Information
All Games Live Finished Scheduled
SORT BY TIME
SORT BY LEAGUE
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
20:00
FIN
FRC
MACCABI NETANYA
 
 
BEITAR TEL AVIV BAT YAM
 
 
 
1
0
2
0
 

1.50

3.75

6.00

19:00
FIN
PR
FC NEMAN GRODNO
13
4
 
TORPEDO ZHODINO
4
1
 
1
1
3
1

2.87

3.30

2.40

19:00
FIN
FRC
FCI LEVADIA II
 
 
MAARDU LINNAMEESKOND
 
 
 
0
0
0
2
 

6.00

4.20

1.40

19:00
FIN
FRC
HAPOEL R. H. I. NIR
 
 
HAPOEL BEER SHEVA
 
 
 
1
0
2
2
 

19:00
FIN
FRC
LYNGBY
 
 
BRONDBY
 
 
 
1
0
2
0

17:50
FIN
FRC
HAPOEL HADERA
 
 
HAP.IR.KIRYAT SHMONA
 
 
 
0
1
0
2
 

16:00
FIN
FRC
KARVINA
 
 
FRYDEK-MISTEK
 
 
 
3
0
7
0

15:00
FIN
PL
MUSONGATI
2
 
 
ATLETICO OLYMPIC FC
9
 
 
3
2
3
3

14:00
FIN
RL
SHAKHTER SOLIG. RESERVES
5
 
 
BELSHINA BOBRUISK RESERVES
13
 
 
2
0
2
1

1.25

6.00

9.50

14:00
FIN
RL
SLAVIA MOZYR RESERVES
14
 
 
GORODEYA RESERVES
16
 
1
1
0
1
0

1.33

5.50

6.50

11:00
FIN
FRC
BINH THUAN
 
 
VINH LONG
 
 
 
0
2
0
2
 

3.40

4.20

1.80

05:00
FIN
CL
DEPORTIVO SAPRISSA
1
 
 
CS HEREDIANO
3
 
 
1
0
1
0

1.80

3.50

4.50

02:10
FIN
CL
SAN CARLOS
7
 
1
JICARAL SERCOBA
4
 
 
0
0
0
1

1.95

3.40

3.50

00:00
FIN
CL
MUNICIPAL GRECIA
8
 
 
PEREZ ZELEDON
10
 
1
0
0
1
0

2.05

3.25

3.75

00:00
FIN
CL
UNIV. DE COSTA RICA
12
 
 
SANTOS DE GUAPILES
9
 
 
1
1
1
3

2.30

3.50

2.90

POSTPONED / CANCELLED / ABANDONED GAMES
23:00
POST
JPL
AL-SALT
10
 
 
AL-AQABA
9
 
 

23:00
POST
JPL
SAHAB SC
3
 
 
AL-HUSSEIN SC
5
 
 

22:00
POST
AP
GUABIRA
11
 
 
THE STRONGEST
1
 
 

20:30
POST
DS
VAXJO DFF (W)
11
 
 
UMEA IK (W)
10
 
 
 

19:00
POST
VIR
RIGAS FUTBOLA SKOLA
5
 
 
FK LIEPAJA
4
 
 

18:30
POST
KGC
JS HERCULES
12
 
 
ROPS AKATEMIA
3
 
 
 

18:30
POST
ASV
AIK
4
 
 
MALMO FF
12
 
 
 

18:30
POST
ASV
HAMMARBY
3
 
 
FALKENBERGS FF
1
 
 
 

18:00
POST
D1N
GEFLE IF
8
 
 
OREBRO SYRIANSKA
11
 
 
 

18:00
POST
D1N
IF SYLVIA
1
 
 
SOLLENTUNA FK
13
 
 
 

18:00
POST
D1N
IFK BERGA
16
 
 
IFK LULEA
4
 
 
 

18:00
POST
D1N
KARLSTAD BK
7
 
 
SANDVIKENS IF
12
 
 
 

18:00
POST
D1N
TABY FK
14
 
 
IF BROMMAPOJKARNA
9
 
 
 

18:00
POST
D1N
TEAM TG FF
15
 
 
KARLSLUNDS IF
6
 
 
 

18:00
POST
D1N
VASALUNDS IF
2
 
 
NYKOPINGS BIS
10
 
 
 

18:00
POST
D1S
ESKILSMINNE IF
1
 
 
ASSYRISKA TURABDIN
8
 
 
 

18:00
POST
D1S
FC LINKOPING CITY
16
 
 
QVIDING FIF
12
 
 
 

18:00
POST
D1S
FC TROLLHATTAN
3
 
 
OSKARSHAMNS AIK
11
 
 
 

18:00
POST
D1S
MOTALA AIF FK
10
 
 
LANDSKRONA BOIS
6
 
 
 

18:00
POST
D1S
TORNS IF
14
 
 
LINDOME GIF
7
 
 
 

18:00
POST
D1S
UTSIKTENS BK
2
 
 
TVAAKERS IF
15
 
 
 

17:00
POST
NL
KUPS (W)
6
 
 
TPS (W)
5
 
 
 

17:00
POST
ORP
EINTRACHT TRIER
5
 
 
SV GONSENHEIM
8
 
 
 

17:00
POST
ORP
FC KAISERSLAUTERN II
2
 
 
HERTHA WIESBACH
13
 
 
 

17:00
POST
ORP
FC KARBACH
15
 
 
FV DIEFFLEN
9
 
 
 

17:00
POST
ORP
SPORTFREUNDE EISBACHTAL
18
 
 
ARMINIA LUDWIGSHAFEN
14
 
 
 

17:00
POST
ORP
SV ELVERSBERG II
3
 
 
ROCHLING VOLKLINGEN
12
 
 
 

17:00
POST
ORP
WORMATIA WORMS
7
 
 
TSV SCHOTT MAINZ
1
 
 
 

17:00
POST
3G3
DONN
4
 
 
VINDBJART
7
 
 
 

17:00
POST
3G3
SOLA
9
 
 
STAAL JORPELAND
10
 
 
 

17:00
POST
D2NL
IFK UMEA
5
 
 
BODENS BK
1
 
 
 

17:00
POST
D2NS
KVARNSVEDENS IK
12
 
 
HUDIKSVALLS FF
6
 
 
 

17:00
POST
SL
BSC YOUNG BOYS
2
 
 
FC ST. GALLEN
1
 
 

17:00
POST
SL
FC BASEL 1893
3
 
 
FC LUZERN
6
 
 

17:00
POST
SL
FC ZURICH
5
 
 
FC THUN
10
 
 

17:00
POST
SL
NEUCHATEL XAMAX FC
9
 
 
FC LUGANO
7
 
 

17:00
POST
SL
SERVETTE FC
4
 
 
FC SION
8
 
 

16:00
POST
NL
PK-35 (W)
7
 
 
HJK HELSINKI (W)
2
 
 
 

16:00
POST
D2OG
NOSABY IF
11
 
 
ASARUMS IF
2
 
 
 

16:00
POST
D2OG
OSTERLEN FF
12
 
 
DALSTORPS IF
4
 
 
 

16:00
POST
D2VG
BK OLYMPIC
9
 
 
KSF PRESPA BIRLIK
5
 
 
 

16:00
POST
D2VG
VINBERGS IF
7
 
 
IF LIMHAMN BUNKEFLO
11
 
 
 

16:00
POST
PL
ALLIANCE FC
18
 
 
NDANDA
16
 
 
 

16:00
POST
PL
COASTAL UNION
5
 
 
SIMBA SC
1
 
 
 

15:30
POST
ASV
KALMAR FF
11
 
 
HELSINGBORG
6
 
 
 

15:30
POST
ASV
VARBERGS BOIS FC
2
 
 
MJALLBY AIF
13
 
 
 

15:00
POST
KGA
MIPK
8
 
 
PK KESKI-UUSIMAA
11
 
 
 

15:00
POST
OBW
STUTTGARTER KICKERS
3
 
 
SV LINX
10
 
 
 

15:00
POST
D2SS
IFK KUMLA
9
 
 
IFK ESKILSTUNA
8
 
 
 

15:00
POST
D2NG
IFK AMAL
4
 
 
LIDKOPINGS FK
8
 
 
 

15:00
POST
D2NG
VARGARDA IK
7
 
 
NORDVARMLAND
9
 
 
 

14:00
POST
EDRR
AALBORG (W)
2
 
 
BSF (W)
6
 
 

05:00
CANC
CL
COMUNICACIONES
1
 
 
COBAN IMPERIAL
12
 
 

05:00
CANC
CL
XELAJU
10
 
 
ANTIGUA GFC
5
 
 

04:00
CANC
CL
DEPORTIVO MIXCO
7
 
 
MALACATECO
11
 
 

03:30
POST
AP
AURORA
14
 
 
BLOOMING
4
 
 

03:30
POST
AP
ORIENTE PETROLERO
12
 
 
SAN JOSE
8
 
 

03:00
CANC
CL
SIQUINALA
6
 
 
IZTAPA
4
 
 

00:30
CANC
CL
SANARATE FC
8
 
 
GUASTATOYA
3
 
 

00:00
CANC
CL
SANTA LUCIA
9
 
 
CSD MUNICIPAL
2
 
 

SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
H/T: Half Time
PEN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score