Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

10:00
SCH
CL
KUNSHAN FC
1
 
 
HEILONGJIANG LAVA SPRING
11
 
 
 

10:30
SCH
CL
QINGDAO JONOON
3
 
 
BEIJING BSU
15
 
 
 

10:30
SCH
CL
ZIBO CUJU
8
 
 
SHAANXI CHANGAN ATHLETIC
5
 
 
 

13:00
SCH
CUP
KASTAMONUSPOR
 
 
NEVSEHIR BELEDIYESPOR
 
 
 

1.66

3.60

4.20

14:00
SCH
CUP
ADIYAMAN FK
 
 
BARTINSPOR
 
 
 

14:00
SCH
CUP
PAZARSPOR
 
 
MAZIDAGI FOSFAT SPOR
 
 
 

1.57

3.60

5.00

14:30
TF
TL1
POLICE TERO
15
 
 
PORT FC
6
 
 
 

14:30
SCH
CUP
1922 KONYASPOR
 
 
KARAKOPRU BELEDIYESPOR
 
 
 

2.10

3.25

3.00

14:30
SCH
CUP
ANKARA DEMIRSPOR
 
 
KARAMAN BELEDIYESPOR
 
 
 

1.57

3.60

5.00

14:30
SCH
CUP
ETIMESGUT BELEDIYESPOR
 
 
YALOVASPOR
 
 
 

1.60

3.60

4.75

14:30
SCH
CUP
KIRSEHIR BELEDIYESPOR
 
 
KILIS BELEDIYESPOR
 
 
 

1.45

4.00

5.75

14:30
SCH
CUP
NIGDE ANADOLU
 
 
YOMRASPOR
 
 
 

2.25

3.00

3.00

14:30
SCH
CUP
SERIK BELEDIYESPOR
 
 
KELKIT BELEDIYESPOR
 
 
 

1.61

3.60

4.50

15:00
SCH
GrD
URAL
2
 
 
TORPEDO MOSCOW
3
 
 
 

15:00
SCH
CUP
AFJET AFYONSPOR
 
 
EYNESIL BELEDIYESPOR
 
 
 

15:00
SCH
CUP
CATALCA SPOR
 
 
SAPANCA GENCLIKSPOR
 
 
 

2.20

3.20

2.87

15:00
SCH
CUP
ERGENE VELIMESE SPOR
 
 
ELAZIG KARAKOCAN
 
 
 

1.90

3.40

3.40

15:00
SCH
CUP
KIRKLARELISPOR
 
 
SIIRT IL OZEL IDARESISPOR
 
 
 

1.55

3.75

5.50

15:00
SCH
CUP
KUSADASISPOR
 
 
BULVARSPOR
 
 
 

1.72

3.50

4.00

15:00
SCH
CUP
NAZILLI BELEDIYESPOR
 
 
SILE YILDIZSPOR
 
 
 

1.66

3.50

4.33

15:00
SCH
CUP
SARIYER
 
 
TEPECIKSPOR A.S.
 
 
 

1.66

3.75

4.33

15:00
SCH
CUP
USAKSPOR
 
 
ARGUVAN BELEDIYESPOR
 
 
 

16:00
SCH
2R
SLAVIA PRAHA (W)
 
 
VALUR REYKJAVIK (W)
 
 
 

16:00
SCH
MSL
KUALA LUMPUR
6
 
 
SARAWAK UNITED
11
 
 

16:30
SCH
AL
FC DARYA BABOL
17
 
 
CHADORMALU YAZD
14
 
 
 

16:30
SCH
AL
MES SHAHR BABAK
11
 
 
SAIPA
9
 
 
 

16:45
SCH
AL
FAJR SEPASI
3
 
 
SHAMS AZAR QAZVIN
1
 
 
 

16:45
SCH
AL
KHOOSHE TALAEI SAVEH
6
 
 
OMID VAHDAT
18
 
 
 

17:00
SCH
2R
VLLAZNIA (W)
 
 
ZHYTLOBUD KHARKIV (W)
 
 
 

17:00
SCH
AL
KHEYBAR KHORRAMABAD
4
 
 
ESTEGHLAL KHUZESTAN
8
 
 
 

17:00
SCH
AL
SHAHRDARI ASTARA
13
 
 
CHOOKA TALESH
15
 
 
 

17:00
SCH
AL
SHAHRDARI HAMEDAN
7
 
 
KHALIJ FARS MAHSHAHR
10
 
 
 

17:15
SCH
AL
PARS JONOUBI JAM
12
 
 
VANPARS
16
 
 
 

17:30
SCH
AL
ESTEGHLAL MOLASANI
2
 
 
ARMAN GOHAR
5
 
 
 

17:30
SCH
GrA
KHIMKI
4
 
 
LOKOMOTIV MOSCOW
3
 
 
 

17:30
SCH
GrC
ORENBURG
4
 
 
DINAMO MOSCOW
3
 
 
 

17:30
SCH
CUP
SANLIURFASPOR
 
 
KARSIYAKA
 
 
 

1.60

3.60

4.75

18:00
SCH
VEICGr
INTER TURKU
5
 
 
HAKA
4
 
 
 

2.20

3.30

3.00

18:00
SCH
VEICGr
SJK
6
 
 
KUPS
2
 
 
 

3.60

3.40

1.90

18:00
SCH
VRGr
FC LAHTI
5
 
 
VPS
3
 
 
 

3.10

3.40

2.10

18:00
SCH
VRGr
HIFK
6
 
 
ILVES
4
 
 
 

4.75

3.75

1.61

18:00
SCH
PL
ASANTE KOTOKO
14
 
 
NSOATREMAN
9
 
 
 

18:00
TF
DGrE
AREZZO
1
 
 
TERRANUOVA TRAIANA
15
 
 

18:30
SCH
VRGr
IFK MARIEHAMN
2
 
 
AC OULU
1
 
 
 

1.83

3.50

3.80

19:00
SCH
CUP
NAESTVED
 
 
SILKEBORG
 
 
 
 

4.75

3.80

1.72

19:00
SCH
2R
ROSENGARD (W)
 
 
SANDVIKEN (W)
 
 
 

19:00
SCH
CUP
TROMSDALEN UIL
 
 
BRYNE
 
 
 

4.33

4.00

1.75

19:45
SCH
2R
HACKEN (W)
 
 
PARIS SAINT GERMAIN (W)
 
 
 

20:00
SCH
2R
AJAX (W)
 
 
ARSENAL (W)
 
 
 

20:00
SCH
N/E
CARL ZEISS JENA
2
 
 
ENERGIE COTTBUS
7
 
 
 

20:00
TF
OBW
NECKARSULMER SU
17
 
 
OFFENBURGER FV
16
 
 

20:00
SCH
GrA
KRASNODAR
2
 
 
NIZHNY NOVGOROD
1
 
 
 

20:00
SCH
GrD
CSKA MOSCOW
1
 
 
PFC SOCHI
4
 
 
 

20:00
SCH
CUP
BURSASPOR
 
 
BOYABAT
 
 
 

1.25

5.50

8.00

20:11
SCH
2L
POLONIA WARSZAWA
3
 
 
KKS 1925 KALISZ
5
 
 
 

20:15
SCH
2R
ST. POLTEN (W)
 
 
KUPS (W)
 
 
 

20:30
SCH
2R
FC ZURICH (W)
 
 
SFK 2000 SARAJEVO (W)
 
 
 

20:30
SCH
PL
SC KRIENS
15
 
 
FC ZURICH II
11
 
 
 

21:00
SCH
2R
REAL MADRID (W)
 
 
ROSENBORG (W)
 
 
 

21:00
SCH
NTH
TSV HAVELSE
18
 
 
BLAU-WEISS LOHNE
17
 
 
 

21:00
SCH
PDR1
DEPORTIVO LA CORUNA
6
 
 
CF TALAVERA DE LA REINA
20
 
 
 

1.25

5.00

8.00

21:05
SCH
WSL
CHELSEA (W)
5
 
 
WEST HAM (W)
6
 
 

21:15
SCH
CL
ACADEMIA CANTOLAO
16
 
 
CARLOS STEIN FC
18
 
 

1.83

3.50

4.20

21:30
SCH
DCP
COLERAINE (U19)
 
 
POBEDA (U19)
 
 
 

21:30
SCH
2R
BENFICA (W)
 
 
RANGERS (W)
 
 
 

21:30
SCH
2R
JUVENTUS (W)
 
 
HB KOGE (W)
 
 
 

21:45
SCH
SLS
GOSPORT BOROUGH
10
 
 
POOLE TOWN
14
 
 
 

22:00
SCH
CUP
INDEPENDIENTE
 
 
TALLERES CORDOBA
 
 
 
 

22:00
SCH
PD
ROYAL PARI FC
14
 
 
CLUB ALWAYS READY
3
 
 
 

3.00

3.50

2.30

23:00
SCH
CL2
QUINDIO
1
 
 
HUILA
6
 
 

23:00
SCH
B
ATLETICO SANTO DOMINGO
8
 
 
EL NACIONAL
1
 
 

23:30
SCH
CUP
UNIVERSIDAD CATOLICA
 
 
UNIVERSIDAD DE CHILE
 
 
 

1.57

4.00

4.75

23:30
SCH
CUP
CLUB NACIONAL
 
 
TACUARY
 
 
 

23:30
SCH
CL
SPORT HUANCAYO
12
 
 
DEPORTIVO MUNICIPAL
15
 
 

1.40

4.50

8.00

FULL TIME RESULT ONLY
>FULL TIME RESULT ONLY
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

11:00
FTR
PFL
AZKALS DEVELOPMENT TEAM
5
 
 
MENDIOLA FC
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
AGr2
BELGIUM U17 (W)
3
 
 
POLAND U17 (W)
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
AGr2
GREECE U17 (W)
4
 
 
SPAIN U17 (W)
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
SL
MALISHEVA
8
 
 
KF BALLKANI
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
3Gr6
MJONDALEN 2
10
 
 
TROMSO 2
8
 
 
Full Time Result Only

 
15:30
FTR
DGrG
ILVAMADDALENA
8
 
 
USD PALMESE 1914
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGrH
NOCERINA
9
 
 
LAVELLO
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
CUP
AEP IRAKLIS 1908 PAE
 
 
NIKI VOLOU
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
CUP
AGIOS NIKOLAOS
 
 
EPISKOPI
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
CUP
ILIOUPOLIS
 
 
KALLITHEA
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
CUP
KALAMATA
 
 
PROODEFTIKI
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
CUP
TILIKRATIS
 
 
IERAPETRA
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
CUP
VERIA
 
 
PAE CHANIA
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrA
BRA
9
 
 
ASTI
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrA
CASALE
4
 
 
BORGOSESIA
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrA
GOZZANO
7
 
 
CASTELLANZESE
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrA
LEGNANO
17
 
 
PINEROLO
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrA
SCD LIGORNA
13
 
 
FOSSANO
19
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrA
SESTRI LEVANTE
3
 
 
CHISOLA
20
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrA
STRESA VERGANTE
11
 
 
P.D.H.A.E.
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrA
US FEZZANESE
14
 
 
DERTHONA
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrB
ASD ALCIONE
10
 
 
CARONNESE
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrB
CALVINA
7
 
 
BRENO
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrB
CASATESEROGOREDO
3
 
 
CITTA DI VARESE
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrB
FRANCIACORTA FC
2
 
 
FOLGORE CARATESE
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrB
REAL CALEPINA
17
 
 
VILLA D ALME
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrB
SONA
11
 
 
LUMEZZANE
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrB
VIRTUS BERGAMO 1909
4
 
 
PONTISOLA
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrC
CAMPODARSEGO
3
 
 
MESTRE
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrC
CARTIGLIANO
12
 
 
ESTE
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrC
CLODIENSE
10
 
 
MONTECCHIO MAGGIORE
17
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrC
MONTEBELLUNA
16
 
 
LUPARENSE
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrC
VIRTUS BOLZANO
6
 
 
DOLOMITI BELLUNESI
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrD
AGLIANESE
8
 
 
CREMA
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrD
GIANA ERMINIO
1
 
 
PISTOIESE
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrD
GS BAGNOLESE
18
 
 
SALSOMAGGIORE
17
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrD
LENTIGIONE
13
 
 
UNITED RICCIONE
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrD
RAVENNA
10
 
 
FANFULLA
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrD
REAL FORTE QUERCETA
5
 
 
CORREGGESE
19
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrD
SAMMAURESE
12
 
 
ATHLETIC CARPI
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrD
SANTANGELO
15
 
 
PRATO
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrD
SCANDICCI
20
 
 
FORLI
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrE
MONTESPACCATO
16
 
 
CITTA DI CASTELLO
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrE
PIANESE
3
 
 
SANGIOVANNESE
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrE
PONSACCO
7
 
 
GROSSETO
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrE
TAU CALCIO ALTOPASCIO
11
 
 
FLAMINIA
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrE
TRESTINA
9
 
 
GAVORRANO
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrF
MATESE
15
 
 
TOLENTINO
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrF
MONTEGIORGIO
18
 
 
CHIETI
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrF
SENIGALLIA
10
 
 
TEAM NUOVA FLORIDA
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrF
TERMOLI CALCIO
17
 
 
PORTO DASCOLI
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrF
VASTESE
14
 
 
ATLETICO TERME FIUGGI
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrF
VASTOGIRARDI
7
 
 
PINETO
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrG
CASSINO
15
 
 
CASERTANA
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrG
LUPA FRASCATI
17
 
 
VIS ARTENA
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrG
PAGANESE
10
 
 
ANGRI
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrG
TIVOLI CALCIO
6
 
 
POMEZIA
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrH
ACD NARDO
3
 
 
SPORTING FULGOR MOLFETTA
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrH
AFRAGOLESE
10
 
 
MARTINA FRANCA 1947
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrH
CITTA DI FASANO
7
 
 
ASD GLADIATOR
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrH
PUTEOLANA
15
 
 
CAVESE
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrI
CANICATTI
13
 
 
ACIREALE
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrI
CITTANOVESE
9
 
 
SANCATALDESE
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrI
MARIGLIANESE
10
 
 
RAGUSA CALCIO
17
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrI
PATERNO
16
 
 
SANTA MARIA CILENTO
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrI
SANTAGATA
4
 
 
AVERSA NORMANNA
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrI
VIBONESE
7
 
 
LICATA
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
1L
FK IMT BEOGRAD
2
 
 
FK LOZNICA
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
1L
JEDINSTVO UB
10
 
 
RADNICKI BEOGRAD
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
1L
PROLETER NOVI SAD
8
 
 
METALAC GM
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
1L
RAD
9
 
 
OFK VRSAC
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
FLRS
SLAVIJA SARAJEVO
6
 
 
RADNIK BIJELJINA
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
DGrH
BARLETTA
6
 
 
FRANCAVILLA
17
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
DGrH
BRINDISI
2
 
 
CASARANO
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
2.CFL
BERANE
8
 
 
IGALO
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
2.CFL
BOKELJ
4
 
 
FK PODGORICA
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
2.CFL
FK MLADOST DG
1
 
 
NIKSIC
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
2.CFL
FK OTRANT OLYMPIC
10
 
 
FK GRBALJ
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
2.CFL
KOM
3
 
 
ZETA
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
2D
FUZINAR
12
 
 
ALUMINIJ
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
U17
ESBJERG (U17)
8
 
 
FC COPENHAGEN (U17)
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGrI
CASTROVILLARI
5
 
 
LAMEZIA TERME
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
DGrF
FANO ALMA J.
8
 
 
TRASTEVERE
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
1L
FK TRAYAL
12
 
 
INDJIJA
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:30
FTR
DGrF
SAMBENEDETTESE
5
 
 
SAN NICOLO
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
OBN
SC FEUCHT
5
 
 
DJK GEBENBACH
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
OHE
FC HANAU 93
6
 
 
BAYERN ALZENAU
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
OHE
TSV STEINBACH II
19
 
 
SC WALDGIRMES
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
SL
PRISHTINA
4
 
 
DRITA
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
LPBA
CLUB CANONEROS MARINA
8
 
 
CD AVISPONES DE CHILPANCINGO
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:30
FTR
3Gr4
EIK-TOENSBERG
4
 
 
FOLLO
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:30
FTR
PL
FC BREITENRAIN BERN
6
 
 
SC YF JUVENTUS
17
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:45
FTR
ONR
MSV DUESSELDORF
15
 
 
SF HAMBORN 07
20
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
PCCL
CLUB LUJAN
12
 
 
LEANDRO N. ALEM
17
 
 
Full Time Result Only

 
21:00
FTR
FAD
NINOVE
12
 
 
URSL VISE
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
FAD
R.FC. LIEGE
3
 
 
DESSEL SPORT
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
FAD
R.OC. DE CHARLEROI
10
 
 
ROYAL KNOKKE
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
FAD
ROYAL ANTWERP (U23)
8
 
 
LA LOUVIERE
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
PL
BULLE
14
 
 
ETOILE-CAROUGE FC
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
PL
FC ST. GALLEN II
18
 
 
RAPPERSWIL
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
1L1
US TERRE SAINTE
7
 
 
FC LA CHAUX-DE-FONDS
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:15
FTR
1L1
LA SARRAZ-ECLEPENS
13
 
 
PORTALBAN/GLETTERENS
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:30
FTR
DGrB
SEREGNO
8
 
 
BRUSAPORTO
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:30
FTR
DGrI
CATANIA
2
 
 
SAN LUCA
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:45
FTR
LL
BO NESS UNITED
9
 
 
CIVIL SERVICE STROLLERS
4
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
LL
DALBEATTIE STAR
19
 
 
EAST KILBRIDE
1
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
LL
EAST STIRLINGSHIRE
18
 
 
SPARTANS
10
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
LL
EDINBURGH UNIVERSITY
16
 
 
BERWICK
12
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
LL
GRETNA FC 2008
17
 
 
GALA FAIRYDEAN ROVERS
13
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
LL
STIRLING UNIVERSITY
8
 
 
COWDENBEATH
15
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
LL
TRANENT JUNIORS
6
 
 
CALEDONIAN BRAVES
5
 
 
Full Time Result Only

 
SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
BRK: Break Between Periods
H/T: Half Time
PEN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score