app-icon
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

Russia - Premier League - R30
Standings

16:30
FIN
PL
BALTIKA
15
4
 
LOKOMOTIV MOSCOW
4
2
 
0
1
1
3

16:30
FIN
PL
CSKA MOSCOW
6
2
 
URAL
14
2
 
2
0
2
0

16:30
FIN
PL
FAKEL VORONEZH
11
 
 
AKHMAT GROZNY
10
 
 
1
0
2
0

16:30
FIN
PL
KRASNODAR
2
3
 
DINAMO MOSCOW
3
3
1
0
0
1
0

16:30
FIN
PL
KRYLYA SOVETOV
9
1
 
NIZHNY NOVGOROD
13
5
 
0
0
1
1

16:30
FIN
PL
ORENBURG
12
3
 
SPARTAK MOSCOW
5
2
 
0
0
0
0

16:30
FIN
PL
RUBIN
8
2
 
PFC SOCHI
16
4
 
1
0
1
1

16:30
FIN
PL
ZENIT SAINT PETERSBURG
1
2
 
FC ROSTOV
7
2
 
0
0
2
1

Russia - First League - R34
Standings

09:00
FIN
FL
ENISEY
6
2
 
TYUMEN
9
1
 
0
0
2
0
 

13:00
FIN
FL
AKRON TOGLIATTI
3
 
 
SKA-KHABAROVSK
13
1
 
0
1
2
1
 

13:00
FIN
FL
ALANIA VLADIKAVKAZ
8
3
 
FK MAKHACHKALA
2
3
 
0
0
2
0
 

13:00
FIN
FL
KAMAZ NABEREZHNYE CHELNY
12
3
 
SOKOL SARATOV
14
1
 
0
0
1
2
 

13:00
FIN
FL
KHIMKI
1
2
 
CHERNOMORETS NOVOROSSIYSK
15
2
 
0
1
2
1
 

13:00
FIN
FL
LENINGRADETS
16
3
 
TORPEDO MOSCOW
10
1
 
0
1
2
3
 

13:00
FIN
FL
RODINA
5
 
 
NEFTEKHIMIK
11
1
 
2
0
3
0
 

13:00
FIN
FL
SHINNIK YAROSLAVL
7
 
 
ARSENAL TULA
4
 
 
0
0
1
0
 

13:00
FIN
FL
VOLGAR ASTRAKHAN
17
 
 
PFC KUBAN
18
1
 
2
0
2
0
 

Russia - Second League Division B Group 2 - R8
Standings

15:00
FIN
SLDB
DYNAMO SAINT PETERSBURG
11
 
 
SATURN RAMENSKOYE
10
 
 
1
2
2
2
 

Russia - Second League Division B Group 4 - R7
Standings

13:00
FIN
SLDB
AMKAR
2
 
 
KRYLYA SOVETOV 2
6
 
 
1
0
1
1
 

13:00
FIN
SLDB
DINAMO BARNAUL
11
 
 
DINAMO KIROV
1
 
 
0
2
1
2
 

13:00
FIN
SLDB
NIZHNY NOVGOROD II
9
 
 
RUBIN 2
3
 
 
0
0
0
0
 

14:00
FIN
SLDB
LADA TOGLIATTI
12
 
 
URALETS NIZHNY TAGIL
7
 
 
0
0
0
1
 

16:00
FIN
SLDB
VOLNA NIZHNY NOVGOROD
8
 
 
ORENBURG 2
10
 
 
2
1
5
2
 

Russia - Second League Division A Silver Group Second Stage - R16
Standings

09:00
FIN
SLDA
IRTYSH OMSK
5
 
 
KHIMIK DZERZHINSK
7
 
 
1
0
1
1
 

14:00
FIN
SLDA
VOLGA ULYANOVSK
8
 
 
TORPEDO MIASS
10
 
 
1
0
4
0
 

14:30
FIN
SLDA
SPARTAK KOSTROMA
1
 
 
TEKSTILSHTIK IVANOVO
4
 
 
0
0
0
0
 

16:00
FIN
SLDA
AVANGARD KURSK
3
 
 
MASHUK-KMV
6
 
 
1
0
2
0
 

16:00
FIN
SLDA
DINAMO BRYANSK
9
 
 
KALUGA
2
 
 
1
0
1
3
 

Russia - Second League Division B Group 1 - R10
Standings

12:00
FIN
SLDB
KAMENSK-SHAKHTINSKY
7
 
 
POBEDA KHASAVYURT
14
 
 
0
0
2
1
 

17:00
FIN
SLDB
DYNAMO MAKHACHKALA 2
17
 
 
FC KUBAN-HOLDING
6
 
 
0
0
0
1
 

17:00
FIN
SLDB
FC ROSTOV II
5
 
 
ASTRAKHAN
1
 
1
2
0
3
0
 

17:00
FIN
SLDB
RUBIN YALTA
4
 
 
SKCF SEVASTOPOL
2
 
 
0
0
0
2
 

18:00
FIN
SLDB
DRUZHBA MAYKOP
11
 
 
LEGION-DYNAMO
3
 
 
0
1
0
2
 

SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
BRK: Break Between Periods
H/T: Half Time
PEN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score