Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

Russia - Premier League - R11
Standings

14:00
FIN
RFPL
FAKEL VORONEZH
12
 
 
TORPEDO MOSCOW
16
5
1
2
1
2
2
 

16:30
FIN
RFPL
ZENIT SAINT PETERSBURG
1
1
 
FC ROSTOV
3
 
 
1
0
3
1
 

19:00
FIN
RFPL
AKHMAT GROZNY
7
3
1
DINAMO MOSCOW
8
3
 
2
0
2
1
 

19:00
FIN
RFPL
NIZHNY NOVGOROD
10
3
 
SPARTAK MOSCOW
4
3
 
1
0
1
2
 

Russia - Second League Group 1 - R11
Standings

17:00
FIN
2Gr1
FC CHAYKA
1
 
 
SPARTAK NALCHIK
8
 
 
2
0
3
1
 

Russia - Second League Group 2 Subgroup 1 - R14
Standings

14:30
FIN
2Gr2/1
ZVEZDA ST PETERSBURG
4
 
 
ZORKY KRASNOGORSK
3
 
 
0
1
1
1
 

15:00
FIN
2Gr2/1
BALTIKA-BFU KALININGRAD
5
 
1
LENINGRADETS
1
 
 
0
0
0
1
 

15:00
FIN
2Gr2/1
VELIKIY NOVGOROD
11
 
 
FC YENISEY KRASNOYARSK II
2
 
 
0
1
1
1
 

16:00
FIN
2Gr2/1
DYNAMO SAINT PETERSBURG
8
 
 
ZENIT 2
6
 
 
0
1
1
1
 

Russia - Second League Group 2 Subgroup 2 - R14
Standings

14:00
FIN
2Gr2/2
KHIMIK DZERZHINSK
8
 
 
TORPEDO MOSCOW 2
9
 
 
1
0
1
0
 

15:00
FIN
2Gr2/2
DINAMO MOSCOW 2
5
 
 
DINAMO VOLOGDA
4
 
 
1
1
2
1
 

17:00
FIN
2Gr2/2
MUROM
1
 
2
SPARTAK KOSTROMA
10
 
1
1
0
1
0
 

Russia - Second League Group 3 Subgroup 1 - R14
Standings

07:00
FIN
2Gr3/1
SAKHALIN
10
 
 
KVANT OBNINSK
12
 
 
1
0
1
0
 

13:00
FIN
2Gr3/1
STROGINO MOSCOW
6
 
 
METALLURG LIPETSK
7
 
1
0
0
1
0
 

16:00
FIN
2Gr3/1
FC RYAZAN
4
 
 
DINAMO BRYANSK
1
 
 
1
0
2
0
 

16:00
FIN
2Gr3/1
PERESVET DOMODEDOVO
11
 
 
RODINA 2
5
 
 
0
2
0
2
 

16:00
FIN
2Gr3/1
SPARTAK TAMBOV
9
 
 
ARSENAL TULA 2
8
 
 
1
0
3
2
 

Russia - Second League Group 3 Subgroup 2 - R14
Standings

13:00
FIN
2Gr3/2
BALASHIKHA
10
 
 
DINAMO VLADIVOSTOK
4
 
 
1
0
2
1
 

14:00
FIN
2Gr3/2
SOKOL SARATOV
3
 
 
ZENIT PENZA
12
 
1
1
0
1
0
 

15:00
FIN
2Gr3/2
SALYUT BELGOROD
1
 
 
KALUGA
2
 
 
2
0
6
1
 

15:00
FIN
2Gr3/2
SATURN RAMENSKOYE
5
 
 
SKA-KHABAROVSK II
11
 
 
0
0
0
1
 

Russia - Second League Group 3 Subgroup 2 - R9
Standings

18:00
FIN
2Gr3/2
ZNAMYA NOGINSK
9
 
 
KHIMKI 2
6
 
 
1
2
1
5
 

Russia - Second League Group 4 - R11
Standings

12:00
FIN
2Gr4
TORPEDO MIASS
7
 
 
CHELYABINSK
2
 
 
0
0
0
2
 

13:00
FIN
2Gr4
AMKAR
4
 
 
NOSTA
9
 
 
0
0
1
0
 

13:00
FIN
2Gr4
FK NOVOSIBIRSK
6
 
 
ORENBURG 2
8
 
 
0
0
1
1
 

14:00
FIN
2Gr4
IRTYSH OMSK
3
 
 
DINAMO BARNAUL
10
 
 
1
0
2
1
 

SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
BRK: Break Between Periods
H/T: Half Time
PEN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score