULO
8
1
 
2
1
2
1
 

3.30

3.20

2.30

03:30
H/T
H/T
MLS
MINNESOTA UNITED FC
10
2
1
AUSTIN FC
16
 
 
0
1
0
1
 

1.65

4.20

4.75

03:30
H/T
H/T
MLS
NASHVILLE SC
17
 
 
NEW YORK CITY FC
9
1
 
1
0
1
0
 

2.45

3.50

2.80

03:30
H/T
H/T
MLS
ST. LOUIS CITY
27
 
 
ATLANTA UNITED FC
20
 
 
0
0
0
0
 

1.95

4.00

3.40

03:30
H/T
H/T
UC
FC TULSA
20
 
 
SACRAMENTO REPUBLIC
6
 
 
0
0
0
0
 

03:45
H/T
H/T
MNP
NORTH TEXAS SC
3
 
 
AUSTIN FC II
23
 
 
1
2
1
2
 

04:00
1 HF
41'
GrB
MEXICO
3
 
 
JAMAICA
2
 
 
0
0

1.45

4.50

7.00

04:00
1 HF
36'
UC
NEW MEXICO UNITED
5
 
 
COLORADO SWITCHBACKS
10
 
 
0
0
 

04:30
1 HF
3'
MLS
COLORADO RAPIDS
11
 
 
MONTREAL IMPACT
25
 
 
0
0
 

1.33

5.25

8.00

04:30
1 HF
3'
MLS
REAL SALT LAKE
3
 
 
LOS ANGELES GALAXY
5
 
 
0
0
 

1.65

4.75

4.33

05:00
SCH
NISA
LOS ANGELES FORCE
4
 
 
CAPO
7
 
 
 

05:00
SCH
NW
BAY FC
12
 
 
ANGEL CITY FC (W)
10
 
 
 

05:30
SCH
MLS
LOS ANGELES FC
4
 
 
SAN JOSE EARTHQUAKES
29
 
 
 

1.33

6.00

7.00

05:30
SCH
MLS
PORTLAND TIMBERS
14
 
 
VANCOUVER WHITECAPS
12
 
 
 

2.15

3.70

3.10

05:30
SCH
MLS
SEATTLE SOUNDERS
18
 
 
FC DALLAS
21
 
 
 

1.55

4.20

5.75

05:30
SCH
UC
LAS VEGAS LIGHTS FC
16
 
 
MEMPHIS 901 FC
11
 
 
 

05:30
SCH
UC
PHOENIX RISING
14
 
 
CHARLESTON BATTERY
2
 
 
 

08:00
SCH
JL
CONSADOLE SAPPORO
20
 
 
YOKOHAMA F. MARINOS
12
 
 

3.00

4.33

2.05

08:00
SCH
JL2
BLAUBLITZ AKITA
10
 
 
SHIMIZU S-PULSE
3
 
 
 

08:00
SCH
JL3
FUKUSHIMA UNITED
7
 
 
FC OSAKA
3
 
 
 

08:00
SCH
JL3
VANRAURE HACHINOHE
15
 
 
YSCC
16
 
 
 

08:00
SCH
JL3
ZWEIGEN KANAZAWA
9
 
 
GIRAVANZ KITAKYUSHU
13
 
 
 

09:00
SCH
KL
HWASEONG FC
7
 
 
CHANGWON CITY
3
 
 
 

10:00
SCH
KL
GANGNEUNG CITY FC
11
 
 
GIMHAE CITY
5
 
 
 

10:00
SCH
KL
SIHEUNG CITIZEN
2
 
 
BUSAN TRANSPORT.CORP
16
 
 
 

12:00
SCH
JL3
AZUL CLARO NUMAZU
2
 
 
NARA CLUB
14
 
 
 

12:00
SCH
K1
INCHEON UNITED
8
 
 
POHANG STEELERS
4
 
 
 

2.45

3.10

2.60

12:00
SCH
K1
JEJU UNITED FC
10
 
 
ULSAN HYUNDAI FC
2
 
 
 

3.40

3.60

1.85

12:30
SCH
LS
SELANGOR
4
 
 
PERAK
9
 
 
 

13:00
SCH
JL2
TOKUSHIMA VORTIS
15
 
 
MITO HOLLYHOCK
17
 
 
 

13:00
SCH
2DA2
GJOVIK-LYN
13
 
 
ALTA
11
 
 
 

13:00
SCH
1DW
ODD BALLKLUBB (W)
9
 
 
BODOE-GLIMT
2
 
 
 

13:00
SCH
SLDB
KRYLYA SOVETOV 2
8
 
 
URAL 2
5
 
 
 

13:00
SCH
PL
LION CITY SAILORS
3
 
 
ALBIREX NIIGATA (S)
7
 
 
 

13:00
SCH
K2
ANSAN GREENERS
13
 
 
CHEONAN CITY
11
 
 
 

13:00
SCH
K2
BUCHEON FC 1995
8
 
 
CHEONGJU FC
9
 
 
 

13:00
SCH
K2
GIMPO CITIZEN
6
 
 
BUSAN I PARK
7
 
 
 

13:00
SCH
EN
FBK KARLSTAD
13
 
 
PITEA IF
15
 
 
 

14:00
SCH
AL
FK ZALGIRIS KAUNAS
4
 
 
HEGELMANN LITAUEN
2
 
 
 

14:00
SCH
2DA1
ORN-HORTEN
12
 
 
VARD HAUGESUND
11
 
 
 

14:00
SCH
1DW
KIL-HEMNE (W)
5
 
 
OVREVOLL HOSLE (W)
10
 
 
 

14:00
SCH
EN
FRISKA VILJOR FC
14
 
 
TABY FK
16
 
 
 

14:00
SCH
EN
UMEA FC
1
 
 
AFC ESKILSTUNA
12
 
 
 

14:00
SCH
EW
SUNNANA (W)
9
 
 
BOLLSTANAES SK
8
 
 
 

14:30
SCH
CUP
NANJING CITY FC
 
 
SHIJIAZHUANG EVER BRIGHT
 
 
 
 

15:00
SCH
CF
AIK
 
 
VIKING
 
 
 
 

15:00
SCH
3DA1
DJERV 1919
7
 
 
AASANE 2
8
 
 
 

15:30
SCH
SLDB
SOKOL KAZAN
3
 
 
URALETS NIZHNY TAGIL
6
 
 
 

16:00
SCH
PL
FC DNEPR MOGILEV
14
 
 
FC VITEBSK
7
 
 
 

16:00
SCH
PL
FUTURE FC
7
 
 
ISMAILY SC
13
 
 
 

16:00
SCH
PL
FC ATYRAU
5
 
 
TOBOL KOSTANAY
7
 
 
 

16:00
SCH
PL
ZHENIS
12
 
 
ORDABASY
2
 
 
 

16:00
SCH
AL
FA SIAULIAI
8
 
 
BANGA GARGZDAI
5
 
 
 

16:00
SCH
LS
KELANTAN UNITED
12
 
 
PDRM
5
 
 
 

16:00
SCH
2DA1
VIKING 2
3
 
 
KVIK HALDEN
14
 
 
 

16:00
SCH
3DA3
OPPSAL
8
 
 
SKEID 2
13
 
 
 

16:00
SCH
3DA4
ROSENBORG 2
8
 
 
NARDO
2
 
 
 

16:00
SCH
3DA6
ELVERUM
4
 
 
KONGSVINGER 2
7
 
 
 

16:00
SCH
3DA6
MJOLNER
12
 
 
FREDRIKSTAD 2
11
 
 
 

16:00
SCH
SUPE
IK BRAGE
6
 
 
GIF SUNDSVALL
16
 
 
 

1.60

3.90

4.50

16:00
SCH
SUPE
IK ODDEVOLD
12
 
 
DEGERFORS IF
2
 
 
 

2.90

3.25

2.25

16:00
SCH
SUPE
OSTERSUNDS FK
11
 
 
UTSIKTENS BK
5
 
 
 

2.25

3.10

3.00

16:00
SCH
DW
AIK (W)
12
 
 
HAMMARBY IF DFF (W)
3
 
 
 

16:00
SCH
DW
PITEA IF (W)
9
 
 
DJURGARDENS IF (W)
5
 
 
 

16:00
SCH
DW
VITTSJO GIK (W)
11
 
 
VAXJO DFF (W)
8
 
 
 

16:00
SCH
PDIG
LIVERPOOL MONTEVIDEO
8
 
 
BOSTON RIVER
6
 
 
 

16:30
SCH
2DA1
BRATTVAG
10
 
 
FLEKKEROY
13
 
 
 

16:30
SCH
3DA6
FLOYA
2
 
 
BODO-GLIMT 2
14
 
 
 

17:00
SCH
FAZA
KIMBERLEY
4
 
 
GERMINAL
1
 
 
 

17:00
SCH
PL
IF FUGLAFJORDUR
10
 
 
B36 TORSHAVN
5
 
 
 

17:00
SCH
PL
NSI RUNAVIK
4
 
 
EB-STREYMUR
8
 
 
 

17:00
SCH
PL
VIKINGUR GOTA
1
 
 
B68 TOFTIR
9
 
 
 

17:00
SCH
2D
FJARDABYGGD-LEIKNIR
4
 
 
KFG GARDABAER
11
 
 
 

17:00
SCH
2D
THROTTUR VOGAR
6
 
 
KORMAKUR-HVOET
8
 
 
 

17:00
SCH
2D
VIKINGUR OLAFSVIK
2
 
 
HOTTUR HUGINN
7
 
 
 

17:00
SCH
2D
VOLSUNGUR
3
 
 
AEGIR
5
 
 
 

17:00
SCH
2DA1
HODD
2
 
 
SOTRA
7
 
 
 

17:00
SCH
2DA1
JERV
4
 
 
LYSEKLOSTER
5
 
 
 

17:00
SCH
3DA4
BYASEN
7
 
 
STROMSGODSET 2
6
 
 
 

17:00
SCH
1DW
FYLLINGSDALEN (W)
6
 
 
HONEFOSS (W)
3
 
 
 

17:00
SCH
ES
LJUNGSKILE SK
11
 
 
BK OLYMPIC
12
 
 
 

17:00
SCH
ES
OSKARSHAMNS AIK
14
 
 
ROSENGARD
10
 
 
 

17:00
SCH
DW
KRISTIANSTADS DFF (W)
4
 
 
LINKOPINGS (W)
7
 
 
 

18:00
SCH
PL
TORPEDO ZHODINO
1
 
 
FC ISLOCH MINSK RAION
10
 
 
 

18:00
SCH
PL
AKTOBE
1
 
 
SHAKHTER KARAGANDY
13
 
 
 

18:00
SCH
PL
FC TURAN
11
 
 
SPARTAK SEMEY
4
 
 
 

18:00
SCH
AL
FK ZALGIRIS VILNIUS
1
 
 
SUDUVA MARIJAMPOLE
7
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
AKWA UNITED
16
 
 
RIVERS UNITED
8
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
BENDEL INSURANCE FC
9
 
 
BAYELSA UNITED (NGA)
15
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
DOMA UNITED
18
 
 
ABIA WARRIORS
11
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
ENYIMBA
3
 
 
PLATEAU UNITED
5
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
GOMBE UNITED
20
 
 
ENUGU RANGERS
1
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
KANO PILLARS
12
 
 
LOBI STARS
6
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
KWARA UNITED
13
 
 
HEARTLAND
19
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
NIGER TORNADOES
14
 
 
SUNSHINE STARS
10
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
REMO STARS
2
 
 
KATSINA UNITED
7
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
SHOOTING STARS
4
 
 
SPORTING LAGOS
17
 
 
 

18:00
SCH
1D
AALESUND
16
 
 
RANHEIM
11
 
 
 

18:00
SCH
1D
ASANE
13
 
 
MOSS
5
 
 
 

18:00
SCH
1D
BRYNE
6
 
 
LYN
8
 
 
 

18:00
SCH
1D
MJONDALEN
12
 
 
EGERSUNDS
4
 
 
 

18:00
SCH
1D
RAUFOSS
10
 
 
START
14
 
 
 

18:00
SCH
1D
STABAEK
7
 
 
LEVANGER
9
 
 
 

18:00
SCH
1D
VALERENGA
2
 
 
SANDNES ULF
15
 
 
 

18:00
SCH
SUPE
SKOVDE AIK
9
 
 
SANDVIKENS IF
3
 
 
 

3.20

3.40

2.05

18:00
SCH
SUPE
VARBERGS BOIS FC
14
 
 
GEFLE IF
10
 
 
 

1.83

3.50

3.90

18:00
SCH
EN
ASSYRISKA FF
5
 
 
SOLLENTUNA FK
11
 
 
 

18:00
SCH
CUP
IFK ESKILSTUNA
 
 
IFK STOCKSUND
 
 
 
 

10.00

6.25

1.22

18:30
SCH
PDIG
RAMPLA JUNIORS
7
 
 
MIRAMAR MISIONES
1
 
 
 

19:00
SCH
CUP
BARNECHEA
 
 
PALESTINO
 
 
 
 

19:00
SCH
CUP
DEPORTES SANTA CRUZ
 
 
AUDAX ITALIANO
 
 
 
 

19:00
SCH
PL
AL MASRY
3
 
 
CERAMICA CLEOPATRA
10
 
 
 

19:00
SCH
PL
PYRAMIDS FC
1
 
 
AL MOKAWLOON
17
 
 
 

19:00
SCH
PL
HB TORSHAVN
2
 
 
KI KLAKSVIK
3
 
 
 

19:00
SCH
2D
REYNIR S.
10
 
 
KF FJALLABYGGDAR
12
 
 
 

19:10
SCH
PBMC
LOS ANDES
16
 
 
VILLA DALMINE
18
 
 
 

19:30
SCH
CUP
ANTOFAGASTA
 
 
IQUIQUE
 
 
 
 

19:30
SCH
LP
ESPANYOL
 
 
OVIEDO
 
 
 
 

20:00
SCH
PL
DINAMO MINSK
3
 
 
FC NEMAN GRODNO
2
 
 
 

20:00
SCH
BD
KA AKUREYRI
12
 
 
FRAM REYKJAVIK
7
 
 
 

20:30
SCH
NW
GOTHAM FC (W)
4
 
 
WASHINGTON SPIRIT (W)
3
 
 
 

21:00
SCH
PN
ALVARADO
21
 
 
SAN MARTIN S.J.
2
 
 
 

21:00
SCH
PN
DEPORTIVO MAIPU
16
 
 
CHACARITA JUNIORS
19
 
 
 

21:00
SCH
PN
RACING DE CORDOBA
24
 
 
GUILLERMO BROWN
32
 
 
 

21:00
SCH
PN
SAN TELMO
3
 
 
ATLETICO MITRE
25
 
 
 

21:00
SCH
PBMC
DEPORTIVO ARMENIO
13
 
 
SACACHISPAS
17
 
 
 

21:00
SCH
FAZA
DEPORTIVO RINCON
7
 
 
CIRCULO DEPORTIVO
5
 
 
 

21:00
SCH
FAZA
OLIMPO BAHIA BLANCA
2
 
 
VILLA MITRE
3
 
 
 

21:00
SCH
PDIG
CERRO LARGO
3
 
 
NACIONAL DE FOOTBALL
5
 
 
 

21:00
SCH
SD
ATENAS
14
 
 
JUVENTUD
4
 
 
 

21:10
SCH
PN
DEFENSORES UNIDOS
30
 
 
COLON SANTA FE
1
 
 
 

21:30
SCH
FAZA
CIPOLLETTI
6
 
 
SANTAMARINA
9
 
 
 

21:30
SCH
FAZB
ESTUDIANTES S.L.
9
 
 
SAN MARTIN MENDOZA
5
 
 
 

21:30
SCH
FAZB
HURACAN LAS HERAS
7
 
 
JUVENTUD UNIDA UNIV.
8
 
 
 

21:30
SCH
FAZC
9 DE JULIO RAFAELA
6
 
 
DEF. DE PRONUNCIAMENTO
8
 
 
 

21:30
SCH
FAZD
BOCA UNIDOS
9
 
 
CRUCERO DEL NORTE
6
 
 
 

22:00
SCH
PN
ATLETICO GUEMES
33
 
 
ARSENAL SARANDI
29
 
 
 

22:00
SCH
PN
CHACO FOR EVER
28
 
 
GIMNASIA Y TIRO
18
 
 
 

22:00
SCH
PN
GIMNASIA JUJUY
23
 
 
SAN MARTIN TUCUMAN
4
 
 
 

22:00
SCH
PN
PATRONATO
34
 
 
AGROPECUARIO
22
 
 
 

22:00
SCH
PBMC
MIDLAND
11
 
 
CANUELAS
12
 
 
 

22:00
SCH
FAZD
CENTRAL NORTE
2
 
 
JUVENTUD ANTONIANA
5
 
 
 

22:00
SCH
FAZD
SARMIENTO DE LA BANDA
1
 
 
ATLETICO SARMIENTO
7
 
 
 

22:00
SCH
FAZD
UNION SUNCHALES
8
 
 
SOL DE AMERICA FORMO
4
 
 
 

22:00
SCH
SA
ATLETICO PARANAENSE
4
 
 
CORINTHIANS
18
 
 
 

1.73

3.50

5.00

22:00
SCH
SA
BAHIA
5
 
 
CRUZEIRO
7
 
 
 

1.91

3.40

4.20

22:00
SCH
SA
FLUMINENSE
20
 
 
FLAMENGO
1
 
 
 

4.33

3.75

1.83

22:00
SCH
SB
CHAPECOENSE-SC
13
 
 
PAYSANDU
17
 
 
 

22:00
SCH
CUP
CURICO UNIDO
 
 
MAGALLANES
 
 
 
 

22:00
SCH
CUP
DEPORTES MELIPILLA
 
 
EVERTON DE VINA
 
 
 
 

22:00
SCH
CUP
REAL SAN JOAQUIN
 
 
UNION ESPANOLA
 
 
 
 

22:00
SCH
GrA
SCOTLAND
3
 
 
HUNGARY
4
 
 

2.55

3.80

2.50

22:00
SCH
GrA
SWITZERLAND
2
 
 
GERMANY
1
 
 

5.25

3.80

1.67

22:00
SCH
PDRP
CORDOBA
 
 
BARCELONA B
 
 
 
 

22:15
SCH
BD
BREIDABLIK
3
 
 
IA AKRANES
4
 
 
 

22:15
SCH
BD
FH HAFNARFJORDUR
6
 
 
FYLKIR
11
 
 
 

22:30
SCH
FAZC
SPORTIVO BELGRANO
2
 
 
INDEPENDIENTE DE CHIVILCOY
5
 
 
 

22:30
SCH
SC
SAO JOSE-RS
20
 
 
YPIRANGA-RS
9
 
 
 

23:00
SCH
PL
FORGE FC
5
 
 
VALOUR FC
7
 
 
 

23:00
SCH
NW
PORTLAND THORNS (W)
5
 
 
KANSAS CITY NWSL (W)
2
 
 
 

23:10
SCH
PN
FERRO CARRIL OESTE
17
 
 
ESTUDIANTES B.A.
9
 
 
 

23:30
SCH
PDIG
MONTEVIDEO WANDERERS
6
 
 
CA RIVER PLATE
7
 
 
 

FULL TIME RESULT ONLY
00:00
FTR
ULT
BREVARD
120
 
 
INTER GAINESVILLE KF
92
 
 
Full Time Result Only
 

 
02:00
FTR
ULT
HUDSON VALLEY HAMMERS
30
 
 
MANHATTAN SC
53
 
 
Full Time Result Only
 

 
02:00
FTR
ULT
STATEN ISLAND ASC
79
 
 
NEW JERSEY COPA SC
130
 
 
Full Time Result Only
 

 
02:30
FTR
ULT
ASHEVILLE CITY SC
10
 
 
DOTHAN UNITED
64
 
 
Full Time Result Only
 

 
02:30
FTR
ULT
EAST ATLANTA
65
 
 
TENNESSEE
94
 
 
Full Time Result Only
 

 
02:30
FTR
ULT
SOUTHERN SOCCER ACADEMY
93
 
 
ATHENS UNITED
95
 
 
Full Time Result Only
 

 
02:30
FTR
ULT
VIRGINIA MARAUDERS
131
 
 
CHRISTOS FC
83
 
 
Full Time Result Only
 

 
03:00
FTR
SDGr
RIO BRANCO
6
 
 
TREM DC
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
03:00
FTR
ULT
BLUE GOOSE SC
107
 
 
HATTIESBURG FC
91
 
 
Full Time Result Only
 

 
03:00
FTR
ULT
CORPUS CHRISTI
28
 
 
HILL COUNTRY LOBOS
129
 
 
Full Time Result Only
 

 
03:00
FTR
ULT
DES MOINES MENACE
29
 
 
SUENO FC
80
 
 
Full Time Result Only
 

 
03:00
FTR
ULT
LOUISIANA KREWE
37
 
 
MISSISSIPPI BRILLA
106
 
 
Full Time Result Only
 

 
03:00
FTR
ULT
WESTCHESTER FLAMES
77
 
 
IRONBOUND
111
 
 
Full Time Result Only
 

 
03:30
FTR
ULT
PEORIA CITY
39
 
 
ST. CHARLES
34
 
 
Full Time Result Only
 

 
04:00
FTR
ULT
MONTEREY BAY F.C. 2
71
 
 
PROJECT 51O
45
 
 
Full Time Result Only
 

 
04:00
FTR
ULT
UTAH AVALANCHE
86
 
 
ALBION SC COLORADO
49
 
 
Full Time Result Only
 

 
04:30
FTR
ULT
CISA
124