Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

03:00
SCH
D1
INDEPEND. DEL VALLE
3
 
 
MACARA
16
 
 
 

1.53

4.00

6.50

03:00
SCH
FRI
GUATEMALA
 
 
COLOMBIA
 
 
 
 

03:00
SCH
USL
COLORADO SWITCHBACKS
8
 
 
OAKLAND ROOTS
15
 
 
 

03:00
SCH
USL1
FORWARD MADISON FC
9
 
 
SOUTH GEORGIA TORMENTA
5
 
 
 

03:05
SCH
AP2
PUMAS TABASCO
18
 
 
CIMARRONES
5
 
 
 

03:30
SCH
AP
CHALATENANGO
7
 
 
CD PLATENSE MUNICIPAL
10
 
 
 

03:30
SCH
USL
SAN ANTONIO FC
1
 
 
SACRAMENTO REPUBLIC
10
 
 
 

03:30
SCH
NWSL
HOUSTON DASH (W)
4
 
 
OL REIGN (W)
3
 
 
 

04:00
SCH
AP
AD ISIDRO METAPAN
6
 
 
FAS
2
 
 
 

04:00
SCH
FRI
MEXICO
 
 
PERU
 
 
 
 

2.00

3.10

3.60

04:00
SCH
USL1
NORTHERN COLORADO HAILSTORM
7
 
 
GREENVILLE TRIUMPH SC
3
 
 
 

04:00
SCH
NISA
ALBION SAN DIEGO
3
 
 
AC SYRACUSE PULSE
6
 
 
 

05:00
SCH
AP
PEREZ ZELEDON
9
 
 
CS HEREDIANO
1
 
 
 

2.55

3.20

2.62

05:00
SCH
AP
SAN CARLOS
6
 
 
LD ALAJUELENSE
3
 
 
 

2.60

2.90

2.87

05:00
SCH
MLS
SAN JOSE EARTHQUAKES
27
 
 
LOS ANGELES GALAXY
13
 
 

3.20

4.20

2.00

05:00
SCH
USL
LAS VEGAS LIGHTS FC
17
 
 
SAN DIEGO LOYAL
5
 
 
 

05:00
SCH
USL1
FC TUCSON
10
 
 
CHATTANOOGA RED WOLVES SC
4
 
 
 

05:00
SCH
NISA
LOS ANGELES FORCE
7
 
 
CALIFORNIA UNITED
1
 
 
 

05:05
SCH
AP2
MINEROS DE ZACATECAS
11
 
 
ATLETICO MORELIA
4
 
 
 

06:00
SCH
FRI
NEW ZEALAND
 
 
AUSTRALIA
 
 
 
 

2.87

3.20

2.40

07:00
SCH
J2
FAGIANO OKAYAMA
3
 
 
VEGALTA SENDAI
6
 
 

2.30

3.40

3.10

07:00
SCH
J3
IWAKI FC
1
 
 
FC GIFU
10
 
 

07:30
SCH
KL2
DAEJEON CITIZEN
3
 
 
GYEONGNAM FC
5
 
 

2.05

3.20

3.40

08:00
SCH
J2
ALBIREX NIIGATA
1
 
 
OMIYA ARDIJA
19
 
 

1.53

4.00

6.50

08:00
SCH
J2
BLAUBLITZ AKITA
15
 
 
MACHIDA ZELVIA
11
 
 

3.75

2.87

2.30

08:00
SCH
J2
GRULLA MORIOKA
21
 
 
ZWEIGEN KANAZAWA
17
 
 

2.62

3.40

2.70

08:00
SCH
J2
JEF UNITED CHIBA
10
 
 
ROASSO KUMAMOTO
4
 
 

2.87

2.90

2.75

08:00
SCH
J3
KAMATAMARE SANUKI
17
 
 
KATALLER TOYAMA
5
 
 

08:00
SCH
J3
SC SAGAMIHARA
15
 
 
VANRAURE HACHINOHE
16
 
 

08:00
SCH
J3
TEGEVAJARO MIYAZAKI
13
 
 
FC IMABARI
6
 
 

09:00
SCH
J3
FUKUSHIMA UNITED
9
 
 
GIRAVANZ KITAKYUSHU
14
 
 

09:00
SCH
J3
MATSUMOTO YAMAGA
2
 
 
YSCC
18
 
 

09:00
SCH
KL3
DANGJIN CITIZEN
16
 
 
SIHEUNG CITIZEN
4
 
 

09:00
SCH
KL3
HWASEONG FC
5
 
 
CHEONGJU FC
13
 
 

10:00
SCH
FNL
SKA-KHABAROVSK
10
 
 
PFC KUBAN
13
 
 
 

10:00
SCH
KL2
SEOUL E-LAND FC
7
 
 
FC ANYANG
2
 
 

2.60

3.10

2.62

10:30
SCH
CL
HEBEI KUNGFU
4
 
 
SICHUAN JIUNIU
6
 
 
 

10:30
SCH
CL
NANJING CITY FC
9
 
 
ZIBO CUJU
10
 
 
 

10:30
SCH
CL
SHENYANG URBAN
16
 
 
SHAANXI CHANGAN ATHLETIC
5
 
 
 

11:00
SCH
J2
TOKUSHIMA VORTIS
9
 
 
MITO HOLLYHOCK
13
 
 

2.25

3.10

3.50

11:00
SCH
FS
SANFRECCE HIROSHIMA
 
 
AVISPA FUKUOKA
 
 
 

1.50

4.00

5.50

11:00
SCH
FS
URAWA RED DIAMONDS
 
 
CEREZO OSAKA
 
 
 

2.00

3.40

3.30

11:00
SCH
KL3
GYEONGJU KHNP FC
3
 
 
PAJU CITIZEN FC
2
 
 

12:00
SCH
J2
TOCHIGI SC
18
 
 
FC RYUKYU
22
 
 

2.00

3.10

4.33

12:00
SCH
J3
NAGANO PARCEIRO
8
 
 
AZUL CLARO NUMAZU
12
 
 

12:00
SCH
2L
HUTNIK NOWA HUTA
17
 
 
MOTOR LUBLIN
18
 
 
 

12:00
SCH
SDR5
UNION ADARVE
5
 
 
CERDANYOLA DEL VALLES FC
15
 
 
 

12:30
SCH
SL
SHANGHAI SIPG FC
7
 
 
GUANGZHOU R&F FC
17
 
 

12:30
SCH
SDR3
DEPORTIVO ARAGON
11
 
 
EBRO
14
 
 
 

13:00
SCH
2Gr1
BIOLOG-NOVOKUBANSK
3
 
 
CHERNOMORETS NOVOROSSIYSK
5
 
 
 

13:00
SCH
KL3
GIMHAE CITY
7
 
 
YANGJU CITIZEN FC
8
 
 

13:00
SCH
PDR1
LINARES DEPORTIVO
3
 
 
ALCORCON
4
 
 
 

2.45

3.00

2.70

13:00
SCH
PDR1
RAYO MAJADAHONDA
18
 
 
AD CEUTA FC
20
 
 
 

1.95

3.40

3.20

13:00
SCH
PDR1
REAL MADRID CASTILLA
6
 
 
BADAJOZ
13
 
 
 

1.75

3.60

4.00

13:00
SCH
PDR2
ATLETICO BALEARES
16
 
 
UD LOGRONES
12
 
 
 

1.90

3.20

3.75

13:00
SCH
PDR2
REAL UNION
15
 
 
ALCOYANO
3
 
 
 

2.80

3.25

2.15

13:00
SCH
PDR2
SABADELL
13
 
 
CD CALAHORRA
18
 
 
 

2.20

3.20

2.90

13:00
SCH
PDR2
SD LOGRONES
8
 
 
CF INTERCITY
4
 
 
 

2.87

3.60

2.05

13:00
SCH
SDR2
UD LOGRONES B
6
 
 
SESTAO RIVER
3
 
 
 

13:00
SCH
SDR3
IBIZA ISLAS PITIUSAS
9
 
 
AE PRAT
13
 
 
 

13:00
SCH
SDR3
LLEIDA ESPORTIU
12
 
 
PENA DEPORTIVA
6
 
 
 

13:00
SCH
SDR3
MALLORCA B
18
 
 
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA
3
 
 
 

13:00
SCH
SDR3
TERRASSA
16
 
 
FORMENTERA
10
 
 
 

13:00
SCH
SDR4
BETIS DEPORTIVO BALOMPIE
3
 
 
SEVILLA ATLETICO
13
 
 
 

13:00
SCH
SDR4
CADIZ B
8
 
 
MAR MENOR
1
 
 
 

13:00
SCH
SDR4
UCAM MURCIA
14
 
 
JUVENTUD TORREMOLINOS CF
7
 
 
 

13:00
SCH
SDR5
CACERENO
6
 
 
CD ATLETICO PASO
14
 
 
 

13:00
SCH
SDR5
CD DIOCESANO
7
 
 
MELILLA
1
 
 
 

13:00
SCH
SDR5
ESTEPONA
3
 
 
CD CORIA
8
 
 
 

13:00
SCH
SDR5
SOCUELLAMOS
11
 
 
NAVALCARNERO
13
 
 
 

13:00
SCH
PDFW
ATLETICO MADRID (W)
4
 
 
ALAVES (W)
12
 
 
 

13:00
SCH
PR
MYNAI
9
 
 
FK LVIV
14
 
 

13:15
SCH
EVW
SITTARD (W)
8
 
 
FEYENOORD (W)
4
 
 
 

13:30
SCH
AW
POMIGLIANO CALCIO (W)
10
 
 
COMO 2000 (W)
9
 
 
 

13:30
SCH
2Gr2
BRATTVAG
9
 
 
ULL-KISA
2
 
 

13:30
SCH
SDR1
CD LAREDO
7
 
 
POLVORIN FC
14
 
 
 

13:45
SCH
D1W
PARIS SAINT GERMAIN (W)
3
 
 
FC FLEURY 91 (W)
7
 
 
 

14:00
SCH
D2
AB GLADSAXE
6
 
 
B93 COPENHAGEN
1
 
 
 

14:00
SCH
D3
HOLSTEBRO
10
 
 
OURE
11
 
 
 

14:00
SCH
KW
FC THY-THISTED (W)
4
 
 
SUNDBY BK (W)
5
 
 
 

14:00
SCH
KGrC
NARPES KRAFT
5
 
 
KAJHA
11
 
 

14:00
SCH
KGrC
OTP
10
 
 
KOMEETAT
12
 
 

14:00
SCH
BLW
BAYERN MUNICH (W)
7
 
 
WERDER BREMEN (W)
6
 
 
 

14:00
SCH
BLW
TURBINE POTSDAM (W)
5
 
 
MSV DUISBURG (W)
10
 
 
 

14:00
SCH
2Gr2
ALTA
4
 
 
TRAEFF
7
 
 

14:00
SCH
FNL
VELES MOSCOW
15
 
 
KAMAZ NABEREZHNYE CHELNY
4
 
 
 

14:00
SCH
2Gr4
AMKAR
4
 
 
FK NOVOSIBIRSK
5
 
 
 

14:00
SCH
2Gr4
NOSTA
9
 
 
ZENIT-IZHEVSK
8
 
 
 

14:00
SCH
D1N
PITEA IF
6
 
 
OREBRO SYRIANSKA
5
 
 

14:00
SCH
D1N
SOLLENTUNA FK
7
 
 
VASALUNDS IF
3
 
 

14:00
SCH
D1N
TEAM TG FF
16
 
 
MOTALA AIF FK
10
 
 

14:00
SCH
DS
IFK KALMAR (W)
11
 
 
PITEA IF (W)
6
 
 

14:00
SCH
ETT
IFOE BROMOELLA IF (W)
9
 
 
AELVSJOE AIK FF (W)
14
 
 
 

14:30
SCH
EL1
PLYMOUTH
4
 
 
IPSWICH
1
 
 
 

3.30

3.30

2.20

14:30
SCH
TRGrW
TROMSOE (W)
5
 
 
ASANE (W)
6
 
 
 

15:00
SCH
SL
CHENGDU QIANBAO
8
 
 
HENAN JIANYE
5
 
 

15:00
SCH
NTH
HOLSTEIN KIEL II
14
 
 
KICKERS EMDEN
19
 
 
 

15:00
SCH
NTH
TEUTONIA OTTENSEN
12
 
 
SCHWARZ-WEISS REHDEN
11
 
 
 

15:00
SCH
NTH
VFB PHOENIX LUBECK
15
 
 
HAMBURGER SV II
5
 
 
 

15:00
SCH
FNL
KRASNODAR 2
14
 
 
NEFTEKHIMIK
9
 
 
 

15:00
SCH
2Gr1
FC ALANIA VLADIKAVKAZ II
14
 
 
DRUZHBA MAYKOP
11
 
 
 

15:00
SCH
2Gr1
FC KUBAN-HOLDING
4
 
 
LEGION-DYNAMO
12
 
 
 

15:00
SCH
2Gr1
SPARTAK NALCHIK
6
 
 
SKA ROSTOV
7
 
 
 

15:00
SCH
SD
BURGOS
8
 
 
LEVANTE
12
 
 

3.50

3.10

2.25

15:00
SCH
ETT
SUNDSVALLS DFF (W)
10
 
 
LIDKOEPINGS FK (W)
5
 
 
 

15:30
SCH
AW
SAMPDORIA (W)
2
 
 
INTER (W)
5
 
 
 

15:45
SCH
KW
AGF (W)
8
 
 
BRONDBY (W)
2
 
 
 

15:45
SCH
CC
CLIFTONVILLE FC
 
 
QUEENS PARK
 
 
 
 

2.25

3.60

2.60

16:00
SCH
WSL
BRIGHTON (W)
11
 
 
READING (W)
12
 
 

16:00
SCH
Gr1
ANDORRA
3
 
 
LATVIA
1
 
 

16:00
SCH
Gr1
MOLDOVA
2
 
 
LIECHTENSTEIN
4
 
 

16:00
SCH
FRI21
SCOTLAND (U21)
 
 
NORTHERN IRELAND (U21)
 
 
 
 

1.57

3.75

4.75

16:00
SCH
NTH
VFV HILDESHEIM
6
 
 
BREMER SV
17
 
 
 

16:00
SCH
TRGrW
ARNA-BJORNAR (W)
2
 
 
ROA (W)
3
 
 
 

16:00
SCH
TRGrW
KOLBOTN (W)
8
 
 
LILLESTROM (W)
4
 
 
 

16:00
SCH
2L
RADUNIA STEZYCA
15
 
 
OLIMPIA ELBLAG
8
 
 
 

16:00
SCH
FNL
AKRON TOGLIATTI
17
 
 
FC UFA
12
 
 
 

16:00
SCH
FNL
SHINNIK YAROSLAVL
11
 
 
RUBIN
2
 
 
 

16:00
SCH
2Gr1
MASHUK-KMV
10
 
 
YESSENTUKI
13
 
 
 

16:00
SCH
2Gr1
TAGANROG
8
 
 
FC CHAYKA
1
 
 
 

16:00
SCH
2Gr4
ORENBURG 2
6
 
 
FC KHIMIK AUGUST
11
 
 
 

16:00
SCH
D1N
GEFLE IF
1
 
 
KARLSTAD BK
8
 
 

16:00
SCH
D1N
STOCKHOLM INTERNAZIONALE
12
 
 
UMEA FC
11
 
 

16:00
SCH
DS
AIK (W)
14
 
 
ESKILSTUNA UTD (W)
8
 
 

16:00
SCH
DS
UMEA IK (W)
13
 
 
KIF OREBRO DFF (W)
9
 
 

16:00
SCH
ETT
IFK NORRKOEPING (W)
4
 
 
TEAM TG FF (W)
11
 
 
 

16:00
SCH
ETT
VAXJO DFF (W)
1
 
 
RAEVAASENS KARLSKOGA (W)
13
 
 
 

17:00
SCH
PBN
TRISTAN SUAREZ
35
 
 
GIMNASIA JUJUY
25
 
 

1.61

3.80

5.75

17:00
SCH
WSL
LEICESTER (W)
9
 
 
ASTON VILLA (W)
3
 
 

17:00
SCH
WSL
WEST HAM (W)
5
 
 
MANCHESTER UTD (W)
2
 
 

17:00
SCH
YCGr
EIF
4
 
 
JAPS
5
 
 
 

1.60

3.75

4.50

17:00
SCH
YRGr
PK-35 VANTAA
5
 
 
PIF
6
 
 
 

17:00
SCH
BLW
SC FREIBURG (W)
4
 
 
FRANKFURT (W)
8
 
 
 

17:00
SCH
BLW
SGS ESSEN (W)
12
 
 
MEPPEN (W)
9
 
 
 

17:00
SCH
2Gr2
ASKER
13
 
 
EIDSVOLD TURN
11
 
 

17:00
SCH
D1
BRAY WANDERERS
7
 
 
WATERFORD FC
3
 
 

17:00
SCH
FNL
ARSENAL TULA
7
 
 
VOLGA ULYANOVSK
18
 
 
 

17:00
SCH
FNL
BALTIKA
3
 
 
ENISEY
6
 
 
 

17:00
SCH
FNL
VOLGAR ASTRAKHAN
8
 
 
ALANIA VLADIKAVKAZ
1
 
 
 

17:00
SCH
2Gr1
ROTOR VOLGOGRAD
2
 
 
DYNAMO STAVROPOL
9
 
 
 

17:00
SCH
2Gr4
TYUMEN
1
 
 
TORPEDO MIASS
7
 
 
 

17:00
SCH
PDR2
UE CORNELLA
19
 
 
CASTELLON
7
 
 
 

3.00

3.30

2.10

17:00
SCH
D1S
LJUNGSKILE SK
5
 
 
FALKENBERGS FF
3
 
 

17:00
SCH
CL
RENTISTAS
14
 
 
PLAZA COLONIA
13
 
 
 

2.62

3.00

2.75

17:15
SCH
SD
LUGO
17
 
 
OVIEDO
14
 
 

3.30

2.90

2.37

18:00
SCH
WSL
CHELSEA (W)
8
 
 
MANCHESTER CITY (W)
7
 
 

18:00
SCH
KGrC
JS HERCULES
4
 
 
OLS
3
 
 

18:00
SCH
PL
ADUANA STARS
2
 
 
SAMARTEX
11
 
 
 

18:00
SCH
PL
ASANTE KOTOKO
14
 
 
HEARTS OF OAK
13
 
 
 

18:00
SCH
PL
GOLD STARS
16
 
 
BECHEM UNITED
15
 
 
 

18:00
SCH
PL
KARELA
8
 
 
DREAMS FC
4
 
 
 

18:00
SCH
PL
KOTOKU ROYALS
9
 
 
NSOATREMAN
7
 
 
 

18:00
SCH
PL
REAL TAMALE UNITED
12
 
 
LEGON CITIES FC
10
 
 
 

18:00
SCH
FNL
FK MAKHACHKALA
5
 
 
RODINA
16
 
 
 

18:00
SCH
PDR1
PONTEVEDRA
11
 
 
REAL LINENSE
16
 
 
 

1.83

3.60

3.50

18:00
SCH
SDR1
CF CRISTO ATLETICO
15
 
 
BERGANTINOS
10
 
 
 

18:00
SCH
SDR1
MARINO DE LUANCO
3
 
 
ZAMORA
13
 
 
 

18:00
SCH
SDR2
ALFARO
9
 
 
TUDELANO
11
 
 
 

18:00
SCH
SDR2
TARAZONA
8
 
 
BEASAIN
14
 
 
 

18:00
SCH
SDR2
UTEBO
16
 
 
CD IZARRA
12
 
 
 

18:00
SCH
SDR3
UE OLOT
15
 
 
VALENCIA MESTALLA
8
 
 
 

18:00
SCH
PDFW
VILLARREAL (W)
15
 
 
BARCELONA (W)
4
 
 
 

18:30
SCH
PB
IQUIQUE
11
 
 
UNIVERSIDAD DE CONCEPCION
9
 
 

18:45
SCH
B
INDEPENDIENTE JUNIORS
2
 
 
ATLETICO SANTO DOMINGO
8
 
 

19:00
SCH
Gr3
AZERBAIJAN
2
 
 
KAZAKHSTAN
1
 
 

19:00
SCH
Gr3
SLOVAKIA
3
 
 
BELARUS
4
 
 

19:00
SCH
AP
DEPORTIVO ACHUAPA
6
 
 
SANTA LUCIA
12
 
 
 

19:00
SCH
PDR1
CULTURAL LEONESA
8
 
 
CORDOBA
1
 
 
 

3.20

4.00

1.83

19:00
SCH
PDR1
FUENLABRADA
7
 
 
CF TALAVERA DE LA REINA
19
 
 
 

19:00
SCH
PDR2
GIMNASTIC
16
 
 
AMOREBIETA
9
 
 
 

1.95

2.87

4.00

19:00
SCH
PDR2
NUMANCIA
20
 
 
LA NUCIA
10
 
 
 

1.90

3.30

3.50

19:00
SCH
SDR1
COMPOSTELA
11
 
 
UP LANGREO
18
 
 
 

19:00
SCH
SDR2
GERNIKA
13
 
 
RACING RIOJA
18
 
 
 

19:00
SCH
SDR3
ALZIRA
17
 
 
TERUEL
2
 
 
 

19:00
SCH
SDR4
ANTEQUERA CF
2
 
 
CARTAGENA B
16
 
 
 

19:00
SCH
SDR4
CD EL EJIDO 2012
15
 
 
GRANADA CF B
5
 
 
 

19:00
SCH
SDR4
YECLANO DEPORTIVO
9
 
 
VELEZ CF
6
 
 
 

19:00
SCH
SDR5
GUADALAJARA
9
 
 
ALCORCON B
16
 
 
 

19:00
SCH
SDR5
VILLANOVENSE
12
 
 
LEGANES B
17
 
 
 

19:30
SCH
SD
ALBACETE
10
 
 
FC ANDORRA
11
 
 

1.95

3.50

3.80

19:30
SCH
SD
EIBAR
6
 
 
RACING SANTANDER
21
 
 

1.61

3.60

6.50

19:30
SCH
SDR1
BURGOS PROMESAS
17
 
 
OURENSE
16
 
 
 

19:30
SCH
SD
CA CERRO
3
 
 
ATENAS
9
 
 
 

19:30
SCH
SD
CENTRAL ESPANOL
12
 
 
PROGRESO
7
 
 
 

19:30
SCH
SD
JUVENTUD
10
 
 
URUGUAY MONTEVIDEO
4