Information
All Games Live Finished Scheduled
SORT BY TIME
SORT BY LEAGUE
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

18:00
2 HF
87'
PR
BATE BORISOV
1
 
 
FC ISLOCH MINSK RAION
7
2
1
1
0
1
0

1.33

5.00

9.00

18:00
2 HF
85'
D2
PARDUBICE
1
 
 
USTI NAD LABEM
7
 
 
4
0
5
0

1.44

4.20

7.00

18:00
2 HF
88'
D2
VLASIM
14
 
 
FK BANIK SOKOLOV
15
 
 
1
0
1
1

1.55

4.00

5.25

18:00
2 HF
83'
3.LG
CARL ZEISS JENA
20
2
 
CHEMNITZER FC
14
1
 
0
0
0
1

4.33

3.80

1.61

18:30
2 HF
56'
EK
LECHIA GDANSK
8
1
 
ARKA GDYNIA
15
1
 
0
0
1
0

1.95

3.60

3.60

18:30
2 HF
57'
SL
TSC BACKA TOPOLA
4
 
 
JAVOR
13
 
 
2
0
3
0

1.16

7.00

15.00

18:30
2 HF
55'
1L
FK TRAYAL
13
 
 
SINDJELIC BEOGRAD
14
 
 
0
0
0
0

18:30
2 HF
57'
1L
RADNICKI PIROT
11
 
 
SMEDEREVO 1924
16
 
 
0
0
0
0

18:30
2 HF
51'
1L
ZEMUN
12
 
 
KABEL
5
 
 
0
0
0
0

19:00
1 HF
43'
D1
KARVINA
13
1
 
SPARTA PRAHA
9
1
 
1
0

4.00

3.40

1.80

19:00
1 HF
43'
SL
ESBJERG
13
1
 
AALBORG
6
1
 
0
0

3.40

3.40

2.20

19:00
1 HF
43'
EL
MAARDU LINNAMEESKOND
9
 
 
TAMMEKA TARTU II
4
 
 
2
0

19:00
1 HF
44'
EL
PARNU JALGPALLIKLUBI
7
 
 
K-JARVE JK JARVE
10
 
 
1
0

19:00
1 HF
43'
BL
SC PADERBORN 07
18
 
 
BORUSSIA DORTMUND
2
 
 
0
0

8.50

6.00

1.30

19:55
SCH
NBI
BUDAPEST HONVED
7
 
 
DEBRECENI VSC
9
 
 

2.70

3.60

2.40

20:00
SCH
PR
RUKH BREST
8
 
 
DINAMO BREST
11
 
 

3.60

3.40

2.10

20:30
SCH
SL
MACVA
16
 
 
FK VOZDOVAC
9
 
 

2.62

3.10

2.80

21:00
SCH
FRC
BREIDABLIK
 
 
VALUR REYKJAVIK
 
 
 
 

2.10

3.50

3.00

21:15
SCH
SF
HNK RIJEKA
 
 
NK OSIJEK
 
 
 

1.95

3.40

3.75

22:05
SCH
NBI
PUSKAS ACADEMY
5
 
 
FERENCVAROSI TC
1
 
 

3.25

3.60

2.10

23:00
SCH
SF
AD GUANACASTECA
 
 
SPORTING SAN JOSE
 
 
 

FINISHED GAMES
16:00
FTR
FL
ANI YEREVAN
15
 
 
LERNAYIN ARTSAKH
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FIN
FL
FC URARTU-2
7
 
 
SHIRAK FC-2
16
 
 
2
1
5
1
 

17:00
FIN
FL
FC SMORGON
1
 
1
FC OSHMYANY
9
 
 
1
0
1
1

17:00
FIN
D1
BOHEMIANS 1905
11
1
 
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
8
3
1
2
0
3
2

1.85

3.40

3.75

17:00
FIN
PR
SHAKHTAR DONETSK
1
2
 
DYNAMO KYIV
4
1
 
1
1
3
1

16:30
FIN
PL
ATLETICO OLYMPIC FC
11
 
 
BUJUMBURA CITY
7
 
 
0
1
0
1

16:30
FIN
PL
BUMAMURU
12
 
 
OLYMPIQUE STAR
10
 
 
0
0
1
3

16:30
FIN
PL
KAYANZA UNITED
11
 
 
LES LIERRES
16
 
 
0
0
2
1

16:30
FIN
PL
LE MESSAGER NGOZI
1
 
 
BS DYNAMIC
4
 
 
0
0
2
1

16:30
FIN
PL
MUSONGATI
2
 
 
LLB ACADEMIC FC
14
 
 
3
0
4
0

16:30
FIN
BL
BORUSSIA MONCHENGLADBACH
3
3
 
UNION BERLIN
14
2
 
2
0
4
1

1.44

4.50

6.00

16:00
FIN
FL
WEST ARMENIA
1
 
 
FC ARARAT-ARMENIA-2
6
 
 
1
1
2
2
 

16:00
FIN
PR
FC ENERGETIK-BGU MINSK
2
1
1
FC VITEBSK
10
3
 
3
2
3
3

2.15

3.25

3.30

16:00
FIN
FL
FC ORSHA
8
 
 
FC GOMEL
10
 
 
0
2
0
2

16:00
FIN
D1
VENDSYSSEL FF
5
 
 
FC FREDERICIA
3
 
 
0
0
0
1

2.40

3.40

2.87

16:00
FIN
FRC
FC SLAVOJ OLYMPIA BRUNTAL
 
 
HERMANICE
 
 
 
1
0
2
1
 

2.55

4.75

2.00

16:00
FIN
EK
CRACOVIA KRAKOW
5
1
 
JAGIELLONIA
7
3
 
0
0
0
1

2.20

3.40

3.10

15:45
FIN
PR
ALASHKERT
2
 
1
ARARAT YEREVAN
5
 
 
2
0
2
1

15:30
FIN
FL
FC VAN
3
 
 
BKMA
4
 
 
1
1
1
1
 

15:30
FIN
FL
TORPEDO YEREVAN
11
 
 
ARAGATS
10
 
 
1
3
1
4
 

15:00
FIN
FL
ARSENAL DZERZHINSK
6
 
 
NAFTAN
14
 
 
1
0
4
2

15:00
FIN
D1
TEPLICE
12
3
1
OPAVA
15
1
 
1
1
2
2

1.70

3.50

4.50

15:00
FIN
D1
VEJLE
1
 
 
NAESTVED
11
 
 
1
1
1
1

1.36

4.75

8.00

15:00
FIN
ML
FCI LEVADIA
1
 
 
PAIDE LINNAMEESKOND
5
 
 
1
0
4
1

15:00
FIN
3.LG
PREUSSEN MUNSTER
18
1
 
HALLESCHER FC
17
3
 
3
0
4
2

2.80

3.20

2.37

15:00
FIN
R16
HANOI FC
 
 
TDCS DONG THAP
 
 
 
1
0
3
0

14:30
FIN
2BL
DYNAMO DRESDEN
18
2
 
VFB STUTTGART
2
2
 
0
1
0
2

5.75

4.33

1.50

14:30
FIN
2BL
FC HEIDENHEIM
3
1
 
ERZGEBIRGE AUE
8
3
 
0
0
3
0

1.83

3.60

4.33

14:30
FIN
2BL
HAMBURGER SV
4
2
 
SV WEHEN
17
2
 
2
1
3
2

1.36

5.00

8.00

14:00
FIN
3.LG
TSV 1860 MUNICH
3
2
 
MSV DUISBURG
1
1
 
0
1
3
2

2.10

3.50

3.30

14:00
FIN
PR
VORSKLA POLTAVA
4
1
 
FK LVIV
3
3
 
1
0
1
1

1.90

3.40

3.60

13:30
FIN
EK
WISLA PLOCK
12
1
 
KORONA KIELCE
14
2
 
1
2
1
4

2.60

3.20

2.75

13:00
FIN
RL
FC MINSK RESERVES
5
 
 
FC SLUTSK RESERVES
10
 
 
1
1
3
3

1.57

4.20

4.50

13:00
FIN
D1
NYKOBING FC
8
 
 
ROSKILDE
12
 
 
1
1
2
2

2.05

3.80

3.25

13:00
FIN
ML
TULEVIK VILJANDI
9
 
 
KALJU NOMME
2
 
 
0
3
0
6

13:00
FIN
FRC
MOLDE
 
 
SOGNDAL
 
 
 
0
1
1
2
 

13:00
FIN
KL1
INCHEON UNITED
11
1
 
POHANG STEELERS
4
2
 
1
2
1
4

4.00

3.20

1.90

13:00
FIN
R16
BECAMEX BINH DUONG
 
 
THANH HOA
 
 
 
0
0
1
0

13:00
FIN
R16
CAN THO
 
1
BINH PHUOC
 
 
 
0
0
1
0

13:00
FIN
R16
QNK QUANG NAM
 
 
HONG LINH HA TINH
 
 
 
0
1
0
1

12:30
FIN
KL2
CHUNGNAM ASAN
10
2
 
SEOUL E-LAND FC
7
2
 
0
1
0
1

3.30

3.30

2.05

12:30
FIN
KL2
SUWON FC
3
3
 
BUCHEON FC 1995
1
1
 
1
1
1
2

2.30

3.30

2.75

11:00
FIN
PL
TAINAN CITY
4
 
 
TATUNG
5
 
 
2
0
3
1

11:00
FIN
PL
TAIPOWER
3
 
 
HANG YUEN FC
1
 
 
0
0
0
0

10:30
FIN
KL1
FC SEOUL
6
2
 
SEONGNAM FC
3
1
 
0
0
0
1

2.50

3.20

2.87

10:00
FIN
KL2
ANSAN GREENERS
9
3
1
JEJU UNITED FC
5
1
 
0
1
1
2

3.80

3.50

1.83

04:00
FIN
CL
CS HEREDIANO
3
 
 
SANTOS DE GUAPILES
9
 
1
1
1
3
1

1.33

4.75

7.50

04:00
FIN
RPO
CURRIDABAT
 
1
AD SANTA ROSA
 
 
 
1
1
1
1

00:00
FIN
CL
JICARAL SERCOBA
4
 
 
UNIV. DE COSTA RICA
12
 
 
2
0
5
0

00:00
FIN
CL
MUNICIPAL GRECIA
7
 
 
GUADALUPE FC
5
 
 
2
0
2
0

2.60

3.50

2.37

POSTPONED / CANCELLED / ABANDONED GAMES
23:40
CANC
PD
GRAN VALENCIA
18
 
 
CARACAS FC
2
 
 

23:30
CANC
CL
GUASTATOYA
3
 
 
CSD MUNICIPAL
2
 
 

23:00
POST
D1
AUCAS
16
 
 
LDU PORTOVIEJO
14
 
 

23:00
POST
D1
BARCELONA SC
7
 
 
UNIVERSIDAD CATOLICA QUITO
3
 
 

23:00
POST
D1
CD OLMEDO
13
 
 
EMELEC
11
 
 

23:00
POST
D1
DELFIN SC
15
 
 
MUSHUC RUNA SC
8
 
 

23:00
POST
D1
DEPORTIVO CUENCA
12
 
 
GUAYAQUIL CITY FC
5
 
 

23:00
POST
D1
EL NACIONAL
9
 
 
ORENSE SC
10
 
 

23:00
POST
D1
INDEPEND. DEL VALLE
6
 
 
MACARA
4
 
 

23:00
POST
D1
TECNICO UNIVERSITARIO
1
 
 
LDU QUITO
2
 
 

23:00
POST
B
AMERICA DE QUITO
6
 
 
ATLETICO SANTO DOMINGO
3
 
 

23:00
POST
B
ATLETICO PORTENO
8
 
 
MANTA FC
2
 
 

23:00
POST
B
CHACARITAS FC
9
 
 
9 DE OCTUBRE
1
 
 

23:00
POST
B
FUERZA AMARILLA
5
 
 
CDS SANTA RITA
7
 
 

23:00
POST
B
GUALACEO SC
4
 
 
INDEPENDIENTE JUNIORS
10
 
 

23:00
POST
AP
12 DE OCTUBRE
10
 
 
SOL DE AMERICA
8
 
 
 

23:00
POST
AP
CLUB GUARANI
4
 
 
GUAIRENA FC
5
 
 
 

23:00
POST
AP
CLUB NACIONAL
3
 
 
CLUB RIVER PLATE
7
 
 
 

23:00
POST
AP
CLUB SP. SAN LORENZO
9
 
 
GENERAL DIAZ
12
 
 
 

23:00
POST
AP
LIBERTAD
1
 
 
CERRO PORTENO
6
 
 
 

23:00
POST
AP
OLIMPIA
2
 
 
SPORTIVO LUQUENO
11
 
 
 

23:00
POST
AP
ALIANZA UNIVERSIDAD
1
 
 
SPORT BOYS
10
 
 
 

23:00
POST
AP
ATLETICO GRAU
20
 
 
UTC
7
 
 
 

23:00
POST
AP
AYACUCHO FC
2
 
 
CARLOS STEIN FC
18
 
 
 

23:00
POST
AP
CARLOS A. MANNUCCI
14
 
 
SPORT HUANCAYO
9
 
 
 

23:00
POST
AP
CIENCIANO
6
 
 
ALIANZA LIMA
13
 
 
 

23:00
POST
AP
DEPORTIVO BINACIONAL
3
 
 
SPORTING CRISTAL
17
 
 
 

23:00
POST
AP
DEPORTIVO LLACUBAMBA
19
 
 
CESAR VALLEJO
15
 
 
 

23:00
POST
AP
DEPORTIVO MUNICIPAL
12
 
 
FBC MELGAR
5
 
 
 

23:00
POST
AP
U. SAN MARTIN
11
 
 
ACADEMIA CANTOLAO
8
 
 
 

23:00
POST
AP
UNIVERSITARIO
4
 
 
CUSCO FC
16
 
 
 

23:00
CANC
PD
ATLETICO VENEZUELA
5
 
 
LALA FC
19
 
 

23:00
CANC
PD
ESTUDIANTES MERIDA
6
 
 
ZAMORA FC
1
 
 

23:00
CANC
PD
MONAGAS SC
4
 
 
DEPORTIVO LARA
3
 
 

23:00
CANC
PD
TRUJILLANOS FC
8
 
 
PUERTO CABELLO
11
 
 

23:00
CANC
PD
YARACUYANOS FC
13
 
 
PORTUGUESA FC
16
 
 

23:00
CANC
PD
ZULIA FC
9
 
 
ARAGUA FC
10
 
 

22:30
CANC
CL
IZTAPA
4
 
 
XELAJU
10
 
 

22:30
CANC
PD
CARABOBO FC
15
 
 
METROPOLITANOS FC
12
 
 

22:00
POST
A
ATLETICO PARANAENSE
15
 
 
FLUMINENSE
1
 
 
 

22:00
POST
A
CEARA
18
 
 
BAHIA
16
 
 
 

22:00
POST
A
CORINTHIANS
19
 
 
FORTALEZA
20
 
 
 

22:00
POST
A
FLAMENGO
6
 
 
BOTAFOGO
17
 
 
 

22:00
POST
A
GOIAS
3
 
 
ATLETICO GOIANIENSE
13
 
 
 

22:00
POST
A
INTERNACIONAL
5
 
 
ATLETICO MINEIRO
14
 
 
 

22:00
POST
A
PALMEIRAS
12
 
 
SANTOS
8
 
 
 

22:00
POST
A
RED BULL BRAGANTINO
7
 
 
CORITIBA
2
 
 
 

22:00
POST
A
SPORT RECIFE
10
 
 
SAO PAULO
9
 
 
 

22:00
POST
A
VASCO DA GAMA
11
 
 
GREMIO
4
 
 
 

22:00
POST
CGA
FERROVIARIO
10
 
 
MANAUS
8
 
 
 

22:00
POST
CGA
IMPERATRIZ
6
 
 
BOTAFOGO PB
4
 
 
 

22:00
POST
CGA
PAYSANDU
9
 
 
JACUIPENSE
7
 
 
 

22:00
POST
CGA
TREZE
2
 
 
REMO
5
 
 
 

22:00
POST
CGA
VILA NOVA
3
 
 
SANTA CRUZ
1
 
 
 

22:00
POST
CGB
BOA
4
 
 
BRUSQUE
10
 
 
 

22:00
POST
CGB
CRICIUMA
6
 
 
VOLTA REDONDA
2
 
 
 

22:00
POST
CGB
ITUANO
7
 
 
SAO JOSE
5
 
 
 

22:00
POST
CGB
LONDRINA
8
 
 
SAO BENTO
9
 
 
 

22:00
POST
CGB
YPIRANGA-RS
3
 
 
TOMBENSE
1
 
 
 

22:00
POST
B
D. PUERTO MONTT
10
 
 
BARNECHEA
15
 
 

22:00
POST
B
DEPORTES MELIPILLA
6
 
 
SANTIAGO MORNING
9
 
 

22:00
POST
B
DEPORTES SANTA CRUZ
14
 
 
MAGALLANES
2
 
 

22:00
POST
B
DEPORTES TEMUCO
7
 
 
SAN LUIS
8
 
 

22:00
POST
B
DEPORTES VALDIVIA
12
 
 
DEPORTES COPIAPO
11
 
 

22:00
POST
B
NUBLENSE
1
 
 
COBRELOA
3
 
 

22:00
POST
B
UNION SAN FELIPE
5
 
 
SAN MARCOS DE ARICA
13
 
 

22:00
POST
SC
AMERICA DE CALI
 
 
JUNIOR
 
 
 
 

22:00
POST
MLS
NEW YORK CITY FC
13
 
 
NEW YORK RED BULLS
3
 
 
 

21:00
CANC
CL
MALACATECO
11
 
 
SANTA LUCIA
9
 
 

20:30
CANC
CL
ANTIGUA GFC
5
 
 
DEPORTIVO MIXCO
7
 
 

20:00
POST
MLS
MONTREAL IMPACT
2
 
 
COLORADO RAPIDS
3
 
 
 

19:00
POST
D1
JERV
4
 
 
STROMMEN
13
 
 

19:00
POST
D1
KONGSVINGER
6
 
 
ASANE
1
 
 

19:00
POST
D1
LILLESTROM
7
 
 
STJORDALS BLINK
12
 
 

19:00
POST
D1
RANHEIM
8
 
 
RAUFOSS
9
 
 

19:00
POST
D1
SANDNES ULF
10
 
 
KFUM OSLO
5
 
 

19:00
POST
D1
SOGNDAL
11
 
 
OYGARDEN
2
 
 

19:00
POST
D1
ULL-KISA
15
 
 
GRORUD
16
 
 

18:30
POST
VEI
HAKA
1
 
 
KUPS
12
 
 

18:30
POST
VEI
ILVES
4
 
 
HIFK
2
 
 

18:30
POST
VEI
ROPS
8
 
 
IFK MARIEHAMN
3
 
 

18:30
POST
YKK
FF JARO
4
 
 
VPS
11
 
 

18:30
POST
YKK
KPV
12
 
 
AC KAJAANI
1
 
 

18:30
POST
YKK
SJK AKATEMIA
10
 
 
MUSA
6
 
 

18:30
POST
KGA
FC REIPAS
3
 
 
EPS
1
 
 

18:30
POST
KGA
KULTSU
7
 
 
JAPS
12
 
 

18:30
POST
KGA
PK KESKI-UUSIMAA
11
 
 
FC VIIKINGIT
4
 
 

18:30
POST
KGC
FC KIISTO
7
 
 
JS HERCULES
12
 
 

18:30
POST
KGC
OLS
1
 
 
JIPPO
11
 
 

18:00
CANC
N/W
AKADEMIK SVISHTOV
8
 
 
TRYAVNA
12
 
 

18:00
CANC
N/W
DRENOVETS
6
 
 
JUVENTUS MALCHIKA
14
 
 

18:00
CANC
N/W
KOM BERKOVITSA
10
 
 
YANTRA 2019 GABROVO
1
 
 

18:00
CANC
N/W
LOKOMOTIV 1927 DRYANOVO
7
 
 
VIHAR SLAVYANOVO
3
 
 

18:00
CANC
N/W
LOKOMOTIV MEZDRA
9
 
 
PARTIZAN CHERVEN BRYAG
4
 
 

18:00
CANC
N/W
PAVLIKENI
5
 
 
PARVA ATOMNA
11
 
 

18:00
CANC
N/W
SEVLIEVO
2
 
 
BDIN VIDIN
13
 
 

18:00
CANC
S/E
LEVSKI KARLOVO
13
 
 
HASKOVO 1957
12
 
 

18:00
POST
PL
ABIA WARRIORS
16
 
 
NASARAWA UNITED
17
 
 

18:00
POST
PL
ADAMAWA UNITED
20
 
 
KANO PILLARS
7
 
 

18:00
POST
PL
AKWA UNITED
6
 
 
IFEANYI UBA
12
 
 

18:00
POST
PL
DAKKADA FC
8
 
 
WIKKI TOURISTS
15
 
 

18:00
POST
PL
ENYIMBA
5
 
 
WARRI WOLVES
11
 
 

18:00
POST
PL
KATSINA UNITED
10
 
 
ENUGU RANGERS
4
 
 

18:00
POST
PL
LOBI STARS
3
 
 
JIGAWA STARS
18
 
 

18:00
POST
PL
MFM FC
14
 
 
KWARA UNITED
19
 
 

18:00
POST
PL
RIVERS UNITED
2
 
 
PLATEAU UNITED
1
 
 

18:00
POST
PL
SUNSHINE STARS
9
 
 
HEARTLAND
13
 
 

18:00
POST
D1N
IF SYLVIA
1
 
 
NYKOPINGS BIS
10
 
 
 

18:00
POST
D1N
IFK BERGA
16
 
 
OREBRO SYRIANSKA
11
 
 
 

18:00
POST
D1N
IFK LULEA
4
 
 
IFK HANINGE
3
 
 
 

18:00
POST
D1N
VASALUNDS IF
2
 
 
TEAM TG FF
15
 
 
 

18:00
POST
D1S
QVIDING FIF
12
 
 
SKOVDE AIK
13
 
 
 

18:00
POST
DS
ESKILSTUNA UTD (W)
2
 
 
KIF OREBRO DFF (W)
4
 
 
 

17:00
POST
2G1
FREDRIKSTAD
4
 
 
EIDSVOLD TURN
1
 
 

17:00
POST
2G1
KJELSAS
6
 
 
SKEID
12
 
 

17:00
POST
2G2
ASKER
2
 
 
NOTODDEN
10
 
 

17:00
POST
2G2
FRAM LARVIK
14
 
 
NARDO
9
 
 

17:00
POST
3G5
MELHUS IL
11
 
 
TILLER
4
 
 
 

17:00
POST
3G5
ORKLA
7
 
 
BYASEN
9
 
 
 

17:00
POST
3G6
LOKOMOTIV OSLO
3
 
 
MELBO
4
 
 
 

17:00
POST
3G6
SKANLAND
8
 
 
NORDSTRAND
6
 
 
 

17:00
POST
3G6
TROMSO 2
12
 
 
ULLERN
13
 
 
 

17:00
POST
D2NL
SANDVIKS IK
9
 
 
FRISKA VILJOR FC
2
 
 
 

17:00
POST
D2NL
YTTERHOGDALS IK
7
 
 
TAFTEA
12
 
 
 

17:00
POST
D2NS
GAMLA UPSALA SK
5
 
 
KVARNSVEDENS IK
12
 
 
 

17:00
POST
TL2
CUSTOMS UNITED
7
 
 
SAMUT SAKHON
17
 
 
 

17:00
POST
TL2
PHRAE UNITED
6
 
 
KASETSART FC
12
 
 
 

17:00
POST
TL2
RANONG UNITED
9
 
 
CHIANGMAI UNITED
2
 
 
 

17:00
POST
TL2
UDON THANI
13
 
 
LAMPANG FC
14
 
 
 

16:30
POST
OMI
BORUSSIA FREIALDENHOVEN
6
 
 
SV BREINIG
12
 
 
 

16:30
POST
OMI
FC PESCH
3
 
 
SPVG WESSELING URFELD
8
 
 
 

16:30
POST
OMI
FORTUNA KOLN II
15
 
 
FC HURTH
7
 
 
 

16:30
POST
OMI
SIEGBURGER SV 04
5
 
 
BW FRIESDORF
14
 
 
 

16:30
POST
OMI
SV DEUTZ 05
11
 
 
FC DUREN
2
 
 
 

16:30
POST
OMI
SPVG FRENCHEN 20
9
 
 
FC HENNEF 05
4
 
 
 

16:30
POST
OMI
VFL VICHTTAL
10
 
 
FC WEGBERG-BEECK
1
 
 
 

16:30
POST
OMI
VIKTORIA ARNOLDSWEILER
13
 
 
SV EILENDORF
16
 
 
 

16:30
POST
ONN
CFC HERTHA 06
14
 
 
TASMANIA BERLIN
10
 
 
 

16:30
POST
ONN
FC LOK STENDAL
12
 
 
SC STAAKEN
7
 
 
 

16:30
POST
ONN
HERTHA ZEHLENDORF
4
 
 
TORGELOWER SV GREIF
9
 
 
 

16:30
POST
ONN
LUDWIGSFELDER
11
 
 
HANSA ROSTOCK II
3
 
 
 

16:30
POST
ONN
SV VICTORIA SEELOW
13
 
 
MSV PAMPOW
6
 
 
 

16:30
POST
ONN
SPVGG BW 90 BERLIN
8
 
 
BRANDENBURGER SC SUD
15
 
 
 

16:30
POST
ONN
TENNIS BORUSSIA BERLIN
1
 
 
GREIFSWALDER SV
2
 
 
 

16:30
POST
ONN
TSG NEUSTRELITZ
5
 
 
FC STRAUSBERG
16
 
 
 

16:00
POST
KGC
FCV
8
 
 
PS KEMI
2
 
 

16:00
POST
ONS
ASKANIA BERNBURG
15
 
 
FSV MARTINRODA
14
 
 
 

16:00
POST
ONS
CARL ZEISS JENA II
1
 
 
FC MERSEBURG
7
 
 
 

16:00
CANC
ONS
EINHEIT RUDOLSTADT
3
 
 
VFL HOHENSTEIN-ERNSTTHAL
16
 
 
 

16:00
POST
ONS
FC EILENBURG
4
 
 
VFB KRIESCHOW
9
 
 
 

16:00
POST
ONS
FC OBERLAUSITZ NEUGERSDORF
13
 
 
VFC PLAUEN
6
 
 
 

16:00
POST
ONS
FSV 63 LUCKENWALDE
2
 
 
FC GRIMMA
10
 
 
 

16:00
POST
ONS
INTER LEIPZIG
5
 
 
UNION SANDERSDORF
8
 
 
 

16:00
POST
ONS
WACKER NORDHAUSEN II
12
 
 
VFL HALLE 96
11
 
 
 

16:00
POST
TS
VALERENGA (W)
10
 
 
KOLBOTN (W)
9
 
 

16:00
POST
D2OG
IFK HASSLEHOLM
14
 
 
HASSLEHOLMS IF
5
 
 
 

16:00
POST
D2VG
ANGELHOLMS FF
14
 
 
BK OLYMPIC
9
 
 
 

16:00
POST
D2VG
VASTRA FROLUNDA IF
13
 
 
ESLOVS
10
 
 
 

16:00
POST
DS
UMEA IK (W)
10
 
 
KOPPARBERGS-GOTEBORG (W)
5
 
 
 

16:00
POST
DS
VITTSJO GIK (W)
6
 
 
LINKOPINGS (W)
7
 
 
 

16:00
POST
VL
FC ISTIKLOL DUSHANBE
1
 
 
LOKOMOTIV PAMIR
6
 
 

16:00
POST
VL
KHUJAND
4
 
 
DUSHANBE-83
8
 
 

15:00
POST
VEI
HONKA
6
 
 
HJK HELSINKI
11
 
 

15:00
POST
VEI
TPS
10
 
 
FC LAHTI
7
 
 

15:00
POST
KGA
PEPO
10
 
 
FC KIFFEN
2
 
 

15:00
POST
D2SS
HUDDINGE IF
14
 
 
NEWROZ
10
 
 
 

15:00
POST
DS
PITEA IF (W)
8
 
 
ROSENGARD (W)
9
 
 
 

15:00
POST
PL
CHIANGRAI UNITED
10
 
 
MUANGTHONG UNITED
7
 
 
 

15:00
POST