app-icon
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

12:00
2 HF
90+
CUP
SHAANXI UNION
 
 
GUANGZHOU FC
 
 
 
0
1
1
1
 

12:30
2 HF
73'
CUP
HUNAN XIANGTAO
 
 
HEBEI KUNGFU
 
 
 
0
0
0
2
 

12:30
2 HF
70'
LS
JOHOR DARUL TAKZIM
8
 
 
NEGERI SEMBILAN
10
 
 
2
1
2
1
 

12:45
2 HF
58'
AMP
C. COAST MARINERS FC
2
 
SYDNEY FC
 
1
 
0
0
0
0
 

2.20

3.70

3.10

13:00
2 HF
46'
RW
FC KOLN II
8
 
 
FORTUNA DUSSELDORF II
11
 
 
2
0
2
0
 

13:00
H/T
H/T
JL
SAGAN TOSU
17
1
1
NAGOYA GRAMPUS
8
1
 
0
1
0
1

2.90

3.20

2.55

13:00
1 HF
45+
IL
LECH II POZNAN
14
 
 
SANDECJA NOWY SACZ
18
 
 
0
0
 

13:00
H/T
H/T
LP2
FEIRENSE
16
 
 
VILAVERDENSE
17
 
 
0
0
0
0
 

13:00
2 HF
46'
SLDB
RODINA-M
6
 
 
BALTIKA-BFU KALININGRAD
8
 
 
0
0
0
0
 

13:00
2 HF
46'
PL
ALBIREX NIIGATA (S)
8
 
 
HOUGANG UNITED FC
9
 
 
1
0
1
0
 

13:00
H/T
H/T
PL
LION CITY SAILORS
2
 
1
GARENA YOUNG LIONS
7
 
 
2
0
2
0
 

13:00
2 HF
46'
K1
SANGJU SANGMU FC
3
 
 
JEJU UNITED FC
9
1
 
0
0
1
0
 

1.90

3.60

3.90

13:00
H/T
H/T
K2
SEOUL E-LAND FC
3
 
 
JEONNAM DRAGONS
4
 
 
0
0
0
0
 

13:00
2 HF
46'
K2
SUWON BLUEWINGS
2
 
 
BUCHEON FC 1995
10
 
 
0
0
0
0
 

13:00
2 HF
46'
VL
SONG LAM NGHE AN
13
 
 
SANNA KHANH HOA
14
 
 
0
1
0
1
 

13:30
1 HF
36'
SLDB
AKRON TOGLIATTI 2
13
 
 
VOLNA NIZHNY NOVGOROD
14
 
 
0
0
 

13:45
1 HF
15'
IL
POGON SIEDLCE
1
 
 
CHOJNICZANKA CHOJNICE
6
 
 
0
0
 

14:00
1 HF
1'
3DRG
IF LYSENG
1
 
 
VEJGAARD
3
 
 
0
0
 

14:00
1 HF
4'
3DRG
VANLOSE
6
 
 
HOLSTEBRO
2
 
 
0
0
 

14:00
1 HF
3'
KLW
PK KESKI-UUSIMAA
10
 
 
ALAND UNITED (W)
4
 
 
0
0
 

14:00
1 HF
2'
PL
DINAMO MOSCOW
1
 
 
KRYLYA SOVETOV
8
 
 
0
0

14:00
1 HF
2'
SLDB
DINAMO KIROV
1
 
 
NOSTA
12
 
 
1
0
 

14:00
1 HF
4'
SUPE
SKOVDE AIK
12
 
 
OSTERSUNDS FK
15
 
 
0
0
 

3.30

3.20

2.20

14:00
1 HF
3'
EW
ALINGSAAS FC UNITED (W)
1
 
 
UMEA IK (W)
2
 
 
0
0
 

14:00
1 HF
4'
EW
MALMOE FF
4
 
 
SUNDSVALLS DFF (W)
12
 
 
0
0
 

14:00
1 HF
4'
TL
PRACHUAP
12
 
 
CHIANGRAI UNITED
8
 
 
0
0
 

14:00
1 HF
3'
VL
BINH DINH
4
 
 
HAI PHONG
7
 
 
0
0
 

14:00
SCH
3DA6
FYLLINGSDALEN
11
 
 
INNSTRANDENS
12
 
 
 

14:00
SCH
EW
OEREBRO
13
 
 
BOLLSTANAES SK
3
 
 
 

14:00
SCH
TL
MUANGTHONG UNITED
5
 
 
CHONBURI FC
15
 
 
 

14:30
SCH
3DPG
VSK AARHUS
3
 
 
AVARTA
6
 
 
 

14:30
SCH
PLU
EVERTON (U18)
22
 
 
NEWCASTLE (U18)
14
 
 
 

14:30
SCH
MEIS
TAMMEKA TARTU
6
 
 
PAIDE LINNAMEESKOND
2
 
 
 

14:30
SCH
3L
DYNAMO DRESDEN
4
 
 
MSV DUISBURG
18
 
 
 

14:30
SCH
3L
ERZGEBIRGE AUE
7
 
 
WALDHOF MANNHEIM
16
 
 
 

14:30
SCH
3L
HALLESCHER FC
17
 
 
BORUSSIA DORTMUND II
11
 
 
 

14:30
SCH
3L
JAHN REGENSBURG
3
 
 
FC SAARBRUCKEN
6
 
 
 

14:30
SCH
3L
PREUSSEN MUNSTER
2
 
 
SPVGG UNTERHACHING
8
 
 
 

14:30
SCH
3L
SC FREIBURG II
20
 
 
FC VIKTORIA KOLN
13
 
 
 

14:30
SCH
3L
SSV ULM 1846
1
 
 
SC VERL
12
 
 
 

14:30
SCH
3L
SV SANDHAUSEN
9
 
 
FC INGOLSTADT 04
10
 
 
 

14:30
SCH
3L
TSV 1860 MUNICH
14
 
 
ARMINIA BIELEFELD
15
 
 
 

14:30
SCH
3L
VFB LUBECK
19
 
 
ROT-WEISS ESSEN
5
 
 
 

14:30
SCH
PCGr
CELTIC
1
 
 
ST MIRREN
5
 
 
 

1.20

6.25

13.00

14:30
SCH
PCGr
DUNDEE
6
 
 
KILMARNOCK
4
 
 
 

2.88

3.60

2.35

14:30
SCH
PCGr
HEART OF MIDLOTHIAN
3
 
 
RANGERS
2
 
 
 

4.50

4.50

1.60

14:30
SCH
TL
TRAT FC
16
 
 
LAMPHUN WARRIOR
13
 
 
 

14:35
SCH
SL
QINGDAO YOUTH ISLAND FC
10
 
 
SHANGHAI SIPG FC
3
 
 

14:45
SCH
2DRG
FA 2000
4
 
 
FREMAD AMAGER
1
 
 
 

15:00
SCH
2DPG
AARHUS FREMAD
2
 
 
ESBJERG
1
 
 
 

15:00
SCH
2DPG
ROSKILDE
3
 
 
MIDDELFART
4
 
 
 

15:00
SCH
3DPG
FREM
1
 
 
ISHOJ IF
2
 
 
 

15:00
SCH
3DPG
NAESBY
4
 
 
HOLBAEK
5
 
 
 

15:00
SCH
2DRG
BRABRAND
6
 
 
SKIVE
2
 
 
 

15:00
SCH
3DRG
YOUNG BOYS FD
4
 
 
OURE
5
 
 
 

15:00
SCH
YKKO
ROPS
8
 
 
FCV
10
 
 
 

15:00
SCH
YKKO
TPS
3
 
 
KTP
1
 
 
 

15:00
SCH
RB
FC EINTRACHT BAMBERG
17
 
 
BAYERN MUNICH II
6
 
 
 

15:00
SCH
RB
FC NURNBERG II
3
 
 
SCHALDING-HEINING
15
 
 
 

15:00
SCH
RB
FC SCHWEINFURT 05
12
 
 
SPVGG BAYREUTH
11
 
 
 

15:00
SCH
RB
FC WURZBURGER KICKERS
1
 
 
DJK VILZING
2
 
 
 

15:00
SCH
RB
TSV BUCHBACH
18
 
 
TSV AUBSTADT
4
 
 
 

15:00
SCH
RB
VIKTORIA ASCHAFFENBURG
14
 
 
ANSBACH
13
 
 
 

15:00
SCH
RB
WACKER BURGHAUSEN
9
 
 
FC AUGSBURG II
7
 
 
 

15:00
SCH
RW
ALEMANNIA AACHEN
1
 
 
SSVG VELBERT
16
 
 
 

15:00
SCH
RW
BORUSSIA MONCHENGLADB. II
12
 
 
FC BOCHOLT
2
 
 
 

15:00
SCH
RW
FC WEGBERG-BEECK
17
 
 
FC GUTERSLOH
14
 
 
 

15:00
SCH
RW
SC PADERBORN 07 II
13
 
 
ROT-WEISS OBERHAUSEN
6
 
 
 

15:00
SCH
RW
SC WIEDENBRUCK 2000
10
 
 
SV LIPPSTADT 08
15
 
 
 

15:00
SCH
RW
SV RODINGHAUSEN
9
 
 
FORTUNA KOLN
4
 
 
 

15:00
SCH
RW
WUPPERTALER SV
3
 
 
FC DUREN
7
 
 
 

15:00
SCH
RS
BAHLINGER SC
12
 
 
TSV SCHOTT MAINZ
16
 
 
 

15:00
SCH
RS
FC 08 HOMBURG
6
 
 
STUTTGARTER KICKERS
1
 
 
 

15:00
SCH
RS
FC ASTORIA WALLDORF
14
 
 
EINT. FRANKFURT II
4
 
 
 

15:00
SCH
RS
FSV FRANKFURT
11
 
 
BAROCKSTADT FULDA LEHNERZ
7
 
 
 

15:00
SCH
RS
KICKERS OFFENBACH
10
 
 
TSV STEINBACH
13
 
 
 

15:00
SCH
RS
SGV FREIBERG
5
 
 
VFR AALEN
15
 
 
 

15:00
SCH
RS
TSG BALINGEN
17
 
 
KSV HESSEN KASSEL
8
 
 
 

15:00
SCH
RS
TUS KOBLENZ
18
 
 
FSV MAINZ 05 II
9
 
 
 

15:00
SCH
RS
VFB STUTTGART II
2
 
 
1899 HOFFENHEIM II
3
 
 
 

15:00
SCH
L1P
PERSIB BANDUNG
 
 
BALI UNITED PUSAM
 
 
 
 

15:00
SCH
PL
FC ATYRAU
9
 
 
FC ASTANA
6
 
 
 

15:00
SCH
3DA5
HOEDD 2
12
 
 
AALESUND 2
3
 
 
 

15:00
SCH
FL
CHERNOMORETS NOVOROSSIYSK
14
 
 
ENISEY
8
 
 
 

15:00
SCH
SLDB
ZVEZDA ST PETERSBURG
15
 
 
ZNAMYA TRUDA
13
 
 
 

15:00
SCH
SLDB
ORENBURG 2
8
 
 
LADA TOGLIATTI
11
 
 
 

15:00
SCH
SLDB
RUBIN 2
3
 
 
DINAMO BARNAUL
10
 
 
 

15:00
SCH
SLDB
URALETS NIZHNY TAGIL
9
 
 
AMKAR
2
 
 
 

15:00
SCH
SLDB
DYNAMO STAVROPOL
13
 
 
KAMENSK-SHAKHTINSKY
10
 
 
 

15:00
SCH
LALI
FC ANDORRA
22
 
 
BURGOS
9
 
 
 

15:00
SCH
TL
UTHAI THANI
7
 
 
BURIRAM UNITED
1
 
 
 

15:15
SCH
LS
SELANGOR
11
 
 
KEDAH
7
 
 
 

15:15
SCH
VL
VIETTEL
12
 
 
NAM DINH
1
 
 
 

15:30
SCH
EL
SAMGURALI TSKHALTUBO
8
 
 
SAMTREDIA
10
 
 
 

15:30
SCH
PL
DYNAMO KYIV
2
 
 
KRYVBAS KRYVYI RIH
3
 
 

16:00
SCH
PL
KAPAZ
8
 
 
ZIRA
4
 
 
 

16:00
SCH
PL
SABAH FK
5
 
 
SUMQAYIT
2
 
 
 

16:00
SCH
PL
SABAIL
7
 
 
NEFTCHI BAKU
3
 
 
 

16:00
SCH
PL
NAFTAN
14
 
 
FC DNEPR MOGILEV
12
 
 
 

16:00
SCH
YKKO
EPS
9
 
 
FC JAZZ
6
 
 
 

16:00
SCH
YKKO
KPV
2
 
 
KUPS AKATEMIA
7
 
 
 

16:00
SCH
YKKO
JIPPO
2
 
 
KAPA
7
 
 
 

16:00
SCH
KLW
JYPK (W)
9
 
 
ILVES (W)
2
 
 
 

16:00
SCH
KLW
KUPS (W)
3
 
 
HONKA (W)
6
 
 
 

16:00
SCH
SAFC
SASSUOLO (W)
4
 
 
JUVENTUS (W)
2
 
 
 

16:00
SCH
AL
FK TRANSINVEST
10
 
 
FA SIAULIAI
8
 
 
 

16:00
SCH
LS
PERAK
14
 
 
PDRM
12
 
 
 

16:00
SCH
3DA6
KONGSVINGER 2
7
 
 
FREDRIKSTAD 2
9
 
 
 

16:00
SCH
EKST
KORONA KIELCE
16
 
 
RUCH CHORZOW
17
 
 

1.70

3.90

4.50

16:00
SCH
IL
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
18
 
 
MIEDZ LEGNICA
10
 
 
 

16:00
SCH
IL
OLIMPIA GRUDZIADZ
16
 
 
KKS 1925 KALISZ
4
 
 
 

16:00
SCH
FC
MIDDLETON
 
 
SAINT FRANCIS
 
 
 
 

16:00
SCH
SLDB
BIOLOG-NOVOKUBANSK
12
 
 
ANGUSHT
14
 
 
 

16:00
SCH
SLDB
SPARTAK NALCHIK
16
 
 
DRUZHBA MAYKOP
7
 
 
 

16:00
SCH
PL
ALUMINIJ
10
 
 
NK DOMZALE
7
 
 
 

16:00
SCH
PL
NS MURA
6
 
 
NK ROGASKA
8
 
 
 

16:00
SCH
PL
RADOMLJE
9
 
 
NK CM CELJE
1
 
 
 

16:00
SCH
PSL
CAPE TOWN CITY
7
 
 
RICHARDS BAY FC
15
 
 
 

16:00
SCH
PSL
GOLDEN ARROWS
10
 
 
CAPE TOWN SPURS
16
 
 
 

16:00
SCH
PSL
KAIZER CHIEFS
8
 
 
POLOKWANE CITY
9
 
 
 

16:00
SCH
PSL
ROYAL AM
14
 
 
CHIPPA UNITED
11
 
 
 

16:00
SCH
PSL
SEKHUKHUNE UNITED
4
 
 
AMAZULU
12
 
 
 

16:00
SCH
PSL
STELLENBOSCH FC
2
 
 
MAMELODI SUNDOWNS
1
 
 
 

16:00
SCH
PSL
SUPERSPORT UNITED
6
 
 
MOROKA SWALLOWS
13
 
 
 

16:00
SCH
PSL
TS GALAXY FC
5
 
 
ORLANDO PIRATES
3
 
 
 

16:00
SCH
SUPE
DEGERFORS IF
9
 
 
ORGRYTE
14
 
 
 

1.75

3.80

4.20

16:00
SCH
SUPE
IK ODDEVOLD
6
 
 
IK BRAGE
2
 
 
 

2.60

3.40

2.63

16:00
SCH
DW
AIK (W)
12
 
 
HACKEN (W)
3
 
 
 

16:00
SCH
DW
VITTSJO GIK (W)
8
 
 
IFK NORRKOEPING (W)
5
 
 
 

16:00
SCH
EW
JITEX BK (W)
8
 
 
MALLBACKEN (W)
9
 
 
 

16:00
SCH
EW
LIDKOEPINGS FK (W)
11
 
 
GAMLA UPSALA (W)
5
 
 
 

16:00
SCH
SD
RENTISTAS
6
 
 
CERRITO
9
 
 
 

16:30
SCH
BUND
1899 HOFFENHEIM
7
 
 
BAYERN MUNICH
2
 
 

3.10

4.20

2.00

16:30
SCH
BUND
BAYER LEVERKUSEN
1
 
 
FC AUGSBURG
10
 
 

1.25

6.50

10.00

16:30
SCH
BUND
BORUSSIA DORTMUND
5
 
 
SV DARMSTADT 98
18
 
 

1.14

8.50

15.00

16:30
SCH
BUND
EINTRACHT FRANKFURT
6
 
 
RB LEIPZIG
4
 
 

2.40

3.80

2.63

16:30
SCH
BUND
FC HEIDENHEIM
9
 
 
FC KOLN
17
 
 

2.15

4.10

2.88

16:30
SCH
BUND
UNION BERLIN
16
 
 
SC FREIBURG
8
 
 

2.05

3.50

3.50

16:30
SCH
BUND
VFB STUTTGART
3
 
 
BORUSSIA MONCHENGLADBACH
13
 
 

16:30
SCH
BUND
VFL WOLFSBURG
12
 
 
FSV MAINZ 05
15
 
 

3.30

3.50

2.15

16:30
SCH
BUND
WERDER BREMEN
11
 
 
VFL BOCHUM
14
 
 

2.15

3.70

3.10

16:30
SCH
RN
BLAU-WEISS LOHNE
10
 
 
VFB OLDENBURG
6
 
 
 

16:30
SCH
RN
EIMSBUTTELER TV
16
 
 
SSV JEDDELOH
15
 
 
 

16:30
SCH
RN
HOLSTEIN KIEL II
5
 
 
FC KILIA KIEL
17
 
 
 

16:30
SCH
RN
SV MEPPEN
2
 
 
TEUTONIA OTTENSEN
9
 
 
 

16:30
SCH
RN
TSV HAVELSE
8
 
 
SV DROCHTERSEN-ASSEL
4
 
 
 

16:30
SCH
RN
VFB PHOENIX LUBECK
3
 
 
BREMER SV
12
 
 
 

16:30
SCH
RN
WEICHE FLENSBURG
14
 
 
EINTRACHT NORDERSTEDT
13
 
 
 

16:30
SCH
TD
ACV ASSEN
11
 
 
KATWIJK
4
 
 
 

16:30
SCH
TD
HHC
9
 
 
AFC
6
 
 
 

16:30
SCH
TD
JONG ALMERE CITY FC
8
 
 
RIJNSBURGSE BOYS
13
 
 
 

16:30
SCH
TD
JONG SPARTA ROTTERDAM
7
 
 
EXCELSIOR MAASSLUIS
16
 
 
 

16:30
SCH
TD
KOZAKKEN BOYS
17
 
 
DE TREFFERS
2
 
 
 

16:30
SCH
TD
LISSE
18
 
 
KONINKLIJKE HFC
10
 
 
 

16:30
SCH
TD
NOORDWIJK
14
 
 
SCHEVENINGEN
15
 
 
 

16:30
SCH
TD
QUICK BOYS
3
 
 
GVVV
5
 
 
 

16:30
SCH
TD
SPAKENBURG
1
 
 
ADO 20
12
 
 
 

16:30
SCH
PL
LOKOMOTIV MOSCOW
4
 
 
FAKEL VORONEZH
11
 
 

16:45
SCH
PLEP
CAERNARFON TOWN
 
 
PENYBONT FC
 
 
 

17:00
SCH
WW
ARSENAL (W)
3
 
 
BRIGHTON (W)
9
 
 
 

17:00
SCH
WW
ASTON VILLA (W)
7
 
 
MANCHESTER CITY (W)
2
 
 
 

17:00
SCH
WW
BRISTOL CITY (W)
12
 
 
EVERTON (W)
8
 
 

17:00
SCH
WW
LEICESTER (W)
10
 
 
LIVERPOOL (W)
4
 
 

17:00
SCH
WW
MANCHESTER UTD (W)
5
 
 
CHELSEA (W)
1
 
 
 

17:00
SCH
WW
TOTTENHAM (W)
6
 
 
WEST HAM (W)
11
 
 

17:00
SCH
MEIS
TRANS NARVA
9
 
 
FLORA TALLINN
4
 
 
 

17:00
SCH
YKKO
VIFK
11
 
 
KLUBI-04
3
 
 
 

17:00
SCH
1D
LEIKNIR REYKJAVIK
12
 
 
IR
4
 
 
 

17:00
SCH
1D
THROTTUR REYKJAVIK
10
 
 
NJARDVIK
1
 
 
 

17:00
SCH
2D
HOTTUR HUGINN
10
 
 
KFG GARDABAER
6
 
 
 

17:00
SCH
2D
SELFOSS
3
 
 
FJARDABYGGD-LEIKNIR
5
 
 
 

17:00
SCH
2D
VIKINGUR OLAFSVIK
4
 
 
THROTTUR VOGAR
9
 
 
 

17:00
SCH
PL
AKTOBE
1
 
 
ORDABASY
5
 
 
 

17:00
SCH
3DA2
SANDEFJORD 2
11
 
 
START 2
10
 
 
 

17:00
SCH
FC
MAYNOOTH UNIVERSITY TOWN
 
 
GOREY RANGERS
 
 
 
 

17:00
SCH
SLDB
FC KUBAN-HOLDING
8
 
 
TAGANROG
5
 
 
 

17:00
SCH
SLDB
SKCF SEVASTOPOL
6
 
 
FC ALANIA VLADIKAVKAZ II
15
 
 
 

17:00
SCH
LTQ
STRANRAER
 
 
EAST KILBRIDE
 
 
 
 

17:00
SCH
SLRG
FK IMT BEOGRAD
4
 
 
FK VOZDOVAC
6
 
 
 

17:00
SCH
SLRG
RADNICKI NIS
3
 
 
JAVOR
5
 
 
 

17:00
SCH
SLRG
ZELEZNICAR PANCEVO
7
 
 
NOVI PAZAR
1
 
 
 

17:00
SCH
EN
KARLSTAD BK
8
 
 
IFK STOCKSUND
10
 
 
 

17:00
SCH
EN
TABY FK
14
 
 
OREBRO SYRIANSKA
9
 
 
 

17:00
SCH
ES
ESKILSMINNE IF
12
 
 
TORSLANDA IK
13
 
 
 

17:00
SCH
ES
FALKENBERGS FF
1
 
 
TORNS IF
2
 
 
 

17:00
SCH
ES
OSKARSHAMNS AIK
8