Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

22:00
FTR
CL2
SANTA ANA
3
 
 
JUVENTUD ESCAZUCENA
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
CL2
MUNICIPAL SAN RAMON
2
 
 
AD COFUTPA
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
CL2
TURRIALBA FC
6
 
 
AD BARRIO MEXICO
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:45
FTR
SF
ALTOS
 
 
MIRASSOL
 
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
CL
QORMI FC
15
 
 
PIETA HOTSPURS
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
CL2
MUNICIPAL LIBERIA
1
 
 
MUNICIPAL GARABITO
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
PL
HAMRUN SPARTANS
1
 
 
ST LUCIA
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
CL
SAN GWANN FC
3
 
 
VITTORIOSA STARS
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:15
FTR
BP2
OLYMPIQUE KHOURIBGA
9
 
 
WYDAD TEMARA
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
CLW
MAZATLAN FC (W)
10
 
 
CLUB AMERICA (W)
11
 
 
Full Time Result Only

 
17:30
FTR
PD
CARROI
6
 
 
UE ENGORDANY
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:30
FTR
PD
INTER CLUB D ESCALDES
5
 
 
FC SANTA COLOMA
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPA
MERELINENSE
2
 
 
CERVEIRA
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPA
MIRANDELA
5
 
 
MONTALEGRE
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPA
PEDRAS SALGADAS
10
 
 
AGUIA VIMIOSO
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPA
SC BRAGA B
1
 
 
VILAVERDENSE
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPA
VIDAGO FC
6
 
 
BRAGANCA
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPB
FAFE
3
 
 
SAO MARTINHO
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPB
MONDINENSE
10
 
 
FELGUEIRAS 1932
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPB
TIRSENSE
8
 
 
PEVIDEM SC
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPB
VITORIA GUIMARAES B
4
 
 
BRITO FC
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPC
COIMBROES
8
 
 
SALGUEIROS
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPC
PEDRAS RUBRAS
6
 
 
TROFENSE
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPD
AD CASTRO DAIRE
9
 
 
CANELAS 2010
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPD
S. JOAO VER
3
 
 
LUSITANO FCV
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPD
SC ESPINHO
10
 
 
VALADARES
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPD
VILA CORTEZ
12
 
 
SANJOANENSE
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPE
ALCAINS
11
 
 
OLEIROS
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPE
CONDEIXA
5
 
 
MORTAGUA
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPE
MARINHENSE
2
 
 
CARAPINHEIRENSE
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPE
SERTANENSE
8
 
 
OLIV. HOSPITAL
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPF
ALVERCA
2
 
 
LOURES
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPF
CALDAS
3
 
 
SINTRENSE
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPG
ORIENTAL LISBOA
11
 
 
FABRIL BARREIRO
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPG
PRAIENSE
5
 
 
SPORTING CP B
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPG
REAL SC
4
 
 
RABO DE PEIXE
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPH
MONCARAPACHENSE
8
 
 
ALJUSTRELENSE
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPH
OLHANENSE
2
 
 
AMORA
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:55
FTR
D1
AL-ADALAH
4
 
 
JEDDAH CLUB
17
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
D1
GD INTERCLUBE
6
 
 
ACAD. PETROL. LOBITO
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
D1
RECREATIVO DA CAALA
7
 
 
PROGRESSO ASSOCIACAO
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
D1
WILIETE SC
8
 
 
PETRO ATLETICO
1
 
 
Full Time Result Only

 
16:00
FTR
D1
RECREATIVO DO LIBOLO
15
 
 
CUANDO CUBANGO FC
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
CL
ZEBBUG RANGERS
12
 
 
FGURA UNITED
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
BP2
RACING DE CASABLANCA
10
 
 
US TOUARGA
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
BP2
STADE MAROCAIN
7
 
 
TAS DE CASABLANCA
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
QF
D. PUERTO MONTT
 
 
DEPORTES MELIPILLA
 
 
 
Full Time Result Only

 
15:30
FTR
DGA
CARONNESE
5
 
 
LAVAGNESE
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGA
CHIERI
6
 
 
BRA
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGA
CITTA DI VARESE
20
 
 
ACSD SALUZZO
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGA
DERTHONA
12
 
 
BORGOSESIA
17
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGA
FOLGORE CARATESE
8
 
 
LEGNANO
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGA
P.D.H.A.E.
4
 
 
CASTELLANZESE
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGA
SESTRI LEVANTE
3
 
 
GOZZANO
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGB
BRUSAPORTO
5
 
 
REAL CALEPINA
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGB
CALVINA
7
 
 
SEREGNO
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGB
CASATESEROGOREDO
4
 
 
CARAVAGGIO
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGB
FANFULLA
10
 
 
AS VIS NOVA GIUSSANO
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGB
FRANCIACORTA FC
6
 
 
BRENO
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGB
SCANZOROSCIATE
16
 
 
CREMA
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGB
SONA
9
 
 
PONTISOLA
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGB
VILLA D ALME
13
 
 
NIBIONNOGGIONO
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGB
VIRTUS BERGAMO 1909
11
 
 
TRITIUM
17
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGC
ADRIESE
8
 
 
UNION SAN GIORGIO-SEDICO
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGC
ASD MANZANESE
3
 
 
MONTEBELLUNA
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGC
CALDIERO TERME
12
 
 
MESTRE
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGC
CAMPODARSEGO
19
 
 
TRENTO
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGC
CARTIGLIANO
15
 
 
UNION FELTRE
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGC
CHIONS
20
 
 
BELLUNO
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGC
CJARLINS MUZANE
9
 
 
ESTE
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGC
LUPARENSE
5
 
 
ARZIGNANO VALCHIAMPO
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGC
VIRTUS BOLZANO
13
 
 
CLODIENSE
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGD
AGLIANESE
1
 
 
SASSO MARCONI
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGD
CORTICELLA
18
 
 
LENTIGIONE
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGD
FIORENZUOLA
2
 
 
REAL FORTE QUERCETA
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGD
FORLI
12
 
 
PRO LIVORNO 1919 SORGENTI
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGD
GS BAGNOLESE
9
 
 
RIMINI
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGD
PROGRESSO CALCIO
10
 
 
CORREGGESE
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGD
SAMMAURESE
13
 
 
GHIVIZZANO BORGOAMOZZANO
17
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGD
SERAVEZZA
15
 
 
MEZZOLARA
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGD
SSDRL MARIGNANESE CALCIO
14
 
 
PRATO
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGE
FLAMINIA
8
 
 
TRESTINA
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGE
GRASSINA
16
 
 
LORNANO BADESSE
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGE
OSTIA MARE
9
 
 
AQUILA MONTEVARCHI
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGE
PIANESE
17
 
 
SCANDICCI
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGE
ROBUR SIENA
2
 
 
TRASTEVERE
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGE
SANGIOVANNESE
10
 
 
GAVORRANO
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGE
SINALUNGHESE
15
 
 
FOLIGNO
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGE
TIFERNO LERCHI
1
 
 
SAN DONATO
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGF
APRILIA
12
 
 
ATLETICO TERME FIUGGI
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGF
CASTELFIDARDO
10
 
 
RIETI
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGF
CASTELNUOVO VOMANO
2
 
 
RECANATESE
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGF
VASTESE
14
 
 
VASTOGIRARDI
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGG
CARBONIA
7
 
 
MURAVERA
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGG
INSIEME FORMIA
10
 
 
SAVOIA
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGG
LANUSEI
8
 
 
CASSINO
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGG
NOCERINA
4
 
 
ARZACHENA
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGG
NOLA
18
 
 
GIUGLIANO
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGG
TEAM NUOVA FLORIDA
15
 
 
ASD GLADIATOR
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGG
TORRES
17
 
 
LATTE DOLCE
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGG
VIS ARTENA
5
 
 
LATINA
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGH
ACD NARDO
8
 
 
FRANCAVILLA
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGH
CASARANO
1
 
 
PICERNO
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGH
CITTA DI FASANO
18
 
 
LAVELLO
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGH
FIDELIS ANDRIA
9
 
 
TEAM ALTAMURA
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGH
GRAVINA
15
 
 
AUDACE CERIGNOLA
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGH
PUTEOLANA
17
 
 
PORTICI
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGI
CASTROVILLARI
10
 
 
GELBISON CILENTO
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGI
PATERNO
12
 
 
ACIREALE
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGI
RENDE
18
 
 
ACR MESSINA
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGI
SANTA MARIA CILENTO
7
 
 
MARINA DI RAGUSA
17
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGI
TROINA
15
 
 
SANTAGATA
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
PL
MOSTA FC
5
 
 
BIRKIRKARA
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
CL
ST. ANDREWS FC
13
 
 
QRENDI
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
SL
BUILDCON
5
 
 
GREEN EAGLES
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:50
FTR
D1
NAJRAN
10
 
 
AL-KHALEEJ SAIHAT
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:45
FTR
D1
AL-HAZEM
1
 
 
HAJER
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:30
FTR
D1
AL-DRAIH
7
 
 
AL-KAWKAB
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:30
FTR
D1
AL-SHOALAH
15
 
 
AL-BUKIRYAH
19
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
PL
HOMEBOYZ
15
 
 
BIDCO UNITED
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
PL
KARIOBANGI SHARKS
4
 
 
AFC LEOPARDS
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
PL
KCB
2
 
 
WESTERN STIMA
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
CPG
FONTINHAS
7
 
 
BELENENSES SAD B
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
NFD
BIZANA PONDO CHIEFS
16
 
 
TS SPORTING
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:30
FTR
CP1
GENOA (U19)
10
 
 
FIORENTINA (U19)
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
CPC
LECA
1
 
 
PAREDES
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
CPD
LUSITANIA LOUROSA
2
 
 
ANADIA
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
CPF
PERO PINHEIRO
6
 
 
SACAVENENSE
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
CPF
SANTAREM
4
 
 
LOURINHANENSE
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
NFD
REAL KINGS FC
7
 
 
PRETORIA CALLIES
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
12:30
FTR
PD
ATLETIC CLUB D ESCALDES
3
 
 
PENYA ENCARNADA DANDORRA
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
12:30
FTR
PD
UE SANTA COLOMA
7
 
 
UE SANT JULIA
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
12:00
FTR
CL
PEMBROKE ATHLETA
2
 
 
MARSAXLOKK FC
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
11:30
FTR
CP1
ATALANTA (U19)
12
 
 
CAGLIARI (U19)
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
05:00
FTR
PR
EASTERN SUBURBS
4
 
 
AUCKLAND CITY
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
05:00
FTR
PR
TEAM WELLINGTON
2
 
 
WELLINGTON PHOENIX II
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
03:00
FIN
CL
LD ALAJUELENSE
2
 
 
SAN CARLOS
1
 
 
0
0
1
1
 

1.61

3.60

5.50

03:00
FIN
CL
ATLAS
18
3
 
U.A.N.L. - TIGRES
3
3
 
0
1
0
2
 

3.10

3.40

2.25

03:00
FIN
LPA1
COLIMA FC
2
 
 
TECOS
11
 
 
0
0
1
2
 

03:00
FIN
PR
WANDERERS SC
3
 
 
HAWKES BAY UNITED
6
 
 
1
2
1
4
 

02:00
FIN
A
VASCO DA GAMA
15
4
 
ATLETICO MINEIRO
4
1
 
2
0
3
2

4.33

3.80

1.75

02:00
FIN
CL2
PUNTARENAS FC
3
 
 
AD GUANACASTECA
1
 
 
0
0
0
1
 

01:30
FIN
QF
VILLA MITRE
 
 
SPORTIVO BELGRANO
 
 
1
0
0
2
0

01:30
FIN
PD
COBRESAL
12
2
 
UNION LA CALERA
2
2
 
1
0
1
1
 

2.20

4.00

2.80

01:15
FIN
FINAL
SUD AMERICA
 
 
RAMPLA JUNIORS
 
 
 
0
0
0
0

01:00
FIN
CL
SPORTING SAN JOSE
6
 
2
SANTOS DE GUAPILES
3
 
 
0
0
0
1
 

2.20

3.40

2.90

00:35
FIN
AP
ENVIGADO
18
 
 
DEPORTIVO PASTO
1
 
 
0
1
0
1
 

2.75

3.10

2.62

00:00
FIN
R16
ARGENTINO DE MERLO
 
 
DEPORTIVO MERLO
 
 
 
1
2
1
3

00:00
FIN
A
SAO PAULO
2
1
 
CORITIBA
18
2
 
0
0
1
1

1.33

5.00

9.00

00:00
FIN
LPA1
SALTILLO FC
7
 
 
MAZORQUEROS FC
6
 
 
0
0
3
2
 

POSTPONED / CANCELLED / ABANDONED GAMES
POSTPONED / CANCELLED / ABANDONED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

23:00
POST
AP
SANTA FE
14
 
 
DEPORTES TOLIMA
10
 
 
 

23:00
POST
LPA2
AZORES DE HIDALGO
10
 
 
ACD URUAPAN
7
 
 
 

22:00
POST
CL
DANUBIO
15
 
 
PENAROL
9
 
 
 

19:15
POST
NL
EUROPA FC
2
 
 
COLLEGE 1975
11
 
 
 

18:00
CANC
CPC
CAMARA LOBOS
11
 
 
MARITIMO B
10
 
 
 

18:00
CANC
CPC
U. MADEIRA
12
 
 
AMARANTE
4
 
 
 

18:00
POST
SBG1A
GUIJUELO
10
 
 
ZAMORA
2
 
 

18:00
POST
SBG2A
BARAKALDO
11
 
 
CD LAREDO
8
 
 

17:00
CANC
CPB
BERCO SC
6
 
 
CAMACHA
11
 
 
 

17:00
CANC
CPB
RIO AVE B
2
 
 
AVES
12
 
 
 

17:00
CANC
CPF
TORREENSE
1
 
 
FATIMA
12
 
 
 

17:00
POST
SL
FC LUZERN
9
 
 
FC LUGANO
5
 
 

17:00
POST
SL
SERVETTE FC
7
 
 
FC ST. GALLEN
2
 
 

16:30
POST
OBR
SFL BREMERHAVEN
3
 
 
LEHER TURNERSCHAFT
4
 
 

16:30
POST
ONR
DJK TEUTONIA ST. TOENIS
8
 
 
SPORTFREUNDE BAUMBERG
3
 
 
 

16:30
POST
ONR
FC BOCHOLT
1
 
 
VFB HILDEN
15
 
 
 

16:30
POST
ONR
TURU DUSSELDORF
17
 
 
FSV DUISBURG
22
 
 
 

16:00
CANC
FAD
ROESELARE
12
 
 
MANDEL UNITED
15
 
 

16:00
POST
FAD
ROYAL KNOKKE
5
 
 
THES SPORT
1
 
 

16:00
POST
FAD
URSL VISE
7
 
 
DESSEL SPORT
14
 
 

16:00
POST
L1
NIMES
18
 
 
LORIENT
20
 
 

3.10

3.40

2.25

16:00
POST
3.LG
KFC UERDINGEN 05
12
 
 
FC INGOLSTADT 04
2
 
 

4.75

3.40

1.75

16:00
POST
OBR
FC UNION 60
17
 
 
BTS NEUSTADT
15
 
 

16:00
POST
OBR
VATAN SPORT BREMEN
6
 
 
SC BORGFELD
13
 
 

16:00
POST
ONR
FC MONHEIM
11
 
 
TV JAHN HIESFELD
21
 
 
 

16:00
POST
ONR
RATINGEN SV
4
 
 
SC VELBERT
13
 
 
 

16:00
POST
ONR
TSV MEERBUSCH
14
 
 
SF NIEDERWENIGERN
19
 
 
 

16:00
POST
ONR
TVD VELBERT
10
 
 
SPVGG STERKRADE-NORD
6
 
 
 

16:00
POST
OHA
UNION TORNESCH
19
 
 
NIENDORFER TSV
12
 
 
 

16:00
CANC
CGC
CASERTANA
13
 
 
TRAPANI
20
 
 

16:00
POST
DGA
ASD IMPERIA
10
 
 
ARCONATESE
15
 
 
 

16:00
POST
DGA
FOSSANO
19
 
 
SANREMESE
7
 
 
 

16:00
POST
DGA
VADO
18
 
 
CASALE
16
 
 
 

16:00
POST
PL
BIASHARA UNITED
4
 
 
SIMBA SC
2
 
 
 

16:00
POST
PL
DODOMA JIJI FC
10
 
 
COASTAL UNION
13
 
 
 

16:00
POST
PL
GWAMBINA FC
14
 
 
RUVU SHOOTING
5
 
 
 

16:00
POST
PL
KMC
7
 
 
MWADUI
16
 
 
 

16:00
POST
PL
MTIBWA SUGAR
11
 
 
IHEFU FC
18
 
 
 

16:00
POST
PL
NAMUNGO
15
 
 
TANZANIA PRISONS
9
 
 
 

16:00
POST
PL
YOUNG AFRICANS
1
 
 
KAGERA SUGAR
8
 
 
 

15:30
CANC
L1
BALI UNITED PUSAM
2
 
 
PERSEBAYA SURABAYA
15
 
 
 

15:30
POST
DGC
DELTA PORTO TOLLE
10
 
 
AMBROSIANA
17
 
 
 

15:30
POST
DGE
CANNARA
3
 
 
MONTESPACCATO
13
 
 
 

15:30
POST
DGF
MATESE
15
 
 
PORTO SANT ELPIDIO
18
 
 
 

15:30
POST
DGF
MONTEGIORGIO
9
 
 
PINETO
6
 
 
 

15:30
POST
DGF
SAN NICOLO
4
 
 
TOLENTINO
13
 
 
 

15:30
POST
DGG
MONTEROSI
1
 
 
AFRAGOLESE
11
 
 
 

15:30
POST
DGH
AVERSA NORMANNA
12
 
 
BITONTO
16
 
 
 

15:30
POST
DGH
BRINDISI
11
 
 
ASD SORRENTO
4
 
 
 

15:30
POST
DGH
TARANTO
6
 
 
SPORTING FULGOR MOLFETTA
7
 
 
 

15:30
POST
DGI
DATTILO NOIR
8
 
 
CITTANOVESE
9
 
 
 

15:30
POST
DGI
ROCCELLA
14
 
 
ROTONDA
13
 
 
 

15:30
POST
DGI
SAN LUCA
2
 
 
BIANCAVILLA
11
 
 
 

15:30
POST
DGI
SSD FC MESSINA
4
 
 
LICATA
5
 
 
 

15:15
POST
ONR
1. FC MOENCHENGLADBACH
23
 
 
CRONENBERGER SC
18
 
 
 

15:15
POST
ONR
FC KRAY
20
 
 
UNION NETTETAL
16
 
 
 

15:15
POST
ONR
SCHWARZ-WEISS ESSEN
9
 
 
SPVG SCHONNEBECK
12
 
 
 

15:00
POST
NTHN
ALTONA 93
11
 
 
WEICHE FLENSBURG
1
 
 

15:00
POST
NTHN
EINTRACHT NORDERSTEDT
3
 
 
FC ST. PAULI II
4
 
 

15:00
POST
NTHN
HOLSTEIN KIEL II
9
 
 
VFB PHOENIX LUBECK
7
 
 

15:00
POST
NTHN
LUNEBURGER SK HANSA
8
 
 
SV DROCHTERSEN-ASSEL
6
 
 

15:00
POST
NTHN
TEUTONIA OTTENSEN
2
 
 
HEIDER SV
10
 
 

15:00
POST
NTHS
HANNOVERSCHER SC
10
 
 
TSV HAVELSE
1
 
 

15:00
POST
NTHS
VFV HILDESHEIM
8
 
 
FC OBERNEULAND
7
 
 

15:00
POST
OBR
BRINKUMER SV
1
 
 
GEESTEMUENDE
5
 
 

15:00
POST
OHA
HSV BARMBEK-UHLENHORST
3
 
 
BRAMFELDER SV
13
 
 
 

15:00
POST
OHA
TSV BUCHHOLZ
5
 
 
TSV SASEL
9
 
 
 

15:00
POST
CG1
AE EVOSMOU
9
 
 
ORFEAS XANTHIS
1
 
 
 

15:00
POST
CG1
ARIS AVATOU
14
 
 
AETOS ORFANOU
2
 
 
 

15:00
POST
CG1
DIDYMOTIHO
10
 
 
AMPELAKIAKOS AE
7
 
 
 

15:00
POST
CG1
DOXA NEOU SIDIROHORIOU
15
 
 
APOLLON PARALIMNIOU
12
 
 
 

15:00
POST
CG1
ETHNIKOS SOCHOS
13
 
 
ELPIS SAPES
8
 
 
 

15:00
POST
CG1
FC ALEXANDROUPOLI
4
 
 
NESTOS CHRISOUPOLIS
11
 
 
 

15:00
POST
CG1
M.A. ORFANIOU
5
 
 
IRAKLIS AMPELOKIPON
6
 
 
 

15:00
POST
CG1
PANDRAMAIKOS
3
 
 
ANAGENNISI THALASSIAS
16
 
 
 

15:00
POST
CG2
ANAGENNISI GIANNITSA
9
 
 
ANAGENNISI PLAGIA
12
 
 
 

15:00
POST
CG2
EDESSAIKOS
5
 
 
KOUFALION PAO
8
 
 
 

15:00
POST
CG2
NEOS PO N. KALLIKRATIA
13
 
 
M. ALEXANDROS TRIKALON
10
 
 
 

15:00
POST
CG2
PAOK ALEXANDRIAS
15
 
 
NIKI AGKATHIAS
2
 
 
 

15:00
POST
CG2
POSIDONAS MICHANIONAS
1
 
 
ETHNIKOS GIANNITSON
11
 
 
 

15:00
POST
CG2
THERMAIKOS THERMIS
4
 
 
MAKEDONIKOS
7
 
 
 

15:00
POST
CG2
THIELLA SARAKINON
3
 
 
AETOS VARVARA
14
 
 
 

15:00
POST
CG3
AE KARITSAS
1
 
 
AO SELLANON
5
 
 
 

15:00
POST
CG3
ANAGENNISI KARDITSAS
2
 
 
ATROMITOS PALAMA
7
 
 
 

15:00
POST
CG3
DIAS DIOU OF
9
 
 
KOZANI
14
 
 
 

15:00
POST
CG3
ETHNIKOS NEOU KERAMIDIOU
4
 
 
ERMIS AMYNTEOU
10
 
 
 

15:00
POST
CG3
FIKIS PO
11
 
 
MAKEDONIKOS FOUFA
13
 
 
 

15:00
POST
CG3
IRAKLIS LARISAS
6
 
 
ECONOMOS TSARITSANIS
8
 
 
 

15:00
POST
CG3
PO ELASSONAS
12
 
 
AETOS MAKRICHORIOU
3
 
 
 

15:00
POST
CG4
AO IPATOU
3
 
 
FOKIKOS
2
 
 
 

15:00
POST
CG4
ATALANTI
10
 
 
IRAKLIS PSACHNON
4
 
 
 

15:00
POST
CG4
DIMITRA EFXINOUPOLIS
9
 
 
THISEAS AGRIAS
7
 
 
 

15:00
POST
CG4
DIMITRA EFXINOUPOLIS
9
 
 
OPOUNTIOS MARTINOU
8
 
 
 

15:00
POST
CG4
NEA ARTAKI
6
 
 
AMVRISSEAS
5
 
 
 

15:00
POST
CG5
ANAGENNISI ARTAS
9
 
 
M.ALEXANDROS KALLITHEAS
12
 
 
 

15:00
POST
CG5
KTIN. ASTERAS KALIRAHIS
4
 
 
AE LEFKIMIS
6
 
 
 

15:00
POST
CG5
MESSOLONGHI AE
13
 
 
PAS ACHERON KANALAKIOU
1
 
 
 

15:00
POST
CG5
O.F. AGIOU MATHEOU
3
 
 
THIELLA PAS
8
 
 
 

15:00
POST
CG5
PAO AGRINIOU
2
 
 
TILIKRATIS
7
 
 
 

15:00
POST
CG5
PAS PREVESA
5
 
 
AMVRAKIKOS LOUTROU
10