app-icon
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

20:30
FIN
FPLR
BOTEV VRATSA
3
1
 
BEROE
1
1
 
1
0
1
0

20:30
FIN
FPLR
LOKOMOTIV SOFIA
2
1
 
PIRIN BLAGOEVGRAD
4
2
1
0
0
1
0

20:10
FIN
HNL
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
5
 
 
HNK HAJDUK SPLIT
3
 
 
0
2
2
5
 

20:00
FIN
FS
AL AHLY CAIRO
 
 
ESPERANCE ST
 
 
 
1
0
1
0
 

20:00
FIN
BD
IA AKRANES
7
1
1
VIKINGUR REYKJAVIK
1
1
 
0
0
0
1
 

20:00
FIN
PL
AL-AHLI AMMAN
10
 
 
FC MAAN
6
 
 
0
0
1
2
 

20:00
FIN
PL
AL-FAISALY AMMAN
2
 
 
SHABAB AL ORDON
8
 
 
4
0
6
2
 

20:00
FIN
PL
MGAEAR AL SARHAN
9
 
 
AL-SALT
5
 
 
1
0
1
0
 

20:00
FIN
PL
SAHAB SC
11
 
 
AL-HUSSEIN SC
1
 
 
1
1
1
2
 

20:00
FIN
CUP
PETROCUB
 
 
ZIMBRU CHISINAU
 
 
 
0
1
3
1
 

20:00
FIN
1C
FK DECIC
1
 
 
ARSENAL TIVAT
7
 
 
2
0
3
1
 

20:00
FIN
1C
FK MLADOST DG
9
 
 
JEDINSTVO BIJELO POLJE
8
 
 
1
2
1
2
 

20:00
FIN
1C
FK PETROVAC
6
 
 
BUDUCNOST PODGORICA
3
 
 
0
0
3
1
 

20:00
FIN
1C
MORNAR
2
 
 
JEZERO
5
 
 
0
0
1
0
 

20:00
FIN
1C
RUDAR PLJEVLJA
10
 
 
SUTJESKA
4
 
 
0
0
2
1
 

20:00
FIN
WPDW
WEXFORD YOUTHS (W)
7
 
 
TREATY UNITED (W)
6
 
 
0
0
2
1
 

20:00
FIN
SLCG
CRVENA ZVEZDA
1
 
 
CUKARICKI
6
 
 
1
1
4
1
 

20:00
FIN
SLCG
VOJVODINA
4
 
 
MLADOST LUCANI
7
 
 
1
0
1
0
 

20:00
FIN
PF1
CELTA VIGO B
4
 
 
BARCELONA B
3
 
 
1
0
1
2
 

20:00
FIN
PF1
CULTURAL LEONESA
6
 
 
SESTAO RIVER
11
 
 
0
1
0
1
 

20:00
FIN
PF1
DEPORTIVO LA CORUNA
1
 
 
REAL UNION
15
 
 
1
0
3
1
 

20:00
FIN
PF1
FUENLABRADA
14
 
 
UE CORNELLA
18
 
 
2
0
2
0
 

20:00
FIN
PF1
GIMNASTIC
2
 
 
RAYO MAJADAHONDA
20
 
 
0
0
1
0
 

20:00
FIN
PF1
LUGO
10
 
 
SABADELL
16
 
 
1
1
3
3
 

20:00
FIN
PF1
OSASUNA B
12
 
 
REAL SOCIEDAD B
9
 
 
0
2
1
2
 

20:00
FIN
PF1
PONFERRADINA
5
 
 
TERUEL
17
 
 
1
0
1
1
 

20:00
FIN
PF1
TARAZONA
13
 
 
SD LOGRONES
19
 
 
0
0
0
2
 

20:00
FIN
PF1
UNIONISTAS DE SALAMANCA
7
 
 
CD ARENTEIRO
8
 
 
1
0
4
0
 

20:00
FIN
PF2
AD MERIDA
12
 
 
AD CEUTA FC
5
 
 
1
2
3
2
 

20:00
FIN
PF2
ALCOYANO
11
 
 
CF INTERCITY
15
 
 
1
0
1
0
 

20:00
FIN
PF2
ANTEQUERA CF
8
 
 
MELILLA
18
 
 
1
0
3
0
 

20:00
FIN
PF2
ATLETICO BALEARES
19
 
 
GRANADA CF B
20
 
 
2
0
2
1
 

20:00
FIN
PF2
ATLETICO MADRID B
9
 
 
MURCIA
7
 
 
2
1
3
1
 

20:00
FIN
PF2
CASTELLON
1
 
1
ATLETICO SANLUQUENO
14
 
 
0
0
0
1
 

20:00
FIN
PF2
CORDOBA
2
 
 
ALGECIRAS
13
 
 
1
0
1
0
 

20:00
FIN
PF2
REAL MADRID CASTILLA
10
 
 
MALAGA
3
 
 
1
1
1
2
 

20:00
FIN
PF2
RECREATIVO HUELVA
6
 
 
UD IBIZA
4
 
 
0
0
1
0
 

20:00
FIN
PF2
SAN FERNANDO
16
 
 
LINARES DEPORTIVO
17
 
 
0
1
2
1
 

19:30
FIN
PN
TRISTAN SUAREZ
29
 
 
SAN MARTIN S.J.
3
 
 
0
0
0
1
 

19:30
FIN
PD
HUACHIPATO
9
3
 
EVERTON DE VINA
8
2
 
1
0
1
0
 

19:30
FIN
CP1C
LAZIO (U19)
 
 
AC MILAN (U19)
 
 
 
1
1
1
1
 

19:30
FIN
LALI
ALMERIA
19
2
 
CADIZ
18
2
 
0
1
6
1

2.05

3.80

3.30

19:30
FIN
LALI
RAYO VALLECANO
16
1
 
ATHLETIC BILBAO
5
1
 
0
0
0
1

3.20

3.30

2.30

19:00
FIN
L1
USM ALGER
4
 
 
ASO CHLEF
9
 
 
0
1
2
1
 

19:00
FIN
FS
AL-AIN FC
2
 
YOKOHAMA F. MARINOS
 
 
1
2
1
5
1
 

19:00
FIN
CUP
FC NEMAN GRODNO
 
 
FC ISLOCH MINSK RAION
 
 
 
1
0
2
0
 

19:00
FIN
L1
RC BOBO (BFA)
14
 
 
AS DOUANES
1
 
 
0
0
2
2
 

19:00
FIN
PB
DEPORTES LA SERENA
1
 
 
RANGERS DE TALCA
2
 
 
0
0
0
0
 

19:00
FIN
1LPM
HRADEC KRALOVE
1
1
TEPLICE
 
2
 
0
0
2
0

1.95

3.60

3.25

19:00
FIN
1LRG
BOHEMIANS 1905
3
1
1
PARDUBICE
2
2
 
0
0
0
1

1.65

4.00

4.10

19:00
FIN
1LRG
FK JABLONEC
1
3
 
FC FASTAV ZLIN
6
 
 
1
0
1
0

2.60

3.70

2.30

19:00
FIN
1LRG
KARVINA
4
1
 
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
5
 
 
1
0
1
0

2.45

3.10

2.75

19:00
FIN
CUP
FCI LEVADIA
 
 
PAIDE LINNAMEESKOND
 
 
 
0
2
4
2
 

19:00
FIN
FS
BARCELONA (W)
1
 
LYON (W)
 
2
 
0
0
2
0
 

19:00
FIN
PL
HB TORSHAVN
1
2
 
IF FUGLAFJORDUR
10
2
 
1
0
1
0
 

19:00
FIN
PL
NSI RUNAVIK
4
3
 
B36 TORSHAVN
5
4
 
0
2
2
2
 

19:00
FIN
BD
KR REYKJAVIK
6
3
 
VESTRI
10
4
 
2
0
2
2
 

19:00
FIN
SA
JUVENTUS
3
1
 
MONZA
12
2
1
2
0
2
0

1.55

4.50

5.75

19:00
FIN
AL
FK PANEVEZYS
10
 
 
FK ZALGIRIS KAUNAS
4
 
 
0
0
0
0
 

19:00
FIN
ELIT
FREDRIKSTAD
2
 
1
TROMSO
16
2
 
0
0
0
0

1.91

3.50

4.10

19:00
FIN
2DA1
JERV
2
 
 
FLEKKEROY
12
 
 
1
1
2
1
 

19:00
FIN
L1A
SPORT HUANCAYO
12
 
 
UTC
14
 
 
0
0
1
1
 

19:00
FIN
WPDW
PEAMOUNT UNITED (W)
3
 
 
DLR WAVES (W)
11
 
 
1
1
2
2
 

19:00
FIN
SLCG
FK PARTIZAN
2
 
 
RADNICKI 1923
5
 
 
0
1
2
2
 

19:00
FIN
2DSS
IFK ESKILSTUNA
13
 
 
NYKOPINGS BIS
3
 
 
1
0
2
2
 

19:00
FIN
SL
SIVASSPOR
6
1
 
KAYSERISPOR
13
3
 
1
1
2
1

19:00
FIN
NISA
GEORGIA LIONS FC
5
 
 
MICHIGAN STARS
1
2
 
0
2
0
2
 

18:45
FIN
PN
SAN TELMO
2
 
 
COLON SANTA FE
1
 
 
1
0
2
0
 

18:30
FIN
2L
FC LIEFERING
6
2
 
SV LAFNITZ
10
4
 
3
0
4
3

18:30
FIN
2L
FIRST VIENNA FC 1894
3
2
1
SKU AMSTETTEN
16
1
 
3
1
4
1

18:30
FIN
2L
GRAZER AK
1
2
 
KAPFENBERGER SV
12
4
 
2
1
4
2

18:30
FIN
2L
LEOBEN
4
4
 
STURM GRAZ (AM)
15
3
 
1
0
2
1

18:30
FIN
2L
RIED
2
3
 
FC DORNBIRN 1913
14
2
 
0
0
1
0

18:30
FIN
2L
SV HORN
8
1
 
SKN ST. POLTEN
9
1
 
0
0
1
3

18:30
FIN
2L
SV STRIPFING-WEIDEN
13
3
1
FLORIDSDORFER AC
5
2
 
2
1
2
2

18:30
FIN
2L
SW BREGENZ
11
4
 
ADMIRA WACKER
7
2
 
0
0
1
0

18:30
FIN
1DR
DRINA ZVORNIK
11
 
 
FK LAKTASI
2
 
 
1
0
2
0
 

18:30
FIN
1DR
FK BORAC KOZARSKA DUBICA
13
 
 
BSK BANJA LUKA
10
 
 
0
0
3
1
 

18:30
FIN
1DR
FK LEOTAR
4
 
 
SLOBODA M. GRAD
8
 
 
1
0
2
0
 

18:30
FIN
1DR
KOZARA GRADISKA
7
 
 
FAMOS
5
 
 
0
1
2
2
 

18:30
FIN
1DR
MODRICA
17
 
 
OMARSKA
18
 
 
0
0
2
0
 

18:30
FIN
1DR
NEVESINJE
16
 
 
LJUBIC PRNJAVOR
15
 
 
2
0
4
0
 

18:30
FIN
1DR
ROMANIJA
12
 
 
RADNIK BIJELJINA
1
 
 
1
0
2
1
 

18:30
FIN
1DR
RUDAR PRIJEDOR
3
 
 
ZELJEZNICAR BANJA LUKA
6
 
 
1
0
4
2
 

18:30
FIN
1DR
SLAVIJA SARAJEVO
9
 
 
SUTJESKA FOCA
14
 
 
3
0
4
1
 

18:30
FIN
PN
DUGOPOLJE
7
 
 
ORIJENT RIJEKA
10
 
 
0
0
0
0
 

18:30
FIN
PN
JARUN
5
 
 
CROATIA ZMIJAVCI
9
 
 
1
0
1
1
 

18:30
FIN
2D
AEGIR
2
 
 
HOTTUR HUGINN
6
 
 
2
0
2
2
 

18:30
FIN
LHCG
BNEI SAKHNIN
6
 
 
HAPOEL BEER SHEVA
3
 
 
1
0
4
1
 

18:30
FIN
LHCG
MACCABI HAIFA
2
 
2
HAPOEL HAIFA
4
 
 
0
1
0
2
 

18:30
FIN
LHCG
MACCABI TEL AVIV
1
 
 
MACCABI BNEI RAINA
5
 
1
2
0
2
0
 

18:30
FIN
EKST
JAGIELLONIA
1
3
 
WARTA POZNAN
16
3
 
3
0
3
0

1.42

4.75

5.50

18:30
FIN
EKST
LECH POZNAN
5
6
1
KORONA KIELCE
14
7
 
1
0
1
2

2.05

3.70

3.00

18:30
FIN
EKST
LEGIA WARSZAWA
3
2
 
ZAGLEBIE LUBIN
8
3
 
2
0
2
1

1.55

4.20

4.75

18:30
FIN
EKST
LKS LODZ
18
2
 
STAL MIELEC
11
1
1
3
0
3
2

2.60

3.40

2.40

18:30
FIN
EKST
POGON SZCZECIN
4
4
 
GORNIK ZABRZE
6
4
 
0
0
1
0

1.75

3.90

3.70

18:30
FIN
EKST
PUSZCZA NIEPOLOMICE
12
3
 
PIAST GLIWICE
10
2
 
0
0
1
0

2.55

3.00

2.75

18:30
FIN
EKST
RADOMIAK RADOM
15
3
 
WIDZEW LODZ
9
3
 
1
0
1
3

2.20

3.20

3.10

18:30
FIN
EKST
RAKOW CZESTOCHOWA
7
4
 
SLASK WROCLAW
2
1
 
1
0
1
2

2.25

3.60

2.63

18:30
FIN
EKST
RUCH CHORZOW
17
2
 
CRACOVIA KRAKOW
13
1
1
1
0
2
0

2.70

3.60

2.25

18:30
FIN
ALLS
MJALLBY AIF
4
1
 
DJURGARDEN
2
 
 
0
2
1
3

3.20

3.30

2.25

18:30
FIN
PDA
MIRAMAR MISIONES
14
 
 
MONTEVIDEO WANDERERS
9
 
 
1
0
2
0
 

18:00
FIN
PL
NEFTCHI BAKU
5
 
1
SABAH FK
3
 
2
0
0
0
1
 

18:00
FIN
PL
SUMQAYIT
4
 
 
QABALA
10
 
 
0
0
1
0
 

18:00
FIN
PL
ZIRA
2
 
 
SABAIL
7
 
1
0
0
1
0
 

18:00
FIN
1D
FC ENERGETIK-BGU MINSK
18
 
 
VOLNA PINSK
3
 
 
0
2
1
4
 

18:00
FIN
HNL
NK VARAZDIN
6
 
 
NK OSIJEK
4
 
 
0
0
0
2
 

18:00
FIN
FNL
DUKLA PRAHA
1
 
 
SPARTA PRAHA B
11
 
 
2
0
6
0
 

18:00
FIN
FNL
FK PRIBRAM
12
 
 
VYSKOV
4
 
1
1
0
2
0
 

18:00
FIN
FNL
KROMERIZ
16
 
 
TABORSKO
3
 
 
0
1
0
2
 

18:00
FIN
FNL
LISEN
10
 
 
MFK CHRUDIM
5
 
 
0
0
1
2
 

18:00
FIN
FNL
OPAVA
6
 
 
VYSOCINA JIHLAVA
15
 
 
1
1
4
1
 

18:00
FIN
FNL
SIGMA OLOMOUC B
2
 
 
VARNSDORF
14
 
 
0
1
2
1
 

18:00
FIN
FNL
VIKTORIA ZIZKOV
8
 
 
PROSTEJOV
13
 
 
0
0
0
2
 

18:00
FIN
FNL
VLASIM
7
 
 
FC ZBROJOVKA BRNO
9
 
 
1
1
2
2
 

18:00
FIN
PL
EL DAKHLEYA
18
 
 
AL MOKAWLOON
17
 
2
1
0
3
0
 

18:00
FIN
PL
ACCRA LIONS
4
 
 
BECHEM UNITED
7
 
 
1
0
3
0
 

18:00
FIN
PL
ADUANA STARS
2
 
1
NATIONS FC
3
 
 
0
0
1
0
 

18:00
FIN
PL
KARELA
12
 
 
NSOATREMAN
6
 
 
1
0
2
1
 

18:00
FIN
NI
KOZARMISLENY
5
 
 
NYIREGYHAZA
1
 
 
0
1
0
2
 

18:00
FIN
1D
IR
5
 
 
DALVIK/REYNIR
6
 
1
1
0
1
1
 

18:00
FIN
VIRS
TUKUMS 2000-TSS
5
 
 
RIGAS FUTBOLA SKOLA
1
 
 
0
1
0
1
 

18:00
FIN
3DA6
HAMARKAMERATENE 2
4
 
 
FYLLINGSDALEN
11
 
 
0
0
6
1
 

18:00
FIN
SLDB
DRUZHBA MAYKOP
11
 
 
LEGION-DYNAMO
3
 
 
0
1
0
2
 

17:30
FIN
EQ
EMMEN
1
 
NAC BREDA
 
2
 
0
2
0
3

2.80

3.60

2.38

17:30
FIN
SLQ
ZEMPLIN MICHALOVCE
2
 
FC PETRZALKA 1898
 
1
 
2
0
2
0
 

17:30
FIN
LICG
ETOILE DU SAHEL
5
 
1
STADE TUNISIEN
3
 
 
0
0
0
0
 

17:15
FIN
LALI
REAL SOCIEDAD
6
3
 
ATLETICO MADRID
4
4
1
0
1
0
2

2.63

3.30

2.70

17:00
FIN
DPGr
BK SKJOLD
10
 
 
TARNBY FF
7
 
 
0
0
1
3
 

17:00
FIN
DRGr
HEDENSTED
3
 
 
RINGKOBING IF
2
 
 
0
0
1
1
 

17:00
FIN
KQGr
ODENSE (W)
1
 
 
NAESTVED HG (W)
6
 
 
2
0
6
1
 

17:00
FIN
FC
MANCHESTER CITY
1
 
MANCHESTER UTD
 
2
 
0
2
1
2

1.30

6.00

8.50

17:00
FIN
VEIK
HJK HELSINKI
4
3
 
ILVES
1
4
 
0
1
1
1
 

2.25

3.40

2.70

17:00
FIN
KLW
ALAND UNITED (W)
4
 
 
PK-35 (W)
7
 
 
0
0
1
0
 

17:00
FIN
OBQ
FC COBURG
 
 
TSV GROSZBARDORF
 
 
 
0
0
0
4
 

17:00
FIN
OBQ
SV FORTUNA REGENSBURG
 
 
TSV 1880 WASSERBURG
 
 
 
0
2
4
2
 

17:00
FIN
OBQ
TURKSPOR AUGSBURG
 
 
FC KEMPTEN
 
 
 
0
0
1
0
 

17:00
FIN
OBQ
VFR GARCHING
 
 
TSV SEEBACH
 
 
 
1
0
2
2
 

17:00
FIN
1D
GROTTA
3
 
 
LEIKNIR REYKJAVIK
10
 
 
1
2
4
3
 

17:00
FIN
1D
THOR AKUREYRI
4
 
 
KEFLAVIK
7
 
 
0
1
1
1
 

17:00
FIN
2D
FJARDABYGGD-LEIKNIR
7
 
 
REYNIR S.
11
 
 
3
0
7
3
 

17:00
FIN
2DA1
HODD
5
 
 
KVIK HALDEN
14
 
 
1
0
1
0
 

17:00
FIN
2DA1
NOTODDEN
13
 
 
ORN-HORTEN
9
 
 
1
1
2
2
 

17:00
FIN
3DA2
STAAL JORPELAND
7
 
 
FRAM LARVIK
9
 
 
0
0
1
4
 

17:00
FIN
3DA6
FLOYA
3
 
 
HONEFOSS
1
 
 
0
0
0
3
 

17:00
FIN
DI
3 DE FEBRERO
15
 
 
SPORTIVO CARAPEGUA
2
 
 
0
0
0
3
 

17:00
FIN
DI
ENCARNACION FC
3
 
 
RECOLETA
1
 
 
0
0
0
1
 

17:00
FIN
SLDB
DYNAMO MAKHACHKALA 2
17
 
 
FC KUBAN-HOLDING
6
 
 
0
0
0
1
 

17:00
FIN
SLDB
FC ROSTOV II
5
 
 
ASTRAKHAN
1
 
1
2
0
3
0
 

17:00
FIN
SLDB
RUBIN YALTA
4
 
 
SKCF SEVASTOPOL
2
 
 
0
0
0
2
 

17:00
FIN
FC
CELTIC
7
 
RANGERS
 
5
 
0
0
1
0

2.05

3.70

3.40

17:00
FIN
ALLS
GAIS
3
2
 
HACKEN
5
1
 
2
0
3
0

3.00

3.75

2.15

17:00
FIN
EN
ASSYRISKA UNITED IK
1
 
 
KARLSTAD BK
9
3
 
2
0
3
0
 

17:00
FIN
ES
FALKENBERGS FF
1
 
 
OSKARSHAMNS AIK
10
1
 
0
0
1
0
 

17:00
FIN
2DN
GOTTNE
9
 
 
FROESOE IF
13
 
 
0
1
5
2
 

17:00
FIN
2DN
YTTERHOGDALS IK
5
 
 
IFK OSTERSUND
10
 
 
1
2
1
6
 

17:00
FIN
2DSG
IF LOEDDE
12
 
 
IFK KARLSHAMN
6
 
 
1
1
2
2
 

17:00
FIN
2DNS
FALU BS FK
7
 
 
SKILJEBO
12
 
 
0
1
0
1
 

17:00
FIN
2DNS
SANDVIKENS AIK FK
13
 
 
ENKOPINGS SK
1
 
 
0
1
1
3
 

17:00
FIN
2DVG
HUSQVARNA FF
2
 
 
BERGDALENS IK
13
 
 
0
1
3
2
 

17:00
FIN
2DVG
OECKEROE IF
11
 
 
VARBERGS GIF
1
 
 
1
0
1
1
 

17:00
FIN
EW
MALLBACKEN (W)
6
 
 
IFK KALMAR (W)
14
 
 
2
0
3
0
 

17:00
FIN
SUPE
NASAF QARSHI
2
 
 
DINAMO SAMARQAND
12
 
 
1
0
1
1
 

17:00
FIN
SUPE
PAKHTAKOR
5
 
 
QIZILQUM ZARAFSHON
8
 
 
0
1
1
1
 

16:30
FIN
PL
FC NOAH
2
 
 
WEST ARMENIA
7
 
 
1
1
3
1
 

16:30
FIN
PL
SHIRAK FC
8
 
2
PYUNIK YEREVAN
1
 
 
0
0
0
1
 

16:30
FIN
KCGr
FC NORDSJAELLAND (W)
1
 
 
FORTUNA HJORRING (W)
4
 
 
0
0
1
0
 

16:30
FIN
SL2G
KALLITHEA
1
 
 
KALAMATA
5
 
 
2
0
4
1
 

16:30
FIN
TD
ADO 20
12
 
 
QUICK BOYS
3
 
 
0
1
1
1
 

16:30
FIN
TD
AFC
5
 
 
LISSE
18
 
 
0
0
4
0
 

16:30
FIN
TD
DE TREFFERS
2
 
 
SPAKENBURG
1
 
 
0
2
1
3
 

16:30
FIN
TD
EXCELSIOR MAASSLUIS
16
 
 
ACV ASSEN
9
 
1
1
0
2
0
 

16:30
FIN
TD
GVVV
6
 
 
JONG SPARTA ROTTERDAM
7
 
 
1
1
2
2
 

16:30
FIN
TD
KATWIJK
4
 
 
HHC
10
 
 
1
0
1
0
 

16:30
FIN
TD
KONINKLIJKE HFC
11
 
 
JONG ALMERE CITY FC
8
 
1
0
0
0
2
 

16:30
FIN
TD
RIJNSBURGSE BOYS
13
 
 
NOORDWIJK
14
 
 
0
1
2
3
 

16:30
FIN
TD
SCHEVENINGEN
15
 
 
KOZAKKEN BOYS
17
 
 
0
0
0
1
 

16:30
FIN
TW
VALERENGA (W)
1
 
 
ASANE (W)
9
3
 
1
0
4
1
 

16:30
FIN
PL
BALTIKA
15
4
 
LOKOMOTIV MOSCOW
4
2
 
0
1
1
3

16:30
FIN
PL
CSKA MOSCOW
6
2
 
URAL
14
2
 
2
0
2
0

16:30
FIN
PL
FAKEL VORONEZH
11
 
 
AKHMAT GROZNY
10
 
 
1
0
2
0