Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

07:30
2 HF
78'
TAS
RIVERSIDE OLYMPIC
8
 
 
CLARENCE UNITED
9
 
 
1
0
2
0

08:00
H/T
H/T
ACT
BELCONNEN UNITED
5
 
 
GUNGAHLIN UNITED
4
 
 
0
2
0
2

08:00
2 HF
46'
ACT
WODEN WESTON FC
8
 
 
CANBERRA FC
6
 
 
2
2
2
2

08:00
2 HF
48'
VIC
GREEN GULLY
4
 
 
KINGSTON CITY FC
14
 
 
1
2
2
2
08:30
1 HF
35'
EDGEWORTH EAGLES
1
 
 
MAITLAND FC
4
 
 
1
0

08:30
1 HF
35'
SA
ADELAIDE CITY FC
10
 
 
ADELAIDE BLUE EAGLES
2
 
 
1
0

08:30
1 HF
38'
SA
ADELAIDE RAIDERS
5
 
 
SOUTH ADELAIDE
12
 
 
2
0

08:30
1 HF
36'
SA
CAMPBELLTOWN CITY
1
 
 
ADELAIDE UNITED II
8
 
 
1
1

08:30
1 HF
37'
SA
NE METROSTARS
6
 
 
ADELAIDE OLYMPIC
4
 
 
0
1

08:30
1 HF
37'
SA
PARA HILLS KNIGHTS
9
 
 
ADELAIDE COMETS
3
 
 
0
0

09:00
1 HF
7'
J3
GRULLA MORIOKA
14
 
 
THESPAKUSATSU GUNMA
5
 
 
0
0

10:00
SCH
ACT
RIVERINA RHINOS
9
 
 
TIGERS FC
1
 
 

10:00
SCH
NEWCASTLE JETS YOUTH
7
 
 
HAMILTON OLYMPIC
8
 
 

10:00
SCH
QSL
SWQ THUNDER
14
 
 
GOLD COAST KNIGHTS
4
 
 
10:00
SCH
FRC
LEGANES
 
 
FUENLABRADA
 
 
 
 
10:00
SCH
FNL
FC LUCH VLADIVOSTOK
11
 
 
TOM TOMSK
4
 
 
10:30
SCH
ACT
MONARO PANTHERS
3
 
 
CANBERRA OLYMPIC
2
 
 

10:30
SCH
VIC
HUME CITY
5
 
 
SOUTH MELBOURNE
10
 
 
10:30
SCH
CL1
GUIZHOU HENGFENG
3
 
 
MEIZHOU HAKKA
8
 
 
10:30
SCH
CL1
INNER MONGOLIA ZHONGYOU
2
 
 
BEIJING BSU
5
 
 

10:30
SCH
PFL
GLOBAL MAKATI
6
 
 
KAYA
2
 
 
 

10:30
SCH
PFL
MENDIOLA FC
5
 
 
STALLION LAGUNA FC
3
 
 
 

11:00
SCH
NSW
WOLLONGONG WOLVES
1
 
 
SUTHERLAND SHARKS
9
 
 

11:00
SCH
QSL
BRISBANE STRIKERS
6
 
 
SUNSHINE COAST
15
 
 
11:00
SCH
VIC
ALTONA MAGIC
9
 
 
DANDENONG CITY
11
 
 
11:00
SCH
J3
FC TOKYO U23
16
 
 
KAMATAMARE SANUKI
6
 
 

11:00
SCH
JFL
RYUTSU KEIZAI
5
 
 
TOKYO MUSASHINO
9
 
 

11:00
SCH
FNL
ENISEY
9
 
 
ROTOR VOLGOGRAD
3
 
 
11:00
SCH
FNL
SKA-KHABAROVSK
12
 
 
TORPEDO MOSCOW
5
 
 
11:15
SCH
D2
DUKLA PRAHA
9
 
 
FK FOTBAL TRINEC
7
 
 
11:15
SCH
D2
FK BANIK SOKOLOV
10
 
 
HRADEC KRALOVE
4
 
 
11:15
SCH
D2
PARDUBICE
6
 
 
VIKTORIA ZIZKOV
15
 
 
11:30
SCH
SA
WEST ADELAIDE
11
 
 
CROYDON KINGS
7
 
 

12:00
SCH
NSW
MARCONI STALLIONS
6
 
 
MT DRUITT TOWN RANGERS
10
 
 

12:00
SCH
VIC
DANDENONG THUNDER
13
 
 
AVONDALE FC
1
 
 
12:00
SCH
FRC
PODBESKIDZIE
 
 
WARTA POZNAN
 
 
 
 
12:00
SCH
FRC
READING
 
 
LINCOLN
 
 
 

12:00
SCH
FRC
WESTERN SYDNEY
 
 
LEEDS
 
 
 
 
12:00
SCH
J1
MATSUMOTO YAMAGA
17
 
 
SANFRECCE HIROSHIMA
7
 
 
12:00
SCH
J1
NAGOYA GRAMPUS
9
 
 
GAMBA OSAKA
12
 
 
12:00
SCH
J1
VISSEL KOBE
15
 
 
YOKOHAMA F. MARINOS
2
 
 
TV
12:00
SCH
J2
JEF UNITED CHIBA
17
 
 
AVISPA FUKUOKA
19
 
 
12:00
SCH
J2
V-VAREN NAGASAKI
10
 
 
VENTFORET KOFU
6
 
 
12:00
SCH
J2
YOKOHAMA FC
9
 
 
TOCHIGI SC
21
 
 
12:00
SCH
J3
BLAUBLITZ AKITA
12
 
 
GAINARE TOTTORI
8
 
 

12:00
SCH
J3
GIRAVANZ KITAKYUSHU
2
 
 
VANRAURE HACHINOHE
11
 
 

12:30
SCH
CL1
XINJIANG TIANSHAN
12
 
 
QINGDAO HUANGHAI
1
 
 
12:30
SCH
FRC
PUSKAS ACADEMY
 
 
HAPOEL PETAH TIKVA
 
 
 
 
12:30
SCH
FRC
TONDELA
 
 
ACADEMICO VISEU
 
 
 
 

12:30
SCH
J1
KASHIMA ANTLERS
4
 
 
SAGAN TOSU
18
 
 
13:00
SCH
NL
HONKA (W)
2
 
 
ILVES (W)
8
 
 

13:00
SCH
FRC
GIL VICENTE
 
 
CHAVES
 
 
 
 
13:00
SCH
FRC
NEC NIJMEGEN
 
 
ALMERE CITY FC
 
 
 
 

13:00
SCH
PF
NEWCASTLE
 
 
WEST HAM
 
 
 
TV
 

13:00
SCH
J1
CEREZO OSAKA
6
 
 
VEGALTA SENDAI
13
 
 
13:00
SCH
J1
JUBILO IWATA
16
 
 
URAWA RED DIAMONDS
10
 
 
13:00
SCH
J1
SHIMIZU S-PULSE
14
 
 
FC TOKYO
1
 
 
TV
13:00
SCH
J2
KAGOSHIMA UNITED
20
 
 
FC GIFU
22
 
 
13:00
SCH
J2
KASHIWA REYSOL
3
 
 
ZWEIGEN KANAZAWA
8
 
 
13:00
SCH
J2
KYOTO SANGA
1
 
 
OMIYA ARDIJA
4
 
 
13:00
SCH
J2
RENOFA YAMAGUCHI
15
 
 
ALBIREX NIIGATA
12
 
 
13:00
SCH
J2
TOKYO VERDY
13
 
 
EHIME FC
18
 
 
13:00
SCH
KL1
FC SEOUL
3
 
 
JEONBUK MOTORS
1
 
 
13:00
SCH
KL1
GYEONGNAM FC
11
 
 
JEJU UNITED FC
10
 
 
13:00
SCH
KL1
POHANG STEELERS
7
 
 
INCHEON UNITED
12
 
 
13:00
SCH
KL2
FC ANYANG
3
 
 
GWANGJU FC
1
 
 
13:45
SCH
PL
PTT RAYONG
6
 
 
PORT FC
5
 
 

14:00
SCH
CL1
SHAANXI CHANGAN ATHLETIC
11
 
 
LIAONING WHOWIN FC
14
 
 
14:00
SCH
FRC
FREM
 
 
ROSKILDE
 
 
 
 

14:00
SCH
FRC
GRIMSBY
 
 
DONCASTER
 
 
 
 
14:00
SCH
FRC
RADOMIAK RADOM
 
 
GORNIK LECZNA
 
 
 
 
14:00
SCH
FRC
SANDECJA NOWY SACZ
 
 
GKS TYCHY
 
 
 
 

14:00
SCH
FRC
SPARTA ROTTERDAM
 
 
NAC BREDA
 
 
 
 
14:00
SCH
FRC
VIBORG
 
 
SKIVE
 
 
 
 

14:00
SCH
FC UFA
13
 
 
KRASNODAR
11
 
 
TV
14:00
SCH
KL2
BUSAN I PARK
2
 
 
BUCHEON FC 1995
7
 
 
14:00
SCH
PL
CHAINAT HORNBILL
14
 
 
PRACHUAP
10
 
 

14:30
SCH
CL1
HEILONGJIANG LAVA SPRING
10
 
 
SHANGHAI SHENXIN FC
16
 
 
14:30
SCH
CL1
SHIJIAZHUANG EVER BRIGHT
6
 
 
ZHEJIANG GREENTOWN
7
 
 
14:30
SCH
FRC
HAMBURGER SV
 
 
ANDERLECHT
 
 
 
 
14:30
SCH
FRC
LOKOMOTIVE LEIPZIG
 
 
WUPPERTALER SV
 
 
 
 
14:30
SCH
L1
MADURA UNITED
4
 
 
AREMA FC
9
 
 

14:30
SCH
ICC
MANCHESTER UTD
4
 
 
INTER
7
 
 
TV
 
14:35
SCH
CSL
GUANGZHOU R&F FC
7
 
 
GUANGZHOU FC
2
 
 
TV
14:35
SCH
CSL
TIANJIN TEDA
10
 
 
DALIAN YIFANG
9
 
 
TV
14:35
SCH
CL1
NANTONG ZHIYUN
13
 
 
CHANGCHUN YATAI
4
 
 
14:45
SCH
DS
IF LIMHAMN BUNKEFLO (W)
11
 
 
DJURGARDENS IF (W)
8
 
 
15:00
SCH
NL
ONS (W)
9
 
 
JYPK (W)
6
 
 

15:00
SCH
FRC
BRISTOL ROVERS
 
 
BIRMINGHAM
 
 
 
 
15:00
SCH
FRC
HEART OF MIDLOTHIAN
 
 
CAMBRIDGE UNITED
 
 
 
 

15:00
SCH
FRC
YORK
 
 
SCARBOROUGH
 
 
 
 
15:00
SCH
FC KAISERSLAUTERN
5
 
 
SPVGG UNTERHACHING
16
 
 
15:00
SCH
FC WURZBURGER KICKERS
8
 
 
BAYERN MUNICH II
19
 
 
15:00
SCH
HANSA ROSTOCK
9
 
 
FC VIKTORIA KOLN
7
 
 
15:00
SCH
MSV DUISBURG
11
 
 
SG SONN. GROSSASPACH
12
 
 
15:00
SCH
SV MEPPEN
13
 
 
FSV ZWICKAU
14
 
 
15:00
SCH
BAV
FC NURNBERG II
3
 
 
FC MEMMINGEN
14
 
 

15:00
SCH
BAV
SPVGG GREUTHER FURTH II
11
 
 
FC SCHWEINFURT 05
7
 
 

15:00
SCH
BAV
TSV AUBSTADT
17
 
 
SV HEIMSTETTEN
12
 
 

15:00
SCH
BAV
TURKGUCU-ATASPOR MUNCHEN
4
 
 
VIKTORIA ASCHAFFENBURG
2
 
 

15:00
SCH
BAV
VFB EICHSTATT
10
 
 
SCHALDING-HEINING
15
 
 

15:00
SCH
LC
VFL OSNABRUCK
3
 
 
FC KOLN
1
 
 

15:00
SCH
PL
RATCHABURI
11
 
 
CHIANGMAI FC
15
 
 

15:30
SCH
FRC
TWENTE
 
 
OH LEUVEN
 
 
 
 
15:30
SCH
FRC
VOLENDAM
 
 
HERACLES
 
 
 
 
15:30
SCH
WOLVERHAMPTON
 
 
MANCHESTER CITY
 
 
 
TV
 

16:00
SCH
ML
TAMMEKA TARTU
6
 
 
TALLINNA KALEV
10
 
 

16:00
SCH
NL
TIPS (W)
3
 
 
TPS (W)
7
 
 

16:00
SCH
FRC
ALANYASPOR
 
 
KONYASPOR
 
 
 
 

16:00
SCH
FRC
BAYER LEVERKUSEN
 
 
WATFORD
 
 
 
 
16:00
SCH
FRC
FORTUNA DUSSELDORF
 
 
ISTANBUL BASAKSEHIR
 
 
 
 
16:00
SCH
FRC
GILLINGHAM
 
 
CHARLTON
 
 
 
 
16:00
SCH
FRC
HANNOVER 96
 
 
GRONINGEN
 
 
 
 
16:00
SCH
FRC
HEERENVEEN
 
 
FC ST. PAULI
 
 
 
 
16:00
SCH
FRC
SV DARMSTADT 98
 
 
VITESSE
 
 
 
 
16:00
SCH
FRC
ZULTE-WAREGEM
 
 
WILLEM II
 
 
 
 
16:00
SCH
PR
SHAKHTER KARAGANDY
7
 
 
OKZHETPES
8
 
 

16:00
SCH
MSL
PAHANG
2
 
 
MELAKA UNITED
5
 
 
 

16:00
SCH
MSL
PKNS FC
9
 
 
SELANGOR
4
 
 
 

16:00
SCH
PR
KELANTAN
10
 
 
UKM FC
8
 
 
 

16:00
SCH
PR
PDRM
3
 
 
PENANG
6
 
 
 

16:00
SCH
PR
SARAWAK
11
 
 
SELANGOR UNITED
9
 
 
 

16:00
SCH
PR
TERENGGANU II
7
 
 
SABAH
1
 
 
 

16:00
SCH
PR
UITM FC
4
 
 
NEGERI SEMBILAN
5
 
 
 

16:00
SCH
EK
RAKOW CZESTOCHOWA
6
 
 
KORONA KIELCE
13
 
 
TV
16:00
SCH
FNL
TEKSTILSHTIK IVANOVO
17
 
 
KHIMKI
2
 
 
16:00
SCH
DS
KUNGSBACKA DFF (W)
12
 
 
KRISTIANSTADS DFF (W)
7
 
 
16:00
SCH
PL
CHONBURI FC
9
 
 
SUPHANBURI
16
 
 

16:15
SCH
LC
VFL OSNABRUCK
3
 
 
WERDER BREMEN
2
 
 

16:30
SCH
FRC
ARMINIA BIELEFELD
 
 
BARNSLEY
 
 
 
 
16:30
SCH
KRYLYA SOVETOV
1
 
 
ARSENAL TULA
8
 
 
TV
17:00
SCH
PR
GORODEYA
8
 
 
FC ISLOCH MINSK RAION
6
 
 
17:00
SCH
A
VASCO DA GAMA
17
 
 
FLUMINENSE
15
 
 
TV
17:00
SCH
B
OESTE
14
 
 
BRAGANTINO
1
 
 
17:00
SCH
VEI
ILVES
1
 
 
HJK HELSINKI
4
 
 
17:00
SCH
VEI
KPV
11
 
 
SJK
6
 
 
17:00
SCH
VEI
VPS
12
 
 
LAHTI
8
 
 
17:00
SCH
YKK
EIF
7
 
 
AC KAJAANI
8
 
 
17:00
SCH
YKK
TPS
2
 
 
HAKA
1
 
 
17:00
SCH
NL
ALAND UNITED (W)
5
 
 
HJK HELSINKI (W)
1
 
 

17:00
SCH
FRC
AFC TELFORD UTD
 
 
COVENTRY
 
 
 
 
17:00
SCH
FRC
ALTRINCHAM
 
 
BLACKPOOL
 
 
 
 
17:00
SCH
FRC
BARNET
 
 
PETERBOROUGH
 
 
 
 
17:00
SCH
FRC
BRADFORD
 
 
WIGAN
 
 
 
 
17:00
SCH
FRC
BURTON ALBION
 
 
DERBY
 
 
 
 
17:00
SCH
FRC
CHELTENHAM
 
 
LEICESTER
 
 
 
 
17:00
SCH
FRC
CHESTERFIELD
 
 
ROTHERHAM
 
 
 
 
17:00
SCH
FRC
CREWE
 
 
BURNLEY
 
 
 
 
17:00
SCH
FRC
DAGENHAM & REDBRIDGE
 
 
SOUTHEND
 
 
 
 
17:00
SCH
FRC
DARLINGTON FC
 
 
FC HALIFAX TOWN
 
 
 
 
17:00
SCH
FRC
DARTFORD
 
 
LEYTON ORIENT
 
 
 
 
17:00
SCH
FRC
ERZGEBIRGE AUE
 
 
UNION BERLIN
 
 
 
 

17:00
SCH
FRC
EXETER
 
 
SWANSEA
 
 
 
 
17:00
SCH
FRC
FC HEIDENHEIM
 
 
MIDDLESBROUGH
 
 
 
 
17:00
SCH
FRC
FULHAM
 
 
BRIGHTON
 
 
 
 
17:00
SCH
FRC
GUISELEY AFC
 
 
STOCKPORT
 
 
 
 
17:00
SCH
FRC
MANSFIELD
 
 
HULL CITY
 
 
 
 
17:00
SCH
FRC
NORTHAMPTON
 
 
SHEFFIELD UTD
 
 
 
 
17:00
SCH
FRC
NOTTS COUNTY
 
 
WALSALL
 
 
 
 
17:00
SCH
FRC
OLDHAM
 
 
ROCHDALE
 
 
 
 
17:00
SCH
FRC
OXFORD UNITED
 
 
QPR
 
 
 
 
17:00
SCH
FRC
PORT VALE
 
 
BURNLEY
 
 
 
 
17:00
SCH
FRC
PRESTON
 
 
SOUTHAMPTON
 
 
 
 
17:00
SCH
FRC
SCUNTHORPE
 
 
WEST BROM
 
 
 
 
17:00
SCH
FRC
STEVENAGE
 
 
PORTSMOUTH
 
 
 
 
17:00
SCH
FRC
TRANMERE
 
 
STOKE CITY
 
 
 
 
17:00
SCH
FRC
VVV VENLO
 
 
FC EINDHOVEN
 
 
 
 
17:00
SCH
FRC
WYCOMBE
 
 
BRENTFORD
 
 
 
 
17:00
SCH
1.D
GROTTA
2
 
 
VIKINGUR OLAFSVIK
4
 
 

17:00
SCH
1.D
HAUKAR
9
 
 
FJOLNIR
1
 
 

17:00
SCH
1.D
NJARDVIK
10
 
 
THROTTUR REYKJAVIK
8
 
 

17:00
SCH
FNL
FAKEL VORONEZH
13
 
 
CHERTANOVO MOSCOW
6
 
 
17:00
SCH
FNL
MORDOVIA SARANSK
18
 
 
SPARTAK MOSCOW 2
7
 
 
17:00
SCH
GS
AYR UTD
3
 
 
FALKIRK
2
 
 
17:00
SCH
GS
DUMBARTON
3
 
 
QUEEN OF THE SOUTH
4
 
 
17:00
SCH
GS
DUNDEE
1
 
 
PETERHEAD
2
 
 
17:00
SCH
GS
EAST FIFE
5
 
 
STENHOUSEMUIR
4
 
 
17:00
SCH
GS
EAST KILBRIDE
4
 
 
ST MIRREN
2
 
 
 
17:00
SCH
GS
EDINBURGH CITY
5
 
 
DUNFERMLINE
1
 
 
17:00
SCH
GS
ELGIN CITY
3
 
 
STIRLING ALBION
5
 
 
17:00
SCH
GS
HAMILTON ACADEMICAL
2
 
 
PARTICK
1
 
 
17:00
SCH
GS
HIBERNIAN
2
 
 
ALLOA ATHLETIC
4
 
 
17:00
SCH
GS
INVERNESS CT
3
 
 
RAITH ROVERS
5
 
 
17:00
SCH
GS
MONTROSE
3
 
 
FORFAR ATHLETIC
2
 
 
17:00
SCH
GS
STRANRAER
4
 
 
BERWICK
5
 
 
17:00
SCH
ASV
AIK
2
 
 
HELSINGBORG
11
 
 
TV
17:00
SCH
ASV
OREBRO
12
 
 
FALKENBERGS FF
16
 
 
TV
17:00
SCH
SPR
DALKURD FF
7
 
 
VARBERGS BOIS FC
1
 
 
17:00
SCH
SPR
DEGERFORS IF
8
 
 
GAIS
13
 
 
17:00
SCH
SPR
IF BROMMAPOJKARNA
16
 
 
NORRBY IF
6
 
 
17:00
SCH
SPR
SYRIANSKA FC
12
 
 
IK BRAGE
3
 
 
17:30
SCH
FRC
LOKEREN
 
 
PANACHAIKI 1891
 
 
 
 
17:30
SCH
LC
WERDER BREMEN
2
 
 
FC KOLN
1
 
 

17:45
SCH
FRC
BEERSCHOT AC
 
 
PANATHINAIKOS
 
 
 
 
18:00
SCH
1R
FC WOLFURT
 
 
FLORIDSDORFER AC
 
 
 
18:00
SCH
D1
OPAVA
4
 
 
FK PRIBRAM
9
 
 
TV
18:00
SCH
D1
SIGMA OLOMOUC
14
 
 
FC FASTAV ZLIN
12
 
 
TV
18:00
SCH
D1
SLOVACKO
2
 
 
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
13
 
 
TV
18:00
SCH
D2
LISEN
5
 
 
VARNSDORF
14
 
 
18:00
SCH
D2
PROSTEJOV
11
 
 
SLAVOJ VYSEHRAD
12
 
 
18:00
SCH
FRC
AEL LIMASSOL
 
 
SEKTZYA NESS ZIONA
 
 
 
 
18:00
SCH
FRC
DORDRECHT
 
 
DEN BOSCH
 
 
 
 
18:00
SCH
FRC
FIORENTINA
 
 
BENEVENTO
 
 
 
 
18:00
SCH
FRC
GOZTEPE
 
 
ESKISEHIRSPOR
 
 
 
 

18:00
SCH
FRC
MONACO
 
 
VALENCIA
 
 
 
 
18:00
SCH
FRC
OLIMPIK DONETSK
 
 
SHAKHTAR DONETSK
 
 
 
 

18:00
SCH
FRC
REIMS
 
 
GENT
 
 
 
 
18:00
SCH
PR
FC KAYSAR
5
 
 
AKTOBE
12
 
 

18:00
SCH
VIR
RIGA FC
1
 
 
BFC DAUGAVPILS
7
 
 
18:00
SCH
L1
FC BOTOSANI
5
 
 
FC VOLUNTARI
9
 
 
TV
18:00
SCH
FNL
AVANGARD KURSK
20
 
 
KRASNODAR 2
16
 
 
18:00
SCH
EST
SAKHALIN
5
 
 
FK NOVOSIBIRSK
6
 
 

18:00
SCH
EST
ZENIT IRKUTSK
3
 
 
IRTYSH OMSK
4
 
 

18:00
SCH
CHL
FC WINTERTHUR
7
 
 
FC AARAU
5
 
 
18:30
SCH
1R
KOTTMANNSDORF
 
 
AUSTRIA VIENNA
 
 
 
18:30
SCH
1R
SC PINKAFELD
 
 
SV MATTERSBURG
 
 
 
TV
18:30
SCH
1R
SC WIENER VIKTORIA
 
 
TSV HARTBERG
 
 
 
18:30
SCH
1R
SV GLOGGNITZ
 
 
SKN ST. POLTEN
 
 
 
18:30
SCH
PR
FK ZVIJEZDA 09
4
 
 
FK TUZLA CITY
3
 
 
18:30
SCH
PR
VELEZ MOSTAR
10
 
 
MLADOST DOBOJ KAKANJ
5
 
 
18:30
SCH
FRC
BORUSSIA MONCHENGLADBACH
 
 
RAYO VALLECANO
 
 
 
 
18:30
SCH
FRC
HAP.IR.KIRYAT SHMONA
 
 
MTK BUDAPEST
 
 
 
 
18:30
SCH
EK
WISLA KRAKOW
8
 
 
SLASK WROCLAW
7
 
 
TV
18:30
SCH
CHL
GRASSHOPPER-CLUB
8
 
 
FC STADE LS OUCHY
4
 
 
18:45
SCH
CSKA-SOFIA
9
 
 
CHERNO MORE VARNA
3
 
 
TV
18:45
SCH
FC MAGDEBURG
6
 
 
EINTRACHT BRAUNSCHWEIG
3
 
 
19:00
SCH
1R
ATSV STADL-PAURA
 
 
AUSTRIA LUSTENAU
 
 
 

19:00
SCH
1R
WSC HERTHA
 
 
VFB HOHENEMS
 
 
 
19:00
SCH
FRC
ANGERS
 
 
LE HAVRE
 
 
 
 
19:00
SCH
FRC
CAEN
 
 
LE MANS
 
 
 
 

19:00
SCH
FRC
GUINGAMP
 
 
STADE BRESTOIS 29
 
 
 
 
19:00
SCH
FRC
LENS
 
 
ESPANYOL
 
 
 
 
19:00
SCH
FRC
LORIENT
 
 
LAVAL
 
 
 
 
19:00
SCH
FRC
VARZIM
 
 
AL-DUHAIL SC
 
 
 
 
19:00
SCH
FRC
VFL BOCHUM
 
 
HERTHA BERLIN
 
 
 
 
19:00
SCH
BAV
SPVGG BAYREUTH
16
 
 
VFR GARCHING
13
 
 

19:00
SCH
1.D
AFTURELDING
11
 
 
THOR AKUREYRI
3
 
 

19:00
SCH
1.D
MAGNI
12
 
 
LEIKNIR REYKJAVIK
6
 
 

19:00
SCH
CSKA MOSCOW
16
 
 
ORENBURG
12
 
 
TV
19:00
SCH
FNL
BALTIKA
19
 
 
FC CHAYKA
14
 
 
19:00
SCH
FNL
FC ARMAVIR
10
 
 
NEFTEKHIMIK
8
 
 
19:00
SCH
SL
FK SPARTAK SUBOTICA
11
 
 
RAD
4
 
 
19:00
SCH
SL
ZEMPLIN MICHALOVCE
7
 
 
MSK ZILINA
3
 
 
TV
19:00
SCH
1L
TABOR SEZANA
10
 
 
NK CM CELJE
4
 
 
TV
19:00
SCH
ASV
GIF SUNDSVALL
14
 
 
HACKEN
4
 
 
TV
19:00
SCH
SPR
IK FREJ
14
 
 
ORGRYTE
4
 
 
19:10
SCH
R32
ATLETICO MITRE
 
 
ESTUDIANTES L.P.
 
 
 
TV
19:30
SCH
1R
FC KUFSTEIN
 
 
SCR ALTACH
 
 
 
19:30
SCH
1R
SAK KLAGENFURT
 
 
WOLFSBERGER AC
 
 
 
19:30
SCH
R16
UNION SAN FELIPE
 
 
AUDAX ITALIANO
 
 
 
TV
19:30
SCH
B
ORENSE SC
3
 
 
LDU PORTOVIEJO
5
 
 

19:30
SCH
FRC
BAYER LEVERKUSEN
 
 
EIBAR
 
 
 
 

19:30
SCH
FRC
FC NURNBERG
 
 
PARIS SAINT GERMAIN
 
 
 
 
19:30
SCH
FRC
UDINESE
 
 
RAVENNA
 
 
 
 
19:30
SCH
CHL
FC CHIASSO
1
 
 
FC WIL 1900
6
 
 
20:00
SCH
1R
LEOBENDORF
 
 
FC BW LINZ