Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

10:30
1 HF
33'
IL
RAJASTHAN UNITED
4
 
 
NEROCA FC
7
 
 
0
0
 

11:00
1 HF
3'
LII
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
13
 
 
RIPENSIA TIMISOARA
14
 
 
0
0
 

11:00
1 HF
2'
LII
CS COMUNAL SELIMBAR
11
 
 
DUMBRAVITA
16
 
 
0
0
 

11:00
1 HF
1'
LII
FC POLITEHNICA TIMISOARA
20
 
 
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
7
 
 
0
0
 

11:00
1 HF
2'
LII
OTELUL GALATI
4
 
 
METALOGLOBUS
15
 
 
0
0
 

11:00
1 HF
2'
LII
PROGRESUL SPARTAC
18
 
 
CSM SLATINA
10
 
 
0
0
 

11:00
1 HF
1'
LII
UNIREA CONSTANTA
19
 
 
POLI IASI
3
 
 
0
0
 

11:00
1 HF
1'
LII
UNIREA DEJ
5
 
 
FCM BAIA MARE
17
 
 
0
0
 

11:30
SCH
EL
DINAMO BATUMI
2
 
 
TORPEDO KUTAISI
5
 
 

11:30
SCH
EL
DINAMO TBILISI
1
 
 
GAGRA
8
 
 

11:30
SCH
EL
FC SABURTALO
6
 
 
TELAVI
7
 
 

11:30
SCH
EL
SIONI BOLNISI
9
 
 
LOKOMOTIVI TBILISI
10
 
 

12:00
SCH
PL
FC NOAH
9
 
 
LERNAYIN ARTSAKH
6
 
 
 

12:00
SCH
PL
FC VAN
5
 
 
BKMA
10
 
 
 

12:00
SCH
CUP
SLAVIA SOFIA
 
 
BOTEV PLOVDIV
 
 
 
 

2.70

3.50

2.55

12:30
SCH
PL
QABALA
5
 
 
SABAIL
8
 
 
 

12:30
SCH
1LG
BANDIRMASPOR
9
 
 
ALTINORDU
16
 
 
 

1.50

4.00

5.50

12:30
SCH
1LG
BB BODRUMSPOR
8
 
 
GENCLERBIRLIGI
18
 
 
 

1.40

4.20

7.00

13:00
SCH
U18
BRIGHTON (U18)
15
 
 
CRYSTAL PALACE (U18)
7
 
 
 

13:00
SCH
U18
FULHAM (U18)
6
 
 
NORWICH (U18)
21
 
 
 

13:00
SCH
U18
STOKE CITY (U18)
10
 
 
NOTTINGHAM FOREST (U18)
13
 
 
 

13:00
SCH
U18
WEST HAM (U18)
1
 
 
TOTTENHAM (U18)
5
 
 
 

13:00
SCH
FRC
OOSTENDE
 
 
PEC ZWOLLE
 
 
 
 

13:00
SCH
L3ZA
S. JOAO VER
7
 
 
SC BRAGA B
9
 
 
 

13:00
SCH
PDFW
BARCELONA (W)
1
 
 
REAL SOCIEDAD (W)
5
 
 
 

13:00
SCH
PDFW
SEVILLA (W)
9
 
 
GRANADILLA TENERIFE (W)
10
 
 
 

13:00
SCH
PL
DODOMA JIJI FC
13
 
 
RUVU SHOOTING
15
 
 
 

13:15
SCH
LII
FC BRASOV
8
 
 
DINAMO BUCURESTI
12
 
 
 

13:30
SCH
U18
MANCHESTER UTD (U18)
16
 
 
LEEDS (U18)
8
 
 
 

13:30
SCH
AW
POMIGLIANO CALCIO (W)
9
 
 
SAMPDORIA (W)
6
 
 
 

13:45
SCH
SL2S
APOLLON SMIRNIS
5
 
 
PAE CHANIA
8
 
 
 

14:00
SCH
U18
ASTON VILLA (U18)
22
 
 
CHELSEA (U18)
11
 
 
 

14:00
SCH
U18
EVERTON (U18)
18
 
 
DERBY (U18)
25
 
 
 

14:00
SCH
U18
MANCHESTER CITY (U18)
3
 
 
WOLVERHAMPTON (U18)
12
 
 
 

14:00
SCH
FRC
DUNDEE UTD
 
 
SWANSEA
 
 
 
 

14:00
SCH
EL
DILA GORI
4
 
 
SAMGURALI TSKHALTUBO
3
 
 

14:00
SCH
N/E
BFC DYNAMO
10
 
 
VSG ALTGLIENICKE
8
 
 
 

14:00
SCH
NTH
HAMBURGER SV II
2
 
 
TSV HAVELSE
16
 
 
 

14:00
SCH
NTH
HANNOVER 96 II
3
 
 
SCHWARZ-WEISS REHDEN
13
 
 
 

14:00
SCH
BLW
VFL WOLFSBURG (W)
1
 
 
FRANKFURT (W)
3
 
 
 

14:00
SCH
NBII
DIOSGYORI VTK
1
 
 
SZOMBATHELYI HALADAS
8
 
 
 

14:00
SCH
ISL
CHENNAIYIN FC
7
 
 
HYDERABAD FC
3
 
 
 

3.20

3.40

2.00

14:00
SCH
1.CF
FK PETROVAC
4
 
 
ISKRA DANILOVGRAD
10
 
 
 

14:00
SCH
1.CF
JEDINSTVO BIJELO POLJE
6
 
 
RUDAR PLJEVLJA
8
 
 
 

14:00
SCH
1.CF
JEZERO
7
 
 
FK DECIC
3
 
 
 

14:00
SCH
1.CF
MORNAR
9
 
 
BUDUCNOST PODGORICA
1
 
 
 

14:00
SCH
TD
LISSE
12
 
 
KONINKLIJKE HFC
11
 
 
 

14:00
SCH
SDR5
LEGANES B
17
 
 
ALCORCON B
14
 
 
 

14:30
SCH
D2
A.O. AYIAS NAPAS
5
 
 
PO XYLOTYMPOU 2006
11
 
 
 

14:30
SCH
D2
ALKI OROKLINI
14
 
 
PEGIA 2014
9
 
 
 

14:30
SCH
D2
ANAGENNISI DERYNIAS
15
 
 
ERMIS
12
 
 
 

14:30
SCH
D2
ENY DIGENIS IPSONAS
13
 
 
PAEEK KERYNIAS
10
 
 
 

14:30
SCH
D2
MEAP PERA CHORIOU N.
2
 
 
OTHELLOS ATHIENOU
4
 
 
 

14:30
SCH
KW
AGF (W)
7
 
 
FC NORDSJAELLAND (W)
6
 
 
 

14:30
SCH
KW
FC THY-THISTED (W)
4
 
 
BRONDBY (W)
2
 
 
 

14:30
SCH
KW
FORTUNA HJORRING (W)
3
 
 
SUNDBY BK (W)
8
 
 
 

14:30
SCH
KW
KOLDINGQ (W)
5
 
 
HB KOGE (W)
1
 
 
 

14:30
SCH
ECH
SUNDERLAND
15
 
 
MILLWALL
6
 
 
 

2.50

3.25

2.87

14:30
SCH
EL1
DERBY
8
 
 
SHEFFIELD WED
3
 
 
 

3.00

3.40

2.30

14:30
SCH
EL1
MILTON KEYNES DONS
22
 
 
BURTON ALBION
23
 
 
 

2.50

3.30

2.80

14:30
SCH
EL1
SHREWSBURY
18
 
 
LINCOLN
11
 
 
 

2.25

3.25

3.30

14:30
SCH
EL2
AFC WIMBLEDON
13
 
 
GRIMSBY
16
 
 
 

2.75

3.25

2.62

14:30
SCH
EL2
GILLINGHAM
23
 
 
SALFORD CITY
10
 
 
 

2.87

3.20

2.50

14:30
SCH
EL2
LEYTON ORIENT
1
 
 
BRADFORD
5
 
 
 

2.15

3.25

3.60

14:30
SCH
NL
BARNET
6
 
 
WEALDSTONE
10
 
 

2.10

3.75

3.10

14:30
SCH
NL
BROMLEY
8
 
 
YEOVIL
19
 
 

1.90

3.50

3.80

14:30
SCH
NL
DAGENHAM & REDBRIDGE
9
 
 
TORQUAY
24
 
 

1.66

3.80

4.33

14:30
SCH
NL
EASTLEIGH
12
 
 
BOREHAM WOOD
11
 
 

2.70

3.40

2.50

14:30
SCH
NL
FC HALIFAX TOWN
15
 
 
CHESTERFIELD
3
 
 

3.40

3.80

2.00

14:30
SCH
NL
GATESHEAD
21
 
 
ALDERSHOT TOWN
18
 
 

2.30

3.60

2.87

14:30
SCH
NL
MAIDENHEAD
13
 
 
DORKING WANDERERS
14
 
 

2.50

3.60

2.60

14:30
SCH
NL
SCUNTHORPE
23
 
 
NOTTS COUNTY
2
 
 

9.50

5.75

1.28

14:30
SCH
NL
SOLIHULL MOORS
7
 
 
OLDHAM
22
 
 

1.75

3.80

4.33

14:30
SCH
NL
SOUTHEND
5
 
 
ALTRINCHAM
16
 
 

1.75

3.75

4.33

14:30
SCH
NL
WOKING
4
 
 
MAIDSTONE UTD
20
 
 

1.45

4.33

6.50

14:30
SCH
NL
YORK
17
 
 
WREXHAM
1
 
 

5.75

4.20

1.55

14:30
SCH
NLN
AFC TELFORD UTD
24
 
 
BANBURY UNITED
7
 
 

14:30
SCH
NLN
BOSTON UTD
17
 
 
LEAMINGTON
14
 
 

14:30
SCH
NLN
BRACKLEY TOWN
2
 
 
SPENNYMOOR TOWN
18
 
 

14:30
SCH
NLN
BUXTON
19
 
 
BRADFORD PARK AVENUE
21
 
 

14:30
SCH
NLN
GLOUCESTER CITY
10
 
 
AFC FYLDE
6
 
 

14:30
SCH
NLN
KINGS LYNN
4
 
 
HEREFORD
15
 
 

14:30
SCH
NLN
PETERBOROUGH SPORTS
9
 
 
FARSLEY CELTIC
23
 
 

14:30
SCH
NLN
SOUTHPORT
8
 
 
SCARBOROUGH
5
 
 

14:30
SCH
NPL
GUISELEY AFC
17
 
 
MORPETH TOWN AFC
14
 
 
 

14:30
SCH
NPL
LANCASTER
13
 
 
MARINE
4
 
 
 

14:30
SCH
NLS
CHELMSFORD
4
 
 
DARTFORD
1
 
 

14:30
SCH
NLS
CONCORD RANGERS
19
 
 
HEMEL HEMPSTEAD TOWN
14
 
 

14:30
SCH
NLS
DOVER
12
 
 
ST ALBANS
6
 
 

14:30
SCH
NLS
EASTBOURNE BOROUGH
9
 
 
CHIPPENHAM
21
 
 

14:30
SCH
NLS
FARNBOROUGH
15
 
 
HAMPTON & RICHMOND
17
 
 

14:30
SCH
NLS
HAVANT & WATERLOOVILLE
2
 
 
WORTHING
7
 
 

14:30
SCH
NLS
OXFORD CITY
8
 
 
DULWICH HAMLET
20
 
 

14:30
SCH
NLS
TAUNTON TOWN
16
 
 
BRAINTREE
5
 
 

14:30
SCH
SCL
AFC RUSHDEN & DIAMONDS
21
 
 
ALVECHURCH
20
 
 

14:30
SCH
SCL
BARWELL
14
 
 
NUNEATON BOROUGH FC
3
 
 

14:30
SCH
SCL
BASFORD UNITED
11
 
 
HITCHIN
7
 
 

14:30
SCH
SCL
BROMSGROVE SPORTING FC
9
 
 
RUSHALL OLYMPIC
4
 
 

14:30
SCH
SCL
HEDNESFORD TOWN
22
 
 
STRATFORD
18
 
 

14:30
SCH
SCL
KINGS LANGLEY
19
 
 
ST IVES
12
 
 

14:30
SCH
SCL
MICKLEOVER SPORTS
6
 
 
LEISTON FC
2
 
 

14:30
SCH
SCL
REDDITCH
8
 
 
ILKESTON TOWN
10
 
 

14:30
SCH
SCL
ROYSTON TOWN
15
 
 
COALVILLE
5
 
 

14:30
SCH
SCL
TAMWORTH
1
 
 
BEDFORD TOWN
17
 
 

14:30
SCH
SLS
GOSPORT BOROUGH
20
 
 
TIVERTON
8
 
 
 

14:30
SCH
SLS
MERTHYR
12
 
 
BEACONSFIELD TOWN
11
 
 
 

14:30
SCH
SLS
WESTON SUPER MARE
1
 
 
HARTLEY WINTNEY
18
 
 
 

14:30
SCH
IPL
ENFIELD TOWN
4
 
 
BISHOP S STORTFORD
5
 
 
 

14:30
SCH
U18
LIVERPOOL (U18)
4
 
 
SUNDERLAND (U18)
2
 
 
 

14:30
SCH
WSL
MANCHESTER UTD (W)
3
 
 
ASTON VILLA (W)
5
 
 

14:30
SCH
FRC
ALMERE CITY FC
 
 
TWENTE
 
 
 
 

14:30
SCH
FRC
CRYSTAL PALACE
 
 
BOTAFOGO
 
 
 
 

14:30
SCH
1.CF
ARSENAL TIVAT
5
 
 
SUTJESKA
2
 
 
 

14:30
SCH
TD
NOORDWIJK
7
 
 
RIJNSBURGSE BOYS
4
 
 
 

15:00
SCH
PL
SABAH FK
2
 
 
SHAMAKHI FK
7
 
 
 

15:00
SCH
CUP
CHERNO MORE VARNA
 
 
LOKOMOTIV PLOVDIV
 
 
 
 

2.37

3.40

3.00

15:00
SCH
EL1
FOREST GREEN
24
 
 
CAMBRIDGE UNITED
20
 
 
 

2.55

3.40

2.75

15:00
SCH
EL2
CARLISLE
6
 
 
SUTTON UTD
18
 
 
 

2.20

3.25

3.40

15:00
SCH
NPL
LIVERSEDGE
21
 
 
WHITBY
18
 
 
 

15:00
SCH
NPL
MARSKE UNITED
16
 
 
BAMBER BRIDGE
8
 
 
 

15:00
SCH
NPL
SOUTH SHIELDS
1
 
 
ASHTON UNITED
12
 
 
 

15:00
SCH
NPL
WARRINGTON RYLANDS
9
 
 
NANTWICH TOWN
19
 
 
 

15:00
SCH
SLS
SALISBURY FC
6
 
 
HENDON
21
 
 
 

15:00
SCH
IPL
HORSHAM
11
 
 
AVELEY
3
 
 
 

15:00
SCH
IPL
KINGSTONIAN
17
 
 
CRAY WANDERERS FC
9
 
 
 

15:00
SCH
FRC
GALATASARAY
 
 
RAYO VALLECANO
 
 
 
 

15:00
SCH
FRC
TRABZONSPOR
 
 
HULL CITY
 
 
 
 

15:00
SCH
BAV
FC SCHWEINFURT 05
12
 
 
SV HEIMSTETTEN
20
 
 
 

15:00
SCH
BAV
FV ILLERTISSEN
18
 
 
1896 RAIN AM LECH
13
 
 
 

15:00
SCH
BAV
TSV BUCHBACH
14
 
 
FC AUGSBURG II
11
 
 
 

15:00
SCH
BAV
TURKGUCU-ATASPOR MUNCHEN
7
 
 
TSV AUBSTADT
6
 
 
 

15:00
SCH
BAV
VIKTORIA ASCHAFFENBURG
4
 
 
BAYERN MUNICH II
5
 
 
 

15:00
SCH
S/W
1899 HOFFENHEIM II
6
 
 
KICKERS OFFENBACH
3
 
 
 

15:00
SCH
S/W
BAHLINGER SC
11
 
 
SSV ULM 1846
1
 
 
 

15:00
SCH
S/W
BAROCKSTADT FULDA LEHNERZ
9
 
 
VFR AALEN
16
 
 
 

15:00
SCH
S/W
EINTRACHT TRIER
17
 
 
VFB STUTTGART II
10
 
 
 

15:00
SCH
S/W
FSV FRANKFURT
7
 
 
FC 08 HOMBURG
4
 
 
 

15:00
SCH
S/W
FSV MAINZ 05 II
8
 
 
TSV STEINBACH
2
 
 
 

15:00
SCH
S/W
SGV FREIBERG
13
 
 
TSG BALINGEN
5
 
 
 

15:00
SCH
S/W
TUS ROT-WEISS KOBLENZ
18
 
 
KSV HESSEN KASSEL
14
 
 
 

15:00
SCH
S/W
WORMATIA WORMS
15
 
 
FC ASTORIA WALLDORF
12
 
 
 

15:00
SCH
WST
FC DUREN
13
 
 
ALEMANNIA AACHEN
3
 
 
 

15:00
SCH
WST
FORTUNA DUSSELDORF II
12
 
 
FC BOCHOLT
16
 
 
 

15:00
SCH
WST
KAAN-MARIENBORN
7
 
 
SV STRAELEN
18
 
 
 

15:00
SCH
WST
PREUSSEN MUNSTER
1
 
 
SC WIEDENBRUCK 2000
11
 
 
 

15:00
SCH
WST
ROT-WEISS OBERHAUSEN
9
 
 
BORUSSIA MONCHENGLADB. II
2
 
 
 

15:00
SCH
WST
SV RODINGHAUSEN
6
 
 
SV LIPPSTADT 08
8
 
 
 

15:00
SCH
WST
WUPPERTALER SV
4
 
 
SG WATTENSCHEID 09
17
 
 
 

15:00
SCH
N/E
SV BABELSBERG 03
7
 
 
CARL ZEISS JENA
9
 
 
 

15:00
SCH
SL2N
ANAGENNISI KARDITSAS
5
 
 
NIKI VOLOU
8
 
 
 

15:00
SCH
SL2N
MAKEDONIKOS NEAPOLIS
4
 
 
AEP IRAKLIS 1908 PAE
7
 
 
 

15:00
SCH
SL2S
EGALEO
10
 
 
OLYMPIACOS PIRAEUS B
12
 
 
 

15:00
SCH
B
VENEZIA
19
 
 
TERNANA
7
 
 
 

2.30

3.20

3.00

15:00
SCH
TD
EXCELSIOR MAASSLUIS
8
 
 
AFC
2
 
 
 

15:00
SCH
TD
JONG VOLENDAM
17
 
 
HHC
3
 
 
 

15:00
SCH
TD
KOZAKKEN BOYS
14
 
 
JONG SPARTA ROTTERDAM
9
 
 
 

15:00
SCH
TD
SCHEVENINGEN
13
 
 
TEC
15
 
 
 

15:00
SCH
TD
SPAKENBURG
10
 
 
KATWIJK
6
 
 
 

15:00
SCH
L3ZB
CALDAS
5
 
 
SPORTING CP B
7
 
 
 

15:00
SCH
PL
COASTAL UNION
12
 
 
SIMBA SC
3
 
 
 

15:00
SCH
1LG
SAMSUNSPOR
6
 
 
DENIZLISPOR
19
 
 
 

1.33

4.75

7.00

15:30
SCH
SLS
HANWELL TOWN
13
 
 
PLYMOUTH PARKWAY
17
 
 

15:30
SCH
D1W
BORDEAUX (W)
7
 
 
RODEZ (W)
11
 
 
 

15:30
SCH
D1W
GUINGAMP (W)
12
 
 
SOYAUX (W)
10
 
 
 

15:30
SCH
D1W
LYON (W)
1
 
 
DIJON (W)
9
 
 
 

15:30
SCH
D1W
REIMS (W)
8
 
 
LE HAVRE (W)
6
 
 
 

15:30
SCH
FRC
FC LAUSANNE-SPORT
 
 
FC BASEL 1893
 
 
 
 

15:30
SCH
CGrB
AQUILA MONTEVARCHI
18
 
 
PONTEDERA
7
 
 
 

15:30
SCH
CGrB
CARRARESE
3
 
 
TORRES
12
 
 
 

15:30
SCH
CGrB
FIORENZUOLA
6
 
 
RIMINI
9
 
 
 

15:30
SCH
CGrB
GUBBIO
2
 
 
ROBUR SIENA
8
 
 
 

15:30
SCH
CGrB
IMOLESE
16
 
 
VIS PESARO
15
 
 
 

15:30
SCH
CGrB
MATELICA
10
 
 
ALESSANDRIA
17
 
 
 

15:30
SCH
AW
INTER (W)
3
 
 
JUVENTUS (W)
2
 
 
 

15:30
SCH
LI
FC VOLUNTARI
10
 
 
AFC HERMANNSTADT
8
 
 

2.75

2.62

2.87

16:00
SCH
L1
CR BELOUIZDAD
1
 
 
MC ALGER
5
 
 
 

16:00
SCH
L1
USM ALGER
7
 
 
ES SETIF
3
 
 
 

16:00
SCH
NPL
HYDE UTD
3
 
 
GAINSBOROUGH
2
 
 
 

16:00
SCH
IPL
BOWERS & PITSEA FC
19
 
 
AFC HORNCHURCH
2
 
 
 

16:00
SCH
WSL
ARSENAL (W)
2
 
 
EVERTON (W)
8
 
 

16:00
SCH
ISL
BENGALURU FC
9
 
 
ATK MOHUN BAGAN FC
4
 
 
 

3.00

3.50

2.05

16:00
SCH
TD
QUICK BOYS
5
 
 
IJSSELMEERVOGELS
16
 
 
 

17:00
SCH
1B
VIRTON
12
 
 
LOMMEL UNITED
6
 
 
 

2.75

3.40

2.20

17:00
SCH
EL1
ACCRINGTON ST
19
 
 
OXFORD UNITED
15
 
 
 

3.25

3.40

2.15

17:00
SCH
EL2
CRAWLEY TOWN
19
 
 
SWINDON TOWN
7
 
 
 

3.50

3.60

2.00

17:00