Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

22:30
FTR
L2
UNION HUARAL
7
 
 
JUAN AURICH
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:15
FTR
SD
RAMPLA JUNIORS
4
 
 
ALBION FC
11
 
 
Full Time Result Only

 
22:00
FTR
1.D
FC HOYVIK
10
 
 
VIKINGUR GOTA II
2
 
 
Full Time Result Only

 
22:00
FTR
1.D
HB TORSHAVN II
5
 
 
KI KLAKSVIK II
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:45
FTR
LL
BERWICK RANGERS
9
 
 
EDINBURGH UNIVERSITY
17
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
LL
CALEDONIAN BRAVES
13
 
 
DALBEATTIE STAR
14
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
LL
GALA FAIRYDEAN ROVERS
10
 
 
SPARTANS
8
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
LL
KELTY HEARTS
4
 
 
VALE OF LEITHEN
15
 
 
Full Time Result Only

 
21:30
FTR
1.D
B36 TORSHAVN II
8
 
 
B71 SANDOY
6
 
 
Full Time Result Only

 
21:30
FTR
NL
LYNX
6
 
 
MANCHESTER 62
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
1.D
07 VESTUR
3
 
 
AB ARGIR II
9
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
EST
SV STRIPFING-WEIDEN
5
 
 
SC WIENER NEUSTADT
13
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
DA3
GUARANY DE SOBRAL
8
 
 
AMERICA-RN
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
L2
CHAVELINES JUNIORS
9
 
 
UNION COMERCIO
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:30
FTR
B
UNION SAN FELIPE
5
 
 
SAN LUIS
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
R16
CODRU LOZOVA
 
 
CAHUL-2005
 
 
 
Full Time Result Only

 
17:30
FTR
L2
CULTURAL SANTA ROSA
1
 
 
SANTOS DE NASCA
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:20
FTR
D1
OHOD
14
 
 
HAJER
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:50
FTR
D1
AL-KAWKAB
5
 
 
AL-FAYHA
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:40
FTR
D1
AL-JEEL
13
 
 
ARAR
19
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:40
FTR
D1
AL-SAHEL QATIF
12
 
 
AL-DRAIH
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
FL
FC URARTU-2
4
 
 
PYUNIK YEREVAN-2
7
 
 
Full Time Result Only

 
15:00
FTR
SL
ARBERIA
5
 
 
DRITA
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
SL
FERONIKELI
8
 
 
LLAPI
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
3S7
AFC HERMANNSTADT II
8
 
 
VIITORUL SELIMBAR
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
3S7
CETATE DEVA
10
 
 
MAGURA CISNADIE
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
3S7
GAZ METAN MEDIAS II
2
 
 
FLACARA HOREZU
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
3S8
CRISUL CHISINEU CRIS
2
 
 
GLORIA CERMEI
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
3S9
ARIESU TURDA
7
 
 
FC HUNEDOARA
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
RL1G3
HOBRO RESERVES
6
 
 
AALBORG RESERVES
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
PL
AL-QASIM SC
12
 
 
NAFT MAYSAN
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
PL
ZAKHO
15
 
 
AL-KARKH
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
D1
AVANHARD KRAMATORSK
15
 
 
ALIANS LYPOVA DOLYNA
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
SL
NAVBAHOR NAMANGAN
9
 
 
FC BUNYODKOR
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
R16
MILSAMI ORHEI
 
 
VICTORIA BARDAR
 
 
 
Full Time Result Only

 
12:00
FTR
EL2
SAMGURALI TSKHALTUBO
2
 
 
WIT GEORGIA
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
12:00
FTR
EL2
SIONI BOLNISI
5
 
 
GAGRA
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
12:00
FTR
SL
FK ANDIJAN
12
 
 
QIZILQUM ZARAFSHON
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
01:00
FIN
B
PARANA
8
 
 
OESTE
20
 
 
1
0
4
0

1.66

3.40

5.00

01:00
FIN
CGA
VILA NOVA
3
 
 
FERROVIARIO
4
 
 
2
0
3
0
 

01:00
FIN
AP
RIONEGRO FC
10
 
 
PEREIRA
16
 
 
1
0
1
0

2.20

2.80

3.50

01:00
FIN
L1
UTC
6
 
 
DEPORTIVO BINACIONAL
5
 
 
0
0
3
0
 

1.90

3.40

4.00

00:45
FIN
SD
SUD AMERICA
9
 
 
RACING MONTEVIDEO
6
 
 
0
0
1
1

00:30
FIN
D1
GUAYAQUIL CITY FC
3
 
 
ORENSE SC
15
 
 
0
1
1
1
 

2.15

3.40

3.25

00:30
FIN
CL
CLUB GUARANI
10
 
 
CERRO PORTENO
3
 
 
0
1
1
1
 

2.50

3.60

2.37

POSTPONED / CANCELLED / ABANDONED GAMES
POSTPONED / CANCELLED / ABANDONED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

21:45
POST
NL
FC HALIFAX TOWN
10
 
 
NOTTS COUNTY
7
 
 

21:45
CANC
NL
MACCLESFIELD
24
 
 
CHESTERFIELD
21
 
 

21:45
POST
NPL
ASHTON UNITED
18
 
 
GRANTHAM TOWN
20
 
 

21:45
CANC
SLS
MERTHYR
21
 
 
TIVERTON
1
 
 
 

21:00
POST
PD
PALESTINO
13
 
 
UNIVERSIDAD CATOLICA
3
 
 

3.40

3.30

2.00

21:00
POST
EL1
SWINDON TOWN
21
 
 
ACCRINGTON ST
10
 
 

20:00
POST
BAV
VFR GARCHING
18
 
 
FC MEMMINGEN
17
 
 

19:00
POST
QR
ESTONIA (W)
6
 
 
SLOVENIA (W)
3
 
 

18:00
POST
SD
CENTRAL ESPANOL
12
 
 
ATENAS
8
 
 

18:00
POST
SD
JUVENTUD
3
 
 
ALBION FC
11
 
 

18:00
POST
SD
RACING MONTEVIDEO
6
 
 
TACUAREMBO
5
 
 

18:00
POST
SD
RAMPLA JUNIORS
4
 
 
VILLA ESPANOLA
2
 
 

18:00
POST
SD
SUD AMERICA
9
 
 
CERRITO
1
 
 

18:00
POST
SD
VILLA TERESA
7
 
 
ROCHA FC
10
 
 

17:00
CANC
FRIW
GERMANY (W)
 
 
ENGLAND (W)
 
 
 
 

15:30
POST
L1
PERSITA TANGERANG
14
 
 
PERSIK KEDIRI
13
 
 
 

15:00
POST
QR
ESTONIA (U17)
2
 
 
NORTHERN IRELAND (U17)
3
 
 
 

15:00
POST
QR
SLOVAKIA (U17)
1
 
 
REP. OF IRELAND (U17)
4
 
 
 

13:15
POST
L1
PERSIJA JAKARTA
9
 
 
PSS SLEMAN
16
 
 
 

10:30
POST
L1
BHAYANGKARA FC
11
 
 
BARITO PUTERA
17
 
 
 

10:30
POST
L1
PERSEBAYA SURABAYA
15
 
 
MADURA UNITED
8
 
 
 

SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
BRK: Break Between Periods
H/T: Half Time
PEN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score