Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
23:30
FIN
YCUP
FALCON (U20)
 
 
AMERICA MINEIRO (U20)
 
 
 
0
1
1
1
4-5

22:30
FIN
L3S
VITORIA SETUBAL
3
 
 
SPORTING CP B
7
 
 
2
1
2
1

22:15
FIN
YCUP
NOVORIZONTINO (U20)
 
 
GREMIO RS (U20)
 
 
 
2
0
2
1

22:00
FIN
PL
BRIGHTON
9
 
 
CRYSTAL PALACE
13
2
 
0
0
1
1

2.05

3.30

3.80

22:00
FIN
L1
NICE
2
2
 
NANTES
9
1
 
1
1
2
1

1.75

3.80

4.50

21:45
FIN
1A
GENT
5
1
 
KORTRIJK
7
5
 
1
1
2
2

1.55

4.20

6.00

21:45
FIN
NL
GLACIS UNITED
4
 
 
LYNX
8
 
1
1
1
3
1
 

21:45
FIN
CH
NEWRY CITY FC
1
 
 
HARLAND & WOLFF WELDERS
5
 
 
0
1
1
2

21:45
FIN
SCH
PARTICK
5
2
 
KILMARNOCK
3
1
 
0
0
1
1

3.00

3.10

2.20

21:30
FIN
BL
BORUSSIA DORTMUND
2
2
 
SC FREIBURG
5
 
 
3
0
5
1

1.44

5.00

6.00

21:30
FIN
B
TERNANA
12
3
 
ASCOLI
8
3
 
0
3
2
4

1.83

3.50

4.33

21:00
FIN
GrC
GABON
2
3
 
GHANA
3
4
1
0
1
1
1

8.00

3.40

1.57

21:00
FIN
YCUP
MIRASSOL (U20)
 
 
SPORT RECIFE (U20)
 
 
 
1
0
2
0

21:00
FIN
PL2/1
ARSENAL (U23)
4
 
 
WEST HAM (U23)
2
 
 
1
1
1
1

21:00
FIN
PL2/2
BIRMINGHAM (U23)
13
 
 
STOKE CITY (U23)
5
 
 
0
0
1
1

21:00
FIN
PL2/2
NOTTINGHAM FOREST (U23)
11
 
 
NORWICH (U23)
2
 
 
1
2
3
2

21:00
FIN
PL2/2
READING (U23)
14
 
 
NEWCASTLE (U23)
6
 
 
0
1
1
4
 

21:00
FIN
GS
CHARLTON (U23)
2
 
 
DERBY (U23)
1
 
 
1
1
1
2
 

21:00
FIN
GS
WIGAN (U23)
1
 
 
LEEDS (U23)
2
 
 
1
1
1
2
 

21:00
FIN
N2GrA
ROUEN
9
 
 
LORIENT B
2
 
 
0
0
1
1

21:00
FIN
N2GrD
BERGERAC PERIGORD
1
 
 
TRELISSAC FC
12
 
 
0
0
0
0

21:00
FIN
ERE
PEC ZWOLLE
18
2
 
WILLEM II
15
1
 
1
0
2
0

2.55

3.25

2.80

21:00
FIN
ED
ALMERE CITY FC
20
 
 
RODA
6
2
 
0
3
0
4

3.10

3.50

2.20

21:00
FIN
ED
EXCELSIOR
4
2
 
DE GRAAFSCHAP
7
1
 
0
0
0
0

2.80

3.60

2.37

21:00
FIN
ED
FC EINDHOVEN
8
3
 
JONG UTRECHT
17
2
 
0
0
4
0

1.70

3.80

4.75

21:00
FIN
ED
NAC BREDA
10
2
 
VOLENDAM
1
 
 
0
0
0
0

2.87

3.80

2.30

21:00
FIN
ED
TELSTAR
12
2
 
MVV
16
5
 
2
0
2
1

1.75

3.60

5.00

21:00
FIN
ED
VVV VENLO
11
2
 
JONG PSV
9
2
 
1
1
1
4

2.75

3.60

2.40

20:00
FIN
YCUP
PONTE PRETA (U20)
 
1
FLUMINENSE (U20)
 
 
 
0
2
0
3

20:00
FIN
NAT
CHAMBLY OISE
15
 
 
STADE BRIOCHIN
11
 
 
0
1
1
1

20:00
FIN
NAT
CHATEAUROUX
6
 
 
AVRANCHES
10
 
 
1
0
3
0

20:00
FIN
NAT
CRETEIL
16
 
2
LE MANS
7
 
1
0
1
2
3

20:00
FIN
NAT
SEDAN
8
 
 
VILLEFRANCHE
4
 
 
1
1
2
1

20:00
FIN
3.LG
TSV HAVELSE
20
4
 
MSV DUISBURG
18
3
 
0
0
0
1

4.00

3.50

1.80

19:30
FIN
FRC
ADMIRA WACKER
 
 
MARCHFELD DONAUAUEN
 
 
 
1
0
4
1
 

19:30
FIN
2BL
DYNAMO DRESDEN
12
2
 
HAMBURGER SV
5
 
 
0
1
1
1

3.75

3.50

2.00

19:30
FIN
2BL
HANSA ROSTOCK
14
3
 
HANNOVER 96
13
2
 
0
0
0
1

2.62

3.50

2.70

19:00
FIN
D1
PAEEK KERYNIAS
11
1
 
A. E. KITION LARNACA
3
3
 
0
0
2
2

19:00
FIN
SL
BESIKTAS
6
1
 
GAZIANTEP FK
9
3
 
0
0
1
0

1.61

4.20

4.75

19:00
FIN
SL
YENI MALATYASPOR
20
1
 
GOZTEPE
14
1
 
1
1
1
2

3.30

3.20

2.30

19:00
FIN
1LG
MENEMENSPOR
15
 
1
BANDIRMASPOR
4
 
 
0
0
1
1

4.33

3.60

1.70

18:30
FIN
FRC
VIBORG
 
 
JAMMERBUGT FC
 
 
1
2
0
5
0
 

18:15
FIN
YCUP
VOTUPORANGUENSE (U20)
 
 
BAHIA (U20)
 
 
 
0
1
0
1

18:00
FIN
GrB
MALAWI
2
2
 
ZIMBABWE
4
3
 
1
1
2
1

3.30

2.80

2.55

18:00
FIN
GrC
MOROCCO
4
2
 
COMOROS
1
2
 
1
0
2
0

1.28

4.75

17.00

18:00
FIN
L1
MC ORAN
10
 
 
RC RELIZANE
15
 
 
1
1
1
1

17:00
FIN
D1
ARIS LIMASSOL
2
2
 
DOXA KATOKOPIAS
9
2
 
1
0
1
0

17:00
FIN
GrC
CERAMICA CLEOPATRA
3
 
 
PHARCO FC
4
 
1
0
2
4
2
 

17:00
FIN
GrC
EL GEISH
5
 
1
GHAZL EL MAHALLA
1
 
1
1
1
1
1
 

17:00
FIN
PL
KING FAISAL BABES
4
 
 
KARELA
9
 
 
0
1
0
2

17:00
FIN
L3S
CALDAS
6
 
 
REAL SC
5
 
 
0
0
0
1

16:50
FIN
SPL
AL-ETTIFAQ
10
 
 
AL-SHABAB RIYADH
3
2
 
2
0
2
2

16:30
FIN
SL
JSK
18
 
 
DC MOTEMA PEMBE
6
 
 
0
0
0
4

16:00
FIN
L1
RC ARBAA
14
 
 
OLYMPIQUE MEDEA
13
 
 
2
1
4
2

16:00
FIN
D1
WILIETE SC
6
 
 
GD INTERCLUBE
5
 
 
0
1
1
1

16:00
FIN
YCUP
TAUBATE (U20)
 
 
BOTAFOGO RJ (U20)
 
 
 
0
1
1
1
3-4

16:00
FIN
GS
SWANSEA (U23)
3
 
 
EXETER (U23)
4
 
 
1
1
2
2
 

16:00
FIN
FRC
RED BULL SALZBURG
 
 
SKU AMSTETTEN
 
 
 
0
0
6
0
 

16:00
FIN
ISL
FC GOA
9
1
 
NORTHEAST UNITED
10
3
 
1
1
1
1

1.70

3.75

3.80

15:45
FIN
L1
PERSEBAYA SURABAYA
4
1
 
PSM MAKASSAR
12
1
 
1
0
2
1

15:00
FIN
GrB
SENEGAL
3
1
 
GUINEA
1
4
 
0
0
0
0

1.95

3.00

4.75

15:00
FIN
FRC
AUSTRIA LUSTENAU
 
 
WSG SWAROVSKI TIROL
 
 
 
0
0
1
1
 

15:00
FIN
LL
HAPOEL KFAR-SABA
6
 
 
HAPOEL RISHON LEZION
14
 
 
0
2
2
3

15:00
FIN
LL
HAPOEL RAANANA
12
 
 
HAPOEL PETAH TIKVA
8
 
 
1
0
1
1

15:00
FIN
LL
SEKTZIA NES TZIONA
2
 
 
HAPOEL AKKO
9
 
 
0
0
0
0

15:00
FIN
PL
RUVU SHOOTING
15
 
 
MTIBWA SUGAR
13
 
 
0
0
1
1
 

14:50
FIN
SPL
ABHA
7
4
 
AL-BATEN
14
2
 
0
0
1
0

14:35
FIN
SPL
AL-RAED
8
1
 
AL-ITTIHAD JEDDAH
1
3
 
0
1
1
2

14:30
FIN
GrC
ZAMALEK SC
6
 
 
ENPPI
2
 
 
0
0
0
0
 

14:30
FIN
D2B
AL-ZULFI
7
 
 
AL-QAISOMA
2
 
 
2
0
5
0
 

14:25
FIN
D2B
AFIF
12
 
 
AL-RAYYAN
8
 
 
0
0
1
4

14:15
FIN
PL
TRIPOLI SC
7
 
 
AL ANSAR
8
 
 
1
1
2
2

14:10
FIN
D2A
AL-NAJOOM
10
 
 
AL-SHARQ
12
 
 
0
0
0
0
 

14:10
FIN
D2B
AL-SAFA
9
 
 
AL-JNDAL
6
 
 
0
1
0
4
 

14:10
FIN
D2B
NAIREA
11
 
 
AL-TAQDOM
10
 
 
0
0
1
1

14:00
FIN
PL
AL-HORGELAH
8
 
 
TISHREEN
2
 
 
1
0
2
2
 

14:00
FIN
PL
AL-KARAMAH
4
 
 
AL-FOTUWA
10
 
 
0
1
1
1
 

14:00
FIN
PL
EFRIN
14
 
1
AL-SHORTA DAMASCUS
12
 
 
0
0
0
2
 

14:00
FIN
PL
HUTTEEN SC
11
 
 
AL-WATHBA
1
 
 
0
0
0
2
 

14:00
FIN
PL
JABLEH SC
7
 
 
AL-ITTIHAD ALEPPO
6
 
 
2
0
2
1
 

14:00
FIN
PL
TALIYA
9
 
 
AL-JAISH DAMASCUS
3
 
 
0
0
0
1
 

13:15
FIN
L1
BARITO PUTERA
15
1
 
PUSAMANIA BORNEO
7
1
 
0
0
0
2

13:15
FIN
L1
MADURA UNITED
10
2
 
BHAYANGKARA FC
1
1
 
0
1
2
3

13:00
FIN
FRC
HOBRO
 
 
RANDERS FC
 
 
 
0
3
0
3
 

12:00
FIN
PL
POSTA RANGERS FC
8
 
 
ULINZI STARS
14
 
 
0
0
1
1
 

10:15
FIN
L1
PERSIK KEDIRI
14
1
 
PERSIKABO 1973
13
2
 
1
1
1
2

02:45
FIN
YCUP
SAO PAULO (U20)
 
 
EC SAO BERNARDO (U20)
 
 
 
3
0
3
0

01:00
FIN
CL2
CD TEPATITLAN DE MORELOS
11
 
 
CORRECAMINOS UAT
13
 
 
0
1
1
1
 

00:30
FIN
YCUP
FLAMENGO (U20)
 
 
NAUTICO (U20)
 
 
 
0
0
1
0

00:30
FIN
YCUP
INTERNACIONAL (U20)
 
 
FLAMENGO SP (U20)
 
 
 
1
0
3
0

POSTPONED / CANCELLED / ABANDONED GAMES
23:00
POST
LPBCL
ALEBRIJES OAXACA II
5
 
 
CUAUTLA
4
 
 
 

21:00
POST
ED
EMMEN
3
 
 
HELMOND SPORT
18
 
 

1.16

7.50

15.00

16:00
CANC
FRC
SZOMBATHELYI HALADAS
 
 
TSV HARTBERG
 
 
 
 

16:00
POST
IL
REAL KASHMIR
 
 
NEROCA FC
 
 
 
 

13:00
CANC
FRC
SERVETTE FC
 
 
SLAVIA PRAHA
 
 
 
 

13:00
POST
IL
PUNJAB FC
 
 
SREENIDI DECCAN
 
 
 
 

10:45
POST
AL
MACARTHUR FC
3
 
 
WESTERN UNITED
4
 
 

OFF

OFF

OFF

10:30
POST
IL
SUDEVA
 
 
AIZAWL FC
 
 
 
 

SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
BRK: Break Between Periods
H/T: Half Time
PEN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score