app-icon
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

14:00
1 HF
45+
EN
UMEA FC
2
 
 
VASALUNDS IF
6
1
 
0
0
 

14:30
2 HF
90+
CL
GUANGXI BAOYUN
4
 
 
GUANGZHOU FC
7
 
 
1
1
3
4
 

14:30
2 HF
90+
CL
HEBEI KUNGFU
5
 
 
NANJING CITY FC
8
 
 
2
1
2
1
 

14:30
2 HF
90+
3DPG
VSK AARHUS
3
 
1
ISHOJ IF
2
 
 
0
0
0
1
 

14:30
2 HF
90+
SLDA
SPARTAK KOSTROMA
1
 
 
TEKSTILSHTIK IVANOVO
5
 
 
0
0
0
0
 

15:00
2 HF
80'
3DPG
NAESBY
4
 
 
AVARTA
6
 
 
4
0
5
1
 

15:00
2 HF
79'
2DRG
FREMAD AMAGER
1
 
 
THISTED FC
5
 
 
0
1
0
1
 

15:00
2 HF
83'
2DRG
HIK
4
 
 
BRABRAND
6
 
 
0
1
0
1
 

15:00
2 HF
82'
2DRG
SKIVE
2
 
 
FA 2000
3
 
 
3
1
3
1
 

15:00
2 HF
77'
L1P
BALI UNITED PUSAM
 
1
PUSAMANIA BORNEO
 
 
 
0
0
0
0
 

15:00
2 HF
78'
2DA2
GRORUD
9
 
 
GJOVIK-LYN
12
 
 
6
0
7
0
 

15:00
2 HF
82'
2DA2
ULL-KISA
8
 
 
KJELSAS
1
 
 
0
2
0
2
 

15:00
2 HF
77'
IL
STAL STALOWA WOLA
4
 
 
ZAGLEBIE LUBIN II
9
 
 
0
0
1
1
 

15:00
2 HF
78'
IL
STOMIL OLSZTYN
17
 
 
RADUNIA STEZYCA
8
 
 
1
3
1
3
 

15:00
2 HF
76'
IL
WISLA PULAWY
11
 
1
POGON SIEDLCE
2
 
 
0
1
0
2
 

15:00
2 HF
78'
SLDB
DYNAMO SAINT PETERSBURG
11
 
 
SATURN RAMENSKOYE
10
 
 
1
2
2
2
 

15:00
2 HF
80'
LALI
OSASUNA
11
1
 
VILLARREAL
8
2
 
1
0
1
1

2.70

3.70

2.45

15:15
H/T
H/T
LS
SABAH
3
 
 
KUCHING FA
8
 
 
0
0
0
0
 

15:15
2 HF
63'
VL
HO CHI MINH CITY
9
 
 
HOANG ANH GIA LAI
11
 
 
1
1
1
1
 

15:30
H/T
H/T
PL
CHORNOMORETS ODESA
10
 
 
DNIPRO-1
4
 
 
0
1
0
1
 

15:30
H/T
H/T
PL
POLISSYA ZHYTOMYR
6
 
 
SHAKHTAR DONETSK
1
 
 
2
0
2
0
 

15:30
H/T
H/T
PL
RUKH LVIV
5
 
 
DYNAMO KYIV
2
 
 
0
0
0
0
 

16:00
1 HF
36'
SRGr
RANDERS FC
1
 
 
VEJLE
3
 
 
0
0

1.57

4.10

5.25

16:00
1 HF
38'
SRGr
VIBORG
2
 
 
ODENSE
5
 
 
0
1

1.75

4.20

3.90

16:00
1 HF
36'
KLW
ILVES (W)
3
 
 
KUPS (W)
2
 
 
0
0
 

16:00
1 HF
34'
1D
AFTURELDING
12
 
 
GRINDAVIK
10
 
 
0
0
 

16:00
1 HF
38'
VIRS
FS METTA LU
7
 
 
GROBINA
8
 
 
0
0
 

16:00
1 HF
36'
AL
HEGELMANN LITAUEN
3
 
 
DZIUGAS
2
 
 
0
0
 

16:00
1 HF
37'
2DA2
STRINDHEIM
4
 
 
ALTA
10
 
 
0
0
 

16:00
1 HF
38'
TW
LILLESTROM (W)
5
 
 
ROA (W)
6
 
 
0
0
 

16:00
1 HF
37'
TW
SANDVIKEN (W)
3
 
 
STABAEK (W)
4
 
 
0
0
 

16:00
1 HF
35'
PSL
CHIPPA UNITED
12
 
 
SEKHUKHUNE UNITED
6
 
 
0
0
 

16:00
1 HF
38'
PSL
MAMELODI SUNDOWNS
1
 
 
CAPE TOWN CITY
7
 
 
0
0
 

16:00
1 HF
38'
PSL
ORLANDO PIRATES
3
 
 
SUPERSPORT UNITED
5
 
 
0
0
 

16:00
1 HF
38'
PSL
RICHARDS BAY FC
15
 
 
STELLENBOSCH FC
2
 
 
2
0
 

16:00
1 HF
37'
DW
IFK NORRKOEPING (W)
5
 
 
LINKOPINGS (W)
12
 
 
0
0
 

16:00
1 HF
35'
EW
ESKILSTUNA UTD (W)
6
 
 
ALINGSAAS FC UNITED (W)
1
 
 
1
0
 

16:00
1 HF
38'
PL
AZAM
2
 
 
KAGERA SUGAR
9
 
 
0
0
 

16:00
1 HF
33'
PL
COASTAL UNION
4
 
 
JKT TANZANIA
10
 
 
0
0
 

16:00
1 HF
38'
PL
IHEFU FC
7
 
 
DODOMA JIJI FC
12
 
 
0
1
 

16:00
1 HF
35'
PL
SIMBA SC
3
 
 
KMC
5
 
 
1
0
 

16:00
1 HF
38'
PL
SINGIDA BIG STARS
11
 
 
GEITA GOLD FC
15
 
 
2
0
 

16:00
1 HF
33'
PL
YOUNG AFRICANS
1
 
 
KITAYOSCE FC
14
 
 
1
0
 

16:00
1 HF
33'
SD
JUVENTUD
2
 
 
LA LUZ
13
 
 
1
0
 

15:00
SCH
3DA1
BJARG
4
 
 
AASANE 2
8
 
 
 

15:00
SCH
3DA1
SANDVIKEN
3
 
 
IL FROEYA
12
 
 
 

15:00
SCH
3DA1
STORD IL
9
 
 
FANA
2
 
 
 

15:00
SCH
3DA2
ODD BALLKLUBB 2
7
 
 
MADLA
12
 
 
 

15:00
SCH
3DA2
START 2
11
 
 
PORS GRENLAND
1
 
 
 

15:00
SCH
3DA3
NORDSTRAND
1
 
 
BAERUM
5
 
 
 

15:00
SCH
3DA3
OPPSAL
10
 
 
ULLERN
9
 
 
 

16:00
SCH
3DA1
ASKOY
6
 
 
OS
1
 
 
 

16:00
SCH
3DA1
FOERDE
5
 
 
LODDEFJORD
10
 
 
 

16:00
SCH
3DA2
BRODD
3
 
 
VINDBJART
4
 
 
 

16:00
SCH
3DA2
SANDEFJORD 2
10
 
 
VIGOER
13
 
 
 

16:00
SCH
3DA2
SANDNES 2
8
 
 
MANDALSKAMERATENE
14
 
 
 

16:00
SCH
3DA3
AASKOLLEN
13
 
 
FLINT
11
 
 
 

16:00
SCH
3DA4
BYASEN
9
 
 
TILLER
8
 
 
 

16:00
SCH
3DA4
VERDAL
13
 
 
RANA FK
3
 
 
 

16:00
SCH
3DA5
AALESUND 2
3
 
 
FUNNEFOSS-VORMSUND
10
 
 
 

16:00
SCH
3DA5
GJELLERASEN
11
 
 
SPJELKAVIK
7
 
 
 

16:00
SCH
3DA5
READY
8
 
 
LOKOMOTIV OSLO
1
 
 
 

16:00
SCH
3DA6
ELVERUM
5
 
 
SPRINT JELOY
9
 
 
 

16:30
SCH
TD
DE TREFFERS
2
 
 
SPAKENBURG
1
 
 
 

16:30
SCH
TD
KONINKLIJKE HFC
11
 
 
JONG ALMERE CITY FC
9
 
 
 

16:30
SCH
TD
RIJNSBURGSE BOYS
12
 
 
NOORDWIJK
14
 
 
 

16:30
SCH
TD
SCHEVENINGEN
15
 
 
KOZAKKEN BOYS
17
 
 
 

16:30
SCH
TW
VALERENGA (W)
1
 
 
ASANE (W)
9
 
 
 

16:30
SCH
PL
KRASNODAR
3
 
 
DINAMO MOSCOW
1
 
 

16:30
SCH
PL
ORENBURG
12
 
 
SPARTAK MOSCOW
5
 
 

17:00
SCH
FC
MANCHESTER CITY
 
 
MANCHESTER UTD
 
 
 

1.29

6.00

9.50

17:00
SCH
VEIK
HJK HELSINKI
4
 
 
ILVES
1
 
 
 

2.30

3.50

2.60

17:00
SCH
KLW
ALAND UNITED (W)
4
 
 
PK-35 (W)
7
 
 
 

17:00
SCH
1D
GROTTA
4
 
 
LEIKNIR REYKJAVIK
9
 
 
 

17:00
SCH
1D
THOR AKUREYRI
3
 
 
KEFLAVIK
8
 
 
 

17:00
SCH
2D
FJARDABYGGD-LEIKNIR
6
 
 
REYNIR S.
11
 
 
 

17:00
SCH
2DA1
HODD
7
 
 
KVIK HALDEN
14
 
 
 

17:00
SCH
2DA1
NOTODDEN
13
 
 
ORN-HORTEN
10
 
 
 

17:00
SCH
3DA2
STAAL JORPELAND
6
 
 
FRAM LARVIK
9
 
 
 

17:00
SCH
3DA6
FLOYA
3
 
 
HONEFOSS
1
 
 
 

17:00
SCH
SLDB
DYNAMO MAKHACHKALA 2
17
 
 
FC KUBAN-HOLDING
8
 
 
 

17:00
SCH
SLDB
FC ROSTOV II
7
 
 
ASTRAKHAN
1
 
 
 

17:00
SCH
SLDB
RUBIN YALTA
2
 
 
SKCF SEVASTOPOL
3
 
 
 

17:00
SCH
FC
CELTIC
 
 
RANGERS
 
 
 
 

1.75

3.70

4.20

17:00
SCH
ALLS
GAIS
3
 
 
HACKEN
5
 
 
 

3.00

3.75

2.15

17:00
SCH
EN
ASSYRISKA UNITED IK
1
 
 
KARLSTAD BK
9
 
 
 

17:00
SCH
ES
FALKENBERGS FF
1
 
 
OSKARSHAMNS AIK
9
 
 
 

17:00
SCH
EW
MALLBACKEN (W)
7
 
 
IFK KALMAR (W)
14
 
 
 

17:15
SCH
LALI
REAL SOCIEDAD
6
 
 
ATLETICO MADRID
4
 
 

2.55

3.30

2.75

17:30
SCH
EQ
EMMEN
 
 
NAC BREDA
 
 
 
 

2.90

3.40

2.35

17:30
SCH
SLQ
ZEMPLIN MICHALOVCE
 
 
FC PETRZALKA 1898
 
 
 
 

17:30
SCH
LICG
ETOILE DU SAHEL
5
 
 
STADE TUNISIEN
3
 
 
 

18:00
SCH
PL
NEFTCHI BAKU
2
 
 
SABAH FK
4
 
 
 

18:00
SCH
PL
SUMQAYIT
5
 
 
QABALA
10
 
 
 

18:00
SCH
PL
ZIRA
3
 
 
SABAIL
7
 
 
 

18:00
SCH
HNL
NK VARAZDIN
6
 
 
NK OSIJEK
4
 
 
 

18:00
SCH
FNL
DUKLA PRAHA
1
 
 
SPARTA PRAHA B
11
 
 
 

18:00
SCH
FNL
FK PRIBRAM
15
 
 
VYSKOV
3
 
 
 

18:00
SCH
FNL
KROMERIZ
16
 
 
TABORSKO
4
 
 
 

18:00
SCH
FNL
LISEN
7
 
 
MFK CHRUDIM
6
 
 
 

18:00
SCH
FNL
OPAVA
10
 
 
VYSOCINA JIHLAVA
13
 
 
 

18:00
SCH
FNL
SIGMA OLOMOUC B
2
 
 
VARNSDORF
12
 
 
 

18:00
SCH
FNL
VIKTORIA ZIZKOV
5
 
 
PROSTEJOV
14
 
 
 

18:00
SCH
FNL
VLASIM
8
 
 
FC ZBROJOVKA BRNO
9
 
 
 

18:00
SCH
PL
EL DAKHLEYA
18
 
 
AL MOKAWLOON
17
 
 
 

18:00
SCH
PL
ACCRA LIONS
7
 
 
BECHEM UNITED
6
 
 
 

18:00
SCH
PL
ADUANA STARS
3
 
 
NATIONS FC
2
 
 
 

18:00
SCH
PL
KARELA
14
 
 
NSOATREMAN
5
 
 
 

18:00
SCH
NI
KOZARMISLENY
5
 
 
NYIREGYHAZA
1
 
 
 

18:00
SCH
1D
IR
6
 
 
DALVIK/REYNIR
7
 
 
 

18:00
SCH
2D
VIKINGUR OLAFSVIK
3
 
 
SELFOSS
1
 
 
 

18:00
SCH
VIRS
TUKUMS 2000-TSS
5
 
 
RIGAS FUTBOLA SKOLA
1
 
 
 

18:00
SCH
3DA6
HAMARKAMERATENE 2
4
 
 
FYLLINGSDALEN
11
 
 
 

18:00
SCH
SLDB
DRUZHBA MAYKOP
10
 
 
LEGION-DYNAMO
5
 
 
 

18:30
SCH
2L
FC LIEFERING
7
 
 
SV LAFNITZ
10
 
 

18:30
SCH
2L
FIRST VIENNA FC 1894
4
 
 
SKU AMSTETTEN
16
 
 

18:30
SCH
2L
GRAZER AK
1
 
 
KAPFENBERGER SV
11
 
 

18:30
SCH
2L
LEOBEN
5
 
 
STURM GRAZ (AM)
15
 
 

18:30
SCH
2L
RIED
2
 
 
FC DORNBIRN 1913
14
 
 

18:30
SCH
2L
SV HORN
8
 
 
SKN ST. POLTEN
9
 
 

18:30
SCH
2L
SV STRIPFING-WEIDEN
12
 
 
FLORIDSDORFER AC
3
 
 

18:30
SCH
2L
SW BREGENZ
13
 
 
ADMIRA WACKER
6
 
 

18:30
SCH
2D
AEGIR
2
 
 
HOTTUR HUGINN
7
 
 
 

18:30
SCH
LHCG
BNEI SAKHNIN
6
 
 
HAPOEL BEER SHEVA
3
 
 
 

18:30
SCH
LHCG
MACCABI HAIFA
2
 
 
HAPOEL HAIFA
4
 
 
 

18:30
SCH
LHCG
MACCABI TEL AVIV
1
 
 
MACCABI BNEI RAINA
5
 
 
 

18:30
SCH
EKST
JAGIELLONIA
1
 
 
WARTA POZNAN
15
 
 

1.42

4.75

5.75

18:30
SCH
EKST
LECH POZNAN
4
 
 
KORONA KIELCE
16
 
 

2.15

3.60

2.88

18:30
SCH
EKST
LEGIA WARSZAWA
3
 
 
ZAGLEBIE LUBIN
8
 
 

1.55

4.20

4.75

18:30
SCH
EKST
LKS LODZ
18
 
 
STAL MIELEC
11
 
 

2.50

3.50

2.45

18:30
SCH
EKST
POGON SZCZECIN
7
 
 
GORNIK ZABRZE
5
 
 

1.80

3.80

3.60

18:30
SCH
EKST
PUSZCZA NIEPOLOMICE
14
 
 
PIAST GLIWICE
9
 
 

2.35

3.00

3.10

18:30
SCH
EKST
RADOMIAK RADOM
13
 
 
WIDZEW LODZ
10
 
 

2.20

3.10

3.10

18:30
SCH
EKST
RAKOW CZESTOCHOWA
6
 
 
SLASK WROCLAW
2
 
 

2.30

3.60

2.63

18:30
SCH
EKST
RUCH CHORZOW
17
 
 
CRACOVIA KRAKOW
12
 
 

2.60

3.60

2.30

18:30
SCH
ALLS
MJALLBY AIF
4
 
 
DJURGARDEN
2
 
 
 

3.20

3.30

2.25

18:30
SCH
PDA
MIRAMAR MISIONES
16
 
 
MONTEVIDEO WANDERERS
9
 
 
 

18:45
SCH
PN
SAN TELMO
3
 
 
COLON SANTA FE
1
 
 
 

19:00
SCH
L1
USM ALGER
5
 
 
ASO CHLEF
9
 
 
 

19:00
SCH
FS
AL-AIN FC
 
 
YOKOHAMA F. MARINOS
 
 
 
 

19:00
SCH
CUP
FC NEMAN GRODNO
 
 
FC ISLOCH MINSK RAION
 
 
 
 

19:00
SCH
PB
DEPORTES LA SERENA
1
 
 
RANGERS DE TALCA
2
 
 
 

19:00
SCH
1LPM
HRADEC KRALOVE
 
 
TEPLICE
 
 
 

1.95

3.60

3.30

19:00
SCH
1LRG
BOHEMIANS 1905
1
 
 
PARDUBICE
3
 
 

1.70

3.80

3.90

19:00
SCH
1LRG
FK JABLONEC
2
 
 
FC FASTAV ZLIN
6
 
 

2.88

3.70

2.10

19:00
SCH
1LRG
KARVINA
4
 
 
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
5
 
 

2.15

3.10

3.20

19:00
SCH
FS
BARCELONA (W)
 
 
LYON (W)
 
 
 
 

19:00
SCH
PL
HB TORSHAVN
2
 
 
IF FUGLAFJORDUR
10
 
 
 

19:00
SCH
PL
NSI RUNAVIK
4
 
 
B36 TORSHAVN
5
 
 
 

19:00
SCH
BD
KR REYKJAVIK
7
 
 
VESTRI
10
 
 
 

19:00
SCH
SA
JUVENTUS
3
 
 
MONZA
12
 
 

1.45

4.75

6.50

19:00
SCH
AL
FK PANEVEZYS
10
 
 
FK ZALGIRIS KAUNAS
5
 
 
 

19:00
SCH
ELIT
FREDRIKSTAD
3
 
 
TROMSO
16
 
 

1.80

3.60

4.50

19:00
SCH
2DA1
JERV
4
 
 
FLEKKEROY
12
 
 
 

19:00
SCH
L1A
SPORT HUANCAYO
12
 
 
UTC
14
 
 
 

19:00
SCH
WPDW
PEAMOUNT UNITED (W)
4
 
 
DLR WAVES (W)
11
 
 
 

19:00
SCH
SLCG
FK PARTIZAN
2
 
 
RADNICKI 1923
4
 
 
 

19:00
SCH
SL
SIVASSPOR
8
 
 
KAYSERISPOR
13
 
 

19:00
SCH
NISA
GEORGIA LIONS FC
5
 
 
MICHIGAN STARS
3
 
 
 

19:30
SCH
PN
TRISTAN SUAREZ
29
 
 
SAN MARTIN S.J.
4
 
 
 

19:30
SCH
PD
HUACHIPATO
13
 
 
EVERTON DE VINA
8
 
 
 

19:30
SCH
LALI
ALMERIA
20
 
 
CADIZ
18
 
 

2.15

3.70

3.10

19:30
SCH
LALI
RAYO VALLECANO
16
 
 
ATHLETIC BILBAO
5
 
 

3.10

3.40

2.35

20:00
SCH
FS
AL AHLY CAIRO
 
 
ESPERANCE ST
 
 
 
 

20:00
SCH
CF
BFC DYNAMO
 
 
MONACO
 
 
 
 

20:00
SCH
BD
IA AKRANES
6
 
 
VIKINGUR REYKJAVIK
1
 
 
 

20:00
SCH
2D
KORMAKUR-HVOET
9
 
 
HAUKAR
4
 
 
 

20:00
SCH
1C
FK DECIC
1
 
 
ARSENAL TIVAT
7
 
 
 

20:00
SCH
1C
FK MLADOST DG
8
 
 
JEDINSTVO BIJELO POLJE
9
 
 
 

20:00
SCH
1C
FK PETROVAC
6
 
 
BUDUCNOST PODGORICA
2
 
 
 

20:00
SCH
1C
MORNAR
3
 
 
JEZERO
5
 
 
 

20:00
SCH
1C
RUDAR PLJEVLJA
10
 
 
SUTJESKA
4
 
 
 

20:00
SCH
WPDW
WEXFORD YOUTHS (W)
8
 
 
TREATY UNITED (W)
6
 
 
 

20:00
SCH
SLCG
CRVENA ZVEZDA
1
 
 
CUKARICKI
6
 
 
 

20:00
SCH
SLCG
VOJVODINA
5
 
 
MLADOST LUCANI
7
 
 
 

20:00
SCH
PF1
CELTA VIGO B
4
 
 
BARCELONA B
3
 
 
 

20:00
SCH
PF1
CULTURAL LEONESA
6
 
 
SESTAO RIVER
14
 
 
 

20:00
SCH
PF1
DEPORTIVO LA CORUNA
1
 
 
REAL UNION
13
 
 
 

20:00
SCH
PF1
FUENLABRADA
15
 
 
UE CORNELLA
18
 
 
 

20:00
SCH
PF1
GIMNASTIC
2
 
 
RAYO MAJADAHONDA
20
 
 
 

20:00
SCH
PF1
LUGO
9
 
 
SABADELL
16