Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

12:00
SCH
PL
ALASHKERT
3
 
 
ARARAT YEREVAN
8
 
 
 

12:00
SCH
SDR3
FORMENTERA
6
 
 
AE PRAT
11
 
 
 

12:30
SCH
PL
KAPAZ
9
 
 
SUMQAYIT
10
 
 
 

12:30
SCH
SDR4
BETIS DEPORTIVO BALOMPIE
5
 
 
ATLETICO SANLUQUENO
6
 
 
 

12:30
SCH
SDR5
NAVALCARNERO
6
 
 
CERDANYOLA DEL VALLES FC
16
 
 
 

12:30
SCH
1LG
MANISA FK
9
 
 
KECIORENGUCU
6
 
 
 

2.62

3.25

2.37

13:00
SCH
SL
SHIJIAZHUANG EVER BRIGHT
13
 
 
WUHAN THREE TOWNS
1
 
 

8.00

6.50

1.28

13:00
SCH
FRC
ALMERIA
 
 
HEART OF MIDLOTHIAN
 
 
 
 

13:00
SCH
FRC
KORTRIJK
 
 
EXCELSIOR
 
 
 
 

13:00
SCH
IL
KENKRE
10
 
 
GOKULAM KERALA
5
 
 
 

13:00
SCH
L3ZB
MONCARAPACHENSE
10
 
 
U. LEIRIA
3
 
 
 

13:00
SCH
PDR1
REAL LINENSE
16
 
 
AD CEUTA FC
20
 
 
 

1.70

3.40

4.33

13:00
SCH
PDR1
SAN FERNANDO
13
 
 
LINARES DEPORTIVO
5
 
 
 

2.15

3.25

2.90

13:00
SCH
PDR2
AMOREBIETA
9
 
 
ATLETICO BALEARES
15
 
 
 

2.40

3.00

2.75

13:00
SCH
PDR2
ATHLETIC BILBAO B
20
 
 
UE CORNELLA
14
 
 
 

2.00

3.00

3.75

13:00
SCH
PDR2
NUMANCIA
12
 
 
REAL UNION
18
 
 
 

1.60

3.50

5.00

13:00
SCH
SDR1
BERGANTINOS
13
 
 
ZAMORA
6
 
 
 

13:00
SCH
SDR1
CD ARENTEIRO
1
 
 
OURENSE
14
 
 
 

13:00
SCH
SDR1
REAL AVILES
8
 
 
BURGOS PROMESAS
18
 
 
 

13:00
SCH
SDR3
ATLETICO SAGUNTINO
9
 
 
EBRO
18
 
 
 

13:00
SCH
SDR3
CE MANRESA
3
 
 
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA
15
 
 
 

13:00
SCH
SDR3
LLEIDA ESPORTIU
12
 
 
IBIZA ISLAS PITIUSAS
13
 
 
 

13:00
SCH
SDR3
PENA DEPORTIVA
2
 
 
ESPANYOL B
5
 
 
 

13:00
SCH
SDR3
TERRASSA
8
 
 
MALLORCA B
16
 
 
 

13:00
SCH
SDR4
CD SAN ROQUE DE LEPE
12
 
 
CADIZ B
7
 
 
 

13:00
SCH
SDR4
JUVENTUD TORREMOLINOS CF
16
 
 
CARTAGENA B
9
 
 
 

13:00
SCH
SDR4
UCAM MURCIA
10
 
 
CD EL EJIDO 2012
13
 
 
 

13:00
SCH
SDR4
UTRERA
14
 
 
SEVILLA ATLETICO
18
 
 
 

13:00
SCH
SDR4
VELEZ CF
8
 
 
MAR MENOR
4
 
 
 

13:00
SCH
SDR4
XEREZ DEPORTIVO
15
 
 
RECREATIVO HUELVA
3
 
 
 

13:00
SCH
SDR5
CACERENO
3
 
 
GIMNASTICA SEGOVIANA
5
 
 
 

13:00
SCH
SDR5
CD ATLETICO PASO
13
 
 
CD CORIA
12
 
 
 

13:00
SCH
SDR5
CD DIOCESANO
17
 
 
ESTEPONA
4
 
 
 

13:00
SCH
SDR5
GUADALAJARA
7
 
 
UNION ADARVE
11
 
 
 

13:00
SCH
SDR5
MELILLA
1
 
 
UD MONTIJO
10
 
 
 

13:00
SCH
SDR5
SOCUELLAMOS
9
 
 
ATLETICO MADRID B
2
 
 
 

13:00
SCH
PDFW
SPORTING HUELVA (W)
11
 
 
ALAVES (W)
15
 
 
 

13:00
SCH
PDFW
VALENCIA (W)
7
 
 
ATLETICO MADRID (W)
5
 
 
 

13:15
SCH
EVW
EXCELSIOR-BARENDRECHT (W)
9
 
 
PSV (W)
5
 
 
 

13:15
SCH
LI
FCV FARUL CONSTANTA
1
 
 
FC BOTOSANI
12
 
 

1.53

3.75

5.50

13:30
SCH
CUP
LUDOGORETS
 
 
LEVSKI SOFIA
 
 
 
 

1.90

3.50

4.00

13:30
SCH
SL
GUANGZHOU R&F FC
17
 
 
SHANGHAI SIPG FC
6
 
 

13:30
SCH
SL
WUHAN ZALL
15
 
 
CHANGCHUN YATAI
11
 
 
 

2.55

3.50

2.62

13:30
SCH
B
SPAL
14
 
 
MODENA
12
 
 
 

2.55

3.10

2.87

13:30
SCH
CGrA
JUVENTUS (U23)
8
 
 
SAN GIULIANO CITY
13
 
 
 

13:30
SCH
AW
SASSUOLO (W)
8
 
 
PARMA CALCIO 1913
10
 
 
 

14:00
SCH
D1W
PARIS FC (W)
3
 
 
PARIS SAINT GERMAIN (W)
2
 
 
 

14:00
SCH
FRC
ADO DEN HAAG
 
 
SPARTA ROTTERDAM
 
 
 
 

14:00
SCH
FRC
TENERIFE
 
 
BRONDBY
 
 
 
 

14:00
SCH
N/E
GREIFSWALDER SV
13
 
 
FSV 63 LUCKENWALDE
16
 
 
 

14:00
SCH
N/E
ROT-WEISS ERFURT
1
 
 
ENERGIE COTTBUS
2
 
 
 

14:00
SCH
NTH
BREMER SV
17
 
 
WEICHE FLENSBURG
5
 
 
 

14:00
SCH
BLW
BAYER LEVERKUSEN (W)
7
 
 
TURBINE POTSDAM (W)
12
 
 
 

14:00
SCH
BLW
MEPPEN (W)
8
 
 
FC KOLN (W)
9
 
 
 

14:00
SCH
NBII
BEKESCSABA 1912
18
 
 
FC AJKA
9
 
 
 

14:00
SCH
NBII
BUDAFOKI MTE
15
 
 
TISZAKECSKE
13
 
 
 

14:00
SCH
NBII
CSAKVAR
7
 
 
GYORI ETO FC
11
 
 
 

14:00
SCH
NBII
DOROGI FC
20
 
 
PECSI MFC
2
 
 
 

14:00
SCH
NBII
MTE 1904
10
 
 
SOROKSAR
8
 
 
 

14:00
SCH
NBII
MTK BUDAPEST
4
 
 
GYIRMOT FC
5
 
 
 

14:00
SCH
NBII
SZENTLORINC SE
16
 
 
KAZINCBARCIKAI
17
 
 
 

14:00
SCH
PL
FK MAKEDONIJA G. P.
8
 
 
SHKENDIJA
3
 
 
 

14:00
SCH
PL
FK POBEDA
10
 
 
FK SKOPJE
11
 
 
 

14:00
SCH
PL
FK STRUGA
1
 
 
AKADEMIJA PANDEV
9
 
 
 

14:00
SCH
PL
FK TIKVES
4
 
 
FK SILEKS
5
 
 
 

14:00
SCH
PL
SHKUPI 1927
2
 
 
BREGALNICA STIP
6
 
 
 

14:00
SCH
SDR3
DEPORTIVO ARAGON
7
 
 
ALZIRA
10
 
 
 

14:30
SCH
1B
FC DENDER
9
 
 
BEERSCHOT
1
 
 
 

4.50

3.80

1.61

14:30
SCH
D2
OLYMPIAS LIMPION
16
 
 
ETHNIKOS ACHNAS
8
 
 
 

14:30
SCH
D2
OMONIA ARADIPPOU
1
 
 
A.E. ZAKAKIOU
4
 
 
 

14:30
SCH
D2
OMONOIA 29M
11
 
 
PO ACHYRONAS ONISILOS
7
 
 
 

14:30
SCH
EL1
WYCOMBE
14
 
 
PORTSMOUTH
8
 
 
 

2.62

3.50

2.60

14:30
SCH
WSL
READING (W)
11
 
 
TOTTENHAM (W)
7
 
 

14:30
SCH
FRC
HERACLES
 
 
CAMBUUR
 
 
 
 

14:30
SCH
SL2S
KALAMATA
6
 
 
EPISKOPI
13
 
 
 

15:00
SCH
PL
ZIRA
5
 
 
TURAN TOVUZ
6
 
 
 

15:00
SCH
NTH
EINTRACHT NORDERSTEDT
7
 
 
SSV JEDDELOH
4
 
 
 

15:00
SCH
NTH
HOLSTEIN KIEL II
15
 
 
DELMENHORST
12
 
 
 

15:00
SCH
NTH
VFB PHOENIX LUBECK
9
 
 
BLAU-WEISS LOHNE
8
 
 
 

15:00
SCH
SL2N
DIAGORAS RODOU
6
 
 
PAOK B
2
 
 
 

15:00
SCH
SL2N
LARISA
3
 
 
THESPROTOS
11
 
 
 

15:00
SCH
SL2N
PANATHINAIKOS B
5
 
 
PANSERRAIKOS
9
 
 
 

15:00
SCH
SL2N
VERIA
10
 
 
ALMOPOS ARIDEAS
12
 
 
 

15:00
SCH
SL2S
PROODEFTIKI
11
 
 
KIFISIA
3
 
 
 

15:00
SCH
SD
FC ANDORRA
7
 
 
CARTAGENA
6
 
 

2.10

3.10

3.80

15:00
SCH
PL
GEITA GOLD FC
5
 
 
MTIBWA SUGAR
7
 
 
 

15:00
SCH
1LG
ADANASPOR AS
12
 
 
GOZTEPE
13
 
 
 

2.25

3.20

2.87

15:30
SCH
CGrA
ALBINOLEFFE
14
 
 
VIRTUS VERONA
17
 
 
 

15:30
SCH
CGrA
L. R. VICENZA
4
 
 
PERGOLETTESE
9
 
 
 

15:30
SCH
CGrA
NOVARA
7
 
 
ARZIGNANO VALCHIAMPO
11
 
 
 

15:30
SCH
CGrA
PADOVA
15
 
 
TRENTO
18
 
 
 

15:30
SCH
CGrA
PRO PATRIA
10
 
 
LECCO
3
 
 
 

15:30
SCH
CGrA
PRO SESTO
5
 
 
PIACENZA
19
 
 
 

15:30
SCH
CGrA
PRO VERCELLI
12
 
 
PORDENONE
1
 
 
 

15:30
SCH
CGrA
RENATE
6
 
 
MANTOVA
16
 
 
 

15:30
SCH
CGrA
TRIESTINA
20
 
 
FERALPISALO
2
 
 
 

15:30
SCH
CGrC
ACR MESSINA
20
 
 
PICERNO
13
 
 
 

15:30
SCH
CGrC
CATANZARO
1
 
 
VIRTUS FRANCAVILLA
11
 
 
 

15:30
SCH
CGrC
GELBISON CILENTO
9
 
 
LATINA
10
 
 
 

15:30
SCH
CGrC
MONTEROSI
16
 
 
VITERBESE CASTRENSE
19
 
 
 

15:30
SCH
AW
AC MILAN (W)
5
 
 
AS ROMA (W)
1
 
 
 

15:30
SCH
AW
COMO 2000 (W)
9
 
 
FIORENTINA (W)
4
 
 
 

15:30
SCH
ND
F91 DUDELANGE
1
 
 
VICTORIA ROSPORT
13
 
 
 

15:30
SCH
TD
OFC OOSTZAAN
18
 
 
DE TREFFERS
3
 
 
 

15:30
SCH
LI
CFR 1907 CLUJ
2
 
 
CHINDIA TARGOVISTE
10
 
 

1.57

3.75

6.00

16:00
SCH
PL
SHIRAK FC
7
 
 
FC URARTU
1
 
 
 

16:00
SCH
WSL
LIVERPOOL (W)
10
 
 
WEST HAM (W)
5
 
 

16:00
SCH
WSL
MANCHESTER CITY (W)
4
 
 
BRIGHTON (W)
9
 
 

16:00
SCH
FRC
OLYMPIACOS PIRAEUS
 
 
STANDARD LIEGE
 
 
 
 

16:00
SCH
NTH
SV DROCHTERSEN-ASSEL
6
 
 
WERDER BREMEN II
11
 
 
 

16:00
SCH
NBII
KOZARMISLENY
19
 
 
SIOFOK
12
 
 
 

16:00
SCH
NBII
SZEGED-CSANAD
3
 
 
NYIREGYHAZA
14
 
 
 

16:00
SCH
ISL
JAMSHEDPUR FC
10
 
 
KERALA BLASTERS
5
 
 
 

2.45

3.30

2.45

16:00
SCH
B
ASCOLI
9
 
 
COMO
19
 
 
 

2.15

3.25

3.20

16:00
SCH
B
BARI
6
 
 
PISA
11
 
 
 

2.10

3.25

3.50

16:00
SCH
B
BRESCIA
5
 
 
REGGINA
2
 
 
 

2.87

2.87

2.60

16:00
SCH
B
COSENZA
18
 
 
PERUGIA
20
 
 
 

3.20

3.20

2.30

16:00
SCH
B
GENOA
4
 
 
CITTADELLA
13
 
 
 

1.70

3.50

5.25

16:00
SCH
B
SUDTIROL
8
 
 
FROSINONE
1
 
 
 

3.60

3.00

2.15

16:00
SCH
ND
FC DIFFERDANGE 03
7
 
 
PROGRES NIEDERKORN
5
 
 
 

16:00
SCH
ND
FOLA ESCH
16
 
 
US HOSTERT
14
 
 
 

16:00
SCH
ND
UNION TITUS PETANGE
4
 
 
UNA STRASSEN
12
 
 
 

16:00
SCH
PR
NEWRY CITY FC
10
 
 
PORTADOWN FC
12
 
 
 

17:00
SCH
D1
ANORTHOSIS
6
 
 
ARIS LIMASSOL
4
 
 
 

17:00
SCH
BLW
SGS ESSEN (W)
10
 
 
WERDER BREMEN (W)
11
 
 
 

17:00
SCH
ND
SWIFT HESPERANGE
2
 
 
WILTZ
9
 
 
 

17:00
SCH
ND
US MONDORF-LES-BAINS
8
 
 
AS JEUNESSE ESCH
6
 
 
 

17:00
SCH
L3ZA
SANJOANENSE
4
 
 
ANADIA
6
 
 
 

17:00
SCH
PDFW
ALHAMA CF (W)
16
 
 
VILLARREAL (W)
14
 
 
 

17:00
SCH
FS
FRANCE
 
 
POLAND
 
 
 

1.33

5.25

9.00

17:15
SCH
SD
RACING SANTANDER
18
 
 
LUGO
20
 
 

1.90

3.40

4.33

17:15
SCH
SDR2
CD IZARRA
10
 
 
CD BREA
7
 
 
 

17:30
SCH
SDR2
ALFARO
18
 
 
SAN JUAN
11
 
 
 

17:30
SCH
SDR3
UE OLOT
17
 
 
HERCULES
14
 
 
 

18:00
SCH
PDR1
PONTEVEDRA
18
 
 
RACING DE FERROL
6
 
 
 

3.30

2.90

2.15

18:00
SCH
SDR1
CF CRISTO ATLETICO
9
 
 
COMPOSTELA
5
 
 
 

18:00
SCH
SDR1
CORUXO
10
 
 
GUIJUELO
3
 
 
 

18:00
SCH
SDR1
RS GIMNASTICA
7
 
 
UP LANGREO
16
 
 
 

18:00
SCH
SDR2
ARENAS CLUB
3
 
 
GERNIKA
15
 
 
 

18:00
SCH
SDR2
TARAZONA
9
 
 
ATLETICO CIRBONERO
12
 
 
 

18:00
SCH
SDR2
TUDELANO
6
 
 
ARNEDO
16
 
 
 

18:00
SCH
SDR4
YECLANO DEPORTIVO
2
 
 
ANTEQUERA CF
1
 
 
 

18:00
SCH
SDR5
VILLANOVENSE
8
 
 
DON BENITO
18
 
 
 

18:00
SCH
PL
YOUNG AFRICANS
2
 
 
TANZANIA PRISONS
11
 
 
 

18:00
SCH
1LG
ALTAY
11
 
 
BOLUSPOR
7
 
 
 

3.75

3.20

1.90

18:30
SCH
CGrC
AUDACE CERIGNOLA
4
 
 
CROTONE
2
 
 
 

18:30
SCH
CGrC
FIDELIS ANDRIA
18
 
 
JUVE STABIA
5
 
 
 

18:30
SCH
CGrC
GIUGLIANO
6
 
 
FOGGIA
7
 
 
 

18:30
SCH
CGrC
MONOPOLI
8
 
 
POTENZA
17
 
 
 

18:30
SCH
CGrC
TURRIS
12
 
 
AVELLINO
14
 
 
 

18:30
SCH
SDR2
SESTAO RIVER
1
 
 
RACING RIOJA
14
 
 
 

18:45
SCH
SDR4
ATLETICO MANCHA
11
 
 
GRANADA CF B
17
 
 
 

19:00
SCH
1B
DEINZE
8
 
 
SK BEVEREN
2
 
 
 

3.40

3.75

1.83

19:00
SCH
D1
APOLLON LIMASSOL
5
 
 
AEL LIMASSOL
10
 
 
 

19:00
SCH
B
BENEVENTO
15
 
 
PALERMO
16
 
 
 

2.00

3.25

3.80

19:00
SCH
L3ZB
ACADEMICA
12
 
 
REAL SC
11
 
 
 

19:00
SCH
GrG
AROUCA
4
 
 
LEIXOES
1
 
 
 

19:00
SCH
LI
ARGES PITESTI
11
 
 
RAPID BUCURESTI
3
 
 

4.50

3.30

1.75

19:00
SCH
PDR1
CELTA VIGO B
11
 
 
ALGECIRAS
14
 
 
 

2.00

3.30

3.40

19:00
SCH
PDR1
SAN SEBASTIAN DE LOS REYES
7
 
 
CF TALAVERA DE LA REINA
19
 
 
 

19:00
SCH
PDR2
GIMNASTIC
5
 
 
SABADELL
17
 
 
 

2.05

3.00

3.40

19:00
SCH
PDR2
MURCIA
7
 
 
ALCOYANO
6
 
 
 

2.00

2.87

3.80

19:00
SCH
PDFW
BETIS (W)
12
 
 
LEVANTE (W)
4
 
 
 

19:30
SCH
SD
EIBAR
8
 
 
HUESCA
11
 
 

1.90

3.10

5.00

21:00
SCH
L3ZB
ALVERCA
5
 
 
CF OS BELENENSES
2
 
 
 

21:00
SCH
FS
ENGLAND
 
 
SENEGAL
 
 
 

1.53

3.75

8.00

22:00
SCH
SD
LEVANTE
5
 
 
MALAGA
21
 
 

1.61

3.75

5.75

22:30
SCH
LNAF
COBAN IMPERIAL
 
 
XELAJU
 
 
 
 

FULL TIME RESULT ONLY
>FULL TIME RESULT ONLY
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

11:45
FTR
OHA
HEBC HAMBURG
12
 
 
USC PALOMA
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
12:00
FTR
1D
ATLETIC CLUB D ESCALDES
1
 
 
PENYA ENCARNADA DANDORRA
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
12:00
FTR
2LGr
FETHIYESPOR
13
 
 
KIRKLARELISPOR
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
12:00
FTR
3LGr
SIIRT IL OZEL IDARESISPOR
14
 
 
BEYOGLU YENI CARSI FK
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
12:30
FTR
PL
HAMRUN SPARTANS
1
 
 
ST LUCIA
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
12:30
FTR
PL
PIETA HOTSPURS
14
 
 
BIRKIRKARA
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
12:30
FTR
TL2
UDON THANI
18
 
 
CHIANGMAI FC
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
12:30
FTR
2LGr
YENI CORUMSPOR
4
 
 
MENEMENSPOR
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
PL
AL-HEDOOD
4
 
 
AL-KARKH
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
PL
NAFT AL-JANOOB
12
 
 
DUHOK
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
CL
ZEJTUN CORINTHIANS FC
3
 
 
SWIEQI UNITED
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
TL2
CHIANGMAI UNITED
5
 
 
PHRAE UNITED
7
 
 
Full Time Result Only