Sunday, April 26 , 2015        FAVORITES Country Matches ▼ Sort by Country   
Sound Off    Europe/Athens    05:45:56
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT SCORE ET PN Scorers    
04:00 2 HF 84' AP SANTA FE 6 1
JAGUARES
14 1 2-0 2-0 - - (15)BORJA M.
04:00 2 HF 78' CL CD VICTORIA 4
CD OLIMPIA
2 0-1 1-1 - - (61)CRISANTO F.
04:00 2 HF 85' CL REAL ESPANA 5
CD REAL SOCIEDAD
6 0-0 1-0 - - (58)CARDOZO C.
04:05 2 HF 80' CL PACHUCA 14 1
PUEBLA
15 3 0-1 2-1 - - (Pen78)NAHUELPAN A.
05:00 1 HF 43' CL CS HEREDIANO 3
CS CARTAGINES
8 - 0-0 - -
05:00 1 HF 43' CL DEPORTIVO SAPRISSA 1
UNIV. DE COSTA RICA
12 - 0-1 - - RAMIREZ J.(26)
05:00 1 HF 45' CL ATLAS 7 1
LEON
17 - 1-2 - - NAVARRO F.(21)
05:30 1 HF 7' MLS VANCOUVER WHITECAPS 1 1
DC UNITED
4 - 1-0 - - (2)MORALES P.
06:00 Sched   JFL VANRAURE HACHINOHE 8
SP KYOTO FC
7 - - - -
07:00 Sched   TAS KINGBOROUGH LIONS 4
HOBART ZEBRAS
2 - - - -
07:00 Sched   J2 AVISPA FUKUOKA 7
FC GIFU
22 - - - -
07:00 Sched   J2 OKAYAMA 5
SAPPORO
10 - - - -
07:00 Sched   J2 TOCHIGI SC 17
EHIME FC
8 - - - -
07:00 Sched   J2 TOKYO-V 12
THESPAKUSATSU GUNMA
16 - - - -
07:00 Sched   J2 V-VAREN NAGASAKI 4
OITA
21 - - - -
07:00 Sched   J2 YOKOHAMA FC 11
TOKUSHIMA
18 - - - -
07:00 Sched   J3 BLAUBLITZ AKITA 10
SC SAGAMIHARA
2 - - - -
07:00 Sched   J3 FC RYUKYU 8
GRULLA MORIOKA
13 - - - -
07:00 Sched   J3 TOTTORI 3
FUKUSHIMA UNITED
6 - - - -
07:00 Sched   J3 TOYAMA 11
FUJIEDA MYFC
9 - - - -
07:00 Sched   JFL HONDA LOCK 10
HONDA FC
1 - - - -
07:00 Sched   JFL TOCHIGI UVA FC 15
MARUYASU OKAZAKI
14 - - - -
07:00 Sched   JFL VERSPAH OITA 9
SONY SENDAI FC
4 - - - -
07:00 Sched   JFL YOKOGAWA MUSASHINO 11
RYUTSU KEIZAI
13 - - - -
07:00 Sched   L1 ELFEN SAYAMA (W) 10
INAC KOBE LEON. (W)
2 - - - -
07:00 Sched   L1 IGA KUNOICHI (W) 5
JEF UNITED CHIBA (W)
4 - - - -
07:00 Sched   L1 TAKATSUKI (W) 9
YUNOGO BELLE (W)
8 - - - -
07:00 Sched   L1 URAWA (W) 7
SENDAI (W)
3 - - - -
07:30 Sched   NNSW SOUTH CARDIFF 7
WESTON WORKERS BEARS
3 - - - -
08:00 Sched   D1 WELLINGTON PHOENIX 5
SYDNEY FC
3 - - - -
08:00 Sched   ACT COOMA 1
CANBERRA FC
2 - - - -
08:00 Sched   NSW BLACKTOWN CITY 2
MANLY UNITED FC
8 - - - -
08:00 Sched   NSW BLACKTOWN SPARTANS 7
PARRAMATTA FC
10 - - - -
08:00 Sched   NSW SYDNEY UNITED 58 FC 1
APIA LEICHHARDT TIG.
3 - - - -
08:00 Sched   VIC WERRIBEE CITY 13
AVONDALE FC
7 - - - -
08:00 Sched   J1 G-OSAKA 4
NIIGATA
15 - - - -
08:00 Sched   J2 KAMATAMARE SANUKI 13
C-OSAKA
9 - - - -
08:00 Sched   J2 KYOTO 19
KITAKYUSHU
14 - - - -
08:00 Sched   J3 MACHIDA ZELVIA 5
J.LEAGUE U-22
12 - - - -
08:00 Sched   J3 NAGANO PARCEIRO 4
RENOFA YAMAGUCHI
1 - - - -
08:00 Sched   KL GWANGJU FC 8
FC SEOUL
9 - - - -
08:00 Sched   KL JEONNAM DRAGONS 6
JEONBUK MOTORS
1 - - - -
08:00 Sched   KL SEONGNAM FC 7
JEJU UNITED FC
5 - - - -
08:00 Sched   KLC SUWON FC 2
SANGJU SANGMU FC
3 - - - -
08:30 Sched   D2 HAPPY VALLEY 13
METRO GALLERY SUN S.
1 - - - -
08:30 Sched   D2 HKFC 3
LUCKY MILE
6 - - - -
08:30 Sched   D2 TAI CHUNG 14
KWAI TSING
9 - - - -
08:30 Sched   D2 WANCHAI 12
SHATIN
7 - - - -
09:00 Sched   VIC HEIDELBERG UNITED 2
MELBOURNE KNIGHTS
4 - - - -
09:30 Sched   TAS NORTHERN RANGERS 8
SOUTH HOBART
3 - - - -
10:00 Sched   D1 MELBOURNE VICTORY FC 1
C. COAST MARINERS FC
8 - - - -
10:00 Sched   CL1 QINGDAO HAINIU 9
SHENZHEN RUBY FC
13 - - - -
10:00 Sched   SF EASTERN SALON
SOUTH CHINA FC
- - - -
10:00 Sched   J2 JEF UNITED CHIBA 3
IWATA
1 - - - -
10:00 Sched   J2 KUMAMOTO 20
ZWEIGEN KANAZAWA
2 - - - -
10:00 Sched   J2 OMIYA 6
MITO
15 - - - -
10:00 Sched   KL SUWON BLUEWINGS 2
DAEJEON CITIZEN
12 - - - -
10:00 Sched   KLC FC ANYANG 7
GYEONGNAM FC
10 - - - -
10:30 Sched   CL1 WUHAN ZALL 10
HUNAN XIANGTAO
12 - - - -
10:30 Sched   D2 SOUTHERN 2
DOUBLE FLOWER
11 - - - -
10:30 Sched   D2 SUN HEI SC 8
TUEN MUN SA
15 - - - -
10:30 Sched   D2 YAU TSIM MONG 4
CITIZEN
5 - - - -
10:35 Sched   CSL CHANGCHUN YATAI 12
GUANGZHOU R&F FC
6 - - - -
10:35 Sched   CSL SHANGHAI EAST ASIA 1
HENAN JIANYE
5 - - - -
11:30 Sched   EST SV NEUBERG 16
SR DONAUFELD
15 - - - -
12:00 Sched   NSW SYDNEY OLYMPIC 4
MARCONI STALLIONS
11 - - - -
12:00 Sched   JFL FAGIANO OKAYAMA NEXT 16
FC OSAKA
6 - - - -
12:00 Sched   PDW SAN GABRIEL (W) 12
ATL. MADRID (W)
2 - - - -
12:30 Sched   SBG2 ATHLETIC CLUB B 3
GETAFE B
9 - - - -
12:30 Sched   SBG2 CF TRIVAL VALDERAS 19
FUENLABRADA
12 - - - -
12:30 Sched   SBG3 ALCOYANO 7
UE OLOT
13 - - - -
12:30 Sched   VL1 QNK QUANG NAM 10
THANH HOA
4 - - - -
12:45 Sched   A MANANG MARSHYANGDI 5
NEPAL POLICE
6 - - - -
13:00 Sched   SEG SPORTING CP B 7
ORIENTAL
14 - - - -
13:00 Sched   PD MALAGA 7
DEP. LA CORUNA
17 - - - -
13:00 Sched   SD LAS PALMAS 4
VALLADOLID
5 - - - -
13:00 Sched   SBG1 SPORTING GIJON B 11
ZAMORA
18 - - - -
13:00 Sched   SBG2 LAS PALMAS B 17
TUDELANO
10 - - - -
13:00 Sched   SBG3 ELCHE ILICITANO 19
OLIMPIC DE XATIVA
11 - - - -
13:00 Sched   SBG3 L HOSPITALET 6
MALLORCA B
15 - - - -
13:00 Sched   SBG4 ARROYO CP 14
MELILLA
7 - - - -
13:00 Sched   PDW REAL SOCIEDAD (W) 11
SANTA TERESA (W)
10 - - - -
13:00 Sched   PDW SEVILLA (W) 16
COLLERENSE (W)
14 - - - -
13:00 Sched   PDW SPORTING HUELVA (W) 7
LEVANTE (W)
5 - - - -
13:00 Sched   PDW TRANSPORTES ALC. (W) 13
BARCELONA (W)
1 - - - -
13:00 Sched   SL BALIKESIRSPOR 18
ERCIYESSPOR
17 - - - -
13:00 Sched   SL KONYASPOR 9
AKHISAR BELEDIYE
11 - - - -
13:00 Sched   VL1 DONG NAI 14
DONG TAM LONG AN
7 - - - -
13:15 Sched   SEG ATLETICO 22
FC PORTO B
9 - - - -
13:15 Sched   PDW ESPANYOL (W) 8
OVIEDO MODERNO (W)
9 - - - -
13:30 Sched   A ATALANTA 17
EMPOLI
16 - - - -
13:30 Sched   ERD DORDRECHT 18
CAMBUUR
9 - - - -
13:30 Sched   D2 ARKA GDYNIA 6
WISLA PLOCK
2 - - - -
13:30 Sched   PR SPARTAK MOSCOW 6
RUBIN
5 - - - -
13:30 Sched   PDW RAYO VALLECANO (W) 6
FUND. ALBACETE (W)
15 - - - -
13:40 Sched   PR ALASHKERT 5
MIKA FC
4 - - - -
14:00 Sched   PR GANDZASAR 6
PYUNIK YEREVAN
1 - - - -
14:00 Sched   D1 FC VITEBSK 8
NAFTAN
9 - - - -
14:00 Sched   2DE AVARTA 6
FC HELSINGOR
1 - - - -
14:00 Sched   2DE FREMAD AMAGER 3
NYKOBING FC
9 - - - -
14:00 Sched   2DW FC SVENDBORG 11
JAMMERBUGT FC
4 - - - -
14:00 Sched   2DW THISTED FC 3
RINGKOBING IF
8 - - - -
14:00 Sched   D2 FC SANTOS TARTU 8
KIVIOLI FC IRBIS
10 - - - -
14:00 Sched   D2 KURESSAARE 9
KALJU NOMME II
6 - - - -
14:00 Sched   D2 VANDRA JK VAPRUS 4
LEVADIA TALLINN II
7 - - - -
14:00 Sched   NTH WERDER BREMEN II 2
WEICHE FLENSBURG
5 - - - -
14:00 Sched   IL ROYAL WAHINGDOH 4
MUMBAI FC
8 - - - -
14:00 Sched   D1 PIAST GLIWICE 14
PODBESKIDZIE
8 - - - -
14:00 Sched   PR BURIRAM UNITED 5
SIAM NAVY
16 - - - -
14:00 Sched   PR OSOTSPA SARABURI 8
CHAINAT
12 - - - -
14:00 Sched   PR KARPATY LVIV 14
OLIMPIK DONETSK
9 - - - -
14:00 Sched   PR METALURG ZAPOROZHYE 10
METALIST KHARKOV
6 - - - -
14:30 Sched   2BL FC HEIDENHEIM 11
FC ST. PAULI
16 - - - -
14:30 Sched   2BL FSV FRANKFURT 13
VFR AALEN
18 - - - -
14:30 Sched   2BL UNION BERLIN 10
FC INGOLSTADT 04
1 - - - -
14:30 Sched   N/E BERLINER AK 07 5
CARL ZEISS JENA
8 - - - -
14:30 Sched   N/E FC MAGDEBURG 1
FSV BUDISSA BAUTZEN
13 - - - -
14:30 Sched   N/E FSV ZWICKAU 2
HERTHA BERLIN II
4 - - - -
14:30 Sched   N/E TSG NEUSTRELITZ 6
VFB AUERBACH
12 - - - -
14:30 Sched   N/E WACKER NORDHAUSEN 3
BFC DYNAMO
7 - - - -
14:30 Sched   PR DUNDEE UTD 5
CELTIC
1 - - - -
14:35 Sched   CSL SHANDONG LUNENG 8
BEIJING GUOAN
4 - - - -
14:45 Sched   SL FC BASEL 1893 1
FC LUZERN
8 - - - -
14:45 Sched   SL FC ST. GALLEN 5
FC VADUZ
9 - - - -
15:00 Sched   CSL GUANGZHOU FC 2
JIANGSU SAINTY
7 - - - -
15:00 Sched   SL SONDERJYSKE 9
AALBORG
7 - - - -
15:00 Sched   CR BSF (W) 6
FORTUNA HJORRING (W)
1 - - - -
15:00 Sched   L1 ST ETIENNE 5
MONTPELLIER
7 - - - -
15:00 Sched   D1W METZ (W) 10
GUINGAMP (W)
4 - - - -
15:00 Sched   3LG DYNAMO DRESDEN 11
MSV DUISBURG
3 - - - -
15:00 Sched   3LG VFB STUTTGART II 16
SPVGG UNTERHACHING
18 - - - -
15:00 Sched   NTH HAMBURGER SV II 3
FT BRAUNSCHWEIG
18 - - - -
15:00 Sched   NTH VFR NEUMUNSTER 17
SV MEPPEN
9 - - - -
15:00 Sched   BLW FF USV JENA (W) 8
MSV DUISBURG (W)
11 - - - -
15:00 Sched   BLW HERFORDER SV (W) 12
BAYERN MUNICH (W)
3 - - - -
15:00 Sched   BLW SC FREIBURG (W) 7
BAYER LEVERKUSEN (W)
9 - - - -
15:00 Sched   BLW SC SAND (W) 10
TURBINE POTSDAM (W)
4 - - - -
15:00 Sched   SL PAOK 3
PAS GIANNINA
5 - - - -
15:00 Sched   D1 THIKA UNITED 4
NAIROBI CITY STARS
15 - - - -
15:00 Sched   D1 USHURU FC 10
GOR MAHIA
1 - - - -
15:00 Sched   D1 UTENIS UTENA 9
FK ZALGIRIS VILNIUS
2 - - - -
15:00 Sched   D1N UMEA FC 5
MOTALA AIF FK
2 - - - -
15:00 Sched   PR BANGKOK GLASS 4
CHONBURI FC
13 - - - -
15:00 Sched   PFL METALLURG BEKABAD 11
FC BUNYODKOR
7 - - - -
15:00 Sched   PFL SHURTAN GUZAR 8
NASAF QARSHI
3 - - - -
15:00 Sched   PR AIRBUS UK BROUGHTON 3
NEWTOWN AFC
6 - - - -
15:00 Sched   PR BALA TOWN 2
THE NEW SAINTS
1 - - - -
15:00 Sched   PR BANGOR CITY 4
RHYL FC
1 - - - -
15:00 Sched   PR CEFN DRUIDS AFC 5
CARMARTHEN TOWN
3 - - - -
15:00 Sched   PR GAP CONNAH S QUAY FC 2
PRESTATYN TOWN
6 - - - -
15:00 Sched   PR PORT TALBOT TOWN 5
ABERYSTWYTH TOWN
4 - - - -
15:30 Sched   PR EVERTON 12
MANCHESTER UTD
4 - - - -
15:30 Sched   IPL PAYKAN 14
TRACTOR SAZI
1 - - - -
15:30 Sched   ERD GRONINGEN 8
FEYENOORD
3 - - - -
15:30 Sched   ERD PEC ZWOLLE 7
AJAX
2 - - - -
15:30 Sched   2G1 FINNSNES 12
SKEID
6 - - - -
15:30 Sched   2LW ANADOLU SELCUKLUSPOR 12
TURGUTLUSPOR
14 - - - -
15:30 Sched   2LW BAYRAMPASA 9
HACETTEPE SK
13 - - - -
15:30 Sched   2LW ISKENDERUN DC 16
FETHIYESPOR
15 - - - -
15:30 Sched   2LW KECIORENGUCU 10
TARSUS IDMAN YURDU
17 - - - -
15:30 Sched   2LW MENEMEN BELEDIYE 6
YENI MALATYASPOR
1 - - - -
15:30 Sched   2LW OFSPOR 18
UMRANIYESPOR
3 - - - -
15:30 Sched   2LW PENDIKSPOR 2
AYDINSPOR 1923
8 - - - -
15:30 Sched   2LW TAVSANLI LINYITSPOR 19
1461 TRABZON
4 - - - -
15:30 Sched   2LW TOKATSPOR 11
KARTALSPOR
7 - - - -
15:30 Sched   2LR BANDIRMASPOR 2
HATAYSPOR
3 - - - -
15:30 Sched   2LR DIYARBAKIR BB 7
INEGOLSPOR
4 - - - -
15:30 Sched   2LR DUZYURTSPOR 16
KAHRAMANMARASSPOR AS
15 - - - -
15:30 Sched   2LR GOZTEPE 1
KIRKLARELISPOR
10 - - - -
15:30 Sched   2LR GUMUSHANESPOR 12
KOCAELI BIRLIKSPOR
8 - - - -
15:30 Sched   2LR PAZARSPOR 11
GOLBASISPOR AS
14 - - - -
15:30 Sched   2LR POLATLI BUGSASSPOR 13
SARIYER
5 - - - -
15:30 Sched   2LR TEPECIKSPOR A.S. 17
ALTAY
18 - - - -
15:45 Sched   PR DRB-HICOM FC 9
PENANG
4 - - - -
15:45 Sched   PR NEGERI SEMBILAN 8
JOHOR D. TAKZIM II
7 - - - -
15:45 Sched   DS PITEA IF (W) 10
KIF OREBRO DFF (W)
11 - - - -
16:00 Sched   D2 K.RC. MECHELEN 17
TUBIZE
8 - - - -
16:00 Sched   D1 AB COPENHAGEN 10
ROSKILDE
9 - - - -
16:00 Sched   WSL ARSENAL (W) 2
SUNDERLAND (W)
3 - - - -
16:00 Sched   WSL BIRMINGHAM (W) 7
CHELSEA (W)
1 - - - -
16:00 Sched   QF HAKA
HJK HELSINKI
- - - -
16:00 Sched   QF HIFK
FC INTER
- - - -
16:00 Sched   QF IFK MARIEHAMN
AC OULU
- - - -
16:00 Sched   QF KUPS
PK KESKI-UUSIMAA
- - - -
16:00 Sched   WST AIFK 4
ESC
7 - - - -
16:00 Sched   WST BK-46 6
MUSA
9 - - - -
16:00 Sched   WST GRIFK 8
MASKU
5 - - - -
16:00 Sched   STH NJS 4
GNISTAN
3 - - - -
16:00 Sched   D1W MONTPELLIER (W) 5
JUVISY (W)
3 - - - -
16:00 Sched   NTH LUNEBURGER SK HANSA 16
VFL WOLFSBURG II
1 - - - -
16:00 Sched   IPL SAIPA 7
PERSEPOLIS FC
10 - - - -
16:00 Sched   A GENOA 8
CESENA
18 - - - -
16:00 Sched   A LAZIO 2
CHIEVO
14 - - - -
16:00 Sched   A PARMA 20
PALERMO
11 - - - -
16:00 Sched   A TORINO 9
JUVENTUS
1 - - - -
16:00 Sched   A VERONA 15
SASSUOLO
13 - - - -
16:00 Sched   LPB ANCONA 7
PISA
5 - - - -
16:00 Sched   LPB CARRARESE 11
SPAL
4 - - - -
16:00 Sched   LPB FORLI 16
SAVONA
18 - - - -
16:00 Sched   LPB GROSSETO 12
PRATO
15 - - - -
16:00 Sched   LPB PISTOIESE 17
GUBBIO
13 - - - -
16:00 Sched   LPB PRO PIACENZA 20
L AQUILA
6 - - - -
16:00 Sched   LPB REGGIANA 3
SAN MARINO CALCIO
19 - - - -
16:00 Sched   LPB SANTARCANGELO 14
ASCOLI
2 - - - -
16:00 Sched   LPB TERAMO 1
PONTEDERA
8 - - - -
16:00 Sched   LPB TUTTOCUOIO 10
LUCCHESE
9 - - - -
16:00 Sched   SF SPARTAKS
FK VENTSPILS
- - - -
16:00 Sched   2G3 SOLA 7
FANA
10 - - - -
16:00 Sched   2G3 VINDBJART 11
ARENDAL
9 - - - -
16:00 Sched   TS ARNA-BJORNAR (W) 9
VALERENGA (W)
12 - - - -
16:00 Sched   D3 BLEKITNI STARGARD 9
ZNICZ PRUSZKOW
7 - - - -
16:00 Sched   PR FC ROSTOV 11
DINAMO MOSCOW
4 - - - -
16:00 Sched   SF MAMELODI SUNDOWNS
V. DA GAMA CAPE TOWN
- - - -
16:00 Sched   ASV GIF SUNDSVALL 8
DJURGARDEN
10 - - - -
16:00 Sched   ASV HALMSTAD 15
IF ELFSBORG
2 - - - -
16:00 Sched   SPR ASSYRISKA FF 5
IK FREJ
14 - - - -
16:00 Sched   D1N NYKOPINGS BIS 11
IFK LULEA
6 - - - -
16:00 Sched   CHL FC SCHAFFHAUSEN 5
FC WOHLEN
3 - - - -
16:00 Sched   CHL SERVETTE FC 2
FC LAUSANNE-SPORT
6 - - - -
16:00 Sched   PR MUANGTHONG UNITED 7
BANGKOK UNITED
6 - - - -
16:00 Sched   SL GENCLERBIRLIGI 8
TRABZONSPOR
6 - - - -
16:00 Sched   1L SAMSUNSPOR 7
MANISASPOR
16 - - - -
16:00 Sched   D1 BUKOVINA CHERNIVTSI 16
NAFTOVIK-UKRNAFTA
11 - - - -
16:00 Sched   D1 NIVA 13
HIRNYK KRIVOY ROG
12 - - - -
16:30 Sched   D1 VEJLE 8
AARHUS
2 - - - -
16:30 Sched   PR FC SUDUROY 10
EB/STREYMUR
9 - - - -
16:30 Sched   BL SC PADERBORN 07 18
WERDER BREMEN
9 - - - -
16:30 Sched   RPOG2 PIERIKOS 5
ANAGENNISI KARDITSA
2 - - - -
16:30 Sched   RPOG2 TIRNAVOS 2005 6
AIGINIAKOS FC
3 - - - -
16:30 Sched   RPOG2 ZAKINTHOS 1
AGROTIKOS ASTERAS
4 - - - -
16:30 Sched   IPL FOOLAD FC 4
ZOB AHAN
6 - - - -
16:30 Sched   IPL NAFT TEHRAN 3
MALAVAN
12 - - - -
16:30 Sched   TIP AALESUND 15
TROMSO
13 - - - -
16:30 Sched   2G1 GRORUD 2
HARSTAD
10 - - - -
16:30 Sched   D1 LECHIA GDANSK 9
GORNIK LECZNA
11 - - - -
16:55 Sched   EPL AL-ITTIHAD KALBA 14
AL-AHLI CLUB
6 - - - -
17:00 Sched   SL FK KUKESI 2
SKENDERBEU KORCE
1 - - - -
17:00 Sched   PBM UAI URQUIZA 17
DEPORTIVO MERLO
21 - - - -
17:00 Sched   PR FK SARAJEVO 4
SIROKI BRIJEG
1 - - - -
17:00 Sched   AFG LOKOMOTIV SOFIA 2
BOTEV PLOVDIV
6 - - - -
17:00 Sched   BFG BOTEV VRATSA 13
LOKOMOTIV G.ORYAHOV.
3 - - - -
17:00 Sched   BFG BURGAS 6
SOZOPOL
5 - - - -
17:00 Sched   BFG DOBRUDZHA 9
PIRIN BLAGOEVGRAD
2 - - - -
17:00 Sched   BFG MONTANA 1
BOTEV GALABOVO
8 - - - -
17:00 Sched   BFG SEPTEMVRI SIMITLI 11
PIRIN RAZLOG
7 - - - -
17:00 Sched   BFG VEREYA STARA ZAGORA 12
CHERNOMORETS BURGAS
14 - - - -
17:00 Sched   D1 A.E.L. 1
DOXA KATOKOPIAS
5 - - - -
17:00 Sched   D1 NEA SALAMIS 2
A.O. AYIAS NAPAS
4 - - - -
17:00 Sched   D1 OTHELLOS ATHIENOU 6
ETHNIKOS ACHNAS
3 - - - -
17:00 Sched   PR HB TORSHAVN 3
B36 TORSHAVN
2 - - - -
17:00 Sched   PR KI KLAKSVIK 6
AB ARGIR
8 - - - -
17:00 Sched   PR TB TVOROYRI 7
IF FUGLAFJORDUR
5 - - - -
17:00 Sched   PR VIKINGUR GOTA 4
NSI RUNAVIK
1 - - - -
17:00 Sched   D1 BREGALNICA STIP 8
FK SILEKS
5 - - - -
17:00 Sched   D1 METALURG SKOPJE 6
TETEKS
10 - - - -
17:00 Sched   D1 PELISTER 9
FK RENOVA
4 - - - -
17:00 Sched   RPOG1 ACHARNAIKOS 3
IRAKLIS PSACHNON
5 - - - -
17:00 Sched   RPOG1 EPISKOPI 6
PANAIGIALEIOS
2 - - - -
17:00 Sched   RPOG1 KALLITHEA 4
AE ERMIONIDAS
1 - - - -
17:00 Sched   2G1 ARIS THESSALONIKIS 2
EVROS SOUFLIOU
7 - - - -
17:00 Sched   2G1 ETHN.ALEXANDROUPOLI 10
THIELLA
9 - - - -
17:00 Sched   2G1 ETHNIKOS AGIONERIOU 5
ARIS AKROPOTAMOU
12 - - - -
17:00 Sched   2G1 IRAKLIS AMPELOKIPON 8
DOXA DRAMAS
4 - - - -
17:00 Sched   2G1 KAMPANIAKOS 6
ANAGENNISI GIAN.
15 - - - -
17:00 Sched   2G1 KAVALA 3
PANSERRAIKOS
1 - - - -
17:00 Sched   2G1 ORFEAS ELEFTHER. 14
APOLLON ARNEAS
13 - - - -
17:00 Sched   2G2 AE KARAISKAKIS 1
OPOUNTIOS MARTINOU
4 - - - -
17:00 Sched   2G2 ECONOMOS TSARITSANIS 7
PYRASOS
8 - - - -
17:00 Sched   2G2 KOZANI 10
ETHNIKOS FILIPPIADAS
9 - - - -
17:00 Sched   2G2 RIGAS FEREOS 6
ACHILLEAS NEOKESARIA
3 - - - -
17:00 Sched   2G2 THESPROTOS 5
ANAGENNISI ARTAS
11 - - - -
17:00 Sched   2G2 VATANIAKOS 13
DOTIEAS AGIAS
12 - - - -
17:00 Sched   2G3 ACHAIKI 12
VIZAS MEGARON
9 - - - -
17:00 Sched   2G3 EOLIKOS 3
KALAMATA
5 - - - -
17:00 Sched   2G3 ERMIS KIVERIOU 11
PANARKADIKOS
6 - - - -
17:00 Sched   2G3 PANELEFSINIAKOS 1
PAO LOUTRAKIOU
4 - - - -
17:00 Sched   2G4 AO GLYFADAS 10
NEA IONIA
12 - - - -
17:00 Sched   2G4 ASTERAS VARIS 5
ATROMITOS PIRAEUS
4 - - - -
17:00 Sched   2G4 ERODOTOS 13
ILISIAKOS
9 - - - -
17:00 Sched   2G4 GIOUCHTAS 11
ANAGENNISI IERAPET.
14 - - - -
17:00 Sched   2G4 IONIKOS 3
PAO KROUSSONA
6 - - - -
17:00 Sched   2G4 KISSAMIKOS 1
KIFISIA
2 - - - -
17:00 Sched   2G4 TRIGLIA RAFINAS 8
ETHNIKOS PIRAEUS
7 - - - -
17:00 Sched   D1 KLAIPEDOS GRANITAS 8
SPYRIS KAUNAS
7 - - - -
17:00 Sched   ND PROGRES NIEDERKORN 4
F91 DUDELANGE
3 - - - -
17:00 Sched   ND US RUMELANGE 7
GREVENMACHER
10 - - - -
17:00 Sched   ND WILTZ 14
FC DIFFERDANGE 03
2 - - - -
17:00 Sched   D1 BUDUCNOST PODGORICA 4
SUTJESKA
2 - - - -
17:00 Sched   2G2 GJOVIK FF 14
SPRINT JELOY
13 - - - -
17:00 Sched   2G2 KVIK HALDEN 8
ORN-HORTEN
3 - - - -
17:00 Sched   2G3 EIDSVOLD TURN 14
DONN
5 - - - -
17:00 Sched   2G4 FORDE 4
TRAEFF
14 - - - -
17:00 Sched   2G4 HAM-KAM 7
BYASEN
5 - - - -
17:00 Sched   2G4 STRINDHEIM 8
BRUMUNDDAL
3 - - - -
17:00 Sched   SEG AC. VISEU 15
GUIMARAES B
10 - - - -
17:00 Sched   SEG CHAVES 2
AVES
18 - - - -
17:00 Sched   SEG TONDELA 1
PORTIMONENSE
12 - - - -
17:00 Sched   D1 OFK BEOGRAD 7
RAD
6 - - - -
17:00 Sched   SD SABADELL 20
RACING SANTANDER
19 - - - -
17:00 Sched   SBG2 UD SOCUELLAMOS CF 8
REAL SOCIEDAD B
15 - - - -
17:00 Sched   D1N BK FORWARD 9
PITEA IF
3 - - - -
17:00 Sched   D1S FC HOLLVIKEN 11
NORRBY IF
13 - - - -
17:00 Sched   D1S KRISTIANSTADS FF 8
ESKILSMINNE IF
7 - - - -
17:00 Sched   SL GRASSHOPPER-CLUB 7
BSC YOUNG BOYS
2 - - - -
17:00 Sched   L1 AS GABES 15
CS SFAXIEN
4 - - - -
17:00 Sched   L1 CA BIZERTIN 7
STADE GABESIEN
11 - - - -
17:00 Sched   L1 ES ZARZIS 5
ETOILE DU SAHEL
2 - - - -
17:00 Sched   L1 ESPERANCE ST 3
AS DJERBA
16 - - - -
17:00 Sched   L1 ETOILE S. METLAOUI 13
STADE TUNISIEN
6 - - - -
17:00 Sched   L1 JS KAIROUANAISE 10
EL GAWAFEL S. GAFSA
12 - - - -
17:00 Sched   L1 US MONASTIRIENNE 14
CLUB AFRICAIN
1 - - - -
17:00 Sched   EPL AL-SHABAB DUBAI 4
FUJAIRAH SC
9 - - - -
17:00 Sched   PR DNEPR DNEPROPETROVSK 3
ILLICHOVETS MARIUPOL
13 - - - -
17:15 Sched   SL ASTERAS TRIPOLIS 4
PANTHRAKIKOS
13 - - - -
17:15 Sched   SL LEVADIAKOS 14
ATROMITOS ATHINON
6 - - - -
17:15 Sched   SL PLATANIAS 15
PANAITOLIKOS
7 - - - -
17:30 Sched   BL SCR ALTACH 4
AUSTRIA VIENNA
7 - - - -
17:30 Sched   PR MLADOST VELIKA 16
SLAVIJA SARAJEVO
10 - - - -
17:30 Sched   PR TRAVNIK 13
OLIMPIK
5 - - - -
17:30 Sched   PR VELEZ MOSTAR 7
ZRINJSKI
2 - - - -
17:30 Sched   D2 BISTRA 11
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
8 - - - -
17:30 Sched   D2 LUCKO 10
SEGESTA
9 - - - -
17:30 Sched   D2 RUDES 7
INTER ZAPRESIC
1 - - - -
17:30 Sched   D1 GYORI ETO FC 10
PUSKAS ACADEMY
9 - - - -
17:30 Sched   D2 CETINJE 7
IGALO
3 - - - -
17:30 Sched   D2 JEDINSTVO B. POLJE 5
FK DECIC
2 - - - -
17:30 Sched   D2 JEZERO 8
ARSENAL TIVAT
9 - - - -
17:30 Sched   D2 KOM 6
BRATSTVO CIJEVNA
11 - - - -
17:30 Sched   D2 RADNICKI BERANE 4
ISKRA DANILOVGRAD
1 - - - -
17:30 Sched   D2 ZABJELO 12
IBAR
10 - - - -
17:30 Sched   2G1 KJELSAS 14
MJOLNER
9 - - - -
17:30 Sched   2G1 SENJA 4
KFUM OSLO
1 - - - -
17:30 Sched   D2 TERMALICA NIECIECZA 3
STOMIL OLSZTYN
7 - - - -
17:30 Sched   SD LLAGOSTERA 8
SPORTING GIJON
2 - - - -
17:35 Sched   PR EAST RIFFA CLUB 4
AL-SHABAB MANAMA
10 - - - -
17:45 Sched   ERD TWENTE 12
AZ ALKMAAR
5 - - - -
18:00 Sched   WST FC HOCHST 15
FC BIZAU
16 - - - -
18:00 Sched   CL A. ITALIANO 15
O HIGGINS
8 - - - -
18:00 Sched   CL COBRELOA 9
COLO COLO
4 - - - -
18:00 Sched   CL U. DE CHILE 7
NUBLENSE
17 - - - -
18:00 Sched   D1 NK SLAVEN BELUPO 7
HNK HAJDUK SPLIT
4 - - - -
18:00 Sched   D2 ZNOJMO 11
VIKTORIA ZIZKOV
5 - - - -
18:00 Sched   SL BRONDBY 4
FC VESTSJAELLAND
11 - - - -
18:00 Sched   PR ARSENAL 3
CHELSEA
1 - - - -
18:00 Sched   L1 LENS 20
MONACO
3 - - - -
18:00 Sched   PO APOLLON SMIRNIS 4
OLYMPIAKOS VOLOU
6 - - - -
18:00 Sched   PO PAE IRAKLIS 1908 2
AEK ATHENS
1 - - - -
18:00 Sched   PO PANACHAIKI 2005 3
LARISA
5 - - - -
18:00 Sched   PR FLORIANA FC 5
NAXXAR LIONS
8 - - - -
18:00 Sched   BP DIFAA EL JADIDA 7
WYDAD A.C.CASABLANCA
1 - - - -
18:00 Sched   E2 AS SALE 8
MOULOUDIA OUJDA
4 - - - -
18:00 Sched   E2 CHABAB HOUARA 16
YOUSSOUFIA BERRECHID
2 - - - -
18:00 Sched   E2 JSM LAAYOUNE 7
WYDAD FES
11 - - - -
18:00 Sched   E2 KASBA TADLA 3
ITTIHAD TANGER
1 - - - -
18:00 Sched   E2 OLYMPIQUE DCHEIRA 14
UNION MOHAMMEDIA
15 - - - -
18:00 Sched   E2 RACING DE CASABLANCA 10
CODM MEKNES
12 - - - -
18:00 Sched   E2 UNION AIT MELLOUL 5
RAJA BENI MELLAL
6 - - - -
18:00 Sched   E2 US TEMARA 9
WYDAD TEMARA
13 - - - -
18:00 Sched   OPL BUSHER 12
AL-SEEB
14 - - - -
18:00 Sched   PL AROUCA 15
PACOS FERREIRA
8 - - - -
18:00 Sched   PL NACIONAL 10
PENAFIEL
18 - - - -
18:00 Sched   SEG LEIXOES 17
SANTA CLARA
19 - - - -
18:00 Sched   SEG MARITIMO B 23
FARENSE
16 - - - -
18:00 Sched   SEG OLIVEIRENSE 13
UNIAO
8 - - - -
18:00 Sched   SEG SC BRAGA B 21
SP. COVILHA
4 - - - -
18:00 Sched   SEG TROFENSE 24
OLHANENSE
20 - - - -
18:00 Sched   PD ALMERIA 18
EIBAR
16 - - - -
18:00 Sched   SBG1 CULTURAL LEONESA 7
UP LANGREO
17 - - - -
18:00 Sched   SBG2 HUESCA 1
CONQUENSE
20 - - - -
18:00 Sched   SBG3 GIMNASTIC 1
HURACAN VALENCIA CF
2 - - - -
18:00 Sched   SBG3 SANT ANDREU 18
CD ELDENSE
16 - - - -
18:00 Sched   SBG3 VILLARREAL B 12
LLEIDA ESPORTIU
3 - - - -
18:00 Sched   D1N IK BRAGE 10
VASALUNDS IF
7 - - - -
18:00 Sched   D1S LANDSKRONA BOIS 12
HUSQVARNA FF
14 - - - -
18:00 Sched   D1S TRELLEBORGS FF 3
QVIDING FIF
10 - - - -
18:30 Sched   D2 FK BANIK MOST 15
PARDUBICE
10 - - - -
18:30 Sched   EST FC VIIKINGIT 7
JIPPO
8 - - - -
18:30 Sched   BL BOR. MONCHENGLADBACH 4
VFL WOLFSBURG
2 - - - -
18:30 Sched   2G1 ULLERN 8
TROMSDALEN UIL
3 - - - -
18:30 Sched   L1 OTELUL GALATI 18
VIITORUL CONSTANTA
6 - - - -
18:30 Sched   PR ZENIT 1
ARSENAL TULA
13 - - - -
18:30 Sched   ASV AIK 6
OREBRO
16 - - - -
18:30 Sched   ASV KALMAR FF 11
HACKEN
14 - - - -
18:30 Sched   1L OSMANLISPOR 3
KAYSERISPOR
1 - - - -
18:45 Sched   D1 SPARTA PRAHA 2
BRNO
10 - - - -
18:55 Sched   PR KAZMA 6
YARMOUK
11 - - - -
19:00 Sched   PBM ACASSUSO 11
ATLANTA
6 - - - -
19:00 Sched   CPO GENT 2
CLUB BRUGGE
1 - - - -
19:00 Sched   SF PARIS S. GERMAIN (W)
VFL WOLFSBURG (W)
- - - -
19:00 Sched   A FIORENTINA 6
CAGLIARI
19 - - - -
19:00 Sched   ND US HOSTERT 12
US MONDORF-LES-BAINS
9 - - - -
19:00 Sched   BP CHABAB ATL. KHENIFRA 14
RENAISSANCE BERKANE
11 - - - -
19:00 Sched   TIP HAUGESUND 14
MOLDE
4 - - - -
19:00 Sched   TIP LILLESTROM 11
STABAEK
9 - - - -
19:00 Sched   TIP SARPSBORG 08 FF 8
BODO/GLIMT
16 - - - -
19:00 Sched   TIP STROMSGODSET 12
SANDEFJORD
5 - - - -
19:00 Sched   D1 ASANE 1
BRYNE
5 - - - -
19:00 Sched   D1 BAERUM 13
HODD
3 - - - -
19:00 Sched   D1 KRISTIANSUND 7
STROMMEN
11 - - - -
19:00 Sched   D1 LEVANGER 14
SANDNES ULF
6 - - - -
19:00 Sched   D1 NEST-SOTRA 15
SOGNDAL
4 - - - -
19:00 Sched   D1 RANHEIM 10
FOLLO
2 - - - -
19:00 Sched   2G2 MOSS 5
RAUFOSS
1 - - - -
19:00 Sched   D1 WISLA KRAKOW 6
KORONA KIELCE
10 - - - -
19:00 Sched   PL BENFICA 1
FC PORTO
2 - - - -
19:00 Sched   SPL AL-SHABAB RIYADH 5
AL-OROBAH FC
13 - - - -
19:00 Sched   SD RECREATIVO HUELVA 22
GIRONA
3 - - - -
19:00 Sched   SBG1 BURGOS 12
MURCIA
2 - - - -
19:00 Sched   SBG1 OVIEDO 1
TROPEZON
19 - - - -
19:00 Sched   SBG1 REAL AVILES 14
ATLETICO ASTORGA FC
15 - - - -
19:00 Sched   SBG1 UD LOGRONES 4
CELTA VIGO B
13 - - - -
19:00 Sched   SBG1 UD SOMOZAS 9
COMPOSTELA
6 - - - -
19:00 Sched   SBG2 BARAKALDO 7
CD TOLEDO
5 - - - -
19:00 Sched   SBG3 BADALONA 9
ZARAGOZA B
20 - - - -
19:00 Sched   SBG3 HERCULES 5
UE CORNELLA
17 - - - -
19:00 Sched   SBG4 BETIS B 9
LUCENA
18 - - - -
19:00 Sched   SBG4 CADIZ 1
CARTAGENA
16 - - - -
19:00 Sched   SBG4 LA HOYA LORCA 11
CACERENO
13 - - - -
19:00 Sched   SBG4 LA RODA 17
EL PALO
20 - - - -
19:00 Sched   SBG4 REAL JAEN 8
LINENSE
5 - - - -
19:00 Sched   SBG4 VILLANOVENSE 6
CORDOBA B
19 - - - -
19:00 Sched   SL GALATASARAY 3
GAZIANTEPSPOR
10 - - - -
19:15 Sched   SD ZARAGOZA 7
NUMANCIA
11 - - - -
19:30 Sched   D1 EL NACIONAL 8
DEPORTIVO CUENCA
12 - - - -
19:30 Sched   D1 LDU LOJA 7
DEPORTIVO QUITO
4 - - - -
19:30 Sched   SL PANIONIOS 12
OLYMPIAKOS PIRAEUS
1 - - - -
19:30 Sched   D1 BUDAPEST HONVED 13
DEBRECENI VSC
4 - - - -
19:30 Sched   SBG4 MARBELLA FC 12
ALMERIA B
3 - - - -
19:30 Sched   PR SHAKHTER DONETSK 2
DINAMO KIEV
1 - - - -
19:45 Sched   EPL AL-WASL FC 5
AJMAN
13 - - - -
19:45 Sched   EPL BANIYAS SC 8
AL-DHAFRA
12 - - - -
19:50 Sched   PR MANAMA CLUB 5
AL-HALA
8 - - - -
20:00 Sched   SL TIRANA 3
LACI
5 - - - -
20:00 Sched   AFG LITEX 4
CSKA SOFIA
3 - - - -
20:00 Sched   D1 HNK RIJEKA 2
ISTRA 1961
8 - - - -
20:00 Sched   SL RANDERS FC 3
FC COPENHAGEN
2 - - - -
20:00 Sched   D1 AUCAS 11
EMELEC
3 - - - -
20:00 Sched   WSL LIVERPOOL (W) 6
MANCHESTER CITY (W)
5 - - - -
20:00 Sched   CL CSD MUNICIPAL 2
COMUNICACIONES
1 - - - -
20:00 Sched   PR HIBERNIANS FC 1
BALZAN FC
4 - - - -
20:00 Sched   CL TOLUCA 10
CLUB TIJUANA
4 - - - -
20:00 Sched   D1 SPARTAK TRNAVA 3
ZP SPORT PODBREZOVA
11 - - - -
20:00 Sched   PD SEVILLA 5
RAYO VALLECANO
11 - - - -
20:05 Sched   PBM ALMIRANTE BROWN 10
BROWN DE ADROGUE
1 - - - -
20:30 Sched   PBN SPORTIVO BELGRANO 22
LOS ANDES
4 - - - -
20:55 Sched   D1 BEITAR JERUSALEM 4
HAPOEL BEER SHEVA
2 - - - -
21:00 Sched   RPO LIERSE 1
CERCLE BRUGGE
2 - - - -
21:00 Sched   CL COATEPEQUE 12
DEP. MARQUENSE
7 - - - -
21:00 Sched   CL HALCONES FC 11
MALACATECO
9 - - - -
21:00 Sched   L1 FC ASTRA GIURGIU 5
GAZ METAN MEDIAS
15 - - - -
21:00 Sched   SPL AL-AHLI JEDDAH 2
AL-FATEH
7 - - - -
21:00 Sched   SPL AL-FAISALY FC 6
AL-NASSR RIYADH
1 - - - -
21:00 Sched   SPL AL-RAED 12
AL-HILAL SAUDI FC
3 - - - -
21:15 Sched   BP MOGHREB TETOUAN 3
CHABAB RIF HOCEIMA
15 - - - -
21:15 Sched   PL BOAVISTA 13
VITORIA SETUBAL
16 - - - -
21:30 Sched   CL CERRO 12
ATENAS
8 - - - -
21:30 Sched   CL DEFENSOR SP. 4
EL TANQUE SISLEY
15 - - - -
21:30 Sched   CL FENIX 11
RAMPLA JRS
9 - - - -
21:30 Sched   CL JUVENTUD 5
DANUBIO
2 - - - -
21:30 Sched   CL TACUAREMBO 10
CA RIVER PLATE
3 - - - -
21:45 Sched   A NAPOLI 4
SAMPDORIA
5 - - - -
22:00 Sched   FINAL VASCO DA GAMA
BOTAFOGO
- - - -
22:00 Sched   FINAL VITORIA DA CONQUISTA
BAHIA
- - - -
22:00 Sched   FINAL OPERARIO-PR
CORITIBA
- - - -
22:00 Sched   RG NACIONAL-AM 3
RIO BRANCO
2 - - - -
22:00 Sched   FINAL PALMEIRAS
SANTOS
- - - -
22:00 Sched   FINAL ATLETICO MINEIRO
CALDENSE
- - - -
22:00 Sched   FINAL GREMIO
INTERNACIONAL
- - - -
22:00 Sched   SF CENTRAL-PE
SANTA CRUZ
- - - -
22:00 Sched   SF SPORT RECIFE
SALGUEIRO
- - - -
22:00 Sched   B COQUIMBO UNIDO 13
UNION SAN FELIPE
2 - - - -
22:00 Sched   B LOTA SCHWAGER 14
RANGERS DE TALCA
12 - - - -
22:00 Sched   AP AGUILAS DORADAS 11
ONCE CALDAS
13 - - - -
22:00 Sched   D1 RIVER ECUADOR 6
UNIVERSIDAD CATOLICA
9 - - - -
22:00 Sched   L1 REIMS 17
LYON
2 - - - -
22:00 Sched   PD CELTA VIGO 9
REAL MADRID
2 - - - -
22:00 Sched   SD LEGANES 10
MIRANDES
14 - - - -
22:05 Sched   PBM DEPORTIVO MORON 7
DEPORTIVO ARMENIO
16 - - - -
22:15 Sched   D2 3 DE FEBRERO 8
CLUB RIVER PLATE
3 - - - -
22:15 Sched   D2 CRISTOBAL COLON 15
FERNANDO DE LA MORA
4 - - - -
22:15 Sched   D2 DEPORTIVO LIBERACION 10
RESISTENCIA
6 - - - -
22:15 Sched   D2 GENERAL CABALLERO 14
SPORTIVO CARAPEGUA
12 - - - -
22:15 Sched   D2 INDEPENDIENTE F.B.C. 9
12 DE OCTUBRE
16 - - - -
22:15 Sched   D2 SPORT COLOMBIA 13
TACUARY
11 - - - -
22:15 Sched   D2 SPORTIVO ITENO 5
CAACUPE FBC
2 - - - -
22:30 Sched   PBN DOUGLAS HAIG 14
CENTRAL CORDOBA
21 - - - -
22:30 Sched   CL SPORT BOYS WARNES 12
BOLIVAR
1 - - - -
22:30 Sched   CL THE STRONGEST 3
REAL POTOSI
7 - - - -
22:30 Sched   CL COBRESAL 1
BARNECHEA
18 - - - -
22:30 Sched   CL U. CATOLICA 2
IQUIQUE
12 - - - -
22:30 Sched   B SANTIAGO MORNING 9
CURICO UNIDO
7 - - - -
22:30 Sched   CL2 AC MINEROS B 10
YARACUYANOS FC
2 - - - -
23:00 Sched   PBN ESTUDIANTES S.L. 7
BOCA UNIDOS
12 - - - -
23:00 Sched   PBN UNION MAR DEL PLATA 17
ATLETICO PARANA
10 - - - -
23:00 Sched   B FORTALEZA FC 6
PEREIRA
5 - - - -
23:00 Sched   B LEONES FC 3
REAL CARTAGENA
1 - - - -
23:00 Sched   B QUINDIO 16
LLANEROS
13 - - - -
23:00 Sched   CL ATLETICO VENEZUELA 10
AC MINEROS
7 - - - -
23:00 Sched   CL CARABOBO FC 18
TRUJILLANOS FC
8 - - - -
23:00 Sched   CL DEPORTIVO ANZOATEGUI 4
ESTUDIANTES FC
11 - - - -
23:00 Sched   CL DEPORTIVO PETARE 14
METROPOLITANOS FC
13 - - - -
23:00 Sched   CL DEPORTIVO TACHIRA FC 2
ZAMORA FC
3 - - - -
23:00 Sched   CL LLANEROS FC 16
ARAGUA FC
12 - - - -
23:00 Sched   CL PORTUGUESA FC 17
CARACAS FC
1 - - - -
23:00 Sched   CL TUCANES FC 15
DEPORTIVO LARA
5 - - - -
23:00 Sched   CL ZULIA FC 9
DEPORTIVO LA GUAIRA
6 - - - -
23:00 Sched   CL2 ATLETICO SOCOPO FC 6
DIAMANTES DE GUAYANA
5 - - - -
23:00 Sched   CL2 MARGARITA FC 8
MONAGAS SC
4 - - - -
23:00 Sched   CL2 UNION ATL. FALCON 7
ESTUDIANTES CARACAS
3 - - - -
23:30 Sched   CL2 URENA SC 1
POLICIA DE LARA
9 - - - -
FINISHED GAMES
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT FT ET PN Scorers    
(17:15) Canc   SL NIKI VOLOU 18
VERIA
11 - - - -
(17:00) Canc   BFG BANSKO 4
RAKOVSKI 2011
15 - - - -
(17:00) Canc   BFG SPARTAK VARNA 16
LOKOMOTIV MEZDRA
10 - - - -
(17:00) Canc   2G1 KASTORIA 16
BYZANTIO KOKKIN.
11 - - - -
(17:00) Canc   2G2 EA PAVLOU 14
PIRSOS GREVENON
15 - - - -
(17:00) Canc   2G2 TRIKALA 2
LEFKADIA NAOUSAS
16 - - - -
(17:00) Post   2G3 DOXA N.MANOLADAS 7
ASTERAS MAGOULAS
13 - - - -
(17:00) Canc   2G3 MANDRAIKOS 14
PAO VARDAS
10 - - - -
(17:00) Canc   2G3 ZAKYNTHIAKOS 8
AO KIMIS
15 - - - -
(15:00) Post   ISL PERSEBAYA SURABAYA 7
PERSIBA BALIKPAPAN
18 - - - -
(14:30) Canc   N/E VFC PLAUEN 16
UNION BERLIN II
10 - - - -
(11:30) Post   ISL GRESIK UNITED 1
PSM MAKASSAR
4 - - - -
(10:00) Post   QSL MORETON BAY UNITED 3
BRISBANE ROAR YOUTH
8 - - - -
(07:30) Post   NNSW ADAMSTOWN ROSEBUD 9
HAMILTON OLYMPIC
2 - - - -
(07:30) Post   NNSW MAITLAND FC 10
NEWCASTLE JETS YOUTH
8 - - - -
03:30 Fin   MLS HOUSTON DYNAMO 5 1 1
SPORTING KANSAS CITY
6 3 2-1 4-4 - - FEILHABER B.(90+5)
03:30 Fin   NWSL CHICAGO RED STARS(W) 3
PORTLAND THORNS (W)
1 2-1 2-2 - - SHIM M.(47)
03:10 Fin   SC RIVER PLATE 2
HURACAN
2 0-1 0-1 - - PUCH E.(22)
03:00 Fin   D2 DELFIN SC 1
MACARA
4 0-0 1-0 - - (57)MOREIRA C.
03:00 Fin   CL CD MOTAGUA 1 1
VIDA
7 1 1-0 2-1 - - (Pen90+1)IZAGUIRRE J.
03:00 Fin   CL MONTERREY 12 3
MONARCAS
18 1 1 0-0 1-0 - - (56)PABON D.
03:00 Fin   SF ATLETICO SAN LUIS
CORRECAMINOS UAT
1-0 2-0 - - (69)PINEDA O.
03:00 Fin   NASL MINNESOTA UNITED FC 10
SAN ANT. SCORPIONS
11 1-1 2-2 - - CASTILLO R.(Pen90+1)
02:40 Fin   AP CERRO PORTENO 1
CLUB GUARANI
2 0-0 2-0 - - (81)DOMINGUEZ C.
02:30 Fin   MLS COLUMBUS CREW 2
PHILADELPHIA UNION
8 2 3-0 4-1 - - (73)FINLAY E.
02:30 Fin   MLS NEW ENG. REVOLUTION 1
REAL SALT LAKE
9 3 2-0 4-0 - - (84)CALDWELL S.
02:30 Fin   NASL ATLANTA SILVERBACKS 5
NEW YORK COSMOS
1 0-0 0-0 - -
02:30 Fin   NASL INDY ELEVEN 4
CAROLINA RAILHAWKS
6 1-0 1-1 - - WAGNER B.(85)
02:30 Fin   NASL TAMPA BAY ROWDIES 2
JACKSONVILLE ARMADA
9 1-2 3-2 - - (77)SANTOS M.
02:15 Fin   CL JORGE WILSTERMANN 4 3 1
UNIVERSITARIO PANDO
11 6 1 0-0 1-0 - - (Pen90+1)DITURO M.
02:00 Fin   CL HUACHIPATO 3 4
SAN MARCOS DE ARICA
11 2 1-0 1-0 - - (3)MANCILLA H.
02:00 Fin   AP IND. MEDELLIN 2
JUNIOR
4 1-0 1-2 - - HERNANDEZ V.(64)
02:00 Fin   CL ATLETICO CHIRIQUI 10
TAURO FC
7 0-0 0-0 - -
02:00 Fin   CL CD ARABE UNIDO 2
PLAZA AMADOR
3 0-0 1-1 - - (88)SMALL E.
02:00 Fin   CL CHEPO FC 6
SAN FRANCISCO FC
4 0-2 1-2 - - (50)LINTON O.
02:00 Fin   CL CHORRILLO 9
SPORTING S. M.
1 0-1 0-2 - - PAREDES A.(88)
02:00 Fin   CL INDEPENDIENTE FC 5
ALIANZA FC
8 1 0-0 1-0 - - (79)DE LEON R.
01:00 Fin   B SAN LUIS 1
IBERIA
8 1-0 1-0 - - (24)VIOTTI R.
01:00 Fin   D1 INDEPEND. DEL VALLE 1
MUSHUC RUNA SC
10 1-0 1-0 - - (21)RIZOTTO M.
01:00 Fin   CL CRUZ AZUL 5
CHIAPAS FC
13 2 0-1 0-1 - - ARMENTEROS E.(19)
01:00 Fin   AP DEPORTIVO CAPIATA 8
RUBIO NU
10 0-0 2-2 - - (84)PAREDES J.
00:45 Fin   CL UNIVERSIDAD S.CARLOS 8 1
SUCHITEPEQUEZ
3 0-0 0-0 - -
00:30 Fin   PBN GUARANI A. FRANCO 15
INSTITUTO CORDOBA
20 0-0 1-1 - - (90)BARINAGA C.
00:30 Fin   RG PRUDENTOPOLIS 4 1
ATLETICO PARANAENSE
1 1 0-2 1-4 - - CRYSAN(78)
00:30 Fin   CL ANTIGUA GFC 4
DEPORTIVO PETAPA
6 0-0 1-1 - - (86)PENA R.
00:30 Fin   CL CD MARATHON 3
PARRILLAS ONE
10 0-1 2-1 - - (82)VALLADARES M.
00:30 Fin   AP DEPORTIVO SANTANI 7
SPORTIVO LUQUENO
6 1-1 2-2 - - (90+3)SANABRIA H.
00:00 Fin   CL NACIONAL POTOSI 9 2
CLUB UNIVERSITARIO
10 4 0-0 0-1 - - PALAVICINI M.(58)
00:00 Fin   AP HUILA 1
DEP. PASTO
20 1 2-1 3-1 - - (Pen69)FERREIRA D.
00:00 Fin   D2 DEPORTIVO AZOGUES 12
CD OLMEDO
2 2-1 2-2 - - ROMERO M.(56)
00:00 Fin   D2 GUALACEO SC 3
FUERZA AMARILLA
7 2-0 3-3 - - FAJARDO F.(83)
00:00 Fin   D2 IMBABURA 6
LDU PORTOVIEJO
9 2-0 2-0 - - (34)PANTOJA L.
Sched Scheduled Pen Penalties H/T Half Time  YR Yellow / Red Cards OWN. Own Goal
1 HF First Half Int Interrupted  K/O  Kick Off Time  FT  Full Time E/T. Extra Time
2 HF Second Half Abd Abandoned  Stat  Game Status  ET  Extra Time PEN. Penalty
Fin Finished Post Postponed  Time  Game Time  PN  Penalty Kicks  Latest Score
E/T Extra Time Canc Cancelled  LP League Table Position      Information
Back to Top