Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

16:30
2 HF
73'
GrC
SPAIN (U17)
2
 
 
BELGIUM (U17)
3
 
 
2
0
2
0
 

16:30
2 HF
73'
GrD
PORTUGAL (U17)
2
 
 
SWEDEN (U17)
1
 
 
3
1
4
1
 

16:45
2 HF
58'
2PFL
YANTRA 2019 GABROVO
14
 
 
LUDOGORETS II
6
 
 
0
0
0
0

17:00
H/T
H/T
1LG
BOLUSPOR
12
 
 
ALTINORDU
14
 
 
1
0
1
0

1.53

4.33

4.75

17:00
H/T
H/T
1LG
TUZLASPOR
8
 
 
SAMSUNSPOR
9
 
 
1
3
1
3

7.00

4.00

1.36

18:00
1 HF
2'
PR
ARARAT YEREVAN
4
 
 
BKMA
9
 
 
0
0

18:00
1 HF
1'
PL
FC MINSK
5
 
 
SHAKHTER SOLIGORSK
3
 
 
0
0

18:00
1 HF
1'
KGrA
KUPS AKATEMIA
11
 
 
ATLANTIS FC
10
 
 
0
0
 

18:00
SCH
VEI
HONKA
3
 
 
ILVES
5
 
 

1.85

3.50

4.20

18:00
SCH
VIR
VALMIERAS
2
 
 
FK AUDA
5
 
 

18:00
SCH
SD
ATENAS
8
 
 
VILLA ESPANOLA
9
 
 
 

18:30
SCH
YKK
JAPS
8
 
 
KTP
5
 
 

4.50

4.20

1.57

18:30
SCH
KL
PK-35 (W)
5
 
 
NJS (W)
9
 
 

18:30
SCH
SLRGr
MLADOST LUCANI
4
 
 
FK SPARTAK SUBOTICA
3
 
 

18:30
SCH
SLRGr
PROLETER NOVI SAD
7
 
 
NOVI PAZAR
5
 
 

18:30
SCH
SLRGr
RADNICKI 1923
6
 
 
METALAC GM
8
 
 

19:00
SCH
L1
US BISKRA
10
 
 
PARADOU AC
4
 
 
 

19:00
SCH
1.HNL
ISTRA 1961
9
 
 
NK SLAVEN BELUPO
7
 
 

2.45

3.40

2.40

19:00
SCH
D1RGr
ETHNIKOS ACHNAS
5
 
 
AEL LIMASSOL
2
 
 
 

19:00
SCH
D1RGr
OMONIA
1
 
 
OLYMPIAKOS NICOSIA
3
 
 
 

19:00
SCH
KGrC
JJK
2
 
 
FCV
8
 
 
 

19:00
SCH
FINAL
FK MAKEDONIJA G. P.
 
 
FK SILEKS
 
 
 

19:00
SCH
DS
ESKILSTUNA UTD (W)
4
 
 
ROSENGARD (W)
1
 
 

19:00
SCH
PL
YOUNG AFRICANS
1
 
 
MBEYA KWANZA
16
 
 

19:30
SCH
BP
YOUSSOUFIA BERRECHID
15
 
 
FAR RABAT
4
 
 
 

4.00

2.90

1.90

20:00
SCH
L1
USM ALGER
6
 
 
CS CONSTANTINE
7
 
 
 

20:00
SCH
BLRGr
LASK LINZ
2
 
 
ADMIRA WACKER
5
 
 

1.60

4.20

5.50

20:00
SCH
BLRGr
SCR ALTACH
6
 
 
WSG SWAROVSKI TIROL
1
 
 

1.72

4.20

4.00

20:00
SCH
BLRGr
TSV HARTBERG
4
 
 
RIED
3
 
 

2.60

2.25

3.50

20:00
SCH
PL
ARSENAL DZERZHINSK
15
 
 
FC ENERGETIK-BGU MINSK
2
 
 

20:00
SCH
D1ECL
ARDA KARDZHALI
4
 
 
BEROE
1
 
 

4.00

3.50

1.90

20:00
SCH
D1ECL
LOKOMOTIV PLOVDIV
3
 
 
CSKA 1948
2
 
 

3.10

3.60

2.25

20:00
SCH
2DPGr
HIK
5
 
 
HILLEROD FODBOLD
3
 
 
 

20:00
SCH
KVCG
KOLDINGQ (W)
4
 
 
HB KOGE (W)
1
 
 

20:00
SCH
BAV
FC NURNBERG II
10
 
 
BAYERN MUNICH II
2
 
 

20:00
SCH
D1N
STOCKHOLM INTERNAZIONALE
6
 
 
GEFLE IF
1
 
 

20:00
SCH
D1S
LINDOME GIF
12
 
 
GAIS
2
 
 

20:00
SCH
D1S
TORNS IF
14
 
 
ANGELHOLMS FF
5
 
 

20:00
SCH
SL
ANTALYASPOR
7
 
 
GALATASARAY
11
 
 

2.30

3.50

3.00

20:00
SCH
SL
GAZIANTEP FK
16
 
 
RIZESPOR
17
 
 

1.80

3.80

4.00

20:00
SCH
1LG
BALIKESIRSPOR
19
 
 
EYUPSPOR
6
 
 

11.00

6.50

1.18

20:00
SCH
1LG
DENIZLISPOR
13
 
 
ERZURUM BB
5
 
 

2.80

3.60

2.25

20:00
SCH
1LG
ISTANBULSPOR AS
4
 
 
BANDIRMASPOR
3
 
 

2.90

3.40

2.25

20:30
SCH
ERDW
ADO DEN HAAG (W)
4
 
 
VV ALKMAAR (W)
7
 
 

20:30
SCH
ERDW
AJAX (W)
2
 
 
TWENTE (W)
1
 
 

20:30
SCH
ERDW
HEERENVEEN (W)
8
 
 
FEYENOORD (W)
5
 
 

20:30
SCH
ERDW
PSV (W)
3
 
 
EXCELSIOR-BARENDRECHT (W)
9
 
 

20:30
SCH
L1CGr
CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
3
 
 
FCV FARUL CONSTANTA
5
 
 

1.83

3.50

4.00

21:00
SCH
1.D
THOR AKUREYRI
7
 
 
GRINDAVIK
5
 
 

21:00
SCH
1.CFL
FK PETROVAC
6
 
 
SUTJESKA
1
 
 

21:00
SCH
1.CFL
FK PODGORICA
10
 
 
ISKRA DANILOVGRAD
4
 
 

21:00
SCH
1.CFL
JEZERO
7
 
 
BUDUCNOST PODGORICA
2
 
 

21:00
SCH
1.CFL
MORNAR
5
 
 
FK DECIC
3
 
 

21:00
SCH
1.CFL
ZETA
9
 
 
RUDAR PLJEVLJA
8
 
 

21:00
SCH
SD
CA CERRO
3
 
 
MIRAMAR MISIONES
12
 
 
 

21:05
SCH
1.HNL
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
5
 
 
SIBENIK
8
 
 

1.36

4.75

7.00

21:30
SCH
RPO
AUXERRE
 
 
SOCHAUX
 
 
 

2.05

3.10

3.60

21:30
SCH
2BLQ
FC KAISERSLAUTERN
 
 
DYNAMO DRESDEN
 
 
 

2.05

3.40

3.60

21:30
SCH
RPO
COSENZA
 
 
L. R. VICENZA
 
 
 

2.55

3.10

2.90

21:30
SCH
PPO
REGGIANA
 
 
FERALPISALO
 
 
 

21:45
SCH
A
TORINO
10
 
 
ROMA
6
 
 

3.30

3.75

2.05

21:45
SCH
PR
BOHEMIANS
6
 
 
SLIGO ROVERS
5
 
 

1.85

3.50

4.20

21:45
SCH
PR
DERRY CITY
2
 
 
DUNDALK
3
 
 

1.50

4.20

5.75

21:45
SCH
PR
DROGHEDA UNITED
8
 
 
FINN HARPS
9
 
 

2.60

3.10

2.80

21:45
SCH
PR
ST. PATRICKS ATHLETIC
4
 
 
SHELBOURNE
7
 
 

1.85

3.10

4.75

21:45
SCH
D1
CORK CITY
1
 
 
WEXFORD FC
6
 
 

21:45
SCH
D1
GALWAY UNITED
2
 
 
ATHLONE TOWN
9
 
 

21:45
SCH
D1
TREATY UNITED
5
 
 
COBH RAMBLERS
8
 
 

21:45
SCH
RPO
INVERNESS CT
 
 
ST JOHNSTONE
 
 
 

3.20

2.87

2.55

22:00
SCH
FS
ORLANDO PIRATES
 
 
RENAISSANCE BERKANE
 
 
 

3.00

2.90

2.30

22:00
SCH
PD
RAYO VALLECANO
12
 
 
LEVANTE
19
 
 

1.85

4.00

3.80

22:00
SCH
PD
REAL MADRID
1
 
 
BETIS
5
 
 

1.65

4.50

4.33

22:00
SCH
SD
ZARAGOZA
14
 
 
LUGO
16
 
 

1.95

3.50

3.80

22:15
SCH
1.D
AFTURELDING
10
 
 
SELFOSS
4
 
 

22:15
SCH
1.D
KORDRENGIR
9
 
 
KV REYKJAVIK
11
 
 

22:15
SCH
2.D
FJARDABYGGD-LEIKNIR
8
 
 
VOLSUNGUR
2
 
 
 

22:15
SCH
2.D
REYNIR S.
10
 
 
AEGIR
5
 
 
 

22:15
SCH
2.D
THROTTUR REYKJAVIK
6
 
 
IR
4
 
 
 

23:15
SCH
2.D
MAGNI
12
 
 
HOTTUR HUGINN
11
 
 
 

FULL TIME RESULT ONLY
>FULL TIME RESULT ONLY
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

16:00
FTR
PL
AL SINAAH
16
 
 
AL-KAHRABA
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
PL
AL-KARKH
17
 
 
BAGHDAD FC
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
PL
ZAKHO
8
 
 
AL-NAFT
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
PLCGr
BOURJ FC
2
 
 
AL AHED
1
 
 
Full Time Result Only

 
16:00
FTR
PLCGr
TADAMON SOUR
6
 
 
SHABAB AL-SAHEL
4
 
 
Full Time Result Only

 
16:00
FTR
PL
TERENGGANU II
5
 
 
JOHOR DARUL TAKZIM II
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
PPO
BB BODRUMSPOR
 
 
BAYBURT OZEL IDARSPOR
 
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
3S2
CSM FOCSANI 2007
2
 
 
AEROSTAR BACAU
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S3
INAINTE MODELU
4
 
 
FC VOLUNTARI II
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:30
FTR
JPL
AL-SALT
12
 
 
AL-FAISALY AMMAN
2
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
3S2
CSM RAMNICU SARAT
4
 
 
VIITORUL IANCA
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
3S2
METALUL BUZAU
4
 
 
ACS SUPORTER CLUB OTELUL
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
3S3
FARUL CONSTANTA II
3
 
 
CS AFUMATI
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
3S3
GLORIA POPESTI LEORDENI
2
 
 
AGRICOLA BORCEA
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
3S4
ACADEMICA CLINCENI II
4
 
 
ARGES PITESTI II
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
3S4
CS TUNARI
2
 
 
UNIREA BASCOV
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
3S4
DINAMO BUCURESTI II
5
 
 
FLACARA MORENI
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
3S4
RAPID BUCURESTI II
3
 
 
PROGRESUL SPARTAC
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
3S5
AFC HERMANNSTADT II
4
 
 
TARGU SECUIESC
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
3S5
CETATE RASNOV
3
 
 
ODORHEIU SECUIESC
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
3S5
FC PUCIOASA
2
 
 
SEPSI SFANTU GHEORGHE II
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
3S6
FCM ALEXANDRIA
2
 
 
CSM SLATINA
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
3S6
VIITORUL DAESTI
3
 
 
VEDITA COLONESTI
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
3S7
CETATE DEVA
2
 
 
PANDURII TG JIU
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
3S7
VIITORUL PANDURI TARGU II
6
 
 
CS ARMATA AURUL BRAD
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
3S9
ARIESUL TURDA
6
 
 
GLORIA 2018 BISTRITA-NAS.
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
3S9
AVANTUL REGHIN
4
 
 
UNIREA ALBA IULIA
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
3S9
UNIREA UNGHENI
3
 
 
FC HUNEDOARA
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
2L
FC PETRZALKA 1898
8
 
 
MSK NAMESTOVO
16
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
2L
FC ROHOZNIK
12
 
 
DUKLA BANSKA BYSTRICA
2
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
2L
FK DUBNICA
11
 
 
PUCHOV
13
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
2L
FK KOSICE
5
 
 
PARTIZAN BARDEJOV
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
2L
HFC HUMENNE
6
 
 
MFK SKALICA
3
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
2L
MSK ZILINA B
9
 
 
STK 1914 SAMORIN
7
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
2L
SLAVOJ TREBISOV
10
 
 
KFC KOMARNO
4
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
2L
SLOVAN BRATISLAVA B
14
 
 
FK ZELEZIARNE PODBREZOVA
1
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
2D
ND BILJE
7
 
 
FUZINAR
10
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
2D
NK DOB
11
 
 
BELTINCI
12
 
 
Full Time Result Only

 
18:30
FTR
D1
PETRO ATLETICO
1
 
 
SPORTING DE BENGUELA
16
 
 
Full Time Result Only

 
18:30
FTR
PL
NAFT AL-WASAT
3
 
 
NAFT AL-JANOOB
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:30
FTR
2.CFL
BERANE
7
 
 
KOM
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:30
FTR
2.CFL
BOKELJ
4
 
 
FK MLADOST DG
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:30
FTR
2.CFL
CETINJE
9
 
 
ARSENAL TIVAT
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:30
FTR
2.CFL
FK GRBALJ
8
 
 
OFK TITOGRAD PODGORICA
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:30
FTR
1LRGr
TIMOK
7
 
 
KABEL
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
2D
PRIMORJE
8
 
 
NK KRKA
3
 
 
Full Time Result Only

 
19:30
FTR
EST
LEOBENDORF
6
 
 
MARCHFELD DONAUAUEN
7
 
 
Full Time Result Only

 
19:30
FTR
WSRGr
SV GRODIG
5
 
 
SAK 1914
6
 
 
Full Time Result Only

 
19:30
FTR
DS1
AVARTA
4
 
 
FREDERIKSSUND
5
 
 
Full Time Result Only

 
19:30
FTR
DS3
FC SYDVEST 05
10
 
 
TARUP-PAARUP
8
 
 
Full Time Result Only

 
19:45
FTR
ORPPG
ARMINIA LUDWIGSHAFEN
3
 
 
ALEMANNIA WALDALGES.
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
EST
ASK-BSC BRUCK-LEITHA
10
 
 
FIRST VIENNA FC 1894
1
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
CTR
GLEICHENBERG
5
 
 
FC WELS
15
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
CTR
RIED (AM)
11
 
 
UNION VB VOCKLAMARKT
7
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
CTR
SC KALSDORF
13
 
 
STURM GRAZ (AM)
1
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
CTR
SC WEIZ
9
 
 
SV ALLERHEILIGEN
8
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
CTR
SV SPITTAL
16
 
 
DEUTSCHLANDSBERGER
3
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
CTR
TREIBACH
14
 
 
FC GLEISDORF 09
10
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
CTR
WSC HERTHA
4
 
 
USV ST. ANNA AM AIGEN
12
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
WSRGr
SV KUCHL
3
 
 
USK ANIF
7
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
WRGr
WACKER INNSBRUCK(AM)
1
 
 
WSG SWAROVSKI TIROL II
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
DS2
HOLBAEK
3
 
 
TARNBY FF
2
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
DS2
KFUM BK
4
 
 
RINGSTED IF
10
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
DS3
B 1913
5
 
 
MARIENLYST
3
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
DS4
VEJGAARD
2
 
 
AALBORG 2
6
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
ONS
UNION SANDERSDORF
5
 
 
VFL HALLE 96
6
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
JPL
AL-AQABA
5
 
 
RAMTHA SC
7
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
3Gr3
SANDNES 2
8
 
 
AKRA
11
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
2D
NK NAFTA
6
 
 
JADRAN DEKANI
13
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
D2NL
STORFORS AIK
12
 
 
BERGNASETS AIK
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
D2NG
HERRESTADS AIF
11
 
 
LIDKOPINGS FK
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
D2NG
IK GAUTHIOD
3
 
 
VANERSBORGS FK
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
D2NG
YXHULTS IK
5
 
 
STENUNGSUNDS IF
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
D2SG
FBK BALKAN
11
 
 
ARIANA FC
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
D2VG
SAVEDALENS IF
10
 
 
ONSALA
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
PPO
KARACABEY BELEDIYESPOR
 
 
TARSUS IDMAN YURDU
 
 
 
Full Time Result Only

 
20:15
FTR
DS4
RINGKOBING IF
4
 
 
FUGLEBAKKEN KFUM
9
 
 
Full Time Result Only

 
20:15
FTR
OWRGr
SC WESTFALIA HERNE
11
 
 
TUS ENNEPETAL
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:30
FTR
EST
TEAM WIENER LINIEN
5
 
 
SC WIENER NEUSTADT
13
 
 
Full Time Result Only

 
20:30
FTR
EST
WIENER SPORTKLUB
3
 
 
NEUSIEDL-SEE
4
 
 
Full Time Result Only

 
20:30
FTR
CTR
ATSV STADL-PAURA
17
 
 
WOLFSBERGER AC (AM)
6
 
 
Full Time Result Only

 
20:30
FTR
WSRGr
SV SEEKIRCHEN
1
 
 
FC PINZGAU
2
 
 
Full Time Result Only

 
20:30
FTR
WPGr
TSV ST. JOHANN
2
 
 
SV AUSTRIA SALZBURG
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:30
FTR
WPLGr
WORGL
1
 
 
FC KITZBUHEL
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:30
FTR
ONN
MSV PAMPOW
14
 
 
HANSA ROSTOCK II
11
 
 
Full Time Result Only

 
21:00
FTR
OMI
BW FRIESDORF
6
 
 
SV DEUTZ 05
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
ORPRG
SG MUELHEIM-KAERLICH
3
 
 
SV ELVERSBERG II
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
2.CFL
JEDINSTVO BIJELO POLJE
1
 
 
IGALO
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:30
FTR
PCA
ATLETICO ATLAS
9
 
 
GENERAL LAMADRID
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
SD
FERNANDO DE LA MORA
9
 
 
CLUB SP. SAN LORENZO
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

16:00
FIN
PL
KELANTAN UNITED
3
 
 
KUCHING FA
4
 
 
0
0
0
0
 

16:00
FIN
PL
NAMUNGO
3
 
 
TANZANIA PRISONS
14
 
 
1
1
3
3

15:30
FIN
CP1RP
GENOA (U19)
 
 
NAPOLI (U19)
 
 
 
1
1
2
2

15:00
FIN
D1
FC BARANOVICHI
8
 
 
VOLNA PINSK
3
 
 
0
1
1
1
 

14:45
FIN
SL
TANJONG PAGAR UTD FC
3
 
1
BALESTIER KHALSA FC
5
 
 
1
0
1
0

1.83

4.00

3.10

14:30
FIN
GrC
SERBIA (U17)
1
 
 
TURKEY (U17)
4
 
1
1
1
2
1
 

14:30
FIN
GrD
DENMARK (U17)
3
 
 
SCOTLAND (U17)
4
 
 
1
1
3
1
 

14:00
FIN
2R3Gr
METALURG VIDNOE
9
 
 
ZENIT PENZA
1
 
 
2
1
2
3