Information
All Games Live Finished Scheduled
SORT BY TIME
SORT BY LEAGUE
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

01:30
SCH
AP
SPORTIVO LUQUENO
11
 
 
OLIMPIA
2
 
 
 

5.50

3.75

1.53

02:00
SCH
USL
TAMPA BAY ROWDIES
4
 
 
NORTH CAROLINA FC
13
 
 
 

03:00
SCH
GS
SPORTING KANSAS CITY
1
 
 
COLORADO RAPIDS
4
 
 
 

04:00
SCH
USL
AUSTIN BOLD
7
 
 
OKC ENERGY
13
 
 
 

05:30
SCH
GS
REAL SALT LAKE
3
 
 
MINNESOTA UNITED FC
2
 
 
 

09:00
SCH
JFL
HONDA LOCK
4
 
 
FC OSAKA
16
 
 

10:00
SCH
AL
PERTH GLORY FC
5
 
 
C. COAST MARINERS FC
11
 
 

10:00
SCH
L1
IGA KUNOICHI (W)
10
 
 
INAC KOBE LEONESSA (W)
6
 
 
 

11:00
SCH
J3
SC SAGAMIHARA
6
 
 
VANRAURE HACHINOHE
10
 
 
 

11:00
SCH
L1
JEF UNITED CHIBA (W)
7
 
 
URAWA (W)
2
 
 
 

11:00
SCH
PPO
CS MIOVENI
3
 
 
UTA ARAD
1
 
 
 

11:00
SCH
PPO
RAPID BUCURESTI
4
 
 
ARGES PITESTI
5
 
 
 

11:00
SCH
PPO
TURRIS TURNU MAGURELE
3
 
 
PETROLUL PLOIESTI
6
 
 
 

11:00
SCH
KL3
CHEONGJU FC
7
 
 
HWASEONG FC
4
 
 
 

11:00
SCH
KL3
CHUNCHEON FC
16
 
 
BUSAN TRANSPORT.CORP
5
 
 
 

11:00
SCH
KL3
GIMPO CITIZEN
10
 
 
JEONJU FC
15
 
 
 

11:00
SCH
KL3
GYEONGJU KHNP FC
3
 
 
GYEONGJU CITIZEN
14
 
 
 

11:30
SCH
FRC
KV MECHELEN
 
 
KVC WESTERLO
 
 
 
 

12:00
SCH
FRC
LORIENT
 
 
CONCARNEAU
 
 
 
 

12:00
SCH
J1
KASHIMA ANTLERS
18
 
 
YOKOHAMA F. MARINOS
13
 
 
 

2.90

3.40

2.37

12:00
SCH
J1
NAGOYA GRAMPUS
5
 
 
SAGAN TOSU
14
 
 
 

1.90

3.30

4.20

12:00
SCH
J1
VEGALTA SENDAI
6
 
 
CONSADOLE SAPPORO
11
 
 
 

2.80

3.40

2.40

12:00
SCH
J1
YOKOHAMA FC
12
 
 
KAWASAKI FRONTALE
7
 
 
 

6.00

3.80

1.57

12:00
SCH
JFL
IWAKI FC
5
 
 
NARA CLUB
9
 
 

12:00
SCH
JFL
REINMEER AOMORI
10
 
 
HONDA FC
3
 
 

12:00
SCH
L1
CEREZO OSAKA (W)
3
 
 
EHIME FC (W)
4
 
 
 

12:00
SCH
KL1
BUSAN I PARK
6
 
 
GWANGJU FC
8
 
 

2.05

3.30

3.60

12:00
SCH
KL2
JEONNAM DRAGONS
5
 
 
BUCHEON FC 1995
3
 
 

13:00
SCH
ML
TALLINNA KALEV
8
 
 
TULEVIK VILJANDI
5
 
 
 

13:00
SCH
2.D
FC SUDUROY
2
 
 
EB-STREYMUR II
5
 
 
 

13:00
SCH
2.D
KI KLAKSVIK III
10
 
 
VIKINGUR GOTA III
9
 
 
 

13:00
SCH
2.D
NSI RUNAVIK III
3
 
 
TB TVOROYRI II
6
 
 
 

13:00
SCH
2.D
ROYN
7
 
 
UNDRID FF
8
 
 
 

13:00
SCH
2.D
SKALA II
1
 
 
B68 TOFTIR II
4
 
 
 

13:00
SCH
VEI
HONKA
7
 
 
TPS
11
 
 
 

1.50

4.33

6.00

13:00
SCH
FRC
OH LEUVEN
 
 
RWD MOLENBEEK
 
 
 
 

13:00
SCH
FRC
PARIS FC
 
 
DIJON
 
 
 
 

13:00
SCH
J1
FC TOKYO
7
 
 
URAWA RED DIAMONDS
3
 
 
 

2.10

3.40

3.40

13:00
SCH
J1
GAMBA OSAKA
10
 
 
OITA TRINITA
9
 
 
 

1.95

3.30

4.00

13:00
SCH
J1
KASHIWA REYSOL
8
 
 
SHONAN BELLMARE
16
 
 
 

1.83

3.50

4.33

13:00
SCH
J1
SANFRECCE HIROSHIMA
1
 
 
CEREZO OSAKA
3
 
 
 

2.37

3.00

3.25

13:00
SCH
J1
VISSEL KOBE
15
 
 
SHIMIZU S-PULSE
17
 
 
 

1.60

4.00

5.25

13:00
SCH
J2
JEF UNITED CHIBA
4
 
 
TOKYO VERDY
19
 
 
 

13:00
SCH
J2
RENOFA YAMAGUCHI
14
 
 
FC RYUKYU
21
 
 
 

13:00
SCH
A
FK ZALGIRIS KAUNAS
3
 
 
FK RITERIAI
5
 
 

13:00
SCH
KL1
SANGJU SANGMU FC
3
 
 
DAEGU FC
4
 
 

3.00

3.20

2.40

13:00
SCH
KL2
SEOUL E-LAND FC
6
 
 
JEJU UNITED FC
2
 
 

13:00
SCH
KL3
CHANGWON CITY
12
 
 
YANGJU CITIZEN FC
13
 
 
 

13:00
SCH
KL3
DAEJEON KORAIL
6
 
 
PYEONGTAEK CITIZEN
11
 
 
 

13:00
SCH
KL3
GIMHAE CITY
1
 
 
CHEONAN CITY
8
 
 
 

13:00
SCH
KL3
MOKPO CITY
9
 
 
GANGNEUNG CITY FC
2
 
 
 

13:00
SCH
VL1
BECAMEX BINH DUONG
3
 
 
THANH HOA
10
 
 
 

13:00
SCH
VL1
SHB DA NANG
7
 
 
THAN QUANG NINH
4
 
 
 

13:00
SCH
VL1
SONG LAM NGHE AN
9
 
 
VIETTEL
5
 
 
 

13:40
SCH
1L
STOMIL OLSZTYN
11
 
 
GKS TYCHY
6
 
 

14:00
SCH
FRC
LILLE
 
 
ROYAL EXCEL MOUSCRON
 
 
 
 

14:00
SCH
2G1
KVIK HALDEN
14
 
 
FLORO
4
 
 
 

14:00
SCH
D1W
FLOYA (W)
4
 
 
AMAZON GRIMSTAD (W)
1
 
 
 

14:00
SCH
D1W
GREI (W)
10
 
 
OVREVOLL HOSLE (W)
9
 
 
 

14:00
SCH
KL1
FC SEOUL
9
 
 
POHANG STEELERS
5
 
 

3.30

3.40

2.15

14:00
SCH
SPR
LJUNGSKILE SK
13
 
 
DALKURD FF
10
 
 
 

14:00
SCH
D1N
OREBRO SYRIANSKA
7
 
 
SOLLENTUNA FK
10
 
 
 

14:30
SCH
ECH
CHARLTON
20
 
 
WIGAN
16
 
 

14:30
SCH
ECH
STOKE CITY
21
 
 
BRENTFORD
3
 
 

15:00
SCH
YKK
SJK AKATEMIA
12
 
 
MUSA
10
 
 
 

15:00
SCH
KGA
FC VIIKINGIT
12
 
 
KULTSU
11
 
 
 

15:00
SCH
KGA
PK-35 VANTAA
4
 
 
JAPS
1
 
 
 

15:00
SCH
KGB
ATLANTIS FC
4
 
 
P-IIROT
12
 
 
 

15:00
SCH
KGB
FC ESPOO
9
 
 
HJS AKATEMIA
6
 
 
 

15:00
SCH
KGB
SALPA
6
 
 
ILVES-2
1
 
 
 

15:00
SCH
KGC
FC KIISTO
12
 
 
SC KUFU-98
10
 
 
 

15:00
SCH
2G1
TROMSDALEN UIL
11
 
 
SENJA
9
 
 
 

15:00
SCH
2G2
BAERUM
3
 
 
LEVANGER
8
 
 
 

15:00
SCH
TS
KLEPP (W)
6
 
 
VALERENGA (W)
8
 
 
 

15:00
SCH
TS
SANDVIKEN (W)
2
 
 
LYN (W)
10
 
 
 

15:00
SCH
D1S
FK KARLSKRONA
16
 
 
LINDOME GIF
9
 
 
 

15:15
SCH
VL1
SAI GON
1
 
 
NAM DINH
14
 
 
 

16:00
SCH
2L
AUSTRIA KLAGENFURT
1
 
 
FLORIDSDORFER AC
12
 
 

16:00
SCH
RL
FC MINSK RESERVES
3
 
 
FC ENERGETIK-BGU RESERVES
10
 
 
 

16:00
SCH
RL
FC NEMAN GRODNO RESERVES
4
 
 
SHAKHTER SOLIG. RESERVES
6
 
 
 

16:00
SCH
RL
TORPEDO ZHODINO RESERVES
5
 
 
DINAMO MINSK RESERVES
1
 
 
 

16:00
SCH
ML
FCI LEVADIA
4
 
 
FLORA TALLINN
1
 
 

16:00
SCH
YKK
EIF
3
 
 
FF JARO
5
 
 
 

16:00
SCH
KL
JYPK (W)
9
 
 
TIPS (W)
3
 
 
 

16:00
SCH
KL
KUPS (W)
6
 
 
PK-35 VANTAA (W)
7
 
 
 

16:00
SCH
TS
AVALDSNES (W)
1
 
 
ARNA-BJORNAR (W)
3
 
 
 

16:00
SCH
SPR
GIF SUNDSVALL
2
 
 
NORRBY IF
5
 
 
 

16:00
SCH
D1S
TORNS IF
8
 
 
LANDSKRONA BOIS
4
 
 
 

16:00
SCH
PL
BIASHARA UNITED
9
 
 
COASTAL UNION
5
 
 
 

16:00
SCH
PL
KAGERA SUGAR
8
 
 
POLISI TANZANIA
6
 
 
 

16:00
SCH
PL
MTIBWA SUGAR
14
 
 
KMC
13
 
 
 

16:00
SCH
PL
NAMUNGO
4
 
 
TANZANIA PRISONS
10
 
 
 

16:00
SCH
PL
NDANDA
17
 
 
MBEYA CITY
18
 
 
 

16:00
SCH
PL
RUVU SHOOTING
11
 
 
SINGIDA UNITED
20
 
 
 

16:00
SCH
PL
YOUNG AFRICANS
3
 
 
MWADUI
12
 
 
 

16:10
SCH
1L
SANDECJA NOWY SACZ
15
 
 
PODBESKIDZIE
1
 
 

16:30
SCH
PR
FC VITEBSK
9
 
 
SMOLEVICHI
15
 
 

17:00
SCH
ECH
BLACKBURN
9
 
 
READING
13
 
 

17:00
SCH
ECH
FULHAM
4
 
 
SHEFFIELD WED
15
 
 

17:00
SCH
ECH
HULL CITY
21
 
 
LUTON
24
 
 

17:00
SCH
ECH
MIDDLESBROUGH
22
 
 
CARDIFF
6
 
 

17:00
SCH
ECH
PRESTON
11
 
 
BIRMINGHAM
17
 
 

17:00
SCH
ECH
QPR
14
 
 
MILLWALL
10
 
 

17:00
SCH
ECH
SWANSEA
8
 
 
BRISTOL CITY
12
 
 

17:00
SCH
QF
YEOVIL
 
 
BARNET
 
 
 

2.25

3.50

3.00

17:00
SCH
VEI
HIFK
11
 
 
FC LAHTI
12
 
 
 

2.60

3.20

2.60

17:00
SCH
YKK
AC OULU
1
 
 
VPS
7
 
 
 

17:00
SCH
YKK
MYPA
9
 
 
KPV
6
 
 
 

17:00
SCH
KGA
NJS
10
 
 
PK KESKI-UUSIMAA
8
 
 
 

17:00
SCH
KGA
PEPO
6
 
 
EPS
3
 
 
 

17:00
SCH
KGC
JIPPO
2
 
 
GBK
1
 
 
 

17:00
SCH
KL
ALAND UNITED (W)
4
 
 
HJK HELSINKI (W)
2
 
 
 

17:00
SCH
FRC
DEINZE
 
 
ZULTE-WAREGEM
 
 
 
 

17:00
SCH
EL
FC SABURTALO
5
 
 
LOKOMOTIVI TBILISI
3
 
 
 

17:00
SCH
1.D
LEIKNIR F.
8
 
 
VESTRI
10
 
 

17:00
SCH
1.D
THOR AKUREYRI
3
 
 
IBV VESTMANNAEYJAR
1
 
 

17:00
SCH
IL
VILNAUS VITYS
4
 
 
FK MINIJA
12
 
 
 

17:00
SCH
2G1
FREDRIKSTAD
12
 
 
HODD
13
 
 
 

17:00
SCH
2G1
KJELSAS
6
 
 
ALTA
1
 
 
 

17:00
SCH
2G1
MOSS
8
 
 
EIDSVOLD TURN
3
 
 
 

17:00
SCH
2G2
ARENDAL
1
 
 
FRAM LARVIK
14
 
 
 

17:00
SCH
2G2
BRYNE
4
 
 
FLEKKEROY
6
 
 
 

17:00
SCH
2G2
EGERSUNDS
5
 
 
NOTODDEN
10
 
 
 

17:00
SCH
D1W
STABAEK (W)
5
 
 
FL FART (W)
3
 
 
 

17:30
SCH
FL
SLONIM-2017
10
 
 
FC SPUTNIK RECHITSA
1
 
 

18:00
SCH
FL
GRANIT MIKASHEVICHY
12
 
 
LOKOMOTIV GOMEL
2
 
 

18:00
SCH
FRC
DUNKERQUE
 
 
REIMS
 
 
 
 

18:00
SCH
FRC
ST TRUIDEN
 
 
BEERSCHOT
 
 
 
 

18:00
SCH
SL
DRENICA
8
 
 
KF VUSHTRRIA
11
 
 
 

18:00
SCH
SL
DRITA
1
 
 
GJILANI
3
 
 
 

18:00
SCH
SL
FERIZAJ
10
 
 
DUKAGJINI
12
 
 
 

18:00
SCH
SL
KF BALLKANI
2
 
 
PRISHTINA
4
 
 
 

18:00
SCH
SL
KF FLAMURTARI
6
 
 
FERONIKELI
5
 
 
 

18:00
SCH
SL
TREPCA 89
9
 
 
LLAPI
7
 
 
 

18:00
SCH
VIR
SPARTAKS
4
 
 
FK JELGAVA
7
 
 

18:00
SCH
ND
DACIA BUIUCANI
3
 
 
FC FLORESTI
6
 
 
 

18:00
SCH
L1
AFC HERMANNSTADT
4
 
 
SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
5
 
 

18:15
SCH
A
VERONA
8
 
 
ATALANTA
4
 
 

18:30
SCH
PR
SLAVIA MOZYR
11
 
 
DINAMO BREST
5
 
 

18:30
SCH
FL
FC GOMEL
7
 
 
KHIMIK SVETLOGORSK
14
 
 
 

18:30
SCH
KGC
FCV
8
 
 
PS KEMI
6
 
 
 

18:30
SCH
EK
GORNIK ZABRZE
2
 
 
ZAGLEBIE LUBIN
3
 
 
 

18:30
SCH
EK
KORONA KIELCE
7
 
 
LKS LODZ
8
 
 
 

18:30
SCH
EK
RAKOW CZESTOCHOWA
2
 
 
WISLA PLOCK
3
 
 
 

18:30
SCH
EK
WISLA KRAKOW
5
 
 
ARKA GDYNIA
6
 
 
 

18:30
SCH
SPR
DEGERFORS IF
1
 
 
TRELLEBORGS FF
12
 
 
 

18:30
SCH
SPR
GAIS
15
 
 
UMEA FC
11
 
 
 

18:30
SCH
SPR
OSTERS IF
3
 
 
JONKOPINGS SODRA
8
 
 
 

18:40
SCH
1L
CHOJNICZANKA CHOJNICE
17
 
 
WARTA POZNAN
3
 
 

18:45
SCH
SL
LUFTETARI GJIROKASTER
10
 
 
SKENDERBEU KORCE
5
 
 

18:45
SCH
SL
TIRANA
1
 
 
FLAMURTARI VLORE
9
 
 

19:00
SCH
FL
FC LIDA
6
 
 
VOLNA PINSK
8
 
 

19:00
SCH
ML
TAMMEKA TARTU
7
 
 
TRANS NARVA
10
 
 

19:00
SCH
FRC
CLUB BRUGGE
 
 
GENT
 
 
 
 

19:00
SCH
FRC
PLABENNEC
 
 
STADE BRESTOIS 29
 
 
 
 

19:00
SCH
FRC
SINT-ELOOIS-WINKEL
 
 
OOSTENDE
 
 
 
 

19:00
SCH
FRC
STANDARD LIEGE
 
 
KV MECHELEN
 
 
 
 

19:00
SCH
URV
FJOLNIR
12
 
 
FH HAFNARFJORDUR
6
 
 

19:00
SCH
URV
KA AKUREYRI
10
 
 
GROTTA
12
 
 

19:00
SCH
1.D
LEIKNIR REYKJAVIK
4
 
 
MAGNI
12
 
 

19:00
SCH
ELS
MJONDALEN
8
 
 
BODO-GLIMT
1
 
 
 

19:00
SCH
2G2
SOTRA
13
 
 
NARDO
9
 
 
 

19:00
SCH
2LW
AMEDSPOR
16
 
 
TARSUS IDMAN YURDU
7
 
 

19:00
SCH
2LW
HACETTEPE SK
12
 
 
SAMSUNSPOR
1
 
 

19:00
SCH
2LW
HEKIMOGLU TRABZON
3
 
 
SARIYER
9
 
 

19:00
SCH
2LW
INEGOLSPOR
5
 
 
PENDIKSPOR
8
 
 

19:00
SCH
2LW
KIRKLARELISPOR
14
 
 
BAK SPOR KULUBU
15
 
 

19:00
SCH
2LW
MANISA FK
2
 
 
AFJET AFYONSPOR
6
 
 

19:00
SCH
2LW
SANCAKTEPE BELEDIYE
4
 
 
GUMUSHANESPOR
17
 
 

19:00
SCH
2LW
YENI CORUMSPOR
11
 
 
SANLIURFASPOR
18
 
 

19:00
SCH
2LW
ZONGULDAK KOMURSPOR
10
 
 
1922 KONYASPOR
13
 
 

19:00
SCH
2LR
BANDIRMASPOR
1
 
 
KAHRAMANMARASSPOR AS
9
 
 

19:00
SCH
2LR
BAYBURT OZEL IDARSPOR
13
 
 
SIVAS BELEDIYESPOR
12
 
 

19:00
SCH
2LR
EYUPSPOR
14
 
 
VAN SPOR FK
7
 
 

19:00
SCH
2LR
KASTAMONUSPOR
3
 
 
ETIMESGUT BELEDIYESPOR
15
 
 

19:00
SCH
2LR
KIRSEHIR BELEDIYESPOR
6
 
 
ERGENE VELIMESE SPOR
10
 
 

19:00
SCH
2LR
NIGDE ANADOLU
16
 
 
BB BODRUMSPOR
11
 
 

19:00
SCH
2LR
SAKARYASPOR
5
 
 
KARDEMIR KARABUKSPOR
18
 
 

19:00
SCH
2LR
TUZLASPOR
4
 
 
USAKSPOR
8
 
 

19:00
SCH
3L1
24 ERZINCANSPOR
2
 
 
YOMRASPOR
12
 
 
 

19:00
SCH
3L1
68 AKSARAY BELEDIYE SPOR
3
 
 
CATALCA SPOR
8
 
 
 

19:00
SCH
3L1
BUCASPOR IZMIR
6
 
 
SULTANBEYLI BELEDIYESPOR
10
 
 
 

19:00
SCH
3L1
CANKAYA FK
14
 
 
TOKATSPOR
17
 
 
 

19:00
SCH
3L1
DUZCESPOR
5
 
 
MANISASPOR
18
 
 
 

19:00
SCH
3L1
ERZINSPOR
16
 
 
ARTVIN HOPASPOR
4
 
 
 

19:00
SCH
3L1
KARAKOPRU BELEDIYESPOR
7
 
 
SERIK BELEDIYESPOR
1
 
 
 

19:00
SCH
3L1
SILE YILDIZSPOR
15
 
 
KIZILCABOLUKSPOR
11
 
 
 

19:00
SCH
3L1
SILIVRISPOR
9
 
 
52 ORDUSPOR
13
 
 
 

19:00
SCH
3L2
1877 ALEMDAGSPOR
15
 
 
AGRI 1970 SPOR
10
 
 
 

19:00
SCH
3L2
ERBAASPOR
14
 
 
ELAZIG BELEDIYESPOR
12
 
 
 

19:00
SCH
3L2
FATSA BELEDIYESPOR
13
 
 
KOCAELISPOR
1
 
 
 

19:00
SCH
3L2
KARSIYAKA
5
 
 
PAYASSPOR
16
 
 
 

19:00
SCH
3L2
KEMERSPOR 2003
17
 
 
ESENLER EROKSPOR
4
 
 
 

19:00
SCH
3L2
KOZANSPOR
11
 
 
FETHIYESPOR
8
 
 
 

19:00
SCH
3L2
OFSPOR
7
 
 
TURGUTLUSPOR
3
 
 
 

19:00
SCH
3L2
TEPECIKSPOR A.S.
6
 
 
CIZRESPOR
9
 
 
 

19:00
SCH
3L3
ALTINDAG BELEDIYESPOR
16
 
 
OSMANIYESPOR
6
 
 
 

19:00
SCH
3L3
BATMAN PETROLSPOR
17
 
 
MODAFEN
18
 
 
 

19:00
SCH
3L3
BAYRAMPASA
13
 
 
PAZARSPOR
3
 
 
 

19:00
SCH
3L3
GOLCUKSPOR
14
 
 
MALATYA BELEDIYESPOR
15
 
 
 

19:00
SCH
3L3
KELKIT BELEDIYESPOR
9
 
 
NEVSEHIR BELEDIYESPOR
4
 
 
 

19:00
SCH
3L3
MUGLASPOR
5
 
 
HALIDE EDIP ADIVARSPOR
11
 
 
 

19:00
SCH
3L3
NAZILLI BELEDIYESPOR
7
 
 
KARACABEY BELEDIYESPOR
1
 
 
 

19:00
SCH
3L3
SOMASPOR
2
 
 
DIYARBEKIRSPOR
8
 
 
 

19:00
SCH
3L3
YOZGATSPOR
12
 
 
DARICA GENCLERBIRLIGI
10
 
 
 

19:15
SCH
FRC
LYON
 
 
CELTIC
 
 
 
 

19:15
SCH
FRC
NICE
 
 
RANGERS
 
 
 
 

19:15
SCH
SL1
ASTERAS TRIPOLIS
1
 
 
LAMIA
4
 
 
 

19:15
SCH
SL1
ATROMITOS ATHINON
2
 
 
PANIONIOS
8
 
 
 

19:15
SCH
SL1
LARISA
3
 
 
XANTHI FC
6
 
 
 

19:15
SCH
SL1
PANETOLIKOS
7
 
 
VOLOS NPS
5
 
 
 

19:15
SCH
SL
FC SION
9
 
 
FC LUGANO
7
 
 

19:15
SCH
CHL
FC AARAU
7
 
 
FC STADE LS OUCHY
8
 
 

19:30
SCH
EPL
NORWICH
20
 
 
BURNLEY
10
 
 

19:55
SCH
1.HNL
NK VARAZDIN
8
 
 
NK OSIJEK
3
 
 

20:00
SCH
EL
DINAMO BATUMI
6
 
 
TORPEDO KUTAISI
7
 
 
 

20:30
SCH
PR
RUKH BREST
10
 
 
BATE BORISOV
2
 
 

20:30
SCH
A
CAGLIARI
11
 
 
SASSUOLO
10
 
 

20:30
SCH
ND
SPERANTA NISPORENI
9
 
 
DINAMO-AUTO TIRASPOL
5
 
 
 

21:00
SCH
PL
RIO AVE
6
 
 
SANTA CLARA
9
 
 

21:00
SCH
L1
FCSB
4
 
 
CFR 1907 CLUJ
2
 
 

21:00
SCH
1R
ATHLETIC BILBAO B
 
 
BADAJOZ
 
 
 

21:00
SCH
1R
UD IBIZA
 
 
UE CORNELLA
 
 
 

21:00
SCH
SL
ALANYASPOR
7
 
 
DENIZLISPOR
13
 
 

21:00
SCH
SL
ISTANBUL BASAKSEHIR
1
 
 
KAYSERISPOR
14
 
 

21:00
SCH
SL
TRABZONSPOR
2
 
 
KONYASPOR
15
 
 

21:25
SCH
2L
FC DORNBIRN 1913
15
 
 
SV HORN
10
 
 

21:30
SCH
ELS
HAUGESUND
10
 
 
VIKING
12
 
 
 

21:30
SCH
SL
FC ZURICH
4
 
 
BSC YOUNG BOYS
2
 
 

21:30
SCH
CHL
FC WIL 1900
5
 
 
FC VADUZ
3
 
 

21:45
SCH
SF
ARSENAL
 
 
MANCHESTER CITY
 
 
 

8.50

5.50

1.30

22:00
SCH
USL
PHILADELPHIA UNION 2
8
 
 
PITTSBURGH RIVERHOUNDS
9
 
 
 

22:00
SCH
USL
TACOMA DEFIANCE
16
 
 
PORTLAND TIMBERS 2
18
 
 
 

22:05
SCH
1.HNL
ISTRA 1961
9
 
 
DINAMO ZAGREB
1
 
 

22:45
SCH
A
AC MILAN
5
 
 
BOLOGNA
9
 
 

23:00
SCH
PRB
BOTAFOGO PB
3
 
 
CAMPINENSE
1
 
 
 

23:00
SCH
PRB
CENTRO SPORTIVO PARAIBANO
4
 
 
SPORT CLUB LAGOA SECA
5
 
 
 

23:00
SCH
PRB
NACIONAL DE PATOS
3
 
 
TREZE
2
 
 
 

23:00
SCH
PRB
SAO PAULO CRYSTAL
5
 
 
PERILIMA
4
 
 
 

23:00
SCH
AP
GUAIRENA FC
5
 
 
CLUB GUARANI
4
 
 
 

3.00

3.20

2.20

23:00
SCH
1R
MARBELLA FC
 
 
PENA DEPORTIVA
 
 
 

23:00
SCH
SF
CASTELLON
 
 
UD LOGRONES
 
 
 

23:00
SCH
USL
REAL MONARCHS SLC
14
 
 
COLORADO SWITCHBACKS
5
 
 
 

23:15
SCH
PL
FAMALICAO
5
 
 
BOAVISTA
10
 
 

FINISHED GAMES
13:30
FTR
NZPL
HELLENIC ATHLETIC
1
 
 
CASUARINA FC
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
12:30
FTR
SA2
ADELAIDE HILLS
7
 
 
WESTERN STRIKERS
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
11:30
FTR
TAS
KINGBOROUGH LIONS
2
 
 
GLENORCHY KNIGHTS
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
10:30
FTR
ACT
MONARO PANTHERS
3
 
 
CANBERRA FC
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
10:00
FTR
WA
BALCATTA
9
 
 
FLOREAT ATHENA
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
10:00
FTR
WA
BAYSWATER CITY
8
 
 
INGLEWOOD UNITED
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
10:00
FTR
WA
ECU JOONDALUP
3
 
 
SORRENTO FC
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
10:00
FTR
WA
GWELUP CROATIA SC
7
 
 
PERTH GLORY YOUTH
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
10:00
FTR
WA
PERTH SC
6
 
 
COCKBURN CITY
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
10:00
FTR
WA
ROCKINGHAM CITY
12
 
 
ARMADALE
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
09:30
FTR
TAS
CLARENCE ZEBRAS
7
 
 
OLYMPIA
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
09:30
FTR
NZPL
PORT DARWIN
6
 
 
DARWIN HEARTS FC
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
08:30
FTR
SA
ADELAIDE BLUE EAGLES
12
 
 
ADELAIDE OLYMPIC
2
 
 
Full Time Result Only

 
08:30
FTR
SA
ADELAIDE CITY FC
5
 
 
CROYDON KINGS
8
 
 
Full Time Result Only

 
08:30
FTR
SA
ADELAIDE COMETS
4
 
 
CAMPBELLTOWN CITY
10
 
 
Full Time Result Only