app-icon
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

23:00
2 HF
89'
PBAP
ORSOMARSO
2
 
 
REAL CARTAGENA
3
 
 
0
0
0
0
 

23:00
2 HF
88'
L1A
UTC
13
 
 
SPORT BOYS
15
 
 
0
2
2
4
 

FULL TIME RESULT ONLY
>FULL TIME RESULT ONLY
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

13:00
FTR
ON
STK EILVESE
17
 
 
MTV EINTRACHT CELLE
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
PL
FC TALANTA
15
 
 
KCB
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
PL
ULINZI STARS
13
 
 
MURANGA SEAL
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
OW
EINTRACHT RHEINE
16
 
 
SPVGG ERKENSCHWICK
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
OW
SPVGG VREDEN
8
 
 
TUS BOEVINGHAUSEN
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
OW
VICTORIA CLARHOLZ
15
 
 
SPORTFREUNDE SIEGEN
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
OW
WESTFALIA RHYNERN
10
 
 
TSG SPROCKHOVEL
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
OM
BERGISCH GLADBACH 09
5
 
 
FC HURTH
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
OM
BORUSSIA FREIALDENHOVEN
9
 
 
FC HENNEF 05
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
OM
SIEGBURGER SV 04
6
 
 
SPVG PORZ 1919
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
PL
AL-HEDOOD
9
 
 
NEWROZ
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:15
FTR
OM
SPVG FRENCHEN 20
4
 
 
GERMANIA TEVEREN
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:15
FTR
OM
UNION SCHAFHAUSEN
14
 
 
KOENIGSDORF
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
OW
SG FINNENTROP-BAMENOHL
11
 
 
ASC DORTMUND
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
OW
SV SCHERMBECK 2020
9
 
 
SPORTFREUNDE LOTTE
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
OW
TUS ENNEPETAL
12
 
 
PREUSSEN MUNSTER II
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
OM
VFL VICHTTAL
2
 
 
FORTUNA KOLN II
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
ON
BW BORNREIHE
18
 
 
VFL OLDENBURG
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
ON
KICKERS EMDEN
1
 
 
SV RAMLINGEN-EHLERSHAUSEN
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
ON
LUPO-MARTINI WOLFSBURG
4
 
 
ARMINIA HANNOVER
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
ON
ROTENBURGER SV
15
 
 
SSV VORSFELDE
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
ON
TUS BERSENBRUECK
2
 
 
GERMANIA EGESTORF-LANGREDE
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
ON
VFV HILDESHEIM
5
 
 
DELMENHORST
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
RE
KREMSER SC
4
 
 
SC WIENER VIKTORIA
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:15
FTR
PL
AL-NAFT
8
 
 
AL-QASIM SC
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:15
FTR
L2Gr
DEPORTIVO BINACIONAL
9
 
 
COMERCIANTES FC
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

22:00
FIN
PL
HFX WANDERERS
8
 
 
VALOUR FC
7
 
 
0
0
1
2
 

22:00
FIN
PD
SHAMROCK ROVERS
3
4
 
DERRY CITY
2
1
 
1
0
1
0
 

1.95

3.40

3.80

21:45
FIN
SA
BOLOGNA
3
1
 
JUVENTUS
4
5
 
2
0
3
3

2.70

3.10

2.75

21:45
FIN
PD
ST. PATRICKS ATHLETIC
7
3
 
SHELBOURNE
1
4
 
0
1
1
2
 

2.70

3.00

2.75

21:45
FIN
FD
WEXFORD FC
4
 
 
COBH RAMBLERS
7
 
 
1
0
1
1
 

21:30
FIN
PN
ALMIRANTE BROWN
37
 
 
SAN TELMO
3
 
 
0
0
0
0
 

21:30
FIN
PCA
CLUB LUJAN
10
 
 
LEANDRO N. ALEM
11
 
 
0
1
1
1
 

21:30
FIN
SBPP
PALERMO
2
 
VENEZIA
 
6
 
0
0
0
1

21:30
FIN
LALI
ESPANYOL
4
2
 
OVIEDO
6
1
 
1
1
2
1
 

21:30
FIN
LALI
VILLARREAL B
22
2
 
ALBACETE
14
2
 
1
2
2
2

21:00
FIN
PL2P
READING (U21)
 
1
SUNDERLAND (U21)
 
 
 
1
2
3
3
3
4
 

21:00
FIN
NI
GYORI ETO FC
2
 
 
VASAS
3
 
1
3
2
3
2
 

21:00
FIN
L2Gr
ACADEMIA CANTOLAO
2
 
 
UNIVERSIDAD CESAR VALLEJO MOQUEGUA
7
 
 
1
0
1
0
 

21:00
FIN
PDA
LIVERPOOL MONTEVIDEO
6
 
 
MIRAMAR MISIONES
16
 
3
0
0
2
1
 

20:45
FIN
2DSS
IF SYLVIA
6
 
 
IFK ESKILSTUNA
13
 
 
2
0
6
0
 

20:30
FIN
GrA
CYPRUS (U17)
4
 
 
CZECH REPUBLIC (U17)
1
 
 
0
3
0
5
 

20:30
FIN
GrB
CROATIA (U17)
3
 
 
AUSTRIA (U17)
2
 
 
0
0
0
0
 

20:15
FIN
FPLE
SLAVIA SOFIA
4
3
1
BOTEV PLOVDIV
3
3
 
2
1
3
1

20:15
FIN
ELIT
TROMSO
16
2
 
ROSENBORG
10
3
 
0
2
3
2

1.95

3.50

3.80

20:10
FIN
ALLS
HACKEN
5
4
 
MALMO FF
1
3
 
0
1
2
2

3.70

3.80

1.85

20:05
FIN
TW
ROSENBORG (W)
2
3
 
LILLESTROM (W)
5
1
 
2
0
3
2
 

20:00
FIN
BD
FH HAFNARFJORDUR
3
1
 
KR REYKJAVIK
6
3
 
0
2
1
2
 

20:00
FIN
LHRG
BEITAR JERUSALEM
5
 
 
MACCABI PETAH TIKVA
2
 
 
1
0
1
1
 

20:00
FIN
2DA2
SKEID
3
 
 
STROMMEN
5
 
 
1
0
2
1
 

20:00
FIN
3DA3
BAERUM
4
 
 
ASKER
2
 
 
0
0
1
4
 

20:00
FIN
EKST
ZAGLEBIE LUBIN
8
1
1
LKS LODZ
18
4
 
1
0
2
1

1.44

4.75

6.25

20:00
FIN
SQ
DINAMO BUCURESTI
1
 
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
 
2
 
0
0
2
0

20:00
FIN
PL
NIZHNY NOVGOROD
14
3
 
CSKA MOSCOW
6
1
 
0
3
2
6

20:00
FIN
ALLS
DJURGARDEN
2
1
 
HALMSTAD
7
2
 
2
0
2
0

1.25

5.50

12.00

20:00
FIN
ALLS
IK SIRIUS
11
1
 
VASTERAS FK
16
2
 
0
0
0
0

2.25

3.50

2.90

20:00
FIN
2DSG
IFK TRELLEBORG FK
7
 
 
HOGABORGS BK
12
 
 
0
0
3
1
 

20:00
FIN
DW
HAMMARBY IF DFF (W)
2
 
 
ROSENGARD (W)
1
 
 
0
0
0
1
 

20:00
FIN
DW
VAXJO DFF (W)
8
 
 
KRISTIANSTADS DFF (W)
4
 
 
0
1
0
2
 

20:00
FIN
1LP
BB BODRUMSPOR
 
 
YENI CORUMSPOR
 
 
1
0
0
1
1
 

20:00
FIN
PL
AL-BATAEH CLUB
9
3
 
HATTA SC
14
2
 
0
1
1
1
 

20:00
FIN
PL
AL-WAHDA SCC
4
1
 
AL-AIN FC
3
5
 
0
1
0
2
 

19:30
FIN
FDAP
GENK
4
3
 
ANTWERP
6
1
 
1
0
1
0

1.70

4.10

4.20

19:30
FIN
SA
SALERNITANA
20
3
 
VERONA
13
2
 
0
2
1
2

5.00

4.00

1.65

19:30
FIN
FL
TORPEDO MOSCOW
10
 
 
SHINNIK YAROSLAVL
8
3
 
0
0
1
1
 

19:15
FIN
BD
KA AKUREYRI
11
2
 
FYLKIR
12
2
 
3
0
4
2
 

19:00
FIN
PL
RIFFA SC
2
 
 
MANAMA CLUB
5
 
 
0
0
1
2
 

19:00
FIN
SCP
FC NORDSJAELLAND
4
1
 
FC MIDTJYLLAND
2
1
 
3
2
3
3

1.75

4.20

3.90

19:00
FIN
PL
AL MOKAWLOON
17
 
 
PHARCO FC
15
 
 
1
0
1
1
 

19:00
FIN
PL
FC MASR
3
 
 
AL ITTIHAD ALEXANDRIA
4
 
 
0
0
0
0
 

19:00
FIN
PL
HB TORSHAVN
2
3
 
B36 TORSHAVN
5
4
 
1
0
2
1
 

19:00
FIN
PL
VIKINGUR GOTA
1
 
 
NSI RUNAVIK
4
6
1
0
0
2
0
 

19:00
FIN
PL
AL-HUSSEIN SC
1
 
 
AL-FAISALY AMMAN
2
 
 
0
1
0
1
 

19:00
FIN
PL
AL-SALT
5
 
 
AL-JALIL
12
 
 
0
1
2
1
 

19:00
FIN
VIRS
RIGAS FUTBOLA SKOLA
1
 
 
BFC DAUGAVPILS
3
 
1
1
0
5
0
 

19:00
FIN
1D
FK ZALGIRIS KAUNAS B
7
 
 
FK PANEVEZYS B
10
 
 
0
0
2
0
 

19:00
FIN
BP2
AS SALE
16
 
 
JEUNESSE BEN GUERIR
12
 
 
0
0
2
1
 

19:00
FIN
BP2
JSM LAAYOUNE
8
 
 
CHABAB ATLAS KHENIFRA
7
 
 
0
0
1
1
 

19:00
FIN
BP2
KAWKAB A.C.MARRAKECH
3
 
 
CODM MEKNES
1
 
 
0
0
1
2
 

19:00
FIN
BP2
OLYMPIQUE DCHEIRA
9
 
 
ITTIFAQ MARRAKECH
15
 
 
0
0
1
0
 

19:00
FIN
BP2
OLYMPIQUE KHOURIBGA
10
 
 
RAPIDE OUED ZEM
11
 
 
0
0
0
1
 

19:00
FIN
BP2
RACING DE CASABLANCA
13
 
 
STADE MAROCAIN
6
 
 
0
0
4
0
 

19:00
FIN
BP2
RAJA BENI MELLAL
5
 
 
USM OUJDA
4
 
 
0
0
2
0
 

19:00
FIN
BP2
WYDAD FES
14
 
 
DIFAA EL JADIDA
2
 
 
0
0
3
4
 

19:00
FIN
2DA1
BRATTVAG
8
 
 
HODD
7
 
 
0
2
0
2
 

19:00
FIN
3DA3
FLINT
11
 
 
FRIGG
5
 
 
0
0
1
2
 

19:00
FIN
3DA4
ORKLA
10
 
 
SURNADAL
11
 
 
0
0
1
3
 

19:00
FIN
3DA6
HONEFOSS
1
 
 
ELVERUM
4
 
 
0
0
2
0
 

19:00
FIN
IL
PODBESKIDZIE
17
 
 
CHROBRY GLOGOW
13
 
 
0
0
0
1
 

19:00
FIN
SLCG
FC WINTERTHUR
6
2
 
FC ST. GALLEN
5
1
 
0
2
1
3

19:00
FIN
SLCG
FC ZURICH
4
1
 
FC LUGANO
2
 
 
1
0
2
1

19:00
FIN
SLCG
SERVETTE FC
3
 
 
BSC YOUNG BOYS
1
1
 
0
0
0
1

18:30
FIN
SLDB
LUKI-ENERGIYA
13
 
 
TVER FC
15
 
 
0
0
0
1
 

18:00
FIN
PL
ARARAT YEREVAN
6
 
 
ALASHKERT
5
 
 
0
2
1
3
 

18:00
FIN
PL
FK BORAC BANJA LUKA
1
 
 
IGMAN KONJIC
9
 
 
1
2
4
3
 

18:00
FIN
PL
FK SARAJEVO
4
 
 
POSUSJE
5
 
 
0
0
1
1
 

18:00
FIN
PL
FK ZVIJEZDA 09
12
 
 
ZELJEZNICAR SARAJEVO
7
 
 
0
1
0
5
 

18:00
FIN
PL
SLOGA DOBOJ
6
 
 
SIROKI BRIJEG
8
 
1
2
2
2
3
 

18:00
FIN
PL
VELEZ MOSTAR
3
 
 
GOSK GABELA
10
 
 
1
1
3
3
 

18:00
FIN
PL
ZRINJSKI MOSTAR
2
 
 
FK TUZLA CITY
11
 
 
2
0
4
0
 

18:00
FIN
GrA
SERBIA (U17)
2
 
 
UKRAINE (U17)
3
 
 
1
0
1
0
 

18:00
FIN
GrB
DENMARK (U17)
1
 
 
WALES (U17)
4
 
 
1
0
2
0
 

18:00
FIN
ELIT
HAM-KAM
8
3
 
BODO-GLIMT
1
 
 
1
0
1
0

18:00
FIN
ELIT
KFUM OSLO
6
3
 
ODD BALLKLUBB
14
2
 
0
0
0
0

1.67

3.80

5.00

18:00
FIN
ELIT
KRISTIANSUND BK
9
1
 
BRANN
2
 
 
1
1
2
2

7.00

4.33

1.44

18:00
FIN
ELIT
LILLESTROM
12
2
 
FREDRIKSTAD
3
2
 
0
1
0
3

2.20

3.40

3.25

18:00
FIN
ELIT
MOLDE
4
2
 
SARPSBORG 08 FF
13
2
 
1
2
2
4

1.36

5.75

6.50

18:00
FIN
ELIT
SANDEFJORD
15
4
 
VIKING
5
2
 
0
1
0
3

2.88

3.50

2.35

18:00
FIN
ELIT
STROMSGODSET
7
 
 
HAUGESUND
11
1
 
1
0
2
0

1.75

3.60

4.75

18:00
FIN
FL
NEFTEKHIMIK
11
1
 
LENINGRADETS
16
 
 
1
1
1
2
 

18:00
FIN
FL
PFC KUBAN
18
2
 
KHIMKI
1
3
 
0
1
0
1
 

18:00
FIN
FL
SOKOL SARATOV
15
 
 
VOLGAR ASTRAKHAN
17
2
 
0
0
1
0
 

17:45
FIN
FPLE
ARDA KARDZHALI
2
2
 
CSKA 1948
1
4
 
0
0
0
0

17:45
FIN
FL
ARSENAL TULA
4
 
 
AKRON TOGLIATTI
3
2
 
1
0
1
0
 

17:30
FIN
VIRS
GROBINA
8
 
 
VALMIERAS
4
 
 
0
0
0
2
 

17:10
FIN
PL
AL-JAZIRA
7
1
 
EMIRATES CLUB
13
2
 
1
0
2
0
 

17:10
FIN
PL
KHOR FAKKAN CLUB
12
4
 
SHARJAH FC
5
2
 
0
0
1
3
 

17:00
FIN
2L
ADMIRA WACKER
6
2
 
FIRST VIENNA FC 1894
4
 
 
0
1
0
3

17:00
FIN
2L
FC DORNBIRN 1913
14
3
 
LEOBEN
5
4
 
0
0
2
1

17:00
FIN
2L
FLORIDSDORFER AC
3
4
 
GRAZER AK
1
1
 
0
0
0
0

17:00
FIN
2L
KAPFENBERGER SV
11
3
 
FC LIEFERING
7
2
 
1
0
1
3

17:00
FIN
2L
SKN ST. POLTEN
9
3
 
SW BREGENZ
13
4
 
2
1
2
2

17:00
FIN
2L
SKU AMSTETTEN
16
1
 
SV HORN
8
5
 
1
1
1
1

17:00
FIN
2L
STURM GRAZ (AM)
15
1
 
SV STRIPFING-WEIDEN
12
2
1
1
0
2
0

17:00
FIN
2L
SV LAFNITZ
10
5
1
RIED
2
 
 
0
3
0
4

17:00
FIN
SCP
SILKEBORG
6
1
 
BRONDBY
1
 
 
0
2
0
2

3.75

3.90

1.90

17:00
FIN
DRGr
RINGKOBING IF
2
 
 
B 1913
5
 
 
0
0
5
2
 

17:00
FIN
PL
07 VESTUR
6
3
 
EB-STREYMUR
8
4
 
0
0
2
0
 

17:00
FIN
PL
IF FUGLAFJORDUR
10
2
 
B68 TOFTIR
9
6
1
1
2
2
2
 

17:00
FIN
BD
VESTRI
10
1
 
VIKINGUR REYKJAVIK
1
 
 
1
3
1
4

17:00
FIN
1D
GRINDAVIK
9
 
 
GROTTA
4
 
 
1
0
2
2
 

17:00
FIN
1D
IBV VESTMANNAEYJAR
5
 
1
THOR AKUREYRI
3
 
1
0
0
1
1
 

17:00
FIN
2DA1
FLEKKEROY
12
 
 
SOTRA
11
 
 
0
2
0
3
 

17:00
FIN
2DA1
KVIK HALDEN
14
 
 
NOTODDEN
13
 
 
1
0
2
3
 

17:00
FIN
2DA2
STJORDALS BLINK
7
 
 
GRORUD
9
 
 
2
1
2
2
 

17:00
FIN
3DA2
VINDBJART
4
 
 
SOLA
5
 
 
0
0
1
0
 

17:00
FIN
3DA4
TILLER
7
 
 
TRYGG-LADE
1
 
 
0
0
0
2
 

17:00
FIN
3DA5
SPJELKAVIK
6
 
 
LORENSKOG
5
 
 
0
0
2
2
 

17:00
FIN
3DA6
HARSTAD
5
 
 
FLOYA
3
 
 
0
0
2
4
 

17:00
FIN
FL
TYUMEN
6
2
 
KAMAZ NABEREZHNYE CHELNY
12
1
 
0
0
2
0
 

17:00
FIN
SUPE
DINAMO SAMARQAND
12
 
 
PAKHTAKOR
5
 
 
0
1
1
1
 

17:00
FIN
SUPE
FK TERMEZ SURKHON
9
 
 
NASAF QARSHI
2
 
 
0
1
0
1
 

16:30
FIN
FW
1899 HOFFENHEIM (W)
5
 
 
BAYERN MUNICH (W)
1
 
 
1
1
1
4
 

16:30
FIN
FW
BAYER LEVERKUSEN (W)
6
 
 
WERDER BREMEN (W)
7
 
 
0
1
2
3
 

16:30
FIN
FW
FC KOLN (W)
10
 
 
FRANKFURT (W)
3
 
 
0
1
0
1
 

16:30
FIN
FW
NUERNBERG
11
 
 
MSV DUISBURG (W)
12
 
 
1
0
2
1
 

16:30
FIN
FW
SC FREIBURG (W)
9
 
 
RB LEIPZIG
8
 
 
1
1
2
1
 

16:30
FIN
FW
VFL WOLFSBURG (W)
2
 
 
SGS ESSEN (W)
4
 
1
5
0
6
0
 

16:15
FIN
DRGr
VEJLBY-RISSKOV
8
 
 
DALUM
7
 
 
0
0
5
2
 

16:00
FIN
PL
FC VAN
9
 
 
FC URARTU
4
 
 
1
1
1
1
 

16:00
FIN
1DRG
HB KOGE
4
1
 
FC HELSINGOR
6
 
 
0
1
3
1

16:00
FIN
PL
AL MASRY
2
 
 
ENPPI
7
 
 
0
0
0
0
 

16:00
FIN
2DA2
FOLLO
11
 
 
EIDSVOLD TURN
2
 
 
0
1
0
2
 

16:00
FIN
3DA1
AASANE 2
8
 
 
HAUGESUND 2
13
 
 
0
0
1
1
 

16:00
FIN
3DA1
LODDEFJORD
10
 
 
ASKOY
6
 
 
0
0
1
3
 

16:00
FIN
3DA2
MANDALSKAMERATENE
14
 
 
BRODD
3
 
 
0
0
1
2
 

16:00
FIN
3DA4
MELHUS IL
6
 
 
BYASEN
8
 
 
0
0
2
2
 

16:00
FIN
3DA5
LOKOMOTIV OSLO
1
 
 
TRAEFF
2
 
 
0
0
2
0
 

16:00
FIN
TW
ARNA-BJORNAR (W)
10
1
 
VALERENGA (W)
1
 
 
0
1
1
3
 

16:00
FIN
TW
ROA (W)
6
2
 
LYN (W)
7
1
 
0
1
1
2
 

16:00
FIN
TW
STABAEK (W)
4
 
 
ASANE (W)
9
4
1
0
1
3
2
 

16:00
FIN
PL
TANZANIA PRISONS
6
 
1
MASHUJAA
13
 
 
0
2
1
2
 

15:30
FIN
TW
KOLBOTN (W)
8
1
 
SANDVIKEN (W)
3
1
 
2
3
2
6

15:15
FIN
CL
FC BADEN
10
 
 
NEUCHATEL XAMAX FC
4
 
 
1
1
2
2
 

15:15
FIN
CL
FC SION
1
 
 
FC SCHAFFHAUSEN
9
 
 
1
0
3
0
 

15:15
FIN
CL
FC STADE NYONNAIS
7
 
 
FC AARAU
6
 
 
2
1
4
3
 

15:15
FIN
CL
FC VADUZ
3
 
 
AC BELLINZONA
8
 
 
0
1
2
2
 

15:15
FIN
CL
FC WIL 1900
5
 
 
FC THUN
2
 
 
0
0
0
3
 

15:00
FIN
SPL
MONTANA
4
 
 
SEPTEMVRI SOFIA
2
 
 
0
1
0
2
 

15:00
FIN
SPL
STRUMSKA SLAVA
5
 
 
DOBRUDZHA
6
 
1
1
0
2
0
 

15:00
FIN
SPL
YANTRA 2019 GABROVO
8
 
 
MAREK
3
 
1
1
2
1
2
 

15:00
FIN
SRGr
LYNGBY
4
 
 
VIBORG
2
1
 
0
1
3
1

2.70

3.50

2.45

15:00
FIN
SRGr
VEJLE
3
2
 
HVIDOVRE
6
1
 
2
0
2
0

1.53

4.33

5.75

15:00
FIN
2DA2
ALTA
10
 
 
JUNKEREN
13
 
 
0
0
5
0
 

15:00
FIN
2DA2
GJOVIK-LYN
12
 
 
ULL-KISA
8
 
 
0
1
1
4
 

15:00
FIN
3DA5
SKEDSMO
14
 
 
GJELLERASEN
11
 
 
0
0
1
2
 

15:00
FIN
3DA5
SKJETTEN
4
 
 
READY
7
 
 
0
0
5
1
 

15:00
FIN
1DW
FORTUNA AALESUND (W)
2
 
 
AVALDSNES (W)
6
 
 
0
0
1
1
 

14:30
FIN
3DA6
ULFSTIND
8
 
 
BODO-GLIMT 2
14
 
 
0
0
7
1
 

14:00
FIN
1DRG
NAESTVED
5
1
 
HILLEROD FODBOLD
1
 
 
0
0
1
3