app-icon
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FULL TIME RESULT ONLY
14:00
FTR
LU
ODENSE (U17)
1
 
 
FC NORDSJAELLAND (U17)
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
LU
VEJLE (U17)
13
 
 
LYNGBY (U17)
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
ON
ANKER WISMAR
9
 
 
TUS MAKKABI BERLIN
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
ON
OPTIK RATHENOW
10
 
 
HERTHA ZEHLENDORF
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
ON
ROSTOCKER FC 1895
14
 
 
TENNIS BOR. BERLIN
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
ON
RSV EINTRACHT 1949
11
 
 
EINTRACHT MAHLSDORF
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
ON
SG DYNAMO SCHWERIN
13
 
 
TASMANIA BERLIN
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
ON
SV LICHTENBERG 47
2
 
 
TSG NEUSTRELITZ
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
ON
UNION FURSTENWALDE
15
 
 
SC STAAKEN
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
ON
EINHEIT RUDOLSTADT
11
 
 
LUDWIGSFELDER
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
ON
FSV BUDISSA BAUTZEN
10
 
 
VFB KRIESCHOW
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
ON
MAGDEBURG II
4
 
 
VFC PLAUEN
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
ON
MOTOR MARIENBERG
15
 
 
EINHEIT WERNIGERODE
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
ON
SV 09 ARNSTADT
16
 
 
BISCHOFSWERDAER
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
ON
UNION SANDERSDORF
7
 
 
SC FREITAL
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
ON
VFL HALLE 96
14
 
 
FC GRIMMA
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
ON
VFB AUERBACH
5
 
 
GERMANIA HALBERSTADT
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:15
FTR
LU
ESBJERG (U17)
9
 
 
FC MIDTJYLLAND (U17)
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
RW
DORNBIRNER SV
16
 
 
SV AUSTRIA SALZBURG
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:45
FTR
LU
SONDERJYSKE (U17)
12
 
 
FC COPENHAGEN (U17)
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
RW
FC PINZGAU
4
 
 
VFB HOHENEMS
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:15
FTR
LU
AALBORG (U17)
4
 
 
SILKEBORG (U17)
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
RW
BSK 1933
5
 
 
FC KUFSTEIN
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
RW
FC WOLFURT
14
 
 
IMST
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
RW
SC SCHWAZ
9
 
 
ROTHIS
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
RW
SCR ALTACH (AM)
6
 
 
SV WALS GRUNAU
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
RW
SPG SILZ-MOETZ
7
 
 
RW RANKWEIL
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
RW
SVG REICHENAU
3
 
 
TSV ST. JOHANN
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
PL
TALABA
8
 
 
NEWROZ
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
1DF
SLOBODA TUZLA
1
 
 
NK VIS SIMM-BAU
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
FINISHED GAMES
23:30
FIN
PDIG
MONTEVIDEO WANDERERS
2
 
 
PENAROL
7
 
1
1
0
2
0
 

23:30
FIN
2RGr
CAYMAN ISLANDS
3
 
 
ANTIGUA AND BARBUDA
4
1
 
0
0
1
0
 

10.00

7.50

1.20

23:20
FIN
CUP
PLATENSE
3
1
HURACAN
 
 
 
0
0
0
0
4-5
 

23:00
FIN
SB
AMAZONAS FC
13
 
 
BRUSQUE
19
 
 
0
0
2
1
 

23:00
FIN
SB
GUARANI CAMPINAS
20
 
1
OPERARIO-PR
6
 
1
0
1
0
1
 

23:00
FIN
SC
FIGUEIRENSE
7
 
 
ABC
10
 
 
1
0
1
1
 

23:00
FIN
SDGr
HUMAITA SC
8
 
 
PRINCESA DO SOLIMOES
3
 
 
0
1
0
3
 

23:00
FIN
SDGr
CLUBE SOCIEDADE ESPORTIVA
5
 
 
PETROLINA
6
 
 
2
0
2
0
 

23:00
FIN
SDGr
ANAPOLIS FC
2
 
 
UNIAO RONDONOPOLIS
4
 
 
1
0
1
1
 

23:00
FIN
SB
VARGAS TORRES
5
 
 
CUNIBURO
1
 
 
0
1
0
1
 

23:00
FIN
ULT
SAN FRANCISCO GLENS
9
 
 
MARIN FC LEGENDS
96
 
 
0
0
2
1
 

23:00
FIN
ULT
SOUTHERN SOCCER ACADEMY
75
 
 
BIRMINGHAM LEGION FC 2
68
 
 
0
0
2
0
 

23:00
FIN
ULT
UTAH AVALANCHE
99
 
 
FLATIRONS RUSH
18
 
 
0
0
1
1
 

22:30
FIN
SDGr
PORTO VELHO EC
2
 
 
SAO RAIMUNDO
7
 
 
2
1
5
1
 

22:30
FIN
FRIE
SPAIN
1
 
NORTHERN IRELAND
 
1
 
4
1
5
1

22:30
FIN
2RGr
ANGUILLA
4
1
 
SURINAME
1
2
 
0
1
0
4
 

101.00

29.00

1.01

22:00
FIN
SDGr
ALTOS
5
 
 
MARANHAO
1
 
 
0
0
1
1
 

22:00
FIN
SDGr
AMERICA-RN
5
 
 
IGUATU
2
 
 
0
0
1
0
 

22:00
FIN
SDGr
ATLETICO CEARENSE
3
 
 
SANTA CRUZ RN
2
 
 
1
0
2
0
 

22:00
FIN
SDGr
JUAZEIRENSE
6
 
 
SERGIPE
8
 
 
0
0
1
0
 

22:00
FIN
SDGr
SERRA FC
4
 
 
PORTUGUESA-RJ
3
 
 
1
1
1
2
 

22:00
FIN
SDGr
PATROCINENSE
8
 
 
SAO JOSE SP
6
 
 
2
1
2
1
 

22:00
FIN
SDGr
CONCORDIA ATLETICO
1
 
 
AVENIDA
3
 
 
1
1
1
2
 

22:00
FIN
SDGr
NOVO HAMBURGO
6
 
 
HERCILIO LUZ
8
 
 
1
0
1
1
 

22:00
FIN
ULT
CLEVELAND FORCE SC
31
 
 
KINGS HAMMER
90
 
 
0
0
1
1
 

22:00
FIN
ULT
PROJECT 51O
28
 
 
ACADEMICA SC
90
 
 
0
0
1
1
 

22:00
FIN
2RGr
BRITISH VIRGIN ISL.
5
3
 
GUATEMALA
1
 
 
0
2
0
3
 

51.00

19.00

1.03

21:30
FIN
FAZB
CIUDAD DE BOLIVAR
1
 
 
ATLETICO CAMIONEROS
4
 
 
0
1
0
1
 

21:30
FIN
FAZB
ESTUDIANTES S.L.
9
 
 
GUTIERREZ SC
2
 
 
1
1
1
1
 

21:30
FIN
SDGr
TREM DC
5
 
 
MANAUARA
1
 
 
0
0
1
1
 

21:30
FIN
SDGr
AUDAX RIO
8
 
 
IPATINGA
7
 
 
0
0
0
0
 

21:20
FIN
PN
ALL BOYS
13
 
1
ATLANTA
18
 
1
1
0
1
0
 

21:10
FIN
PN
SAN MIGUEL
9
 
 
QUILMES
10
 
1
0
0
1
0
 

21:00
FIN
PN
ALMAGRO
34
 
1
GIMNASIA MENDOZA
12
 
 
2
0
2
2
 

21:00
FIN
PN
DEFENSORES DE BELGRANO
5
 
 
GIMNASIA Y TIRO
17
 
 
1
0
1
0
 

21:00
FIN
PN
TRISTAN SUAREZ
29
 
 
AGROPECUARIO
19
 
 
0
1
2
1
 

21:00
FIN
PBMA
CANUELAS
16
 
 
VILLA DALMINE
18
 
 
0
1
0
1
 

21:00
FIN
PBMA
DOCK SUD
4
 
 
SPORTIVO ITALIANO
22
 
1
0
0
2
0
 

21:00
FIN
PBMA
SACACHISPAS
17
 
 
ATLETICO FENIX
9
 
 
0
1
0
1
 

21:00
FIN
PBMA
UAI URQUIZA
19
 
 
CS DEPORTIVO LINIERS
21
 
 
0
0
1
1
 

21:00
FIN
FAZB
FERRO CARRIL OESTE GENERAL PICO
10
 
 
JUVENTUD UNIDA UNIV.
8
 
 
0
0
0
1
 

21:00
FIN
PCA
ARGENTINO DE ROSARIO
3
 
 
YUPANQUI
12
 
 
1
0
1
0
 

21:00
FIN
PCA
CENTRAL BALLESTER
16
 
 
DEPORTIVO MUNIZ
17
 
 
0
0
1
0
 

21:00
FIN
PCA
LEANDRO N. ALEM
10
 
 
GENERAL LAMADRID
2
 
 
0
1
0
3
 

21:00
FIN
PCA
LUGANO
24
 
 
PUERTO NUEVO
21
 
 
0
2
0
4
 

21:00
FIN
SDGr
NOVA IGUACU
1
 
 
REAL NOROESTE
6
 
 
1
0
1
0
 

21:00
FIN
SDGr
SANTO ANDRE
6
 
 
POUSO ALEGRE
3
 
 
0
0
0
0
 

21:00
FIN
PL
HFX WANDERERS
8
 
 
PACIFIC FC
4
 
1
0
0
0
0
 

21:00
FIN
FRIE
BELGIUM
 
 
LUXEMBOURG
 
1
 
1
0
3
0

21:00
FIN
PDIG
RACING MONTEVIDEO
3
 
 
FENIX
6
 
 
1
1
2
1
 

20:30
FIN
FRIE
DENMARK
1
 
NORWAY
 
1
 
2
0
3
1

20:30
FIN
PDRP
BARCELONA B
 
 
UD IBIZA
 
 
 
1
2
5
3
 

20:30
FIN
PDRP
MALAGA
 
 
CELTA VIGO B
 
 
 
0
1
2
1
 

20:30
FIN
1LPP
FC VEVEY SPORTS 05
 
 
FC SCHOTZ
 
 
 
0
0
1
1
 

20:00
FIN
YKKO
PK KESKI-UUSIMAA
10
 
 
ATLANTIS FC
2
 
 
0
0
1
0
 

20:00
FIN
FU
MALTA (U21)
 
 
BELARUS (U21)
 
 
1
0
0
1
0
 

20:00
FIN
ULT
BLACKWATCH RUSH
89
 
 
VERMONT GREEN
7
 
 
0
0
1
2
 

19:45
FIN
FRIE
PORTUGAL
1
 
CROATIA
 
3
 
0
1
1
2

19:30
FIN
LP
OVIEDO
3
 
EIBAR
 
1
 
0
0
0
0
 

19:30
FIN
NW
GOTHAM FC (W)
5
 
 
ANGEL CITY FC (W)
12
 
 
1
0
2
1
 

19:05
FIN
PCA
DEFENSORES DE CAMBACERES
15
 
 
BERAZATEGUI
1
 
 
0
0
0
2
 

19:05
FIN
FRIE
SWITZERLAND
2
 
AUSTRIA
 
2
 
1
1
1
1

19:00
FIN
FRIE
ESTONIA
1
 
FAROE ISLANDS
 
 
 
1
1
4
1

19:00
FIN
FRIE
HUNGARY
3
 
ISRAEL
 
1
 
3
0
3
0

19:00
FIN
FRIE
MOLDOVA
3
 
CYPRUS
 
1
 
1
0
3
2
 

19:00
FIN
FRIE
SWEDEN
1
 
SERBIA
 
3
 
0
1
0
3

19:00
FIN
OHQ
SC VIKTORIA 06 GRIESHEIM
 
 
SG BAD SODEN
 
 
 
1
2
2
2
 

19:00
FIN
OHQ
TUS HORNAU
 
 
SV PARS NEU-ISENBURG
 
 
 
1
0
1
0
 

19:00
FIN
2D
VIKINGUR OLAFSVIK
2
 
 
KF FJALLABYGGDAR
12
 
 
1
0
2
0
 

19:00
FIN
BP2
AS SALE
16
 
 
RAJA BENI MELLAL
6
 
 
0
0
2
1
 

19:00
FIN
BP2
CHABAB ATLAS KHENIFRA
8
 
 
STADE MAROCAIN
5
 
 
0
0
1
3
 

19:00
FIN
BP2
CODM MEKNES
1
 
 
JSM LAAYOUNE
12
 
 
0
0
3
0
 

19:00
FIN
BP2
DIFAA EL JADIDA
2
 
 
KAWKAB A.C.MARRAKECH
4
 
 
0
0
0
0
 

19:00
FIN
BP2
ITTIFAQ MARRAKECH
14
 
 
RACING DE CASABLANCA
13
 
 
0
0
0
0
 

19:00
FIN
BP2
JEUNESSE BEN GUERIR
10
 
 
OLYMPIQUE KHOURIBGA
9
 
 
0
0
0
0
 

19:00
FIN
BP2
RAPIDE OUED ZEM
11
 
 
OLYMPIQUE DCHEIRA
7
 
 
0
0
0
1
 

19:00
FIN
BP2
USM OUJDA
3
 
 
WYDAD FES
15
 
 
0
0
1
0
 

19:00
FIN
1DW
FORTUNA AALESUND (W)
1
 
 
BODOE-GLIMT
2
 
 
0
0
5
0
 

19:00
FIN
WPDW
CORK CITY (W)
6
 
 
ATHLONE TOWN (W)
3
 
 
0
0
0
1
 

19:00
FIN
WPDW
GALWAY UNITED FC
2
 
 
WEXFORD YOUTHS (W)
5
 
 
0
0
1
2
 

19:00
FIN
WPDW
TREATY UNITED (W)
7
 
 
SHELBOURNE (W)
1
 
 
0
0
0
1
 

19:00
FIN
F
GAMBIA
5
4
 
SEYCHELLES
6
3
 
1
1
5
1
 

18:45
FIN
FW
BAHRAIN (W)
 
 
INDONESIA (W)
 
 
 
0
3
2
3
 

18:30
FIN
YKKO
SALPA
8
 
1
KTP
1
 
 
1
1
2
2
 

18:30
FIN
TOUR
UKRAINE (U23)
1
 
 
PANAMA (U23)
4
 
 
0
0
2
0
 

18:30
FIN
3DA5
AALESUND 2
2
 
 
LOKOMOTIV OSLO
3
 
 
0
0
3
2
 

18:30
FIN
PDIG
LIVERPOOL MONTEVIDEO
8
 
 
MIRAMAR MISIONES
1
 
 
0
1
0
1
 

18:00
FIN
1D
SHAKHTER SOLIG. RESERVES
10
 
 
BELARUS (U17)
17
 
 
2
0
2
0
 

18:00
FIN
KLW
HJK HELSINKI (W)
1
 
 
ALAND UNITED (W)
4
 
 
1
0
2
0
 

18:00
FIN
PL
ACCRA LIONS
2
 
 
DREAMS FC
11
 
 
0
0
1
0
 

18:00
FIN
PL
REAL TAMALE UNITED
18
 
 
ASANTE KOTOKO
9
 
 
0
0
0
2
 

18:00
FIN
1D
AFTURELDING
3
 
 
DALVIK/REYNIR
7
 
 
2
1
4
3
 

18:00
FIN
NPFL
KANO PILLARS
10
 
 
NIGER TORNADOES
12
 
 
0
0
1
1
 

18:00
FIN
NPFL
KATSINA UNITED
7
 
 
GOMBE UNITED
20
 
 
3
0
4
0
 

18:00
FIN
NPFL
PLATEAU UNITED
4
 
 
KWARA UNITED
11
 
 
1
0
2
0
 

18:00
FIN
2DSS
SYRIANSKA FC
5
 
 
ARAMEISKA-SYRIANSKA IF
3
 
 
1
1
3
2
 

18:00
FIN
1LPP
FC GRAND-SACONNEX
 
 
FC BLACK STARS
 
 
 
0
1
0
3
3-2
 

17:45
FIN
TW
SANDVIKEN (W)
3
1
 
LILLESTROM (W)
5
1
 
0
0
1
0
 

17:30
FIN
DPGr
BK SKJOLD
10
 
 
SUNDBY BK
1
 
 
0
0
2
2
 

17:30
FIN
3DA4
ROSENBORG 2
6
 
 
ORKLA
9
 
 
0
0
3
0
 

17:00
FIN
VEIK
EIF
12
4
 
GNISTAN
8
2
 
0
0
1
0
 

3.20

3.20

2.05

17:00
FIN
VEIK
KUPS
1
 
 
AC OULU
10
2
 
1
0
4
1
 

1.57

3.80

4.50

17:00
FIN
YKKO
ROPS
7
 
 
EPS
9
 
 
0
0
2
1
 

17:00
FIN
2D
FJARDABYGGD-LEIKNIR
3
 
 
HAUKAR
8
 
 
0
0
3
1
 

17:00
FIN
2D
KORMAKUR-HVOET
8
 
 
KFG GARDABAER
11
 
 
1
0
1
0
 

17:00
FIN
1D
HEGELMANN B
13
 
 
FK BABRUNGAS
4
 
 
0
2
0
4
 

17:00
FIN
1D
TAURAS TAURAGE
7
 
 
FA SIAULIAI B
14
 
 
2
0
5
0
 

17:00
FIN
2DA1
EIK-TOENSBERG
1
 
1
FLEKKEROY
13
 
 
1
0
2
1
 

17:00
FIN
2DA2
TROMSDALEN UIL
5
 
 
KJELSAS
2
 
1
1
1
4
1
 

17:00
FIN
3DA2
STAAL JORPELAND
6
 
 
PORS GRENLAND
1
 
 
0
0
2
0
 

17:00
FIN
3DA3
ASKER
2
 
 
KFUM 2
6
 
 
0
0
4
2
 

17:00
FIN
3DA6
FLOYA
2
 
 
FREDRIKSTAD 2
8
 
 
0
0
5
0
 

17:00
FIN
1DW
VIKING (W)
4
 
 
OVREVOLL HOSLE (W)
10
 
 
0
0
3
0
 

17:00
FIN
DI
ATLETICO COLEGIALES
16
 
 
RESISTENCIA
4
 
 
0
1
0
1
 

17:00
FIN
DI
FERNANDO DE LA MORA
6
 
 
12 DE JUNIO
14
 
 
0
0
2
0
 

17:00
FIN
WPDW
BOHEMIANS (W)
9
 
 
SHAMROCK ROVERS WOMEN
8
 
 
0
0
0
4
 

17:00
FIN
WPDW
DLR WAVES (W)
10
 
 
SLIGO ROVERS (W)
11
 
 
1
0
2
0
 

17:00
FIN
SLDB
AMKAR
2
 
 
DINAMO KIROV
1
 
 
0
0
0
0
 

17:00
FIN
EN
FBK KARLSTAD
13
3
 
ASSYRISKA FF
5
2
 
2
4
3
5
 

17:00
FIN
EN
FRISKA VILJOR FC
12
3
 
PITEA IF
16
2
 
1
0
2
1
 

17:00
FIN
ES
ESKILSMINNE IF
5
1
 
NORRBY IF
10
 
 
3
0
3
0
 

17:00
FIN
ES
FALKENBERGS FF
1
1
 
ROSENGARD
8
3
 
1
0
1
0
 

17:00
FIN
ES
ONSALA
16
3
 
LUNDS BK
2
2
 
1
0
1
0
 

17:00
FIN
2DNG
BK FORWARD
14
 
 
VANERSBORGS IF
10
 
 
0
1
3
2
 

17:00
FIN
EW
BOLLSTANAES SK
6
2
 
GAMLA UPSALA (W)
8
1
 
0
1
1
2
 

17:00
FIN
EW
IFK KALMAR (W)
14
2
 
LIDKOEPINGS FK (W)
10
1
 
1
1
1
3
 

16:30
FIN
1D
MAXLINE ROGACHEV
5
 
 
VOLNA PINSK
6
 
 
1
0
2
0
 

16:00
FIN
1D
DINAMO MINSK RESERVES
7
 
 
FC LIDA
2
 
 
0
0
0
2
 

16:00
FIN
2DRG
FA 2000
5
 
 
HIK
4
 
 
0
1
0
1
 

16:00
FIN
2DRG
FREMAD AMAGER
1
 
 
SKIVE
2
 
 
0
1
2
1
 

16:00
FIN
2DRG
THISTED FC
3
 
 
BRABRAND
6
 
 
0
0
1
0
 

16:00
FIN
KCGr
FORTUNA HJORRING (W)
4
 
 
BRONDBY (W)
1
 
 
1
0
1
2
 

16:00
FIN
YKKO
KPV
3
 
 
FC JAZZ
5
 
 
1
1
3
3
 

16:00
FIN
YKKO
TPS
2
 
 
JIPPO
3
 
 
0
0
2
0
 

16:00
FIN
KLW
HONKA (W)
6
 
 
PK-35 (W)
7
 
 
0
0
0
1
 

16:00
FIN
FRIE
LATVIA
2
 
LITHUANIA
 
 
 
0
0
0
2
 

16:00
FIN
FRIE
SLOVENIA
 
 
BULGARIA
 
 
 
1
1
1
1
 

16:00
FIN
2DA2
GJOVIK-LYN
13
 
 
SKEID
1
 
 
0
1
0
1
 

16:00
FIN
2DA2
STRINDHEIM
6
 
 
STJORDALS BLINK
3
 
 
1
0
1
2
 

16:00
FIN
3DA1
BJARG
2
 
 
LODDEFJORD
9
 
 
0
0
7
0
 

16:00
FIN
3DA1
FOERDE
6
 
 
FANA
4
 
 
0
0
3
2
 

16:00
FIN
3DA1
HAUGESUND 2
11
 
 
OS
3
 
 
0
0
2
3
 

16:00
FIN
3DA1
SANDVIKEN
1
 
 
FLORO
14
 
 
0
0
3
1
 

16:00
FIN
3DA2
ODD BALLKLUBB 2
4
 
 
MANDALSKAMERATENE
14
 
 
0
0
3
2
 

16:00
FIN
3DA2
SANDNES 2
5
 
 
VIGOER
13
 
 
0
0
7
0
 

16:00
FIN
3DA3
BAERUM
7
 
 
ULLERN
8
 
 
0
0
2
2
 

16:00
FIN
3DA4
BYASEN
7
 
 
NARDO
1
 
 
0
0
1
2
 

16:00
FIN
3DA4
MELHUS IL
5
 
 
TILLER
10
 
 
0
0
3
0
 

16:00
FIN
3DA5
BJOERKELANGEN
4
 
 
SPJELKAVIK
8
 
 
0
0
3
1
 

16:00
FIN
3DA5
FUNNEFOSS-VORMSUND
11
 
 
SKJETTEN
6
 
 
0
0
1
2
 

16:00
FIN
3DA5
KRISTIANSUND BK 2
13
 
 
LORENSKOG
7
 
 
1
1
1
3
 

16:00
FIN
3DA6
SPRINT JELOY
10
 
 
HONEFOSS
1
 
 
0
0
0
4
 

16:00
FIN
TW
ASANE (W)
9
2
 
ARNA-BJORNAR (W)
10
1
 
0
1
1
1
 

16:00
FIN
TW
LYN (W)
7
1
 
VALERENGA (W)
2
4
 
1
0
2
0

16:00
FIN
TW
ROA (W)
6
2
 
STABAEK (W)
4
3
 
0
0
1
0
 

16:00
FIN
TW
ROSENBORG (W)
1
1
 
KOLBOTN (W)
8
 
 
1
0
3
1
 

16:00
FIN
SLDB
VOLNA NIZHNY NOVGOROD
9
 
 
URALETS NIZHNY TAGIL
6
 
 
0
1
0
1
 

16:00
FIN
2DN
IFK LULEA
6
 
 
AELGARNA-HAERNOESAND IF
14
 
 
2
1
2
1
 

16:00
FIN
2DNS
FOC FARSTA
7
 
 
FC GUTE
8
 
 
1
0
3
1
 

16:00
FIN
DW
DJURGARDENS IF (W)
5
1
 
AIK (W)
12
1
 
2
0
2
0
 

16:00
FIN
DW
HAMMARBY IF DFF (W)
3
 
 
VAXJO DFF (W)
7
 
 
1
1
1
2
 

16:00
FIN
DW
ROSENGARD (W)
1
 
 
IFK NORRKOEPING (W)
6
4
 
3
0
4
0
 

16:00
FIN
DW
TRELLEBORGS FF
14
 
 
LINKOPINGS (W)
10
1
 
0
1
0
3
 

16:00
FIN
PLQ
JKT TANZANIA
 
 
KITAYOSCE FC
 
 
 
0
0
0
0
 

16:00
FIN
D
CAMEROON
1
3
 
CAPE VERDE
3
 
 
3