Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

Sweden - Ettan Norra - R24
Standings

14:00
SCH
D1N
PITEA IF
6
 
 
OREBRO SYRIANSKA
5
 
 

14:00
SCH
D1N
SOLLENTUNA FK
7
 
 
VASALUNDS IF
3
 
 

14:00
SCH
D1N
TEAM TG FF
16
 
 
MOTALA AIF FK
10
 
 

16:00
SCH
D1N
GEFLE IF
1
 
 
KARLSTAD BK
8
 
 

16:00
SCH
D1N
STOCKHOLM INTERNAZIONALE
12
 
 
UMEA FC
11
 
 

Sweden - Ettan Soedra - R24
Standings

17:00
SCH
D1S
LJUNGSKILE SK
5
 
 
FALKENBERGS FF
3
 
 

Sweden - 2. Division Norra Svealand - R23
Standings

14:00
FTR
D2NS
FC GUTE
11
 
 
IFK UPPSALA
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
D2NS
FC JAERFAELLA
7
 
 
KVARNSVEDENS IK
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
D2NS
IFK STOCKSUND
2
 
 
IFK OSTERAKER
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
Sweden - 2. Division Soedra Svealand - R23
Standings

15:00
FTR
D2SS
SMEDBY AIS
8
 
 
IK SLEIPNER
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
D2SS
TROSA-VAGNHARAD SK
13
 
 
ASSYRISKA UNITED IK
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
D2SS
VARMBOLS FC
14
 
 
IFK ESKILSTUNA
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
Sweden - 2. Division Norra Goetaland - R23
Standings

15:00
FTR
D2NG
IK GAUTHIOD
3
 
 
NORDVARMLAND
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
D2NG
YXHULTS IK
4
 
 
VANERSBORGS FK
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
Sweden - 2. Division Soedra Goetaland - R23
Standings

15:00
FTR
D2SG
FK KARLSKRONA
10
 
 
HOEGSBY IK
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
D2SG
OSTERLEN FF
6
 
 
ROSENGARD
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
D2SG
KRISTIANSTAD FC
8
 
 
ASARUMS IF
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
Sweden - 2. Division Vaestra Goetaland - R23
Standings

17:00
FTR
D2VG
ONSALA
6
 
 
ASSYRISKA BK
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
Sweden - Damallsvenskan Women - R21
Standings

14:00
SCH
DS
IFK KALMAR (W)
11
 
 
PITEA IF (W)
6
 
 

16:00
SCH
DS
AIK (W)
14
 
 
ESKILSTUNA UTD (W)
8
 
 

16:00
SCH
DS
UMEA IK (W)
13
 
 
KIF OREBRO DFF (W)
9
 
 

Sweden - Elitettan Women - R21
Standings

14:00
SCH
ETT
IFOE BROMOELLA IF (W)
9
 
 
AELVSJOE AIK FF (W)
14
 
 
 

15:00
SCH
ETT
SUNDSVALLS DFF (W)
10
 
 
LIDKOEPINGS FK (W)
5
 
 
 

16:00
SCH
ETT
IFK NORRKOEPING (W)
4
 
 
TEAM TG FF (W)
11
 
 
 

16:00
SCH
ETT
VAXJO DFF (W)
1
 
 
RAEVAASENS KARLSKOGA (W)
13
 
 
 

SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
BRK: Break Between Periods
H/T: Half Time
PEN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score