Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

16:00
SCH
D2
PO ACHYRONAS ONISILOS
16
 
 
PO XYLOTYMPOU 2006
15
 
 
 

17:00
SCH
IPL
PERSEPOLIS FC
1
 
 
TRACTOR SC
8
 
 
 

17:00
SCH
CUP
JUV. EVORA
 
 
VILAFRANQUENSE
 
 
 
 

17:00
SCH
CUP
POMBAL
 
 
VIGOR MOCIDADE
 
 
 
 

17:00
SCH
CUP
SILVES
 
 
COURENSE
 
 
 
 

17:00
SCH
CUP
VALADARES
 
 
OLIVAIS MOSCAVIDE
 
 
 
 

18:00
SCH
CUP
FONTINHAS
 
 
PRAIENSE
 
 
 
 

18:00
SCH
CUP
VASCO DA GAMA VF
 
 
IMORTAL
 
 
 
 

18:30
SCH
1.HNL
SIBENIK
7
 
 
HNK GORICA
10
 
 
 

2.70

3.30

2.62

18:30
SCH
PL
LEEDS
13
 
 
ASTON VILLA
14
 
 

2.30

3.30

3.10

18:30
SCH
VEICGr
HJK HELSINKI
1
 
 
INTER TURKU
6
 
 
 

1.44

4.20

6.00

18:30
SCH
BL
FC SCHALKE 04
15
 
 
FC AUGSBURG
12
 
 

1.90

3.60

3.80

18:30
SCH
IPL
SANAT NAFT
15
 
 
MES RAFSANJAN
9
 
 
 

18:30
SCH
CGrA
ARZIGNANO VALCHIAMPO
7
 
 
TRENTO
17
 
 
 

18:30
SCH
CGrA
JUVENTUS (U23)
14
 
 
PERGOLETTESE
11
 
 
 

18:30
SCH
CGrA
MANTOVA
19
 
 
PRO SESTO
16
 
 
 

18:30
SCH
CGrA
SAN GIULIANO CITY
8
 
 
PIACENZA
20
 
 
 

18:30
SCH
EK
WIDZEW LODZ
7
 
 
RAKOW CZESTOCHOWA
4
 
 

6.00

3.80

1.57

18:30
SCH
LI
FCV FARUL CONSTANTA
1
 
 
UTA ARAD
9
 
 

1.66

3.20

5.25

18:30
SCH
SL
SLOVAN BRATISLAVA
1
 
 
FK ZELEZIARNE PODBREZOVA
2
 
 
 

18:30
SCH
1L
NK CM CELJE
3
 
 
RADOMLJE
8
 
 
 

18:30
SCH
SDR1
ZAMORA
16
 
 
COMPOSTELA
14
 
 
 

18:30
SCH
SDR5
CD CORIA
6
 
 
GIMNASTICA SEGOVIANA
7
 
 
 

18:30
SCH
ASV
IK SIRIUS
12
 
 
AIK
5
 
 

3.40

3.40

2.15

18:30
SCH
ASV
KALMAR FF
6
 
 
HELSINGBORG
15
 
 

1.70

3.75

5.25

19:00
SCH
D1
AKRITAS CHLORAKAS
10
 
 
ARIS LIMASSOL
3
 
 
 

19:00
SCH
D1
APOEL
6
 
 
AEL LIMASSOL
13
 
 
 

19:00
SCH
SL
FC COPENHAGEN
9
 
 
AARHUS
5
 
 

1.66

3.75

4.50

19:00
SCH
PL
HB TORSHAVN
3
 
 
B68 TOFTIR
9
 
 

19:00
SCH
LH
BNEI SAKHNIN
6
 
 
SEKTZIA NES TZIONA
13
 
 
 

1.60

3.60

5.00

19:00
SCH
A
ATALANTA
2
 
 
FIORENTINA
11
 
 

2.15

3.40

3.40

19:00
SCH
2Gr2
ULL-KISA
2
 
 
HODD
1
 
 

19:00
SCH
1L
TERMALICA NIECIECZA
7
 
 
PODBESKIDZIE
11
 
 
 

1.90

3.60

3.50

19:00
SCH
2L
POLONIA WARSZAWA
2
 
 
GKS JASTRZEBIE
8
 
 
 

19:00
SCH
CUP
ANGRENSE
 
 
NACIONAL
 
 
 
 

23.00

8.50

1.10

19:00
SCH
CUP
CALDAS
 
 
SPORTING COVILHA
 
 
 
 

2.87

3.10

2.20

19:00
SCH
RFPL
AKHMAT GROZNY
9
 
 
DINAMO MOSCOW
7
 
 
 

19:00
SCH
RFPL
NIZHNY NOVGOROD
10
 
 
SPARTAK MOSCOW
5
 
 
 

19:00
SCH
SL
FC VION ZLATE MORAVCE
11
 
 
SPARTAK TRNAVA
3
 
 
 

19:00
SCH
PDR1
CF TALAVERA DE LA REINA
20
 
 
CULTURAL LEONESA
12
 
 
 

2.40

3.20

2.62

19:00
SCH
PDR2
CASTELLON
8
 
 
OSASUNA B
9
 
 
 

1.85

3.10

4.00

19:00
SCH
PDR2
REAL SOCIEDAD B
16
 
 
BARCELONA B
3
 
 
 

2.50

3.10

2.50

19:00
SCH
SDR2
SESTAO RIVER
2
 
 
ARENAS CLUB
1
 
 
 

19:00
SCH
SDR2
TUDELANO
15
 
 
UD LOGRONES B
7
 
 
 

19:00
SCH
SDR4
VELEZ CF
4
 
 
CD SAN ROQUE DE LEPE
12
 
 
 

19:00
SCH
SDR4
XEREZ DEPORTIVO
18
 
 
BETIS DEPORTIVO BALOMPIE
3
 
 
 

19:00
SCH
SDR5
VILLANOVENSE
13
 
 
CACERENO
4
 
 
 

19:00
SCH
PDFW
ATHLETIC BILBAO (W)
10
 
 
REAL MADRID (W)
9
 
 
 

19:00
SCH
PL
SIMBA SC
3
 
 
DODOMA JIJI FC
11
 
 
 

19:00
SCH
1LG
ALTINORDU
16
 
 
KECIORENGUCU
5
 
 
 

3.00

3.30

2.25

19:00
SCH
PL
AL-AIN FC
8
 
 
AL-ITTIHAD KALBA
6
 
 
 

19:30
SCH
1A
KORTRIJK
15
 
 
ANTWERP
1
 
 
 

5.00

3.80

1.65

19:30
SCH
SL1
VOLOS NPS
7
 
 
ARIS THESSALONIKIS
4
 
 

3.60

3.40

2.05

19:30
SCH
PD
GIRONA
11
 
 
REAL SOCIEDAD
9
 
 

3.10

3.20

2.40

19:30
SCH
SD
GRANADA CF
9
 
 
HUESCA
11
 
 

1.85

3.40

4.75

19:30
SCH
SD
OVIEDO
14
 
 
CARTAGENA
5
 
 

2.30

3.10

3.40

19:30
SCH
SDR4
RECREATIVO HUELVA
7
 
 
CADIZ B
11
 
 
 

19:30
SCH
SDFS
RAMPLA JUNIORS
 
 
URUGUAY MONTEVIDEO
 
 
 
 

19:45
SCH
NBI
PUSKAS ACADEMY
5
 
 
MOL FEHERVAR FC
8
 
 

2.25

3.40

3.20

20:00
SCH
SL
PARTIZANI
1
 
 
TIRANA
5
 
 
 

20:00
SCH
L1
ES SETIF
9
 
 
CS CONSTANTINE
1
 
 
 

20:00
SCH
1L
SLAVIA PRAHA
2
 
 
SLOVAN LIBEREC
5
 
 

1.11

8.50

15.00

20:00
SCH
AP
GUASTATOYA
6
 
 
COMUNICACIONES
8
 
 
 

20:00
SCH
AP
TOLUCA
6
 
 
CLUB QUERETARO
18
 
 
 

1.83

3.80

4.33

20:00
SCH
APW
PUEBLA (W)
16
 
 
SANTOS LAGUNA (W)
14
 
 
 

20:00
SCH
ELS
KRISTIANSUND BK
15
 
 
ROSENBORG
4
 
 

4.00

4.20

1.75

20:00
SCH
2L
KKS 1925 KALISZ
7
 
 
HUTNIK NOWA HUTA
18
 
 
 

20:00
SCH
LP
PACOS FERREIRA
17
 
 
AROUCA
13
 
 
 

2.40

3.20

2.87

20:00
SCH
SL
FK PARTIZAN
7
 
 
VOJVODINA
6
 
 
 

20:00
SCH
PDR1
CORDOBA
3
 
 
SAN SEBASTIAN DE LOS REYES
9
 
 
 

1.25

4.75

11.00

20:00
SCH
PDR1
DEPORTIVO LA CORUNA
5
 
 
SAN FERNANDO
14
 
 
 

1.44

3.75

6.50

20:00
SCH
SL
BESIKTAS
5
 
 
FENERBAHCE
7
 
 
 

2.37

3.50

2.62

20:00
SCH
MLS
NEW YORK CITY FC
7
 
 
ORLANDO CITY
13
 
 

1.90

3.60

4.20

20:05
SCH
PBMC
DEPORTIVO ARMENIO
1
 
 
LOS ANDES
12
 
 
 

20:05
SCH
PBMC
DEPORTIVO MERLO
7
 
 
COLEGIALES
2
 
 
 

20:05
SCH
PBMC
SAN MIGUEL
6
 
 
ITUZAINGO
3
 
 
 

20:05
SCH
PBMC
VILLA SAN CARLOS
11
 
 
J.J. URQUIZA
17
 
 
 

20:15
SCH
BDRGr
FRAM REYKJAVIK
2
 
 
LEIKNIR REYKJAVIK
4
 
 
 

20:15
SCH
LH
HAPOEL TEL AVIV
11
 
 
HAPOEL JERUSALEM FC
4
 
 
 

2.00

3.25

3.25

20:15
SCH
BP
MOGHREB TETOUAN
9
 
 
US TOUARGA
11
 
 
 

1.80

2.87

4.75

21:00
SCH
1B
STANDARD LIEGE (U23)
6
 
 
ANDERLECHT (U23)
4
 
 
 

21:00
SCH
D1
ORENSE SC
11
 
 
DELFIN SC
12
 
 
 

2.05

3.20

4.00

21:00
SCH
ERE
EMMEN
18
 
 
HEERENVEEN
6
 
 

2.87

3.30

2.50

21:00
SCH
PL
AL-FATEH
13
 
 
ABHA
10
 
 
 

21:00
SCH
PL
AL-NASSR RIYADH
5
 
 
AL-ITTIHAD JEDDAH
3
 
 
 

21:30
SCH
LP
PATRONATO
16
 
 
ATLETICO TUCUMAN
1
 
 
 

2.70

3.30

2.70

21:30
SCH
PBN
SAN TELMO
32
 
 
ATLANTA
21
 
 

3.25

3.00

2.40

21:30
SCH
PBN
TEMPERLEY
27
 
 
AGROPECUARIO
29
 
 

2.05

2.90

4.50

21:30
SCH
PBMC
DEFENSORES UNIDOS
9
 
 
ARGENTINO DE QUILMES
15
 
 
 

21:30
SCH
SL1
PAOK
3
 
 
PANATHINAIKOS
1
 
 

2.45

3.10

3.10

21:30
SCH
LI
FCSB
14
 
 
ARGES PITESTI
11
 
 

1.40

3.80

8.00

21:45
SCH
L1
LENS
4
 
 
LYON
7
 
 

2.15

3.80

3.00

21:45
SCH
A
JUVENTUS
9
 
 
BOLOGNA
17
 
 

1.60

4.00

5.50

22:00
SCH
L1
JS SAOURA
7
 
 
CR BELOUIZDAD
4
 
 
 

22:00
SCH
L1
MC ORAN
14
 
 
USM ALGER
2
 
 
 

22:00
SCH
PBN
ALMIRANTE BROWN
24
 
 
DEFENSORES DE BELGRANO
11
 
 

3.60

3.10

2.20

22:00
SCH
PBN
ATLETICO GUEMES
26
 
 
ATLETICO DE RAFAELA
28
 
 

2.87

2.80

2.87

22:00
SCH
TFA
ESTUDIANTES S.L.
8
 
 
SOL DE MAYO
5
 
 

22:00
SCH
TFA
VILLA MITRE
2
 
 
JUVENTUD UNIDA UNIV.
4
 
 

22:00
SCH
TFA
BOCA UNIDOS
12
 
 
ATLETICO PARANA
16
 
 

22:00
SCH
TFA
DOUGLAS HAIG
6
 
 
DEFENSORES VR
14
 
 

22:00
SCH
TFA
GIMNASIA URUGUAY
9
 
 
UNION SUNCHALES
15
 
 

22:00
SCH
1A
ST TRUIDEN
11
 
 
AS EUPEN
16
 
 
 

1.75

3.60

4.20

22:00
SCH
PD
UNIVERSITARIO DE VINTO
16
 
 
CLUB ALWAYS READY
3
 
 
 

3.80

3.75

1.90

22:00
SCH
CL
PEREIRA
8
 
 
DEPORTIVO PASTO
2
 
 

1.83

3.50

4.50

22:00
SCH
AP
SANTA LUCIA
12
 
 
IZTAPA
10
 
 
 

22:00
SCH
CUP
ACADEMICA
 
 
TONDELA
 
 
 
 

4.20

3.80

1.61

22:00
SCH
PD
REAL MADRID
2
 
 
OSASUNA
7
 
 

1.33

5.25

8.50

22:00
SCH
SD
UD IBIZA
18
 
 
LUGO
16
 
 

1.83

3.50

4.50

22:00
SCH
CL
BOSTON RIVER
11
 
 
RENTISTAS
14
 
 
 

1.75

3.60

4.75

22:00
SCH
MLS
PORTLAND TIMBERS
11
 
 
LOS ANGELES FC
1
 
 

2.75

3.75

2.30

22:30
SCH
PBN
ESTUDIANTES R.C.
7
 
 
ATLETICO MITRE
20
 
 

1.75

3.40

5.00

22:30
SCH
PBN
GIMNASIA MENDOZA
4
 
 
ESTUDIANTES B.A.
8
 
 

2.05

2.90

4.33

22:30
SCH
TFA
DESAMPARADOS
17
 
 
CIRCULO DEPORTIVO
10
 
 

22:30
SCH
TFA
RACING DE CORDOBA
2
 
 
DEF. DE PRONUNCIAMENTO
13
 
 

22:30
SCH
CPL
CAVALRY FC
4
 
 
VALOUR FC
5
 
 

22:30
SCH
BP
HASSANIA AGADIR
4
 
 
MOULOUDIA OUJDA
15
 
 
 

1.85

3.00

4.20

22:30
SCH
BP
WYDAD A.C. CASABLANCA
3
 
 
RENAISSANCE BERKANE
13
 
 
 

1.60

3.25

5.50

22:30
SCH
LP
FAMALICAO
16
 
 
BOAVISTA
5
 
 
 

2.05

3.30

3.50

23:00
SCH
AP
CD REAL SOCIEDAD
10
 
 
LOBOS UPNFM
9
 
 
 

23:00
SCH
CL
GUAIRENA FC
5
 
 
OLIMPIA
4
 
 
 

3.80

3.40

1.83

23:00
SCH
CL
TACUARY
6
 
 
SPORTIVO AMELIANO
8
 
 
 

2.55

3.10

2.62

23:30
SCH
D1
CUMBAYA
10
 
 
AUCAS
1
 
 
 

5.25

3.75

1.70

FULL TIME RESULT ONLY
>FULL TIME RESULT ONLY
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

07:00
FTR
JFL
HONDA FC
1
 
 
REINMEER AOMORI
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
1D
ARARAT YEREVAN-2
3
 
 
BKMA II
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
SL
PRISHTINA
4
 
 
TREPCA 89
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
1L1
FC COFFRANE
7
 
 
SERVETTE (U21)
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
1L2
MUNSINGEN
14
 
 
FC ROTKREUZ
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
FAD
ROYAL ANTWERP (U23)
10
 
 
MANDEL UNITED
19
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGrE
GHIVIZZANO BORGOAMOZZANO
10
 
 
LIVORNO
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
1L2
FC MURI
16
 
 
FC SCHOTZ
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
FAD
ROYAL KNOKKE
15
 
 
GENT (U23)
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
FAD
TIENEN
17
 
 
PATRO MAASMECHELEN
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
FAD
URSL VISE
7
 
 
K.S.K. HEIST
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
OWE
FC GIEVENBECK
8
 
 
SV SCHERMBECK 2020
17
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
OWE
WESTFALIA RHYNERN
2
 
 
ASC DORTMUND
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
CUP
NAFPAKTIAKOS ASTERAS
 
 
LARISA
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
CL
MELITA FC
7
 
 
ST. ANDREWS FC
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
CL
SWIEQI UNITED
6
 
 
FGURA UNITED
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
1D
BLACK BULLS MAPUTO
2
 
 
FERROVIARIO BEIRA
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
1D
FERROVIARIO DE LICHINGA
6
 
 
FERROVIARIO DE NAMPULA
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
1D
FERROVIARIO DE MAPUTO
5
 
 
INCOMATI XINAVANE
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
1D
LIGA DESPORTIVA DE MAPUTO
11
 
 
COSTA DO SOL
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
1D
VILANKULO
9
 
 
UD SONGO
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
D2NS
FC JAERFAELLA
6
 
 
IFK OSTERAKER
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
1L1
LA SARRAZ-ECLEPENS
14
 
 
FC LA CHAUX-DE-FONDS
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
1L2
FC LANGENTHAL
13
 
 
SC DORNACH
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
PSL
CAPS UNITED
12
 
 
TRIANGLE FC
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
VOR
SCR ALTACH (AM)
2
 
 
FC WOLFURT
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
OWE
SG FINNENTROP-BAMENOHL
9
 
 
TUS BOEVINGHAUSEN
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
OWE
TUS ENNEPETAL
15
 
 
TUS ERNDTEBRUCK
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
ONR
TURU DUSSELDORF
13
 
 
TVD VELBERT
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
ONR
VFB HILDEN
6
 
 
SPORTFREUNDE BAUMBERG
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
OM
KOENIGSDORF
8
 
 
SIEGBURGER SV 04
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
DGrG
POMEZIA
6
 
 
MONTEROTONDO
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
DGrH
MARTINA FRANCA 1947
14
 
 
BRINDISI
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
DGrH
SPORTING FULGOR MOLFETTA
15
 
 
CITTA DI FASANO
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
2.CFL
FK GRBALJ
8
 
 
FK MLADOST DG
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
2.CFL
FK PODGORICA
5
 
 
KOM
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
2.CFL
IGALO
6
 
 
BOKELJ
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
NFD
POLOKWANE CITY
8
 
 
HUNGRY LIONS FC
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
MTN8
KAIZER CHIEFS
 
 
AMAZULU
 
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
1D
UE SANTA COLOMA
7
 
 
ORDINO
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
MID
FC JUNIORS OO
2
 
 
WOLFSBERGER AC (AM)
10
 
 
Full Time Result Only