Information
share to viberViber
share to viberViber
Tables - Results & Fixtures
STATISTICS
TABLES
RES & FIX
Sorted by kick off
HT
FT
ET
PN
14:00
2 HF
90+
SHOW GAMES FROM PHILIPPINES
CERES FC
3
 
 
JPV MARIKINA
6
 
1
2
0
2
2
14:00
E/T
97'
SHOW GAMES FROM THAILAND
SUPHANBURI
 
 
BANGKOK UNITED
 
 
 
0
0
0
0
0
0
14:30
2 HF
72'
SHOW GAMES FROM INDONESIA
PERSEGRES GRESIK UNITED
18
 
 
PERSERU SERUI
16
 
 
0
2
2
4
14:30
2 HF
71'
SHOW GAMES FROM WORLD (FIFA)
GHANA (U17)
1
 
NIGER (U17)
 
 
 
1
0
1
0
15:00
H/T
H/T
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)
BENFICA (U19)
2
 
 
MANCHESTER UTD (U19)
1
 
 
1
0
1
0
 
15:00
H/T
H/T
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)
CHELSEA (U19)
1
 
 
ROMA (U19)
3
 
 
0
1
0
1
 
15:00
H/T
H/T
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)
ESBJERG (U19)
 
 
KAPA (U19)
 
 
 
2
0
2
0
15:00
H/T
H/T
SHOW GAMES FROM KENYA
NAKUMATT
12
 
 
TUSKER
6
 
 
0
0
0
0
15:00
H/T
H/T
SHOW GAMES FROM MONTENEGRO
FK DECIC
9
 
 
FK MLADOST PODGORICA
6
 
 
0
0
0
0
15:00
H/T
H/T
SHOW GAMES FROM MONTENEGRO
KOM
8
 
 
ISKRA DANILOVGRAD
5
 
 
0
0
0
0
15:00
H/T
H/T
SHOW GAMES FROM MONTENEGRO
RUDAR PLJEVLJA
7
 
 
FK GRBALJ
4
 
 
0
1
0
1
15:00
H/T
H/T
SHOW GAMES FROM MONTENEGRO
SUTJESKA
1
 
 
FK PETROVAC
10
 
 
2
0
2
0
15:00
H/T
H/T
SHOW GAMES FROM THAILAND
CHIANGRAI UNITED
 
 
BURIRAM UNITED
 
 
 
0
0
0
0
15:30
1 HF
28'
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)
SERBIA (U17)
3
 
 
GIBRALTAR (U17)
2
 
 
1
0
15:30
1 HF
29'
SHOW GAMES FROM FYR MACEDONIA
AKADEMIJA PANDEV
 
 
FK SILEKS
 
 
 
0
0
15:30
1 HF
29'
SHOW GAMES FROM FYR MACEDONIA
BOREC VELES
 
 
PELISTER
 
 
 
0
0
15:30
1 HF
31'
SHOW GAMES FROM FYR MACEDONIA
FK POBEDA
 
 
BREGALNICA STIP
 
 
 
0
0
15:30
1 HF
32'
SHOW GAMES FROM FYR MACEDONIA
FK STRUGA
 
 
FK RENOVA
 
 
 
0
1
15:30
1 HF
32'
SHOW GAMES FROM FYR MACEDONIA
GORNO LISICE
 
 
FK SKOPJE
 
 
 
0
1
15:30
1 HF
31'
SHOW GAMES FROM FYR MACEDONIA
SHKENDIJA
 
 
FK RABOTNICKI
 
 
 
1
0
15:30
1 HF
32'
SHOW GAMES FROM SLOVAKIA
ISKRA BORCICE
 
 
ZEMPLIN MICHALOVCE
 
 
 
0
0
15:30
1 HF
31'
SHOW GAMES FROM SLOVAKIA
TATRAN LIPT. MIKULAS
 
 
LOKOMOTIVA ZVOLEN
 
 
 
0
0
16:00
1 HF
1'
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)
NK LOKOMOTIVA ZAGREB (U19)
 
 
DINAMO BUCURESTI (U19)
 
 
 
0
0
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM OMAN
FANJA SC
13
 
 
SAHAM
4
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM POLAND
PUSZCZA NIEPOLOMICE
12
 
 
RUCH CHORZOW
18
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM POLAND
RAKOW CZESTOCHOWA
6
 
 
PODBESKIDZIE
7
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM SLOVAKIA
MFK SPARTAK MEDZEV
 
 
DUNAJSKA STREDA
 
 
 
16:00
Sch
SHOW GAMES FROM UGANDA
MAROONS FC
12
 
 
SC VILLA
5
 
 
16:15
Sch
SHOW GAMES FROM OMAN
MRBAT
5
 
 
AL-MUDHAIBI SC
14
 
 
16:30
Sch
SHOW GAMES FROM CZECH REPUBLIC
FK OLYMPIA PRAHA
5
 
 
HRADEC KRALOVE
8
 
 
16:30
Sch
SHOW GAMES FROM UGANDA
VIPERS FC
4
 
 
SOANA FC
15
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)
ANDERLECHT (U19)
4
 
 
PSG (U19)
2
 
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)
BARCELONA (U19)
1
 
 
OLYMPIAKOS (U19)
3
 
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)
BAYERN MUNICH (U19)
1
 
 
CELTIC (U19)
3
 
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)
JUVENTUS (U19)
2
 
 
SPORTING CP (U19)
4
 
 
 
17:00
Sch
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)
KRASNODAR (U19)
 
 
KAIRAT ALMATY (U19)
 
 
 
17:15
Sch
SHOW GAMES FROM OMAN
AL-ORUBA
7
 
 
OMAN CLUB
12
 
 
17:30
Sch
SHOW GAMES FROM ITALY
PISA
 
 
PONTEDERA
 
 
 
17:30
Sch
SHOW GAMES FROM WORLD (FIFA)
BRAZIL (U17)
 
 
HONDURAS (U17)
 
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)
BUDAPEST HONVED (U19)
 
 
SUTJESKA (U19)
 
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)
MACCABI HAIFA (U19)
 
 
BRODARAC (U19)
 
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)
SPARTA PRAHA (U19)
 
 
F91 DUDELANGE (U19)
 
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM GEORGIA
SHUKURA
10
 
 
CHIKHURA SACHKHERE
6
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM SLOVAKIA
MSK ZILINA
 
 
ZP SPORT PODBREZOVA
 
 
 
18:00
Sch
SHOW GAMES FROM SLOVAKIA
SPARTAK TRNAVA
 
 
SPISSKA NOVA VES
 
 
 
18:15
Sch
SHOW GAMES FROM OMAN
AL-NAHDA CLUB
10
 
 
AL-SUWAIQ SC
1
 
 
18:15
Sch
SHOW GAMES FROM OMAN
MUSCAT CLUB
11
 
 
AL-NASR SALALAH
3
 
 
18:30
Sch
SHOW GAMES FROM OMAN
AL-SALAM
8
 
 
AL-SHABAB SEEB
2
 
 
18:30
Sch
SHOW GAMES FROM SLOVAKIA
SLOVAN BRATISLAVA
 
 
FC NITRA
 
 
 
19:00
Sch
SHOW GAMES FROM CROATIA
NK VARAZDIN
 
 
HNK CIBALIA
 
 
 
19:00
Sch
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)
QARABAG
4
 
 
ATLETICO MADRID
3
 
 
19:00
Sch
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)
FC SABURTALO (U19)
 
 
BURSASPOR (U19)
 
 
 
19:00
Sch
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)
VLLAZNIA (U19)
 
 
ZIMBRU CHISINAU(U19)
 
 
 
19:00
Sch
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)
ZELJEZNICAR (U19)
 
 
LUDOGORETS (U19)
 
 
 
19:00
Sch
SHOW GAMES FROM ITALY
RAVENNA
 
 
REGGIANA
 
 
 
19:00
Sch
SHOW GAMES FROM LATVIA
FK LIEPAJA
 
 
RIGA FC
 
 
 
 
19:00
Sch
SHOW GAMES FROM MONTENEGRO
BUDUCNOST PODGORICA
2
 
 
ZETA
3
 
 
19:00
Sch
SHOW GAMES FROM SLOVENIA
ALUMINIJ
 
 
KRKA
 
 
 
19:15
Sch
SHOW GAMES FROM OMAN
DHOFAR
6
 
 
SOHAR
9
 
 
19:30
Sch
SHOW GAMES FROM ECUADOR
INDEPEND. DEL VALLE
4
 
 
DELFIN SC
1
 
 
19:30
Sch
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)
MOLDE (U19)
 
 
UCD (19)
 
 
 
19:30
Sch
SHOW GAMES FROM ITALY
GUBBIO
 
 
SAMBENEDETTESE
 
 
 
19:30
Sch
SHOW GAMES FROM ITALY
VICENZA
 
 
PORDENONE
 
 
 
19:45
Sch
SHOW GAMES FROM BELARUS
FC DNEPR MOGILEV
11
 
 
FC ISLOCH MINSK R.
15
 
 
20:00
Sch
SHOW GAMES FROM POLAND
POGON SIEDLCE
13
 
 
OLIMPIA GRUDZIADZ
9
 
 
20:00
Sch
SHOW GAMES FROM POLAND
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
17
 
 
CHROBRY GLOGOW
4
 
 
20:00
Sch
SHOW GAMES FROM SLOVAKIA
MFK SKALICA
 
 
MFK RUZOMBEROK
 
 
 
20:30
Sch
SHOW GAMES FROM SOUTH AFRICA
AMAZULU
9
 
 
POLOKWANE CITY
14
 
 
20:30
Sch
SHOW GAMES FROM SOUTH AFRICA
BAROKA FC
1
 
 
GOLDEN ARROWS
2
 
 
20:30
Sch
SHOW GAMES FROM SOUTH AFRICA
CHIPPA UNITED
12
 
 
MARITZBURG UTD
8
 
 
20:30
Sch
SHOW GAMES FROM SOUTH AFRICA
FREE STATE STARS
11
 
 
AJAX CAPE TOWN
13
 
 
20:30
Sch
SHOW GAMES FROM SOUTH AFRICA
ORLANDO PIRATES
5
 
 
PLATINUM STARS
16
 
 
21:00
Sch
SHOW GAMES FROM ITALY
ALBINOLEFFE
 
 
MONZA
 
 
 
21:00
Sch
SHOW GAMES FROM POLAND
GKS KATOWICE
16
 
 
STOMIL OLSZTYN
10
 
 
21:15
Sch
SHOW GAMES FROM PERU
ACADEMIA CANTOLAO
15
 
 
U. SAN MARTIN
16
 
 
21:45
Sch
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)
ANDERLECHT
4
 
 
PARIS SAINT GERMAIN
1
 
 
21:45
Sch
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)
BARCELONA
1
 
 
OLYMPIAKOS PIRAEUS
4
 
 
21:45
Sch
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)
BAYERN MUNICH
3
 
 
CELTIC
2
 
 
21:45
Sch
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)
BENFICA
4
 
 
MANCHESTER UTD
1
 
 
21:45
Sch
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)
CHELSEA
1
 
 
ROMA
2
 
 
21:45
Sch
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)
CSKA MOSCOW
3
 
 
FC BASEL 1893
2
 
 
21:45
Sch
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)
JUVENTUS
2
 
 
SPORTING CP
3
 
 
22:00
Sch
SHOW GAMES FROM BOLIVIA
GUABIRA
11
 
 
CLUB UNIVERSITARIO
10
 
 
22:00
Sch
SHOW GAMES FROM VENEZUELA
ATLETICO SOCOPO FC
16
 
 
AC MINEROS
2
 
 
22:00
Sch
SHOW GAMES FROM VENEZUELA
DEPORTIVO JBL
10
 
 
CARACAS FC
4
 
 
22:30
Sch
SHOW GAMES FROM VENEZUELA
DEPORTIVO LARA
3
 
 
ESTUDIANTES FC
6
 
 
23:00
Sch
SHOW GAMES FROM COLOMBIA
BARRANQUILLA
4
 
 
ORSOMARSO
8
 
 
23:30
Sch
SHOW GAMES FROM COLOMBIA
VALLEDUPAR
13
 
 
POPAYAN
15
 
 
23:30
Sch
SHOW GAMES FROM PERU
SPORTING CRISTAL
13
 
 
FBC MELGAR
6
 
 
FINISHED GAMES
Sch Scheduled Fin Finished POST Postponed CANC Match Cancelled INT Match Interrupted
H/T Half Time PN Penalty Own Own Goal ET Extra Time ABD Match Abandoned
Match Information TV Listings FTR Full Time Result HT Half Time FT Full Time