app-icon
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

22:45
2 HF
87'
SD
ORIENTAL
4
 
 
RENTISTAS
8
 
 
0
1
0
2
 

23:00
2 HF
75'
SC
CONFIANCA
13
 
 
ABC
12
 
 
0
0
0
0
 

23:00
2 HF
70'
SC
NAUTICO RECIFE
11
 
 
REMO
14
 
1
2
0
3
1
 

23:00
2 HF
75'
L1A
COMERCIANTES UNIDOS
8
 
 
SPORTING CRISTAL
1
 
 
0
1
0
1
 

23:00
2 HF
75'
L1A
DEPORTIVO GARCILASO
15
 
 
FBC MELGAR
3
 
 
0
0
0
0
 

23:00
2 HF
75'
L1A
UNIVERSITARIO
2
 
1
CULTURAL SANTA ROSA
9
 
 
2
0
4
0
 

23:00
2 HF
69'
UC
RHODE ISLAND
22
 
 
LOUISVILLE CITY FC
2
 
 
0
0
0
0
 

23:30
H/T
H/T
LP
GODOY CRUZ
23
 
 
SAN LORENZO
22
2
 
1
1
1
1
 

1.90

3.10

5.00

23:30
H/T
H/T
LP
NEWELLS OLD BOYS
16
 
 
DEFENSA Y JUSTICIA
24
1
 
0
0
0
0
 

1.80

3.30

4.75

FULL TIME RESULT ONLY
13:30
FTR
LU
BRONDBY (U19)
2
 
 
RANDERS FREJA (U19)
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:30
FTR
LU
ODENSE (U19)
5
 
 
FC NORDSJAELLAND (U19)
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
LU
AALBORG (U19)
13
 
 
SILKEBORG (U19)
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
LU
AC HORSENS (U19)
11
 
 
AARHUS (U19)
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
LU
VEJLE (U19)
12
 
 
LYNGBY (U19)
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
LU
AARHUS (U17)
6
 
 
LYNGBY (U17)
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
OH
VFB MARBURG
14
 
 
KSV BAUNATAL
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
PL
HOLY GHOST SC
16
 
 
GABORONE UNITED
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
PL
JWANENG GALAXY
1
 
 
ORAPA UNITED
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
PL
MASITOAKA
8
 
 
MORUPULE WANDERERS
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
PL
NICO UNITED
12
 
 
ELEVEN ANGELS FC
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
PL
TAFIC
5
 
 
TOWNSHIP ROLLERS
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
PL
VTM FC
9
 
 
SUA FLAMINGOES
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
LU
BRONDBY (U17)
2
 
 
RANDERS FREJA (U17)
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
OH
BAYERN ALZENAU
4
 
 
TUS DIETKIRCHEN
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
OH
FC 1906 ERLENSEE
17
 
 
FC HANAU 93
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
OH
FSV FERNWALD
9
 
 
SV STEINBACH 1920
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
OH
HUENFELDER SV
7
 
 
ADLER WEIDENHAUSEN
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
OH
SC WALDGIRMES
11
 
 
FC GIESSEN
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
SL
GREEN EAGLES
8
 
 
RED ARROWS
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
SL
KABWE WARRIORS
5
 
 
NKANA
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
SL
KANSANSHI DYNAMOS
16
 
 
FC MUZA
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
SL
KONKOLA BLADES
15
 
 
NAPSA STARS
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
SL
NKWAZI
6
 
 
PRISON LEOPARDS
17
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
SL
POWER DYNAMOS
3
 
 
MUFULIRA WANDERERS
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
SL
ZANACO
7
 
 
MUTONDO STARS
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
SL
ZESCO UNITED FC
2
 
 
TRIDENT FC
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
RE
FC MAUERWERK
14
 
 
TEAM WIENER LINIEN
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
RE
RAPID VIENNA (AM)
1
 
 
FAVORITNER AC
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
RE
SC WIENER VIKTORIA
4
 
 
SR DONAUFELD
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
PL
ETOILE-CAROUGE FC
1
 
 
FC ST. GALLEN II
17
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
PL
FC BAVOIS
11
 
 
BULLE
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
PL
FC BIEL BIENNE
3
 
 
FC BREITENRAIN BERN
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
PL
LUGANO II
13
 
 
FC LUZERN II
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
PL
SC BRUHL
6
 
 
FC ZURICH II
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
PL
SC CHAM
9
 
 
PARADISO
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
PL
SC KRIENS
7
 
 
FC BASEL 1893 II
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
PL
SERVETTE (U21)
18
 
 
BSC YOUNG BOYS II
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
PL
SR DELEMONT
5
 
 
RAPPERSWIL
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1LGr
CS CHENOIS
8
 
 
FC VEVEY SPORTS 05
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1LGr
FC COFFRANE
11
 
 
FC MONTHEY
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1LGr
FC ECHALLENS
6
 
 
TEAM VAUD (U21)
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1LGr
FC GRAND-SACONNEX
1
 
 
YVERDON II
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1LGr
FC LA CHAUX-DE-FONDS
12
 
 
FC OBERWALLIS NATERS
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1LGr
LA SARRAZ-ECLEPENS
14
 
 
FC SION II
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1LGr
PORTALBAN/GLETTERENS
13
 
 
MEYRIN
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1LGr
US TERRE SAINTE
16
 
 
PULLY FOOTBALL
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1LGr
EMMENBRUECKE
15
 
 
FC DIETIKON
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1LGr
FC BLACK STARS
2
 
 
FC ROTKREUZ
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1LGr
FC CONCORDIA BS
6
 
 
FC SCHOTZ
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1LGr
FC COURTETELLE
7
 
 
FC BASSECOURT
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1LGr
FC MURI
16
 
 
FC LANGENTHAL
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1LGr
MUNSINGEN
10
 
 
SV MUTTENZ
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1LGr
SOLOTHURN
4
 
 
FC KONIZ
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1LGr
THUN II
13
 
 
FC WOHLEN
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1LGr
AC TAVERNE
11
 
 
FC FREINBACH
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1LGr
FC BALZERS
15
 
 
FC LINTH 04
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1LGr
FC GOSSAU
16
 
 
FC KOSOVA
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1LGr
FC MENDRISIO-STABIO
6
 
 
HONGG
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1LGr
FC TUGGEN
1
 
 
USV ESCHEN MAUREN
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1LGr
KREUZLINGEN
3
 
 
GRASSHOPPER-CLUB II
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1LGr
SC YF JUVENTUS
2
 
 
FC UZWIL
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1LGr
WETTSWIL-BONSTETTEN
4
 
 
FC WINTERTHUR II
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
RW
SV AUSTRIA SALZBURG
1
 
 
IMST
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
RW
TSV ST. JOHANN
12
 
 
SCR ALTACH (AM)
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
RW
VFB HOHENEMS
2
 
 
FC WOLFURT
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
OH
HANAUER SC 1960
6
 
 
EINTRACHT STADTALLENDORF
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
PL
AL SHORTA
1
 
 
AL-QASIM SC
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
PL
DUHOK
6
 
 
NAFT AL-JANOOB
17
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:30
FTR
RE
LEOBENDORF
3
 
 
SV OBERWART
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:30
FTR
2C
BERANE
10
 
 
FK PODGORICA
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:30
FTR
2C
BOKELJ
1
 
 
FK INTERNACIONAL
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:30
FTR
2C
IGALO
5
 
 
FK OTRANT OLYMPIC
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:30
FTR
2C
ISKRA DANILOVGRAD
6
 
 
LOVCEN
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:30
FTR
2C
KOM
7
 
 
FK GRBALJ
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
2D
KORMAKUR-HVOET
9
 
 
HAUKAR
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:30
FTR
PL
AL-KAHRABA
13
 
 
AL-MINAA
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:30
FTR
PL
NAFT AL-WASAT
20
 
 
AL-KARKH
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
ULT
VERMONT GREEN
23
 
 
PATHFINDER
119
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:30
FTR
1DQ
FC RANGER S
 
 
CARROI
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:45
FTR
CUP
VIRTUS ACQUAVIVA
 
 
SP LA FIORITA
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
ULT
MORRIS ELITE SC
115
 
 
CEDAR STARS RUSH
46
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:30
FTR
SDCO
ACADEMIA ANZOATEGUI
3
 
 
PETARE FC
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
SDGr
HUMAITA SC
8
 
 
SAO RAIMUNDO
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
SDGr
PRINCESA DO SOLIMOES
4
 
 
PORTO VELHO EC
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
SDGr
CLUBE SOCIEDADE ESPORTIVA
5
 
 
JACUIPENSE
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
ULT
BLACKWATCH RUSH
95
 
 
BLACK ROCK FC
94
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
SDO
HEROES DE FALCON FC
3
 
 
ATLETICO EL VIGIA FC
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:15
FTR
L2Gr
COMERCIANTES FC
4
 
 
AYACUCHO FC
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:30
FTR
L2Gr
MOLINOS EL PIRATA
4
 
 
ADC JUAN PABLO II
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
FINISHED GAMES
22:30
FIN
SDO
REAL FRONTERA
7
 
 
ARAGUA FC
2
 
 
0
1
1
3
 

22:15
FIN
BD
VALUR REYKJAVIK
3
3
 
FH HAFNARFJORDUR
4
4
 
1
1
2
2
 

22:00
FIN
FAZC
DEFENSORES VR
1
 
1
SPORTIVO LAS PAREJAS
3
 
1
0
0
1
1
 

22:00
FIN
FAZD
ATLETICO SARMIENTO
6
 
 
CRUCERO DEL NORTE
4
 
 
0
0
1
1
 

22:00
FIN
PD
UNIVERSITARIO DE VINTO
4
 
 
AURORA
6
 
 
1
1
2
2
 

22:00
FIN
SDGr
ALTOS
3
 
 
FLUMINENSE PI
5
 
 
2
0
3
0
 

22:00
FIN
SDGr
ATLETICO CEARENSE
8
 
 
TREZE
1
 
 
0
1
0
2
 

22:00
FIN
SDGr
JUAZEIRENSE
7
 
 
ASA
1
 
 
0
0
1
1
 

22:00
FIN
SDGr
PETROLINA
4
 
 
RETRO FC BRASIL
3
 
 
2
1
3
1
 

22:00
FIN
SDGr
ANAPOLIS FC
1
 
 
IPORA
2
 
 
0
0
4
0
 

22:00
FIN
SDGr
ITABUNA
2
 
 
NOVA IGUACU
3
 
 
0
0
0
0
 

22:00
FIN
SDGr
INTER DE LIMEIRA
1
 
 
SANTO ANDRE
7
 
 
1
0
3
0
 

22:00
FIN
SDGr
PATROCINENSE
8
 
 
COSTA RICA EC
5
 
 
1
0
2
2
 

22:00
FIN
PD
IQUIQUE
5
2
 
COLO COLO
3
 
 
0
0
0
3
 

22:00
FIN
PB
MAGALLANES
4
 
 
UNION SAN FELIPE
16
 
 
1
1
2
1
 

22:00
FIN
PL
ATLETICO OTTAWA
1
 
 
FORGE FC
4
 
 
1
0
3
0
 

22:00
FIN
CDF
LYON
2
 
PARIS SAINT GERMAIN
 
1
 
0
2
1
2

22:00
FIN
LALI
REAL MADRID
1
2
 
BETIS
7
1
 
0
0
0
0

1.29

6.00

9.00

21:45
FIN
SA
AC MILAN
2
 
 
SALERNITANA
20
1
 
2
0
3
3

1.13

10.00

17.00

21:45
FIN
LPQ
PORTIMONENSE
2
 
VILAFRANQUENSE
 
5
1
0
1
1
2

21:35
FIN
WPDW
SHAMROCK ROVERS WOMEN
9
 
 
GALWAY UNITED FC
1
 
 
0
1
0
1
 

21:30
FIN
PBMA
ACASSUSO
11
 
1
ATLETICO FENIX
10
 
 
0
0
2
4
 

21:30
FIN
PBMA
DEPORTIVO LAFERRERE
15
 
 
VILLA DALMINE
22
 
 
0
0
0
0
 

21:30
FIN
PBMA
DEPORTIVO MERLO
9
 
 
CANUELAS
14
 
2
0
1
1
1
 

21:30
FIN
PBMA
FLANDRIA
7
 
 
ARGENTINO DE MERLO
13
 
 
0
0
0
1
 

21:30
FIN
PBMA
UAI URQUIZA
18
 
 
DEPORTIVO ARMENIO
5
 
 
1
1
1
1
 

21:30
FIN
PBMA
VILLA SAN CARLOS
19
 
 
SPORTIVO ITALIANO
20
 
 
0
0
2
2
 

21:30
FIN
FAZB
CIUDAD DE BOLIVAR
1
 
 
ARGENTINO MONTE MAIZ
2
 
 
0
0
1
0
 

21:30
FIN
FAZC
INDEPENDIENTE DE CHIVILCOY
6
 
 
EL LINQUENO
2
 
 
0
0
0
1
 

21:30
FIN
PCA
CLAYPOLE
7
 
 
GENERAL LAMADRID
2
 
 
0
0
0
0
 

21:30
FIN
PCA
PUERTO NUEVO
22
 
 
CENTRAL CORDOBA ROSARIO
4
 
 
0
1
0
2
 

21:30
FIN
PCA
VICTORIANO ARENAS
17
 
 
CLUB LUJAN
6
 
 
0
0
0
1
 

21:30
FIN
FDAP
GENT
1
 
 
ST TRUIDEN
3
 
 
0
0
2
0
 

1.48

4.75

5.25

21:30
FIN
FDAP
KV MECHELEN
2
2
 
STANDARD LIEGE
5
 
 
2
0
3
2
 

1.75

4.10

3.90

21:30
FIN
FDAP
OH LEUVEN
4
3
2
KVC WESTERLO
6
5
 
0
2
1
2
 

2.00

3.80

3.30

21:30
FIN
SDGr
AUDAX RIO
8
 
 
PORTUGUESA-RJ
5
 
 
1
0
1
1
 

21:30
FIN
SBPP
CREMONESE
 
 
CATANZARO
 
3
1
3
0
4
1

21:30
FIN
SCPP
AVELLINO
 
 
CATANIA
 
 
 
0
1
2
1
 

21:30
FIN
SCPP
CARRARESE
 
 
JUVENTUS (U23)
 
 
 
1
1
2
2
 

21:30
FIN
SCPP
PADOVA
 
 
L. R. VICENZA
 
 
 
0
1
0
1
 

21:30
FIN
SCPP
TORRES
 
1
BENEVENTO
 
 
1
0
0
0
0
 

21:30
FIN
FD
LONGFORD TOWN FC
10
 
 
COBH RAMBLERS
7
 
 
0
0
0
0
 

21:30
FIN
SLCG
BSC YOUNG BOYS
1
4
 
FC WINTERTHUR
6
2
 
0
0
3
0

21:30
FIN
SLCG
FC LUGANO
2
1
 
SERVETTE FC
3
2
 
0
1
0
2

21:30
FIN
SLCG
FC ST. GALLEN
5
4
 
FC ZURICH
4
3
 
1
2
1
2

21:00
FIN
LP
ARGENTINOS JRS
5
3
 
RIVER PLATE
2
6
 
1
0
1
0
 

4.33

3.60

1.85

21:00
FIN
PN
AGROPECUARIO
16
 
 
DEFENSORES UNIDOS
27
 
 
0
0
0
0
 

21:00
FIN
PL
VIKINGUR GOTA
1
1
 
07 VESTUR
6
2
 
0
1
5
1
 

21:00
FIN
DP
FC KAISERSLAUTERN
2
 
BAYER LEVERKUSEN
 
2
1
0
1
0
1

13.00

8.00

1.17

21:00
FIN
EQ
EXCELSIOR
 
 
ADO DEN HAAG
 
1
1
4
1
7
1

2.00

3.70

3.40

21:00
FIN
WPDW
SLIGO ROVERS (W)
10
 
 
ATHLONE TOWN (W)
3
 
 
0
1
0
2
 

21:00
FIN
PDA
LIVERPOOL MONTEVIDEO
6
 
1
RAMPLA JUNIORS
10
 
 
1
1
1
2
 

20:30
FIN
FPLR
BOTEV VRATSA
4
1
 
BEROE
1
1
 
1
0
1
0

20:30
FIN
FPLR
HEBAR PAZARDZHIK
3
4
 
ETAR VELIKO TARNOVO
6
4
 
0
1
3
1

20:30
FIN
FPLR
LOKOMOTIV SOFIA
2
1
 
PIRIN BLAGOEVGRAD
5
2
1
0
0
1
0

20:30
FIN
CUP
PANATHINAIKOS
3
1
ARIS THESSALONIKIS
 
4
2
0
0
1
0
 

20:10
FIN
HNL
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
5
 
 
HNK HAJDUK SPLIT
3
 
 
0
2
2
5
 

20:00
FIN
FS
AL AHLY CAIRO
 
 
ESPERANCE ST
 
 
 
1
0
1
0
 

20:00
FIN
CF
BFC DYNAMO
 
 
MONACO
 
 
 
2
2
4
2
 

20:00
FIN
BD
IA AKRANES
7
1
1
VIKINGUR REYKJAVIK
1
1
 
0
0
0
1
 

20:00
FIN
PL
AL-AHLI AMMAN
10
 
 
FC MAAN
6
 
 
0
0
1
2
 

20:00
FIN
PL
AL-FAISALY AMMAN
2
 
 
SHABAB AL ORDON
8
 
 
4
0
6
2
 

20:00
FIN
PL
MGAEAR AL SARHAN
9
 
 
AL-SALT
5
 
 
1
0
1
0
 

20:00
FIN
PL
SAHAB SC
11
 
 
AL-HUSSEIN SC
1
 
 
1
1
1
2
 

20:00
FIN
CUP
PETROCUB
 
 
ZIMBRU CHISINAU
 
 
 
0
1
3
1
 

20:00
FIN
1C
FK DECIC
1
 
 
ARSENAL TIVAT
7
 
 
2
0
3
1
 

20:00
FIN
1C
FK MLADOST DG
9
 
 
JEDINSTVO BIJELO POLJE
8
 
 
1
2
1
2
 

20:00
FIN
1C
FK PETROVAC
6
 
 
BUDUCNOST PODGORICA
3
 
 
0
0
3
1
 

20:00
FIN
1C
MORNAR
2
 
 
JEZERO
5
 
 
0
0
1
0
 

20:00
FIN
1C
RUDAR PLJEVLJA
10
 
 
SUTJESKA
4
 
 
0
0
2
1
 

20:00
FIN
WPDW
WEXFORD YOUTHS (W)
7
 
 
TREATY UNITED (W)
6
 
 
0
0
2
1
 

20:00
FIN
SLCG
CRVENA ZVEZDA
1
 
 
CUKARICKI
6
 
 
1
1
4
1
 

20:00
FIN
SLCG
VOJVODINA
4
 
 
MLADOST LUCANI
7
 
 
1
0
1
0
 

20:00
FIN
PF1
CELTA VIGO B
4
 
 
BARCELONA B
3
 
 
1
0
1
2
 

20:00
FIN
PF1
CULTURAL LEONESA
6
 
 
SESTAO RIVER
11
 
 
0
1
0
1
 

20:00
FIN
PF1
DEPORTIVO LA CORUNA
1
 
 
REAL UNION
15
 
 
1
0
3
1
 

20:00
FIN
PF1
FUENLABRADA
14
 
 
UE CORNELLA
18
 
 
2
0
2
0
 

20:00
FIN
PF1
GIMNASTIC
2
 
 
RAYO MAJADAHONDA
20
 
 
0
0
1
0
 

20:00
FIN
PF1
LUGO
10
 
 
SABADELL
16
 
 
1
1
3
3
 

20:00
FIN
PF1
OSASUNA B
12
 
 
REAL SOCIEDAD B
9
 
 
0
2
1
2
 

20:00
FIN
PF1
PONFERRADINA
5
 
 
TERUEL
17
 
 
1
0
1
1
 

20:00
FIN
PF1
TARAZONA
13
 
 
SD LOGRONES
19
 
 
0
0
0
2
 

20:00
FIN
PF1
UNIONISTAS DE SALAMANCA
7
 
 
CD ARENTEIRO
8
 
 
1
0
4
0
 

20:00
FIN
PF2
AD MERIDA
12
 
 
AD CEUTA FC
5
 
 
1
2
3
2
 

20:00
FIN
PF2
ALCOYANO
11
 
 
CF INTERCITY
15
 
 
1
0
1
0
 

20:00
FIN
PF2
ANTEQUERA CF
8