Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

12:05
SCH
PO
ADELAIDE UNITED
 
 
MELBOURNE CITY
 
 
 

3.50

3.80

2.00

13:00
SCH
J1
VISSEL KOBE
17
 
 
KAWASAKI FRONTALE
2
 
 

4.00

3.60

1.90

13:00
SCH
J2
OMIYA ARDIJA
20
 
 
GRULLA MORIOKA
22
 
 

1.95

3.30

4.33

13:00
SCH
J3
FC GIFU
12
 
 
GAINARE TOTTORI
17
 
 

13:00
SCH
GrA
GAMBA OSAKA
3
 
 
KASHIMA ANTLERS
1
 
 
 

3.80

3.60

1.80

13:00
SCH
GrA
OITA TRINITA
4
 
 
CEREZO OSAKA
2
 
 
 

3.75

3.60

1.85

13:00
SCH
GrB
SHIMIZU S-PULSE
3
 
 
SANFRECCE HIROSHIMA
1
 
 
 

2.87

3.25

2.15

13:00
SCH
GrB
TOKUSHIMA VORTIS
4
 
 
NAGOYA GRAMPUS
2
 
 
 

3.50

3.10

2.05

13:00
SCH
GrC
CONSADOLE SAPPORO
2
 
 
SAGAN TOSU
4
 
 
 

2.05

3.30

3.30

13:00
SCH
GrC
KASHIWA REYSOL
1
 
 
KYOTO SANGA
3
 
 
 

1.95

3.20

3.60

13:00
SCH
GrD
FC TOKYO
4
 
 
AVISPA FUKUOKA
2
 
 
 

2.37

3.10

2.87

13:00
SCH
GrD
SHONAN BELLMARE
1
 
 
JUBILO IWATA
3
 
 
 

2.00

3.25

3.40

13:00
SCH
KL1
POHANG STEELERS
4
 
 
JEONBUK MOTORS
5
 
 

2.80

3.10

2.40

13:00
SCH
KL1
ULSAN HYUNDAI FC
1
 
 
JEJU UNITED FC
2
 
 

1.85

3.40

3.75

13:30
SCH
J1
URAWA RED DIAMONDS
16
 
 
YOKOHAMA F. MARINOS
3
 
 

2.62

3.50

2.55

13:30
SCH
KL1
GANGWON FC
11
 
 
FC SEOUL
6
 
 

2.87

3.25

2.30

13:30
SCH
KL1
SEONGNAM FC
12
 
 
SUWON FC
10
 
 

2.70

2.90

2.70

13:30
SCH
KL2
ANSAN GREENERS
11
 
 
CHUNGNAM ASAN
5
 
 

4.50

3.10

1.83

13:30
SCH
KL2
BUCHEON FC 1995
2
 
 
GYEONGNAM FC
8
 
 

1.95

3.25

3.60

14:00
SCH
GrD
GOKULAM KERALA
3
 
 
ATK MOHUN BAGAN FC
1
 
 
 

14:30
SCH
2Gr4
DINAMO BARNAUL
13
 
 
NOSTA
12
 
 

15:15
SCH
MSL
JOHOR DARUL TAKZIM
1
 
 
PAHANG
8
 
 

16:00
SCH
2Gr4
IRTYSH OMSK
8
 
 
ORENBURG 2
11
 
 

17:00
SCH
L1RGr
ES HAMMAM-SOUSSE
2
 
 
ES ZARZIS
4
 
 
 

17:00
SCH
L1RGr
OLYMPIQUE BEJA
3
 
 
ETOILE S. METLAOUI
1
 
 
 

17:30
SCH
ML
PAIDE LINNAMEESKOND
4
 
 
TRANS NARVA
7
 
 

17:30
SCH
IPL
NASSAJI MAZANDARAN
12
 
 
HAVADAR SC
8
 
 
 

18:00
SCH
L1
CR BELOUIZDAD
1
 
 
ES SETIF
9
 
 

18:00
SCH
PR
FC URARTU
6
 
 
ALASHKERT
4
 
 

18:00
SCH
GrA
AL-SEEB
2
 
 
JABLEH SC
3
 
 
 

18:00
SCH
GrB
RIFFA SC
2
 
 
AL-ARABI KUWAIT CITY
1
 
 
 

18:00
SCH
GrC
TISHREEN
4
 
 
HILAL AL-QUDS
3
 
 
 

18:00
SCH
GrD
BASHUNDHARA KINGS
2
 
 
MAZIYA S&RC
4
 
 
 

18:00
SCH
CUP
SLOVACKO
 
 
SPARTA PRAHA
 
 
 

2.62

3.30

2.55

18:00
SCH
ML
PARNU JK VAPRUS
9
 
 
TALLINN JK LEGION
10
 
 

18:00
SCH
PL
ADUANA STARS
6
 
 
ELMINA SHARKS
18
 
 

18:00
SCH
PL
BEREKUM CHELSEA
9
 
 
MEDEAMA SC
3
 
 

18:00
SCH
PL
HEARTS OF OAK
4
 
 
GOLD STARS
11
 
 

18:00
SCH
PL
KARELA
7
 
 
GREAT OLYMPICS
5
 
 

18:00
SCH
PL
KING FAISAL BABES
16
 
 
ELEVEN WONDERS
15
 
 

18:00
SCH
PL
LEGON CITIES FC
8
 
 
DREAMS FC
13
 
 

18:00
SCH
PL
REAL TAMALE UNITED
14
 
 
BECHEM UNITED
2
 
 

18:00
SCH
PL
WAFA
17
 
 
ACCRA LIONS
12
 
 

18:00
SCH
VIR
RIGA FC
4
 
 
BFC DAUGAVPILS
6
 
 

18:00
SCH
VIR
SK SUPER NOVA
9
 
 
SPARTAKS
10
 
 

18:00
SCH
CUP
JUNKEREN
 
 
MJOLNER
 
 
 

1.40

5.00

7.00

18:00
SCH
L1CHGr
CLUB AFRICAIN
4
 
 
ETOILE DU SAHEL
5
 
 
 

19:00
SCH
PR
SIROKI BRIJEG
7
 
 
FK TUZLA CITY
2
 
 

19:00
SCH
PR
ZELJEZNICAR SARAJEVO
6
 
 
FK BORAC BANJA LUKA
3
 
 

19:00
SCH
KGrC
VIFK
4
 
 
GBK
11
 
 
 

19:00
SCH
FRC
HNK RIJEKA
 
 
UKRAINE
 
 
 
 

19:00
SCH
CUP
BAERUM
 
 
KVIK HALDEN
 
 
 

2.20

3.75

3.00

19:00
SCH
CUP
BOSSEKOP
 
 
ALTA
 
 
 

19:00
SCH
CUP
BREMNES
 
 
OYGARDEN
 
 
 

4.75

4.50

1.61

19:00
SCH
CUP
BRUMUNDDAL
 
 
STROMMEN
 
 
 

6.50

4.75

1.44

19:00
SCH
CUP
FINNSNES
 
 
TROMSDALEN UIL
 
 
 

19:00
SCH
CUP
HERD
 
 
MOLDE
 
 
 

19:00
SCH
CUP
ORKLA
 
 
STJORDALS BLINK
 
 
 

15.00

9.00

1.12

19:00
SCH
CUP
OS
 
 
ASANE
 
 
 

9.00

6.00

1.28

19:00
SCH
CUP
PORS GRENLAND
 
 
ARENDAL
 
 
 

7.50

4.75

1.40

19:00
SCH
CUP
RAADE
 
 
FREDRIKSTAD
 
 
 

19:00
SCH
CUP
SKJETTEN
 
 
ULL-KISA
 
 
 

8.00

5.00

1.36

19:00
SCH
CUP
TRAEFF
 
 
VARD HAUGESUND
 
 
 

19:00
SCH
CUP
TRYGG-LADE
 
 
LEVANGER
 
 
 

15.00

7.50

1.16

19:00
SCH
CUP
ULLERN
 
 
ASKER
 
 
 

3.00

3.75

2.20

19:00
SCH
CUP
VOSS
 
 
BRANN
 
 
 

19:00
SCH
PL
AZAM
5
 
 
SIMBA SC
2
 
 

19:30
SCH
D1PG
FC HELSINGOR
3
 
 
LYNGBY
2
 
 

2.20

3.50

3.20

19:30
SCH
D1PG
HVIDOVRE
4
 
 
FC FREDERICIA
5
 
 

2.30

3.60

2.90

19:30
SCH
D1PG
NYKOBING FC
6
 
 
AC HORSENS
1
 
 

7.50

5.50

1.36

19:30
SCH
D1RG
ESBJERG
5
 
 
FREMAD AMAGER
4
 
 

2.25

3.40

3.20

19:30
SCH
ML
KALJU NOMME
3
 
 
FCI LEVADIA
2
 
 

19:30
SCH
CUP
NORDSTRAND
 
 
FRIGG
 
 
 

2.50

4.33

2.37

19:45
SCH
PPO
EXCELSIOR
 
 
HERACLES
 
 
 

3.00

3.80

2.20

20:00
SCH
CUP
HARSTAD
 
 
SENJA
 
 
 

20:00
SCH
CUP
LOKOMOTIV OSLO
 
 
EIDSVOLD TURN
 
 
 

9.00

6.00

1.30

20:00
SCH
SPR
ORGRYTE
16
 
 
TRELLEBORGS FF
9
 
 

2.50

3.30

2.70

20:00
SCH
SPR
SKOVDE AIK
5
 
 
OREBRO
7
 
 

2.87

3.20

2.45

20:00
SCH
SPR
UTSIKTENS BK
6
 
 
LANDSKRONA BOIS
10
 
 

1.95

3.50

3.75

20:00
SCH
SPR
VASTERAS FK
15
 
 
JONKOPINGS SODRA
12
 
 

2.00

3.75

3.40

20:15
SCH
BP
MAGHREB FES
3
 
 
WYDAD A.C. CASABLANCA
1
 
 
 

20:30
SCH
CUP
GJOVIK-LYN
 
 
RAUFOSS
 
 
 

5.50

4.75

1.50

21:00
SCH
PL
NATIONAL BANK
8
 
 
AL AHLY CAIRO
3
 
 
 

21:00
SCH
PO
MALACATECO
 
 
COMUNICACIONES
 
 
 

21:00
SCH
PPO
BRESCIA
 
 
MONZA
 
 
 

2.10

3.20

3.60

21:45
SCH
EL2PO
NORTHAMPTON
 
 
MANSFIELD
 
 
 

2.40

3.20

3.10

22:00
SCH
GrA
AL ANSAR
1
 
 
AL-KUWAIT
4
 
 
 

22:00
SCH
GrB
SHABAB AL-KHALIL
4
 
 
DHOFAR
3
 
 
 

22:00
SCH
GrC
AL NEJMEH
1
 
 
EAST RIFFA CLUB
2
 
 
 

22:00
SCH
FS
EINTRACHT FRANKFURT
 
 
RANGERS
 
 
 

2.30

3.40

3.10

23:30
SCH
PO
CD PLATENSE MUNICIPAL
 
 
ALIANZA
 
 
 

FULL TIME RESULT ONLY
>FULL TIME RESULT ONLY
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

02:30
FTR
USL2
ONE KNOXVILLE SC
96
 
 
TRI-CITIES OTTERS
19
 
 
Full Time Result Only
 

 
02:30
FTR
USL2
SOUTH GEORGIA TORMENTA FC 2
37
 
 
EAST ATLANTA
60
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:45
FTR
SL
FK TERMEZ SURKHON
12
 
 
SOGDIANA JIZZAKH
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:45
FTR
SL
KOKAND 1912
10
 
 
PAKHTAKOR
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
DGrG
MURAVERA
9
 
 
ASD GLADIATOR
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
PPO
76 IGDIR BELEDIYESPOR
 
 
68 AKSARAY BELEDIYE SPOR
 
 
 
Full Time Result Only

 
16:00
FTR
D1GrA
STADE RENARD
9
 
 
UNION DOUALA
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
D1GrB
PWD BAMENDA
3
 
 
FOVU CLUB
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
DGrG
ARZACHENA
5
 
 
AFRAGOLESE
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
PPO
ISKENDERUN FK
 
 
52 ORDUSPOR
 
 
 
Full Time Result Only

 
16:30
FTR
DGrG
CARBONIA
18
 
 
VIS ARTENA
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
GS
AE IRAKLIS LARISSA
1
 
 
ROUF PAO
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
GS
ILIOUPOLIS
3
 
 
AGROTIKOS ASTERAS
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
GS
PROODEFTIKI
6
 
 
MAKEDONIKOS
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGrG
CASSINO
13
 
 
INSIEME FORMIA
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGrG
CYNTHIALBALONGA
6
 
 
LANUSEI
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGrG
MONTEROTONDO
12
 
 
GIUGLIANO
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGrG
OSTIA MARE
8
 
 
ATLETICO URI
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGrG
TEAM NUOVA FLORIDA
3
 
 
APRILIA
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGrG
TORRES
2
 
 
LATTE DOLCE
17
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGrH
AUDACE CERIGNOLA
1
 
 
BRINDISI
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DGrI
SAN LUCA
13
 
 
SANTA MARIA CILENTO
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
SD
INDEPENDIENTE F.B.C.
5
 
 
ATLETICO COLEGIALES
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
SD
SPORTIVO ITENO
13
 
 
2 DE MAYO
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:30
FTR
D1GrA
COLOMBE
4
 
 
TONNERRE KALARA
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:30
FTR
D1GrA
FAUVE AZUR
5
 
 
APEJES
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:30
FTR
D1GrB
BAMBOUTOS
5
 
 
NEW STARS
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:30
FTR
D1GrB
RENAISSANCE NGOUMOU
11
 
 
YAFOOT
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:30
FTR
D1GrB
UMS DE LOUM
9
 
 
DRAGON DE YAOUNDE
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
S/W
BANSKO
7
 
 
OBORISHTE
5
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
S/W
BOTEV IHTIMAN
13
 
 
HEBAR PAZARDZHIK II
18
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
S/W
KYUSTENDIL
3
 
 
CHAVDAR ETROPOLE
4
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
S/W
NADEZHDA DOBROSLAVTSI
16
 
 
SLIVNISHKI GEROY
12
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
S/W
OFK KOSTINBROD
15
 
 
PIRIN BLAGOEVGRAD II
19
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
S/W
PIRIN GOTSE DELCHEV
8
 
 
BELASITSA PETRICH
1
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
S/W
PIRIN RAZLOG
11
 
 
VITOSHA BISTRITSA
2
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
S/W
RILSKI SPORTIST
10
 
 
LEVSKI CHEPINTSI
20
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
S/W
SEPTEMVRI SOFIA II
14
 
 
BALKAN BOTEVGRAD
6
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
S/W
VIHREN
17
 
 
GRANIT VLADAYA
9
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
D1GrA
FEUTCHEU
10
 
 
AS FORTUNA
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
D1GrA
PANTHERE
11
 
 
CANON YAOUNDE
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
D1GrB
COTONSPORT
2
 
 
EDING SPORT FC
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
D1GrB
OFTA KRIBI
8
 
 
AVION NKAM
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:30
FTR
D1
PETRO ATLETICO
1
 
 
SAGRADA ESPERANCA
2
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
BP2
RENAISSANCE ZEMAMRA
5
 
 
MOGHREB TETOUAN
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
WCUP
FL FART (W)
 
 
VALERENGA (W)
 
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
WCUP
GREI (W)
 
 
KOLBOTN (W)
 
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
WCUP
LODDEFJORD (W)
 
 
SANDVIKEN (W)
 
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
WCUP
TYNSET (W)
 
 
LILLESTROM (W)
 
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
WCUP
VIKING (W)
 
 
AVALDSNES (W)
 
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
D1
HAJER
5
 
 
AL-QADISIYAH FC
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:10
FTR
D1
AL-DRAIH
17
 
 
AL-JEEL
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:20
FTR
D1
AL-AIN ATAWLAH
15
 
 
AL-JABALAIN
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:30
FTR
N/E
SPORTIST GEN.TOSHEVO
12
 
 
USTREM DONCHEVO
10
 
 
Full Time Result Only

 
19:30
FTR
WCUP
RUNAR (W)
 
 
ROA (W)
 
 
 
Full Time Result Only

 
19:45
FTR
D1
AL-OROBAH FC
9
 
 
AL-AKHDOUD
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
D1GrA
YOUNG SPORTS ACADEMY
6
 
 
LES ASTRES
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
OFLRGr
FC DORNBREITE LUEBECK
5
 
 
TSV KRONSHAGEN
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
WCUP
ULLENSAKER-KISA (W)
 
 
LYN (W)
 
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
D2NS
FORSBACKA IK
14
 
 
SANDVIKENS AIK FK
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
D2SG
ASARUMS IF
13
 
 
KRISTIANSTAD FC
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:30
FTR
U19
ESBJERG (U19)
10
 
 
ODENSE (U19)
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:30
FTR
ORPPG
EINTRACHT TRIER
2
 
 
TUS MECHTERSHEIM
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:30
FTR
OFLPGr
TSV BORDESHOLM
6
 
 
SV TODESFELDE-LUEBECK
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:30
FTR
OFLRGr
VFB LUBECK II
4
 
 
SV FRISIA 03 RL
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:30
FTR
WCUP
ODD BALLKLUBB (W)
 
 
STABAEK (W)
 
 
 
Full Time Result Only

 
20:30
FTR
WCUP
OVREVOLL HOSLE (W)
 
 
HONEFOSS (W)
 
 
 
Full Time Result Only

 
21:00
FTR
PO
R.FC. LIEGE
2
 
 
DESSEL SPORT
3
 
 
Full Time Result Only

 
21:00
FTR
PO
ROYAL KNOKKE
4
 
 
FC DENDER
1
 
 
Full Time Result Only

 
21:00
FTR
ONS
INTER LEIPZIG
15
 
 
WACKER NORDHAUSEN
16
 
 
Full Time Result Only

 
21:00
FTR
D1
NAJRAN
10
 
 
BISHA
20
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
SD
RUBIO NU
6
 
 
CLUB RIVER PLATE
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
B
ATLETICO SANTO DOMINGO
9
 
 
IMBABURA
2
 
 
Full Time Result Only

 
SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
BRK: Break Between Periods
H/T: Half Time
PEN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score