Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

02:00
1 HF
45+
USL
PITTSBURGH RIVERHOUNDS
13
 
1
CHARLOTTE INDEPENDENCE
16
 
 
0
0

02:00
2 HF
90'
MLS
VANCOUVER WHITECAPS
9
 
 
FC DALLAS
7
1
 
2
0
2
1
TV

02:00
2 HF
90'
USL
HARTFORD ATHLETIC
18
 
 
OTTAWA FURY FC
7
 
 
0
1
1
1

02:00
2 HF
87'
USL
INDY ELEVEN
6
 
 
NASHVILLE SC
2
 
 
0
0
0
0

02:30
2 HF
66'
PD
COLO COLO
2
 
 
AUDAX ITALIANO
5
 
 
1
0
1
0
TV

02:30
2 HF
59'
MLS
FC CINCINNATI
12
 
 
NEW YORK RED BULLS
6
1
 
0
0
0
0
TV

02:30
2 HF
59'
MLS
NEW ENGLAND REVOLUTION
11
2
1
DC UNITED
2
 
 
0
0
0
0
TV

02:30
2 HF
57'
MLS
PHILADELPHIA UNION
1
 
 
PORTLAND TIMBERS
10
1
 
0
2
1
2
TV

02:30
2 HF
64'
USL
CHARLESTON BATTERY
9
 
 
ATLANTA UNITED 2
11
 
 
0
0
0
0

02:30
2 HF
62'
USL
TAMPA BAY ROWDIES
1
 
 
SWOPE PARK RANGERS
17
 
 
0
0
0
0

03:00
1 HF
45+
MLS
MINNESOTA UNITED FC
6
 
 
HOUSTON DYNAMO
4
1
 
1
0
TV
03:00
1 HF
45+
UTAH ROYALS (W)
3
 
 
ORLANDO PRIDE (W)
9
 
 
1
0

03:30
1 HF
25'
A
DEPORTIVO CUENCA
11
 
 
GUAYAQUIL CITY FC
12
 
 
0
0
TV
03:30
1 HF
18'
USL
AUSTIN BOLD
8
 
 
NEW MEXICO UNITED
1
 
 
0
0

03:30
1 HF
16'
USL
OKC ENERGY
9
 
 
COLORADO SWITCHBACKS
17
 
 
1
0

03:30
1 HF
17'
USL
RGV TOROS FC
14
 
 
SAN ANTONIO FC
16
 
 
0
0

04:00
SCH
SF
SAN FRANCISCO FC
 
 
TAURO FC
 
 
 

04:00
SCH
AP
SPORT BOYS
18
 
 
ALIANZA UNIVERSIDAD
11
 
 
TV
04:00
SCH
MLS
COLORADO RAPIDS
12
 
 
COLUMBUS CREW
8
 
 
TV
05:00
SCH
B
DEPORTES COPIAPO
2
 
 
UNION SAN FELIPE
13
 
 

05:00
SCH
USL
LOS ANGELES GALAXY 2
10
 
 
ORANGE COUNTY SC
13
 
 
 

05:00
SCH
USL
PORTLAND TIMBERS 2
3
 
 
EL PASO LOCOMOTIVE
7
 
 
 

05:00
SCH
USL
REAL MONARCHS SLC
15
 
 
PHOENIX RISING
4
 
 
 

05:30
SCH
USL
LAS VEGAS LIGHTS FC
11
 
 
TULSA ROUGHNECKS
6
 
 
 

07:00
SCH
J1
YOKOHAMA F. MARINOS
6
 
 
JUBILO IWATA
12
 
 
07:00
SCH
J2
KAGOSHIMA UNITED
18
 
 
AVISPA FUKUOKA
21
 
 
07:30
SCH
CHARLESTOWN CITY
8
 
 
BROADMEADOW MAGIC
1
 
 

07:30
SCH
EDGEWORTH EAGLES
2
 
 
LAMBTON JAFFAS
5
 
 

07:30
SCH
HAMILTON OLYMPIC
7
 
 
VALENTINE PHOENIX
9
 
 

07:30
SCH
LAKE MACQUARIE CITY
11
 
 
WESTON WORKERS BEARS
3
 
 

07:30
SCH
NEWCASTLE JETS YOUTH
4
 
 
MAITLAND FC
6
 
 

08:00
SCH
ACT
CANBERRA FC
4
 
 
TIGERS FC
1
 
 

08:00
SCH
ACT
CANBERRA OLYMPIC
2
 
 
WODEN WESTON FC
6
 
 

08:00
SCH
NSW
MANLY UNITED FC
5
 
 
WOLLONGONG WOLVES
1
 
 

08:00
SCH
NSW
ROCKDALE CITY SUNS
3
 
 
SYDNEY UNITED 58 FC
4
 
 

08:00
SCH
J1
SAGAN TOSU
17
 
 
KASHIMA ANTLERS
5
 
 
08:00
SCH
J1
URAWA RED DIAMONDS
10
 
 
SANFRECCE HIROSHIMA
8
 
 
TV
08:00
SCH
J2
MONTEDIO YAMAGATA
1
 
 
ZWEIGEN KANAZAWA
7
 
 
08:00
SCH
J2
TOCHIGI SC
19
 
 
FAGIANO OKAYAMA
11
 
 
09:00
SCH
VIC
SOUTH MELBOURNE
8
 
 
BENTLEIGH GREENS
3
 
 
09:00
SCH
J1
NAGOYA GRAMPUS
2
 
 
MATSUMOTO YAMAGA
13
 
 
09:00
SCH
J1
VISSEL KOBE
15
 
 
SHONAN BELLMARE
9
 
 
TV
09:00
SCH
J2
KASHIWA REYSOL
6
 
 
OMIYA ARDIJA
3
 
 
09:00
SCH
KL2
ASAN MUGUNGHWA
4
 
 
GWANGJU FC
1
 
 
10:00
SCH
J1
OITA TRINITA
3
 
 
KAWASAKI FRONTALE
4
 
 
10:30
SCH
CSL
DALIAN YIFANG
11
 
 
SHANGHAI SHENHUA
12
 
 
11:00
SCH
KL1
DAEGU FC
4
 
 
SUWON BLUEWINGS
8
 
 
11:30
SCH
2L
RIED
2
 
 
AUSTRIA KLAGENFURT
9
 
 
11:30
SCH
2L
SK VORWARTS STEYR
16
 
 
FC BW LINZ
8
 
 
12:30
SCH
CSL
GUANGZHOU FC
3
 
 
SHENZHEN FC
10
 
 
TV
13:00
SCH
J2
FC GIFU
22
 
 
MACHIDA ZELVIA
16
 
 
13:00
SCH
PR
TARAZ
9
 
 
TOBOL KOSTANAY
3
 
 

13:00
SCH
D1
BANDARI
2
 
 
SOFAPAKA
3
 
 

13:00
SCH
3R
FK ZALGIRIS KAUNAS
 
 
FK RITERIAI
 
 
 

13:00
SCH
KL1
JEONBUK MOTORS
2
 
 
GYEONGNAM FC
10
 
 
13:00
SCH
SD
ALMERIA
9
 
 
ALCORCON
13
 
 
TV
13:00
SCH
1R
ATLETICO MADRID B
 
 
MIRANDES
 
 
 
13:00
SCH
SF
FUENLABRADA
 
 
RECREATIVO HUELVA
 
 
 
14:00
SCH
AALBORG (W)
6
 
 
B93 COPENHAGEN (W)
2
 
 
 

14:00
SCH
NL
HJK HELSINKI (W)
1
 
 
TPS (W)
6
 
 

14:00
SCH
PR
OKZHETPES
8
 
 
FC ASTANA
1
 
 

14:00
SCH
D1
KCB
8
 
 
ULINZI STARS
10
 
 

14:00
SCH
3R
FK AUKSTAITIJA
 
 
SUDUVA MARIJAMPOLE
 
 
 

14:00
SCH
L2
UTA ARAD
9
 
 
PETROLUL PLOIESTI
4
 
 
14:00
SCH
AKHMAT GROZNY
9
 
 
FC ROSTOV
7
 
 
TV
14:00
SCH
ANZHI
15
 
 
URAL
11
 
 
TV
14:00
SCH
CSKA MOSCOW
5
 
 
KRYLYA SOVETOV
13
 
 
TV
14:00
SCH
DINAMO MOSCOW
12
 
 
ARSENAL TULA
6
 
 
TV
14:00
SCH
KRASNODAR
3
 
 
RUBIN
10
 
 
TV
14:00
SCH
LOKOMOTIV MOSCOW
2
 
 
FC UFA
14
 
 
TV
14:00
SCH
ORENBURG
8
 
 
SPARTAK MOSCOW
4
 
 
TV
14:00
SCH
ZENIT SAINT PETERSBURG
1
 
 
ENISEY
16
 
 
TV
14:00
SCH
WST
KOLOMNA
11
 
 
TEKSTILSHTIK IVANOVO
1
 
 

14:00
SCH
CTR
KALUGA
6
 
 
KHIMKI 2
14
 
 

14:00
SCH
PL
BANGKOK UNITED
7
 
 
SAMUT PRAKAN CITY
4
 
 

14:00
SCH
PL
CHONBURI FC
10
 
 
RATCHABURI
9
 
 

14:30
SCH
CL1
QINGDAO HUANGHAI
1
 
 
CHANGCHUN YATAI
8
 
 
14:30
SCH
PR
ZHETYSU
6
 
 
FC KAYSAR
2
 
 

14:35
SCH
CSL
SHANDONG LUNENG
4
 
 
GUANGZHOU R&F FC
8
 
 
TV
14:35
SCH
CSL
SHANGHAI SIPG FC
2
 
 
BEIJING GUOAN
1
 
 
TV
15:00
SCH
PR
IRTYSH PAVLODAR
10
 
 
FC ATYRAU
11
 
 

15:00
SCH
PR
SHAKHTER KARAGANDY
7
 
 
KAIRAT ALMATY
5
 
 

15:00
SCH
D1
KARIOBANGI SHARKS
11
 
 
MOUNT KENYA UNITED
18
 
 

15:00
SCH
D1
VIHIGA UNITED FC
17
 
 
WESTERN STIMA
13
 
 

15:00
SCH
D1
ZOO KERICHO
16
 
 
HOMEBOYZ
5
 
 

15:00
SCH
VIR
FK LIEPAJA
7
 
 
VALMIERAS
3
 
 
15:00
SCH
PL
BURIRAM UNITED
3
 
 
MUANGTHONG UNITED
16
 
 

15:30
SCH
SL
BALESTIER KHALSA FC
5
 
 
HOME UNITED FC
6
 
 
 
16:00
SCH
PR
PYUNIK YEREVAN
2
 
 
ARARAT YEREVAN
9
 
 

16:00
SCH
D1
FK JABLONEC
4
 
 
SLOVAN LIBEREC
5
 
 
TV
 
16:00
SCH
D1
SLAVIA PRAHA
1
 
 
SPARTA PRAHA
3
 
 
TV
 
16:00
SCH
D1
VIKTORIA PLZEN
2
 
 
BANIK OSTRAVA
6
 
 
TV
 
16:00
SCH
A
TORINO
7
 
 
LAZIO
8
 
 
TV
16:00
SCH
RPO
RIMINI
 
 
VIRTUS VERONA
 
 
 
16:00
SCH
WST
PSKOV-747
10
 
 
VELES MOSCOW
3
 
 

16:00
SCH
CTR
SALYUT BELGOROD
11
 
 
ROTOR VOLGOGRAD 2
8
 
 

16:00
SCH
CTR
STROGINO MOSCOW
13
 
 
ZORKY KRASNOGORSK
5
 
 

16:00
SCH
ASV
DJURGARDEN
5
 
 
OSTERSUNDS FK
9
 
 
TV
16:00
SCH
SPR
MJALLBY AIF
2
 
 
GAIS
7
 
 
16:00
SCH
SF
HATAYSPOR
 
 
ADANA DEMIRSPOR
 
 
 
16:15
SCH
D1
AFC LEOPARDS
9
 
 
TUSKER
7
 
 

16:30
SCH
L1
PSIS SEMARANG
15
 
 
PERSIJA JAKARTA
9
 
 
 

16:30
SCH
3S2
RAPID BUCURESTI
1
 
 
AXIOPOLIS CERNAVODA
8
 
 

16:30
SCH
GS
MEXICO (U20)
4
 
 
JAPAN (U20)
3
 
 
TV
 
17:00
SCH
FC VITEBSK
 
 
SHAKHTER SOLIGORSK
 
 
 
17:00
SCH
CHARLTON
 
 
SUNDERLAND
 
 
 
TV
 
17:00
SCH
PR
B36 TORSHAVN
3
 
 
AB ARGIR
9
 
 

17:00
SCH
PR
KI KLAKSVIK
1
 
 
EB/STREYMUR
8
 
 

17:00
SCH
PR
TB TVOROYRI
7
 
 
IF FUGLAFJORDUR
10
 
 

17:00
SCH
PPO
BAYERN MUNICH II
 
 
VFL WOLFSBURG II
 
 
 

17:00
SCH
PR
AKTOBE
12
 
 
ORDABASY
4
 
 

17:00
SCH
VIR
FK VENTSPILS
4
 
 
RIGA FC
2
 
 
TV
17:00
SCH
3R
ATLANTAS
 
 
FK ZALGIRIS VILNIUS
 
 
 

17:00
SCH
3R
FK GELEZINIS VILKAS
 
 
FK BABRUNGAS
 
 
 

17:00
SCH
3R
FK VILTIS VILNIUS
 
 
VILNIAUS VYTIS
 
 
 

17:00
SCH
MSL
JOHOR DARUL TAKZIM
1
 
 
KEDAH
3
 
 
 

17:00
SCH
MSL
KUALA LUMPUR
11
 
 
PKNP
10
 
 
 

17:00
SCH
ND
SFINTUL GHEORGHE
2
 
 
PETROCUB
5
 
 

17:00
SCH
WST
LENINGRADETS
5
 
 
TORPEDO VLADIMIR
7
 
 

17:00
SCH
CTR
FC RYAZAN
10
 
 
DINAMO BRYANSK
4
 
 

17:00
SCH
CTR
KVANT OBNINSK
9
 
 
KHIMIK NOVOMOSKOVSK
7
 
 

17:00
SCH
CTR
SOKOL SARATOV
2
 
 
METALLURG LIPETSK
3
 
 

17:00
SCH
CTR
TORPEDO MOSCOW
1
 
 
SATURN RAMENSKOYE
12
 
 

17:00
SCH
ST MIRREN
 
 
DUNDEE UTD
 
 
 
TV
17:00
SCH
RPO
DINAMO VRANJE
 
 
INDJIJA
 
 
 
TV
17:00
SCH
SD
GIMNASTIC
21
 
 
ELCHE
11
 
 
TV
17:00
SCH
CHL
FC AARAU
2
 
 
RAPPERSWIL
9
 
 
17:00
SCH
CHL
FC LAUSANNE-SPORT
3
 
 
FC VADUZ
6
 
 
17:00
SCH
CHL
FC WIL 1900
5
 
 
FC CHIASSO
10
 
 
17:00
SCH
CHL
FC WINTERTHUR
4
 
 
FC SCHAFFHAUSEN
7
 
 
17:00
SCH
CHL
SERVETTE FC
1
 
 
SC KRIENS
8
 
 
17:00
SCH
L1
CS HAMMAM-LIF
12
 
 
US BEN GUERDANE
4
 
 
 

17:00
SCH
L1
ETOILE DU SAHEL
2
 
 
AS GABES
13
 
 
 

17:00
SCH
L1
JS KAIROUANAISE
11
 
 
CS SFAXIEN
3
 
 
 

17:00
SCH
L1
STADE GABESIEN
14
 
 
US TATAOUINE
7
 
 

17:00
SCH
L1
STADE TUNISIEN
9
 
 
ETOILE S. METLAOUI
10
 
 
 

17:00
SCH
L1
US MONASTIRIENNE
8
 
 
CA BIZERTIN
5
 
 
 

17:00
SCH
PR
DYNAMO KYIV
2
 
 
FK LVIV
6
 
 
TV
 
17:00
SCH
SL
NASAF QARSHI
4
 
 
LOKOMOTIV TASHKENT
2
 
 

17:00
SCH
SL
PAKHTAKOR
1
 
 
AGMK
11
 
 

17:00
SCH
SL
SOGDIANA JIZZAKH
9
 
 
FK BUXORO
12
 
 

17:30
SCH
SL
KASTRIOTI KRUJE
9
 
 
TEUTA DURRES
3
 
 
TV

17:30
SCH
SL
LACI
5
 
 
TIRANA
8
 
 
TV

17:30
SCH
SL
PARTIZANI
1
 
 
FK KUKESI
2
 
 
TV

17:30
SCH
SL
SKENDERBEU KORCE
6
 
 
LUFTETARI GJIROKASTER
7
 
 
TV

17:30
SCH
AKADEMIJA PANDEV
3
 
 
VARDAR SKOPJE
2
 
 

17:30
SCH
FK POBEDA
10
 
 
FK MAKEDONIJA G. P.
7
 
 

17:30
SCH
FK RABOTNICKI
4
 
 
SHKUPI 1927
5
 
 

17:30
SCH
FK RENOVA
6
 
 
SHKENDIJA
1
 
 

17:30
SCH
FK SILEKS
8
 
 
FK BELASICA
9
 
 

17:30
SCH
WST
ZNAMYA TRUDA
6
 
 
DOLGOPRUDNY
4
 
 

18:00
SCH
L1
OLYMPIQUE MEDEA
16
 
 
JS SAOURA
4
 
 
18:00
SCH
BL
LASK LINZ
2
 
 
AUSTRIA VIENNA
4
 
 
TV
 
18:00
SCH
BL
RED BULL SALZBURG
1
 
 
SKN ST. POLTEN
6
 
 
TV
 
18:00
SCH
BL
WOLFSBERGER AC
3
 
 
STURM GRAZ
5
 
 
TV
 
18:00
SCH
F91 DUDELANGE
 
 
ETZELLA ETTELBRUCK
 
 
 

18:00
SCH
PL
ABIA WARRIORS
8
 
 
KANO PILLARS
2
 
 

18:00
SCH
PL
DELTA FORCE
6
 
 
PLATEAU UNITED
7
 
 

18:00
SCH
PL
GO ROUND OMOKU
11
 
 
GOMBE UNITED
10
 
 

18:00
SCH
PL
HEARTLAND
9
 
 
EL KANEMI WARRIORS
5
 
 

18:00
SCH
PL
IFEANYI UBA
3
 
 
AKWA UNITED
1
 
 

18:00
SCH
PL
KATSINA UNITED
7
 
 
ENYIMBA
3
 
 

18:00
SCH
PL
NIGER TORNADOES
11
 
 
KWARA UNITED
10
 
 

18:00
SCH
PL
REMO STARS
12
 
 
LOBI STARS
2
 
 

18:00
SCH
PL
RIVERS UNITED
6
 
 
BENDEL INSURANCE FC
5
 
 

18:00
SCH
PL
SUNSHINE STARS
9
 
 
MFM FC
4
 
 

18:00
SCH
PL
WIKKI TOURISTS
8
 
 
ENUGU RANGERS
1
 
 

18:00
SCH
PL
YOBE STARS
12
 
 
NASARAWA UNITED
4
 
 

18:00
SCH
L1
DUNAREA CALARASI
6
 
 
GAZ METAN MEDIAS
1
 
 
TV
 
18:30
SCH
VEI
HJK HELSINKI
6
 
 
KPV
12
 
 
18:30
SCH
VEI
IFK MARIEHAMN
7
 
 
VPS
11
 
 
18:30
SCH
ASV
KALMAR FF
10
 
 
IF ELFSBORG
7
 
 
TV
18:30
SCH
SPR
TRELLEBORGS FF
10
 
 
OSTERS IF
13
 
 
19:00
SCH
ANTWERP
 
 
CHARLEROI
 
 
 
TV
 
19:00
SCH
AARHUS
 
 
RANDERS FC
 
 
 
TV
19:00
SCH
FRI
USA (W)
 
 
MEXICO (W)
 
 
 
 
19:00
SCH
UW
KEFLAVIK (W)
10
 
 
THOR / KA (W)
4
 
 
 

19:00
SCH
A
SAMPDORIA
9
 
 
JUVENTUS
1
 
 
TV
19:00
SCH
ND
MILSAMI ORHEI
3
 
 
SHERIFF TIRASPOL
1
 
 

19:00
SCH
ELS
MJONDALEN
11
 
 
HAUGESUND
8
 
 
TV
19:00
SCH
ELS
RANHEIM
9
 
 
STROMSGODSET
10
 
 
19:00
SCH
ELS
TROMSO
16
 
 
MOLDE
1
 
 
TV
19:00
SCH
D1
JERV
11
 
 
AALESUND
1
 
 
19:00
SCH
D1
KONGSVINGER
8
 
 
NEST-SOTRA
10
 
 
19:00
SCH
D1
NOTODDEN
15
 
 
RAUFOSS
6
 
 
19:00
SCH
D1
SKEID
12
 
 
SANDNES ULF
7
 
 
19:00
SCH
D1
STROMMEN
14
 
 
SANDEFJORD
2
 
 
19:00
SCH
SD
TENERIFE
18
 
 
OVIEDO
8
 
 
TV
19:00
SCH
1R
BARAKALDO
 
 
HERCULES
 
 
 
19:00
SCH
SL
FENERBAHCE
9
 
 
ANTALYASPOR
6
 
 
TV
19:00
SCH
SL
GOZTEPE
15
 
 
ANKARAGUCU
13
 
 
TV
19:00
SCH
SL
KAYSERISPOR
12
 
 
ERZURUM BB
17
 
 
TV
19:00
SCH
SL
YENI MALATYASPOR
5
 
 
BURSASPOR
16
 
 
TV
19:00
SCH
GS
ECUADOR (U20)
2
 
 
ITALY (U20)
1
 
 
TV
 
19:00
SCH
GS
SENEGAL (U20)
1
 
 
COLOMBIA (U20)
2
 
 
TV
 
19:30
SCH
PD
IQUIQUE
11
 
 
UNIVERSIDAD DE CHILE
16
 
 
TV
19:30
SCH
1R
VILLARREAL B
 
 
MELILLA
 
 
 
19:30
SCH
SF
RACING SANTANDER
 
 
ATLETICO BALEARES
 
 
 
19:30
SCH
PR
SHAKHTAR DONETSK
1
 
 
FC MARIUPOL
5
 
 
TV
 
19:30
SCH
PR
ZORYA LUHANSK
4
 
 
FC OLEKSANDRIYA
3
 
 
TV
 
20:00
SCH
DINAMO ZAGREB
1
 
 
HNK HAJDUK SPLIT
3
 
 
TV
20:00
SCH
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
6
 
 
HNK GORICA
5
 
 
TV
20:00
SCH
NK OSIJEK
4
 
 
INTER ZAPRESIC
8
 
 
TV
20:00
SCH
A
AUCAS
8
 
 
TECNICO UNIVERSITARIO
14
 
 
TV
20:00
SCH
URV
IA AKRANES
1
 
 
STJARNAN
5
 
 
20:00
SCH
3R
ATEITIS VILNIUS
 
 
PALANGA
 
 
 

20:00
SCH
SD
GRANADA CF
2
 
 
CADIZ
6
 
 
TV
20:15
SCH
RPO
HAPOEL AKKO
 
 
MACCABI HERTZLIYA
 
 
 

20:15
SCH
1R
UE CORNELLA
 
 
PONFERRADINA
 
 
 
20:30
SCH
ANTIGUA GFC
 
 
MALACATECO
 
 
 

21:00
SCH
ELS
BRANN
5
 
 
ROSENBORG
12
 
 
TV
21:00
SCH
L1
CONCORDIA
8
 
 
CSMS IASI
4
 
 
TV
 
21:00
SCH
SD
EXTREMADURA
15
 
 
LUGO
17
 
 
TV
21:00
SCH
SF
OSMANLISPOR
 
 
GAZIANTEP FK
 
 
 
21:00
SCH
EPL
AL-DHAFRA
10
 
 
AJMAN
7
 
 
21:00
SCH
EPL
AL-NASR SC DUBAI
8
 
 
AL-JAZIRA
4
 
 
21:00
SCH
EPL
AL-WAHDA SCC
5
 
 
AL-AIN FC
3
 
 
21:00
SCH
EPL
AL-WASL FC
9
 
 
AL-ITTIHAD KALBA
11
 
 
21:00
SCH
AP
BOSTON RIVER
8
 
 
CERRO LARGO
5
 
 
21:00
SCH
AP
MONTEVIDEO WANDERERS
3
 
 
PLAZA COLONIA
15
 
 
21:00
SCH
AP
RACING MONTEVIDEO
11
 
 
DANUBIO
7
 
 
TV
21:00
SCH
USL
BETHLEHEM STEEL FC
10
 
 
LOUISVILLE CITY FC
8
 
 
 

21:10
SCH
SF
ALMAGRO
 
 
CENTRAL CORDOBA
 
 
 
21:30
SCH
A
ATALANTA
3
 
 
SASSUOLO
10
 
 
TV

21:30
SCH
A
CAGLIARI
13
 
 
UDINESE
16
 
 
TV
21:30
SCH
A
FIORENTINA
15
 
 
GENOA
18
 
 
TV
21:30
SCH
A
INTER
4
 
 
EMPOLI
17
 
 
TV
21:30
SCH
A
ROMA
6
 
 
PARMA
14
 
 
TV
21:30
SCH
A
SPAL
11
 
 
AC MILAN
5
 
 
TV
21:30
SCH
AP
DEPORTIVO MUNICIPAL
3
 
 
MOLINOS EL PIRATA
17
 
 
TV
21:30
SCH
GS
POLAND (U20)
3
 
 
TAHITI (U20)
4
 
 
TV
 
22:00
SCH
A
FLAMENGO
9
 
 
ATLETICO PARANAENSE
10
 
 
TV
22:00
SCH
A
SANTOS
4
 
 
INTERNACIONAL
5
 
 
TV
22:00
SCH
B
ATLETICO GOIANIENSE
5
 
 
VITORIA
18
 
 
22:00
SCH
PD
CURICO UNIDO
8
 
 
PALESTINO
7
 
 
TV
22:00
SCH
SF
PESCARA
 
 
VERONA
 
 
 
22:15
SCH
A
MUSHUC RUNA SC
13
 
 
EMELEC
10
 
 
TV
22:15
SCH
URV
FYLKIR
8
 
 
FH HAFNARFJORDUR
3
 
 
22:15
SCH
URV
VALUR REYKJAVIK
9
 
 
BREIDABLIK
2
 
 
22:30
SCH
B
DEPORTES TEMUCO
6
 
 
DEPORTES VALDIVIA
12
 
 

22:30
SCH
B
NUBLENSE
11
 
 
DEPORTES SANTA CRUZ
10
 
 

22:30
SCH
B
SANTIAGO WANDERERS
3
 
 
SANTIAGO MORNING
8
 
 

23:00
SCH
ZAMALEK SC
 
 
RENAISSANCE BERKANE
 
 
 
23:00
SCH
B
ORENSE SC
3
 
 
MANTA FC
4
 
 
 

23:15
SCH
QUINDIO
3
 
 
CHICO
2
 
 
TV
 

23:30
SCH
USL
TACOMA DEFIANCE
18
 
 
FRESNO FC
2
 
 
 

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

23:30
FTR
L2
COMERCIANTES UNIDOS
4
 
 
UNION HUARAL
9
 
 
Full Time Result Only
 
 

23:30
FTR
L2
CULTURAL SANTA ROSA
7
 
 
CIENCIANO
1
 
 
Full Time Result Only
 
 

23:30
FTR
L2
SANTOS FC
3
 
 
ATLETICO GRAU
2
 
 
Full Time Result Only
 
 

23:00
FTR
CGA
GLOBO FC
8
 
 
TREZE
9
 
 
Full Time Result Only
 
 

23:00
FTR
CGA
SAMPAIO CORREA
2
 
 
FERROVIARIO
1
 
 
Full Time Result Only
 
 

23:00
FTR
CGB
LUVERDENSE
10
 
 
VOLTA REDONDA
1
 
 
Full Time Result Only
 
 

23:00
FTR
AP2
TITANES FC
 
 
YARACUYANOS FC
 
 
 
Full Time Result Only
 

22:00
FTR
CGB
REMO
3
 
 
ATLETICO ACREANO
7
 
 
Full Time Result Only